I 5CH00NH0VEN5CHE COURANT I I ft I f O! Binnenland. Plaatselijk Nieuws. FEUILLETON. Een Noodlottig Schot Él .,1. Het water van de Graafstroom. ill 1990 MAANDAG 8 SEPTEMBER 1880 No. 8782. 62e JAARGANG NIEUWSBIAD VOOR ZUID HOLLAND EN UTRECHT En* Poetrekeping ids 7 Mr. Dr. W. F. VAN LEEUWEN, f i uur, K. Ds. F. av. i. Pop, zich achter Da. F. vertellen. De pas den vori- meneer en mevr. Potts-Palmers ?0 uur en !s av. '0 HOOFDSTUK XXIV. ’s av. ’b (Wordt vervolgd.) van av. 7 Lenst" j. ten oops- uur, )olde- Borg- Leijer, r, Ds« nds 7 igroep. J. Mo- DIT NUMMER BESTAAT UIT TWEE BLADEN. jOMt f 1.50. wits meer. Loes- ipollo 10.30 Bout- tur, Ds. ig. 0.30 uur, oodt. en ’a av. uür, t. )s. B. .m. 10 Éroeg- IGE-LAN- ronds 6.30 I uur de Naar het Engelsoh van FLORENCE WARDEN. m. 10 J. D, ilUge- V.m. God»- uur, inder- 10.80 un; ’a r en 'a e. 30 uur, enaars- gewaar- V.m. er CL zijn hofstede in Bovenberg, GvL.o. J. 0. -ska Na inschrijving, is do kippenvoeder voor ging V.Z.O.D., opgedragen i G. van Wijngaarden en Zr. 10 uur, ,.d. Us- s geen 'a L 10 uur, P. Vis- 10 uur Berg. Ds. A. dienst. uur en uur en rp. I. uur, Mej. en 's av< felisatie. uur, de Ldelburg. ar en ’a irdrecht. jelmond- av. 5.45 was ze pas in staat om te spreken en daarna kon ze ons alles vertellen. De politie heeft alles bij stuk; es en beetjes uit haar gekregen, zoodat pas den vori- gen dag Raggett gearresteerd kon wor den. Ze vertelde dit allemaal heel zacht, zoo dat Hatty het niet hooren kon: het ar me schepsel zag er zoo beschaamd en ziek en zoo schuldbewust uit. Het had heel wat moeite gekost om gedaan te krijgen, dat ze meeging, naar Crake Halle en haar te bewegen om zelf te bekennen, welk aandeel ze had gehad in de valse he getuigenverklaring, die Sir Morecambe zooveel ellende gebracht had. De bekentenis, hoe ze zich door Rag gett had laten bepraten, om te getuigen, wat ze niet gezien had en haar verhaal hoe de dood van Raggett’s zuster zich werkelijk had toegedragen, eerst aan de familie Potts-Palmers, toen aan de politie en ten slotte aan de familie van den edelman, had haar zóó aangegre- ppn, dat Lady Crake erop stond, dat ze onmiddellijk naar boven gebracht zou worden, waar ’n kamer voor haar in or de werd gebracht, en waar het de arme vrouw aan niets ontbrak. Sir Morecambe kon zich thans na Minnie’s verhaal precies voorstellen, wat er gebeurd was. Hattyy, die door haar man voor dood was achtergelaten, was eerst niet in staat geweest om te verkla ren, hoe zij in het bosch kwam; had een gevaarlijken zenuwschok gekregen en daar ^finnie Potts-Palmers wist, hoeveel er van afhing, dat zij verklaren kon, wat er met haar gebeurd was, en hoe de tra gedie zich in het logement te Blackton had toegedragen, had zij de eerste dagen in vreezen en beven af ge wacht of de ar me vrouw het wel zou halen en niet zou sterven, voor zij Sir Morecambe van al le blaam had kunnen zuiveren. Ie heet r to erheul, Ons blad is aangesloten bij het Bureau voor Publiciteitswaarde en bij den Bond van Adverteerders (l.B.A.) waardoor dus onze adverteerders zich gegarandeerde gegevens kunnen verschaffen Raggett exit Den volgenden morgen arriveerden op Crake Hall eenige onverwachte bezoe kers. Sir Morecambe, die den halven och tend met zijn broer was uitgeweest, en de gelukwenschen van pachters en bu ren in ontvangst had genomen, was meer dan verbaasd, toen hij voor den in gang van het oude huis de auto zag staan, die hij zelf nog geen veertien dagen geleden over de wegen van Hamsphire had gereden. Een nieuwe chauffeur, beter vakman Da. B. Preok- i 32 De Herricks waren stomverbaasd, toen ze hem weer zagen als vrij man en door hun groote verbaiing wist Sir Morecam be hoe vast ze ervan overtuigd waren geweest, dat hij die misdaden bedreven had. Hij was echter te gelukkig, om daar verder over na te denken, en toen hij te- rugliep naar Crake Hall met Comsto- ne, die hen achterop gekonjen was om te zien, dat hem niet kwaads overkwam, waren de twee broers vervuld van zulk een gevoel van opluchting, omdat het ergste voorbij was, dat zij niet in staat waren iets te zeggen. r, Ds. Ja. W. Versi hunt Maandag, Woensdag en Vrijdag. Prijs bij vooruitbeta ling: voor Hohoonhoven per 8 maanden ƒ1.25; p. poet Met verzekering 15 cent Minnie vertelde Sir Morecambe al de ze bijzonderheden met zulk een welbe spraaktheid, dat zijn ooren ervan tuitten er hij kon er geen opmerking of vraag tusschen krijgen. Je had me moeten hooren, Crane, ik bedoel Sir Morecambe hoe ik haar de les gelezen heb. Ik heb haar goed aan het verstand gebracht, hoe ik over haar dacht. Ik had niets geen me delijden met haar, want ze heeft best ge» weten, wat voor onheil ze aanrichtte, Drinkwatervoorziening; een Gezond- heids-Commissie, adjunct-inspecteurs, in specteur en hoofd-inspecteurs van volks gezondheid, een dir.-generaal van de volksgezondheid, een Vereeniging voor de Volksgezondheid, een Vereeniging voor Waterleidingsbelangen, een Vereeniging tegen water-, bodem- en luchtverontreini ging en we gelooven, dat al dez» li chamen, college’s en personen samen, toch wel in staat en bereid zullen zijn om de bewoners van bedoelde streek aan behoorlijk drinkwater te helpen. I. uur en Inmiddels had de politie bericht ge kregen, dat zij zich onder het dak van de Amerikanen bevond en ze had het, evenals de familie, verstandig geoordeeld het feit niet aan de pers mede te deelen in de hoop, dat Raggett, overtuigd, dat ze niet meer in leven was, geen pogingen zou doen om zich uit de voeten te ma ken, in de zekerheid, dat de volle schuld op Sir Morecambe zou vallen, nu Hat ty’s mond voorgoed gesloten was en hij zijn vijand naar hartelust verder zou kunnen bezwaren. Inmiddels had de politie den schurk in de gaten gehoudeh, en toen Hatty haar verklaringen, die thans volkomen het stempel der geloofwaardigheid droe gen, had afgelegd, en de politie ten over vloede inlichtingen had gekregen over de herkomst van de revolver, waarmee Rag- gett’s zuster was doodgeschoten, had het weinig moeite gekost om de hand te leg gen op den edelen heer William Raggett. En juist op het oogenblik, dat de politie van Blackton Sir Morecambe gearres teerd had, was uit Hïmphire het bericht gekomen, dat er geen schaduw van ver denking meer tegen hem bestond, maar op verzoek' van de Potts-Palmers waren de bijzonderheden aan Sir Morecambe bij zijn invrijheidsstelling niet meege deeld, Minnie had gevonden, dat ze het eerlijk verdiend had om dit zelf te mo gen doen. Zaterdagmorgen vroeg is te ’s-Graven- hage op 70-jarigen leeftijd overleden de oud-vice-president van den Raad van State, Mr. Dr. W. F. van Leeuwen, oud- Gommissaris van de Koningin van Noord-Holland en oud-Burgemeester van Amsterdam. r, Ds. I. 0 uur, njn. .eskerk. K. ar en PRINSES JULIANA NEEMT AFSCHEID. Van Katwijk aan Zie. Prinses Juliana zal Vrijdag 19 Sep tember, des namiddags te drie uur, te Katwijk aan Zee het monument onthullen opgêricht ter nagedachtenis van de in den oorlogstijd omgekomen Katwijksche vis- schers. Voordat de onthulling geschiedt, zal de burgemeester van Katwijk aan Zee, Mr. Dr. J. Schokking, voor genoo- digden in de Oude Kerk een gedachte- nis-rede uitspreken. De Prinses zal door ongeveer 3000 schoolkinderen en een Zangvereeniging aldaar een zanghulde gebracht worden. Na afloop van de onthulling zullen de besturen der verschillende vereenigingen aan de Prinses voorgesteld worden. Met bovenstaande plechtigheid neemt Prinses Juliana officieel afscheid van Katwijk aan Zee, waar zij tijdens haar studie aan de Leidsche Universiteit heeft gewoond. MGR. NOLENS 70 JAAR. Zondag herdacht Mgr. Nolens zijn 70en verjaardag. De dag is vrijwel onopge merkt voorbijgegaan, daar de jubilaris op dezen dag zijn woonplaats had verlaten. Niettemin ontving hij tal van blijken van belangstelling in den vorm van een groot aantal telegrammen en eenige bloemstukken. DE A.V.R.O.-BETOOGING. Zou ons land ooit zoo iets gezien heb ben als Zaterdagmiddag op Houtrust in Den Haag? Daar waren veel meer dan 100.000 menschen uit alle streken der lands bij een gekomen, uit Groningen en Winters wijk zelfs, menschen, behoorende tot al lerlei gezindten en partijen, die vreed zaam en rustig hun verlangen wilden uiten om een eigen-zender voor de radio. We stellen ons geen partij in den- steeds ingewikkelder wordende radio- strijd, waarin de tien of twaalf commis sies en college’s, welke daarvoor werk zaam zijn, geen raad weten en We melden alleen, wat we gezien en gehoord heb ben. Op het enorme terrein van Houtrust gingen, stonden en zaten de vele tien duizenden, aan wie eiken revolutionairen aandrang vreemd was, die vele tiendui zenden rustige welgezinde burgers, die zich verongelijkt gevoelden en die waren opgekomen om daarvan te getuigen. Po litie zagen we er niet en die was ook geen enkel oogenblik noodig, de stemming was bedaard en eerder goedlachs dan nij- di£. Twee groepen van luidsprekers brachten de gesproken woorden tot in de uiterste hoeken van het terrein, duidelijk verstaanbaar over. Dr. F. Westerling opende de meeting met enkele woorden en daarna voerden achtereenvolgens het woord D| H. Mol huisen, Mr. J. H. van Doonje en W. Vogt, die allen nadrukkelijk betoogden, dat aan de A.V.R.O. groot ontecht was aangedaan door het zendtijdbesluit van 15 Mei en dat men zou blijven protestee- ren, tot dit zal zijn hersteld. Ten slotte werd, bij handopsteken een motie aangenómen, waarin de Koningin verzocht te willen bevorderen, dat niet langer zendtijd wordt afgenomen van het algemeen programma, ten bate der partij- uitzendingen. Het was een prachtig gezicht, toen de ze motie was voorgelezen en al die dui zelen A V R.O.-vlaggen^en al die tien duizenden handen, die eenparig omhoog gingen, om instemming te betuigen. Tot slot zette de muziek het heerlijke „Wilhelmus” in en vol en krachtig zon gen de duizenden kelen mede. Langzaam verlieten de demonstranten het terrein en terwijl dit gebeurde, speelde de muziek weder het oude volkslied en nogmaals zongen de heengaanden dat mede. uitzicht ter plaatse te doen Verbeteren, is eenige weken geleden bericht, dat de wachterswoning zal worden afgebroken. BRAND IN KAARSENFABRIEK. Gouda. Vrijdagmiddag brak op de ter- terreinen van de N.V. Stearine Kaarsen fabriek „Gouda” in de distiliatie-afdee- ling brand uit. Uit een der vijf tusschen de gebouwen staande afvoerketels, die een zeer groote hoeveelheid sterk verhitte olie bevatten, steeg een hooge vlam op. Van alle kanten snelden de-arbeiders toe en door hun krachtdadig en snel optre den werd uitbreiding voorkomen. Krui wagens met zand en koolasch werden op op ziedende massa gestort. Aangezien water niet zou hebben gebaat, behoefde de uitgerukte brandweer geen dienst te doen. De oorzaak van den brand is onbe kend. Het bedrijf is er niet door ge stoord. Hoornaar. De bouw van een boerderij te Goudriaan, voor de familie Muilwijk te Giessen-Nieuwkerk, is voör de som van f 11.439,85 gegund aan den heer L. Baron alhier. Krimpen a.d. Lek. De Gymnastiekver- eeniging „Sparta” gaf op een weiland nabij de Schoolstraat een in alle opzich ten geslaagd propaganda gymnastiekfeest Het heerlijke zomerweer werkte vooral mee om de belangstelling van het publiek te vergrooten. Ook eenige vereenigingen uit den omtrek waren opgekomen. De Muziekvereeniging „Crescendo” zorgde voor de muzikale afwisseling. Des avonds werd een optocht door de gemeente gehouden. Het marcheeren door ons dorp onder de tonen der muziek, n ’s av. 7 Nu nu. U had niet zoo hard van stapel moeten looped, het arme schaap heeft al straf genoeg gehad, dat ze met dien Raggett getrouwd is geweest. En nu, zei Minnie, na een lange pauze, zoo®lk vreeselijk graag kennis maken met juffrouw Pamela Herrick. Of zou ze niet op ons gesteld zijn? Ze zal erg blij zijn, om met u ken nis te maken en u te bedanken voor alles wat u voor mij gedaan hebt, zei Sir Mo- rerecambe met dankbaarheid m zijn stem en in zijn blik. Minnie stak haar kin in de\lucht en keek twijfelachtig. Gelooft u dat heusch? EnfinXik zal het er maar op wagen. Ik wil gra\g da delijk naar haar toe. Sir Morecambe aarzelde. Hij wist, dat Pamela een gesloten na tuur had, terwijl Minie een opgewonden standje was en hij voelde zich zenuw achtig, toen hij aan de ontmoeting van deze twee geheel verschillende meisjes typen dacht. Maar Minnie was niet van haar plan af te brengen en bij alles, wat hij aan haar te danken had, kon hij zich moeilijk tegen haar wensch verzetten. Zeg, ik stuur den chauffeur uit wandelen hij is wel een stuk beter dan jij, Crane maar deze keer mag jij nog eens sturen, zei ze. En terwijl hij de rest van de gemoede lijke Amerikaansche familie bij zijn moeder, broer en zusters liet, deed Sir Morecambe zijn overjas aan en ging met Minnie naar buiten om zijn oude plaats in den auto van de familie Potts-Pal mers in te nemen. Minnie praatte onderweg aan één stuk door, zooals «e gewoonlijk deed, maar toen ze de Grange naderden, werd zij steeds stiller en toen de auto eindelijk stilhield, zag ze heel bleek. vermoedelijk dan hijzelf, zat achter het stuur, maar er was geen twijfel aan of het was de auto van de Potts-Palmers, die op het oogenblik van onder tot boven met stof bedekt was. Sir Morecambe haastte zich naar bin nen, waar hij de mededeeling kreeg, dat meneer en mevr. Potts-Palmers en hun dochter bij de dames in de salon wa ren. Toen hij de deur van de zitkamer opende, kon Sir Morecambe het eerste oogenblik geen woorden vinden. Zijn oogen richtte hij' niet in de eerste plaats op de Potts-Palmers, die onmiddellijk opstonden en op hem toekwamen om hem met hartelijke luidruchtige stemmen ge luk te wenschen, maar op de gebukte, huiverende, schuldbewuste figuur, die in een zwarte japon in een stoel naast het vuur zat. Hatty, riep zij tenslotte. Minnie Potts-Palmers barstte in een vroolyken schaterlach uit. 1^ heb je immers wel gezegd, dat ik haar zou vinden, zei ze ik heb alle hoekjes van dat bosch doorzocht en ein delijk heb ik haar gevonden, meer dood aan levend. Ze kon niet praten of zich Zwegen, omdat die schurk van een Raggett haar half dood geslagen had. Zool informeerde Sir Morecambe, hebben ze hem te pakken? Nou en ofl Sinds eergisteren heb ben ze hem veilig achter slot en gren del. hek er van Behoord. Neen, we zijn heel stilletjes te werk gegaan, de politie heeft ons geholpen, legde Minnie uit, die de woordvoerster van het gezelschap scheen te zijn. Ar me Hatty! En ze wendde zich naar de vrouw, wier doodelijk bleek gezicht en bevende ledematen nog getuigden van de schandelijke behandeling, die ze onder vonden had: Een paar dagen geleden We hebben tegenwo. rdig niet te kla gen over de aandacht, die gegeven wordt aan onze gezondheid. Er zijn vele perso nen en commissies, die daarvoor te wa ken hebben en die dat ook met ijver en nauwgezetheid doen. Zoo is er, om maar eens een onder werp, maar dan een heel belangrijk te noemen, in bijna alle gemeenten gezorgd voor goed drinkwater, of zoo dat nog niet geschied is, wort dantoch die voorziening thans voorbereid. Het aantal gemeenten, waar het gemeentebestuur nog niet daar voor beeft zorg gedragen, is betrekkelijk klein en waar het gemeentebestuur ach terwege mocht zijn gebleven, heeft het Rijk hulp verleend. Nu is goed en onschadelijk drinkwater ook wel een dor gewichtigste zaken, waar aan de overheid haar aandacht moet ge ven Het menschelijk lichaam heeft veel vocht noodig, omdat ook veel vocht door verdamping en uitscheiding verloren gaat en schadelijk drinkwater is een aankwea- king van ziekten. Om voor drinkwater geschikt te worden verklaard, werd vroeger gewoonlijk volstaan met een scheikundige ont leding van het water, maar sinds men weet, dat het water ook al lerlei ziekte-verwekkende bacillen kan bevatten, is ook de wetenschap, die leze leer behandelt, de bacteriologie ’ierin gaan meespreken. Goeddrinkwa- er mag bijna geen bacteriën bevatten, ..et moet kleurloos en reukeloos zijn en oen zekere hoeveelheid koolzuur en lucht inhouden. Als we deze eischen zien opgenoemd en we zien daarbij een glas water, zooals dat langs de Graafstroom algemeen ge bruikt wordt en gebruikt moet worden, dan gaan we beseffen, dat hier een be langrijk volksbelang vergeten is. Het is een dichtbevolkte en nijvere streek, waar dit vocht als drinkwater wordt genut tigd on deze zomer vooral is weer geble ken, hoe dringend ’t noodig is, dat hierin verandering wordt gebracht. Deze zomer was het polderwater bijna voortdurend zoo hoog, dat regelmatig gemalen moest worden en er werd dus steeds polderwar ter geloosd in de Graafstroom. Dat uit den polder komende water maakte het Graafstroomwater nog slechter dan het reeds was. Het was bruin en troebel, de smaak slecht en genszins reukeloos en dat kan ook moeilijk anders, omda. met het polderwater dikwijls meekomt het water, dat eerst dn<r mestnoopen is getrokken. Er is over het aanleggen van een wa terleiding reeds vele malen door ver schillende gemeenteraden gesproken, maar gebeurd is er nog niets en wanneer niet doortastender wordt opgetreden, zul len over jaren de bewoners dier streek nog hetzelfde onreine en ongezonde wa ter te drinken krijgen. Er bestaan evenwel: een Gezondheids wet, een Rijksbureau voor Drinkwater voorziening, een Centrale Commissie voor ons Bericht van Inschrijving, zijn volgens de daarin vostgestelde bepalingen tegen ongevallen verzekerd voor bedragen, gewaarborgd door de NIEUWE HAVBANK te Schiedam, van 1000 Qulden bÜ QOO Qulden bVerlieB 900 öulden bV ver,lpp 1OO Gulden bÜ verlies Gulden bij verlies van IVVV overlijden. JVU van hand of voet. faVU van een oog. IVV van een duim. UU een anderen vinger. Bleskensgraaf. Daartoe in staat ge steld door enkele ingezetenen, werd Vrij dag de 5Oe verjaardag van de Koningin door de leerlingen der O. L. school fees telijk herdacht. Vele’ spel’etjes voerden de kinderen uit, waarbij menigmaal har telijk werd gelachen. Volop werden ze getracteerd op limonade en versnape ringen, terwijl alle kinderen bij het naar huis gaan nog een mooi geschenkje ont vingen. De kinderen amuseerden uitstekend. De school was feestelijk ver sierd. en !b av. Ammerstol. In den speeltuin hét „Gebouw”, gaf de arbeidersmuziek- vereeniging „Excelsior” Zondagavond een goed geslaagd concert. Ondanks het slechte weer was de belangstelling groot De vrouw van J. Stigter had het ongeluk, toen zij voor haar zoontje een hengel van den zolder haalde, den visch- haak in één hater oogleden te krijgen. De dokter moest de haak «verwijderen Bergambacht. B. en W. hebben ver gunning verleend aan het bestuur van het Leger des Heils te Utrecht, om in October een collecte te houden voor hun jaarlijksche nationale aanvrage. Het béstuur van den polder Berg ambacht heeft de polderlaslen voor dit jaar vastgesteld op f 8 per H.A. Aan den heer C. Kok, den gemeen- te-architect, is opgedragen het maken, van bestek en teekening voor het bestra ten van de Voorstraat. De halve stuiversvereeniging „De macht van het kleine” heeft in het 2e kwartaal 1930 in deze gemeente bijeen gebracht der som van f 61, welk bedrag is bestemd voor on- en minvermogende lijders aan vallende ziekten. De bouwman K. L. den Besten heeft het bouwen van een stoephuis bij zijn hofstede in Bovenberg, opgedragen aan de Gebrs. J. en C. Oskam alhier. levering van de pluimveevereem- aan de fa. Bcin gebroken. Boskoop. Een dochtertje van den heer Van T. geraakte Vrijdag bij het draaien van de Boskoopsche brug met haar been tusschen het hek en leuning. Zij is met een gebroken been naar het ziekenhuis te Leiden overgebracht. Boskoop. Tot tijdelijk onderwijzer aan de Openbare Lagere School is benoemd de heer W. H. Heringa te Arnhem. Giessen-Nieuwkerk. De Unie-collecte heeft in deze gemeente en te Peursum opgebracht de som van f 132. Raadsvergadering. Gorinchem. In de Vrijdagavond gehou den gemeenteraadsvergadering werd be sloten tot verhooging der salarissen en loonen van het gemeentepersoneel, vol gens het voorstel van de minderheid van B. en W. De kosten der verhoogingen be dragen in totaal f 7187 per jaar. Aan het bestuur der bijz. R.-K. School aan de Oude Lombardstraat werd een be drag van f 1547,83 toegekend, zijnde de wedde van een leerkracht die gedurende het geheele jaar 1929 boventallig was.. Gorinchem. Zaterdagavond is de 8-ja- rige v. d. B., bij het plotseling oversteken aan de Haarstraat, door een auto van de firma A. uit Leerdam gegrepen en over reden. Met een gebroken been en een knie- wond werd de jongen naar het zieken huis vervoerd. Groot-Ammers. De heer K. den Oud sten bevond zich Zaterdagavond met zijn vrachtauto in de buurt Gelkenes. Op den Lekdijk wilde hij omkeeren, met het gevolg, dat de vrachtauto achterwaarts van den dijk reed. Persoonlijke onge lukken hadden niet plaats, en ook was de auto niet noemenswaard beschadigd Met een andere auto werd het gevaarte weer op den dijk getrokken. Dat de wijkverpleging zeer deerd wordt blijkt hieruit, dat iemand, die onbekend wenscht te blijven en waar de wijkzuster ontelbare malen over den vloer is geweest, aan den penningmees ter van het Groene Kruis alhier een bedrag van f 40 heeft ter hand gesteld. DOOR EEN TREIN GEGREPEN. Gouda. Zaterdagmiddag had een ern stig ongeluk plaats op den onbewaakten overweg aan den ZwartS Weg. De on geveer dertigjarige mej. De Hoog alhier, fietste met een 15-jarig neefje over den Zwarte Weg in de richting Reeuwijk. Daar het uitzicht ter plaatse op den spoorweg geheel belemmerd wordt door eon ou deN sein wachters woning, hebben zij een sneltrein niet bemerkt. I De locomotief greep de fiets van mej. De H. bij het achterwiel en wierp het rijwiel een meter of tien zijdelings van de spoorbaan neer. De berijdster kreeg daarbij een ernstige hoofdwonde. Zij is naar het van Iterson-ziekenhuis overge bracht. De jongen kon nog juist voor de locomotief wegkomen. Bij het binnenrijden van den trein in tyet station alhier begreep men, dat er iets gebeurd moest zijn, omdat de over blijfselen van de vernielde fiets vóór aan de locomotief hingen. De machinist had echter niets bemerkt. Nadat reeds herhaaldelijk aan de spoorwegautoriteiten is gevraagd, het ir en 'fl Baarn. uür en uur en 8 AdvertentiënVan 1 tot 6 re gels ƒ1.80; elke regel meer 0.20 Dij 8 maal1 plaatsing 8e maal f 0.10 per regel. Tusschen d tekst drievoudige pidjs. uur en ’b dt. en J 1’eh‘f 20. Tel-adree: Vonnooton, S. W. N. VAN NOOTEN, SCHOONHOVEN HAVEN 25 Poetrekeping 18703 ABONNÉ’H vnn dit blad, in het bezit van qza/1/lGulden bij levenslange v v v ongeschiktheid. sn

Schoonhovensche Courant | 1930 | | pagina 1