m van Bloemvazen v.a. 60 cent is Zonder overeenkomst geen m voor Landbouwvoorlichting Zuid - Holland Meer cijfermateriaal beslist nodig Vijfjarenplan ter discussie vergadering van de raad Nieuwe grenzen de consulent schap pen warmtelevering St. Jozef in 1965 maar 1 lid minder FRA VA-KO’s Wegens vakantie is ons bedrijf op de K. Tiendeweg 12 to 9 AUGUSTUS a.s. GESLOTEN Kleiweg 108 naast de Kleiwegbrug is echter GEOPEND GAK kocht premieflats Planologie tuinbouw C. J. v. Wijngaarden Ver heul-jubilaris Vraagtekens Scherper optreden bij gevaarlijke inhaalmanoeuvres Afscheid van raadsleden VERGADERING GEMEENTERAAD Zevenhuizen gXDptiek mr. opticien j. grit contactlensspecialist boortoestel practicus n.v. fovea centralis V akantieregeling Plannen klaar 3 WARENHUIZEN Geen bospark „Lachertje” Zevenhuizen en Moerkapelle Waddinxveen Benoemingen Kinderboerderij Bejaarden niet op etages Hay ir io donderdag 4 augustus 1966 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART Wilhelmina- MOERKAPELLE I ver- Tol, nieuwe raad. 1 I Fra-Va-Ko’s lage prijzen nopen tot kopen Eikenlaan, leplaan, W'veen Telefoon 2401 b.g.g, 2184 de^ de heer Lips, dat vooral niet te voor een ver- WADDINXVEEN In ons verslag van de jaarvergadering van de r.k. woningbouwvereniging Sint Joseph, deelden wij mee dat het ledental van de corporatie in 1965 met zeven was teruggelopen. Wij verzuimden echter te vermelden dat in dat jaar zich zes WADDINXVEEN Vrijdag 5 augustus Jubileum C. J. van Wijngaarden, Ley- land/Verheul, Nieuwe Gouwe, aan vang 15.30 uur. Donderdag 11 augustus Raadsvergadering, Dorpshuis, aanv. 19.30 uur. BAKKERS Van 7 tot 21 augustus: B. Meyer en Zoon. Van 24 juli tot 7 augustus: F. Paul. MANUFACTURIERS Van 1 tot 7 augustus: J. D. Verhoef. SLAGERS Van 24 juli tot 7 augustus; M. van Tol. SLAGERS Van 25 juli t/m 6 augustus: W. en S., Zuidkade. Van 8 t/m 20 augustus: F. Versluis, Kerkweg. BAKKERS Van 1 t/m 20 augustus: J. Verheul, W. J. Los, S. Kerver, J. de Graaff en Wed. J. v.d. Loo. KRUIDENIERS 25 juli t.m. 6 augustus: A. Asscheman, Trompstraat 9; N. M. van Rooijen, Dorpsstraat 50 en C. Vos hol, Zuidkade 186. 25 juli t.m. 13 augustus: H. Cammeraat, Zuidkade 232. 1 t.m. 13 augustus: J. Hofman, Burg. Trooststraat 35; D. Kool, Dorpsstraat 39; J. van Triet en Zn., Noordkade 87 en Kon. Wilhel- minaplein 45 en A. van Eeuwen, Zuid kade 3. 6 t.m. 20 augustus: N. Koster-Heijns, Jan Dorrekenska- de 39. kalasiris Ons bedrijf op de en kan U bij reparatie’s en servicegevallen terzijde staan. Tenslotte ging de raad akkoord met het voorstel om de woningbouw vereniging Waddinxveen een voor schot te verlenen ten bedrage van 15.915 voor de aanleg van een cen traal antenne-systeem en een sig- naalinstallatie voor de veertig be jaardenwoningen. Zowel het anten ne-systeem als de signaalinstallatie worden aangesloten op het bejaarden tehuis. Maandag 5 september Jaarvergadering KNVB afd. Gouda, Kunstmin Gouda, aanvang 20.00 uur. WADDINXVEEN Het in de Von- delwijk in aanbouw zijnde complex premieflats dat in de zgn. gietbouw wordt uitgevoerd, is als beleggings object aangekocht door het Gemeen- schappelijke Administratie Kantoor te Amsterdam. Een en ander zal betekenen, dat deze vrij grote en goed geoutilleerde flats te zijner tijd na voltooiing voor de verhuur beschikbaar zullen ko men. Door de sterk teruggelopen be langstelling op de huizenmarkt zou het waarschijnlijk moeilijk zijn ge weest de flats op korte termijn aan individuele kopers over te dragen. EXPOSITIES Van 16 augustus tot 2 september: Waddinxveen Schilderijen van Dirk Breed, Boekhandel Veldwijk (te bezichtigen tijdens de winkel- uren). Ook deze spreker pleitte voor een bejaardentehuis in Groenswaard, dat aan iedereen van welke richting ook, plaats moet bieden. Bij de krotopfui- ming vroeg de heer Huizer voorzich tigheid ten aanzien van de woningen aan de Kerkweg, omdat hier heel wat oudere mensen nog vrij goed koop wonen. Ten aanzien van de scholenbouw wilde de heer Huizer wel weten hoeveel leerlingen er no dig zijn om tot de stichting van een BLO-school te kunnen overgaan. Voor de scholenbouwplannen achtte ook de heer Huizer het beschikbaar hebben van cijfermateriaal noodza kelijk. toekomst ligt. Ook de heer Mol voel de het ontbreken van cijfermateriaal als een gemis. Maar verder meende hij, dat eigenlijk nagenoeg alle pun ten even urgent waren. Het leek hem moeilijk reeds nu vast te stellen, wat er het eerste moet gebeuren. Wel vroeg hij zich af of gezien de huidige economische situatie alle plannen wel binnen het gestelde tijdsbestek zouden kunnen worden gerealiseerd. Vervolg van pag. 1 de bewoners wel degelijk wisten waar ze aan toe waren. Zij hadden immers woningen gekocht, waarin de radiatoren voor deze wijkverwar- ming aanwezig waren. Compromis Toen uit de raad de opmerking kwam, dat men bewoners, die geen overeenkomst voor warmtelevering willen aangaan, maar wel warmte willen gebruiken, dan maar moesten afsluiten bleek er ineens een pad gebaand voor een compromis. B. en W. en de raad konden het er over eens worden, dat er voor de afname van warmte in ieder geval een lang lopend contract (tien jaar) moet zijn. De bewoners kunnen niet tot het te kenen van zo’n contract worden ver plicht, maar indien men geen over eenkomst wil aangaan, zal met in gang van het nieuwe stookseizoen de levering van warmte worden ge staakt. De nieuwe gebiedsindeling gaat in op 1 augustus 1966. Van die datum af is het adres van het landbouw- consulentschap Gouda zal voorlopig gehuisvest blijven te Rotterdam, Scheepmakershaven 52, terwijl het veeteeltconsulentschap nog enige tijd gehuisvest zal zijn in de Pieter Bothstraat 8 te Den Haag. nieuwe leden aanmelden, zodat de werkelijke achteruitgang in dat jaar één lid bedroeg. In de loop van dit jaar is het ledental van Sint Joseph echter alweer aanzienlijk uitgebreid, zo deelde het bestuur van Sint Jozef ons mee. alleenverkoop bij CORSETRY markt 18, gouda zien de huidige financiële toestand vroeg de heer Huizer zich af of het niet wenselijk zou zijn te streven naar een goedkopere bouw, teneinde te voorkomen, dat er huizen leeg zouden blijven staan. Dit raadslid meende, dat er wat betreft de winkelplannen van de ge meente, niet van kan worden uitge gaan, dat allerlei minder centraal liggende zaken zullen worden opge heven, omdat ze op het terrein van de bezorging nog steeds een belang rijke rol spelen. Voorts drong hij aan op grote voorzichtigheid bij al de winkelbouwplannen. Het zwembad noemde de heer Hui zer zeer urgent, evenals een wandel park aan het eind van de Oranje- wgk. Op grond van de financiële situatie meende de fractie van de heer Huizer nog niet met het reali seren van het bospark tussen Wad dinxveen en Boskoop ten bedrage van ca. 3 miljoen te kunnen in stemmen. Om principiële en financiële rede nen wil zijn fractie verder de mede werking onthouden aan de stichting van een schouwburg aan de Kerk weg. Het bestuur van het Landbouw schap heeft in zijn openbare verga dering van 6 juli 1966 behandeld een voorstel tot het opheffen van de com missie Planologie tuinbouw van het Landbouwschap. De reden hiervan was, dat de agenda’s van de commis sie vrijwel steeds hetzelfde waren als de agenda’s van de commissie Plano logie. In deze laatstgenoemde com missie zat reeds een deskundig ver tegenwoordiger van de tuinbouw. Het voorstel was thans nog een ad viserend lid uit deze bedrijfstak aan de commissie Planologie toe te voe gen. Het bestuur heeft besloten het voor stel aan te houden tot een volgende vergadering, omdat enkele leden het verlangen hebben geurt niet één doch twee deskundige adviserende leden uit de kringen van de tuinbouw aan de commissie Planologie toe te voe gen. In zijn antwoord wees burgemees ter Van der Hooft erop, dat het goed is in tijden van economische depres sie plannen te maken, die dan ook meteen kunnen worden uitgevoerd, op het ogenblik dat het wel weer kan. Het vorige plan van de gemeen te kwam op vrijwel dezelfde wijze tot stand. Inzake het cijfermateriaal merkte de heer Van der Hooft op, dat hier aan wel terdege wordt gewerkt. Maar het verzamelen van die gege vens kost geld en dat zal de raad toch eerst moeten voteren. Hij wees er ook nog op, dat be paalde plannen misschien juist kun nen worden uitgevoerd, als er wer ken nodig zijn om werkeloosheid te gen te gaan. Sprekende over een lagere techni sche school bracht de burgemeester als zijn mening naar voren, dat die school in Waddinxveen had moeten staan. „De bestuursleden van die nu in Gouda staande school zijn Wad- dinxveners, Waddinxveen heeft de industrie en veel Gouwenaars wer ken in Waddinxveen.” het corset met steun gevende constructie; de oplossing bij alle moei lijkheden met uw figuur, onontbeerlijk bij corpu lentie, verslapte spieren, rugpijn, na operaties, etc. komt u eens vrijblijvend passen. De heer W. C. Slob (CHU) wilde over het vijfjarenplan, dat wordt ge zien als een testament van de oude raad, niet te veel zeggen, want dan zou hij de raad in de nieuwe samen stelling, die vanaf 6 september op treedt, te veel binden. Wel wilde hij er aan herinneren, dat een vorig vijf jarenplan destijds als een lachertje werd bestempeld, terwijl inmiddels toch zeer veel zaken, die daarin wer den gesuggereerd, zijn uitgevoerd. Mr. H. Th. van Schaik (KVP) noem de het een moedig plan en hoopte dat de nieuwe gemeenteraad spoedig de kans zal krijgen het geheel genuan ceerd te bekijken. De VVD-fractie verklaarde zich bij monde van de heer J. H. Mol geluk kig met het plan, omdat er nu in ieder geval een beleidslijn voor de Woensdag 10 augustus: Kinderreis Koopcentrum Brug. Zaterdag 13 augustus: Voetbalwedstrijd Gouda-ONA op Be Fair-veld (tbv Kon. Wilhelminafonds) aanvang 14.30 uur. WADDINXVEEN Ter gelegenheid van het jubileum van de heer C. J. van Wijngaarden uit Waddinxveen zal op vrijdag 5 augustus a.s. in de kantine van fabriek A van de N.V. Leyland/Verheul een receptie wor den gehouden. De ontvangst begint om half vier. De heer Van Wijngaarden heeft veertig jaar bij Verheul gewerkt. Thans is besloten de twee land- bouwconsulentschappen in Zuid- Holland als volgt te begrenzen: on der het cónsulentschap Dordrecht vallen de eilanden, de Droogmake rijen, Delf- en Schieland en het Westland. De lijn loopt op het vaste land zodanig, dat de gemeenten Den Haag, Voorburg, Zoetermeer, Bent huizen, Moerkapelle, Zevenhuizen, Bleiswijk, Bergschenhoek en Rot- dam nog tot het cónsulentschap Dordrecht gerekend kunnen wor den. Het oorspronkelijke consulent- schap Rotterdam zal zijn stand plaats op den duur in Gouda vinden Voorlopig blijft in verband met huisvestingsproblemen Rotterdam de basis. Onder dit cónsulentschap vallen de Alblasserwaard en Vijf- heerenlanden, Krimpenerwaard, Land van Gouda en Woerden en Rijnstreek (dus o.a. ook Waddinx veen) alsmede het noordelijk klei- en veengebied .Als grens is aan te ge ven dat de gemeenten Wassenaar, Leidschendam, Zoeterwoude, Bos koop, Moordrecht, Nieuwerkerk a.d IJssel, Capelle a.d. IJssel en Krim pen a.d. IJssel tot het nieuwe consu- lentschap Gouda horen. Tevens werd besloten dat het veeteeltcon sulentschap en het landbouwconsu- lentschap voor dit veehouderijge- gebied onder één leiding komen. Met een en ander wordt bereikt, dat praktisch alle akkerbouw in eén cónsulentschap (Dordrecht) is on dergebracht en de zuivere veehou- Tot en met 2 oktober: Gouda Collectie Van Baaren, Catharina Gasthuis (te bezichtigen op werkdagen van 10.00 tot 17.00 en op zondag van 14.00 tot 17.00 uur). Tot en met 31 oktober: Waddinxveen Beeldententoon stelling in het Warnaarplantsoen. BIOSCOPEN IN GOUDA. Schouwburg: do. 20.15 u.: Het loksy steem (18 jr.); vr. 20.15 u, za. 15.00 u., zo. 15.00 en 17.00 u.: Dodendans der Apachen (14 jr.); za. en zo. 19.00 en 21.15 u., ma., di. en wo. 14.30 en 20.15 u. Het geluk (18). Thalia do. 20.15 u.: Fernandel in De Koning is geschift (a.l.); vr. 20.15 u., za. en zo. 19.00 en 21.15 u., ma., di. en wo. 20.15 u.: Hoe vermoord ik mijn vrouw? (14); za. 14.30 u., zo. 14.30 en 1 7.00u., ma., di. en wo. 14.30 u.: Mary Poppins (a.l.). Reunie do. en vr. 20.15 u., za. 15.00, 19.00 en 21.00 u., zo. 15.00 en 17.00 u.: Danny Kaye in De dolle generaal (a.l.); zo. 19.00 en 21.00 u., di. en wo. 20.15 u.: Spartacus contra Nero (14). WADDINXVEEN Het vijfjarenplan, dat het college van B. en W. onlangs aan de raad had aangeboden, heeft bij alle fracties van de gemeenteraad een goed onthaal gevonden. Dat bleek tijdens de vorige week gehouden raadsvergadering, waarin dit vijfjarenplan ter discussie werd gesteld. Het plan was een gevolg van een opmerking van de heer Lips (PvdA) tijdens de begrotingsbehandeling in december van het vorige jaar, die toen vroeg om een meerjarenplan voor het gemeentelijke beleid. Het was in de vergadering van vorige week ook weer de PvdA-fractie- voorzitter, die zeer uitvoerig op het plan van burgemeester Van der Hooft inging. De heer Lips uitte zijn waardering voor het uitgebrachte rapport, maar niettemin waren er volgens hem nogal wat vraagtekens blijven be staan. De heer Lips herinnerde er aan, dat hij destijds zijn voorkeur had uitgesproken voor een tien-ja renplan. Naar zijn mening is in een vijfjarenplan onvoldoende tijdsruim te aanwezig om tot realisering ervan te komen. Mede op financiële gron den vond hij het dan ook beter om nu maar over een meerjarenplan te spreken. Spreker achtte het een gemis, dat het nodige cijfermateriaal in het rap port ontbreekt. „Op meerdere pun ten blijven de aan de plannen ten grondslag liggende ideëen geheel ver borgen, zodat noch de noodzakelijk heid, noch de onderlinge samenhang van de voorgenomen werken duide lijk zijn” aldus de heer Lips. Hij her innerde eraan, dat bij de begrotings behandeling door hem juist was ge- informeerd naar de dieper liggende vragen met betrekking tot de struc tuur van de gemeente, die mede be palend is voor wat men in de ko mende jaren aan gemeenschappelijke voorzieningen moet gaan realiseren. Ingaande op verschillende details van het rapport merkte de heer Lips op, dat een bejaardentehuis in Groenswaard geen Rooms Katholiek stempel zou moeten dragen, maar dat door samenwerking een voorziening op algemene basis tot stand zou kun nen worden gebracht. In dit verband noemde de heer Lips de wenselijkheid om een zgn. dien stencentrum tot stand te brengen. ”Er dient een hoge prioriteit te wor den gegeven aan het treffen van voor zieningen, teneinde de bejaarde mens de gelegenheid te geven zijn zelf standigheid zolang mogelijk te kun nen handhaven” zo meende het raads lid. Dinsdag 16 augustus: Opening expositie Dirk Breed (wa- verveen), Boekhandel Veldwijk, aan vang 20.15 uur. Zaterdag 20 augustus: Volksportspelen, Kon. plein, aanvang 16.00 uur. Zaterdag 27 augustus Aanvang competitie voetbal Be Fair. Zaterdag 3 september Aanvang voetbalcompetitie junioren. Zondag 4 september Aanvang voetbalcompetitie le en res. Ie klas KNVB afd. Gouda. In het kader van de actie ’Achter vrjj? Voor vry? Dan pas inhalen!’ van het Verbond voor Veilig Ver keer zal de politie scherper gaan toezien bjj inhaalmanoeuvres die gevaar kunnen opleveren voor medeweggebruikers. 'Deze maatre gel geldt ook voor Waddinxveen en omringende plaatsen. De nieuwe actie komt zeker niet ongelegen. Met name op de rijkswe- gen en in Waddinxveen op de Hene- gouwerweg zijn de laatste tijd nogal wat ongelukken gebeurd door fou tief inhalen of verkeerd gedrag tij dens de manoeuvre. In Zevenhuizen deden twee jongemannen vorige week zelfs een inhaalspellteje. Het Verbond voor Veilig Verkeer heeft goede hoop dat deze actie even veel succes zal hebben als de des tijds zo geslaagde ’Glaasje op...’- rage. Dat aan verbetering grote be hoefte bestaat lijdt geen twijfel. In- haalongevallen staan hoog geno teerd op de statistiek. derijgebieden in het cónsulentschap Gouda. Dit laatste wordt plm. 80.000 ha groot waaronder nog slechts een paar duizend ha akker bouw. Het cónsulentschap Dor drecht daarentegen omvat nogal wat veehouderij en draagt daardoor een gemengd karakter. Ten aanzien van de organisatie kan worden op gemerkt, dat de personeelsbezetting zodanig is geregeld, dat men de aard en structuur van de nieuwe consu- lentschappen rekening is gehouden. Met betrekking tot de leiding der twee nieuwe consulentschappen kan worden medegedeeld, dat voor het cónsulentschap Dordrecht te reke nen van 1 april 1966 is benoemd de heer ir. K. B. van Gilst, tot die da tum de naaste medewerker van de heer ir. J. van Galen. Voor het con- sulentschap Gouda werd de vee- teeldconsulent voor Zuid-Holland, de heer ir. M. M. Veldman aange wezen. De heer Veldman heeft dus momenteel een dubbele functie, n.l. die van landbouw- en van veeteelt- consulent. Het is de bedoeling, dat het veeteeltconsulentschap zich spe ciaal zal bezighouden met de orga nisatie op het terrein van de vee houderij en wel van de hele provin cie. Ook bijzondere specialistische veeteeltzaken zullen er door behar tigd worden. De benoeming van een ingenieur voor veeteelt en zuivel bij het cónsulentschap Dordrecht zal overigens de voorlichting en het on derzoek ten behoeve van de veehou ders in dit cónsulentschap veilig stellen. GROENTEHANDELAREN 1 augustus t/m 13 augustus: W. Sekeris, Dorpsstraat 23; J. van Triet, Noordkade 87; J. van Triet, Kon. Wilhelminaplein 45. 15 augustus t/m 27 augustus: K. Sekeris, Kerkweg 203; J. Kielkade 51. WADDINXVEEN De Waddinx- veense gemeenteraad komt op 31 au gustus ’s middags om twee uur voor de laatste maal in de huidige samen stelling bijeen. Tijdens die vergade ring zal afscheid worden genomen van de raadsleden, die niet in de rpeuwe raad terugkeren. Op de agenda van die middag staat o.m. een excursie langs al die objec ten, die m de zittingsperiode van de huidige raad zijn gerealiseerd of in uitvoering werden genomen. De aftredende raadsleden blijven formeel nog in functie tot 6 septem ber ’s avonds om acht uur. Daarna gaan de bevoegdheden over naar de Het steeds meer in de voorlichting betrekken van het bedrijf als geheel was reeds enige tijd aanleiding te bezien of de grenzen van de twee Zuidhollandse landbouwconsulent- schappen en de organisatie de goede zijn. Tevens vroeg hierbij de aan dacht op welke wijze de veeteelt- en landbouwvoorlichting het best ver zorgd zouden kunnen worden. De behoefte wordt steeds meer gevoeld de boeren in één cónsulentschap de nodige aansluiting tussen hun di verse problemen te geven. De be noeming van de twee landbouwcon- sulenten t.w. de heren ir. van Galen en ir. Scheepers op andere posten, maakte het mede mogelijk een aan passing van de consulentschaps- grenzen en de organisatie van de dienst tot stand te brengen. Ook de stichting van kraamcen- trum achtte de heer Lips van be lang. Hij wees erop, dat deze voor uitstrevende gemeente er voor moet waken om in de sector dienstverle ning niet achterop te geraken. Over de scholenbouwplannen zeide de heer Lips, dat deze moeilijk zijn te beoordelen, zolang er voldoende ba sisgegevens voor prognoses ontbre ken. De recreatie zal volgens de heer Lips in de eerste plaats op de be hoefte van de bewoners uit de on middellijke omgeving moeten worden afgestemd. Hij betoonde zich een voorstander van het bosplan tussen Waddinxveen en Boskoop en meende dat een kinderboerderij een waarde volle inbreng in dit plan zou kun nen betekenen. Wat betreft parkeerterreinen zei- d- xjxpo, udi vuurai uj lichtvaardig sommige terreinen deze voorzieningen moeten worden opgeofferd, vooral niet, als deze werkelijke functie in de wijk vullen. De heer Huizer (Herv.) zeide heugd te zijn, dat B. en W. er naar willen streven eengezinswoningen in de woningwetsfeer te realiseren. Ge- De verdere voorstellen van B. en W. gaven weinig reden tot opmerkin gen. De raad ging zonder meer akkoord met de vaststelling van de uniforme bouwverordening. De heer Mulder (SGP) verklaarde zich op principiële gronden tegen ’n crediet van 32.760 voor de aanleg van een centraal antenne-systeem in Groenswaard I. De raad ging akkoord met een voorstel tot wijziging van de rechts- positie-regeling van ambtenaren in verband met de inwerkingtreding van de algemene burgerlijke pen sioenwet. In verband met het feit, dat Wad dinxveen nu 14.000 inwoners telt zijn krachtens geldende voorschriften reeds de jaarwedden van de burge meester, de secretaris en de ontvan ger verhoogd en is het voorts moge lijk bepaalde bezoldigingsschalen te herzien. In dit verband stelden B. en W. de raad voor de verordening regelende de bezoldiging van amb tenaren zodanig te wijzigen, dat er enige nieuwe rangen kunnen worden ingesteld. Zo zijn de bestaande ran gen ter gemeentesecretarie uitge breid met de voor Waddinxveen nog nieuwe rang van referendaris. Aan de technische rangen is de rang van technisch hoofdambtenaar eerste klas toegevoegd. Voor de aanleg van de nieuwe Tweede Bloksweg kocht de raad een strook grond aan ter grootte van 1,4 ha van de Coöp. Tuiniersvereniging Gouda en Omstreken voor de som van 28.000. Voor de aanschaf van leermiddelen (nieuwe boekjes voor biologie) voor de Jan Ligthartschool werd een be drag gevoteerd van 845. Een be drag van 14.100 werd goedgekeurd voor de aankoop van leermiddelen voor de permanente openbare Ulo school aan de J.W. Frisoweg. Bij een voorstel tot het verlenen van grond- en bouwvoorschotten ten bedragen van ruim 382.000 aan de woningbouwvereniging St. Joseph voor de bouw van zestien woning wetwoningen aan de Tesselschade- en Busken Huetlaan vroeg de heer H. Huizer (Herv.) zich af, of deze be jaardenwoningen niet wat ver weg zijn en of het wel wenselijk is deze huizen voor bejaarden in twee woon lagen te bouwen. De burgemeester wees erop, dat het formeel weliswaar bejaardenwonin gen betreft, maar dat ze voorlopig ook nog wel voor anderen bestemd zullen zijn, die dringend een kleine woning nodig hebben. Zaterdag 6 augustus Opening nieuwe Be Fair-terreinen, Warnaarplantsoen, aanvang 14.15 u. Dinsdag 9 augustus: Waterpolowedstrijden tbv. nieuwe zwembad. Zwembad, Kanaaldijk, aan vang 19.15 uur. Van 8 tot en met 13 augustus: Sportweek Waddinxveen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 3