voor JïB van LP Veel vis HSW voor Zwemfeest was te nat SUCCES AGENDA’S WILLEMM 25.000 zwemdiploma’s d. Bosch W interprogramma NCVB-dames zwemmen Eminent viste VOO geeft beker voor deze we Reprodukties Boekhandel Veldwijk N.V. Posters WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 14 SEPTEMBER *72 2 Pagina 3 (Advertentie) Kontaktavond WSE Ontvangen de nieuwe Boekhandel Veldwijk nv VOOR WADDINXVEEN BURGERLIJKE STAND A A G E N De afdeling Waddinxveen van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond begon woensdagavond het nieuwe seizoen met een vergadering in het gere formeerd verenigingsgebouw. Ds. G. Koenekoop te Rotterdam liet de NCVB-dames kennis maken met enkele aspekten van het ziekenhuisleven. Zijn onderwerp: ’Humoristische schetsen uit het leven in het ziekenhuis’, lichtte hij toe door middel van sneltekeningen. H- IB; r r wv. ir Vrijdag werd de heer A. C. van den Bosch gehuldigd i.van. het uitreiken van het 25.000ste diploma dat hij als toe zichthouder van de KNZB afnam. De heer Van den Bosch die in heel de om trek regelmatig diploma's afneemt doet dit werk al vele jaren belangeloos. ill 4 4 3 2 2 2 2 1 0 0 0 4 4 4 3 2 2 2 1 1 1 0 0 2 2 2 2 1 1 1 l1 0 0 0 o De heer Van de Bosch reikt zijn 25.000ste diploma uit aan Jeanet te Hageman. De tijdens het zwemfeest gehouden wed strijden leverden de volgende uitslagen op: Sprietlopen - Kleding: 1. Rudy Wil link, 2. Johnny van Beek, 3. Fred Sol. Afstand: 1. Marco Groenheyde, 2. Anke Slappendel, 3. Johnny van Beek. Hinder- Burgemeester Van der Hooft feli- citeerd de heer Van de Bosch en overhandigt hem een geschenk. nisrace scholen: 1. Willem van Oranje- school, 2. Kon. Julianaschool, 3. Mgr. Bekkersschool. Familie-estafette: Gouwe leden: Fam. Kooyman, 2. Fam. Van Til burg, 3. Fam. Verwey. Niet Gouwe le den: 1. Fam. Wiersma. Marco Groenheyde aan het eind van de lange wiebel-spriet. 1 WIG WAM BAM - The Sweet 2 BOTTOMS UP - Middle of the Road van de week/t ved- ton- met duif heid atste HELLO AND THANK YOU - Mouth and Macneal o.a. It’s Great Fun - He/lo A Sing Along - I need you to turn to e.v.a. 17,50. CHR. OPENBARE BIBLIOTHEEK Jul. v. Stolberglaan: ma wo en vr 14.30 tot 17.30 u en 18.30 tot 20.30 uur; di 10 tot 12 uur. St Victorstraat: di en vr 19 tot 21 uur, do 15.30 tot 17.30 uur. Anne Frank-centrum: di en vr 14.30 tot 17 uur en 18.30 tot 20.30 uur, wo 18.30 tot 20.30 uur. 1 28; oren 24; 2 18 W. van en Getipt door Veronica en ver krijgbaar bij Op donderdag 21 september vindt de eerste WSE-klaverjasavond van dit sei zoen plaats. De volgende avonden zijn steeds op de derde donderdag van de maand. Aanvang 20 uur. Behalve de prijzen van 50, 25 en 10 die wor den uitgereikt op de laatste kontakt- avond in maart aan degene die minstens vijf van de zeven hebben meegespeeld, zijn er iedere avond een aantal prijzen te winnen. De grote WSE-avond wordt gehouden in het verenigingsgebouw aan de Stationsstraat op vrijdag 11 maart. Het zwemfeest, dat De Gouwe jongst leden zaterdag in ons zwembad had geor ganiseerd, was volledig in overeenstem ming met het nu afgesloten zwemsei- zoen. Het is totaal verregend. Iedereen deed natuurlijk zijn best om er wat van te maken, maar als onder een loodgrijze lucht en onbarmhartige regenstralen de bezoekers een voor een de aftocht bla zen, is de lol er gauw af. De hengelsportvereniging Waddinxveen hield op zaterdag 9 september de vierde wedstrijd van de kompetitie maatvis. Er werd gevist in de Vliet te Leidschendam. De vangst was zeer goed; 22 hengelaars, waarbij drie jeugdleden, haalden 198 maatvissen op de kant met een totale lengte van 3418 cm. De uitslagen waren: 1. P. Rodenburg 370 cm; 2. N. de Graaf 351 cm; 3. J. van Egdom 271 cm; 4. W. Hoogerdijk 235 cm; 5. C. Broer 220 cm. De stand bij de jeugd is als volgt: 1. J. Hofman 132 cm; 2. J. Rijnsburger 15 cm. De stand van de kompetitie maatvis is na vier wedstrijden: 1. W. Hoogerdijk 1034 cm; 2. J. van Egdom 918 cm; 3. M. van Ofwegen 712 cm; 4. C. Broer 625 cm; 5. W. T. Hidding 609 cm. De hengelsportvereniging Waddinxveen houdt op zaterdag 16 september de vier de kompetitiewedstrijd alle maten, tevens kaskonkours. Er wordt gevist in de Am stel te Vrouwenakker. Aan vang 7 uur. Inschrijven bij J. Hoogendoom hengel sport, voor vrijdag 19 uur. Vertrek van het station 6 uur. Dick Speksnijder, Anja v.d. Vlist, Ma- rielle Koot, Marjan van Wieringen, Lia de Vos, Elfrida Kersbergen, Arjan Reym, Bea Heksloot, Marie Jose Wubben, Michael Mansveld, Rene de Rijk, Petra Wiersma, Marianne den Haan, Ella Thuis, Jan Boom. B: Ester van der Ark, Alina Wesseling, Marco Wesseling, Margo van Erk, Van der Starre, Peter van der Neut, Fred Fa ber, Jako Beekman, Simonet Kwisthout, Irene Subelink, Johnny de Bruin, Zilla de Bruyn, Ronnie Wesseling, Erwin v.d. Horst, Willem Bloem, Michel Weurman, Ester v.d. Hoeven, Ingrid van ’t Hof, Alia Kersbergen, Rita Smeenk, Rian Verwaal, Gesientje v.d. Kolk, Gre Kok, Judith Pellicaan, Gijs Dool, Maarten Dullens, Sjaak de Graaf, Marloes Wek- king, Yvonne Verwoerd, Johnny Ver- woerd, Marianne Koekkoek, Freddy Langendoen, Peter van Helden, Carla de Wit, Trees Garlich, Rik Verwaal, Philip Limvers, Monique Broere, Hanny van Geffen, Herman Cohen, Manon v. Delft, Mary Sevemin, Sjaak Oudijk, Cora Hee- GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: poppenwandelwagen, zwart étui met sleutels, herenportemonnee met inhoud, betaalpas, blauw meisjesgym- pakje, gouden sterrenbeeld (steenbok). Verloren: damesfiets, 1 bruine herenpor temonnee met inhoud, herenregenjas, witte dameshandtas met inhoud, wit kindervest, zwarte dames schoudertas m. inh., blauw jongenstrainingsjack, wit sjaaltje, bruine jongensportemonnee met inhoud, rode portemonnee met inhoud, zwarte portemonnee met inhoud, d.blau- we dameszonnebril, heren zakhorloge, zilveren meisjesarmband met naam plaatje, rode regenjas, gele meisjesregen- broek. Goochelaar Tevano stond kletsnat op het podium en hoewel wij de fijne kneep jes van het goochelen nooit begrijpen, is het zelfs een leek duidelijk dat wan neer mouwen en zakken door die water overlast onbereikbaar worden, het bren gen van een geloofwaardige show vrijwel onmogelijk is. werp: Reis naar Israël (met dia’s). 14 februari (Hervormd Wijkgebouw), spre ker: de heer Sipke van der Land. Onder werp: Hoe sta ik tegenover mijn homo- phiele naaste? 14 maart Jaarvergadering (Geref. Verenigingsgebouw). 11 april (Geref. Verenigingsgebouw), spreekster: Mevr. T. H. Attema-Roosjen uit Leider dorp. Onderwerp: Het vierde kruis woord. 16 mei (Hervormd Wijgebouw), spreker: Mogen wij onze opgroeiende kinderen vrijlaten bij de bepaling van hun geloofskeuze? 1 POPCORN Diverse uitvoeringen 2 MY REASON - Demis Roussos 3 SOMEONE Axis 4 VAYA CON DIOS (maxi single) The Cats 5 I'LL NEVER DRINK AGAIN Alexander Curly 6 MANDOLINEN IN NICOSIA Zangeres Zonder Naam 7 I’M ON MY WAY George Baker Selection 8 TABOO The Walkers 9 UN CANTO A GALICIA Julio Iglesias 10 PENELOPE Poppys Door drukke werkzaamheden kon me vrouw W. M. Hilgers-Noorlander haar funktie in het NCVB-bestuur niet langer vervullen. Mevrouw M. A. Bos-Blonk is bereid gevonden haar plaats in te nemen. Zonder tegenkandidaten zal de bestuurs wisseling plaats vinden op 19 oktober. Banketbakker Van de Berg zal Christen Vrouwen op woensdag 25 oktober ont vangen voor een demonstratie, waarbij ook hapjes klaargemaakt zullen worden. Het bijeenkomstenrooster voor het ver dere seizoen ziet er als volgt uit: 19 ok tober (hal Ontmoetingskerk), spreker Ds P. H. de Kleer uit Monster. Onderwerp: De Christen en de ruimtevaart. 15 no vember (Ger. verenigingsgebouw), spre ker: Dr. R. Agema uit Schiedam. Onder werp: Een dag uit het leven van een zenuwarts. 14 december (Hervormd Wijkgebouw), Kerstavond met medewer king van Ds. v.d. Bosch uit Gorkum. 17 januari (Ger. Verenigingsgebouw), spre ker: de heer J. Kits uit Doom. Onder- De grote man in de derde en laatste ron de van de Eminent-hengelkompetitie was J. Vonk met 270 cm vis. Pech had de heer Bezemer wiens tuinstoel door de harde wind in het diepe water van de Amstel terecht kwam. Zelf bleef hij door lengte en gewicht nog juist op het droge. Op vrijdag 29 september is er om 20 uur voor alle werknemers van Eminent een klaverjasavond om prijzen. Tevens wor den op deze avond de prijzen uitgereikt van de viswedstrijden. De verdere uitslagen van zaterdag: 2. H. Slappendel 153 cm, 3. J. v.d. Klauw 127 cm. Donderdag 14 september Opening handels-, industrie- en konsu- mentenbeurs ’’Gilde 700”, Veemarkt Gouda, 10.00 uur Vergadering gemeenteraad, 20 uur Vrijdag 15 september ’’Eenmaal in de 700 jaar”, Sporthal Gouda, 20.30 uur Zaterdag 16 september Ruilbeurs Prof. Gunningschool Gouda, 14.00 uur Brandweerwedstrijd ’Tien Gemeenten” Zevenhuizen, 14.00 uur Taptoe Waddinxveen, parkeerterrein winkelcentrum Groensvoorde. Donderdag 21 september Kontaktavond WSE, klubhuis Wamaar- plantsoen, 20 uur Zaterdag 23 september Dansavond voor gehuwden, Anne Frank centrum t©p tien ren, Erica Boon, Robby van Wijk, Dimo Monster, Marty Weurman, Arja Verha gen, Ita Woman, Gertjan Oskam, Adrie de Vlieg, Piet van Erk, Mirjam de Kluy- ver, Marjo Dullemeyer, Lia Beumer, Marianne Pruymboom, Nanda Voskui len, Alfred de Jong, Fred van Gasteren, Gelbrich Bierma, Henny Uitbeyerse, Jan Karel van Gent, Elly de Mik, He- leen Sonneveld, Henriette Wuanbanaran, Henk van Amerongen, Bert Boer, Mi chel Gerts, Marcel Jaspers, Ricky Sip, Petra Roffel, Irma v.d. Post, Henny Haagsman, Heleen Reym, Addy Geers, Tabitha van Hove, Diana Wubben, Marlen Sluys, Jeanette Nyssen, Marco Kraak, Wilag Kater, Bart Zwamborn. De voorzitter van de zwemclub De Gou we, de heer A. P. de Graaff, verwelkom de burgemeester C. A. van der Hooft, die de heer Van den Bosch bedankte voor het vele werk wat hij voor de jeugd had gedaan, speciaal voor de Waddinx- veense jeugd. De burgemeester bood de heer Van den Bosch namens het gemeen tebestuur een boek aan. De heer De Graaff sprak hierna de heer Van den Bosch en de heer R. den Haag toe (de laatste was ook als toezichthou der aanwezig) en bood beide een wand bord aan en een bos bloemen voor de echtgenotes van beide heren. De heer De Graaff verzocht aan de heer Van den Bosch of deze het 25.000ste diploma wilde uitreiken. De ’jubilaris’ voldeed |hier graag aan en overhandigde ’gulden’ I diploma aan Jeanette Hageman, de jong ste deelneemster voor het A-diploma. In het Waddinxveense zwembad De Sniep werden de laatste KNZB-diploma’s verzwommen. Acht kandidaten behaal den diploma E, twee diploma F, 123 di ploma A en 83 diploma B. E: Marion Hoogendoom, Rudy Hoogen doom, Rens v.d. Meer, Petra Koster, Carla Hofman, Marijke v.d. Dol, Mar- greet de Winkel, Maike Maliej. F: Henry Verwey, Ren v.d. Meer. A: Harry Winters, Margriet Noordland, Sandra Tol, Asa Dirksen, Ernst de Vos, Peter Scheele, Ad de Pater, Ernst J. Sun- dermeyer, Marina v.d. Bosch, Jolanda v. d. Berg, Anneke de Bruin, Yvonne Koot, Anja de Lange, Bianka v.d. Oord, Jea- j nette Boer, Judith Zeelenberg, Van Wij- I nen, Jan van Wijngaarden, Frits de Vis ser, Jacob Homan, Jolanda Scholten, I Gina Asscheman, Danny Hoeke, Mari anne de Graaf, Tanja Kardol, Caroline Berghuis, Ronald Knecht, Jeanette Ha- geman, Jopie Baas, Marian v.d. Hoom, Irene Ipema, Frank Tofield, Corine Zwijgers, Menno van Raay, Irma Kar dol, Jan-Jaap Brand, Merit Quartero, Ard Jan de Lange, Erna van Vuuren, Nicoline Dijkstra, Marco van Pinxteren, Antonie Bouwens, Annelies v.d. Heiden, I Tonny Cozijnsen, Rik Verwaal, Walter I Pel, Hanneke Pel, Marcel Charpentier, Marcel van Leeuwen, Astrid de Jong, I Marcel Derksen, Nico Vis, Marcel I Scholten, Arjon Boere, Theo van Veen, I Ariadne Horbach, Arjan van Vliet, Ka li rin Zalm, Willemientje de Wilde, Allee I Dijkshoorn, Jeanette Roos, Jeanette van I Stijn, Barbera Koom, Norine de Waal, I Bernard Allaart, Hilde Prinsen, Gea I Kok, Peter Lugthart, Petra Verhagen, I Amo Visser, Arienne Zwijnenburg, Ed- I win Paalvast, Jan Piet van Berkel, Liset- I te Fessl, Jolanda Hoogendoom, Margriet I Roskam, Rudy Grootendorst, Maarten I Kortekaas, Corine Hakkesteegt, Ray- I mond Kersseboom, Gertjan Zuiddam, I Femmetje v.d. Bend, Henny Verkerk, I Martin van Doodewaard, Marian v.d. I Munt, Greetje Vermulm, Janni Schou- I ten, Edwin van Peperstraate, Anneke I Veenman, Ellen Bom, Cok van Berkel, IjHendrikjan Spruyt, Paul Zwanenburg, I Marianne’t Hooft, Wilma v.d. Zwaard, l!Rianne Zijderveld, Hanneke de Voogd, liRia van Lagen, Conny van Beest, Nata- jllie Bergwerf, Els Gelderop, Klazien de Jllong, Jan Bos, Jolanda Schouten, Mar- I rie Verblauw, Christofor van Dyck, Ro- Isemarie Brinkhuis, Jan van Gelderop, Het bestuur van VOO Waddinx veen heeft haar eerste vergadering na de vakanties aan de wethouder van onderwijs, de heer P. Lips, een nieuwe beker aangeboden ten behoeve van de jaarlijks te orga niseren schoolzwemwedstrijden in het kader van de Sportweek. De vorige beker kwam definitief in het bezit van de Jan Ligthart- school. Het bestuur besloot om de kon takten met onderwijzend perso neel, ouderkommissies en school raad te versterken door periodiek een bulletin uit te geven, waarin kort over lopende en voorgeno men aktiviteiten van bestuur en werkgroepen wordt bericht. Ver geleken met het landelijk gemid delde zou het ledental van de af deling ca. tweehonderd moeten bedragen. Het ledental is echter 566 (te weten 390 gewone leden en 176 huisgenootleden), mede een gevolg van de goede belang stelling voor openbaar onderwijs in Waddinxveen; het aantal leden neemt bovendien nog gestaag toe. Ondertrouwd: B. Molendijk en M. E. Borg; T. Kerkhoven en C. M. Steenland; M. Verheij en P. M. van Berkesteijn. Geboren: Lucas Frederik, zv. J. van Beest en A. G. v.d. Berg; Dirk Jacobus, zv. J. G. Degenhardt en E. C. T. Heins; Guido Leonard Johan, zv. P. A. J. van der Hoeven en W. M. Streng; Michel Pieter, zv. M. Koetsier en W. C. M. Rijnbeek; Erwin, zv. A. C. van Hoven en M. H. Esveldt; Brenda dv. J. Huizin ga en M. Rog; Pieter Eduard, zv. W. J. Bakker en J. M. E. van Doomen; Rena- te, dv. A. S. G. Honkoop en M. Dijs; Hendrik Sjoerd, zv. S. Zondervan en J. Rienstra; Robbert Peter, zv. P. L. P. Wijnen en W. H. J. van Lochem; Mo nique, dv. W. A. Driesse en M. A. Wie- zer; Michel, zv. W. A. Driesse en M. A. Wiezer; Gertjan, zv. R. van Reenen en W. de Boks. Overleden: den Breejen Jannetje, Kool, oud 83 jaar. Gehuwd: J. Roelse en A. C. Graveland; A. Benschop en E. T. Stoltenkamp. 4 4 3 2 2 2 2 1 0 0 0 "’■er';TB

Weekblad voor Waddinxveen | 1972 | | pagina 3