1966 voor In de toekomst vechten voor F elicitaties c.s Groeiend Moerkapelle heeft sluitende begroting zelfstandigheid J. Brouwer legt eerste steen Raiffeisenbank Moerkapelle Laatste vergadering zittingsperiode van en naar Tentoonstelling fotowedstrijd Kunststichting Pony-club N. Kampioenschap IW0N1NG1NR1CHTINGI Uitslag ballon- fotowedsrijd Unieke reklame methode Spectaculair stunten door José Canga Grotere frequentie openingstijden gina -t Afscheid Waddinxveen Moerkapelle Zevenhuizen k DOKTERSDIENSTEN GESPECIALISEERD IN STIJLMEUBELEN II^DE KERKEN NODIGEN 20 jaar Waardering Straatbelasting Nood Zelfstandigheid WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/HOLLANDS HART donderdag 8 september 1966 Zondag 11 september 1966 beknopte 7 WADDINXVEEN: ZEVENHUIZEN bnk De zondagsdienst zal worden waar genomen door Dr. Th. G. Blom, Kon. Wilhelminasingel 83, tel. 2112. Geref. Gemeente: V.m. 9.30 en nam. 6.30 uur Leesdienst Ver. Vrjjz. Herv. Geen dienst. De demonstraties trokken veel belangstelling. Waren er bij de eer ste ongeveer duizend mensen, de tweede demonstratie trok al bijna het dubbele aantal. Ook ’s a.vonds lijk 16 en 14 procent. Het voorstel tot verhoging van de straatbelasting werd zonder hoofdelijke stemming aanvaard. De eerste prijs ging naar P. Bak-' ker, Prinses Irenestraat 23, de twee de prijs was voor K. L. Moed, Roem. Visscherstraat 5 en de derde prijs A. J. van Pinxteren, Kon. Wilhelmina- plein 19, allen te Waddinxveen. Eer volle vermeldingen werden gegeven aan de foto’s van F. Rincheval, PR. Bemhardlaan 24 en aan de andere inzendingen van de heren P. Bakker en K. L. Moed. WADDINXVEEN Tijdens een in Zevenhuizen gehouden kampioens wedstrijd, waaraan twintig leden van de Pony club van de Gouwe Ruiters en vyf ruiters deelnamen, zyn de Waddinxveners goed voor de dag ge komen. Hervormde Immanuëlkerk: V.m. 9.30 uur Dr. A. van Haarlem. Nam. 7 uur Prof. dr. W. C. van Unnik Bilthoven. Oud Geref. Gemeente, Zuidkade 158 Dinsdag 13 sept., 7 uur ’s avonds Ds. Gebraad van St. Filipsland. Remonstrantse Kerk: V.m. 10 uur Ds. J. G. Paardekooper, Hilversum. Evangelisch Molukse Kerk: (in Bethel, J. W. Frisoweg) Nam. 7 uur Ds. P. Fader. Gereformeerde Kerk: V.m. 9.30 uur Ds. J. Bos. Nam. 6.30 uur Ds. A. J. van Sluys van Berkel en Roderijs. Hervormd wijkcentrum Bethel: (Jan Willem Frisoweg) V.m. 9 uur Ds. C. Baas, Nieuwerkerk Nam. 5 uur De heer H. Twigt, Delft. Ned. Hervormde Kerk: V.m. 10 uur Ds. Steewhouwer van Alphen a.d. Rijn. Nam. 7 uur Ds. A. van Eyk van Bergschenhoek. Ned. Hervormde Kerk: V.m. 9.30 uur Ds. A. Boertje. Nam. 6.30 uur Ds. A. Boertje. Kapel aan de Rotte: V.m. 10 uur Ds. H .C. van Iterson van Rhoon. De zondagsdienst wordt waargeno men door Dr. J. Tol, Dorpsstraat 12, Bleiswijk tel. 01892-500. Hervormd Wykgebouw, Esdoornlaan: V.m. 9.30 uur Ds. A. J. Jorissen, Utrecht. Nam. 5 uur Ds. G. H. van Kooten, Delft. Nederlands Hervormde Kerk: V.m. 9.30 uur Ds. L. Vroegindeweij, Delft. Nam. 6.30 uur Ds. Wolters, Bunnik. WADDINXVEEN Gezien het grote aantal teruggekomen kaartjes van de onlangs gehouden ballon- wedstryd van de Coöp. Raiffeisen bank Waddinxveen heeft het vast stellen van de einduitslag aanzien lijk meer tijd gevergd dan was voor zien. Hetzelfde geldt trouwens voor de fotowedstrijd, waaraan een groot aantal inwoners heeft meegedaan en ook zeer veel tijd heeft besteed. Gereformeerde Kerk: V.m. 9 en 10.30 en Ds. J. Snoey. (Sjaak Noteboom). Van de vele personen die de heer Venema vorige week feliciteerden met diens onderscheiding was bur- R.K. KERK Kerkdiensten op zondag: St. Victorkerk, Zuidkade: H. Missen om 7.15, 9.00 en 11.00 uur St. Petruskapel, J. W. Frisoweg: H. Missen om 8.30, 11.15 en 17.30 uur Kerkdiensten in de week: St. Victorkerk: iedere dag een H. Mis om 7.45 uur, woensdag 20.00 uur en /rij dag 7.00 uur St. Petruskapel: een H. Mis dinsdag 7.45 uur, donderdag 20.00 uur en zaterdag 9.00 uur. (kindercrèche in de kleuterschool aan het Koningin Wilhelminaplein tijdens de H. Mis van 8.30 uur). Jehovah’s Getuigen, Kerkweg 66; donderdag 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag 15.30 uur Openbare toespraak 16.30 uur Wachttorenstudie we gebouw gedurende vijf dagen van de week op nog vast te stellen tijden open te stellen. Mevrouw v.d. Herik zal het bankfiliaal beheren. Zij is reeds twaalf jaar werkzaam bij de Zevenhuizense Raiffeisenbank. Woorden van dank en afscheid sprak de heer Keijzer tot het raads lid de heer L. van der Spek (A.R.), die in de nieuwe raad niet zal terug keren. ”U bent een figuur geweest, die in dit gezelschap paste,” aldus de burgemeester tot de scheidende, ”u hebt zeer wel willen meewerken aan het behartigen van de belangen van de gemeente.” Alle prijswinnende en bekroonde foto’s worden vanaf vandaag tot en met zaterdag a.s. tentoongesteld in het expositiezaaltje van Boekhandel Veldwijk aan de Kerkweg. Na afloop kunnen de inzenders foto’s, die niet aan de Kunststichting zijn vervallen bij de boekhandel terughalen. Daar het de laatste vergadering van de raad in de oude samenstel ling was, gaf burgemeester Keijzer in de rede nog een overzicht van wat in de afgelopen zittingsperiode van vier jaar is verricht. De raad van Moerkapelle vergaderde in die vier jaren eenendertig maal, met in begrip van drie buitengewone ver gaderingen: het bezoek van de com missaris der Koninging, het afscheid van de vorige burgemeester en de installatie van de heer Keijzer. Het college van B. en W. kwam in die periode zevenennegentig keer bijeen. Met betrekking tot de periode die nu gaat komen, zei de burgemeester ”We moeten er ons van bewust zyn, dat we in de naaste toekomst zeer hard zullen moeten vechten voor onze zelfstandigheid. Een gemeente als deze, met zo’n intensief vereni gingsleven, met zo’n actieve bevol king en zo’n economische gezond le ven kan eenvoudig niet worden op geheven.” burgemeester om een welgemeend ”dank-je-wel” naar Zevenhuizen te sturen, nu de reconstructie van het kruispunt in zicht is, werd door de raad aanvaard. De Moerkapelse vestiging van de Raiffeisenbank bestaat nu bijna 20 tig jaar. Dank zij de medewerking van het gemeentebestuur konden aanvankelijk zittingen worden ge houden in het gemeentehuis (éénmaal per week). Twee jaar geleden verliet men het gemeentehuis omdat dat toen reeds te klein was om het personeel van de secretarie zelf te herbergen en trok de bank in een salonwagen aan de Nassaustraat. Het aantal zittingen werd uitgebreid tot tweemaal per week. Thans geeft ook deze frequentie veel problemen, zodat men het voor nemen heeft om de bank na de of ficiële ingebruikneming van ’t nieu- Waddinxveen Voor het werk dat hij altijd het liefst heeft gedaan werd oud-wethouder ir. J. P. H. Ve nema tjjdens de afscheidsvergadering van de oude Waddinxveense gemeenteraad benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Het Koninklijk Besluit dat deze onderscheiding had gesanctioneerd verscheen dinsdag in de Staatscourant. Wethouder Venema en diens gezin hier nog eens op de foto. Burgemeester I. J. P. Keijzer was juist van mening, dat er een dank betuiging naar Zevenhuizen zou moeten worden gestuurd,” al heeft die gemeente ons niet om een aal moes willen vragen, hoewel we ze ker wel een andere gift in petto hadden gehad.” Een voorstel van de Behalve de behandeling van de begroting vermeldde de raadsagen- da nog enkele punten, waaronder een voorstel tot het aanvaarden van een schenking van grond en een voor stel tot verhoging van de straatbe lasting. Het heffingspercentage van gebouwde eigendommen is verhoogd van 6 tot 12 procent, dat van onge bouwde eigendommen werd van 3 op 8 procent gebracht. Bezwaren hiertegen had de heer De Knegt, die de verhoging wel erg fors vond en zich afvroeg, of die verhoging, te meer daar de begroting toch sluitend was, niet over twee jaar zou kunnen worden uitgesmeerd. Hetgeen de burgemeester een ongelukkige ge dachte vond, omdat de belastingbe taler dan de idee krijgt met jaar lijks hoger wordende belastingen te maken te hebben. Bovendien stelde de burgemeester, dat zelfs de nieu we percentages nog laag zijn verge leken met de door het provinciaal bestuur voor de gemeenten geadvi seerde percentages van respectieve- WADDINXVEEN De reclamemensen deinzen nergens voor terug als het erom gaat het produkt van hun cliënt op een zo spectaculair mogelyke wijze aan den volke te presenteren. Simca deed het maandagmiddag en -avond in samenwerking met Gevaert-Agfa, Vredestein en Total-benzine op wel heel curieuze wyze door middel van een demonstratie stuntrijden door de van enkele televisieuitzendingen reeds bekende José Canga die op de Sniepweg zyn vaardigheid met het automobiel, in het byzonder met de Simca’s 1000 en 1501 op unieke wyze toonde. Uitmuntende staaltjes van reactie vermogen, rijvaardigheid, technisch vernuft, berekening, acrobatjek, waaghalzerij en ga-zo-maar-door; we kregen ze allemaal te zien. Vre destein moest op het stroeve, kurk droge wegdek heel wat bandjes of feren. José Canga en zijn twee as sistenten voerden met de kleine Franse wagens de meest angstaan jagende figuren uit, maar alles kwam uiteindelijk en gelukkig weer op zijn wieltjes terecht. Ofschoon deze demonstraties na tuurlijk weinig zeggen van de kwa liteit van Simca noch van de voor delen van deze auto boven de con currerende merken, blijft het feit dat de chef van de in totaal vijftien man sterke equipe, de heer G. K. Otto jr., aan de hand van cijfers kan aantonen dat overal waar de Simca-karavaan een bezoek heeft gebracht de verkoop van Simca’s met een aantrekkelijk aantal pro centen omhoog loopt. En daarom is het uiteindelijk begonnen. was het op de Sniepweg een drukte van belang. Televisie-omroepster Karin (ex-Vara: Kraaykamp, a.s.- Tros: Van Wamelen) gaf tijdens de middagvoorstelling van het Simca- circus van haar belangstelling blijk. De Simca-demonstratieploeg kwam noodgedwongen naar de Waddinx veense Sniepweg. De gemeente Gouda gaf voor demonstraties geen toestemming. „Waddinxveen was voor ons de meest dichtbije aan trekkelijke plaats. Bovendien kre gen we hier alle medewerking van het gemeentebestuur.” Tijdens de drie demonstraties die in de loop van de dag werden ge houden (één in floodlight) werd door Agfa een fotowedstrijd geor ganiseerd met door de fabriek be schikbaar gestelde fototoestellen. De uitslag van deze activiteit hopen we te zijner tijd te kunnen publi ceren. Namens de raad nam de heer Knegt afscheid van de heer Van der Spek en ook wethouder D. van der Spek (S.G.P.) sprak nog enkele woorden ten afscheid. waterzuivering en aansluiting het aardgasnet. meester Van der Hooft de eerste. De burgemeester vond ook dat een deel van de ridderorde op de schouders van mevrouw Venema-van Baren rustte. Mevrouw Vene ma is tot voor kort steeds actief geweest in de Neder lands Christen Vrouwenbond, de gereformeerde gezins zorg, etc. Van oud-wethouder S. Pille (zelf ook ridder in de orde van Oranje-Nassau) kreeg ir. Venema namens de andere leden van het college een draagmedaille op een balkje. De door alle eerbewijzen diepgetroffen schei dende wethouder sprak in zijn dankwoord de hoop uit dat Waddinxveen zou mogen blijven groeien en bloeien. ”Ik heb mijn werk met veel gebreken gedaan. Daar ben ik me van bewust. Maar ik heb altijd getracht mee te werken aan het welzijn van deze gemeente,” zo be sloot hij. Vele ingezetenen maakten van de gelegenheid gebruik de populaire wethouder tijdens de receptie, die vrijdag werd gehouden in het gereformeerd verenigingsgebouw geluk te wensen. Kruispunt In een beknopte algemene be schouwing (de enige, die werd ge houden) MOERKAPELLE Burgemeester en wethouders van Moerkapelle hebben tijdens de laatste vergadering van de oude gemeenteraad zaterdagmiddag jl. de gemeentebegroting voor 1966 aangeboden. Het was - tot genoegen van B. W. - een sluitende begroting met (zonder by dragen van de kapitaalsdienst) op de post ’’onvoorziene uitgaven” een bedrag van 16.939,50 als batig slot van de gewone dienst. De begroting werd vrywel zonder aanmerkingen door de raad geaccepteerd en goedgekeurd. In hun aanbiedingsbrief by de be groting spraken B. W. over een gezonde financiële positie van Moer- kapelle, waarby met een zekere vol doening kan worden teruggezien op hetgeen is verricht en waarbij men ten aanzien van de toekomst niet pessimistisch gestemd hoeft te zyn. Toch blijft een voorzichtig finan cieel beleid nodig. Met de groei van de gemeente groeit het aantal pro blemen, waarmee veel geld is ge moeid. Daar uitkeringen van het ryk via het gemeentefonds altijd zyn gebaseerd op het aantal inwo ners, kunnen hogere ryksbydragen eerst na enige jaren, na het bouwen van woningen bijvoorbeeld, tege moet worden gezien. Reeds een aan tal kapitaalswerken is uitgevoerd en ook verder in dit jaar zullen vele verbeteringen en uitbreidingen tot stand moeten komen. B. W. zeiden verder: ”De goede voortgang van zaken heeft ook een andere nuttige kant. Het schijnt na melijk helaas de tijd te worden om door activiteiten en uitbreidingen aan te tonen, dat er nog mogelijkhe den voor een zelfstandig bestaan der gemeente zijn. Voor zover hier aan wordt getwijfeld, wil Moerka pelle laten zien, dat met veel samen bundeling van krachten op bestuur lijk en administratief niveau ook door weinigen veel en efficiënt werk in het belang van de gemeente, van de gemeentschap en de omgeving kan worden verricht.” Uitbreiding Ten aanzien van de uitbreiding van de gemeente is het gemeentebe leid er op afgestemd om het bestem mingsplan ’’Noord” uiterlijk in 1970 te hebben gerealiseerd. Gezien de woningnood zal echter worden ge tracht in een nog sneller tempo te werken, zodat de gemeente wellicht spoedig voor de vraag zal worden gesteld in welke richting verder uit te bouwen. Het college wilde op die vraag nog geen antwoord geven, mede omdat het streekplan ’’Rijn en Gouwe” nog niet is aangeboden. In dien nog dit jaar kan worden be gonnen met het bouwen van een nieuw contingent van veertig wo ningen, en dit in 1967/68 wederom het geval zal kunnen zijn, zal Moerkapelle uit de werkelijke wo ningnood geraken. Projecten welke volgens B. W. nog dit jaar hun beslag zullen krij gen zijn een bedrijfsterrein, accomo- datie voor brandweer en gemeente werken en de aanleg van een 2630 m2 groot parkeerterrein t.b.v. het vrachtverkeer aan de straat. Begin 1967 hoopt Zuidplas- men een bescheiden begin met liet verbreden van de Dorpsstraat te kunnen ma ken. Belangrijke kapitaalswerken, die in de zeer naaste toekomst dienen te worden voltooid, zijn volgens B. W. de verbetering van de accomoda- tie van het gemeentehuis, de uitbrei ding van de begraafplaats, een riool waterzuivering en aansluiting op De ballon van Carin v. Rossum, J. v. Stolberglaan 84, kwam het verste weg en belandde in Ostra in Zuid- Zweden. Voor haar dus het spaar boekje met 100. Het verste weg in Duitsland kwamen de balonnen van Jan Aalbers, Pr. Marijkestraat 17, Keesje Meiderwijk, Burg. Trooststr. 18 en Leny Duynhoven, Wil lem de Zwijgerl. 61, die respectieve lijk de prijzen van 75; 50 en ƒ25 verwierven. Voor de afzenders van de 26 ballonnen die daarna het verst weg kwamen is er het spaarboekje van 10. Het zijn: Geert Jan Herder Kerkw. 228a; Yvonne Graveland, Henegouwerw. 113; Tonnie Manusa- ma W. de Zwijgerl. 15; Aedje Gouw R. Visscherstr. 28; Ronald Benijk K. Wilhelminapl. 23; Cora Kloesterman Mauritsl. 1; Jan v.d. Krans Stations- str. 31; Piet de Heer St. Victorstr.29; Klare van Dodewaard W. van Zwij gerl. 25; Dik Maurits 2e Bloksw. 14; Helma v.d. Willigen A. Paulowna- str. 2; Marian Lindhout, Pr. Marij- kel. 15; Anjo Meiderwijk, Burg. Trooststr. 18; Tony van Hoven Plasw 27; Hans Blok Pr. Irenestr. 3; Willem Braat J. W. Frisow. 3; Carla Matse Acaciastr. 53; Trix Los Kerkw. 85; Marian van Kralingen Moerdijkstr. 24 (Moerkapelle); Kees de Joode Prunusstr. 22; Hans Dool A. v. Solmsstr. 23; Mieke Ketelaar St. Vic torstr. 11; Grietje Pit Pr. Alexander- str. 1; Marieke Koele J. v. Stolberg laan 45 en Raymond Plaissier W. de Rijkel. 98, allen te Waddinxveen. De meeste kaarten kwamen te recht in de Achterhoek en in West- Falen even over de Duitse grens. Enkele kaarten kwamen voorts uit noord-west Duitsland. Voor de fotopuzzel waren nog zo veel goede oplossingen, dat notaris D. B. van der Most er aan te pas moest komen om de volgorde van de prijswinnaars te kunnen vaststellen. De uitslag is als volgt: 1-/ 100 Mevr. N. op ’t Hof-Overbeke, Jac. Lennepstr. 11; 2-75 Ineke Kroes, Noordeinde 130; 3-/ 50 Cees Boer, de Genestetl. 100 en 4-/ 25 M. v. Hof wegen, Eikenlaan 18. Prijzen van 10 vielen toe aan: Chris Vermeij, Oltmanstr. 2; Kees Peels, Bilderdijkl. 40; J. Vermeij, Burg. Trooststr. 40; Jantje de Ruiter Henegouwerw. 96; Mevr. W. v. Leeuwen-v.d. Dool, W. de Rijkel. 28; F. Hertog, Kerkw. 74; Desiree Tref fers Brugw. 114; Mevr. T. Vermeij-' Goudriaan, W. de Rijkel. 102; Len- neke Verbakel, Oranjel. 11; Alex Verbakel, Zuidk. 6; A. W. Smit Jr. E. Casimirl. 10; Mej. A. M. Hoogen- doorn, Brugw. 112; J. Kruit, P. C. Hooftstr. 11; Janneke Hoogendoorn Meidoomstr. 31; Mevr. J. C. Vis- Noordam, Kerkw. 149a; P. D. Oskam Mauritsl. 46; S. Verweij Kerkw. 49; A. L. N. Warmeling, J. v. Stolbergl. 21; Joke Schaap, Prunusstr. 47; B. A Schelling, Pr. Margrietstr. 38; Mevr. G. van Oort-v.d. Haak, Kerkw. 196; M. Kersbergen, Pr. Alexanderstr. 6 Mevr. Hagen, Pr. Margrietstr. 6, C. Koren, Kerkw. 80 en Wim Assche- man A. v. Solmsstr. 7, allen te Wad dinxveen. Alle prijswinnaars ontvangen nog persoonlijk bericht over de wijze, waarop de prijzen in ontvangst kun nen worden genomen. nam. 5 uur MOERKAPELLE De eerste steen voor het nu snel van de grond komende Moerkapelse filiaal van de Coöperatieve Raiffeisenbank voor Zevenhuizen en Moerkapelle is maandagmorgen in aanwezigheid van een flink aantal belangstellenden, onder wie het voltallig bestuur van de bank en architect L. Roggeveen uit Waddinxveen, gelegd. Het was de voorzitter van het bestuur, de heer J. Brouwer uit Moerkapelle, die deze officiële handeling verrichtte. Op 6 juni van dit jaar sloeg hij ook de eerste paal voor het bankgebouw annex woning voor de kassière, mevrouw T. v. d. Herik- Hoogendoom. Na de steenlegging begaf het ge zelschap zich naar het Dorpshuis aan de Raadhuisstraat waar de heer Brouwer tijdens een genoeglijke bij eenkomst het woord voerde. ’’Op nieuw hebben we een mijlpaaltje be reikt in de geschiedenis van de Moer kapelse Raiffeisenbank,” zo zei de voorzitter,” Ik wil die geschiedenis in drie stukken verdelen, het heden, verleden en de toekomst. Het verle den berust bij de architect, de heer Roggeveen, het heden bij de werkers de toekomst bij onze filiaalhoudster.” De heer Brouwer vond die toekomst vanzelfsprekend het meest belang rijk. Hij sprak de hoop uit dat het nieuwe filiaal een beter en snellere dienstverlening zou betekenen voor de Moerkapelse cliëntele en dat het gebouwtje zou mogen bijdragen tot verfraaiing van de gemeente. Het gebouwtje, dat volgend voorjaar gereed zal komen, verrijst aan de Nassaustraat. Het wordt gebouwd door de fa. J. Koster uit Moerkapelle. WADDINXVEEN Zeven ama- teurfotografen hebben in totaal der tig foto’s ingezonden voor de door de Kunststichting Waddinxveen geor ganiseerde fotowedstrijd van de beeldenexpositie in het Warnaar- plantsoen. LJL_) bracht de heer Jac. De Knegt (Neutr. Arb. Partij) het kruis punt Dopsstraat-Zijde-Noordeinde ter sprake. ”De oplossing is in zicht,” zei hij, ’’in Zevenhuizen is eindelijk de beslis sing gevallen. Dat werd tijd ook. Al jaren geleden was het beloofd. Het kost wel 30.000, maar daarbij draagt de prov. overheid 22.500 bij. Dus de kosten vallen nogal mee en ik vraag me af, waarom het zo lang heeft moeten duren.” De heer De Knegt wilde voorts weten hoe col lege en raad tegenover een grens wijziging staan, waarbij het Noord einde bij Moerkapelle zou komen. Volgens hem voelde het merendeel van de bewoners daar zich meer tot Moerkapelle dan tot Zevenhuizen be horen. Het eerste pony achttal behaalde een eerste prijs met 104J punt en het tweede achttal een tweede prijs met 94J punt. Individueel waren de prij zen als volgt: Ringe I: 1-Marian Ou- dijk, 102 pt; 2. Kees v. Tol, 99 pt; 3. Lia Kroes, 97 pt; Ring II: 1. Greet Hoogendoorn, 101 pt; 2. Annie v.d. Broek, 95jpt; 3. Kok Bos, 94 pt; 4- Wim Verboom, 93 pt; 5 Kors v. Til burg, 92 pt. Streekkampioen werd Greet Hoogendoorn met 97 pt; en Marian Oudijk res.-kampioen met 95 pt. Vier Gouwe ruiters werden streekkampioen met 99 pt. Bij het springen B behaalde Cormy Glasbeek een eerste prijs. Verder waren er nog verscheidene derde, vierde en vijfde prijzen voor Waddinxveners. De uitslag had tot gevolg, dat de pony-club van de Gouwe ruiters za terdag a.s. tijdens nationale kam pioenschappen in Apeldoorn als enige de Bond Zuid-Holland-Noord- Brabant van Landelijke Rij vereni gingen zal mogen vertegenwoordi gen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1966 | | pagina 4