No. 1 Zaterdag 19 Mei 1945 le Jaargang Verschijnt des Zaterdags Adres Redactie en Administratie; Oranjelaan 30, Waddinxveen Bijdragen. Verslagen, etc. uiterlijk 's Woensdagsavonds inzenden. Wat wil het Weekblad voor Waddinxveen Plaatsgenooten Hierbij wordt U ter kennismaking aangeboden het eerste nummer van het „Weekblad voor Waddinxveen". Geheel onverwacht, zonder dat iemand op de komst van dit blaadje rekende, is het verschenen, in de veronderstelling, dat het in een leemte za voorzien. Vooral op het oogenblik, nu een ieder zoo graag op de hoogte wil zijn van belangrijke mededeelingen en besluiten, wordt een plaatselijke po ging ondernomen U van voorlichting te dienen. Die poging moet op hoogst bescheiden wijze worden gedaan. De papiervoorraden zijn van dien aard, dat vooralsnog geen groote plannen kun nen worden opgezet en dus ook de omvang van dit blad voorloopig niet grooter kan zijn dan het nu aangebodene. Van meer beteekenis is, dat getracht wordt met ons weekblad de plaatselijke belangen te dienen. Pretentie om de groote pers in den weg te staan heeft dit blad niet; evenmin heeft de gedachte post gevat, dat de bur gerij aan deze uitgave voldoende zal hebben. Op eenvoudige wijze de plaatselijke belangen voor te staan, het pu bliek te dienen van voorlichting, door middel van kleine annonces contact te brengen en de plaatselijke winkeliers gelegenheid te geven tot adverteeren, ziedaar het hoofddoel van deze uitgave. Het plan is het blad eiken Zaterdag te doen verschijnen, enkele we ken huis aan huis bezorgd, daarna tegen een billijk abonnementsgeld ver krijgbaar te stellen, een en ander behoudens de goedkeuring van hoogere instanties, die over het al of niet verschijnen hun oordeel zullen geven. Dit moet worden afgewacht. Wij kozen zee en hopen op gunstigen wind. Mededeeling Van belangrijke vergaderingen worden gaarne korte verslagen opge- nomen, indien deze uiterlijk Woensdagsavonds aan ons adres bezorgd^,. Ook actueele bijdragen zijn zeer welkom. Advertenties moeten DQnder g morgens bezorgd zijn, familieberichten uiterhjkVri,dagsmorgens. Nogmaals vestigen wij er de aindacht op, dat de uitgave geschiedt onder voorbehoud van goedkeuring door hoogere autoriteiten, ook wat betreft de prijs stelling. De uitgever. Weekblad voor Waddinxveen

Weekblad voor Waddinxveen | 1945 | | pagina 1