Voordelen van een slaapkamer op maat Bij de makers van de betere bedden en kasten GLOBAL 4 "If III -4 4 ik SLAPEN IN EIGEN STIJL I I 4 4 9 m 4' 4 m Complete slaapkamer Twijfelaarbedden Bezoek aan huis Showroom en productie Rutger Hofman 0182 37 5022 www.slapenineigenstijl.nl dinsdag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur koopavond: donderdag tot 21.00 uur showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 5 DECEMBER 2012 Global Slapen In Eigen Stijl is een familiebedrijf waar de bedden en matrassen volgens de wensen van de klant op ambachtelijke wijze gemaakt worden. Door eigen productie is het voordeel in vergelijking met de merkbedden al snel twintig tot dertig procent. Ook voor een complete slaapkamerinrichting en passend advies kunt u bij dit bijzondere bedrijf in Moordrecht uitstekend slagen. Slapen op maat "Jaren van ervaring hebben ons geleerd dat de keuze voor een bepaald bed of matras persoonlijk is," vertelt eigenaar Bart Hofman. "Voor mensen met overgewicht of rugklachten maken we matrassen op maat. Is er sprake van gewrichtsklachten of fybromyalgie dan is drukverlagend slapen van belang. Wat de vraag ook is, we vinden met onze mensen altijd een weg om de juiste matras te maken. Ook in beddengoed is veel extra comfort te vinden. Zo voorkomt zijde hinderlijke transpiratie, vermin dert zijde veelal huidproblemen en is van nature hypoal- lergeen." Bart enthousiast: "Zijde is een weldaad om in te liggen en je kunt er makkelijker in omdraaien. Zo heeft zijde veel voordeel voor ouderen en mensen met motorische klachten zoals Parkinson." "Mijn'vader is al zo'n dertig jaar met succes actief in dit vak," vertelt Bart. "Hij is begonnen met het maken van bedden en matrassen op maat." Sinds zijn zonen Bart en Rutger en neef Wim er bij zijn gekomen, is dat uitgebreid naar kasten en complete slaapkamers. "Om tot een goed plan te komen meten we op locatie. Daarna visualiseren we met onze ervaring het gewenste interieur in kleur en stijl. De tekeningen die daaruit ontstaan geven vooraf een nauwkeurig inzicht in de mogelijkheden," zegt Bart. "We kunnen met ons team zowel prachtige slaapkamers maken, als wensen voor kasten en wandmeubelen vervullen." twijfelaar kasten op maat Wenst u langer of breder? Ook de twijfelaarbedden staan weer volop in de belang stelling en worden in de eigen stijl van de klant gemaakt, waaronder vele soorten hout. Er wordt rekening gehouden met de zithoogte en naar wens kunnen ook de twijfelaarbedden verrijdbaar, verstelbaar en met hoog/laag functie gemaakt worden. Bart: "Heel fijn is dat ook onze hoog/laag bedden prachtig om te zien zijn en niet van gewone bedden te onderscheiden." Op verzoek kunnen mensen ook advies aan huis krijgen. Het kan zijn dat door omstandigheden een bezoek aan huis beter past. Bart: "Het prettige van een huisbezoek is dat we dan de situatie ter plaatse kunnen bekijken en beoordelen wat er nodig is. Voor een afspraak is een telefoontje al voldoende." In de showroom in Moordrecht staan bedden en kasten fraai opgesteld. Er is alle ruimte voor het proefliggen en u kunt een kijkje nemen in het atelier en bij de productie. "De mensen worden betrokken bij de samenstelling van hun eigen bed of slaapkamer," vervolgt Bart. "Het bijzon dere is dat we alles in eigen hand houden: het advies, inmeten, tekenen, de productie en montage. Als klant vindt u dat terug in het eindproduct." Wenst u hoger öf lager? - i Wenst u modern öf klassiek? Bart Hofman Wim Hofman

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 2