WIK - NIEUWS oever Bel bij brand 2222 OPRUIMING School boeken VERMEY Zuster Rijwielpad ontsluit de linker Rotte Nog slechts enkele dagen kunt U profiteren Postduivennieuws van onze Korfbalcompetitie Geslaagd UAL A OF LONDON COSMETICA VAN MOURIK’S DROGISTERIJEN Volleybalclub ’Meteoor’ van start in Goudse streek Examen-succes Wilhelmina-ulo Waddinxveen ingedeeld in zware afdeling FRA-VA-KO’s Zwemcl. De Gouwe In najaar 3800 meter van circuit gereed Bestel nu reeds Uw Boekhandel Veldwijk Passage Weekblad voor Waddinxveen - 29 juli 1965 Pagina 2 Toerisme Horloger Juwelier Waddinxveen Kerkweg 207 CIRCUIT WARENHUIZEN Gouderak, het 22 MARGUERITE LEES (wordt vervolgd) Geslaagd voor het Middenstands examen C. J. de Vos, alhier, opgeleid door de heer G. van Bemmel te Bos koop. 0-6 0-8 3-9 6-3 Kon. Wilhelminaplein Telefoon 3055 leplaan Telefoon 2095 Waddinxveen ledenvergadering een bestuur volwassenen worden gekozen. Het huidige bestuur bestaat uit Jan den Hertog, voorzitter; Marian Noordam, secretaresse; Jan Breedijk penningmeester, Aart Voskuilen, al gemeen adjunct. DE ZWALUW Wedvlucht vanuit Bordeaux, afst. 889 km., in concours 52 duiven, ge lost vrijdag te 13,00 uur. Aankomst le duif zaterdag 7 03 30 uur. Aan komst 17e duif zaterdag 7 58 00 uur. De uitslag was: H. N. van Haren 1, D. Boere 2 4 16 17, W. Tamerus 3 5 8, L. W. Versluis 6, G. A. van ’t Slot 7 11 13, T. Colla 9, A. J. van Essen 10 12, C. Hofman 14, P. Loendersloot 15. Wedvlucht vanuit Neufvilles, afst. 173 km. In concours 133 duiven, ge lost 8.40 uur. Aankomst le duif 10 31 05 uur. Aankomst 33e duif 10 49 19 uur. De uitslag luidt: D. Boere 1 3 21 33, W. Tamerus 2 7 22, H. N. van Haren 4 12 13 17 18 19, G. A. van ’t Slot 5 23 25 28, J. van Soest 6, J. Brans 8 10 20 24 26 30 32, A. J. van Essen 9, J. de Haan 11 31, L. W. Ver sluis 14 29, J. Heeren 15, C. de Lang 16, K. van Veen 27. De Christelijke Korfbalbond heeft het voornemen binnen afzienbare tijd een korfbalcompetitie in te stel len voor Gouda en omgeving. Tot voor kort werd alleen gekorfbald in Nieuwerkerk (Jodan Boys) en Moor drecht (Ijsvogels). Deze verenigin gen spelen nog in de afdeling Rot terdam. Nu echter nieuwe korfbalvereni gingen zijn opgericht in Reeuwijk, Waddinxveen, Boskoop en Bodegra ven is een Goudse afdeling dichter bij de realiteit gekomen. De compe tities van de Chr. Korfbalbond wor den op zaterdag gespeeld. Inkorven voor Mons op vrijdag 30 juli om 18.30 uur. Klokinslag vrijdag 20 uur. MOERKAPELLE Onlangs werd opgericht de volleybalclub „Meteoor” op initiatief van Jan den Hertog te Moerkapelle. Naar wij van de secretaresse Ma rian Noordam vernamen bedraagt ’t aantal leden nu vijftig en heeft de vereniging 45 donateurs, die mini maal èén gulden betalen. Op de maandagavonden wordt in het Dorps huis getraind in twee ploegen, n.l. om zeven uur en kwart over acht. Bovendien begonnen deze week ook de senioren met de training. Tot trainer werd benoemd de heer W. Immerzeel uit Woerden, die in september zijn werkzaamheden zal aanvangen. Wij vernamen nog, dat de tot nu toe gehouden trainingsavonden vlot zijn verlopen. Binnenkort zal in een van WADDINXVEEN Aan de Prin ses Wilhelminaschool voor Chr. Ulo, slaagden dit jaar 37 van de 40 can- didaten. Hiervan deden twee candi- daten het B examen, vijftien A met wiskunde en twintig het A examen met middenstandsdiploma. David draaide zich om, zijn hand klemde zich om het tijdschrift, dat hij had uitgezocht. „Hier? Wanneer?” „Een uur geleden. En o, jongen, je hebt je wat op je hals gehaald, David, mijn brave!Zij was razend, omdat je haar gisteravond in de steek hebt gelaten. Zij kon je bloed wel drinken, zou ik zo zeggen. We hebben allemaal aangeboden met haar uit te gaan, maar het gaf niets. Zij is een eenmansmeisje. Heeft ons alle narigheid verteld. Dat je elke afspraak af zegt, en met de geringste excuses opbelt om je werk voor het spel te laten gaan. Saai, weet je. Vooral als het om werk gaat Hij zweeg plotseling met een pijnlijk gezicht, daar hij een goedgemikte schop tegen zijn schenen had ge kregen van een van de anderen. Toen besloot hij haastig: „Het zal wel allemaal in het billet doux staan.” En met een overdreven gebaar overhandigde hij David een brief, die op de schoorsteenmantel stond. David zei niets. Hij stopte de brief in zijn zak en ging de deur uit onder een ongemakkelijke stilte. Toen hij de deur sloot, zei iemand: „Zeg eens, je bent te ver gegaan. Ik dacht, dat het je een blauw oog zou bezorgen. Hij is stapelgek op dat meisje, hij is al we kenlang buiten bezinning. En ik zweer je, dat hij evengoed voor dat meisje gevallen was, als haar va der schoenveters verkocht op de hoek van de straat.” „Hij verkoopt toevallig plastic speelgoed - en niet op de hoek van de str.aat. Hij moet een paar miljoen waard zijn sinds hij zijn grootste concurrent verslagen heeft De oude Delamere is een beste vent en als hij zijn schoonzoon goed behandelt David gooide zijn deur dicht om de hem achtervol gende stemmen buiten te sluiten. Het kostte hem wel een half dozijn lucifers voor zijn pijp aan was. Toen ging hij op de vensterbank zitten en las Martine’s brief. Het stemde hem bitter aan het briefpapier te zien, dat zij hem hier geschreven had, waarschijnlijk, Het nieuwe pad ontsluit een van de fraaiste gebieden van midden- Zuid-Holland. Aan een kant van de weg de landerijen en aan de andere zijde de grillige Rotte, rietkragen en de begroeiing en natuurlijk de mo lens, alle onder toezicht van Monu mentenzorg geplaatst. Imponerend is de watervlakte bij het natuurbad De Roerdomp. Hier is een centrum voor watersport en kamperen. Dan de rustieke sluis Zevenhuizen- se Verlaat, die toegang geeft tot Hen- nepsloot en Ringvaart. Per jaar laat sluiswachter Bart van Vliet zo’n ze venhonderd tot achthonderd vaar tuigen door. Een eenzame populier „bewaakt” de ingang en het ruisen van het water dat in de sluis valt en het piepen van de watervogels zijn de enige geluiden op een door-de- zelfrespect op te offeren; om haar grillen op de eerste plaats te stellen en zijn werk op de laatste, tot de dood ons scheidt. Dat, bedacht hij grimmig, was een ver schrikkelijk lange tiid om te leven bij de gratie van Martine Delamere’s stormachtige stemmingenen om door de mildheid van haar vader ten eeuwigen dage verstikt te worden. Het zou veel pijn doen haar te laten gaan. En, aan gezien hij Martine kende, zou het de ergste, meest ver nederende ruzie van alle zijn. Zij droeg zijn ring; de verloving was officieel bekend gemaakt. Misschien gaf dat haar het recht hem gerechtelijk te vervolgen - hij wist slechts vaag iets van zulke dingen af. In gedach ten zag hij zich op de trap van hetzelfde politiebureau, waar hij tot zijn grote schrik Gracia vanmorgen had gezien. Maar hij kon er tegen. Niets was belangrijk, wist hij plotseling, behalve, dat hij om „zeven uur precies” vrij man zou zijn. Hij probeerde er niet aan te denken, het had een operatieve ingreep kunnen zijn, waar hij bang voor was en waarvan hij ten koste van alles, zijn gedachten moest afleiden. Maar kleine dingen, die Martine had gezegd en gedaan sedert hun verloving kwamen in zijn gedachten en versterkten hem in zijn besluit. Dat prot serige poppenhuis. Haar steken onder water over zus ter GraciaDaar bleven zijn gedachten stilstaan. Wat zou zuster Gracia van zijn besluit zeggen? Zij was zo recht door zee, zo rustig en teruggetrok ken, zij wist niets van de overweldigende hartstochten van een man; hoe hete, jonge liefde in het bloed kon woeden en hoe je, in een bepaalde stemming, de hele wereld weg kon gooien om het voorwerp van je liefde te bezittenZij zou alleen denken, dat hij Martine gekwetst had, dat het allemaal overhaast en dwaas was geweest. Dat een belofte, die eenmaal gegeven was gehouden moest worden. Maar rechtvaardigde een be lofte het dan, dat een man met wijd open ogen in een ongeschikt huwelijk liep. Met de verkeerde vrouw moest het een hel op aarde zijn... En met de juiste...? Het was een mooie tijd om over dergelijke onzin te denken. Hij moest handelen. Hij nam een bad, ver kleedde zich en ging te voet op weg naar de flat van de Delamere’s, veel eerder dan nodig was. Hij liep door de straten van de stad, zag de schoonheid en laagheid ervan; de zich haastende menigten, allen verdiept in hun eigen manier de avond door te brengen. Het was nauwelijks zeven uur toen hij aanbelde te genover het naambordje van de Delamere’s aan de ingang van het paleisachtige flatgebouw. Hij had nau welijks zijn vinger van de bel genomen, of Martine kwam naar beneden. Zij droeg haar witte schouderloze avondjurk, het lijfje schitterend van de rijnstenen. Zij had satijnen sandalen aan en een bontstola, die schat ten had gekost. Vrolijk zei zij: „Ik neem een proef met P.V. DE SPERWER Wedvlucht vanuit St. Ghislain, af stand 187 km in concours 619 duiven, gelost 7.50 uur, aankomst le duif 9 47 32 uur, aankomst 155e duif 10 15 05 uur. De uitslag was: C. A. Bode I, P. Metselaar 2 25 56 101 110, van Ringelenstein-de Jong 3 11 104, A. de Bruin 4 20 53 59 66 106 121, F. Rip 5 8 10, J. C. den Riet 6 35 69 78 81 127 138, W. van Berkesteijn 7 33 149, P. Vink 9 18 19 24 27 36 41 83, H. v.d. Willik 12 21 30 34 39 50 79 84 90 94 102 117, J. C. Koren 13 15 26 107 139 150, N. L. v.d. Zijden 14 55, C. van Dijk 16, H. van Dijk 17 70 98 131, T. den Ouden 22 49 151, D. M. Degenhardt 23, A. Lam 28 105 143 154, Gebr. Heeren 31 123 147, Jac. de Beer 32 38 71 72 77 115, Gebr. Metselaar 37 67 73 82 91 95 103 120 124 128 146, D. Verkade 40 86 144, J. Pellekooren 42 111 112 152 153, J. v. d. Zijden 43 97, J. Degenkamp 45 57 148, L. de Bruyn 47 58 65 80 145, E. J. de Jong 48 68 75 76 88 100 114 118 125, Gebr. van Wageningen 51 74 155, T. Anders 52 62, W. Heuvelman 54 87 113 119 140, L. Slootjes 60 61 92 134 135 137, S. de Waij 63 96, P. Bonefaas 64 116, N. J. van Buren 85 89 141, Jac. de Jongh 93, A. Bone faas 99 109 122 132, J. Boere 108, 142, L. Smits 126 133, C. P. Nederstigt 129, M. M. de Rijk 130 136. Wedvlucht vanuit Bordeaux, afst. 889 km., ze werden zaterdag te 13.00 uur gelost. In concours 108 duiven. Aankomst le duif zondag 7 17 06 u., aankomst 27e duif zondag 9 19 27 u. De uitslag was als volgt: van Ringe lenstein-de Jong 1, P. Vink 2 9, J. C. den Riet 3 25, J. C. Koren 4 18, L. de Bruyn 5 10 15 19, P. Metselaar 6 7 11, Gebr. Heeren 8 20, F. Rip 12 23, Jac. de Jongh 13, Gebr. Metselaar 14 21 26, N. L. v.d. Zijden 16 24, E. J. de Jong 17, W. van Berkesteijn 22, Jac. de Beer 27. weekse dag. Sluiswachter Van Vliet zegt, ter wijl hij de sluisdeur met een pie pend rad dichtdraait: „Ze komen hierheen, nu het Noorderkanaal is afgesloten.” Hij loopt over het smal le bruggetje naar de andere kant om een paar scheepjes te schutten. De sluisdeur aan de andere kant gaat open en een zeilboot en een motor boot varen binnen. De heer Van Vliet vertelt even later dat de sluis alleen nog wordt gebruikt door de pleziervaart, beurtschippers zijn er niet meer. Ook de sluis zal veranderen, het smalle bruggetje er over krijgt een grotere opvolger. Stap voor stap wordt zo het gebied rond de Rottemeren ontsloten. De toegang over water is door uitbag gering al verbeterd en biedt na het watertoerisme, nu ook grotere moge lijkheden voor de oeverrecreatie. ZEVENHUIZEN De Linker Rotte-oever zal in september of ok tober beter bereikbaar ztfn voor de bromfietsen en rywelen, dankzij een breed rijwielpad, dat wordt aange legd door Van Herks Aannemings- maatschappij te Nieuwerkerk. Dit 3800 meter lange pad is onderdeel van het plan tot ontsluiting van het Rottemeren-gebied en het loopt van Rijksweg 12 tot tweehonderd meter ten Zuiden van de Zevenhuizense Verlaat. Hier komt een parkeerter rein en sluit het fietspad aan op de bestaande weg. Uitslagen Gouwe aGZC a, jongens Gouwe bDonk a, meisjes MFC IIGouwe III, heren Zijl IIGouwe II, heren AZC IIGouwe III, heren De laatste loodjes wegen zwaartst wordt wel eens gezegd, dat dit waar is daar twijfelen wij niet aan, want de laatste competitiewed strijden gingen zeer stroef. Dinsdag stond Gouwe I en Sleutelstad I klaar voor hun laatste wedstrijd, maar de scheidsrechter liet verstek gaan, daar hij niet gewaarschuwd was door de bond. Deze wedstrijd is nu j.l. dinsdag gespeeld. Nu de competitie afgewerkt is, zal er enkele weken rust zijn wegens de vakantie. Over enkele weken zullen we met frisse moed verder gaan. DE GOUWE WON VAN HPC Het derde herenzevental van de De Gouwe speelde een thuiswed strijd tegen HPC 2 uit Heemstede. Gouwe 3 won deze laatste wedstrijd met een fraaie overwinning van 9-3. Heren II van De Gouwe speelden een wedstrijd tegen de Zijl II te Lei den die door de Gouwe met 6-3 is verloren. AZC II uit Alphen aan den Rijn speelde tegen De Gouwe III. De Gouwe moest tegen het veel ster kere en snellere AZC het hoofd bui gen en verloor met 7-1. STORMVLIEGERS ZEVENHUIZEN De Stormvlie- gers nam dezer dagen met zestien duiven deel aan een wedvlucht uit Bordeaux over een afstand van 884 km. Los 13 uur. Aankomst le duif 8 33 26, laatste 9 25 51. Uitslag: M. Strijdhorst 1 2, D. Kranenburg 3, J. v.d. Haak 4 5. Ook werd deelgenomen aan een wedvlucht uit St. Garislan, over een terwijl die kerels over haar schouder keken. Als zij dienst hadden werkten zij verschirkkelijk hard en droegen een zware last van verantwoordelijkheid. In het dokters verblijf lieten zij zich gaan. „Stapelgek,” dacht David, terwijl hij trachtte zijn ergernis te be dwingen. Allen pochten op hun manier van omgang met knappe meisjes, maar geen van allen zou erover denken tussen hem en Martine te komen. En één ding, dat de jonge chirurg gezegd had, was in zijn geest gegrift. Zij is een eenmansmeisje. Hij hield die gedachte vast. Zij was verwend en be dorven, zij had malle vrienden en veel te veel geld; maar op haar heftige, egocentrische manier hield zij werkelijk van hem. Toen las hij de brief. Volgend op het moment, waarop hij bereid was ge weest haar te verontschuldigen, toegefelijk en teder, was het als een slag in zijn gezicht. Als hij dacht, dat zij afgescheept kon worden door een telefoontje met haar moeder op het laaste nipper tje, terwijl zij zich zo vréselijk verheugd had op het diner en de Amerikaanse operette, had hij het mis. Zij wilde nu weten, w,aar zij aan toe was. Geen ver breken van afspraken meer. Zij voegde eraan toe: „Pappie was erop gebrand aan het diner zaken met je te bespreken - die nieuwe kliniek, die als ons huwelijkscadeau bedoeld is. Als er dus de volgende keer weer iets dringends is, dan zal het de moeite waard voor je zijn, als je één van die nieuwe jonge dokters laat stuntelen. Zij hebben ge noeg tijd over. Tot vanavond - om zeven uur precies - Martine. P.S. Ik ben nog altijd razend op je, als je dus een excuus wilt verzinnen, zul je het goed moe ten doen.” David dacht met een wrange glimlach, dat het jam mer was, dat die kerels de brief niet hadden gelezen over haar schouder. Die opmerking over „stuntelen” zou hen met een klap op de aarde gebracht hebben. De glimlach verdween. Om „zeven uur precies” werd hij verwacht voor een hevige emotionele scène, tranen, verwijten, onrechtvaardige steken over zijn werk, stille wenken over de hulp, die haar vader voor zijn carrière kon betekenen. Het was de soort scène, waar Martine van genoot. En als het voorbij was, was hij meer ge bonden dan ooit. Hij staarde naar het ziekenhuispost papier, maar zag het niet meer. Hij keek in de toe komst en zag scènes als deze, eindeloos herhaald in een serie verwrongen spiegels. Martine’s gezicht opstandig en bevlekt met tranen; daarna dwingend en vleiend, tenslotte triomfantelijk, als zij haar zin gekregen had. Hij zei hardop, plotseling en heftig: „Neen!” Hij hield van haar, hij was gek op haar. Wie kon het helpen als hij onder de bekoring kwam van Martine’s levendige schoonheid, van al haar glans en slanke schoonheid, als zij het erop toelegde te verleiden? Maar hij hield niet genoeg van haar om zijn 'trots en Dat is ook het geval bij de Rijks weg. Daar is een voorgespannen be- tonbrug over de Rotte gereed geko men. Deze brug wordt een schakel in het toekomstige circuit rond de Rottemeren, welk circuit nu voor wat de Linker Rotte-oever betreft in grote lijnen klaar is. Het gedeelte op de Rechter Rotte-oever is nog niet in uitvoering. Het is nog niet bekend wanneer de eerste grond hiervoor zal worden gestort. Thans is gereed: het storten van zand van en de funde ring voor het rijwielpad tot de Ze venhuizense Verlaat. Bij de werkzaamheden is gebruik gemaakt van de bestaande dijk. Het zand op de dijk werd opgesloten met grond, waarna een wals voor de ver dichting zorgde. Daarop kwam de fundering. De volgende fase in het werk bestaat uit het vlakmaken van de weg en de aanleg van bijkomende werken. In de toekomst zal de weg met een grind-zandlaagje worden bedekt. WADDINXVEEN Aan de Nij meegse vierdaagse, die op het ogen blik wordt gehouden, nemen ook le den deel van de wandelsportvereni- ging WIK uit Waddinxveen. Tenein de deze leden morgen tijdens de feestelijke intocht in Nijmegen te kunnen toejuichen, rijdt er een spe ciale bus naar Nijmegen. Het ver trek is morgenochtend om kwart over zeven bij Garage Buitelaar. Belangstellenden, die alsnog mee zouden willen, kunnen bij L. C. ’t Hart, Lijsterbesstraat 53 informeren, of er nog plaatsen vrij zijn. De eerstvolgende clubavond van WIK wordt op 4 augustus gehouden. Tijdens deze bijeenkomst kunnen de leden zich opgeven voor de op 11 september te houden Airborne Wan deltocht te Oosterbeek. Volgens de sportkroniek van de af gelopen week is v.v. Waddinxveen- zondag ingedeeld in de 4e klasse west van de K.N.V.B.. De indeling is als volgt Boskoop, Gouderak, Groeneweg, Haastrecht, Lekkerkerk, Moordrecht, Oudewater, Stolwijk, Vep, Waddinx veen en Woerden. een nieuwe lippenstift, gegarandeerd kissproof. Vind je hem mooi?” En zij stak hem haar mond toe. „Luister eens,” zei David onhandig. „Ik dacht, dat we hier in de flat zouden eten - heel rustig.” „Heel rustig,” Martine trok een ondeugend gezicht. „Pappie en mams zijn ergens uitgenodigd en het is de vrije avond van de keukenmeid, we gaan dus buitens huis eten. En niét bij je tante Thora!” Koppig zei hij: „Ik heb helemaal geen behoefte aan eten.” „Alleen aan cocktails en kussen?” Zij wankelde even. ”je hebt al genoeg cocktails gehad,” zei David op de man af. Het liep hem uit de hand. Hij had het zich zo anders voorgesteld. „Een paar maar,” Martine’s stem was luchtig. „Om met te sterken voor de ruzie, die ik met je ga maken. Ik weet, dat je het afschuwelijk vindt, dat ik in het ziekenhuis ben geweest en misschien was ik ook wel een klein beetje onredelijk, maar ik ben niet van plan me een preek te laten geven en me als een stout kind in de hoek te laten zetten, snap je?” „Dat ben ik helemaal niet van plan,” zei David die wanhopig werd, „maar er zijn bepaalde dingen, die ik rustig met je wil bespreken, Martine. En het duurt niet lang.” „Je zult ze in de „Cat’s Whiskers” moeten zeggen, David, lieverd, want ik heb telefonisch een tafel ge reserveerd Oh, ik weet, dat je het land hebt aan restaurants maar hun zalmmayonaise is bovenaards. Bovendien is het een heerlijk ritje.” David greep haar arm. „We gaan naar boven. Geef me een halfuur en als je dan nog altijd wilt dineren in de „Cat’s Whiskers” of waar dan ook, is het mij goed.” „Dr. Halcott, u schokt me!” Zij lachte aangescho ten. „Zoudt u met geweld in de flat willen doordrin gen. wetende, dat mijn ouders uit zijn „Schei ermee uit, Martine,” zei David heftig. „Ik vind het helemaal niet grappig.” „Ik weet het al,” zei Martine stralend, „we zullen terugkomen om te praten na het diner. Mijn auto is geparkeerd op de hoek van het blok aan de over kant.” Met een snelle beweging wrong zij haar hand los en begon op een holletje te lopen. Op de treden keek zij om. „Ik ben vanavond bang voor je, David. Je ziet er zo grimmig uit Ik voel me veiliger in de auto.” Veilig? Terwijl hij haar volgde naar de stille straat, dacht David, dat hij het dodelijke gevaar nog nooit zo nabij en zo werkelijk had gevoeld. afstand van 184 km. In concours 190 duiven. Los 7 50 uur. Aankomst le duif 9 51 49, laatste 10 20 40. Uitslag: A. Wiltenburg 1, J. Stofberg 2, J. C. Meyer 3, J. v.d. Haak 4, H. Brands 5 12 13 14 15 16 18 19 20, M. Strijd horst 6 17, W. Verschoor 7 8, Joh. Heykoop 9 11, A. Vente 10. MOERKAPELLE Zaterdag namen 180 duiven van de postduivenvereni ging „Kapellevliegers” deel aan de wedvlucht vanuit Neufvilles (af stand 172 km), waar ze gelost wer den om 8.40 uur. De eerste arriveer de om 10.38, de laatste om 11.16 uur. De prijzen werden behaald als volgt: W. Huizinga 1 36 41 43; C. Zweere 2 4 23 24 37; J. v.d. Linde 3 7 8 17; S. E. Duursma 5 12; G. Koole 6 20 40; T. Lamens 9; Brouwman 10 15 33; W. Meijer 11 42; Jac. Duiven- stein 13 21 35 38; C. I. de Wilde 14 19 22 47; J. Hellemans 16 18 29; R. van Rijs 25; Joh. Breedijk 26; W. de Knegt 28 30 31; P. Hertog 32; D. Ver beek 34; mevr. Verbeek 39; C. Geij- zen 44 45. Vrijdag namen oude duiven (25 st.) deel aan de wedvlucht vanuit Bor deaux (afstand 888 km), waar ze ge lost werden om 13.00 uur. Aankomst eerste 'zaterdag 6.28, laatste 8.15 uu. De prijzen werden behaald als volgt: Joh. Breedijk 1; Brouwman 2; G. Koole 3 5; W. Meijer 4; mevr. Ver beek 6. Zaterdag namen 324 duiven van de Kapellevliegers deel aan de ramp vlucht uit Vilvoorde (afstand 125 km waar ze om 12.50 gelost werden. De eerste kwam aan om 15.53. ’s Avonds waren er nog slechts 77 gearriveerd. De prijzen werden behaald als volgt: Brouwman 1 5 25 26 39 47; W. Hui zinga 2 3 6 43 59 63; S. E. Duursma 4; C. Geijsen 7 8 13 14 36 46 60; Jac. Duivenstein 9 19 24 30 48 65; C. Zwee re 10 17 28 66; J. v.d. Linde 11 15 22 23 32 33 38 41 52 72 73 77; T. Lamens 12; J. Hellemens 16 42 53 54 55 69; W. de Knegt 18 31 37 58 68; W. Meij er 20 34 67; G. Koole 21 70 71; C. I. de Wilde 27 44 49 51 56; P. de Jong 29 62; P. Hertog 35; D. Verbeek 40; B. Hertog 45; mevr. Verbeek 57; Joh. Breedijk 61; mevr. Hertog 64; H. Smaal 74 76. Als u toch in onze zaak bent vraagt dan tevens naar onze SPECIALE AANBIEDING PLASTIC EMMERS 10 a 15 liter f 1 50, de tweede voor de helft van de prijs. Eikenlaan leplaan Waddinxveen Telefoon 2401 b g.g. 2184

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 2