Onze mening Raad bezorgd over kosten van technische dienst Geen groots voetbal bij sportmiddag KW-fonds Openstelling postkantoren Op zaterdag Gouda Afscheid en welkom in nieuwe gemeenteraden m. K van VAN EEUWEN RADIO-ONDERDELEN i !i Polderlandschappen Expositie van Dirk Breed bij boekhandel Veldwijk Wethouders Groeiend aantal De Sperwer bB supermarkten Kapellevliegers I Fotowedstrijd Kunststichting w ■w w m w. w w w Pagina 4 h j naar voor Vlees in Diversen Speciale afdeling voor zoutloos dieet handige blikjes Moerkapelle Eisen Waddinxveen Vervolg van pag. 1 het niet beter zou zijn geweest een stuk grond te bewaren voor even tuele aanvragen voor bedrijfsterrein uit eigen gemeente. De burgemeester kon hierop antwoorden, dat alle be drijven binnen de gemeente hierom trent zijn gepolst. En voorts zei hij: ”De gemeente moet in deze zaken zuiver commercieel denken,” waar mee hij bedoelde, dat men zo’n ter rein niet renteloos kan laten liggen. Krediet van f 215.000 Zevenhuizen 1 isdagmiddag t eerst open Kapsalon „Trudy” woensdagmiddag Niet echt nieuw Concurrentie aan winkels Kapellevliegers WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART voertuigen uitgedaan. Zuidkade 3, Waddinxveen stoord terecht kunnen. I Gouwe 1O1 im 1966 c I Beschuit, zoutarm, Verkade Sanooite, zoutarm Cream crackers, zoutarm Tarvita, zoutarm Jong lunchkaasje 450 gram Komijn lunchkaasje 450 gram Smeerkaas, zoutarm Soep in blik (4 soorten) Royco Tomatensoep Knorr dieetaromaat Lange vingers ’Verkade’ Naturel repen ’Verkade’ VLEESWAREN gesneden en vacuum verpakt Schouderham Gebraden gehakt Boterhamworst Bacon Rookvlees Een der bij Veldwijk geëxpo seerde werkstukken de heer Breed. Gehakt Cornedbeef Hamworst Leverpastei Berliner Boterhamworst 1 i i s Sinds 1821 Elektrische onderdelen en materialen - Geluidsbanden - Luidsprekers - Bouwdozen Vaktijdschriften en boekwerken. Het hulppostkantoor te Moerka- pelle zal voortaan van maandag tot en met vrijdag zijn geopend van half tien tot half één ’s ochtends; in de middag van twee tot drie uur en ’s avonds van vijf tot zes uur. Ook dit kantoor is dus op zaterdag geslo ten. WADDINXVEEN Negen minuten voor het officiële einde van de wedstrijd Gouda-Ona, die zaterdag- Een van de belangrijkste en eerste agendapunten voor de begin septem ber te houden vergadering van de Waddinxveense gemeenteraad in de nieuwe samenstelling zal zjjn de wethoudersverkiezing. Het staat bjj voorbaat vast dat het huidige colle ge van Burgemeester en Wethouders niet meer in dezelfde vorm zal terug keren, doordat wethouder ir. J. P. H Venema zich bjj de verkiezingen voor de gemeenteraad niet meer be schikbaar heeft gesteld, voor een volgende zittingsperiode. In hoever re wethouder S. Pille voor herver kiezing in aanmerking zal komen hangt af van diverse factoren. De inwoners van Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen zullen vanaf 12 september niet meer op za terdagen op het postkantoor terecht kunnen. Zoals bekend heeft de PTT onlangs bekend gemaakt dat de dierfstroosters van de kantoren meer zouden worden aangepast aan de realiteit, waarbjj zowel de efficiency als de personeelsbezetting van het PTT-apparaat ’n rol speelden. Lan delijk zal op zaterdag nog slechts een beperkt aantal postkantoren in de grote centra zijn geopend. Inwoners van de hierboven genoemde ge meenten zullen op zaterdag in Gou da terecht kunnen op. De postbe stelling op zaterdag blijft gehand haafd. De nieuwe kapsalon voldoet aan de nieuwste eisen. Er zijn vijf kap- stoelen zodat mej. Hoogeveen en haar assistente evenzovele dames tegeljjk zullen kunnen helpen. In het fraaie, typische vrouwelijke in terieur is ook een plaatsje ingeruimd voor een verkoophoek voor cosme tische artikelen. De nieuwe kapsalon werd geopend door de heer J. P. A. van Reeuwijk voorzitter van de middenstandsvere- niging Zevenhuizen. Gouda had, toen de wedstrijd moest worden gestaakt, met 2-1 de leiding nadat het tot ver in de twee de helft met 1-0 had achter gestaan dank zij een treffer van Siem de Jong. Gouda’s midvoor J. Sipsma zorgde echter kort na elkaar voor twee gladde doelpunten daarmee de mee de juiste verhouding weerge vend. middag op het nieuwe terrein van Be Fair werd gespeeld, floot scheids rechter M. Boers uit Stolwijk af. Re gen en hagel stortten zich toen overhaast vluchtende publiek dat de donderbui al drie kwartier had zien aankomen. Het postkantoor te Waddinxveen zal voortaan dagelijks vanaf ’s och tends half negen tot ’s avonds zes uur voor het publiek zijn geopend. Voorheen waren deze tijden half ze ven ’s ochtends en zeven uur ’s avonds. Ondanks de verschuiving van de tijden zal het kantoor per dag anderhalf uur langer zijn ge opend, omdat na 12 september de middagsluiting (nu van half één tot twee uur) komt te vervallen. Houders van een postbus kunnen ’s ochtends vanaf acht uur op het postkantoor terecht. Op zaterdag is het kantoor voor alle postverkeer gesloten. Alleen ten behoeve van de postbushouders zal de deur open zijn tussen acht uur en half negen 's ochtends. In verband met de gewijzigde ope ningstijden zullen de brievenbussen in de gemeente op werkdagen voor de laatste maal om 17 uur worden gelicht. De laatste lichting (met aan sluiting op de nachtposttreinen) van de brievenbus bij het postkantoor wordt omstreeks 18ul5, dus drie kwartier vroeger dan op het ogen blik. Be Fair deed het ook deze middag niet best. De nederlaag tegen Bos- koop-zondag was weliswaar kleiner (1-3) dan tegen Donk in de ontmoe ting van vorige week maar in groot se vorm steekt de ploeg beslist niet. Goed voetbal zagen we bij geen van de wedstrijden, maar het weer was voor voetbal althans niet bepaald ideaal. Veel belangstelling voor de ze voorwedstrijd bestond er dan ook niet. Verdere voorstellen, waarmee de raad akkoord kon gaan, waren de verkoop van grond voor 32 premie- woningen en 12 autoboxen voor 264.600 aan Nationaal Grondbezit NV, het vaststellen van het bestem mingsplan in onderdelen ’’Bedrijfs terrein” en het vaststellen van de exploitatie-opzet voor het bestem mingsplan ’’Noord”. Voor het verbe teren van de Zuidplasstraat, het ver beteren van de aansluiting van de eerste afrol op de Julianastraat, het aanleggen van een parkeerterrein in de hoek Zuidplasstraat-Juliana- straat en het verder bouwrijp maken van een bedrijfsterrein werd een aanvullend krediet van 215.000 verleend (Al eerder was hiervoor een bedrag van 80.000 toegestaan). Verkeer Per 1 oktober a.s. zal er in de Oranjestraat met eerste afrol en in Gebr Huurman 3, 7, 17, 20; D. Huurman 2, 28; H. Smaal 4; Brou- wer/Huisman 5, 30, 33; W. de Knegt 6, 38; G. Koole 8; W. Visser 9, 45; Jac. Duivesteijn 10. 15, 22, 25, 26, 32; J. v.d. Linde 11, 12, 14, 19, 35; W. Meijer 13, 16, 39; O. Geijzen 18, 27; Joh. Breedijk 21, 24; C. Zweere 23,29 37, 40, 41; D. Verbeek 31, 36; M. Strijdhorst 34, 43. Boutesteijn 42, 44. Inkorven voor Roosendaal :57 km) op vrijdag 19 augustus om 18 uur, klokinslag die dag om 20 uur. WADDINXVEEN De Sperwer deed met 409 duiven mee aan de wed vlucht St. Denis. De dieren werden om half elf bij krachtige zuiwesten wind gelost. Aankomst eerste duif om 14.33.57 uur (snelheid 1574 m); laatste duif 16.06.52. Uitslag: P. Vink I, 25; S. de Way 2, 4, 13, 30, 41, 46; J. C. den Riet 3, 7, 8, 18; J. Pellekoo- ren 5; Jac. de Jongh 6; J. C. Koren 9, 45; N. L. v.d. Zijden 10; A. de Bruyn 11, 12, 17, 24; L. den Outer 14 C. A. Bode 15; H. v.d. Willik 16, 21; N. v. Buren 19, 28, 50; P. Metselaar 20, 22, 23, 32; L. de Bruyn 26; A. Bo- nefaas 27; Gebr. v. Wageningen 29; C. v. Dijk 31; F. Rip 33; P. v. Geloo- ven 35; J. A. Degenkamp 36, 38, 43; R. W. Verkade 37 ,42; C. J. Groenen dijk 39; Gebr. Metselaar 40, 47; T. Anders 44; N. v. Vliet 48; M. M. de Rijk 49. Gezien de ontwikkeling, die deze gemeente de komende jaren nog moet doormaken is het duidelijk dat burgemeester C. A. van der Hooft zich bij de uitoefening van zijn taak gesteund moet kunnen weten door twee wethouders, die niet alleen in staat zijn om mede het gemeentelijk- ke beleid te bepalen, maar die boven dien meer dan voorheen misschien ook nodig was, direct verantwoorde lijk kunnen zijn voor supervisie op en uitvoering van bepaalde onderdelen van het beleid. Daarnaast mogen van de nieuwe wethouders zeker ook representatieve kwaliteiten worden verlangd. Tenslotte moeten ze over voldoende vrije tijd kunnen beschik ken. Burgemeester Van der Hooft heeft enige tijd geleden in dit ver band gezegd, dat een wethouders- functie in deze gemeente toch op zijn minst twee werkdagen per week zou gaan vergen. Tot dusverre was het gebruikelijk dat de PvdA met de grootste fractie (vier man) en de gecombineerde AR/CH-fractie (twee maal twee man) de wethouders leverden. Een gebruik behoeft echter geen wet te zijn. Naast de AR en CHU heeft de raad in de nieuwe samenstelling nog twee tweemans-fracties, namelijk die van KVP en VVD. In 1965 is het aantal supermarkten in ons land weer aanzienlijk geste gen. Opvallend is de toename bij De Spar, waar het bestaande aantal met 63 kon worden uitgebreid. Bij de Co-op was dit in dezelfde periode 16, bij Albert Heyn 10 en bij Simon de Wit 5. Voor de gezamenlijke vrij willig filiaalbedrijven was het 86, hetgeen dus betekent, dat naast de 63 van De Spar de andere kruide- nierscombinaties met elkaar 23 nieuwe supers openden. Voor Zevenhuizen worden de ope- 1 ningstijden gelijk aan die van Moerkapelle, dus ook ’s ochtends van half tien tot half één, ’s mid dags van twee tot drie uur en ’s avonds van vijf tot zes uur. Een en ander betekent dat de openingstijden in de ochtend een half uur later worden gesteld, terwijl de avond openstelling een half uur wordt ver vroegd. De postbushouders kunnen in Ze venhuizen hun postbussen van buiten af bereiken, zodat deze onge- cErkOT»/! farooLf Iznrrnnn MOERKAPELLE Zaterdag namen 181 postduiven van de postduiven vereniging ’’Kapellevliegers” uit Moerkapelle deel aan de wedvlucht vanuit Creil (afstand 344 km), waar ze gelost werden om 6.30. Aankomst eerste duif om 11.24 uur, aankomst laatste om 11.55 uur. De prijzen werden behaald als volgt ZEVENHUIZEN Het toch al rijkgeschakeerde palet van de Ze- venhuizense middenstand heeft er gistermiddag een (fraaie) kleur bjjge kregen in de vorm van een bijzonder goed geoutilleerde dameskapsalon aan de Dorpsstraat. Het pand dat woensdagmiddag met enig officieel vertoon werd geopend is in enkele maanden tijd omgetoverd van een oud kruidenierswinkeltje met woon huis tot een moderne lichte en rui me salon waar vrouwelijk Zevenhui zen even goed terecht zal kunnen als bij de bekende kapsalons in Nieu- werkerk en andere omringende plaatsen. Dat de zaken goed zullen marche ren kan gezien de grote belangstel ling bij de opening (burgemeester A. van ’t Verlaat en diens echtgeno te waren er ook) nauwelijks worden betwijfeld. De zaak voorziet in een gebrek, omdat tot nu toe alleen de heren van Zevenhuizen de haren in eigen gemeente kwijt kon. Kapsalon Trudy zal worden ge dreven door twee jonge mensen, Trudy Hoogeveen uit Zevenhuizen en haar verloofde Ed. R. Kuif uit Zoetermeer. Trudy heeft het diplo ma van de kapstersvakschool in haar zak en Ed is nog bezig met de dameskapperstudie. Eind van het jaar zal ook hij het diploma bezitten eerste maal bijeen. Van de oude raad van Zevenhuizen wordt op dinsdag 30 augustus af scheid genomen. Aanvang van de bijeenkomst: half acht. De raadsle den van wie afscheid genomen zal worden zijn mevrouw C. Muit-Nieuw land van de Partij van de Arbeid en de heer M. van der Pol van de VVD. Hun plaatsen zullen worden ingeno men door de heren J. Hogenes van de PvdA en W. G. van Vliet van de CHU, welke partij er bij de verkie- kiezingen een zetel bij kreeg. De mutaties in Moerkapelle waren van dien aard dat op woensdag 31 augustus om half acht ’s avonds af scheid zal moeten worden genomen van de heer L. van der Spek van de Vereniging voor Christelijke Staat kundige Samenwerking. De overige zes raadsleden keren in september terug met in hun midden de heer S. Vervolgens gaf hij het woord aan vriend van de kunstschilder, de heer j De Nijs, die de expositie verder bij de aanwezigen inleidde. Deze legde er de nadruk op, dat deze schilderijen verzameling een eigen handschrift vertoont. Soms wat naief aandoende, doch steeds eerlijk en open verra dend de grote liefde voor het ”ei- 'gen” polderlandschap! De waarde ring van de schoonheid van de kunst moet meer nog tot het volk komen en ook door de jeugd beleefd worden”. Indrukwekkend van kleur en vorm waren vele doeken, waarin het don ker van de bomen en het donkere blauw van de luchten de lichte pa den in het landschap al kronkelend voerden naar de eenzame boerderijt jes. Typerend zijn ook de markante rustpunten in dit beeld van bruggen en rails met station in fel rood en geel! Het is alles zo levenecht, dat de beschouwer zich voelt meege voerd in deze wereld van onwezen lijke rust en stille levensgenieting! Ontroerend zijn in deze werken ook de hoge wolkenluchten van het wij de polderland en de weergave van bossen in Drente en huisjes in Mod dergat in Friesland en de massale huizenzee van een grote stad weer spreken de mening dat de schilder zich in zijn ouvre uitsluitend tot het land van Kolhorn en Barsingerhorn zou bepalen. Ook in zijn pennestudies toont hij zich een meester om met enkele rake lijnen zijn visie op het schoon van ons kleine landje weer te geven. De heer Breed zelf toonde zich een aangenaam causeur om de bezoe kers te wijzen op de treffende pracht van het land van sloten met knotwilgen aan de kant en boerde rijtjes aan de gezichtseinder! De expositie, geopend tijdens de winkeluren, blijft tot 2 september. E. Duursma van de naamloze lijst (die overigens goed was voor 18 procent van de stemmen)/ In de Waddinxveense raad zullen de heren J. P. van Oosten (KVP), W. C. Slob (CHU), D. Uitbeijerse (SGP) en wethouder ir. J. P. H. Venema niet terugkeren. Van hen zal op 31 augustus tijdens een bijzondere bij eenkomst van de gemeenteraad om half drie ’s middags) afscheid wor den genomen. Tussentijds onderging van PvdA- fractie een wijziging door het vertrek van het lid T. Ververs naar Gemeen tebelang. De heer Ververs werd ver vangen door de heer Th. Lammertse dié ook in de nieuwe raad zitting hadden in de raad, maar na een kor te, respectievelijk lange onderbre king terugkeren. Wel nieuw zijn de heren F. M. van Tol (AR) en drs. P. M. van Onna (KVP). Dat was het minder aangename einde ,van een bijzonder geslaagde sportmiddag ten bate van het Ko ningin Wilhelminafonds, die zich vooral tijdens de laatste wedstrijd in een grote belangstelling heeft mo gen verheugen. Die grote belang stelling is dan ook in de opbrengst tot uitdrukking gebracht. het eerste gedeelte van de Juliana straat een éénrichtingverkeer gelden Met ingang van diezelfde datum zal het wachtverbod voor de zuidzijde van de Julianastraat worden ver vangen door een stopverbod aan beide zijden, met de uitzondering dat stoppen en aan de noordzijde parke ren is toegestaan voor smaller dan L80 meter. Bij de rondvraag zei de heer De Knegt, dat aan de firma De Gruy- ter een pakhuis is verhuurd, en dat diezelfde firma nu in advertenties, om bedienden en meisjes vraagt. ”Ik heb gelezen, dat men dit elders ook heeft gedaan en dan vanuit dit pak huis de artikelen voordeliger ging verkopen. Ik vind het treurig, wan neer onze winkeliers met hun mooie winkels worden beconcurreerd door een zaak zonder winkel,” aldus de heer De Knegt. Hij verzocht het College een onderzoek in te stellen. B. en W., die van een en ander niet op de hoogte zeiden te zjjn, zegden toe de zaak te zullen onderzoeken. De heer J. L. van Heukelingen (PvdA) stelde de vraag, waar voor taan de huwelijken zullen worden gesloten, nu de raadzaal daarvoor niet meer kan worden gebruikt. ’’Hier in het Dorpshuis”, zei de bur gemeester, die vond dat de a.s. bruidsparen door middel van de pers voldoende konden zijn inge licht. De raad hield ditmaal voor het eerst een vergadering in het Dorpshuis, nu de raadzaal als kan toorruimte wordt gebruikt. Aan het eind van augustus zullen de bijna duizend gemeenteraden van Ne derland voor de laatste maal in de zittingsperiode ’62-’66 bijeenkomen. Op de eerste dinsdag van september, dit jaar dus 6 september, komen de vroede vaderen dan in de nieuwe, op 1 juni van dit jaar gekozen, formatie voor de De winnaars van beide wedstrij den ontvingen uit handen van de heer L. Rehorst, voorzitter van het KW-fonds afdeling Waddinxveen respectievelijk de wisselbeker van de Oranjevereniging Waddinxveen en de Wibutax-trofee. De heer Re horst zei in korte toespraken bijzon der verheugd te zijn over de mede werking van spelers, scheidsrech ters en Be Fair, dat de velden zo welwillend ter beschikking stelde. MOERKAPELLE Ook de dui ven van De kapellevliegers deden mee aan de wedvlucht Noyon (af stand hier 296 km). Er waren 231 duiven in concours, die om 6.50 uur gelost, precies vier uur later alle weer binnen waren. Aankomst eer ste duif 10.23 uur (snelheid 1383 m). De laatste duif vloog met een snel heid van 1229 meter. Inkorven voor de wedvlucht Creil (344 km) op don derdag 11 augustus om 18.00 uur; klokinslag vrijdag om 20.00 uur. In korven voor de wedvlucht Dor drecht (jong een oude duiven) even eens op vrijdag om 19.00 uur. Uitslag Noyon: W. Meijer 1, 7, 12 19, 39, 40; Boutesteijn 2, 32; C. Zwee re 3, 5, 8, 42, 45; H. Smaal 4, 9, 26, 38 50; Brouwer/Huisman 6, 13, 18, 35; J. v.d. Linde 10. 21, 23, 41; W. de Kngt 11; T. Lamens 14, 15; C. I. de Wilde 16, 33; W. Visser 17; G. Koole 20, 29, 49; M. Strijdhorst 22, 44; L. J. Beider 24; Gebr. Huurman 25; Jac. Duive steijn 27, 28, 36, 37, 43; O. Geijzen 31 D. Verbeek 34; D. Huurman 46, 47; Mevr. Verbeek 48. In de pauze en voor de wedstrijd gaf de muziekvereniging Voorwaarts een voortreffelijke kleine taptoe op het middenveld ten beste. De drum band had vanwege de bijkans on draaglijke warmte de jasjes maar Na deze algemene inleiding de wethoudersverkiezing zelf. Het be looft geen eenvoudige zaak te worden Verwacht kan worden, dat de PvdA in ieder geval weer een wethouders- zetel zal willen bezetten. Maar gezien de ontwikkelingen, die zich vóór de verkiezingen voltrokken is het wel duidelijk, dat de PvdA fractie een kandidatuur Pille zeker niet zal pro pageren. Dat lij st voerder Lips daar voor meer in aanmerking komt is al lang een publiek geheim. In hoever re de PvdA echter de steun zal krij gen van andere fracties is nog de vraag. Bij bepaalde fracties of raadsleden bestaat om verschillende redenen wat betreft de PvdA-kandidatuur een duidelijke voorkeur voor de heer Pille; hij is gematigd, heeft veel vrije tijd en heeft een ruime erva ring, zijn enkele argumenten. Ande ren vrezen met de verhuizing van de heer Lips naar de andere zijde van de tafel in de raad zelf een krach tige stem te gaan verliezen en geven daarom de voorkeur aan de heer Pille. Ondanks al deze overwegingen is het echter de vraag of het van de andere fracties verstandig zou zijn een wethouder te kiezen, die in feite niet de steun en het vertrou wen van de eigen fractie geniet. Bij een eventuele verkiezing van de heer Pille kan dan nauwelijks meer van een PvdA-representant in het college van B. W. worden gespro ken en zal bovendien in de toekomst de samenwerking wel wat te wensen gaan overlaten. Voor de opvolging van ir. Venema (AR) worden op dit ogenblik twee namen genoemd, te weten die van de heer A. Noorlander (CHU) en de heer F. M. van Tol (AR). De heer Noorlander, die optrad als CHU- lijstvoerder had in de periode 1958- 62 zitting in de raad voor de Herv. Groep. Steun van deze kant voor de heer Noorlander als wethouder valt dan ook nauwelijks te verwachten. In hoeverre deze kandidatuur ver der uit de raad zal worden onder steund valt op dit ogenblik nog moeilijk te bezien. Hier staat de in druk tegenover, dat de kaarten voor de heer Van Tol zeker niet ongun stig liggen. Weliswaar heeft hij nog geen enkele ervaring als raadslid en laat staan als wethouder, maar daar wil men wel overheen stappen. De heer Van Tol wordt als zakenman met veel bestuurlijke ervaring, o.a. in zakelijke organisaties en bij het onderwijs evenzeer een potentiële en zeer aanvaardbare kandidaat voor een wethouderszetel geacht. Voorlopig dus al vier kandidaten voor twee wethouderszetels niet daarbij een theoretische kans dat KVP of VVD uit hun midden nog één of meer kandidaten naar voren zouden kunnen schuiven. Dat er door de eenmansfracties van Herv. Groep., SGP of Gemeentebelang ei gen kandidaten zullen worden ge steld lykt onwaarschijnlijk. Een voorspelling wie de komende vier vier jaren als wethouder zitting zul len hebben in het dagelijkse bestuur van de gemeente is nu in tegenstel ling tot vier jaar geleden, zeker niet te maken. Ongetwijfeld zullen de partijen eerst onderling beraadsla gen om eventueel geharrewar tij dens een openbare raadszitting te voorkomen. Daarbij is de room er tijdens de officiële verkiezing voor de publieke tribune natuurlijk wel af. WADDINXVEEN De Kunst stichting Waddinxveen heeft ook dit maal weer een gelukkige greep ge daan door de kunstschilder Dirk Breed uit Waverveen uit te nodigen om te exposeren in Waddinxveen. In deze bewoordingen richtte zich dins dagavond de heer H. M. v.d. Dool, voorzitter van de Kunststichting tot de aanwezigen bij de opening van deze expositie in het zaaltje van Boekhandel Veldwijk. WADDINXVEEN De sluitings datum van de door de Kunststich ting ’’Waddinxveen” georganiseerde fotowedstrijd voor amateur-fotogra- fen met als onderwerp de in het War naarplantsoen en elders in Wad dinxveen tentoongestelde beeldhouw werken door de Haagse Carolus- kring, is mede in verband met de vakantie verschoven van 15 naar 20 augustus. Voor de drie beste foto’s stelt het bestuur van de Kunststichting geld prijzen beschikbaar, terwijl er voorts eervolle vermeldingen zijn. Alleen ingezonden kunnen worden zwart-wit foto’s op een minimum formaat van 13 x 18 centimeter. De beste inzendingen worden ten toongesteld in het expositiezaaltje bij Boekhandel Veldwijk. Foto’s die een prijs of eervolle vermelding ver werven worden het eigendom van de Kunststichting, die de foto’s ter be schikking zal stellen van de Carolus kring. Deelnemers kunnen hun foto’s dus tot 30 augustus inleveren bij de voorzitter van de Kunststichting de heer H. M. v.d. Dool, Burg. Troost- straat 2, Waddinxveen. Op de achter zijde van de foto’s alleen een motto of schuilnaam vermelden. Bij iedere foto verder een gesloten enveloppe met op de buitenzijde hetzelfde mot to als op de foto. In de enveloppe een briefje met naam, adres, leeftijd en eventueel telefoonnummer van de inzend(st)er.

WvW | 1966 | | pagina 4