taak Kerk in Groenswaard I van Boonstoppel schonk f 7500 voor bouw nieuw zwembad Kleiwegzz Gouda lei.32121 Geslaagde eerste avond Culturele Kring I Pastoor Saulenn’s BESTELBON AANRIJDING OP SNIEPWEG VOLLEYBAL AL RUIM HALVE TON VOOR BOUW HERV. KERK Naaimachine I STYLMEUBELEN WONING IHRICHTINOI gewonnen Fancy-Fair voor zwembad succes Herv. Westerkerk in Groenswaard Bietenoogst valt erg mee Eerste prijs voor Gerefkerkkoor Nachtelijke inbraak bij machinefabriek Vrijwilligers oliebollenactie WSE - met vier invallers - toch nog winnaar (3-1) W.S.E.—N.S.V. 3—1. De Waddinx- veners, met vier invallers, hebben zich goed geweerd tegen N.S.V., dat in ’sterrenformatie’ in het veld trad. Vlak na het aanvangssein wist Van Rhyn een fraaie voorzet van Ver- woerd om te zetten in een niet min der fraai doelpunt, onhoudbaar voor de Noordse doelman. Gouwe-dames goed op dreef bij GZC Voor zwembad: Concordia-Oliebollen voor het nieuwe Zwembad Zaterdag Oliebollendag Concordia tracteert voor het nieuwe zwembad Parochie hier actief en vooruitstrevend” Weekblad voor Waddinxveen - 14 oktober 1965 Pagina 4 Gettoinentaliteit I EKERKE BURGERLIJKE STAND GESPECIALISEERD IN Aangepast DOKTERSDIENSTEN Standplaatsen Pastoor Saulenn: kerk bouwen... HEERLIJKE OLIEBOLLEN VOOR ÉÉN GULDEN I zie pagina 3 onderaan i haven met een gezellig samenzijn aan boord van de Pieter Calland werd besloten, waarbij een orkestje en verscheidene artiesten voor de nodige afwisseling zorgden. Als Groenswaard eenmaal volge bouwd zal zijn, bestaat Waddinxveen voor een vijfde deel uit rooms-katho- lieken, die her en der in de gemeente verspreid zullen wonen. „Vroeger zag je wel dat ze allemaal bij elkaar in buurt kropen, als dat maar enigszins kon,” zegt pastoor Saulenn, „Ik ben er blij om dat dat nu niet meer zo is. Ik houd niet van die getto-mentali- teit.” (Ingezonden mededeling) WADDINXVEEN Op de Sniep- weg ter hoogte van het voetbalveld botste zaterdag de heer Hoogen- doorn met zijn brommer tegen een volkswagen, die daar wilde keren. De heer Hoogendoorn liep enkele verwondingen en een lichte hersen schudding op. (zondag 17 oktober 1965) WADDINXVEEN: dokter E. M. L. Hemminga, Dorps straat 66, W’veen, telef. (01828) 2078 l bnk WADDINXVEEN De familie C. Vermey, wonende aan de Willem de Rijkelaan heeft met een door De Gruyter uitgeschreven prijsvraag een zig-zag Pfaff naaimachine ge wonnen. Tijdens een bijeenkomst vanochtend in de winkel van De Gruyter te Gouda werd de naaima chine, die werd geleverd door de Pfaff-dealer voor Waddinxveen en omgeving, de firma H. Troost van de Kerkweg, aan de gelukkige win naar overgedragen. moveerd. Het zal daarom voor alle zeventallen niet meevallen op de bo venste plaatsen van de ranglijst te komen. WADDINXVEEN De vorige week ter gelegenheid van de opening van de nieuwe winkels op het Ko ningin Wilhelminapiein gehouden Fancy-Fair ten bate van het nieuwe zwembad, is een succes geworden. Ondanks de hoge kosten, die aan deze fancy-fair waren verbonden o.a. door de huur van de tent, hebben de leden van de zwemclub ’De Gouwe’, die de fancy-fair ’bemanden’ onder de enthousiaste leiding van de heer A. C. v.d. Bosch, een goed resultaat weten te bereiken. Vanavond zal 'de opbrengst offi cieel bekend worden gemaakt, wan neer een delegatie van de midden stand en de zwemclub de netto op brengst tijdens een vergadering van het bestuur van de Stichting ’Vrien den van het Zwembad’ ten gemeen- tehuize komt aanbieden. Pastoor Saulenn heeft een optimis tische kijk op de toekomst. De kerk zal er best komen, al zullen de paro chianen het bedrag zelf nooit by el kaar kunnen krygen. „Ik vind de bouw van kerken bijzonder belang- ryk, vooral in deze tijd van vernieu wingen in de liturgie ten gevolge van het concilie. De kerk moet daaraan Pastoor Saulenn heeft altijd veel aangepast worden. Het is nog niet eens zo lang geleden dat ze een kerk bouwden volgens de geëikte voor schriften. Kyk bijvoorbeeld maar eens naar onze kerk. Zo vind je er in dertig andere plaatsen precies eender en dat is nu juist niet de bedoeling.” belangstelling gehad voor de kerk bouw. Als het enigszins kon ging hij kijken naar de opening van een nieu we kerk. Met de bouw zelf kreeg hij als kapelaan vrijwel nooit iets te maken. Nu wordt dat anders. Er zullen in de parochie acties moeten worden gevoerd, die in ieder geval genoeg geld zullen moeten opbrengen voor het interieur. Daar moet de parochie zelf voor zorgen. Het tekort wordt aangevuld door het Bisschoppelijk Bouwfonds, maar dan slechts in de vorm van een renteloze lening op langlopende termijn. Dat de kerk er komt te staan, staat voor pastoor Saulenn nu reeds vast. voor hun vertrek naar de kerstzang- avond, bedenken de dametjes zich en gooien de vergiftigde whisky weg. Bij hun terugkeer blijkt de kamer- verhuurster echter toch dood te zijn, vergiftigd. De dametjes, overtuigd een fatale vergissing te hebben begaan bedrin ken zich met naar hun mening ver giftigde whisky. Wanneer ze hun ’roes’ hebben uitgeslapen en nog in leven zijn komen ze tot de ontdek king, dat ze niet schuldig zijn. De politie brengt de ontknoping door te ontdekken, dat de kamerverhuurster gedood is door het gif, waarmede ze ook Taloelah om het leven bracht. De vele verwikkelingen en komi sche situaties werden subliem ver tolkt en de lachsalvo’s waren niet van de lucht. De spelers beheersten hun rollen voortreffelijk. Bijzondere vermelding verdienen zeker Truus Hogewind als de kamerverhuurster Janet Bowering en Rosien Hassel- bach als Lavinia Goldsworthy, de ei genaresse van Taloelah. Het ruim twee en half uur durende stuk boeide van begin tot eind en het applaus aan het slot groeide uit tot een langdurige ovatie, die staande werd gebracht. Met bloemstukken werd de speelsters dank gebracht voor de wijze waarop ze hun rollen hadden vertolkt. WADDINXVEEN De eerste avond van dit seizoen van de Culturele Kring Waddinxveen die vrijdag werd gehouden en waarop de Koninklijke Vereniging ’Litteris Sacrum’ uit Lei den het toneelstuk ’Taloelah’ opvoer de kan bijzonder geslaagd worden genoemd. Deze tragi-komische thril ler speelde zich af op een geheel in kerstsfeer gehouden toneel, dat met de prachtige decors zeer goed de stemming weergaf van een kerst avond by drie oude dames op een zolderkamer. De vredige en gemoedelijke situatie werd wreed verstoord door de ka merverhuurster, die niet alleen een huurverhoging aankondigde, maar die bovendien de lievelingspoes Ta loelah vergiftigt, omdat ze het katte- gejank moe is. De eigenares, een bezwijming nabij, wordt bijgebracht met whisky uit een kerstpakket. Maar ook de beide an dere dametjes laten zich de whisky goed smaken. In een overmoedigde stemming besluiten ze dan de kamer verhuurster vergiftigde whiskey te laten drinken. Die fles wordt in een kast gezet waarin de verhuurster al tijd snuffelt als de dames weg zijn en ze proeft dan van alles wat. Vlak (Advertentie) Huishoudbeurs voor Het enthousiasme voor de kerk bouw in Groenswaard is ontwaakt, enwij kunnen het bijna niet bij houden. De ene suggestie na de an dere komt bij ons binnen en soms breekt het enthousiasme baan in spontane acties. Eén daarvan is de fantastische wijze waarop onze huishoudbeurs is ingericht. Denk u eens in, een Oos terse „Sukh” (spreek uit: Soek) met zijn talloze kleine winkeltjes. U be nadert dan ten naaste bij de verza meling van stands, die straks in ons Wijkgebouw aan de Esdoornlaan staan opgericht. Elk met eigen kleur en kleurige verlichting. Elk met normale prijzen! De realiteit achter onze Beurs is de Westerkerk in Groenswaard. Een Huis voor onze Heer in de nieuwe woonwijk. En dit doel wensen wij te bereiken langs een weg van realiteiten. Reële, kosteloze medewerking van allen die de Beurs opzetten en ook gaande houden. En dan reële prij zen. Een fiets voor dezelfde prijs als in de beste en goedkoopste za ken. Een pot jam zonder een dub beltje verhoging. Wil men meer ge ven, er staat een groot offerblok in de vorm van een kerk in de hal. Daar moogt gij gerust uw portemon- naie in legen. Maar het moet ver antwoord zijn. En het moet geschie den uit liefde tot het Koninkrijk Gods. Nagenoeg al onze zakenlieden kerkleden doen mee aan de Beurs. Ze geven de goederen gratis, of te gen inkoopprijs. Maar het gevulde offerblok zal straks een teken zjjn, dat wij niet willen, dat onze zaken lieden alleen onze kerk bouwen. U kunt rustig uw keuze bepalen. Er zijn zitjes op onze Beurs. Zitjes met koffie, thee, fris enz. (en) met een lekker hapje. Voor de kinderen iets extra’s. Dus donderdag 21, vrijdag 22 en zaterdag 23 oktober allen op naar de Beurs. Opening: donderdagavond 21 oktober om zeven uur. Vrijdagmid dag, vrijdagavond en zaterdagmid dag is de beurs ook geopend. Het A.A.C. van de Ned. Herv. Kerk Waddinxveen. WADDINXVEEN Ondanks de slechte weersomstandigheden gedu rende de afgelopen zomer vallen de resultaten van de thans in volle gang zynde bietencampagne erg mee. De gemiddelde opbrengst per hectare bedraagt 42 a 43 ton. Het suikerge halte, 15,2 procent is enkele procen ten lager dan vorig jaar. Verwacht wordt dat tijdens de tien weken durende bietencampagne uit deze streek bijna zeventig miljoen kilogram suikerbieten naar de ver schillende suikerfabrieken zal moe ten worden getransporteerd. Dat ge beurt per schip, trein en vrachtauto. De per schip te vervoeren partijen worden naar de Waddinxveense los wal gebracht om daar te worden in geladen. Het betreft hier 20 miljoen kilogram bestemd voor de V.C.S. te Amsterdam. Per trein wordt nog 12 miljoen ki logram en per auto tien miljoen kilo naar deze fabriek vervoerd. Naar de fabriek in Puttershoek gaat vijfmil- joen kilo via het wegtransport. Ten slotte wordt er nog 22 miljoen kilo gram per auto en trein getranspor teerd naar de C.S.M. Van de totale oogst wordt op het ogenblik zeker tachtig procent machinaal gerooid. WADDINXVEEN Rooms-Katholiek Waddinxveen bereidde eerverleden week zjjn nieuwe pastoor een feestelijk welkom met veel vlaggen en muziek. Nu de ’kruitdamp’ rond het officiële welkom een beetje is opgetrokken en de nieuwe pastoor, de zeereerwaarde heer J. A. M. Saulenn, een beetje rond heeft kunnen neuzen in zjjn nieuwe standplaats en by zyn nieuwe parochi anen hadden wy een gesprek met hem in de pastorie aan de Zuidkade. Pastoor Saulenn is naar Waddinxveen gekomen met een speciale opdracht. Naast de geestelijke verzorging van de aan hem toevertrouwde parochianen zal er gedurende zijn ’ambtsperiode’ een rooms-katholieke kerk moeten ver rijzen. Niet voor niets noemde burgemeester C. A. van der Hooft hem de bouwpastoor van Waddinxveen. Pastoor Saulenn zegt er zelf van: „Ik vind het fijn dat ik deze opdracht heb gekregen. Nu weet ik tenminste waar ik aan toe ben. Er wordt van mij verwacht dat ik mijn krachten wijdt aan de bouw van een kerk in Groenswaard.” Pastoor Saulenn werd in 1917 in Hoorn geboren. Hy ging daar, na de lagere school ’met succes’ te hebben doorlopen, naar het seminarie en werd in 1943 tot priester gewjjd. Zyn roeping voerde hem naar Beemster, waar hy kapelaan werd. Andere standplaatsen voor kapelaan Saulenn waren Castricum, Den Haag, Rotter dam en Voorburg. Uit de laatste plaats kwam pastoor Saulenn naar Waddinxveen. „U begrijpt wel, dat ik nog weinig gelegenheid heb gehad met Wad dinxveen en haar bevolking kennis te maken. Het is voor mij een ont zettende drukke tijd en ik moet nog inwerken,” zegt pastoor Saulenn, „Ik heb al wel gezien dat hier nogal wat activiteit heerst. Overal wordt ge bouwd maar gelukkig niet van die steenhopen, die bijvoorbeeld in Voor burg uit de grond stampten. Alles is hier veel ruimer en met veel meer groen.” Over de parochie zelf heeft de pas toor zich ook al een mening gevormd. „Deze parochie is bijzonder vooruit strevend en actief. Ik had niet ge dacht dat ik het zo zou kunnen tref fen,” vertelt hij. WADDINXVEEN Het Geref. Kerkkoor ging enige dagen geleden een dag op stap om tevens op een drietal plaatsen te zingen voor zie ken en invaliden, o.a. in de omge ving van Haarlem. Zaterdag j.l. ging het koor naar ’s-Gravenhage om daar mee te doen aan een zangconcours en behaalde daar een eerste prijs in de ere- afdeling met 345 punten. WADDINXVEEN Ter gelegen heid van het 50-jarige bestaan van de Lak- en Vernisfabrieken Wed. Boonstoppel Zonen N.V. werd j.l. vrijdag met het voltallige personeel met de salonboot Pieter Calland een vaartocht gemaakt. De reis, die in Rotterdam begon, voerde het gezel schap o.a. naar de bouwput in het Haringvliet, waar de uitwaterings sluizen voor de Deltadam door deze zeearm worden gebouwd. Door de directie van Boonstoppel waren voor deze vaartocht tevens uitgenodigd burgemeester C. A. van der Hooft en gemeentesecretaris H. Jenné, beiden vergezeld van hun dames. De afwezigheid die dag uit de gemeente van de burgervader heeft Waddinxveen overigens aller minst schade gedaan. Tijdens deze tocht bood de directie namelijk aan burgemeester Van der Hooft een cheque aan ten bedrage van 7500 met het verzoek dit bedrag toe te voegen aan het inmiddels gevormde bouwfonds voor het nieuwe Wad dinxveense zwembad. Aan de heren A. en P. Boonstop pel, die beiden 25 jaar aan het be drijf waren verbonden, reikte de heer C. Boonstoppel ieder een gouden horloge aan. Zij begonnen destijds het Tokion-depot in Almelo, waar de heer A. Boonstoppel nog steeds de scepter zwaait. De heer P. Boon stoppel is inmiddels overgestapt naar het Haagse depot. Voorts werd de gouden legpenning met oorkonde van de Vereniging van Verf- en Vernisfabrikanten uitgereikt aan de heren Den Hertog en Starrenburg, die veertig jaar bij Boonstoppel in dienst waren. Namens de commissarissen ont vingen de beide directeuren, de he ren C. en C. R. Boonstoppel gouden manchetknopen en waren er bloe men voor de dames Boonstoppel. Het was verder een feestelijke dag die ’s avonds in de Rotterdamse Uitslagen: Jodan Boys I (Gouda) - Be Fair I heren. Deze wedstrijd eindigde in een gelijkspel nadat Be Fair zich na de eerste helft had hersteld. De setstan den waren 15-6, 15-12, 5-15 en 14-16. Be Fair dames I speelde een thuis wedstrijd tegen Jodan Boys. Be Fair verloor deze wedstrijd met 3-1. De setstanden waren 15-10, 10-15, 14-16 en 8-15. V.S.T.S. II Bodegraven speelde te gen Be Fair II heren. Be Fair verloor met 3-0. De stestanden waren 17-15, 15-11 en 15-5. M.V.C. 3 uit Moordrecht speelde tegen Be Fair I (dames). Ook hier moest Be Fair het onderspit delven. De setstanden waren 15-5, 15-9, 15-3. Be Fair heren II speelde tegen Thor 2 uit Bergambacht. Be Fair ver loor met 3-0. De setstanden waren: 5-15, 5-15 en 8-15. Tot slot verloren de Be Fair dames II van S.O.S, I uit Gouda. Ook hier was een drienul nederlaag de oogst voor Be Fair. De setstanden waren: 15-1, 15-6 en 15-3. WADDINXVEEN In de nacht van zondag op maandag is in de Machinefabriek Boere aan de Noord kade ingebroken. Voor een flink be drag aan gereedschap is door de da der (s) meegenomen. Er hebben de laatste tijd nogal veel van dit soort inbraken plaats in deze omgeving. De rijkspolitie heeft de zaak in on derzoek. WADDINXVEEN Teneinde het succes van de zaterdagochtend te houden oliebollen-verkoop ten bate van het nieuwe zwembad te verze keren worden nog enige vrijwilligers gevraagd. Nodig zyn enkele auto’s met grote kofferruimte en chauffeur, alsmede vrijwilligers en vrijwillig sters die zich met de huis-aan-huis verkoop willen belasten. De auto’s dienen voor de bevoorrading van de verkopers. Opgeven zo mogelijk vóór vrijdag avond 8 uur bijG. L. de Knegt, Burg. Trooststraat 26, telef. 2364; A. P. de Graaff, Stationsstraat 21, tel. 2614 en J. H. Mol, Vijverlaan 6, tel. 2659. Alle deelnemers aan de verkoop- actie verzamelen zich zaterdagoch tend a.s. om half negen bij café-res- taurant Royal op het Koningin Wil- helminaplein. WADDINXVEEN De volleybal club ’Be Fair’ is weer begonnen met het spelen van wedstrijden in het kader van de Goudse competitie. Be Fair neemt met vier teams aan de competitie deel nl. twee heren- en twee damesteams. Het eerste heren team heeft vorig jaar aan de compe titie deelgenomen en is toen gepro- WADDINXVEEN Aangiften 5 t/m 11 oktober 1965 Geboren: Maarten, z.v. G. Vis en A. C. Verweij; Christina Elizabeth, d.v. J. Keizer en C. Streefkerk; Gijske Bertina, d.v. J. Blaauwen- draad en H. Veldhuizen; Jacobus Cornells Jozef, z.v. H. C. van 'der Post en A. P. M. Verhaar; Richard Manfred, z.v. I. A. Alblas en C. W. Knop; Frank Jaap, z.v. L. G. Niemöller en C. L. M. H. Kerkhof; Franciscus Petrus Jacobus Maria, z.v. J. C. Adriaansen en I. C. C. de Klerk. Ondertrouwd: G. D. de Gier en A. C. van Eerbeek. Gehuwd: J. P. M. van den Nieuwen dij k en G. A. Prinsenberg; L. den Otter en L. C. van der Bijl; C. W. de Joode en L. J. van Kooten. Overleden: Louwrens Nikolaas Mari- nus van der Heijden, oud 7 jaar. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: rode portemonnaie met inh.; zijden sjaal; voetbalsok; 4 plas tic kuikentjes; geruite tas; psalm- boekje; groene damesparaplu; zwarte dameshandschoen. Verloren: bloedkoralen ketting; een zwarte regenbroek; jongenstrui; wiel dop; portemonnaie met pen; bruine portemonnaie; rode step; 1 laarsje; turquoise trui; grijze dameshand schoen; 1 zwarte glacé dameshand schoen; blauwe poncho; sleutelbos; zwarte dameshandschoen. W.S.E. was ondanks de handicap duidelijk de meerdere van het weinig imponerende N.S.V. dat het slechts nu en dan tot een gevaarloze uitval wist te brengen. Toch kwamen de bezoekers nog voor de rust op for tuinlijke wijze aan de gelijkmaker, toen doelman Plomp van W.S.E. ’plomp’verloren over de aanrollende bal heen schopte en het leder achter hem over de doellijn zag rollen. GEVAAR De rust bracht weinig verandering in de toestand. W.S.E. bleef een bron van voortdurend gevaar voor de Noordse achterhoede. In de vierde minuut bracht Van der Starre de stand op 2-1 en even later bracht hij de derde treffer op zijn naam. Ofschoon N.S.V. hierna nog enkele bedeesde pogingen deed de bakens ietwat te verschuiven, bleek de Wad dinxveense defensie een te hecht blok, waar de Noordse aanvalsgolven stuk voor stuk op kapot liepen. In de nu schaarser voorkomende tegenof fensieven van W.S.E. zat ook weinig pit meer. GZC n-GOUWE I (dames) 1—3. De eerste wedstrijd van de winter competitie is door de Waddinxveen se dames omgezet in een keurige overwinning op het versterkte GZC n, dat met maar liefst drie inval sters uit het eerste zevental in het veld trad. De Waddinxveense dames spreid den een fris partijtje polo ten toon, waar de Goudse gastvrouwen maar weinig tegenover konden stellen. Aan de geldigheid van het enige tegenpunt kon bovendien nog ge twijfeld worden. Als de Gouwe- dames deze vorm ook voor de vol gende wedstrijden zullen weten te bewaren dan zullen er de komende winter nog rake klappen worden uitgedeeld. Poloprogramma voor de komende weken: 19 oktober: Gouwe II-GZC III (heren), 26 oktober: BZPC II- Gouwe IV (heren). WADDINXVEEN Tijdens de vo rige week gehouden TOOG-avond georganiseerd door het Algemeen Ac tiverings Comité Kerkbouw Groens waard der Ned. Hervormde Gemeen te, deelde ds. J. R. Cuperus mede, dat in het eerste half jaar van de actie reeds een bedrag van 52.047,35 bij een was gebracht. Voorts zjjn er nog talrijke toezeggingen gedaan. Nadat ds. Cuperus, die voorzitter is van het comité, mededeling had ge daan dat de onlangs gehouden olie bollenactie 550,had opgeleverd, moedigde hij de aanwezigen aan nog wat heipalen te kopen. Dat resul teerde onmiddellijk in de verkoop van negentien heipalen van honderd gulden per stuk. Voorts werden er nog duizend ’bouwstenen’ van dertig cent verkocht en ging er nog 25 me ter bouwgrond a 50,- per vierkante meter van de hand. Ook werden de opbrengsten van diverse andere acties overgedragen en volgde er nog een lotenverkoop. Het enthousiasme werd steeds groter en dat alles resulteerde aan het eind van de avond in een totaal opbrengst van ruim 4500 gulden. Verkoopbeurs Volgende week donderdag, vrijdag en zaterdag wordt er in het Her vormd Wijkgebouw aan de Esdoom- laan een grote huishoudbeurs gehou den ten bate van de Westerkerk. De bazar, die donderdag 21 oktober des avonds om 7 uur wordt geopend, is verder geopend op vrijdagmiddag en -avond en op zaterdagmiddag. Er zijn vele aantrekkelijke en goede artike len tegen reële prijzen, die in gezellig ingerichte en kleurig verlichte stands zullen worden verkocht. (zondag 17 oktober 1965) Waddinxveen Nederlands Hervormde Kerk: v.m. 9.30 uur: ds. Joh. Verwelius n.m. 6.30 uur: ds. J. R. Cuperus Herv. Wijkgebouw, Esdoornlaan: v.m. 9.30 uur: ds. J. R. Cuperus n.m. 6.30 uur: ds. H. Roelof sen van Zeist Hervormd wijkcentrum Bethel: (Jan Willem Frisoweg) v.m. 9.30 uur: ds. H. Stolk van Scheveningen n.m. 5.00 uur: ds. Joh. Verwelius Evangelisch Molukse Kerk (in Bethel, J. W. Frisoweg) n.m. 7.00 uur: ds. P. Fader Maleise dienst van Schoonhoven Hervormde Immanuëlkerk: v.m. 9.30 uur: ds. A. van Haarlem n.m. 7.00 uur: dr. A. van Haarlem Gereformeerde Kerk: v.m. 8.45 uur: ds. B. Koekkoek v.m. 10.45 uur: ds. B. Koekkoek n.m. 6.30 uur: ds. B. Koekkoek Remonstrantse Kerk: v.m. 10.00 uur: ds. W. Knoppers van Utrecht Chr. Afgescheiden Gemeente: v.m. 9.30 uur: ds. A. P. Verloop n.m. 5.00 uur: ds. A. P. Verloop woensdag: n.m. 7.00 uur: ds. A. P. Verloop Rooms Katholieke Kerk: Pastoor: J. A. M. Saulenn Kapelaan: G. L. U. Paardekooper Zuidkade 176, telefoon 2452 Parochiekerk St. Victor, Zuidkade Zondag 7.15, 9.00 en 11.00 uur H. Mis In de week 8.15 uur H. Mis. St. Petruskapel, J.W. Frisoweg: zondag 8.30, 11.15 en 17.30 uur H. Mis dinsdag 8.00, donderdag 20.00 en zaterdag 9.00 uur H. Mis. (kindercrèche in de kleuterschool aan het Koningin Wilhelminapiein tijdens de H. Mis van 11.15 uur) Jehova’s Getuigen, Kerkweg 66: donderdag 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag 15.30 uur Openbare toespraak 16.30 uur Wachttorenstudie

Weekblad voor Waddinxveen | 1965 | | pagina 4