0 I I De meest ideale geschenken het hele gezin voor zifa dit tytscktoiken waat De- üv, uw UHfywwity! Elektro-Teclmisch Bureau ara' Profiteer nu 398,- x Biiil SI ra 98,- 228,- moderne vormgeving Thans leverbaar in ’n vanaf 238,- 23,75 vanaf 42,— 34,50 Telefoon 01828-2218 Dorpsstraat 33 Prettige betalings regeling 145,- Wij demonstreren u geheel vrijblijvend alle apparaten in onze geheel vernieuw de Technische dienst, De keur van in strumenten en de sublieme voorlichting kenmerkt de specialist. Bezoekt onze officieel door Philips erkende Technische dienst ERRES „Plubo” wasmachine U wint het van de vuilste was met de ERRES „Plubo”! een gezellige reisgenoot voor hen die veel auto rijden. vanaf 47,50 J vanaf De veilige Philips koffiemolen maalt in Geen droogproblemen meer hoe hard enkele seconden de koffie net zo fijn het ook regent, uw wasgoed is in een als U dat wenst. In moderne kleur- wip winddroog. combinaties. vanaf 208,- HEEMSKERK - Laat u niet lokken met koopjes uw geld is te goed, eis zekerheid, wij - Uw vakhandelaar - leveren reeds voor 645,een origineel nieuw Philips T.V. apparaat. Geheimhouding verzekerd door eigen financiering. Uniek in de wereld. Verende scheer- hoofden, groot scheeroppervlak, spe ciaal voor de zeer moeilijke baard Voetschakelaar, dus niet meer bukken. Gemakkelijk opbergen; kan hangen en staan. Wentelbaar drie in een mond stuk; gladde zuigmond, borstel zuig- mond, plus opnemer, grote papieren stofzak. Gem-kkelijk te vervangen. Met de ERRES „Plubo” altijd een stralend heldere was, dank zij de dubbele waswerking. De unieke ERRES wasbeweger zorgt er n.I. voor dat het wasgoed onder èn boven wordt gewassen. Volkomen gelijkmatig, volkomen veilig vol komen schoon I met ERRES handwringer f 399.80. Ook te leveren met vet warming en of pomp. Vraag nadere inlichtin gen en uitvoerige de monstratie Transistor zakradio in luxe doos, afin. 8 x 14 x 3 cm. Deze app. zijn zeer ge voelig en werken op slechts 3 batte rijen van 1% volt. Voor lekkere hapjes, vruchtendrank of cake de uitermate practische Phi lips handmixer. Ook het maken van deeg, beslag, pu ree, stampot, vruchtendranken, milk shakes enz. Compleet met microfoon, 270 m. band en verbindingsnoer, fraaie koffer, vier- sporen techniek, programma indicator en toetsenbediening. Vanaf Maakt korte metten met uw strijkpro- blemen, de vederlichte Philips snel- strijker, voorzien van een snel reage rende warmteregelaar houdt de strijk- temperatuur nauwkeurig op peil. Uitgebreide sortering service artikelen en vakkundig personeel. PRIJS f 34°.- Een juweel 1 Een houten kast, vier golfgebieden w.o. de F.M. band. Dub- belconusspeaker. Klankkleurregelaar voor de hoge tonen en een basschake laar. Ingebouwde antenne en gram- mofoonaansluiting. Een autoradio naar maat en kleur van uw dashboard, met tien transistors en drie germaniumdioden, drukknop-afstemsysteem. Geen enkel bezwaar meer voor de accu vanwege het uiterst geringe stroomgebruik. Zeer gevoe lige en krachtige weergave met klankkleur regeling. Wij bouwen nog dezelfde dag het apparaat in. VOLLEDIGE SERVICE EN GARANTIE.

Weekblad voor Waddinxveen | 1961 | | pagina 24