Even een momentje voor jezelf KLEUR JE DAG - Veel leesplezier! BRILLEN*CONTACTLENZEN OPTOMETRIE'HOORTOESTELLEN k In deze editie van de extra bijlage De Vrouw komt Patricia Engelvaart aan het woord. Zij is directeur van Engelvaart Bo- dywear uit Waddinxveen, een familiebedrijf dat al meer dan vijftig jaar actief is op het gebied van het ontwikkelen, produceren en distribueren van onderkleding voor zowel dames, heren als kinderen. Ook speciale aandacht voor de festiviteiten rond het 50-jarig bestaan van modewinkel Aad en Marijke uit Moordrecht. Verder vindt u in de bijlage make-up tips van Berry Sol uit Zevenhuizen, vertelt de Nieuwerkerkse Yolanda Koolhaas over de nieuwe nagelsensatie 'Gelish', wordt door apotheek Van den Dries uit Waddinxveen uitleg gegeven over geneesmiddelen van dokter Vogel en krijgt u informatie over de zumbalessen van gezondheidscen trum De Koornmolen in Zevenhuizen. De Moordrechtse opticien Kijk op Ogen laat u kennismaken met brillen van het merk Dilem; deze brillen hebben een gepaten teerd wisselsysteem voor de veren pootjes van het montuur. Dilem is van oorsprong een Frans merk. Met het gepatenteerde wisselsysteem voor de veren (pootjes) van het montuur heeft Dilem de kameleon onder de brillen op de markt ge bracht. De collectie van Dilem is voortdurend in beweging. Voor de nieuwste creaties kijkt Dilem naar de hedendaagse trends, leder mens is uniek en kan dit dankzij een Dilem bril extra onderstre pen. Een zakelijke bijeenkomst of een feestje, met een Dilem bril legt u de finishing touch aan. Werd vroeger de bril alleen gebruikt voor nood zaak. Tegenwoordig is het een waar modeacces soire. En van accessoires hebben we altijd meer dan één, we willen tenslotte ook wel eens iets anders. Met het unieke wisselsysteem van de veren heeft u geen talloze monturen nodig. Met één Dilem montuur kunt u oneindig veel combinaties maken. f Kerkplein 15 Moordrecht T 0182-37 08 25 0, www.kijkopogen.nl jffj,

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23