chool in geld aan Onze mening V eilig vuurwerk Woningbouw dreigt te lopen door gebrek Diploma-zwemmen op hoogZ peil door 83 kandidaten Hoofd Jan Ligthar veertig jaar onderwijzer ’67 vast van Noordeinde doen we Markt-vuil FRA VA-KO’s kruispunt zelf66 Afscheid van twee raadsleden Mevr. Muitsociaal gevoel M. v.d. Polhoedanigheden „Reconstructie Geslaagd toernooi jeugdtennis Slaan eerste paal Raiffeisenbank Waddinxveen bleek (na dertig jaar Sliedrecht) schot in de roos MINISTER SMALLENBROEK Ruim een maand geleden, op 25 juli bracht de minister van Binnen landse Zaken, de heer J. Smallen- broek een werkbezoek aan Wad dinxveen. In feite is dat zijn laatste officiële optreden naar buiten ge weest. Onmiddellijk daarna begon de vakantie van de heer Smallen- broek. Nauwelijks teruggekeerd op zijn departement moest hij de be slissing nemen om aan de Koningin zijn ontslag aan te bieden. Secretaris Jenné 35 jaar in dienst gem. Waddinxveen De bontmantel van uw leven koopt u bij Josephine’s Boutique, Bergweg 218, R’dam Keuze uit een collectie allernieuwste SHOWMANTELS, de één nog mooier dan de ander, 65,en hoger. Zondag intrede Kandidaat Cuperus Burgemeester uit bezorgdheid in raad I Toiletspiegels met zijspiegels f9.75 Eens met GS Pagina 2 Eerste vrouw markt 18, gouda V WARENHUIZEN - Klok f 30.000,— bcholen Dank Contact blfjft j- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/HOLLANDS HART donderdag 1 september 1966 in alleenverkoop bij Kandidaat de van Fra-Va-Ko’s lage prijzen nopen tot kopen positieve beslissingei Waddinxveen zal van de herin- I Eikenlaan, leplaan, W'veen Telefoon 2401 b g.g, 2184 ge- E. I ring was, dat de heer Koppelaar al spoedig elders solliciteerde. De nieu we school van de heer Koppelaar stond in Woudrichem vlak bij Loeve- stein. J. Coö- Ze_i Het is de heer G. Koppelaar, se dert vier jaar hoofd van de Jan Ligt hartschool ’op het dorp’, die deze al leszeggende toespraak doet. De heer Koppelaar wordt morgen in een feestelijke bijeenkomst in het gere formeerd verenigingsgebouw aan de Stationsstraat in aanwezigheid van het personeel en de oudercommissie van de school en voorts het gemeen tebestuur en vele genodigden gehul digd. Vandaag is het populaire schoolhoofd al door de leerlingen in het zonnetje gezet. Zaterdag a.s. is er voor ouders van de leerlingen en andere belangstellenden van drie tot vijf uur gelegenheid tot feliciteren in de school. meest elementaire eisen van woon- gerief. De aula van de algemene begraaf plaats zal een opknapbeurt onder gaan, terwijl tevens enkele voor zieningen zullen worden getroffen De raad voteerde hiervoor 1300. De heer K. Herweijer (SGP) vroeg bij de vaststelling van enkele begro tingswijzigingen waarom de grootte van de post onvoorziene uitgaven de laatste tijd niet meer werd gepubli ceerd. ”Als u daar prijs op stelt dan zullen we dat in de toekomst weer gaan doen, ’’antwoordde de burge meester, ’’maar koestert u wat be treft het bedrag geen grote verwach tingen.” WADDINXVEEN ”Ik geloof dat ik gerust kan zeggen dat hetgeen een onderwijzer in Waddinxveen ondervindt aan medewerking en hartelijkheid van het gemeentebestuur geen enkele ander collega in het land zal overkó men. Ik werk hier nu vier jaar en ik heb bijna dertig jaar in Sliedrecht ge werkt, maar uit Waddinxveen ga ik niet meer weg.” WADDINXVEEN Drieentachtig zwemmers en aspirant-zwemmers legden zaterdag in het zwembad aan de Kanaaldijk het examen af voor vijf zwem diploma’s. Voor het bewijs zwemproef waren er 57 kandidaten, waarvan twee moesten worden afgewezen, voor het diploma geoefend zwemmer waren er veertien gegadigden, voor het zwemvaardigheidsdiploma 1 negen (één afg- wezen), voor het zwemvaardigheidsdiploma 2 twee en nogmaals één voor het zwemvaardigheidsdiploma 3. kalasiris De geslaagden zijn: Bewijs zwemproef: J. op ’t Hof, Tanje Dicker, Dineke de Bas, Pleu- nie Baars, Joke Wieser, Thea Kok, Onno Glasbeek, Frans Schwiebbe, Marjan van Gent, Greet Merkestijn, Marjo Dörr, Astrid Mulder, Trudy de Groot, Herman v.d. Veen, Trudy Pappot, Agnes v.d. Veen, Joke van Vuuren, Wilfer v.d. Capelle, Gerard v.d. Born, Marietje Vink, Wies Mul- leman, M. v.d. Hoorn, A. Verweij, Diana van Gelooven, Linda Oudijk, Erica v.d. Veen, Sjonnie Tamerus, Aart v.d. Ham, Sascia de Bruin, Hanneke v.d. Steen, Annelies Wesse ling, Dorenda Gerts, Joske v.d.Berg, Gerdina v.d. Klauw, Truus Doele- man, Pim Vos, Frank Dullemeijer, Marjolein v.d. Berg, Fred Doeleman Peter van Heiningen, Tonnie Goor, Adrie Broer, Erik Jan Venemans, Freddy van Dijk, Eldert Jan de Jong, Sjefkev an Zwieteren, Anneke Tijdens de rondvraag informeerde de heer J. Stofberg (chu) naar een eventuele verlichting van de wijzer plaat van de klok in de thans in res tauratie zijnde kerktoren van de Ne derlands hervormde kerk. ”Dat is inderdaad de bedoeling, ’’aldus de voorzitter, die meedeelde dat er aan de oostkant zelfs nog een wijzerplaat bij zal komen. WADDINXVEEN Met een fees telijke bijeenkomst in het clubge bouw van het tennispark Warnaar- plantsoen is zaterdagavond een ge slaagd onderling jeugdtennistoer- nooi afgesloten, dat was georgani seerd door de jeugdafdeling van de tennisvereniging Waddinxveen. Het toernooi werd gespeeld in drie groepen, nl. (meer gevorderen), B (gevorderden) en C (beginners). D groepen waren samengesteld door de jeugdcommissie. De dames A. Koppenaal en J. Spanjer en de heer F. van Zetten, leden van de jeugdaf deling vormden de wedstrijdleiding en hadden tevens de organisatie in handen. Ondanks regenval slaagde de wedstrijdleiding erin alle partijen op tijd te laten spelen. Tijdens de feestelijke prijsuitrei king zaterdagavond bracht de win naar van het heren enkelspel groep A, de heer H. Wijnstok namens de deelnemers de dank over aan het bestuur, de jeugdcommissie en wed strijdleiding voor het gezellige toer nooi, en de goede organisatie. Namens het bestuur kreeg de wedstrijdleiding een attentie aange boden. Voorzitter E. Ch. P. Brants van de tennisvereniging Waddinx veen riep in een korte toespraak de jeugd op de ingeslagen weg te blijven volgen. Bij de finale waren de uitslagen als volgt: damesenkelspel groep A: mej. E. Moons-R. Oosterom 6-4, 6-2; herenenkelspel A: H. Wijnstok-W. Plomp 4-6, 6-2, 6-2. Gemengd dub bel A: Mej. Moons-E. Schook/ mej. R. Oosterom-W. Plomp 6-4, 3-6, 6-1; damesdubbel B: P. v. Heteren-M. Nooyens/A. v. Straalen-C. v. Velzen 6-3, 6-0; Damesdubbel C: J. Ver- waal-N. Oosterom/C. Klumper-H. de Wilde 6-2, 0-6, 5-7; herenenkel C: A. Wyers-H. de Vries 4-6; 4-6. De verliezersronden werden wonnen door: damesdubbel B: van Straalen en M. Rietveld; dames dubbel C: B. Oosterom en A. Tref fers; herenenkel C: F. Kelderman. De pechprijs was voor mej. B. Oos terom en de scheidsrechtersprijs voor de heer G. Boere. ZEVENHUIZEN Burgemeester A. van *t Verlaat heeft zich tijdens de dinsdagavond gehouden vergadering van de Zevenhuizense gemeenteraad weer eens in zorgvolle bewoordigen uitgelaten ten aanzien van de continue ring van de woningbouw na 1967. Hij deed dit naar aanleiding van de goed keuring van GS van het in mei ’65 door de raad vastgestelde uitbreidings plan Dorp 1965 (ten westen van de Dorpsstraat). ”In 1967 zal nog op redelijke schaal woningbouw kunnen plaats hebben in onze gemeente, ’’aldus de heer Van ’t Verlaat,” maar als de financierings- moeilijkheden niet op korte termijn zullen worden opgeheven dan vrees ik voor de uitvoering van de werkzaamheden die de bouw van woningen in ht goedgekeurde plan mogelijk moeten maken.” De burgemeester was het volkomen eens met de voorwaarde die GS bij de goedkeuring hadden gesteld dat de te bouwen woningen beschikbaar zullen moeten worden gesteld aan de autochtone bevolking. ”Ik denk daarbij in de eerste plaats aan hen die krotwoningen en zg. noodwonin gen zullen moeten verlaten,’ voegde’ de heer Van ’t Verlaat daaraan toe. Htf deelde voort mee dat in 1967 kan worden begonnen aan de bouw van woningwetwoningen in twee woon lagen ter weerszijden van het Bego- niaplein. De raad van Zevenhuizen, voor het laatst in de zittingsperiode 66/67 in de oude samenstelling bijeen, werk te zich in ijltempo door de toch al niet veelomvattende agenda heen. Het belangrijkste voorstel was het uittrekken van een krediet groot 7500 voor de reconstructie voor het nu zolangzamerhand berucht ge worden kruispunt Noordeinde-Moer kapelse Zijde. Over dit agendapunt werd nog wat uitgeweid toen de heer P. Bie- mond (ar) een beetje troebel wa ter trachtte te vissen door op te merken dat de gemeente Moerka- pelle groter belanghebbende is bij deze reconstructie dan Zevenhuizen zelf. De heer Biemond verklaarde dat hij het op prijs zou hebben ge steld als Moerkapelle zich bij de realisering van het plan zich in fi nancieel opzicht van zijn goede kant had laten zien. De burgemeester ging er meteen op in: ’’Deze gehele zaak speelt zich af op Zevenhuizens grondgebied. Aangezien wij steeds trachten onze boontjes zelf te doppen hebben we de gemeente Moerkapelle niet om ’n aalmoes willen vragen. We hebben het gemeentebestuur niet benaderd dus Moerkapelle treft in dit opzicht zeker geen blaam.” MOERKAPELLE De heer Brouwer, voorzitter van de peratieve Raiffeisenbank voor venhuizen en Moerkapelle, zal op maandag 5 september a.s. om elf uur ’s morgens, de eerste steen leg gen van het nieuwe bijkantoor dat op dit moment wordt gebouwd in de nieuwe wijk van Moerkapelle. De eerste paal voor het fraaie, moderne gebouwtje werd in juli van dit jaar geslagen. het corset met steun gevende constructie; de oplossing bij alle moei lijkheden met uw figuur, onontbeerlijk bij corpu lentie, verslapte spieren, rugpijn, na operaties, etc. komt u eens vrijblijvend passen. Het gehele project zal 30.000 gaan kosten. Omdat de reconstruc tie betrekking heeft op drie tertiaire wegen participeert de provinciale overheid voor 22.500. Op een vraag van de heer C. Roos (pvda) kon de voorzitter antwoorden dat de werk zaamheden zullen beginnen zodra de notariële akte betreffende de aan koop van het pand Noordeinde 28 (dat zal moeten verdwijnen om de reconstructie mogelijk te maken) is gepasseerd. Alle raadsleden juichten het voor stel toe. De meesten konden ook in stemmen met het feit dat Moerka pelle niet in deze kwestie was ge mengd. De heer Van der Pol zei te hopen dat nu in een openbare verga dering van de Moerkapelsé raad een waarderende opmerking zou worden gemaakt ten aanzien van de Zeven huizense activiteiten. ”Dat zou de 1-0 achterstand die we hebben opge lopen toen een andere opmerking werd gemaakt opheffen, ”zo zei hij. De raad stelde in deze vergadering onder meer vast de statuten van de Stichting Schooltandverzorging De Negen Gemeenten. Men ging voorts akkoord met het voorstel aan de ge mengde zangvereniging Ons Genoe gen (Oud-Verlaat), het dameskoor Vox Jubiians en het Zevenhuizens Mannenkoor een jaarlijkse subsidie te verlenen van honderd gulden elk De huur van een twaalftal panden aan de Burgemeester Klinkhamer- weg werd met ruim 3 per week ver laagd in verband met een herziening van de huurprijs. Drie woningen aan de Rottekade werden door de raad onbewoonbaar verklaard. De panden konden niet meer voldoen aan de vv auuiiiA veen van ncini neringen deze maal weinig resul- taten zien, want het is nauwelijks te verwachten, dat de heer Smal- lenbroek nog gelegenheid zal heb-, ben zijn opvolger uitvoerig overj zijn Waddinxveense ervaringen in te lichten. Wat betreft Binnenlandse Zaken zal Waddinxveen nu gedul dig op een volgend oriëntatiebezoek; moeten wachten. telijk voor uw verrichtingen dienst van de gemeenschap.” Het laatste agendapunt van deze laatste bijeenkomst van Zevenhuizens raad in de zittingsperiode 62/66 betekende voor twee leden ook het einde van hun carrière in de plaatsel(jke politiek. Dat waren mevrouw C. Muit-Nieuw- land, die acht jaar geleden als eerste vrouw haar intrede deed in de Zeven huizense raad voor de Partij van de Arbeid, en de heer M. van der Pol, die in 1962 gekozen werd voor de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie. Burge meester A. van ’t Verlaat deed beide vertegenwoordigers in welgekozen en waarderende bewoordingen uitgeleide. Waddinxveen Tenslotte keerde hij ook die plaats de rug toe om in oktober 1962 een functie als hoofd van de openbare Jan Ligthartschool in Waddinxveen te aanvaarden. En het Gouwe-dorp bleek uiteindelijk een schot in de roos Gedurende zijn verblijf in Slie drecht, waar men hem nog altijd kent, was de heer Koppelaar de pro motor van de schoolmelkvoorziening hij was er ook penningmeester van de plaatselijke afdeling van het Ver bond voor Veilig Verkeer en be stuurslid van de Nederlandse On derwijzersvereniging. In Waddinx veen is ’meester Koppelaar’ verte genwoordiger van het onderwijzend personeel van alle openbare scholen in het bestuur van de gemeentelijke personeelsvereniging. De heer Smallenbroek, die vooral als lid van Gedeputeerde Staten en Tweede Kamerlid in het verleden zijn kwaliteiten heeft bewezen, heeft het als minister minder mee gezeten. Zijn beleid ondervond bij velen niet altijd voldoende begrip en waardering. Het is jammer dat de heer Smallenbroek niet meer in de gelegenheid zal zijn om tegen over de negatieve reacties ook nog daden te stellen, die positieve reac ties tot gevolg hadden kunnen heb ben. Ook voor Waddinxveen is het plotselinge vertrek van de minister jammer. Een minister van Binnen landse Zaken is nimmer in de ge legenheid alle gemeenten te bezoe ken. De plaatsen waar hij echter is geweest, zullen altijd in de herin nering blijven. Vooral wanneer een minister een goede indruk van een door hém bezochte gemeente heeft gekregen, zal dat in een verdere toekomst .ongetwijfeld mede van positieve invloed kunnen zijn op beslissingen^. die de- betrokken ge beenten raken. WADDINXVEEN Gemeente secretaris H. Jenné zal maandag a.s. tijdens een intieme ontvangst in de raadzaal van het gemeentehuis in het centrum der belangstelling staan De heer Jenné zal worden geëerd omdat het dezer dagen 35 jaar gele den is dat hij bij de gemeente Wad dinxveen in dienst kwam. De recep tie, die om elf uur begint, zal worden bij gewoond door ambtenaren van het gemeentehuis en verscheidene raadsleden. Na afloop van de markt op vrij dagavond wordt de Juliana var Stolberglaan steeds grondig gerei nigd en de volgende ochtend is er geen spoortje van het vele afval meer terug te vinden. Toch zouden wij willen pleiten voor de plaatsing van enkele forse vuilbakken tijdens de markt, waarin de patates-zakjes, kaaskorstjes, e.d. kunnen worden gedeponeerd. Het houdt de markt tijdens de markturen schoner en be spaart ’s avonds misschien ook nog wat werk. De heer Koppelaar werd in 1907 in het plaatsje Hardinxveld (bij Dor drecht) geboren. De schoolopleidin gen volgden elkaar in vlot tempo op lagere school-mulo-kweekschool. Reeds op achttienjarige leeftijd was de heer Koppelaar onderwijzer. Zijn directeur op de gemeentelijke kweek school in Dordrecht (die hij in drie jaar doorliep) was de heer Boersma, bij ouderen nog bekend als de man van de bekende schoolplaten Boers ma en Knip. Maar het waren slechte tijden in 1925. De minister van onderwijs to lereerde geen onderwijzersbenoe- mingen en er werden nogal wat scholen opgeheven. In 1926 slaagde de jonge onderwijzer Koppelaar erin een ’baantje’ te bemachtigen als vo lontair. Een jaar later volgde zijn eerste officiële, maar wel tijdelijke benoeming op een school in Hardinx veld waar al negen tijdelijke leer krachten werkzaam waren. Nadat de ’tijdelijke’ periode van anderhalf jaar in Hardinxveld toog de heer Koppelaar naar Sliedrecht, waar ook weer een tijdelijk ambt wachtte. Hier volgde al spoedig de vaste aanstelling. Tot 1942 bleef de heer Koppelaar onderwijzer aan school 5. In 1933 was hij getrouwd met mejuffrouw H. Fladderak en in hetzelfde jaar haalde hij zijn hoofd akte. School 5 lag nogal ver van huis en de heer Koppelaar moest er op fiets naar toe. Toen dat in de oorlog door gebrek aan goede fietsbanden echt niet meer ging werd hij over geplaatst naar school 3, dichter bij huis. Daar bleef hij tot 1958. Zwijndrecht was de volgende standplaats, maar het schoolgebouw verkeerde in dermate slechte condi tie, terwijl geen uitzicht op verbete- ÏTbor het ’vuurwerk’ in deze laatste bijeenkomst van de Zevenhuizense raad in de oude formatie zorgden tij dens de rondvraag de beide scheidende raadsleden, me vrouw C. Muit-Nieuwland (pvda) en de heer M. van der Pol (wd), Mevrouw Muit vroeg naar wegen om het links-van-de-weg-lopen vooral bij duisternis te kunnen be vorderen en de heer Van der Pol sloot zich daar als Veilig- Verkeerman onmiddellijk bij aan. Dit nog steeds veelvuldig in zwang zijnde, maar levens gevaarlijke gebruik dient - en daardoor was de gehele vergadering inclusief college het roerend eens - met be hulp van intensieve voorlich ting via media als pers, school Vereniging voor Veilig Ver keer en bejaardenbond be streden te worden. Het nut van bordjes zoals die onlangs in Moerkapelle zijn geplaatst werd door sommige leden in twijfel getrokken. Het verkeer kwam ook ter sprake bij een vraag van de heer Van der Pol naar de mogelijkheid tot uitbreiding van de bebouwde der ge meente in die zin dat de 50 km-borden op de invalswegen verder naar voren zouden kunnen worden geplaatst. Het gevaar voor snelrijdende au to’s op toch wel bebouwde gedeelten van die wegen kon dan worden bezworen. Bur gemeester A. van ’t Verlaat waardeerde de suggestie, maar wees meteen op de fi nanciële keerzijde van de me daille. „Die invalswegen staan al lemaal op het tertiaire we genplan. De provincie finan ciert dus grotendeels het on derhoud. Als we die wegge deelten binnen de bebouwde kom brengen dan zal de ge meente die kosten moeten dragen. Ofschoon de ver keersveiligheid bij deze over wegingen natuurlijk wel het zwaarst moet wegen kan ik echïer niettemin nauwelijks geloven dat Gedeputeerde Staten een suggestie van ons in die richting ter harte zul len nemen. We zullen uw op merking in ieder geval toch ter harte nemen.” Zowel mevrouw Muit als de heer Van der Pol brachten hierna de burgemeester dank voor diens vriendeljjke woorden mede gespro ken namens de raadsleden. Mevrouw Muit zei: ”Ik wil alle leden van deze raad dank zeggen voor de bijzonder prettige samen werking zoals we die in deze acht jaren hebben gehad. Bij het besturen van deze gemeente wens ik u gaar ne veel wijsheid toe. Ik hoop dat het Zevenhuizen goed mag gaan.” De heer Van der Pol liet zich in ongeveer dezelfde bewoordingen' uit ”Ik ben zeer dankbaar dat u ons af scheid niet ongemerkt voorbij hebt laten gaan. De samenwerking was uitstekend en de gezellige sfeer tij dens de bijeenkomsten is me altijd goed bevallen. Dat het Zevenhuizen goed moge gaan, is mijn oprechte wens.” Tot mevrouw Muit zei de heer Van ’t Verlaat: ’’Gedurende de acht jaren dat u van onze raad deel hebt uitge maakt heeft u uw gaven belangeloos in dienst van de gemeenschap ge steld. Sommige van uw wensen zijn vervuld, vele onvervuld gebleven, maar de belangen van jong en oud heeft u in dit gezelschap altijd met vuur behartigd. De zorg voor het behoeftige kind en de belangen van de bejaarde lagen u na aan het hart U zult het ongetwijfeld betreuren dat aan de Zevenhuizense bejaarden gedurende deze zittingsperiode nog geen onderdak is kunnen worden verschaft. Maar hoewel onze wensen in de richting nog niet een-twee-drie zijn te realiseren, zijn we toch op de goede weg. Mevrouw Muit, in de korte tijd dat ik u als raadslid heb mogen meemaken heeft u zich doen kennen als een vrouw met een sterk ontwikkeld sociaal gevoel. U had een open oog voor de mening van an ders denkenden; beschikte over be- stuurscapaciteiten. Ik weet zeker dat ik namens allen spreek als ik zeg dat we u zullen missen. U was de eerste vrouw die ooit deel uitmaakte van de Zevenhuizense raad en zult voorlopig ook de laatste zijn. Moch ten er destijds mensen zijn geweest die afwijzend stonden tegenover de intrede van een vrouwelijk raadslid men is daar nu wel anders over gaan denken. U heeft in dit mannengezel schap uw ’mannetje’ uitstekend ge staan. De humor was u een gelukki ge eigenschap. U kunt terugzien op een welbestede periode. Wij zijn u dankbaar voor hetgeen u voor Ze venhuizen hebt gedaan.” De heer Van der Pol werd als volgt toegesproken: ”U heeft slechts een vrij korte tijd zitting gehad in onze raad. Niettemin heeft u zich ontplooid als een actief gemeentebe stuurder. U bent het raadslid met wie ik in het jaar dat ik nu hier ben misschien wel het meest in contact ben geweest, zij het dan in andere hoedanigheden. We ontmoetten el kaar het afgelopen jaar in het be stuur van de Stichting Bejaarden huisvesting, waarvan u deel uit maakt; u bent evenals ik lid van het bestuur van de Stichting Molen viergang; in uw functie van voor zitter van de Hollandse Maatschap pij van Landbouw kwam ik met u meermalen in contact. In al die hoe danigheden zal ik u ook na uw af scheid als raadslid nog blijven ont moeten. In de raad bewoog u zich vaak op het gebied van de verkeers problemen, vanavond is dat nog weer eens gebleken. Vele voorzie ningen op dat gebied zijn in de afge lopen vier jaar mede dank zij uw activiteiten tot stand gekomen. Als raadslid was u wars van scherp slijperij en had u - evenals mevrouw Muit - begrip voor visies die niet al tijd de uw waren. Ook u, mijnheer Van der Pol, zijn we oprecht erken-' De examencommissie werd ge vormd door de heer Van den Berg, KNZB-official en badmeester A. J. Troost. De zwemkwaliteiten van de kandidaten stond over het algemeen op een zeer hoog peil. Hekman, Dicky de Leeuw, Kees Senneker, Maarten van Veen, Ria van Os, Ton Houtman en Anke Ba- rendrecht; Geoefend zwemmer: Wim Com peer, Barry Tamerus, Dolf Fahrner, Arie de Groot, Tom v.d. Berg, Ma rijke Zorge, Albert Hekman, Mineke Hoogerdijk, Carla Boer, Luuk v.d. Heide, Agnes Bonte, Bernadette Zur lage en Caroline Zurlage; Zwemvaardigheid 1: Elly Kuipers Amo Cuppen, Jan van Straaten, Aad van Straaten, John Kleiweg, Wim Sliedrecht, Onno Dicker en Hans Dicker; Zwemvaardigheid 2: Hans Leeuw en Peter van Gelooven; Zwemvaardigheid 3: Joke Adel. WADDINXVEEN De zoon van ds. J. R. Cuperus, kandidaat D. J. Cuperus zal zondagmiddag a.s. zijn intrede doen als predikant in de Hervormde Gemeente te Aalst. Hij zal worden bevestigd door zijn va der. Kandidaat Cuperus gaat in Aalst een sedert november 1964 be staande vacature vervullen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 2