i f 2500,- voor zwembad dorp actie van scholen De Stormvogels Dus lijst 6 is Gemeente Belang VERVERS Stembureau Oud-Verlaat HUUR 217 donors Schietwedstrijden Opdracht ontwerp aula en woningen Concordia wint marswedstrijd Bromfiets blijft van ’Concordia’ Concert in Krimpen fa, J.van Urk G#^Ürsingej42-44 R'dam Zang-, muziek en sportavond Opening expositie André van Helden Kapellevliegers Nieuwe vorm van rekening-courant ZEVENHUIZEN Het bestuur van de Coop. Raiffeisenbank voor Zevenhuizen en Moerkapelle heeft besloten een nieuwe vorm van re kening courant in te voeren waar bij geen rente, provisie en kosten zullen worden berekend. Deze re kening is vooral bedoeld voor pri- vé-doeleinden. Financiële positie Chr. Nat. Onderwijs in 1965 slechter Vergadering „De Wilde Veenen Autocross was weer spectaculair Tweede prijs voor BB-ploeg Successen voor AV ’65 in Alphen Wethouder Pille bij Zwols sportcongres PIANO'S HUUR Bejaardenreis op woensdag 8 juni Vuilophaaldienst Ruilbeurs Verkeersexamen voor de jeugd Bejaardenreis Gratis loterij bij bejaarden Bouwfonds nu al 36.000 Financiële positie Hervormde Kerk Vierjarige gaat ter stembus C. Kramp kampioen damclub Excelsior [WurliTzerj Moerkapelle speelt zaterdagavond a.s. kampioenswedstrijd^ MOERKAPELLE Het eerste elf tal van de voetbalvereniging Moer kapelle, dat afgleopen zondag zo verrassend weer alleen aan de top van de afdeling Gouda kwam speelt de laatste wedstrijd van het seizoen aanstaande zaterdagavond (aanvang zeven uur). Dan zal Moerkapelle te gen degradatiekandidaat Soccer Boys aan een gelijkspel voldoende hebben om de vlag uit te kunnen steken en het kampioenschap te vie ren. Plaats van de ontmoeting is uite aard het voetbalveld aan de Raad huisstraat. Bij winst of gelijkspel (er is niemand in Moerkapelle die daar aan twijfelt) zal na afloop in het Dorpshuis een receptie worden ge houden. Ouderlingen Benoemd VOOR W 'INXVEEN HOLLANDS HART i- I I I I I I 1 I I dagelijks van 10-14 uur door onze I I I GEMEENTE BELANG verdedigt uw belang! Lijst 6 VERVERS hage inruilwaarde voor Uw oude PIANO of ORGEL Demonstraties GEMEENTE BELANG achter uw belang! Lijst 6 VERVERS Officiële mededeling MENSEN DIE BET WETEN, KIEZEN ELECTRONISCHE ORGELS uit rs werelds grootste orgel- en pionofabrlek 26 mei 1966. te Rotterdam uitgaven 11 ZEVENHUIZEN De postduiven- houdersvereniging „De Stormvogels” nam jl. zondag met 107 duiven deel aan de wedvlucht vanuit St. Denis (afstand 377 km). De duiven werden gelost om zes uur ’s morgens. Aan komst eerste duif 10.22.07 uur, laatste duif 11.23.08 uur. De uitslag luidde als volgt: J. Stofberg 1, 5, 10, 20; H. Brands 2, 4, 17; J. C. Meyer 3, 6, 11, 18, 19; Joh. Jansen 7; D. Hordijk 8; J. van de Haak 9, 12, 13, 15; D. van de Haak 14; W. Verschoor 16. (Ingez. meded.) Met beide benen op de grond VVD Lijst 5 J. H. MOL (zie ook pagina 1) (Ingezonden Mededeling) (Ingez. meded.) Met beide benen op de grond VVD Lijst 5 J. H. MOL (zie ook pagina 1) ZEVENHUIZEN Het stembu reau Oud-Verlaat dat anders is ge vestigd in het Verenigingsgebouw aan de Rottekade is voor de ge meenteraadsverkiezingen op 1 juni ondergebracht in het Groene Kruis gebouw aan de Vliekade 22. (Ingez. meded.) Voor een positief kritisch beleid VVD Lijst 5 J. H. MOL (zie ook pagina 1) Let wel: Vraag folders en inlichtingen over de nieuwe serie 1966 bij de Wurlitzer-importeur: met recht van koop JE v.a. ap.mnd. zonder eerste storti ng MOERKAPELLE In Moerkapelle hebben weer 217 mensen bloed ge geven voor de Bloedplasmadienst van het Nederlandse Roode Kruis. Dat dit aantal nogal belangrijk kleiner is dan het aantal opgaven nl. 280, is vermoedelijk te wijten aan de juist op de bewuste avond uitgezonden voetbalwedstrijd Ajax-Feijenoord. B. 10; C. A. de G. 1; V. 100; M.v. D.D ƒ5; A.T. 1,50; F.v.d.S 10; L de B. 2.50 en P.W.K. 5. Hoo- goede allen hartelijk welkom in het bijzonder MOERKAPELLE Bjj de derde tien-weekse schietwedstrijd van de Moerkapelse Schietvereniging wer den de prijzen als volgt behaald: Ere-afdeling: 1. H. Breedijk 587 pnt; 2. C. Uithol 586 pnt; 3. H. Wonder gem 581 pnt. Afdeling A: 1. M. Over- beeke 584 pnt; 2. J. Verschoor 578 pnt; 3. J. J. Uithol 572 pnt. Afdeling B: 1. G. de Graaff 578 pnt; 2. T. van Hel den 570 pnt; 3. P. Hertog 566 pnt. Afdeling C: 1. N. Breedijk 563 pnt. De totaal-uitslag van de drie tien- weekse wedstrijden luidt: Ere-afdeling; 1. C. Uithol 1760 pnt; Afdeling A: J. Verschoor 1734 pnt; Afdeling B: G. de Graaff 1745 pnt; Afdeling C: N. Breedijk 1648 pnt. WADDINXVEEN Het gemeen tebestuur heeft aan het architecten bureau Treffers in Waddinxveen opdracht gegeven een ontwerp te maken voor een aula bij de nieuwe begraafplaats in de Vondelwijk die zowel voor protestanten als rooms katholieken geschikt zal zijn. De kosten worden geschat op 300,000. Bij de begraafplaats komen ook twee dienstwoningen voor de op- zichter-grafmaker en zijn assistent. De kosten hiervoor zullen onge veer 70.000 mogen bedragen. Met de bouw van aula en woningen zal in respectievelijk 1968 en 1967 kun nen worden gestart. WADDINXVEEN Een eerste en een tweede prijs vormde het fraaie resultaat van een dag mar cheren en musiceren door de mu ziekvereniging Concordia, die op Hemelvaartsdag deelnam aan een bondsconcours in Austerlitz. Het fanfarecorps en de majorettes ver overden een eerste prijs in de mars wedstrijden, terwijl de uiterst des kundige jury bij de concourswed strijden. Er waren ongeveer vijftien deelnemende corpsen. Na de marswedstrijden ging men per bus naar Amersfoort waarvoor de patiënten en het personeel van de inrichting Zon en Schild een concert werd gegeven. Namens de Waddinxveense fruithandelaren werd aan de patiënten een grote fruitmand aangeboden. WADDINXVEEN De verloting van het fanfarecorps Concordia heeft voor het corps een niet on gelukkig slot gehad. Van de weinige loten die niet waren gekocht bleek er een het nummer van de door notaris D. B. van der Most getrok ken hoofdprijs te bevatten. De brom fiets blijft dus in het bezit van Con cordia. Dat nummer luidde niet zo als wij vorige week berichtten 2207 maar 3599. Alle prijswinnaars (zie onze krant van vorige week) kun nen hun loten afhalen bij het kan toor van de heer De Knegt aan de Kerkweg. Na 1 oktober vervallen de niet af gehaalde prijzen aan de vereniging. ZEVENHUIZEN De muziek vereniging De Kleine Trompetter heeft een uitnodiging ontvangen om op 18 juni 1966 een concert te geven in Krimpen aan den Ussel. (Ingezonden Mededeling) WADDINXVEEN De heer C. H. Kramp is na een tot op het laat ste moment spannende strijd om het clubkampioenschap van de dam vereniging Excelsior als overwin naar uit de bus gekomen. De nieu we kampioen verloor geen enkele partij, won er veertien en kwam zes maal remise overeen. In de eer ste klas legde de heer T. Baan be slag op het kampioenschap. De meeste punten veroverden de heren Kramp en T. Twigt. Prijzen v.a. 1.145.- MOERKAPPEPLLE De jaar lijkse Zang-, Muziek- en Sport avond in Moerkapelle, welke wordt georganiseerd ten bate van een aantal zeer sympathieke sociale doeleinden, waaronder de tocht voor de bejaarden, de kankerbe strijding e.d., zal gehouden worden op het terrein van de voetbalver eniging „Moerkapelle” op zaterdag 4 juni a.s. Aan deze avond verlenen o.m. medewerking de voetbalvereniging „Moerkapelle”, de volleybalclub „De Komeet”, de beide zangverenigingen, de beide mandolineverenigingen, de Schietvereniging, de muziekvereni ging „Concordia” uit Waddinxveen, de wandelsportvereniging „WIOS” uit Boskoop, en het Bejaardencomité met het rad van avontuur. Bovendien wordt er een voetbal wedstrijd gespeeld tussen twee elf tallen, nl. van de postduivenvereni ging ’Kapellevliegers’ en van de n.v. D. Ottevanger en Zonen. Deze wed strijd vangt aan om half zeven. WADDINXVEEN Voor de ope ning van de expositie van de Haag se kunstschilder André van Helden, dinsdagavond in het zaaltje van Boekhandel Veldwijk aan de Pas sage, bestond maar weinig belang stelling. Slechts enkele vrienden van de schilder, bestuursleden van de Kunststichting Waddinxveen en een vijtal belangstellenden luister den naar de toespraak van de heer W. Moerenhout, een vriend en col lega van de schilder. De heer Moerenhout ging wat dieper in op de achtergronden waar tegen de schilderijen van Van Hel den tot stand komen. „De schilde rijen behoeven volgens mij geen uitleg, die spreken voor zich,” zo zei hij. De heer Moerenhout zei dat het niet mee zou vallen het werk van zijn vriend in een bepaald vak je te stoppen. „Het is modern, maar toch laat het ’t bewuste leven ge heel in tact,” aldus de heer Moe renhout, die vond dat het werk van André van Helden de religie domi neerde. „Toch staat zijn werk los van de kerk, omdat zijn intuïtief gevoel hem verhinderd zich te ver binden aan een systeem en zo is het ook met de schilderijen. Los van alle richtingen, spontaan en origi neel.” De voorzitter van de Kunststich ting, de heer H. M. van den Dool, sprak tenslotte de wens uit dat de tentoonstelling en ook de verkoop een succes zou worden. Aankopen worden door de Kunstichting ge subsidieerd. De expositie duurt tot 11 juni a.s. MOERKAPELLE Zaterdag namen 209 postduiven van de postduiven vereniging ’Kapellevliegers’ deel aan de wedvlucht vanuit Neufvilles, waar de dieren om negen uur werden ge lost. De eerste arriveerde in Moer kapelle om 10.55 uur, de laatste om 11.10 uur. Snelheid gemiddeld resp. 1444 en 1301 meter per minuut. De prijzen werden behaald als volgt: Jac. Duivesteijn 1, 4, 12, 28, 29, 35; W. de Knegt 2, 40; W. Meijer 3, 31, 51; P. Boevée 5; C. Zweere 6, 8, 18; J. v.d. Linde 7, 10, 34, 38, 48; Joh. Breedijk jr. 9, 15, 30; O. Geijzen 11; Brouwer/ Huisman 13, 16, 45, 46, 49, 50; W. Koole 14, 19, 36; M. Strijdhorst 17, 21, 37, 41, 44; T. Lamens 20, 24; P. de Jong 22; Beukelaar 23, 26; P. Hertog 25; H. Smaal 27, 32; D. Verbeek 33, 39, 47; C. I. de Wilde 42, 43; B. Her tog 52. Inkorven voor Creil (afstand 344 km), op 26 mei om 18.00 uur. Klokinslag vrijdag 27 mei om 20 uur. WADDINXVEEN De financiële positie van de Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonder wijs is het laatste jaar aanzienlek verslechterd als gevolg van een aan tal onvoorziene uitgaven gedurende de afgelopen drie jaren en de verla ging van de exploitatie-uitkeringen van de gemeente. Deze verlaging van de uitkering per leerling voor de bij zondere scholen wordt veroorzaakt door de sterke stjjging van het aantal leerlingen van de openbare scholen, waardoor het exploitatiecijfer is ge daald. Dit verklaarde dinsdagavond de heer N. Olofsen, penningmeester van de Vereniging voor Christelijk Na tionaal onderwijs, tijdens de alge mene jaarvergadering van zijn ver eniging, die werd gehouden in het gereformeerd verenigingsgebouw aan de Stationsstraat. De penningmeester, die zijn jaar verslag met behulp van een school bord aanschouwelijk toelichtte, zei dat naar wegen moet worden ge zocht, die de financiële middelen van de scholen zullen verruimen. Hij dacht aan contributies en de Unie-collecte. Het financieel beheer werd door de kascommissie in orde bevonden, maar wel werd gevraagd om een overzichtelijker analyse van de cijfers. De nieuwbenoemde admi nistrateur, de heer Markus, die de cijfers van 1700 leerlingen krijgt te verwerken, zal daar in de toekomst in samenwerking met het bestuur voor zorgen. De bijeenkomst werd geopend door voorzitter F. M. van Tol die er zijn teleurstelling over uitsprak dat zo weinig ouders aan de uitnodiging gehoor hadden gegeven. Na het huishoudelijk gedeelte voerde de heer Bulthuis, leraar aan de christe lijke ulo, het woord over de Mam moetwet van minister-president Cals, toen nog minister van onder wijs. Zijn causerie was getiteld ’’Toekomstige toekomstmogelijkhe den in verband met de Mammoet wet”. MOERKAPELLE Dinsdagavond werd in het gemeentehuis van Moer kapelle onder leiding van de voor zitter, de heer A. Bac, de vergade ring van stemgerechtigde ingelanden van de polder ”De Wilde Veenen” onder Bleiswijk en Moerkapelle ge houden. Tijdens de vergadering werd de rekening over 1965 vastgesteld die sloot op een totaal bedrag van 37.605,69. Het batig slado van de rekening 1964 bedroeg 9.860,38, terwijl het batig slado van 1965 be draagt 15.857,03. Bij het voorstel van het bestuur tot vaststelling van de begroting voor het jaar 1966, werd tevens be handeld het voorstel om de hoofde lijke omslag te verhogen van 22,50 tot 37,per ha. Deze sterke verho ging is noodzakelijk geworden door het in het ongerede geraken van het gemaal en het treffen van een nood voorziening. De begroting 1966 sluit voor wat de gewone dienst betreft in inkoms ten en uitgaven met een totaal be drag van 44.740,03, met een sluit post voor onvoorziene uitgaven van 2.195,51. Voor de kapitaaldienst is geraamd een bedrag van 50.000, wegens uitgaven voor de aanschaf fing van een elektromotor, de repa ratie van de oude motor en de in stallatie van de noodbemaling. Voor deze 50.000,kon een lening ge sloten worden bij de Waterschaps- bank. WADDINXVEEN De zegelactie van de gezamenlijke Waddinxveense scholen ten bate van het nieuwe zwembad heeft een totaalbedrag van 2484,80 opgebracht. Een resultaat waar de scholieren en hun leer krachten trots op kunnen zijn en Waddinxveen blij mee is. Het leuke van de actie was vooral, dat geen en kele school zich afzijdig heeft ge houden en daardoor ook duidelijk is gedemonstreerd, dat de jeugd van Waddinxveen in ieder geval iets over heeft voor het zwembad, waar ze al lemaal met verlangen naar uitzien. Ondertussen zijn in alle deelne mende klassen van de scholen abon nementen verloot, één per klas voor het oude zwembad voor dit seizoen, terwijl er bovendien abonnementen zijn verloot voor het eerste seizoen van het nieuwe zwembad. De leer lingen die daarvoor het lot trokken, houden dat abonnement nog te ge goed, waarvoor ze binnenkort een officiële brief zullen ontvangen, die hen te zijner tijd recht zal geven op een seizoen graties zwemmen in het nieuwe en schone zwembad. Behalve door deze activiteit groei de het zwembadfonds deze week door andere bijdrage tot 35.939,24. De beroemde spaarkast bij de dienst openbare werken werd weer eens geleegd en bleek het onverwacht grote bedrag van 312 te bevatten. Voorts werden nog weer de volgen de giro-stortingen ontvangen: H.B.S ƒ34,14; F.V.R. 5; H. B. ƒ2,50; M.v.d ZEVENHUIZEN Evenals vorige jaren organiseerde het fanfarekorps „De Kleine Trompetter” uit Zeven huizen weer een autocross. On het land van de landbouwer J. Vente werd de cross verrreden op een acht baan circuit, hetgeen in deze specta culaire sport weer iets nieuws bete kende. De ruim vijfduizend aanwe zigen konden dan ook volop genieten van het werk van de dertig coureurs. Er werd in drie manches gereden, zodat het tot omstreeks half vijf duurde voor de uiteindelijke winnaar naar voren kwam, hetgeen de span ning zeer ten goede kwam. Tot slot werd nog een afvalrace ver reden. Uitslag: 1. J. Reijm 150 plus beker; 2. T. Korevaar 125 met beker; 3. W. de Jong 100 met beker; 4. M. Laay ƒ75 met beker; 5. G. P. H. v.d. Hoe ven 50 met beker. Uitslag afvalrace: 1. G. P. H. v.d. Hoeven 75 met beker; 2. J. van Vliet 50; 3. J. Reijm ƒ25. De heer J. Voskamp kreeg de poe- delpremie van ƒ25 voor het over de kopslaan met zijn auto. Een pluim voor de goede organisatie van deze wedstrijd verdient boven gemelde muziekvereniging, en een stevige pluim voor de Rijkspolitie die het zeer drukke verkeer, zowel bij het begin als bij het einde van de wedstrijd in goede banen wist te leiden. Het bestuur van het fanfarekorps deelt nog mede, dat op het terrein in Zevenhuizen, waar Hemelvaarts dag de autocross is gehouden, een bril, alsmede een herenpolshorloge is gevonden. De eigenaars kunnen zich melden bij de voorzitter de heer J. de Ruiter, Dorpsstraat 80, Zevenhuizen. MOERKAPELLE De ploeg van de bescherming bevolking wist dinsdag avond in de kringwedstrijd te Leiden door doeltreffend te werken, na Lei derdorp de tweede plaats te bezetten met 52J punt. Ook het vorige jaar legde Moerkapelle/Benthuizen be slag op de tweede prijs in de Kring wedstrijd. WADDINXVEEN Marian ne Metselaar van de Kielkade heeft een oproep ontvangen voor de op 1 juni a.s. te hou den gemeenteraadsverkiezin gen. Op zich zelf geen bijzon der verschijnsel, ware het niet dat Marianne pas vier jaar is. Niettemin zal ze met vader en moeder op 1 juni naar het stembureau gaan om haar op- roepingskaart in te leveren. WADDINXVEEN De jonge atletiekvereniging AV ’65 Waddinx veen heeft tijdens regionale wed strijden, die op Hemelvaartsdag in Alphen aan den Rijn werden ge houden enkele fraaie successen we ten te boeken. Ondanks het feit dat de trainingsmogelijkheden nog al tijd te wensen overlaten wist een aantal jeugdige atleten toch beslag te leggen op een aantal fraaie plaat sen. Joke Appel verbrak zelfs het re cord van de Kring Gouda bij het kogelstoten (3 kg) met een worp van 10.43 m. Zij werd bovendien vierde op de 80 m sprint voor meis jes B. Onne Manusiwa was niet te stuiten op de 80 m. sprint voor jon gens B en won in een tijd van 95 sec. Adrie Verbree werd tweede op de honderd meter. Bij de 600 m voor jongens B finiste Chris Piris als vijfde. De atleten nemen aan staande zaterdag deel aan wedstrij den die door de atletiekvereniging Olympia in Gouda worden georga niseerd. WADDINXVEEN Namens het gemeentebestuur van Waddinxveen heeft wethouder S. Pille gisteren en vandaag in Zwolle een vergade ring van de contactraad van de Fe deratie voor Lichamelijke Opvoe ding en van de Gemeentelijke Stich ting voor Lichamelijke Oefening bijgewoond. De vergadering werd gehouden in Zwolle. Gedurende de twee dagen van het congres is door verscheidene in leiders gesproken over de rol van de sport in de vrije-tijdsbesteding van de jeugd. De congresgangers hebben ook een excursie gemaakt langs de voorzieningen die gemeen te Zwolle heeft getroffen ten be hoeve van de sport en de vrije tijdsbesteding. Wurlitzer-organist JOOP WALVIS. Bij aanschaffing van een orgel 3 MAANDEN GRATIS ONDERRICHT, van de modellen 1966 Enorme sortering Prijzen vanaf 675.- met recht van koop 1 v.a. A W Bp.mnd. zonder eerste storting WADDINXVEEN De reeds voor de Waddinxveense bejaarden, te or ganiseren door de Waddinxveense middenstand, wordt in principe ge houden op woensdag 8 juni a.s. Zo als bekend worden de kosten voor deze jaarlijkse reis altijd bestreden uit de baten van de Sint Nicolaas winkelacties. Bovendien wordt ook dit jaar weer een beroep gedaan op Wad dinxveense autobezitters om zich de dag ter beschikking te stellen, ten einde de dagtocht inderdaad te kun nen realiseren. Vrijwilligers voor deze mooie bij drage kunnen zich melden bij de heer T. Ververs, Kon. Wilhelmina- plein, tel 3083 en G. van Ringelen- stein, leplaan 71, tel. 2833. WADDINXVEEN Tot ouder ling van de Gereformeerde Kerk zijn gekozen de heren C. Boersma, J. de Vries, T. Fennema, E. J. de Jong en J. Rooker. De heren E. H. J. Jelsma en De Jong zijn benoemd tot diaken. ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE In de week na Pinksteren zal het op halen van het huisvuil als volgt wor den geregeld: dinsdag 31 mei 1966: Zevenhuizen; woensdag 1 juni 1966: Moerkapelle (namiddag). De speeltuinvereniging „De Pad destoel” houdt op zaterdag 28 mei weer een ruilbeurs in haar clubge bouw aan de Lijsterbesstraat. Aan vang 14.00 uur. De heer A. P. de Graaff uit Wad dinxveen is bij beschikking van de staatssecretaris van Onderwijs en wetenschappen benoemd tot lid van de examencommissie voor de akten van bekwaamheid voor het nijver heidsonderwijs. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend, dat de levering van warmte door de cen trale wijkverwarming op dinsdag, 31 mei 1966, zal worden gestaakt, zulks mede in verband met de nog noodzakelijke uitbreiding van het leidingnet en diverse nog andere uit te voeren werkzaamheden. MOERKAPELLE In een rond schrijven aan de leden van de Herv Kerk van Moerkapelle heeft het kerkbestuur een overzicht gegeven van de ontvangsten en uitgaven over het afgelopen jaar. De ontvangsten bedroegen 24.750,— terwijl de uitgaven 26.403,02 beliepen, vergden, zodat er een tekort is van 1.653,02. Voor het jaar 1966 worden de uit gaven geraamd op ƒ31.373,50. Het kerkbestuur doet een beroep op de leden de vrijwillige bijdragen te ver hogen. MOERKAPELLE 23 leerlingen van de 6e klasse van de Rehoboth- school en 17 leerlingen van de 5e klasse van de openbare school na men deel aan het jeugdver keers- examen. Eerstgenoemde leerlin gen blonken uit door een goed schriftelijk examen, terwijl een zeer goed resultaat bij het prak tisch gedeelte juist verkregen werd bij de openbare school. Van laatst genoemde school kon aan drie leer lingen het diploma niet worden uit gereikt. De geslaagden zijn: Openbare school: J. de Bil; Trijn Breedijk; Jannie Bruggeman; M. A. van Hel den; L. S. Hertog; S. van Heuke- lingen; F. Huurman; H. T. Jonker; Helga Knop; Piet Koole; Aaf de Leeuw; Greet van Ommeren; Piet Uithol; R. K. van der Wel. Rehobothschool: Gerard Jan Bak ker; B. Boevé; Engel Breedijk; H. P. Dekker; Jaap Evers; Jacob E- vers; Gert de Graaff; Kuin Antoni Havelaar; Frans Hertog; C. H. Huis man; Trijnie van der Knijff; A. C. Konings; P. G. P. Lievaart; J. Paul; Jan L. Paul; J. D. Reijneveld; L. van der Spek; M. van der Spek Jzn; M. van der Spek Izn; Jaap Voorwinden; N. Ijzerman; F. Zwarteveld; T. Zijderhand. MOERKAPPELLE Het ligt in het voornemen van het organise rende comité om het uitstapje met de bejaarden te maken op woens dag 22 juni. Elk jaar wordt ter be strijding van de hieraan verbonden kosten een collecte gehouden. De burgemeester van Moerkapel le, de heer I. J. P. Keijzer, heeft in een circulaire de inzameling van dit jaar hartelijk aanbevolen. De huis-aan-huis verspreide envelopjes zullen nog deze week worden in gezameld. Aan de reis kan worden deel genomen door hen, die 65 jaar en ouder zijn. Aan de reis zijn voor hen geen kosten verbonden. De kosten worden bestreden o.m. uit een grote bijdrage van de Mid- denstandsvereniging, uit de op brengst van de collecte, uit de netto-opbrengst van de te organi seren Zang-, Muziek- en Sport avond, die gehouden wordt op 4 juni a.s. en uit de opbrengst van een door de „Kapellevliegers’’ te gen „Ottevanger” te spelen voet balwedstrijd op vermoedelijk juni a.s. Wie de reis wil meemaken kan zich opgeven bij Mevr. Wed. Jac. van Marie, Dorpsstraat 32. mei de dag zou herdenken dat zij 55 jaar geleden in het huwelijk waren getreden. Ook burgemeester A. van ’t Ver laat en zijn echtgenote gaven deze middag acte de presence, terwijl de sociaal werkster mej. Wischman eveneens aanwezig was. Er werd een gratis loterij gehou den, waarbij alle bejaarden een prijs konden winnen, zodat aan het eind van de middag niemand met lege handen huiswaarts keerde. Omstreeks 5 uur sloot voorzitter Hoogeveen de bijeenkomst hoopte allen weer te zien bij en .de opening van het nieuwe seizoen in september a.s., en wenste diegenen, die met de bejaardenreis op 16 juni a.s. meegaan, een prettige dag toe en goed weer. ZEVENHUIZEN Woensdag middag 18 mei kwamen de bejaar den van de afdeling Zevenhuizen voor de laatste maal in het win terseizoen bijeen op de maande lijkse middagbijeenkomst in het Verenigingsgebouw aan de Burg. Klinkhamerweg. Voorzitter geveen kon van een zeer opkomst spreken en heette het echtpaar Verwaal, dat op 19

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 12