m op m 15 daagse vliegreizen Burgemeester doet auto bezitters raad beroep Zevenhuizen „Zo min mogelijk parkeren in de Dorpsstraat^ N. OOSTERWIJK OP 4e PLAATS Vakantie 1 966 GESPECIALISEERD S TIJ LME U BELE N Kynologenmatch Reeuwijks succes Aanrijdingen Kleine Trompetter geeft uitvoering voor ’Moerkapelle’ Bouwvergunningen^ uitbreidingsplan WOWJNGINRICHIULÊI Huldigingen bij feestavond CNV Reisbureau A. VAN G INKEL Ttiobiflette Voor naar til KRAIJESTEIJN Pagina 2 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART 24 februari 1966 Plattelandsvrouwen Groslijst PvdA Biddag ID BURGERLIJKE STAND Plattelandsvrouwen hoorden over voeding Afwachten Im weissen RöhsI grandioos succes Geslaagd carnaval bij voetbalclub RVC Slechte tv-ontvangst Onderwjjs Brandweer Huwelgk Kampeerverordening Bezwaren Demonstratiemiddag mond-op - mond voor Kennedy - scholieren Huisvuil vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf Gewonde bij ongeval op het Kaagjesland IU S I x tl Dealer voor Waddinxveen SPREEKUUR BURGEMEESTER bnk in de Dorpsstraat gesproken van een 380,00 345,00 365,00 391,00 399,00 520,00 OPPASDIENST REEUWIJK Oppasdienst Fede ratie voor Vrouwelijke Vrijwillige Hulpverlening, telefoon (01829) 595, mevrouw Nuis. REEUWIJK Zware materiële schade werd vorige week vrijdag veroorzaakt bij een botsing tussen een personenauto, die bestuurd werd door de heer C. Roos en de stilstaan de personenauto van mevrouw A. Middelkoop-van der Bas uit Reeu- wijk. Het ongeluk gebeurde op de Zoutmansweg. WADDINXVEEN Bij het plot seling oversteken van de rijbaan van de Henegouwerweg werd de heer A. van Ommeren, die op zijn fiets zat, eind vorige week gegrepen door een personenauto. De fietser werd licht gewond. MALLORCA COSTA BRAVA ITALIë (Adriatische kust) RIVIERA JOEGOSLAVIë GRIEKENLAND Verder nog keuze uit vele reizen waaronder: 5 Sinds de hoogspanningsmasten het lage Zevenhuizense landschap zijn komen ontsieren is de televisie ontvangst voor vele Zevenhuize naren ernstig in kwaliteit achter uit gegaan. Het P.v.d.A.-raadslid Roos Stelde hierover tijdens de vorige week gehouden raadsver gadering vragen. De kosten die men moet maken om de kwaliteit van het beeld weer te verbeteren komen voor eigen rekening, deel de burgemeester A. van ’t Verlaat mee. MOERKAPELLE Tijdens een vorige week dinsdagavond gehouden bijeenkomst van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Moer- kapelle heeft dokter P. van der Linde uit Waddinxveen de dames verteld over zijn bezoek aan Tunis. Dokter Van der Linde illustreerde zijn aan trekkelijke causerie met fraaie door hem zelf vervaardigde kleurendia’s. Bij de bestuursverkiezing werd in de plaats van mevrouw Verbeek- Koster (presidente) die aan de beurt van aftreden was, gekozen mevrouw Zuidema. Herkozen werd voorts me vrouw Versloot-Qualm. REEUWIJK Burgemeester W. H. D. Quarles van Ufford houdt, on voorziene omstandigheden voorbe houden, spreekuur op: donderdag 24 februari en vrijdag 4 maart tussen 10.00 en 11.00 uur. SPREEKUUR SECRETARIS WOONRUIMTE- ADVIESCOMMISSIE REEUWIJK De secretaris van de woonruimte-adviescommissie houdt spreekuur op maandagavond tussen 19.00 en 19.30 uur op het ge meentehuis voor uitsluitend woon- ruimtezaken. REEUWIJK Ook de derde op voering van de operette ”Im weissen Rössl” door leden van de mandoline club ..Uit en Thuis” is weer een grandioos succes geworden. Eerver- leden week zaterdagavond was de zaal voor de derde maal tot de laat ste plaats bezet. De vele duizenden guldens en de ontelbare uren aan arbeid en repetities die het bestuur van „Uit en Thuis” aan dit toch waarlijk niet te onderschatten evene ment zijn ruimschoots beloond ge worden. Inmiddels heeft ook het per soneel van enkele bedrijven van de operette kunnen genieten. MOERKAPELLE Op woensdag 9 maart aanstaande zal ter gelegen heid van de Biddag voor Gewas en Arbeid van de Gereformeerde Ge meenten weer een drietal diensten worden gehouden in het gerefor meerde kerkgebouw. Dominee C. Mo lenaar zal in deze diensten, die om 9.30, 14.00 en 19.00 uur aanvangen, voorgaan. REEUWIJK Geboren: Martinus, z.v. G. van Goos- willigen en P. de Klerck; Leendert Cornelis, z.v. P. M. Verweij en A. Koetsier; Inge Johanna, d.v. L. J. van Onselen en J. S. A. J. Rensen. Gehuwd: C. J. v. d. Heerik en A. C. Buitelaar; G. A. Houtman en A. M. Lamers; H. E. Christan en S. M. Luchsinger. ZEVENHUIZEN Burgemeester A. van ’t Verlaat heeft vorige week woensdag in de raadsvergadering te Zevenhuizen een beroep gedaan op de autobezitters in de gemeente om hun wagens zo min mogelijk te parkeren in de Dorpsstraat, en zoveel mogelijk gebruik te maken van het parkeer terrein naast het postkantoor. Hij bracht de verkeerssituatie in de Dorps straat ter sprake, vóórdat aan de afhandeling van de eigenlijke raadsagenda was begonnen. Herv. jongeren bijeen ZEVENHUIZEN De jonge her vormden van Zevenhuizen houden op vrijdag 25 februari weer een bijeen komst in het jeugdgebouw aan de Lange Zijde in Zevenhuizen. Tijdens deze bijeenkomst zal worden gespro ken door ds. Westerveld uit Rotter dam. Deze zal een inleiding houden over het onderwerp: „Mensen achter tralies”. De lezing zal worden toege licht met dia’s. Toegang vrij, aan vang 20.00 uur. gevaar voor de volksgezondheid met zich mee brengt, dan is het nutteloos het verlies op de vuilophaaldienst te vergroten, door een dergelijk iemand te verplichten, zijn huisvuil toch aan te bieden. Het college zegde echter toe, zeker niet lichtvaardig te werk te zullen gaan bij het verlenen van vergunningen. Bij de over dit voor stel gehouden stemming stemde de P.v.d.A.-fractie (wethouder A. van Tol was wegens ziekte niet aanwezig) tegen. De meerderheid van de raad ging echter met de nieuwe verorde ning accoord. MOERKAPELLE Het Zevenhui zense fanfarecorps „De Kleine Trom petter” geeft onder leiding van diri gent G. Stellaard op vrijdag 25 fe bruari aanstaande in het Dorpshuis te Moerkapelle een uitvoering annex cabaretprogramma. Deze avond wordt georganiseerd in samenwer king met de voetbalvereniging Moer kapelle, die nog steeds met een fi nancieel tekort te kampen heeft. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN REEUWIJK Gevonden: grijze lantaarn; plastic speelgoedemmertje; rechter rubberlaars; bruin lederen gevoerde herenhandschoen; grijze linker handschoen; 1 witte kinder- handschoen; rood wantje; een bruin suède wantje; 1 paar donkerbruine glacé herenhandschoenen. Verloren: een bruine aktentas met schoolboeken; gouden ring met grijs zwarte steen; blauwe overall en handdoek; reservewiel met autoband (merk Austin); paar kinderpantoffels grijs, maat 32 in doos; een konijn (Vlaamse reus), weggelopen; rood wit wollen handschoen. Inlichtingen postbureau der rijks politie te Reeuwijk, dagelijks van 8.30 tot 13.00 uur. De clubmatch die zondagmorgen in zaal „Kunstmin” in Gouda door de kynologenclub Gouda en Omstreken werd georganiseerd is een compleet Reeuwijks succes geworden. De keus van de jury, waarin ook dierenarts J. Slager uit Waddinxveen voor het veterinair onderzoek zitting had, viel uiteindelijk op de herder Unnesta Pallas Athene van mevrouw H. F. M. E. Backx-Bennink uit Reeuwijk. Deze ’’old English sheep-dog” kreeg ook het predikaat beste herdershond aller variëteiten. Tweede werd de „jachthond” Candlemas Oberon van de heer C. J. Bijvoet uit Reeuwijk. De Dobermann pincher van mejuf frouw Sonje Meyer uit Reeuwijk werd tenslotte eerste in de categorie middengrote rassen. REEUWIJK Het slechte weer hëeft de leden van de voetbalclub RVC (en hun familieleden eerverle- den week zaterdagavond niet thuis kunnen houden. In grote getale was men naar het rooms-katholiek ver enigingsgebouw in Reeuwijk-dorp getrokken om daar het carnavals feest te vieren dat het bestuur van RVC had georganiseerd. Een uit acht personen bestaande boerenkapel zorgde in de vrolijk versierde zaal al spoedig tot een echte camavalssfeer en velen stelden de vele attracties die de kosten zouden moeten dekken op zo hoge prijs dat het RVC-bestuur en vooral de penningmeester bijzon der gunstig gestemd (mede dank zij de stimulerende werking van enkele alcoholhoudende drankjes) naar huis terug keerde. Niet alleen de bestuur- deren van de voetbalvereniging zul len dit carnavalsfeest niet licht ver geten. De vele feestgangers hebben hun carnavalskledij goed opgeborgen om ook volgend jaar weer van de partij te kunnen zijn. Bij de rondvraag- zei de heer C. Roos, dat bij vele mensen het tele visiebeeld sterk in kwaliteit is ach teruit gegaan sinds het gereedkomen van de hoogspanningsleiding in de Tweemanspolder. Voorzieningen om weer een goede ontvangst te krijgen zoud encirca 125,- per toestel moe ten kostenen de heer Roos vroeg zich af, of hiervoor geen schadever goeding zou kunnen worden uitge keerd. De burgemeester, die hiernaar al had geïnformeerd, moest medede len, dat deze zaak niet onder de regeling voor schadevergoeding valt. De heer M. van de Pol wist een goedkopere oplossing, die hij zelf als ’’paardemiddel” aanduidde: richt de antenne op de hoogspanningsmasten, die het beeld van Lopik weerkaatsen. Hierdoor zou de ontvangst kunnen worden verbeterd. REEUWIJK Mejuffrouw Ten Brink, docente bij het voorlichtings bureau voor de voeding, hield vorige week vrijdagavond in café Het Wa pen van Reeuwijk voor de leden van de afdeling Reeuwijk van de Neder landse Bond van Plattelandsvrouwen een lezing over het onderwerp: „Onze voeding als we ouder worden.” Het werd een bijzonder belangwekkende en leerzame causerie, die de aanwe zige dames aanleiding gaf tot het stellen van een groot aantal vragen. De presidente, mevrouw H. G. v. d. Goot-Drooge, bood de spreekster na afloop een pakje Goudse stroopwa fels aan. „Helaas moet dikwijls worden verkeerschaos,” aldus de burgemees ter. Daar op de parallelroute nog wel enige tijd zal moeten worden ge wacht, meende hij, dat het in de naaste toekomst onvermijdelijk zal zijn op straat geparkeerde voertui gen uit de Dorpsstraat te weren. Dat zou dan moeten gebeuren door het instellen van een wachtverbod voor beide zijden. De heer Van ’t Verlaat wilde een dergelijke ingrijpende maatregel echter vooralsnog niet voorstellen, maar wilde afwachten, of zijn oproep in deze raadsvergade ring enigeffect zal hebben. Op het ogenblik meende hh, dat vele auto mobilisten hun auto liever op straat parkeren dan op eigen erf of op het parkeerterrein. Het parkeerterrein naast het postkantoor biedt plaats aan twaalf auto’s, en binnenkort komt er nog eens ruimte voor dertien auto’s bij op het in wording zijnde parkeerterrein naast het raadhuis. De Zevenhuizense raad ging ac coord met een lange rij voorstellen met betrekking tot het onderwijs. Kredieten werden verleend voor het aanschaffen van een nieuwe methode voor het onderswij in de natuurkun de 201,60) aan de openbare lagere school, het aanschaffen van een elec- trische naaimachine voor het hand- werkonderwijs (ƒ350,-), eveneens aan de openbare school, en het aanschaf fen van meubilair, groot buitenspeel materiaal (zoals kruiwagens, trekkar, etc.) en T.L.-verlichting (totaal 3463,60) voor de kleuterschool der vereniging School met den Bijbel. De brandweerlieden van het korps „Oud-Verlaat” zullen in het nieuw word engestoken. De raad gaf zijn fiat aan een voorstel van B. en W. om een bedrag van 1350,- beschik baar te stellen voor doelmatige uni formen en helmen voor dit korps, dat ingevolge een eerder genomen raads besluit ook van een nieuewe brand- weer-eenheid zal worden voorzien. De burgemeester deelde bij de be handeling van dit agendapunt mee, dat het brandweerkorps Groeneweg op verzoek van de weinige nog over gebleven leden van dit korps per 1 februari j.l. is opgeheven. De baby- spuit van dit korps gaat naar de BB; voor het brand weerhuis je is nog geen bestemming gevonden. De heer C. J. van Helden (PvdA) deed de sugges tie van het huisje een wachtkamer te Wie het fanfarecorps kent, weet dat deze avond beslist een bijzonder aangename zal worden en zeker een die de moeite van een bezoek ten volle waard zal zijn. Na de muziek uitvoering en het bijzonder amusante cabaretprogramma, zal er worden gedanst. De toegangsprijs bedraagt 1,Kaarten zijn verkrijgbaar bij Van Amerongen in de Raadhuisstraat en ’s avonds aan de zaal. Aanvang 20.00 uur. maken ten gerieve van de buspassa giers. De burgemeester beloofde deze mogelijkheid te zullen onderzoeken. Een krdiet van 1100,- werd ver leend ten behoeve van de schoolkin deren ter gelegenheid van het huwe lijk van kroonprinses Beatrix met de heer Claus von Arnsberg. Van dit be drag zal driehonderd gulden worden besteed aan tractaties, achthonderd gulden is bestemd voor een blijvend aandenken aan het huwelijk. Voor de leerlingen van de eerste drie klassen zal dat aandenken bestaan uit het boekje „Confetti”, de hogere klassen krijgen het boekje „Het huwelijk van onze kroonprinses” en voor de kin deren van de kleuterscholen zal het aandenken bestaan uit een tegel. De heer Van ’t Verlaat deelde nog mee, dat de inzameling voor het na tionaal geschenk voor het huwelijk in Zevenhuizen een bedrag van 840 heeft opgeleverd. Hij noemde dat een mooi resultaat, waarvoor hij de in woners hartelijk bedankte. Een nieuwe kampeerverordening, welke vorig jaar in overleg met de A.N.W.B. en op instigatie van de Ne derlandse Kampeerraad werd ont worpen, is nu ook voor Zevenhuizen van kracht verklaard. Doel van deze verordening is te komen tot een meer uniforme regeling van voorschriften met betrekking tot het kamperen. Tot bestuursleden van de Stichting Be j aardenhuisvesting Zevenhuizen, waarvan de notariële akte binnen kort zal worden gepasseerd, benoem de de raad bij algemene stemmen A. van ’t Verlaat, M. van der Pol en J. M. Boevee-Ames. Accoord ging de raad met het voorstel een subsidie te verlenen aan het fanfarekorps „De Kleine Trompetter”. De subsidie zal gelijk zijn aan het bedrag van de vermakelijkheidsbelasting, welke zal worden geheven, op de entreegelden voor de autocross, die het fanfare korps op hemelvaartsdag zal organi seren. Alleen de heer K. Herwijer (S.G.P.) kon zich niet bij deze raads- beslissing aansluiten. Tegen het feit, dat ontheffingen op de verplichtingen mogelijk zjjn, pro testeerden d eP.v.d.A. raadsleden C. Roos en mevrouw C. Muit - Nieuw- land. Zij waren het er niet mee eens, dat enkelen niet zouden hoeven mee te betalen aan deze collectieve voor ziening. B. en W. stelden daar tegen over, dat elke vuilnisemmer, die moet worden geleegd, verlies oplevert voor de gemeente. Kan iemand zjjn huis vuil zelf verwerken, zonder dat dit MOERKAPELLE Het gemeente bestuur van Moerkapelle kan in ver band met het bouwplan van de Haagse N.V. Nationaal Grondbezit voor de bouw van twintig woningen aan de oostzijde van de Nassaustraat en ten zuiden van de christelijke la gere school niet zonder meer bouw vergunningen af geven omdat dit plan met betrekking tot de verkaveling van het terrein afwijkt van het vige rende uitbreidingsplan. Ten gevolge daarvan moet artikel 20 van de we- deropbouwwet worden toegepast. De eigenaren van de aangrenzende en/ of nabij gelegen percelen worden in de gelegenheid gesteld tot 5 maart aanstaande eventuele bezwaren bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze zaak betrekking hebbende stukken liggen op het ge meentesecretarie ter inzage. REEUWIJK Voor de leerlingen van de John F. Kennedyschool in Reeuwijk-dorp is eerverleden week vrijdag op initiatief van de EHBO in Reeuwijk-dorp een demonstratie mond-op-mond-beademing gegeven. Bij deze demonstratie waren ook aanwezig dokter J. P. Hoeneveld, medisch leider van de EHBO, de heer G. M. Verkerk uit Gouda, .dit- trictsbestuurder, de heer P. Holierook uit Bodegraven, instructeur en me vrouw E. Kraan-Schiebroek, presi dente van de afdeling Reeuwijk-dorp. De laatste vertelde de leerlingen het een en ander over het doel van de middag, waarna de heren Hoene veld, Verkerk en Holierook met be hulp van de oefenpop Anne demon straties gaven. De jeugd luisterde aandachtig toe en verscheidene leer lingen stelden vragen. Zij kregen ook zelf de gelegenheid mond-op-mond- beademing toe te passen. De EHBO stelde voor de leerling die het beste opstel over deze mid- dig zou kunnen schrijven een fraai boek beschikbaar. Het hoofd van de school, de heer Hoogeveen, sprak na afloop een kort dankwoord, waarin hij zei bijzonder erkentelijk te zijn voor het initiatief van de EHBO. Ook de leerlingen van de Sint Jo zefschool zullen een demonstratie middag krijgen. Als daarvoor belang stelling bestaat zal ook op andere scholen een demonstratie worden ge houden. Ten aanzien van het ophalen van huisvuil en het gebruik van vuilnis emmers is een nieuwe verordening vastgesteld. Volgens deze verordening is iedere gebruiker van een perceel, dat is gelegen in een door B. en W. aangewezen gebied, verplicht het huisvuil ter afhaling door de vuilnis ophaaldienst aan te bieden in de door de gemeente beschikbaar gestelde vuilnisemmer(s). Burgemeester en wethouders kunnen van deze ver plichting ontheffing verlenen, wan neer de gebruiker aantoont, dat hij het huisvuil en andere afvalstoffen gebruikt ten nutte van zijn eigen be drijf. Hieraan is dan de voorwaarde verbonden, dat een en ander niet in strijd is mte de openabre orde en de volksgezondheid. REEUWIJK Voor het feit dat hij vijftig jaar geleden toetrad tot het Christelijk Nationaal Vakverbond is vorige week vrijdagavond in de grote zaal van het verenigingsge- bouw-brug de heer H. Rynhart uit voerig gehuldigd. De heer J. Hordijk, lid van het hoofdbestuur van de bond, speldde de jubilaris het gou den insigne met lauwertak op de re vers en ook mevrouw Rynhart werd in de bloemetjes gezet. Zij mocht een bos tulpen in ontvangst nemen. Ook de heer G. Kooiman, die als spreker in bondskringen grote be kendheid geniet werd gehuldigd. Omdat hij de bond gedurende 25 jaar trouw heeft gediend werd hem door de heer Hordijk een flinke doos siga ren aangeboden. Na een korte openingstoespraak door de voorzitter van de Reeuwijkse Christelijke Besturen Bond, de heer J. Verweij, hield de heer Hordijk een redevoering over de taak en de doel stelling van de organisatie. Hij be treurde het dat nog zoveel werkne mers geen lid zijn van de bond en dat zij- toch meeprofeteren van het geen de vakbonden in de loop der ja- ren hebben weten te bereiken. Hij ac tiveerde zijn veelkoppig gehoor leden te werven om nog betere resultaten in het belang van de werknemers te kunnen behalen. Na de pauze werd door de Boskoopse toneelvereniging ’Taveneau’ met veel succes de klucht ’Gozewijn maakt carrière’ opgevoerd. dagen Parijs, 10 dagen Tirol, 7 daagse Rijnreis, 10 dagen Lago Maggiore etc. Uit sluitend boekingen bij bonafide reisorganisaties. Vraagt vrijblijvend folders. ANNA VAN BURENSTRAAT 11 WADDINXVEEN (vlak bij winkelgalerij Oranjewijk) telefoon 01828-2940 een vol-automatische brommer Uit handen van de kleine Piet van Ommeren ontving burgemeester I. J. P. Keyzer zaterdagmorgen de eerste bijdrage voor de actie „Eten voor India”. De leerlingen brachten zelf en geheel spontaan het geweldige bedrag van tweehonderd gulden bijeen. Geheel links het hoofd der school en tegelijkertijd commandant van de jeugd brandweer, de heer R. Dewald. Die later op de morgen met zijn ’spuitgasten’ door het dorp trok en daarmee ook nog ruim 1700,- bijeengaarde. (foto Sjaak Noteboom) BEVOLKING REEUWIJK Af gevoerde personen: A. C. van Strien van Ree 34 naar Dirksland, Molendijk 63; L. Groeneweg van Kon. Wilh.straat 12 naar Rotterdam, Brederodestr. 62a; J. v. d. Welle van Zoutmansweg 48 naar Gouda, Kru- gerlaan 139; R. C. H. Anker van Gr. v. Prinstererlaan 5; F. X. A. Drilling van Bunchestr. 70 naar Bodegraven, Gr. Adolfstr. 16; M. A. A. Baars van Oudeweg 39 naar Hilversum, Soest- dijkerstraatweg 151; G. E. van Putten van Rol. Holstlaan 9 naar Bodegra ven, Reije 72; J. van Dorp van Raad huisweg 13 naar Waddinxveen, Mid- delburgseweg 1. REEUWIJK Tijdens de eerver leden week in zaal Den Ouden aan de ’s-Gravenbroekseweg gehouden ledenvergadering van de afdeling Reeuwijk van de Party van de Ar beid, die vrij druk bezocht werd, is de groslijst voor de komende ge meenteraadsverkiezingen vastgesteld. Als de Reeuwijkse socialisten na de verkiezing weer met een driemans- fractie in de Reeuwijkse raad zullen terugkeren dan betekent dat dat de heer N. Oosterwijk plaats zal moeten maken voor mevrouw W. de Jong- van der Lecq, die als derde op de groslijst is geplaatst. Deze lijst ziet er als volgt uit: 1. A. J. Prins (aftr.), 2. L. Boom (aftr.), 3. mevrouw W. de Jong-van der Lecq, 4. N. Oosterwijk (aftr.), 5. P. Rood- sant, 6. J. Molenaar, 7. mevrouw R. 5. de Leeuw-den Bouter, 8. mevrouw A. Slappendel - Kooistra, 9. J. van Dijk, 10. mevrouw G. v. d. Lecq - de Knikker, 11. C. Slappendel, 12. L. v.d. Heuvel, 13. C. J. Sprey, 14. W. Riet veld. De groslijst werd zonder hoof delijke stemming vastgesteld. Tevoren had tweede voorzitter A. J. Prins, die de vergadering wegens ziekte van voorzitter P. Roodsant leidde, zijn tevredenheid uitgespro ken over de belangstelling voor de gemeente-politiek. Hij gaf ook een korte verklaring over de gang van zaken tijdens de onlangs gehouden raadsvergadering bij de verkiezing van een plaatsvervangend wethou der. Daarna begon de discussie over de ontwerp-groslijst. De heer H. C. Groenendijk nam de taak op zich de formaliteiten en an dere zaken te regelen voor het stem men bij volmacht. REEUWIJK Een lichte hersen schudding en een gebroken sleutel been waren de gevolgen die de Reeuwijkse jongeman John Tilroe zaterdagmiddag op het Kaagjesland ondervond van een aanrijding door een personenwagen. De jongen wilde op zijn fiets de voor de slagerij Van Meurs stilstaande auto juist passe ren toen de bestuurder optrok en de jongen met fiets en al schepte en aan de voorbumper enkele meters meesleurde. Na een korte behande ling in het ziekenhuis kon de jonge man naar huis terugkeren. Kt III.I I

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 2