'S AVONDS OM NEGEN UUR IN ONDERTROUW van Diplomazwemmen Raadslid Holl: DA’S GEEN MANIER VAN DISCUSSIËREN NCVB 26 februari Verdeelsleutel voor aanleg en onderhoud van het Noordeinde Dodenherdenking zaterdag 3 mei Wethouder van Schiegaat groene plekjes opsommen Schrijven van ingezonden stuk vinden wij onjuist Raadsleden willen persé onderzoek naar woningbehoefte onder inwoners VVD TOT BURGEMEESTER: Richtlijnen woonvergunning Bungalows aan Nesse accoord PADVINDERS WERKEN AAN PRESENTATIE Stemmen staken RUILBEURS HET BLIJFT VIER JAAR over betuigen adhesie motie Afscheid van „juf” DIRK EN JANNETJE LANGENDAM: Eerste paal extra lokaal Bekkersschool Meer functies wijkgebouwtje Victorwijk Bingo-avond voor bejaarden WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 13 FEBRUARI 1975 :he n Naschrift Zonder woorden Inspraak-procedure WADDINXVEEN Het is nodig dat onder de inwoners van Waddinx veen een onderzoek wordt ingesteld naar de woningbehoefte om op die manier precies te weten te komen met wat voor soort huizen Groenswaard 3 voltooid moet gaan worden. De Waddinxveense gemeenteraadsleden heb ben in hun vergadering van gisteravond CDA-wethouder P. F. J. van Schie gezegd dat niet zomaar zou mogen worden aangenomen dat de voorkeur uitgaat naar eengezinswoningen met tuin, vooral in de woningwet- en pre miesfeer, alsmede middeldure geschakelde woningen of grotere eengezins woningen. Eigen bouw MB MH X* in VVD-raadslid J. C. A. C. de Vogel stel de vast dat de groei uit Waddinxveen is. Mocht het inwonertal gaan dalen, hetgeen na 1977 is te verwachten, dar} leek het hem gewenst bij de provincie WADDINXVEEN De vier padvin- ders(sters)groepen in Waddinxveen, die zich sinds de fusie van 1973 verenigd weten in de overkoepelende organisatie ’’Scouting Nederland”, gaat ztèh dit voorjaar als zodanig aan de Waddinx- veense bevolking presenteren. Deze pre- sentatiedag, waarvoor de voorbereidin gen in volle gang zijn, zal worden ge houden op zaterdag 26 april. WADDINXVEEN De leerlingen van de openbare Jan Ligthartschool hebben op feestelijke wijze afscheid genomen van hun juf, mevrouw E. M. Pijpers- Post. Bij het afscheid was burgemeester C. A. van der Hooft aanwezig en over handigde de scheidende onderwijzeres een bos bloemen. In de middaguren kwamen de leerlingen met een eigen cabaretprogramma voor de dag. Hier kreeg mevrouw Pijpers geschenken van het personeel en de oudercommissie, ter wijl de leerlingen van verschillende klas sen die ze heeft gehad met tekeningen kwamen. Omdat de raad daar nadrukkelijk om heeft gevraagd zei wethouder Van Schie Burgemeester C. A. van der Hooft had namens het college van Burgemeester en Wethouders de raad ernstig ontraden aan beide moties adhesie te betuigen, omdat de wensen en verlangens van gemeenten veel beter zouden worden behandeld door de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG). Aan deze werkwijze zijn ook veel minder kosten verbonden dan door het hele land rondzenden van moties. Zij meende dat het uitdragen van een standpunt hierover op een andere wijze dient te geschieden, bijvoorbeeld door het opstellen van een „document” zodat de bevolking niet in discussievorm zou kunnen kennisnemen van noodzakelijke feitelijkheden. Burgemeester Van der Hooft voerde aan dat zijn brief ten on rechte als ingezonden stuk door de hoofdredacteur van het Weekblad voor Waddinxveen zou zijn behandeld. De ondertekening was toch nadrukkelijk: „De burgemeester van Waddinxveen, C. A. van der Hooft”. WADDINXVEEN De dit jaar op zondag 4 mei vallende Dodenherden king zal in Waddinxveen op zaterdag 3 mei worden gehouden. Dit heeft burge meester C. A. van der Hooft gisteravond in de gemeenteraad gezegd op een vraag van mevrouw L. M. Oosterbroek-Waag- meester (lib.). Het WD-raadslid be treurde dat, omdat deze verschuiving mogelijk minder aandacht voor de her denking van de gevallenen tijdens en na de Tweede Wereldoorlog zal betekenen. De heer Van der Hooft meende dat het in ons dorp in meerderheid niet wordt gewaardeerd indien de Dodenherden king op zondag zou worden gehouden. Volgens mevrouw Oosterbroek-Waag- meester zou dat geen verschil mogen uitmaken. WADDINXVEEN VVD-raadslid mevrouw L. M. Oosterbroek-Waagmeester heeft in de gisteravond gehouden gemeenteraadsvergadering gezegd dat de liberale raadsfractie het niet juist acht dat de heer C. A. van der Hooft zich als burgemees ter van Waddinxveen in de rubriek „Lezers Schrijven” van het Weekblad voor Wad dinxveen had uitgelaten over de bestuursvorm van de samenwerkingsschool voor HAVO/Atheneum. WADDINXVEEN Nadat burge meester C. A. van der Hooft halverwege het debat over het gemeentelijk woning bouwbeleid tot 1980 de raadsleden had verzocht spoed te betrachten en korter van stof te zijn werd de sfeer in de gis teravond gehouden gemeenteraadsver gadering er niet beter op. WADDINXVEEN De stemmen staakten (88) in de gisteravond ge houden raadsvergadering over het door de heer P. de Lijster (CDA) gedane voorstel in tegenstelling tot het advies van Burgemeester en Wethouders toch adhesie te betuigen aan de motie van de gemeenteraad van Leek over uitkering lager onderwijs 1975. Deze zaak komt nu in een volgende raadsvergadering op nieuw in stemming. Het door drs. W. C. Verbaan (Progressieven) gedane voor stel adhesie te betuigen aan een motie van de gemeenteraad van Ooststelling- werf over verhoging aardgasprijzen werd met 11 tegen 5 verworpen. WADDINXVEEN Voor het in ge bruik geven of nemen van iedere zelf standige woongelegenheid is in Wad dinxveen de huurprijsgrens gesteld op 375,— per maand en de koopprijsgrens op 120.000,(kale huur of kale koop som). Aldus een nieuwe richtlijn inzake de toepassing van de woonruimtewet uit 1947, zoals die door de minister van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening aan de gemeente is doorgegeven en gis teravond door de gemeenteraad is vast gesteld. Het nemen van een voorbereidingsbe- sluit om de bouw van het wijkgebouwtje op het terrein van de speeltuinvereni ging „Zonnig Zuid” gauw mogelijk te maken was voor het progressieve raads lid drs. W. C. Verbaan aanleiding te verklaren dat het neerzetten van dit ge bouwtje wat de Progressieven betreft de hoogste prioriteit mag hebben. Ir. W. Stuulen (CDA) bracht de wethouder on der de aandacht dat onder de Victor- wijkbewoners de gedachte leeft het wijk gebouwtje op een andere plaats neer te zetten dan nu wordt voorgesteld. Hij drong aan op nader overleg hierover met de speeltuinvereniging en de wijk. De vraag is of de bouw van het wijk gebouwtje - waarvoor de raad nog een voorstel zal worden gedaan - mogelij'k als karwei in het kader van de bestrij ding van de werkloosheid kan worden uitgevoerd. WADDINXVEEN Het in de Victor wijk aan de St. Victorstraat neer te zet ten wijkgebouwtje zal plaats kunnen gaan bieden aan diverse activiteiten. Wethouder A. H. van Gent (Progressie ven) noemde in de gisteravond gehou den gemeenteraadsvergadering een aan tal voorbeelden: huisvesting kleuters, dependance openbare biblotheek, wijk- actviteiten en (op den duur) jeugd- en jongerenwerk onder de paraplu van „De Bonkelaar”. WADDINXVEEN De gemeenten Waddinxveen en Boskoop zijn het met elkaar eens geworden over een eenvou dige verdeelsleutel voor de kosten en lasten van het opgeknapte Noordeinde. Afgesproken is dat driekwart van de aanleg en het onderhoud voor rekening van Waddinxveen komt en eenkwart voor rekening van Boskoop. Nu de re constructie van de bijna drie kilometer lange weg tussen beide gemeenten ’n feit is (hoewel nu weer wat moet worden ge daan aan de verzakkingen) heeft de raad gelijk de wat grillig lopende gemeente grenzen langs deze weg rechtgetrokken door in te stemmen met de aan- en ver koop van grond van en aan de de ge meente Boskoop. WADDINXVEEN/DEN HAAG Het gerechtshof in Den Haag heeft een 24- jarige Waddinxvener veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf, met aftrek van voorarrest, wegens het plegen van een gewapende roofoverval in Alphen aan de Rijn. De rechtbank in Den Haag had de man in eerste instantie ook vier jaar .opgelegd. Hij heeft altijd ontkend iets met de overval te maken te hebben ge had. Twee of drie gemaskerde mannen hadden de overval gepleegd op 25 juli op een kaasmakerij. De 62-jarige boerin werd met een pistool bedreigd. De over vallers namen 18.000 en waardepapie ren uit een geldkistje mee. Ze schoten de 33-jarige zoon van de boerin, die tij dens de overval thuiskwam in een been. De procureur-generaal bij het hof had bewezen geacht dat de Waddinxvener één van de overvallers was en vier jaar gevangenisstraf geëist. worden vond mr. Holl niet terzake doende. CDA-raadslid ir. W. Stuulen stelde voor met de woningbouw niet te snel te star ten en er pas daarna een beetje de vaart in te zetten opdat de bouwstromen aan sluiten op de woningbehoeften van de Waddinxveners. Hij drong er bij het college op aan bij de provincie aan de bel te trekken als er te weinig gebouwd zou worden. Ir. Stuulen stelde vast, dat met die 130 jaarlijks in aanbouw te ne men woningen ook de krotontruiming gediend moest worden. Voorts vroeg hij nog aandacht voor de huisvesting van bejaarden in Groenswaard 3 nu de ver- zorgingsflat bij het station Noord er niet komt. Waarderende geluiden werden ook geuit door de heer D. Uitbeijerse (SGP/ Hervormde Kiesvereniging). (Progressieven) en J. C. A. C. de Vogel (lib.) in het algemeen weten niet te licht vaardig met dergelijke procedures te wil len omspringen. Wethouder Van Schie wees er nog op dat de omwonenden door het gemeentebestuur zullen wor den aangeschreven, dat het bouwplan ter visie komt te liggen en dat er bij de provincie eventuele bezwaren tegen in gediend kunnen worden. WADDINXVEEN Niet zoals ge meld op woensdag 19 februari, maar op woensdag 26 februari zal de afdeling Waddinxveen van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond (NCVB) zijn jaarvergadering houden. Deze wordt ge houden in het Gereformeerd Verenigings gebouw en zal om 19.45 uur beginnen. Een amateurgezelschap uit Oegstgeest zal deze avond optreden. Dat het nu vastgestelde woningbouw beleid er niet zonder slag of stoot is gekomen releveerde mr. R. H. Holl (Progressieven). Onverantwoord noemde hij het zonder gespecificeerde onder zoekingen nog meer woningbouw in Waddinxveen te plegen. Omdat er na Groenswaard 3 in het bestemmingsplan Zuidkade 1 woningen gebouwd zullen gaan worden vroeg het progressieve raadslid wethouder Van Schie (CDA) tijdig de inspraakprocedure hiervoor op gang te brengen. Dat burgemeester en Wethouders het in hun voorstel hebben over de woningbouw na 1980 waarover in 1976/1977 al gesproken zou moeten (CDA) er geen moeite mee te hebben een onderzoek naar de woningbehoefte onder de Wadidnxveners te zullen laten instellen. Hij stelde vast dat de raads leden het licht op groen hadden gezet voor de dit jaar in Groenswaard 3 te plegen woningbouw, dat in die wijk geen behoefte zal zijn aan een derde ge combineerde kleuter- en basisschool, naast de tweede waarvoor ruimte wordt gereserveerd en dat er over de woning- bouwplannen gesprekken gaan zijn met de woningbouwverenigingen, die moge lijk de bouw van koopwoningen ter hand zullen kunnen gaan nemen. De aan de Kerkweg neer te zetten 98 flats wor den beschouwd te behoren tot het con tingent 1974. WADDINXVEEN De voor het B- diploma naar het overdekte zwembad in het sportpark „De Sniep” gekomen 23 kandidaten slaagden allemaal. De diplo ma’s werden afgenomen door de heren W. van Minnen, adjunct-chefzwemin- structeur, A. J. Troost, chef-zwemin- structeur, en de toezichthouder van de KNZB Van der Berg uit Bergambacht. De geslaagden voor het B-diploma zijn: Paul Harmsma, Lilian Harmsma, Anja v.d. Water, Ronald Vlasveld, Judie van Weenen, Arnold Pouls, Edwin Vlasveld, Eveline den Draak, Arno Bode, Jean Hilgers, Petra Brümmer, Reinier Huls man, Marieke Wychers, Siebe Verwey, Marja van Leeuwen, Marco Dolislager, Marco Venmans, Ronald Lammens, Lukkie Westra, Marjolein Tukker, Nel lie Roos, Jan Smith, Erik van Beek. (Naschrift redactie: Omdat boven de re actie van burgemeester C. A. van der Hooft getikt stond „Ingezonden stuk voor het Weekblad voor Waddinxveen” is de brief vorige week opgenomen in de zeer respectabele rubriek ,JLezers Schrijven”. Andere stukken krijgen we van de heer Van der Hooft doorgaans met de vermelding „ter publikatie” of „persbericht” aangeboden. Vandaar dat verschil. Overigens moeten we wel op merken dat het gewaardeerde burge meesterlijke schrijven een paar persoon lijke opmerkingen bevatte („Ik betreur ten zeerste het geschrijf van de heer A. A. de Bruin” en „De heer Wientjens oordeelt ook onjuist”), die in feite toch nergens anders thuishoren dan in die veelgelezen rubriek „Lezers Schrijven”). WADDINXVEEN Volgende week maandag wordt de eerste paal geslagen voor de uitbreiding van de rooms katholieke Mgr. Bekkerschool aan de Peter Zuidlaan met één lokaal. Voor die uitbreiding stelde de Waddinxveense ge meenteraad in april vorig jaar 136.255 beschikbaar. De Mgr. Bekkersschool heeft 7 klassen, waarvan er één is ge huisvest in het 3-klassige houten school gebouw aan de Mozartlaan. Het zal dui delijk zijn dat iedereen blij is als aan deze ongewenste situatie een einde komt. Bij het bespreken van het gemeentelijk woningbouwbeleid tot 1980 betoogde de raad nagenoeg unaniem dat nog bezien moest worden of in geheel Groenswaard 3 uiteindelijk 69 procent woningwetwo ningen, 16 procent premiewoningen en 15 procent vrije sector-woningen zou den moeten staan. Een onderzoek naar de woningbehoefte zou hierin op korte termijn en zonder al te veel kosten klaarheid in kunnen brengen. Zoals in het Weekblad voor Waddinx veen van vorige week bericht zullen er in Waddinxveen tot maart 1980 elk jaar meer dan 130 woningen in aanbouw ge nomen mogen worden. Dat betekent dat ons dorp over vijf jaar maximaal 6780 huizen zal tellen en dat het inwonertal (afhankelijk van de - teruglopende - ge middelde woningbezetting) zal variëren van 20.810 tot 21.500. Het huidige aan tal inwoners zal deze maand oplopen tot 20.560. Dat betekent dus een tot zeer matige bevolkingsgroei leidend woning bouwbeleid, dat de rada gisteravond als uitgangspunt heeft aangenomen. Omdat Burgemeester en Wethouders in hun „voorstel tot het nemen van prin- cipe-besluiten inzake het woningbouw- programma 1974 tot en met 1979” het volbouwen van Groenswaard 3 betrok ken spitste een belangrijk deel van de discussie zich hierop toe. Dat hier geen flats meer zullen worden gebouwd ver kreeg de instemming van alle raadsle den. Het feit dat een aantal inwoners de mogelijkheid zal hebben in Waddinx- veens-woonwijk-in-wording nog eigen huizen neer te zetten werd met vreugde begroet. WADDINXVEEN De culturele com missie van het dienstverleningscentrum Anne Frank organiseert vanavond (don derdag) om acht uur een bingo-avond voor bejaarden in de toneelzaal van het Anne Frankcentrum. De toegangsprijs bedraagt 1,men heeft dan tevens recht op een bingokaart. Er zijn aan trekkelijke prijzen. Iedere bejaarde Waddinxveen is van harte welkom. WADDINXVEEN Toen Dirk Langendam en Jannetje Renard - die dinsdag 18 februari vijftig jaar wa ren getrouwd - destijds wilden on dertrouwen, kon dat eerst ’s avonds om negen uur geschieden, omdat de door de aanstaande bruid te over leggen papieren waren zoek geraakt. Na een half jaar in de Nesse en vier jaren op de Kleikade gewoond te hebben, kochten zij - met honderd gulden aan eigen geld - de thans nog door hen bewoonde woning Burge meester Trooststraat 42. WADDINXVEEN/ALPHEN AAN DEN RIJN Op zaterdag 22 februari 1975 van 11.00 tot 17.00 uur houdt de afdeling Alphen a/d Rijn van „De Ver zamelaar” een grote ruilbeurs in gebouw Nabij, van Lennepstraat, Alphen a/d Rijn. Men kan terecht voor alle verza- melobjekten. Entree 1,50 en voor de jeugd 0,30. Hoewel de raad graag had gezien dat het stuk grond op de hoek Nesse/Noord- kade groen had kunnen blijven, werd om een aantal redenen toch ingestemd met de bouw van drie bungalows op die plek. Het progressieve raadslid drs. W. C. Verbaan was de enige tegenstemmer. Hij betreurde het neerzetten van bun galows op die mooie plaats aan de Gou we. Met deze bouw had overigens ook zijn fractiegenoot Holl „ernstige moei te”. Hij zei echter voor te zullen stem men omdat dit onbebouwd stukje grond de gemeenschap jaarlijks geld kost, ter wijl met de opbrengst van de grondver- koop weer andere noodzakelijke dingen in de gemeente gedaan zouden kunnen worden. fitter in dienst van de gemeente kwam hij in 1924 als houtvaarder in dienst bij de Houthandel v/h Fa. J. G. Alblas N.V. aan de Zuidkade, alwaar hij tot 1966 heeft gewerkt met een onderbreking van circa tweeën half jaar in verband met de tweede wereldoorlog, in welke periode hij werd belast met onder meer het on derhoud van begraafplaatsen in Duitsland. Op 30 april 1965 werd door burgemeester C. A. van der Hooft in de raadzaal aan de bruide gom de ere-medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in brons uitgereikt vanwege zijn veertigjarig dienstverband bij de firma Alblas. De bruidegom geniet een dergelijke gezondheid, dat hij nog dagelijks in de meubelfabriek van zijn zoon aan de Brugweg - uit het huwelijk wer den een dochter en een zoon gebo ren, die beiden in Waddinxveen woonachtig zijn - werkzaam is, ter wijl hij daarnaast nog als liefhebberij een strook tuingrond aan de Kanaal dijk huurt en onderhoudt. Op zater dagmiddag 22 februari aanstaande van 4.00 tot 5.30 uur bestaat in het Gereformeerd Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat de gelegenheid het bruidspaar met het 50-jarig hu welijksfeest geluk te wensen. „Persoonlijk jammer” zei ook de heer P. W. Meerkerk (SGP/Hervormde Kies vereniging) de bungalowbouw aan de Nesse/Noordkade te vinden. CDA- raadslid ir. W. Stuulen betoogde dat er thans nogal wat aanslagen op de groene plekjes in Waddinxveen worden be raamd. Wethouder Van Schie (CDA) kon de bezwaren begrijpen, maar wees op de bestemming van deze grond, zo als die is geregeld in het plan „Rege ling Kom bij de brug” uit 1964. Dat er een voorbereidingsbesluit genomen moest worden om de bungalowbouw gauw mogelijk te maken noemde hij een weloverwogen zaak. Alle raadsleden konden met de gekozen artikel 19-pro- cedure instemmen, al lieten mr. Holl Het dagprogramma bestaat uit allerlei activiteiten, demonstraties en exposities en wordt gehouden op het parkeerter rein voor het winkelcentrum Groens- voorde. Een avondvullend amusements programma zal plaats vinden in de Ont- moetingskerk. Ter bestrijding van de hoge kosten welke zo’n dag met zich brengt, organiseren de padvindsters en verkenners een rommelmarkt op de Waddinxveense en Goudse weekmarkt, waarbij zij uw medewerking vragen. Hebt u iets op te ruimen? Niets is te dol, te groot, te klein, te jong, of te oud als het gaat om huishoudelijke artike len, gebruiksvoorwerpen en luxe artike len. De voorjaarsschoonmaak staat ten slotte voor de deur. U wordt verzocht één van onderstaande telefoonnummers te bellen en het wordt opgehaald. Op zaterdag 8 maart is de speciale ophaal dag, maar indien nodig komt men ook eerder bij u langs. De nummers zijn: 5783, 7384 of 2769. De thans 70-jarige bruid, die nog een goede gezondheid geniet, woonde vanaf het tijdstip, dat zij op twee jarige leeftijd naar Waddinxveen verhuisde, tot haar trouwdatum in één der woningen bij het waterge- maal aan de Kanaaldijk. De nog zeer vitale, 76-jarige, bruidegom, die van af zijn dertiende jaar heeft gewerkt, verhuisde op zestienjarige leeftijd naar Waddinxveen en woonde tot zijn huwelijksvoltrekking in één van de tegenover de Petteplas gelegen woningen aan de Kerkweg, die en kele jaren geleden werden afgebro ken. Na een aantal jaren als tuinder werkzaam te zijn geweest bij de fir ma A. Oudijk en een jaar als gas- Na afloop zei het progressieve raadslid mr. R. H. Holl het „geen manier van discussiëren meer te vinden” als raads voorstellen er vanwege de tijd er door heen gejaagd moeten worden en raads leden op concrete vragen zelfs geen fat soenlijk antwoord meer krijgen. Burge meester Van der Hooft slaagde er in de vergadering om kwart over elf te slui ten, zodat niet op een andere avond verder vergaderd behoefde te worden. „Maar vraag niet hoe. Ik ben in de lei ding van de voorzitter ernstig teleur gesteld”, zei de heer Holl. De discussie tussen hemen de voorzitter werd al onvriendelijker toen het ging over het vaststellen van ministeriële richtlijnen inzake toepassing van de woonrüimtewet 1947, die het progres sieve raadslid onder meer gepubliceerd wilde zien. Daardoor kwam het dat de raadsfractie van de Progressieven (uit gezonderd wethouder A. H. van Gent) zich tegen dit voorstel verklaarden. Bij een ander voorstel zei de voorzitter te gen Holl van „een man van uw niveau” meer kennis te verwachten. stappen te gaan ondernemen om jaar lijks meer dan 130 huizen in aanbouw te mogen nemen. De heer De Vogel had er zo zijn twijfels over of de voorgestel de sociale woningbouw wel voorziet in de behoefte van de Waddinxveners. Vol gens de WD zijn er in ons dorp vol doende relatief goedkope woningen, maar wonen er de verkeerde mensen in. „Ik wil u echter hetvoordeel van de twijfel geven en voorshands aannemen dat alle te bouwen woningwetwoningen in Groenswaard 3 zullen voorzien in de behoefte van de Waddinxveners”, aldus de liberaal De Vogel, die de verhouding 50-50 eerder zei te zien zitten. De raadsvergadering werd niet bijge woond door de heren Ph. Kroes (lib.) en drs. W. G. de Meer (Progressieven). Zonder noemenswaardige discussie werd besloten de tweede herziening van het bestemmingsplan Dorpstraat vast te stielen, de vergoedingen voor het brand weerpersoneel op te trekken en bij ge legenheid zo mogelijk te nivelleren, de kostenverdeling van de aanleg en het onderhoud van het Noordeinde met Bos koop te regelen, in verband hiermee grond aan en te verkopen van en aan Boskoop, het krediet voor de bouw van de kleuterschool Klein Duimpje en voor voorzieningen ten behoeve van de St. Jozefschool aan te passen, de hervormde Rehobothschool in staat te stellen leer- «1 hulpmiddelen en meubilair aan te schaffen en medewerking te verlenen tot het in bouwexploitatie brengen van gronden aan de Wilhelminakade voor de bouw van drie bungalows en een dienstwoning door Stoel- en meubelfa briek H. A. van Berkesteijn BV. WADDINXVEEN CDA-wethouder P. F. J. van Schie heeft de gemeente raad gisteravond toegezegd een opsom ming te zullen maken van de groene plekken die er nu nog in Waddinxveen zijn, ongeacht welke bestemming er op ligt. De progressieve raadsleden mr. R. H. Holl en M. Boere vroegen hierom omdat een samenhangend beleid voor wat betreft het wel of niet bebouwen van die groene plekken ontbreekt.

Weekblad voor Waddinxveen | 1975 | | pagina 13