Waddinxveen vierde Oranjefeest. A. van der Sloot Dodenherdenking Moet u OOGARTS? JAC. SATON BURGERLIJKE STAND Om hen meisje bontj as platenwisselaar voetbalschoenen dressoir WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN VRIJDAG 5 MEI 1961, In Waddinxveen is de viering van de verjaardag van H.M. Koningin Juliana niet onopgemerkt aan de inwoners voorbijgegaan. Hoewel het oranjezonnetje verstek liet gaan en slechts af en toe eens door de wolken brak, kan het feest, dankzij het prettige en afwisselende programma, dat de Oranjevereniging weer had samengesteld, zeer zeker geslaagd worden genoemd. Al vroeg in de morgen werd, onder grote belangstelling van de zijde van onze inwoners, de viering in gezet met de traditionele aubade van de schooljeugd. Voorafgegaan door de twee plaat selijke muziekkorpsen Voorwaarts en Concardia vertrokken de kinde- -en van verschillende punten in onze gemeente naar de Oranjelaan voor een massale zanghulde. Allereerst werd het Wilhelmus gezongen, waarna Wilt heden nu treden en Spes Patriae ten gehore werden gebracht. Een bijzonderheid bij de ze aubade was dat voor het eerst in de geschiedenis van Waddinx veen het lied van Zuid-Holland werd gezongen. Tijdens deze zang- hulde hanteerde de heer R. J. Zui- dema, hoofd van de Chr. Miilo, de dirigeerstok, terwijl Concordia voor de muzikale omlijsting zorgde. Waddinxveens burgemeester, de heer C. A. van der Hooft, die met de wethouders en de raadsleden op stoelen op het plein van de school met de bijbel hadden plaats genomen, bracht de kinderen met een kort woord dank voor de spon tane hulde. Tevens bracht de bur gemeester met de kinderen en de vele aanwezigen een driewerf hoe ra uit op de zeven inwoners uit onze gemeente, die onlangs werden gedecoreerd. Hierna stond er voor de school jeugd een foto-zoektocht op het programma. De kinderen kregen foto's te zien van verschillende be kende plekjes in Waddinxveen, die moesten worden opgespeurd. Met veel enthousiasme wierpen de jon gens en meisjes zich op hun op dracht. De eerste paar kilometers ging het best, maar al spoedig voel den zij danig him benen. De af stand van deze speurtocht was dan ook wel iets te veel van het goede. Zo moesten de kinderen van de eerste drie klassen lopen o.a. van de Sniep naar de Puttepolder moest een zeer moeilijk te vinden brie venbus worden opgespoord en van de Noordkade, naar Kanaaldijk, Stationsstraat enz., terwijl de af stand voor de oudere kinderen nog iets langer was. Voor de kleinsten was met deze fotospeurtocht wel twee en een half uur gemoeid. Ge lukkig mochten zij aan het einde van de lange wandeling een heer lijke tractatie in ontvangst nemen, wat weer veel vergoede. Tegelijke- tijd was men op de Kleikade ge start met een puzzelrit voor auto's, motoren en bromfietsen. Voor deze rit bestond vrij veel belangstelling. Des middags ontbrak vanzelfspre kend het jaarlijkse terugkerende evenement van de motorwedstrij- den niet. Diverse cracks, ook uit het buitenland, kwamen aan de start, zodat het aan spanning niet ontbrak. De jeugd werd in de vooravond onthaald op goocheltoeren en een sprekende pop, iets wat er in ging als koek, terwijl er voor de oude ren later op de avond een non- stop-show werd gegeven, waaraan o.a. meewerkten Bernard Barends Showorkest „De Gusonians", the three Rhetlems, Les Gerto's en Fred Mengen. Deze artisten zorg den voor enkele prettige uurtjes. De dag werd besloten met een groots vuurwerk. Even leek het er op dat door de regen al dit fraais zowel letterlijk als figuurlijk in het water zou vallen. Dit is gelukkig niet bewaarheid geworden en on danks dat het een en ander mis schien niet volledig tot zijn recht kwam, konden de Waddinxveners .genieten van enkele mooie stukken "vuurwerk. GOEDE WIJN BEHOEFT GEEN KRANS 17 Dames- en Herenkapsalon Oranjelaan 24 Telefoon 22 57 PARFUMERIëN BYOUTERIëN 4;* 17 Donderdagavond had de plechtige dodenherdenking plaats nabij het monument op de Stationsplein. Een grote menigte volks had zich hier bij verzameld, toen burgemeester en wethouders, benevens een aan tal raadsleden, het bestuur van de Oranjevereniging, vertegenwoordi gende leerlingen van alle scholen, padvinders en verschillende parti culieren het monument naderden. Hierna had de kranslegging plaats. Tot besluit speelde Concordia en kele koralen en werd besloten met het Wilhelmus. In de hierop volgende dienst in de Geref. Kerk trad als declamator op Jo de Nobel, terwijl het Kerkkoor van „Wet en Evangelie", de heer Teun Plomp en H. van Nielen, be nevens de solist Wagenaar hun me dewerking verleenden. HERDENKING GEVALLEN MILITAIREN. De herdenking van de op 10 med 1940 gevallen militairen, zal wederom plaats hebben op 10 mei a.s., des avonds te 7.30 uur op de algemene begraafplaats alhier, het comité wekt alle oud-mili tairen die op 10 mei 1940 mede gestre den hebben, om dan aanwezig te zijn, daar wederom een eenvoudige her denking zal plaats hebben. MEI-BIJEENKOMST P. v. d. A. Dinsdagavond had de Jaarlijkse mei- bijeenkomst plaats, welke weer was georganiseerd door de Waddinxveense Bestuurdersband en de Partij van de Arbeiid. De maatschappij hervormen volken en rassen bevrijden - de vrede dienen. Over dit onderwerp hield de voorzit ter van het NVV, de heer D. Roemers, deze maand terugkomen bij de Het is belangrijk dat u op tijd gaat en met uw BRILRECEPT naar uw opticiën. Telefoon 20 77 de zaak met de buitenklok! een rede, waarin hij de veranderingen schetste, welke zich de laatste 15 jaar in Nederland en de wereld hebüen voorgedaan. Ais één der grootste ta ken, die dn eigen land thans moeten worden verricht, noemde de heer Roe mers, het scheppen van de voorwaar den, waardoor bij het onderwijs ge lijke kansen voor ieder zullen ontstaan Meer en meer zullen wij ook als land offers moeten gaan brengen voor de vooruitgang der onderontwikkelde lan den,, opdat de grote kloof, welke er op /economisch- en sociaal terrein ligt tussen die gebieden en het westen, wordlt overbrugd. Uitvoerig stond spr. stil bij het vraagstuk van de bewa pening, in welk verband hij de nood zaak van het lidmaatschap van ons land 'bij de NATO nog eens duidelijk onderstreepte en tevens als zijn me ning uitsprak, dat eenzijdige ontwa pening geen uitzicht biedt op een op lossing van de spanningen, die zich heden in de wereld voordoen. Na dit boeiende betoog volgde een gevarieerd programma, verzorgd door het gezel schap De Rolé's, dat bij de talrijke aanwezigen goed in de smaak viel. Organisatoren kunnen op een geslaag de mei-avond terugzien. NED. HERV. KRING „WET EN EVANGELIE". Open Deurdienst op zondag 7 mei a.s. in het verenigingsgebouw, Stations straat, aanvang 7 uur. Voorganger is Ds J. J. H. van der Ree uit Amsterdam, d'ie zal spreken over: „Geloven is en blijft een waagstuk". Medewerking wordt verleend door mej A. van Leeuwen, sopraan uit Gouda. U bent van harte welkom UITVOERING HERV. JEUGDKOREN. Dinsdag a.s. geven de Herv. Jeugd koren hun jaarlijkse uitvoering in het Herv. Wijkgebouw. De drie groepen van de Zangvogels o.l.v. Mar. Egberts zullen zich elk afzonderlijk en geza menlijk laten horen in een aantrekke lijk programma van zang en speel- liedjes. Henmy Brinkhorst zal de ko ren begeleiden, terwijl Ds J. R. Cu perus deze avond zal leiden. De aan vang is bepaald op 7.30 uur. WEGDEK KANAALDIJK VERBETERD. De afgelopen week is men aan de Kanaaldijk druk bezig geweest om verbetering aan deze weg aan te bren gen. Dit opknapbeurt je was vooral voor het weggedeelte, dat parallel loopt met de Ringvaartsingel-Wilhel- minakadé, tot aan de tunnel, dan ook hard nodig. Op verschillende plaatsen waren er in het wegdek flinke kuilen ontstaan, die gevaar opleverden voor het verkeer. Deze kuilen werden al len gedicht. Men gelieve echter op de plaatsen, waar deze verbeteringen zijn aangebacht op te passen voor eventueel slippen en wegspringend grind. PAGINA 3 Aangiften van 27 april tot 3 mei. Gebaren: Kiazimierz Dirk, z.v. M. Czerwony en B. G. de Leeuw, Noord einde 13a; Johannes, z.v. en Anna Adriana, d.v. A. M. Ba velaar en G. M. A. Vixme- stein, Pr. Margrietstraat 39; Marinus Hendrikus, z.v. N. G. van den Hof en S. Meendering, kerkweg 193; Jolanda Hendrika, d.v. J. T. Taihuttu en H. Krimp, Mauritslaan 99; Teuni Cornelia, d.v. N. Brouwer en L. van der Linde, Kerkweg 58; Ondertrouwd: T. Zijderhand en A. M. Sonneveld; GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: witte portemonnaie; beige glacé dameshandschoen; rode kinder- portemonnaie; donkerbeige Tegenjas. Verloren: bruine portemonnaie m. inh. witte portemonnaie met inh; bruine herenportemonnaie met inh. GESLAAGD. Voor de vakexamens Hengelsportarti- kelen, handel in vogels, voeding van kleine dieren in den Haag, siaagde onze plaatsgenoot, de heer W. H. Hoo- gendoorn, Zuidkade 30. UITSLAG MOTORCROSS. Onder auspiciën van de Ned. Motor sportbond werden op koninginnedag de volgende prijzen behaald: Junioren 250 cc. Ie prijs St. Smits, VolkeU; 2e prijs Joaöhumthal, Zeist; 3e prijs P. van Beek, Zeist; 4e prijs D. van Heugten, Amersfoort; 5e prijs Merks, Nistelrode. Zijspan: 1 G. Poel, Rotterdam 2. Goeman, België gedeelde 1ste prijs. 3. P. de Bruin, Nieuwerkerk a.d. IJ. 4. F. Schepers, België gedeelde 2e prijs. 5. J. de Vries, Ridderkerk, 3e prijs. In de 500 c.c.: 1. J. Fransen, Eindhoven 2 Gompel, Eindhoven 3.. C. van Heugten, Amersfoort 4. G. J. van Beek, Soest Er waren plm. 8000 belangstellenden op het terrein aanwezig. EMISSIE KEMPKES GESLAAGD. Bij de inschrijving 500.000 gewone aandelen van Kempkes' Meubelfabrie ken N.V. tegen de koers van 100 pet hebben nagenoeg alle houders van claims van hun inschrijvingsrecht ge bruik gemaakt. PLAATSGENOTEN BEHAALDEN PRIJZEN BIJ PUZZELRIT. De BroMoTo-club „Flora" uit Bos koop organiseerde dezer dagen in de avonduren een puzzelrit, waarvoor veel belangstelling bestond. Aan deze rit konden zowel automobilisten als motorrijders en bromfietsers deelne men. Onder gunstige weersomstandig heden werd gereden door de gemeen ten Reeuwijk, Bodegraven en Zwam- merdam, om tenslotte bij hotel „Neuf" in Boskoop over de finish te gaan. Onze plaatsgenoot, de heer A. Jonge- jan wist bij de automobilisten klasse A als nummer een uit de bus te ko men, hetgeen een fraaie prestatie mag worden genoemd, terwijl de heer Jac. Hoogendoorn, eveneens uit Waddinx veen, een mooie tweede plaats wist te behalen met slechts een strafpunt ver schil op no. 1. Bij de motorrijders klasse A eiste onze plaatsgenoot, de heer G. van Hofwegen de tweede plaats voor zich op. Op de vierde en vijfde plaats in deze afdeling eindig den eveneens twee inwoners uit onze gemeente, en wel de heren P. Ver sloot en G. Oskam. GESLAAGD. Aan de Avond-Technische school te Gouda, slaagden dezer dagen onze plaatsgenoten A. H. Lammertse voor het diploma elektrisch lasseh (begin ners) R. J. Kakdsina vooar het diploma elektrisch lassen (gevorderden) en C. T. v. d. Berg voor het diploma auto- 4e PRIJS OP SELECTIEAVOND. Op een selectieavomd van Amateur- concours zang en muziek te Lisse, behaalde onze plaatsgenoot, mej. Ada de Joode, de 4e plaats. In de finale behaalde zij de 2e plaats. De prestatie werd 'beloond met een blijvende beker. M.A.B.C. „GOUWERIJDERS" De tweede rit in dit seizoen werd gereden op de ochtend van Ko ninginnedag met het zeer grote aantal van 103 deelnemers. Alle deelnemers, ook de beginne lingen konden op tijd weer binnen zijn daar bij de wat moeilijke punten opvangcontroles waren ge plaatst, die de rijders weer op de goede weg hielpen. Bij de finish heerste een zeer opgewekte stem ming daar alle rijders een prettige rit hadden gereden door een zeer gevarieerde omgeving. Ook de op windende discussies over het goed of niet goed gereden hebben van de uitgestippelde route ontbraken natuurlijk niet. In deze rit zaten dan ook enkele moeilijke proble men, die toch door vele rijders zeer goed werden opgelost. De nieuwe deelnemers raden wij aan bij onze secretaris, de heer J. Oskam, Meidoornstraat 15, een re glement aan te vragen, opdat zij de volgende rit meer en beter be slagen op het ijs komen. D.K.T. INENTINGEN. Op woensdagmiddag 10 mei a.s. zal van kwart voor drie tot vier uur in het Groene Kruisgebouw gelegenheid gegeven worden voor het inenten te gen diphfterie, kinkhoest en tetanus van de kinderen, geboren in: 19 6 0, voor de eerste behandeling, januari t-m. juni 19 5 8, voor de her halingsin j ectie, 1 9 5 7, die in 1960 wegens ziekte niet in de gelegenheid waren de herhalings injectie te ontvangen. EERSTE STEENLEGGING BEJAARDEN-WONINGEN. Het verheugt mij ten zeerste te kun nen bekendmaken, dat de werkzaam heden aan de bouw van de eerste 30 woningen voor de 'bejaarden in onze gemeente thans zover gevorderd zijn, dat a.s. dinsdag de eerste steenlegging voor deze woningen zal 'kunnen plaats vtinden. Deze, voor Waddinxveen zo belang rijke plechtigheid, zal plaats vinden dinsdag 9 mei a.s. des morgens om elf uur. Wie aan deze plechtigheid zullen me dewerken, wilde ik gaarne als een verrassing houden. We) zal ik het ten zeerste op prijs stel len, indien alle bejaarden uit onze ge meente bij deze eerste steenlegging aanwezig zouden zijn. De burgemeester van Waddinxveen, C. A, van der Hooft. Collecte van 10 t.e.m. 17 mei In deze ,Eeuw van het kind' gaat het om een gemeenschappelijke be langstelling voor de kinderbescher ming. De meer dan 400 instellingen en verenigingen voor kinderbescher ming in Nederland, die samen ruim 50.000 van deze aanvankelijk onbe schermde kinderen onder hun hoe de hebben, vormen van de nood zaak tot hulp aan de verwaarloos de jeugd het duidelijkst en m overtuigend bewijs. Deze financiële moeilijkheden, ter overwinning waarvan door de Overheid reeds in grote mate wordt bijgedragen, dreigen deson danks een ernstig gevaar te vor men voor de verdere uitbouw van dit werk. Steunt de Nationale collecte Kin derbescherming, die ook in onze gemeente wordt gehouden van 10 tot en met 17 mei Officiële mededeling BEKENDMAKING REINIGINGSDIENST. In verband met de invoering van de vijfdaagse werkweek zal met ingang van maandag 8 mei 1961 de route van de ophaaldienst voor huisvuil als volgt worden gewijzigd. Maandag v.m. en woensdag n.m. Noordeinde, Dorpsstraat, Kleikade, Onderweg, Plas weg, Jan Dorrekenska- de-west, Kerkstraat en Kerkweg. Maandag n.m. en donderdag v.m. Sniepweg, Esdoornlaan, Prunusstraat, Meidoornstraat, Lijsterbesstraat, Aca ciastraat, Eikenlaan, Vijverlaan en Ieplaan (Bomenwijk). Dinsdag v.m. en Donderdag n.m. Kanaalweg, Widhelminakade, St. Vic- torstraat, Ringvaartsangel, St. Viotor- plein, Zuidkade, Burg. Troóststraat, Zuidkade, Stationsstraat, Kanaalstraat, Zuidkade, Julianastraat, Jan Dorre- kenskade-oost. Dinsdag n.m. en vrjjdag v.m. Oranjelaan, Noordkade, Nesse en ge hele Oramjewijk. Woensdag v.m. en vrijdag n.m. Henegouwerweg, Kromme Esse, Em- mastraat, Pr. Hendrikstraat, Brugweg, Bioemendaalseweg, Bodegraverstraat weg, Rijksweg, Henegouwerweg. Gaarne doen wij een beroep op Uw medewerking om deze geheel nieuwe „dienstregeling" zo goed mogelijk te doen functioneren. In dit verband wijzen wij er tevens op dat slechts dan ander vuil wordt meegenomen indien dit overeenkom stig de voorschriften behoorlijk is ge bundeld en naast de vuilnisemmer is geplaatst aan de rand van de rijweg. Per perceel kan niet meer dan 1 van dergelijke bundels worden meegeno- Op donderdag 11 mei 1961 (Hemel vaartsdag) zal geen huisvuil worden opgehaald. De route van die dag vol gens de nieuwe dienstregeling zoals hierboven is aangegeven, zal worden gereden op vrijdag 12 mei 1961. De aangegeven route voor 12 mei blijft daarbij ongewijzigd. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen, de sekretaris, de burgemeester, J. L. Koopman, C. A. v. d. Hooft wnd. secr. MEDEDELING. Wegens plaatsgebrek moesten en kele sportuitslagen benevens het ge dicht van Als. en het zwemrooster blijven overstaan. DOCTORAAL EXAMEN. Aan de Nederlandse Economische Hogeschool te Rotterdam, is geslaagd voor het doctoraal examen economi sche wetenschappen, onze plaatsge noot, de heer J. G. Bonte. GESLAAGD. Onze plaatsgenoot, de 'heer M. Bon tenbal, slaagde dezer dagen aan de lagere landbouwschool te Moerkapelle voor het einddiploma. WEEKMARKT BEGINT HEDENMIDDAG. Hedenmiddag zal de weekmarkt om 3 uur officieel geopend worden door burgemeester van der Hooft 35 deel nemers zullen de standplaaten betrek ken. Als bijzonderheid zal ditmaal door een 8-tal standwerkers een wedstrijd in welsprekendheid en originaliteit wor den gehouden, waarvoor een drietal journalisten zijn uitgenodigd als jury op te treden. Bovendien zal een draai orgel de gezelligheid verhogen. De winkels aan de Kerkweg, Zuidkade tot aan de Burg. Trooststraat zullen een koopavond hebben. De overige winkels zullen gesloten zijn. GESLAAGD. Onze plaatsgenoot he heer J. N. G. Mulder is geslaagd aan de Academie van Beeldende kunsten te Rotterdam, voor de afdeling Binnenhuiskunst. Kombinaties. Plezierig sportief en modieus. Kolberts 38.-/74.- Bijpassende plooihoudende Terlenka pantalons 34.-/48.- Een zorgeloze zomer begint bij: Predikbeurten Nederlands Hervormde Kerk. V.m. 9.30 uur Ds J. R. Cuperus Nam. 6.30 uur Ds L. Vroegindeweij, Delft Hemelvaartsdag. V.m. 9.30 uur Ds J. R. Cuperus Nederlands Hervormd Wijkgebouw. V.m. 9.30 uur Ds L. Vroegindeweij Nam. 6.30 uur Ds J. R. Cuperus Herv. Kring „Wet en Evangelie". Verenigingsgebouw, Stationsstraat. V.m. 9.30 uur Ds Kalkman Nam. 7 uur Open Deurdienst Ds J. J. H. van der Ree Gereiormeerde Kerk. V.m. 9.30 en nam. 5 uur Ds Snoey Hemelvaartsdag. Vsn. 9.30 uur Ds Snoey Remonstrantse Kerk. V.m. 10 uur Ds A. Hoff-Visscher Chr. Aigescb. Gemeente. Vsn. 9.30 en nam. 5 uur Ds A. P. Verloop Hemelvaartsdag. V.m. 9.30 uur Ds A. P. Verloop KERKDIENSTEN. Parochie SL Victor, Zuidkade. Pastobr: H. C A. P van Drunen. Telefoon 24 52 Missen: 's zondags 7 uur de vroeg mis,- 8.30 uur de hoogmis,- 11 uur de late mis. Door de week 8 uur. Elke eerste vrijdag van de maand 8 uur avondmis. Zaterdag- en zondagavond 7 uur lof. Biechtgelegenheid zaterdags van 5 tot 8 uur. Jehovah's Getuigen, Kerkweg 66. Woensdag 19.30 uur Bedieningsschooi. Woensdag 20.30 uur Dienstvergadering. Donderdag 20 uur Avondmaal des He- GEVRAAGD: voor de huishouding. Elke dag van 8 tot 1 uur, zondags vrij. Pr. Margrietstraat 39. Ter overname aangeboden in goede staat zijnde g veulen DE ZONDAGSDIENST wordt waar genomen door Dr E. M. L. Hemminga, Dorpsstraat 66, telefoon 2078. Hemelvaartsdag. Dr P. van der Linde, Kerkweg 214, telefoon 2250. Heit jubileumjaar van de St. Victor- parochie loopt ten einde. Op 4 juni a.s. de tweede zondag na Pinksteren zul len de festiviteiten in het kader ron dom het 300-jarig bestaan van deze parochie, officieel worden besloten met een Pontificale H. Mis, die door de bisschop zal worden opgedragen. Neomist A. Vermey van de St. Victor parochie die onlangs te Mook tot priester werd gewijd zal, zoals bekend op eerste Pinksterdag a.s. zijn eerste H Mis komen opdragen. De neomist zal zaterdags voor Pink steren feestelijk worden ingehaald. Ook zal hem namens de parochianen een geschenk worden aangeboden. Hiertoe zullen personen bij de paro chianen aankomen om een kleine bij drage te vragen voor dit geschenk. Pater Raymundus de Groot, die onge veer vier maanden de zeereerwaarde heer pastoor, H. C. A. P. van Drunen, heeft geassisteerd, is deze week ver trokken naar Haastrecht. De parochi anen van St. Victor verliezen aan hem een sympathieke figuur. Wij wensen hem toe Gods beste zegen bij zijn ar beid elders. EXPOSITIE AMATEUR FOTOGRAVEN. Op 12 mei zal de opening plaats hebben van de expositie van de Amateur Fotograven Vereniging Waddinxveen om 8.15 uur door de heer Dr J. Versteeg uit Leiden, in het Kunstcentrum, Kerkweg 215. Gevraagd voor kantoor van Technisch Bedrijf te Boskoop Jongeman Vereisten: Kantoor-ervaring, typen en zelfstandig werken. Min leeft. 21 jaat. Schriftelijke sollicitaties onder nr. 827-6 aan het 'bureau van dit blad. tegen billijke prijs. Te bevr. bureau van dit blad TE KOOP: 1 uitschuifbare Eettafel en 4 stoelen, 1 dressoir en 1 kinderwagen. Eikenlaan 64. TE KOOP: Philips z.g.a.n. 3 mnd. oud. 1 paar maat 38. Zuidkade 76, na 6 uur. TE KOOP AANGEBODEN: 1 modern notenhouten lengte 1.80, breedte 58. met 5 laden en strak gebogen deuren aan beide zijden. G. C. Sliedrecht, Woonark „Wetterwille", St. Victorstraat. VOOR 'N GOEDE GEBRUIKTE BROMFIETS naar EIKENLAAN 22. J. G. van den AREND Tandarts AFWEZIG van 13 tot en met 20 mei. Voor spoedgevallen de tandart sen Sj. AJkerna en D. Schutte. Met ingang van jnni gevraagd: MEISJE voor halve dagen. Vrijdag de gehele dag. J. van «Ier 1,00 Brood, en Banketbakkerij Noordkade 51 GEVRAAGD: WERKSTER voor de morgenuren. Mevr. Ververs, Café Restaurant „Royal", Kon, Wilhelminaplein 14. TE KOOP: Typhoon Futnra iai prima staat en een Typhoon super sport als nieuw, TE KOOP 2 z.g.a.n. Solexen LIJSTERBESSTRAAT 15. TE KOOP Grasmachine BEATRIXLAAN 29. GEVRAAGD TomatenpjuHüers(sters) voor de vroege ochtenduren Aanmelden voor 's avonds 6 uur L. C. KASTELEIN, Plasweg bij nr. 2.

Weekblad voor Waddinxveen | 1961 | | pagina 5