Natuurlijke hulp bij droge en kriebelhoest KRING APOTHEEK Ervaring en Advies wordt dankbaar beloont! FEESTMAAND AKTIE ALLE ARTIKELEN* MET DIT LABEL.... Nu elk artikel omauc 1 v r Het is december dansmaand bij de Koornmolen! van den Dries €69," voor 10 \essen HART VAN HOLLAND DE VROUW 1 5 DECEMBER 2012 Behoort u ook tot de 8,1 miljoen Ne derlanders die wel eens last heeft van een droge prikkelhoest? Met slecht slapen, een irritante kriebel in de keel en vermoeidheid als gevolg? A. Vogel heeft een nieuwe, effectieve methode ontwikkeld die het hoesten snel en op een handige manier aanpakt: A.Vogel Hoestspray Een droge oftewel kriebelhoest is het gevolg van prikkeling of irritatie van de (ontstoken) keel en bovenste luchtwegen, bijvoorbeeld door rook, airconditioning, slecht geventileerde ruimtes of droge lucht. Bij droge hoest is geen slijmvorming. Er ontstaat een kriebel die we door kuchen proberen kwijt te raken. Niet alleen hinderlijk, maar ook pijnlijk en vermoeiend. Dan kunt u vertrouwen op de nieuwe AVogel Hoestspray. A. Vogel Hoestspray werkt hoeststil- lend en verzachtend, doordat de spray een beschermend filmlaagje in de keel legt. Zonder verspilling of geknoei. Het kleine flesje is praktisch voor onder weg, op het werk of op het nachtkast je. Zoals u van A.Vogel gewend bent zijn de ingrediënten 100°/o natuurlijk en geeft de spray geen gewenning en maakt niet suf. Bij apotheek van den Dries kunnen ze u alles vertellen over droge hoest en de natuurlijke oplos sing van A.Vogel. Hoestspray de [bornmolen Dans jezelf fit tijdens onze ZumbaDance, Fitjazz en Combat Steps lessen Koopt u in de maand december een 10-rittenkaart voor groepslessen, dan ontvangt u 15% korting! www.monique-mode.nl ga Bij droge hoest en kriebelhoest Hoestspray -09c hoot pi Intbcfcc*51 De jaren ervaring in de mode en pasvorm werpen nu in deze tijd haar vruchten af. Bij Monique Mode komen klanten voor een serieus en eerlijk advies. De juiste kleding begint bij de juiste BH, ook die verkoopt Monique Mode o.a. van de merken Triumph en Chantelle. Laat u regel matig gratis en vrijblijvend opmeten want uw BH maat veranderd met uw leeftijd of na gewichtsverandering. Heeft een goed passende BH, dan staat uw kleding u beter. Bij Monique Mode kunt u voor zeer diverse kledingstijlen terecht. Al generaties lang kent men onze winkel als de winkel voor de oudere dames. Nu zijn de oudere dames daar nog steeds heel blij mee, want steeds minder winkels richten zich op deze doelgroep. Maar met merken als Street One en Enjoy trekken wij ook de dochters en zelfs kleindochters de paskamer in! Gerry Weber en Zerres hebben fantastische jeans, sportieve en nette broeken in hun col lectie. Allemaal met een hoge taille! Een goed zittende broek kan een bevrijdend gevoel ge ven bij onze klanten, zegt eigenaresse Gerrinda van der Starre. Veel klanten weten ook niet welke kleur of model bij hun figuur past. Met maandelijks wisselende kleur collecties spelen we hier op in! Kun je een keer jou kleur niet vinden, wellicht hangt het er volgende week! Heel vaak horen wij mensen zeggen, nou ja daar heb ik gisteren in de stad de hele middag naar gezocht en nu vind ik het gewoon bij jullie! Blijft leuk om te horen, aldus eigenaar Arjan van Willigen. Blije klanten zijn een lopend reclamebord. Advies is onmisbaar in een modewinkel, pasvorm en een diversiteit aan maten (36 t/m 52) en merken zijn onze sterkste punten, onze leus is dan ook Monique Mode voor ieder wat wils! O >port- en gezondheidscentrum* Ook te gebruiken voor de lessen: Swiss Ball, TRX Core Stability, Power Yoga, Body 4 Shape, Spinning, Easyline, Pilates, en Bodypump Voor meer informatie kijk op www.dekoornmolen.nl. De Koornmolen is ook te vinden op (j en 'Like' en 'volg' ons als je op de hoogte wilt blijven van alle activiteiten en acties van de Koornmolen. De Koornmolen: gezond en verantwoord sporten voor iedereen! Tweemanspolder 6a, 2761 ED, Zevenhuizen, tel: 0180 63 18 60, www.dekoornmolen.nl,info@dekoornmolen.nl HALVE PRIJS r met uitzondering van nieuwe collectie, lingerie en niet in combinatie met andere aanbiedingen Passage 232 Waddinxveen - Tel. 0182-615427 Reigerhof 87 - N'kerk a/d IJssel - Tel 0180-323083 Burg. Colijnstraat 2a Boskoop - Tel 0172 2314 33 Dorpsstraat 58 Zoetermeer - Tel. 079 316 4084

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 25