in Werk van eigen bodem expositiezaal Veldwijk Reeks ongevallen op rijksweg 12 Subsidie voor Dode, ernstige gewonden, zware materiële schade Bejaardentehuis krijgt in mei eerste bewoners FRA-VA-KO’s Ook met Brillant Fa R. ML van Deth Margarine leverde 600 op Hogere wedde voor wethouders Grondverkopen Schoolsportdag Markttoilet half april in gebruik Aankoop panden aan Kerkweg Grondaankopen Tweede Bloksweg Spraakonderwijs Telex bij bank Beroepen Nieuwe bedrijven aan Noordkade PAASVEE Koeien verdronken na verkeersongeval Giro-actie voor bouw zwembad Parkeerstrook langs Kerkweg Annemarie Schooneveld wandkleden Tekeningen van en F olksonderwijs in herfst vijftig jaar Feestavond opgeluisterd door toneel Openb. u.l.o, maart 1966. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART Pagina 3 WARENHUIZEN Verblind Huisapotheekkastje f 5,95 Val Te hard gereden In het vak Geslipt Het jaar rond 2 Bierpullen met oor f 1,50 Gladde weg Litwjjken Plotseling linksaf 31 REEUWIJK ZEVENHUIZEN MOERKAPELLE GOUDA BIOSCOPEN TE GOUDA EXPOSITIES in die werd MASSIEF-VOEGLOOS Eikenlaan, leplaan, W'veen Telefoon 2401 b.g.g, 2184 Onze lage prijzen nopen tot kopen Tot en met 31 oktober: Beeldententoonstelling in het War- naarplantsoen te Waddinxveen. WADDINXVEEN Terzelfdertijd 1 een De ver een In diverse uitvoeringen KLEURENFOLDERS gratis verkrijgbaar. Het van ouds bekende adres: GROENENDAAL 19 GOUDA telefoon 4919 (b.g.g. 5219) de voor Maandag 4 april: „Heerlijk duurt het langst”, Nieuwe Schouwburg, aanvang 20.00 uur. Vrije klaverjasavond in Dorpshuis, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 2 april: Oliebollenactie Volksonderwijs. Maandag 4 april: Vergadering veren, voor Chr. Staat kundige Samenwerking, Dorpshuis, aanvang 19.30 uur. Woensdag 6 april: Jaarvergadering Verenigingsraad Dorpshuis, in Dorpshuis aanv. 19.30 u Donderdag 31 maart: Viering tienjarig bestaan Plattelands vrouwen Reeuwijk, veren.geb.-brug, aanvang 19.30 uur. Dinsdag 5 april: Jaarvergadering Veilig Verkeer (uitreiking verkeerscursus-diploma’s) Hotel Vos, aanvang 19.30 uur. Schouwburg Bioscoop: vr. 20.15 uur, za. 15.00, 19.00 en 21.15 uur, zo. 15.00 en 17.00 uur: „Saboteur in volle zee” (14 jaar). Zo. 19.00 en 21.15 uur, di. 20.15 uur: „Het huwelijksbed” (18 jr). WADDINXVEEN De margarine- actie in Waddinxveen van Remia voor het bouwfonds van het zwem bad heeft een bedrag van 516,36 opgebracht, dat door de directie van de in Den Dolder gevestigde fabriek werd aangevuld tot 600. WADDINXVEEN Op grond van het feit dat Waddinxveen in 1965 de grens van 14.000 inwoners over schreed en ook als gevolg van elders getroffen salarismaatregelen, stellen B. W. de raad voor de wethouders wedden met ingang van 1 januari jl. te verhogen van 6000 tot 8100 per jaar. Tegelijkertijd wordt voorgsteld de presentiegelden voor het bijwo nen van raads- en commisieverga- deringen vast te stellen op resp. 22,50 en 15 (is thans 16 en 10, red.) Voorts willen B. W. de ver goeding voor de leden van de stem bureaus ingaande 1 januari vast stellen op 30 (was ƒ20). Op de andere rijbaan gebeurde even later een identiek ongeval. De bestuurder van een personenauto uit Gouda verloor tijdens een slip partij de macht over het stuur, raakte van de weg af en kwam op zijn kop in de berm terecht, selchts enkele decimeters van de water kant en van een boom. De bestuur der werd gewond naar het zieken huis in Gouda overgebracht. WADDINXVEEN Tjjdens de vanavond te houden raadsvergade ring komen verscheidene voorstel len tot grondverkoop aan de orde. De N.V. Bouwteam Groenswaard heeft een verzoek ingediend voor grondaankopen ten bedrage van 1,3 miljoen voor de bouw van 120 eengezinswoningen en 76 garages in het uitbreidingsplan Groens waard in het gedeelte vlak achter de Dorpsstraat. Voorts zijn verzoeken binnenge komen voor grondverkopen in het uitbreidingsplan Oranjelaan (villa- wijkje) o.a. van de fa. Glasbeek jr. en de heren Schutte te Waddinxveen en Straver te Nootdorp. Tenslotte stellen B. W. voor een eerder besluit inzake grondverkoop aan de Pudef Nederland N.V. te Krimpen aan de Lek van een per ceel ter grootte van tweeduizend vierkante meter in het industrieter rein Zuidkade in te trekken en tege lijkertijd aan de enige aandeelhou der van de N.V., de heer W. V. C. Put- zer te Aix en Province een terrein van vierduizend vierkante meter te verkopen. Aanvankelijk wilde Pu def in Waddinxveen alleen een kan toor en magazijnen vestigen. Thans ligt het in het voornemen hier ook een produktiebedrijf te vestigen. tot 16 april: Wandkleden en tekeningen van An nemarie Schooneveldt, Boekhandel Veldwijk (te bezichtigen tijdens de winkeluren). WADDINXVEEN B. W. advi seren de raad een subsidie te ver strekken ten bedrage van 440 voor de dit jaar tijdens de sportweek te organiseren schoolsportdagen, nl. één voor de lagere scholen en één voor de Ulo-scholen. Voor dit bedrag kunnen prijzen worden aangekocht, geluidsinstallatie worden gehuurd, en dergelijke. Zaterdag 2 april: Optreden Greetje Kerbergen, in de Ichthuskerk, aanvang 19.30 uur. Donderdag 7 april: Klaver jas wedstrijd, café „Plaszicht”, ’s-Gravenbroekseweg, aanv. 19.45 uur Zaterdag 9 april: Opening rk-jeugdhuis brug, aanvang 15.00 uur. WADDINXVEEN Over enkele weken zal het toiletgebouwtje aan de Juliana van Stolberglaan in ge bruik genomen kunnen worden. De bouw van dit toilet, dat bestemd is voor de marktkooplieden heeft slechts korte tijd geduurd. Tijdens de vergadering van de gemeenteraad op 23 februari werd het benodigde krediet 4515) beschikbaar gesteld. De kooplieden zullen per week een bijdrage leveren van twee kwartjes. WADDINXVEEN In verband met de winkelbouw plannen voor de Kerkweg (noordzijde) stellen B. W. de raad voor een perceel grond, waarop twee woningen staan, aan te kopen van de N.V. Machine- en Apparatenfabriek ’’Vanderloo”. kantoorwerk ontwerpen maken voor illustraties bij rapporten, enz. Later kreeg zij zelfs opdracht een glasmozaïek te ontwerpen voor de nieuwe kamer van de directeur van Shell Plastics. Annemarie Schooneveld heeft al enkele malen geëxposeerd, onder andere in de foyer van het Haags bioscooptheater Du Midi. WADDINXVEEN Vanavond zal de raad moeten beslissen over de aankoop van gronden langs de Twee de Bloksweg, die eigendom zijn van de N.V. Algem. Levensverzekering- Bank te Rotterdam. Het gaat om een strook grond van ruim twee hec taren, die nodig zijn om de toekom stige nieuwe Tweede Bloksweg te kunnen realiseren. B. W. delen de raad mede, dat met de pachter, de heer Oudijk nog een aparte regeling wat betreft de schadevergoeding zal moeten wor den getroffen. ”Het jaar rond”. Het werd een bij zonder vlotte, vervelende aaneen schakeling van sketsches en elo- dietjes, waarbij alle jaargetijden aan bod kwamen. Het idee voor dit "spel der seizoe nen” is van de heer H. Bosman uit Sliedrecht en het was voor de gele genheid geënt op Waddinxveense toe standen. Zeventig jongens en meis jes werkten aan deze show in het klein mee. Ook de decors waren zelf vervaardigd. Na afloop sprak de tweede voor zitter, de heer Rietveld, nog een kort dankwoord. werd de geopend door de de Kunststichting Donderdag 31 maart: Nw R’dams Toneel met „Arsenicum en oude kant”, Nieuwe Schouwburg, aanvang 20.00 uur. man, die naar alle waarschijnlijk heid te hard reed en te weinig rij ervaring bezat, sloeg met zijn auto over de kop nadat hij was geslipt en vloog van de rijksweg af. Toen hij uit zijn totaal vernielde auto werd bevrijd was hij reeds aan zijn ver wondingen overleden. WADDINXVEEN De bestuurder van een scooter kwam vrijdagavond op de rijksbrug te vallen (vanwege de gladheid) en kwam daarbij te recht op het midden van de rijbaan. De chauffeur van een Volkswagen, die uit de richting Rotterdam de brug wilde passeren, bemerkte de scooter te laat, reed er overheen en kwam op de andere rijbaan tot stil stand. Een eigenaar van een Fiat- personenauto die uit de richting Utrecht de brug opkwam kon het obstakel niet meer ontwijken en botste er frontaal tegenaan. De ma teriële schade was groot. Er vielen slechts lichte verwondingen te con stateren. WADDINXVEEN De Commissie van beheer van de schoolartsen dienst Kring Boskoop, waarvan ook Waddinxveen deel uitmaakt, heeft het voornemen een logopaedist(e) aan te stellen, die zal worden belast met het geven van spraakonderwijs aan kinderen, die aan spraakstoor nissen lijden. Deze stoornissen vor men een grote belemmering voor de vorderingen jp school en hebben bij het kind ps/chische remmingen tot gevolg. In di: verband stellen B. W. de raad voor de gezamenlijke rege ling voor d(*ze schoolartsendienst te wijzigen, waardoor aanstelling van de kracht mogelijk wordt. ZEVENHUIZEN De negentien jarige D. D. Bal uit Den Haag kwam zaterdagmorgen om het leven bij een ongeval dat plaats had even voor de Rottebrug op rijksweg 12. De jonge- Annemarie Schooneveldt, voor de burgerlijke stand mevrouw A. Han- Schooneveldt, zit al lang ”in het vak”. Zij had op de middelbare school les van Gijs Kramer, een niet on bekende kunstschilder, en ging daar na naar de Rotterdamse Academie voor Beeldende Kunsten, waar haar een gedegen opleiding te wachten stond. Zij legde zich voornamelijk toe op de studie van decoratieve en nijverheidskunst. Haar hoofdvak was wandschilderen. De opleiding belichtte echter ook andere facetten van de kunst. An nemarie leerde over compositieleer, anatomie, wiskunde, het ontwerpen van glas-in-lood en glasmozaïeken. Het resultaat van jarenlange stu die is nu te bewonderen bij Veldwijk. Maar niet alleen daar Toen zij van de academie kwam viel er in de kunst weinig te verdienen. De be stedingsbeperking deed haar invloed gelden en Annemarie moest noodge dwongen werk zoeken. Dat lukte bij Koninklijke/Shell Plastics in Delft. Daar werden al spoedig haar artistieke kwaliteiten ontdekt. Zij mocht benevens haar WADDINXVEEN In het gereformeerd verenigingsgebouw aan de Sta tionsstraat werd dinsdagavond een feestavond gehouden van de afdeling Waddinxveen van de Vereniging Volksonderwijs. Behalve zeer veel ouders werd deze bijeenkomst ook bijgewoond door vrijwel alle leerlingen van de Professor Kohnstamm-ulo, die het programma voor deze avond verzorgden. Voorzitter T. Ververs zei in zijn openingstoespraak dat hij verheugd was dat zovelen de barre kou van deze winterse lente hadden getrotseerd en naar het verenigingsgebouw waren gekomen. Hij verwelkomde in het bijzonder wet houder S. Pille, die het gemeentebestuur vertegenwoordigde. Het propagandistische woord moest deze avond achterweg blij ven omdat de heer G. J. A. Runsink uit Benthuizen, die oorspronkelijk het woord zou voeren plotseling wegens ziekte moest afzeggen. Po gingen om op de valreep een andere spreker naar Waddinxveen te krij gen waren op niets uitgelopen. De heer Ververs deelde mee dat in de herfst het vijftigjarig bestaan van de afdeling Waddinxveen zal worden gevierd, terwijl ook dit jaar de landelijke vereniging honderd jaar bestaat. Dit feest zal op groot se wijze worden gevierd. Waddinx veen zal niet meewerken aan de landelijke inzamelingsactie voor het vakantie-oord in Schouwen- Duiveland. De heer Ververs zei dat dit niet was omdat men de actie niet goedkeurde maar omdat Waddinx veen het te druk heeft met de acti viteiten voor een nieuwe kleuter scholen en de bouw van de nieuwe ulo-school. WADDINXVEEN Als eerste bank in Waddinxveen en als tweede be drijf ter plaatse heeft de Algemene Bank Nederland de beschikking ge kregen over een telex-apparatuur. Door middel van deze telex kan ook het Waddinxveense kantoor voortdurend op de hoogte zijn van de meest recente ontwikkelingen in de financiële wereld terwijl ook rechtsreeks contact met de andere banken van de ABN mogelijk is. Een van de voordelen is o.m., dat alle voorbeurs- en beginkoersen van de voornaamste fondsen, die op de Amsterdamse Effectenbeurs worden verhandeld, steeds onmiddellijk be kend zijn. Door middel van de telex is het in feite mogelijk het koersver loop op de voet te volgen. Ook houdt de telex de kantoren steeds op de hoogte van de meest actuele wisselkoersen voor buitenlandse valuta. De telex van het Waddinxveense kantoor zal ook worden aangesloten op het grote computercentrum van de ABN te Rotterdam. Alle admini stratieve gegevens, die door het kan toor per telex worden doorgegeven, worden in Rotterdam direct overge bracht op ponsbanden, die op him beurt weer zorgen voor verwerking van de informaties in de computer. Reeds langer is in Waddinxveen een telex in gebruik bij de afd. Dra- ka Plastics van de Ned. Kabelfa- brieken aan de Noordkade. WADDINXVEEN Het bejaarden tehuis ’’Souburgh” aan het begin van de Juliana van Stolberglaan nadert nu met rasse schreden zijn voltooiing. De verwachting is dat 1 mei de eerste appartementen zul len kunnen worden betrokken. De officiële opening vindt pas plaats als het gehele gebouw klaar zal zijn. Men hoopt dat dat in de maand juli zal kunnen zijn. WADDINXVEEN In verband met het feit dat ds. J. R. Cuperus, Ne derlands hervormd predikant in Waddinxveen, binnenkort met eme ritaat gaat, heeft de hervormde kerkeraad beroep uitgebracht op de Schoonhovense predikant J. C. Schuurman. Ds. Schuurman is 41 jaar oud. Hij begon zijn carrière als dominee in 1954 in Blekkensgraaf. Acht jaar later kwam hij naar Schoonhoven. WADDINXVEEN Ds. Joh. Ver- welius, Nederlands hervormd predi kant in Waddinxveen, heeft een be roep ontvangen naar Kinderdijk. WADDINXVEEN In verband met een tweetal te verwachten ver zoeken tot aankopen van gronden in het industrieterrein Noordkade stel len B. W. de raad voor de betrok ken terreinen bouwrijp te maken door het dempen van een tweetal sloten alsmede het aanleggen van een onsluitingsweg. De hieraan ver bonden kosten worden geraamd op 50.000. B. W. delen de raad mede, dat in een volgende vergadering reeds een voorstel kan worden verwacht tot grondverkoop aan de Techn. Handelmij. Atlantic N.V. te Rotter dam, die aan de Noordkade een kan toor met showroom alsmede be drijfsruimte wil stichten. WADDINXVEEN De traditie ge trouw heeft slagerij Van Tilburg ook dit jaar weer inkopen gedaan op de paasveetentoonstellingen. Op de Vebo te Leiden werd een paasbeest gekocht, dat daar als eerste prijswinnaar uit de bus was gekomen. Mester was de heer A. Kruiswijk uit Uithoorn. Het tweede Paasbeest kwam van de Rotterdam se paasveetentoonstelling, die dins dag werd gehouden. De door Van Tilburg aangekochte ere-prijswin- naar werd gemest door de weduwe Schrooyen te Wouw. In Zevenhuizen kwam een be kroond paasbeest terecht bij slagerij Kagouw. WAJDINXVEEN Op rijksweg 12 vlakb de rijksbrug had vrijdag- avon ten gevolge van de gladheid een mstig ongeval plaats waarbij cstuurder van een Volkswagen- Dus zwaar gewond raakte. Zijn ™°uig raakte ter hoogte van de ”rv in een slip en kwam dwars op ae ’eg te staan. De bestuurder van ee Rover, zag even later het gevaar Te,aat en slipte bij een poging tot rcimen eveneens. De inmiddels uit stapte bestuurder van de Volks agen raakte hierbij bekneld en ip een beenbreuk, een bekkenfrac- iur en enkele inwendige kneuzin- en op. Hij werd in het Van Iterson iekenhuis in Gouda opgenomen. WADDINXVEEN Donderdag 31 maart: Literaire avond, zaaltje Boekhandel Veldwijk, aan vang 20.15 uur. Voorlichtingsavond Hengelsportver. Waddinxveen, geref. veren.gebouw, aanvang 20.00 uur. Vrijdag 1 april: Jongerenbijeenkomst PvdA, De Unie, Kerkweg, aanvang 20.00 uur. Feestouderavond KI. de Vriesschool, geref. veren.gebouw, aanvang 20 uur. Maandag 4 april: Openbare gymnastieklessen T.O.O.S., Jan Ligthartschool. Dinsdag 5 april: Openbare gymnastieklessen T.O.O.S., Jan Ligthartschool. Rondgang Concordia, verkoop loten. Bejaardenmiddag, in veren.geb. Burg. Trooststraat, aanvang 14.30 uur. Woensdag 6 april: Openbare gymnastieklessen T.O.O.S., Jan Ligthartschool. Viering 70-jarig bestaan zondagssch. ’Markus’, Brugkerk, aanvang 19.30 u. Vrijdag 8 april: Stroopwafelactie voor het Zwembad. Zaterdag 9 april: Stroopwafelactie voor het Zwembad. Dinsdag 12 april Rondgang ’Concordia’, verkoop loten. WADDINXVEEN Bjj een ver keersongeval dat vrijdagmiddag plaatsvond tussen een vrachtwagen en een personenauto op de Bloemen- daalseweg zijn drie koeien om het leven gekomen. De dieren die met zes soortgenoten in de aanhangwa gen van de vrachtwagen waren ge laden konden niet meer worden ge red toen de aanhangwagen in het water terecht kwam. De chauffeur van de vrachtwagen heeft met be hulp van omwonenden zjjn uiterste best gedaan de koeien te redden. Het ongeluk gebeurde nadat de bestuurder van de vrachtauto (van een veevervoersbedrijf uit Schoon hoven) voor zijn tegenligger uitweek en daarbij in de berm terecht kwam. De voorste wagen met cabine bleef op de kant staan. De koeien waren op de Leeuwarder veemarkt ge kocht en waren bestemd voor het be drijf van veehouder Visse op de Bloemendaalseweg. De schade be draagt enkele duizenden guldens. De vrachtauto is later door een kraan- wagen gelicht viaduct verblind door een tegenlig ger en vloog door de afrastering heen en kwam vier meter lager in de berm terecht. De bestuurder werd ernstig gewond ’in het Van Itersonziekenhuis opgenomen. Zijn medepassagier liep lichte verwon dingen op. WADDINXVEEN Wie gedurende de eerste helft van deze maand het expositiezaaltje van Boekhandel Veldwijk aan de Passage betreedt zal daar voor het eerst sinds lange tijd weer werk van eigen bodem kunnen zien. Het is namelijk Annemarie Schooneveldt van de Jan Campertlaan in Waddinxeen die daar gedurende drie weken exposeert met tekeningen en wandkleden. Dinsdagavond werd de nieuwe tentoonstelling geopend door voorzitter van Waddinxveen, de heer H.M. van den Dool, die een vrjj gering aantal be langstellenden kon verwelkomen. De heer Van den Dool was bijzonder ingenomen met deze tentoonstelling. Door het vertrek van Har Sanders was een leemte ontstaan die nu ge lukkig weer opgevuld is. ”Dit is de eerste keer in de geschiedenis van de kunststichting dat we een expo sitie van wandkleden hebben”, zei hij. De heer Van den Dool sprak de hoop uit dat Annemarie Schoone- veldt’s werken veel belangstelling zouden trekken. Met name ver wachte hij veel bezoek van dames vanwege de tapijten. Die tapijten zijn overigens voor liefhebbers te koop; gisteravond waren al twee tekenin gen verkocht. De vooorzitter had bijzonder veel waardering voor de kunst van Annemarie Schooneveldt. „Ik ben echt niet deskundig, „verklaarde hij, ’’maar ik weet wel zoveel van de kunst van het tapijt-knopen dat ik kan zeggen dat het een wonder schone kunst is.” Het is een bijzonder fraaie expo sitie geworden. De kleurrijke wand kleden worden evenwichtig afgewis seld met enkele tekeningen. Het zijn voornamelijk exotisch aandoende werkjes. Vrijdag 1 april: Prijsklaverj assen, in Dorpshuis, aan vang 19.30 uur. Na de toespraak van voorzitter Ververs was het de beurt van de leerlingen van de openbare ulo om onder leiding van het hoofd der school, de heer H. J. Egbers, hun kunnen te tonen. Onder het Motto WADDINXVEEN Aan ongeveer duizend rekeninghouders bij de Postcheque en Girodienst is dezer dagen een brief verzonden door de Stichting Vrienden van het Zwem bad, waarin wordt gevraagd mede te werken aan een giro-actie in de vorm van een maandelijkse afschrij ving van een vast bedrag ten behoe ve van het bouwfonds voor het nieuwe zwembad. De benodigde machtigingskaart die ongefrankeerd kan worden te ruggezonden, is bij de brief gevoegd. Burgemeester C. A. van der Hooft heeft deze brief namens de stich ting ondertekend in zijn kwaliteit als ere-voorzitter van het ere-comi- té van de Stichting. WADDINXVEEN Tegenover de winkelgalerij aan de Kerkweg wordt door de dienst gemeentewer ken op het ogenblik hard gewerkt aan de aanleg van een ongeveer twee meter brede parkeerstrook. Kerkweg zelf zal niet worden breed. De verbreding heeft voorlopig karakter in verband met de bouw van een winkelgalerij. Deze zal echter nog wel enige jaren op zich laten wachten. Men hoopt over enkele weken met het trottoir dat langs de parkeerstrook wordt gelegd klaar te zijn. WADDINXVEEN Tijdens de felle hagelstorm van dinsdagmorgen had den op rijksweg 12 weer twee onge vallen plaats. Een bestelwagen uit Gouda slipte op de spiegelgladde weg nabij de boogbrug over de spoorlijn Gouda-Waddinxveen en gleed van de weg af over het fiets pad naar het lager gelegen weggetje waar hij ondersteboven tot stilstand kwam. De wagen werd totaal ver nield, de bestuurder klaagde over pijn in de rug. ger. De truck die met motorpanne te kampsn. had gehad werd getrok ken docr een ander voertuig. De cfaatófewüde heer J. Stout uit Rot terdam, kon zich ternauwernood redden. Twee kraanwagens zijn za terdagmorgen lange tijd bezig ge weest fe wagen weer op de kant te trekker. ZEVENHUIZEN Een met twaalf ton betonijzer geladen truck met op legger kwam vrijdagavond op zijn - kop in de ringvaart langs het Noord- had op het viaduct Bloemendaal ccn einde terecht toen de bestuurder ongeval plaats met een Duitse perso- moest uitwijken voor een tegenlig- nenauto. De bestuurder werd op het Er hebben zich de afgelopen week weer heel wat ongevallen voorge daan op en om de rijksweg. Veel van die ongevallen zijn te wijten aan het bizarre weer, dat vooral tijdens het weekeinde heel wat slachtoffers heeft geëist. De rijkspo- lities van Waddinxveen en Zeven huizen hebben in ieder geval han den vol werk gehad. ZEVENHUIZEN De twaalfjarige M. Zijderhand van het Noordeinde in Zevenhuizen raakte vrijdagmid dag ernstig gewond toen hij op de Noordelijke Dwarsweg met zijn fiets plotseling linksaf sloeg zonder richting aan te geven en daarbij werd geschept door een hem achter opkomende personenauto bestuurd door iemand uit Stol wij- kersluis. De jongen kwam in de sloot terecht en liep een hersen schudding en een verwonding in de zij op. Hij werd in het ziekenhuis in Gouda opgenomen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 7