öe Chinese Pd.peqód.1 Gunstig seizoen voor afd. volleybal Be Fair ’65-66 WASAUTOMATEN f 3.95 Weekblad voor Waddinxveen IWONINGINRICHTINGI IKieiwefl27fiouilalel.32i2l bad l< a g? i e en de automatische stuurman Zwembad bouwfonds Boodschappentassen met hloemmulief FRA VA-KO’s Films in Gouda De Stormvliegers Gouwe verloor met grote cijfers (maar eervol!) ten bate actie voor nieuwe zwembad PTT wil weer tarieven verhogen Op verzoek van de Minister van Verkeer en Waterstaat deelt de Cen trale Directie der PTT mede, dat re kening moet worden gehouden met verhoging van een aantal tarieven bij dit Staatsbedrijf omstreeks begin 1967. Aard en omvang der tariefwij- zigingen staan nog niet geheel vast, zodat in dit stadium nog geen nade re gegevens kunnen worden ver strekt. Zodra mogelijk zullen gede tailleerde opgaven volgen. Kranenburg de Bruin Pagina 5 GESPECIALISEERD IN STIJLMEUBELEN CANDY PHILIPS ANUSSI BOSCH AEG MIELE ENZ. 20 jaar geleden WARENHUIZEN Eikenlaan, leplaan, Wveen Telefoon 2401 bg.g, 2184 Opbrengst 70,- Slag - Hengelcompetitie weer op gang WADDINXVEEN Na een onder breking van anderhalve maand zal de hengelsportvereniging Waddinx veen de draad van de competitie om het clubkampioenschap a.s. zaterdag weer opvatten met een concours in de Gouwe (langs de Noordkade). Met nog drie wedstrijden voor de boeg zit koploper Van As er met een kleine zeventig punten voorsprong er warmpjes bjj. Er zal heel wat in spanning voor nodig zijn om hem van die eerste plaats te verdringen. O® ’De Zevenklappers’ gaat voorbereiden Oefenschema •Jroei ledental WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 18 augustus 1966 veense wordt georganiseerd. HUISHOUDELIJKVOORLICHTINGSCENTRUM GOUWE 101 (wordt vervolgd) door Earl Derr Biggers vertaald door F. Oreille Hoofdstuk 14 - Nr. 35 Ah Kim ging met ’’Madden! ik maar die gedood had, omdat hij bang was. HOOFDSTUK XIV De Derde Man. (wordt vervolgd) Vonk Vrijdag 16 Augustus 1946: WADDINXVEEN Ondanks nogal wat mutaties onder de trainers van de volleybalafdeling van Be Fair in het seizoen 65/66 hebben de vier teams die de Waddinxveners in de strijd konden werpen het er lang niet slecht van af gebracht. Het eerste damesteam werd kampioen van de eerste klas en kan het na een succesvolle en vooral fortuinlijke promotiecompetitie in de over gangsklasse gaan proberen. De overige teams (dames 2 en heren 1 en 2) con solideerden hun posities. doorn, Kerkweg avond 19.00 uur). chen zijn voor de damesteams 1 en 2 resp. de heer G. Mulder en mevr. J. de Vries-v.d. Berg. Het tweede he renteam wordt gecoached door de heer E. J. van Beek jr. Zodra Bob de volgende morgen geheel wakker was, keerden zijn werkzame hersens terug naar het vraag stuk, waarmee zij de vorige avond waren bezig ge weest, toen hij in slaap viel. Madden had iemand ver moord. Koel en zelfbewust als hij scheen, had de mil- lionnair toch eens het hoofd verloren. Zonder te den ken aan de mogelijke gevolgen van zo’n daad voor zijn Fra-Va-Ko’s lage prijzen nopen tot kopen 46. Ongerust snelde Kappie aan dek. Het was er pikdonker; alleen in de stuurhut brandde licht. Uit het donker klonk het geraas van de orkaan en het gebulder van de golven op de riffen, die hen om ringden. Zich stevig vasthoudend om niet door de overkomende stortzeeën overboord te worden geslingerd, baande Kappie zich een weg naar de stuurhut. Hier stond de automatisceh stuurman ’’Morgen aan de deur van de bank in Pasadena” zei hij zacht. Precies om twaalf uur.” ’’Goed”, zei Madden. ”Ik ga al, vóór je op bent. Ga je naar bed?” "Dat zal ik maar doen”, antwoordde Bob. ”Ik heb een drukke dag gehad.” ”Zo?” zei Madden onverschillig, en ging met grote stappen de woonkamer in. Bob stond de brede schou ders na te kijken, de reuzengestalte van deze machtige. Een man, die de wereld in zijn greep scheen te hebben, zijn assistent niet aan die land- over- de professor en waarschuwen, dat zij dek moeten komen; kreeften zouden dadelijk boord slaan!” Zo bleef Kappie alleen bij de au tomatische stuurman achter. De orkaan nam nog steeds in kracht toe, maar Kappie kon niets an ders doen, dan afwachten, wat de robot er van terecht zou bren gen. Bijdragen aan de Stichting Vrien den van het Zwembad kunnen wor den overgemaakt op girorekening 706760 ten name van genoemde stichting of worden gestort op de re kening van de Stichting bij de Coop. Raiffeisenbank en Algemene Bank Nederland. De naam Ingmar Bergman staat garant voor een kwaliteitsprodukt van de Zweedse filmindustrie. In de zg. donderdagavond-cyclus van de Schouwburg Bioscoop draait zijn nieuwe (kleuren) film ’Wat betreft de vrouwen’, een humoristisch ver haal van de dood van een wereldver maard cellist, die is omgeven door zeven liefhebbende vrouwen (18). Ontsnapping uit de jungle is de veelzeggende titel van de film waar in wildebras Jean Mareis de boven toon voert (Schouwburg - 14).Twee gangsterbenden zijn op jacht naar ’n verloren verzameling diamanten in de binnenlanden van Afrika. Een lieftallige jongedame geeft zich uit voor de geleerde assistente van een professor Dumont die vermoord is en een enthousiast vlinderkenner was. Baby (zo luidt de naam van onze ge leerde) is in werkelijkheid leidster van een der gangs en ontdekt de schat waarheen zij is begeleid door de jonge Franse ambassade-diplo- maat Hervé Mak, die van de veron derstelling uitgaat met een onschul dig (Baby, nietwaar meisje te doen te hebben. Na een reeks van avontu ren op de trektocht door het binnen land breekt de oorlog uit tussen de twee benden om de gevonden schat. Hervé is verliefd geworden op Baby en helpt haar tijdens het gevecht en redt zijn geliefde van de dood. Baby en haar bende helpen vervolgens de politie om'de rest van de vijandelij ke bende onschadelijk te maken, ’n Roerend slot. Constance, Michèle Morgan, een knappe rijke officiersweduwe is ge tuige van een moord gepleegd door een aantrekkelijke jongeman (Simon Andreu) op zijn meisje (Dany Saval) dat hem dag-in dag-uit treiterde.Hij weet haar medelijden op te wekken en zij verbergt de moordenaar op wie ze inmiddels ook verliefd is ge worden. Alles gaat goed totdat een man een brief stuurt naar de wedu we waarin hij geld eist voor zijn zwijgen; hij was nl. óók getuige van de moord. Constance betaalt voor haar liefde en betaalt wéér als de man terugkomt. Haar geliefde durft zich echter weer op straat vertonen en laat zich steeds minder zien. Dan bemerkt Constance dat de doodge waande nog springlevend is en dat zij al die tijd is bedrogen. Zij zint op wraak en krijgt haar kans als ze tot de ontdekking komt dat de man die haar bedroog op zijn beurt wordt bedrogen door zijn meisje. Zij deelt haar ontdekkingen mee aan haar vermeende minnaar die in woede zijn meisje nu echt vermoord. Cons tance is weer getuige... (Schouw burg - 18). Die wedstrijd was trouwens gedu rende deze polo-avond het belang rijkste niet; het zwembadfonds werd zeventig gulden rijker en dat was de hoofdzaak. De opbrengst viel ietwat tegen; men ondervond ook niet be paald de medewerking van de weer goden. Van de drie wedstrijden die op het programma stonden viel die voor de veteranen af ten gevolge van de lage temperatuur van het water (17°C). Na de jeugdwedstrijd kwamen Waddinxveens beste polo’ers in het water tegen het ijzersterke, snel ope rerende HZPC, dat al spoedig de lei ding nam via een aal vlugge aanval (0-1). De bekende waterpolo-speler Siem Ouwerkerk zorgde even later voor de tweede treffer, maar het was Huug Boonstoppel die deze voor sprong weer ongedaan maakte. Onmiddellijk daarop nam HZPC weer het initiatief en weldra was het verstrijken van de eerste periode haalde Arie Troost op tot 2-3. Dank zij drie doelpunten snel achtereen gescoord kwamen de gasten op 2-6, maar het onvermoeibare Gouwe vocht terug en met succes. Het was Harry Weck die de opgelopen achter stand terugbracht tot 4-6. De hogere klassering van de be zoekers deed zich niettemin toch ge voelen en machteloos moesten de Waddinxveners nog twee treffers toestaan. Harry Weck bracht de stand tenslotte nog op 5-8, waarmee de eer van De Gouwe afdoend gered mocht heten. De wedstrijd telde mee voor de nederlaag serie, die gedu rende deze maand door de Waddinx ZEVENHUIZEN Met 135 duiven nam De Stormvliegers deel van de wedvlucht St. Denis over een af stand van 380 km. De dieren werden om half elf gelost. De eerste duif kwam om 14.50.47 uur aan, de laat ste om 16.17.48 uur. De uitslag luid de: M. van Rijk 1, J. Stofberg 2, 4, 5, 6; H. Brands 3; P. Jongenelen 7; M. Heemsbergen 8, 10J. v.d. Haak 9. Met succesvoller resultaat lever den de junioren van de Gouwe slag. Zij wonnen in een aantrekkelijke strjjd tegen ZIOS uit Den Haag met 3-2. Vrij snel na de ’aftrap’ kwamen de Haagse jongens aan een fortuin lijke voorsprong die stand hield tot ver in de tweede periode ondanks hevige druk van de Waddinxveense aanvallers. Het was Kees van Tilburg die uit eindelijk de stand recht trok. ZIOS wist zich nog enkele kansen te scheppen maar dank zij goed werk van doelman Henk van Erk werden er geen benut. Een fraai achter waarts schot van Kees van Tilburg bezorgde De Gouwe de leiding. Even later was een vergissing in de Wad dinxveense achterhoede de oorzaak van de tweede gelijkmaker in deze wedstrijd. Met behulp van een straf- worp bracht Jan Kraan in de slot fase van de strijd de stand op 3-2. getrouw aan het rad. Weliswaar floot en belde hij verschrikt bij elke stortzee, die over het schip sloeg maar hij hield toch kranig koers. Aan zijn radar-ogen ont snapte geen klip, hoezeer schuim en duisternis ook alles voor nor male ogen verborg. ”Wij kunnen hier zelf niet veel doen, jong,”zei Kappie tegen de Maat, die ang stig in een hoek van de stuurhut stond te bibberen, ’’Alleen moet je WADDINXVEEN De grote nederlaag de het eerste herenzevental van de zwem- en poloclub vorige week in het zwembad aan de Kanaaldijk leed tegen een combinatie van hoofdklasser HZPC was een eervolle. Het werd 5-8 in het nadeel van de Waddinxveners die vochten als leeuwen om de stand binnen redelijke grenzen te houden. WADDINXVEEN De stand van het bouwfonds voor het nieuwe zwembad is thans gekomen op 40.319,32. De afgelopen week wer den de volgende stortingen ontvan gen: J. B. ƒ1,50; G. P. 2,50; K. de V./2,50 A.B. 2; P. B. 2,50; J. H. 2,50; W. v.d. G. 2,50; J. A. 2,50; W. v.B. 7 en M. v.d. B. 2,50; S. A. 100 en A.Z. 5. Voorts had Pleunie Baas van de Zuidkade in haar paarpot 133 kwartjes (of 6.65) voor het nieuwe zwembad gespaard. Van de fa. P. W Kloet werd een bedrag van 50 ont vangen zijnde de afdracht van een toegezegd percentage over de con tant betaalde verkopen van behang gedurende een bepaalde periode. Niettemin blijft de competitie spannend want een andere deelne mer is de heer W. Hoogerdijk die zich bij de onlangs gehouden selec tiewedstrijden voor het nationale kampioenschap zo fraai wist te klas seren. Er zijn aan dit kasconcours weer een groot aantal fraaie prijzen te verdie nen. Bovendien zal aan het eind van de competitie niet alleen de henge laar met het grootste aantal punten maar ook de vanger van de grootste vis een beker mee naar huis mogen nemen. De strijd blijft dus in dat op zicht zeker de moeite waard. Het inschrijfadres voor het vis- concours is als vanouds J. Hoogen- 173 (tot vrijdag- te P.J. Verleden woensdagavond heeft Madden op zijn ranch een man vermoord. Voeg dit bij de geliefkoosde vermaken van millionnairs.” ’’Onzin”, protesteerde Holley. ’’Denk je dat! Luister dan eens.” Eden herhaalde wat Cherry had verteld Chan en Holley hoorden hem tot het einde toe aan in verwonderd stilzwijgen. ”En wat zijn tegenwoordige verblijfplaats van oude grondonderzoeker?” vroeg Chan, toen hij klaar was. ”Ik weet het, Charlie”, antwoordde Bob, ”Dat is de zwakke plek in mijn wapenrusting. Ik heb hem laten gaan. Hij is weer op weg - daarginds heen. Maar ik weet, waar hij heen gaat, en we kunnen hem roepen als we hem nodig hebben. Eerst moeten we voor an dere dingen zorgen.” ”Dat moeten we zeker”, gaf Holly toe. kan het haast niet geloven.” Chan dacht na. ”Het meest eigenaardige geval, dat ooit onder mijn aandacht werd geschoven”, erkende hij. ”Het loopt nu, maar zie, hoe het achteruit loopt. Meestal betekenen moord, lijk op vloer, en uit omring- gende gegevens moet ik ondekken, wie het deed. Niet alzo hier. Ik voelen iets verkeerd, na lange pauze licht doorbreken en ik horen naam van schuldige, die heeft vermoord. Maar wie werd vermoord! De reden, alstu blieft. Er is werk te doen - veel werk.” ”Je vindt toch niet, dat we de commissaris er bij moe ten halen?” vroeg Bob. ”En dan?” Chan fronste de wenkbrauwen. ’’Kapitein Bliss komt aan op uitgestrekte voeten, fouten plegen bij elke stap. Commissaris zien vreemde toestand, ge- hel onvoorbereid. Madden overweldigen hem met grootheid, en ontsnappen zonder één schram. Geen commissaris alstublieft - tenzij u vertrouwen verlie zen in sergeant-speurder Chan.” ''i'* ZEVENHUIZEN De dames- en herenteams van de Zevenhuizense volleybalvereniging De Zevenklap pers zullen ter voorbereiding op het komende seizoen een aantal oefen wedstrijden spelen tegen sterke te genstanders. Deze ontmoetingen door het bestuur vastgesteld in over leg met oefenmeester G. v.d. Wilt.De eerste wedstrijd wordt volgende week donderdag gespeeld (25 augus tus). Het eerste herenteam komt dan uit tegen MVC 3 uit de eerste klas. De training begint reeds vanavond op dezelfde tijden als vorig jaar. GOUDA 11 Markt 5 tel. 6465 Gouwe 5 fe’.CTSS WADDINXVEEN Kerkweg 133 tel. (0'828) In het op vandaag te beginnen sei zoen 66/67 is het oefenschema als volgt: donderdagavond van 18.30 tot 21.15 uur voor dames A o.l.v. de heer C. G. van de Velden; vrjjdag- dames B. o.l.v. mejuffrouw G. Schmied. De thuiswedstrijden van de heren teams zullen vrijdags afwisselend worden gespeeld in de Jan Ligthart- school aan de Kerkweg. De ontmoe tingen beginnen om kwart over ne gen. De beide damesteams spelen in Gouda; het eerste dindags in de Jan Ligthartschool (om de twee weken) van negen tot tien uur en het tweede op maandag in de zaal van het Coornhert gymnasium. roem, zijn hoge positie, had hij, met de bedoeling te doden, de trekker overgehaald van de revolver, die Bill Hart hem had gegeven. Hij moest toen wel in een toe stand van wanhoop zijn geweest. Wie had hij gedood? Dat moest nog ontdekt worden. Waarom had hij het gedaan? Volgens zijn eigen bekentenis, omdat hij bang was. Madden, wiens naam alleen een schrik was voor velen, en in wiens tegenwoordigheid kleinere mensen met vrees en beven verschenen, had zelf vrees gekend. Bespottelijk, maar ”je bent altijd bang van hem ge weest”, had Thorn gezegd. De een of andere verborgen deur in het verleden van de millionnair moest ontdekt en geopend worden. In de eerste plaats moest de identiteit worden vastgesteld van de man, die verleden woensdagavond het tijdelijke met het eeuwige had verwisseld op deze eenzame ranch. Nu, er kwam tenminste al enige opheldering, de lange keten van onverklaarbare gebeurtenissen,se dert zij naar de woestijn kwamen, was een ogenblik verbroken door een duidelijke verklaring. Hier was een uitgangspunt, iets, waar ze houvast aan hadden. Van hier uit moesten ze verder - waarheen? Chan stond op de patio te wachten, toen Bob naar buiten kwam. Zijn gezicht was gesierd met een brede grijns. ’’Ontbijt rusten op tafel”, verklaarde hij. "gebruik het vlug. Vóór ons strekken prachtige dag zich uit voor on derzoek, met geen spiedende ogen.” ”Wat? Is er niemand? En Gamble dan?” vroeg Bob. Chan ging voor naar de woonkamer, en zette en stoel voor Bob. ”O, doe dat niet, Charlie”, zei de jongen. ”Je bent van daag Ah Kim niet. Wil je zeggen, dat Gamble ons ook heeft verlaten?” Chan knikte. ”In Gamble groeien groot verlangen Pasadena te bezoeken”, antwoordde hij. ”Op welke reis hij even welkom is als een van zijn ratten met lange staart.” Eden dronk zijn sinaasappelsap. ’’Madden wou hem zeker niet mee hebben?” ’’Niet erg”, antwoordde Chan. ”Ik opstaan voor dag aanbreken, en ontbijt klaarmaken; orders van gisteren avond. Madden en Thom komen, wrijven koppige slaap uit ogen. Plotseling komen deze professor Gamble, overvloedig wakker; hij zingen lof van woe- stijnzonsopgang. ”U bent vroeg op”, zegt Madden, grommend gelijk ontevreden hond. ’’Besloten reisje naar Pasadena te doen met u”, kondigt Gamble aan. Madden wordt purper, gelijk verre heuvels, wanneer avond komt, maar ziet mij en onderdrukt antwoord. Als hij en Thorn auto betreden, ik aanschouwen ’’Nooit of nimmer”, antwoordde Bob. ”Weg met die ver onderstelling. Het is jouw geval.” Chan boog. ”U heel goed, dank u. Zo’n onderste bo ven raadsel wekt beroepstrots. Ik wil hierin doordrin gen of geheel trots verliezen. Wees zo goed op mij te letten.” ”Ik zal opletten”, zei Bob. ’’Zullen we nu gaan?” Voor het Hotel Woestijnrand stak Bob het meisje de hand toe.” Het einde van een volmaakte dag”, zei hij. ’’Behalve...” ”Ja? Behalve?” ’’Wilbur. Ik begin de gedachte aan hem onverdraaglijk te vinden.” ”Die arme Jack. Val hem niet zo hard. Goedenavond - en...” ”En wat?” ’’Wees voorzichtig. Daar, op de ranch, bedoel ik.” ’’Altijd voorzichtig - op ranches - en overal. Goeden avond.” Toen zij voortreden over de donkere weg, zweeg Chan in gedachten verdiept. Hij en Eden gingen op het erf uiteen. Toen de jongen op de patio kwam, zag hij daar Madden, gehuld in een overjas, alleen voor een ster vend vuur zitten. De millionnaair sprong op. ’’Hallo”, zei hij. ”En?” ”En?” herhaalde Bob. Hij was zijn zending naar Bar stow volkomen vergeten. ”Heb je Draycott gesproken?” fluisterde Madden. ”O!” Met een schok herinnerde de jongen zich alles. Nog meer bedrog - kwam er nooit een eind aan? Een en ander blijkt uit het jaar verslag van de afdeling volleybal van de christelijke sportvereniging dat ook melding maakt van een gunstige ontwikkeling van het leden tal; ’volleyend’ Be Fair telde per I juni ’66 21 dames- en 23 herenleden, waaronder nogal wat jeugdleden. Be Fair nam ook met succes deel aan enkele toernooien. De heren (1) won nen het CAC-toernooi in Utrecht en werden tweede bij de toernooien van Hercules in Woerden en van CVV in Capelle aan den IJssel. Voor het eerst sinds lange tijd speelde de Waddinxveense club weer in eigen gemeente. Dat gebeurde vrijdagavonds in de gymnastiekzaal van de Jan Ligthartschool aan de Kerkweg. Het huren van meer zaal- ruimte, opdat ook meer in Waddinx veen gespeeld en getraind zal kunnen worden, is voor Be Fair op dit mo ment een nog niet realiseerbare wens in verband met de financiële toestand. Wellicht zal er een oplos sing worden gevonden met behulp van subsidie. Het bestuur van de volleybalafde ling van Be Fair is als volgt samen gesteld: E. J. van Beek voorzitter, B.Schippers secretaris, B. van Este- rik penningmeester, mevr. C. Ver- sluis-Bakker wedstrijdleidster en mevr. W. Dicker-Koper algemeen adjunct. De trainingscommissie be staat behalve de trainer uit de heren G. Mulder en H. C. Terstappen. Coa- Toen zij het bureau bereikten - AL ZL„ „L_= zichtbare tegenzin naar binnen - sloot Bob de deur en keek hen aan. ”Nu, mensen, de wolken breken, ver klaarde hij. ’’Eindelijk heb ik houvast. Maar voor ik verder ga - Juffrouw Wendlel, mag ik Ah Kim voor stellen? Zo noemen we hem soms, op onze manier. In werkelijkheid geniet u het onschatbare voorrecht ken nis te maken met sergeant-speurder Chan, van de po litie in Honolijlu.” Chan boog. ”Ik ben blij u te kennen”, zei het meisje, en nam haar geliefkoosd plaatsje in op Holley’s tafel tje, naast de schrijfmachine. "Charlie, kijk niet zo baas naar me”, lachte Bob. ”Je breekt mijn hart. We kunnen Juffrouw Wendell vol komen vertrouwen. En je kunt er haar niet meer bui ten houden, omdat ze nu meer van het geval weet dan jij. En - eh - zoals ze op de planken zeggen -wilt u niet plaats nemen?” Verbaasd en nieuwsgierig gingen Chan en Holley zit ten. ”Ik zei vanmorgen, dat ik een beetje licht hebben moest”, ging Bob voort. ”Nu heb ik het. Wat zeg je r- van? Doelloze reis naar Barstow bleek één en al doel te zijn, Charlie. Juffrouw Wendell en ik hebbe n een tocht door de woestijn gedaan, en we hebben de man met de zwarte baard ontmoet en gesproken - onze woe- stijnrat.” ’’Jongen, wat een buitenkansje!” riep Holley. Chan’s ogen schitterden. ’’Chinezen zijn psychisch volk, Charlie”, ging Bob door. ”Ik ben er van overtuigd. Je had gelijk. Voor we op de ranch kwamen, had iemand daar een moord ge pleegd. En ik weet wie.” ’’Thorn”, opperde Holley. ’’Thorn, het zou wat! Niet die scharminkel. Neen heren het was het Grote Opperhoofd - Madden zelf - de gro- (fragment uit de laatste vergadering van de tijdelijke raad van Waddinxveen). Voorts ingekomen een schrijven van het R,K. Kerk bestuur, waarin wordt mede gedeeld, dat uit een ingesteld onderzoek is gebleken, dat de adviezen van het Instituut van Stad en Landschap over de uitbreidingsplannen niet bindend zijn en dat, zoo dit in de vorige vergadering duide lijker naar voren was ge bracht, de raad het herbouw- plan in de omgeving van de R.K. Kerk zeker niet zou heb ben aangenomen. De voorzit ter antwoordt, dat de geachte adressanten de strekking van het raadsbesluit niet op de juiste wijze hebben begrepen. De raad heeft het plan goed gekeurd met 9 tegen 3 stemmen doch de voorstemmers ver bonden daaraan de voorwaar de, dat de weg bij de kerk zou worden omgelegd. Daarmede was practisch het plan van de baan. Overeenkomstig de toe zegging hebben B. en W. on middellijk opdracht gegeven sen ander ontwerp te maken, waarin zoo mogelijk met de wenschen van den raad zou worden rekening gehouden en dit plan is klaar, ten bewijze waarvan de Voorzitter het even op een afstand laat zien, wijl het binnen enkele dagen ter visie komt. De heer Vis merkt op, dat de tegenstem mers in de vorige vergadering na de toezegging van B. en W. beter voor hadden kunnen stemmen. Het beoogde resul taat is toch ook bereikt. Het adres wordt dan ter kennisge ving aangenomen... (in deze vergadering nam de heer Vis na ruim 23 jaar afscheid onder dankzegging voor zijn activiteiten).

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 5