Broers De Bas 199 r Beperk energie verbruik eerst Verrassende mode heropenen slagerij bij Verbakel BV gpi foto film sjaak noteboom in kleine dingen VVD-2e Kamerlid Portheine: ALSTUBLIEFT HIER IS-DIE DAN! (9 Adverteren doet verkopen i De kleinste en handigste filmcamera ter wereld. Stampvolle zaal van Florida in Boskoop F- i 41 Al j i i WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 4 APRIL 1979 Fujica P-2. gerij Wijnjeterp van de Zuidkade 21. Het tweetal heeft goede moed om van Druk op de knop altijd goed. Briljant en haarscherp beeld. 2 jaar gratis verzekerd. Niet goed? Geld van camera en van film terug. Handig formaat dus altijd paraat. kier in hotel Florida ook badmode. Ook hier bleek, evenals dat het geval was tijdens de sportmodeshow van Spr- 3 thuis De Bron een week geleden, da het badpak weer meer gedragen za gaan worden. In steeds vlottere model len zijn werkelijk beeldige badpakker veelal gemaakt van yersey of Swedei te koop. Maar bij dit alles vallen de b kini’s natuurlijk niet weg te denkei Geshowd worden ook nog badjassei terwijl het gebeuren op het plankit werd besloten met een show va avondkleding. En die toiletten varieei den van de hartveroverende en spor tane discomode tot de elegante lange i vondjaponnen. Verbakel BV had de ’’show vol verras sende mode” bijzonder smaakvol aar gekleed. Zo kregen de aanwezigen ee kopje koffie en gingen kaasmeisjes me stukjes kaas rond. De Madis Act Dan cers dansten in kleding van de Torba shop van Verbakel BV, welke winke binnenkort gaat uitbreiden. De muzi kale omlijsting, met zang van Sara Coo len, was in handen van het trio Ferri' Robers. WADDINXVEEN Met een reeks de half januari dichtgegane slagerij van feestelijke aanbiedingen heropenen de de heer M. Wijnjeterp een drukbe- broers Willem-Jan (26) en Rik (17) de klante zaak te maken en daaraan heeft Bas donderdag 5 april de kwaliteitssla- het B rugcentrum natuurlijk dringend behoefte. Veel succes! Passage 47 - Waddinxveen - Tel. 01828-2477 De christen-democraten zijn naar de mening van de liberaal in ieder geval weer in rustiger vaarwater terecht ge komen. Portheine daar direct de "Europese Het VVD-Tweede-Kamerlid gaf het ka- hij binet-Van Agt-Wiegel voor wat betreft het uitvoeren van de (naar zijn mening de Eu- slecht gepresenteerde) ombuigingsope- ratie Bestek ’81 het voordeel van de WADDINXVEEN - Beperking van het energieverbruik op korrc-termijn móet eerst en vooral gezocht worden in eenvoudige bezuinigingen door de burgers, aldus het VVD-Tweede Kamerlid mr. F. Portheine maandagavond op de jaar vergadering van de afdeling Waddinxveen van de VVD in Party Home. De libe raal zei op zijn spreekbeurt te willen waken voor autoloze zondagen en snel heidsbeperkingen, terwijl er volgens mr. Portheine ook niet in de eerste plaats gekeken moet worden naar de auto en het beroepsgoederenvervoer. Het Tweede-Kamerlid benadrukte dat tussen de christen-democraten en libe- de auto slechts 5 a 6 procent van het to- ralen in het parlement hechter is ge worden. De wijze waarop de CDA- re cente uitspraken van CDA-er Jan van Houwelingen wees volgens hem op de en deze zomer. Een hierbij gedragen I 1 1 1 J 1* het gewoonweg af. De modeshow van het Waddinxveense modehuis, dat we gens gebrek aan voldoende zaalruimte was uitgeweken naar Boskoop, maakte plooibroek. Indien de pantalon met deze zomer, maar dat betekent niet dat wel met een smalle omslag zijn. BADMODE Naast de dames-, heren- en kinder merkkleding van Mondy, Lucy Linden, mode toonde Verbakel BV op het plan- Betty Barclay en Lady van Gils. De modekleuren zijn vooral kobaltblauw, rood, geel en zwart, maar zeer zeker tale energieverbruik voor zijn rekening neemt en dat het beroepsgoederenver- fractie bijvoorbeeld is ingegaan op voer al een zwaar getroffen bedrijfstak cente uitspraken van CDA-er Jan is. We moeten beperking van het ener- I' gieverbruik dan ook met name zoeken geïsoleerde positie van deze loyalist, in de besparingen, die iedere burger kan aanbrengen en daar waar echte verspilling duidelijk voorkomt”. Pratend over het energievraagstuk kon mr. T situatie betrekken. Tenslotte was 1 voor het onderwerp ”De actuele poli tiek, gezien in het licht van ropese verkiezingen” naar Wad dinxveen gekomen. Met het oog op de twijfel. Versterking van de collectiviteit lekkende kerncentrale in het Ameri- en meer financiële lasten voor de bur- kaanse Harrisburg zei hij alle gevolgen gers zag mr. Portheine niet als oplos van kernenergie zeer goed te willen be- sing voor de gerezen moeilijkheden om studeren. Informatie over de voor- en het ombuigingsbedrag van tien miljard nadelen hiervan zal objectief moeten gulden te kunnen halen. Die ombui- worden weergegeven ten behoeve van gingen kunnen volgens hem het beste de brede maatschappelijke discussie, worden gezocht in de techniek van de die in heel het land over de kernenergie sociale voorzieningen, zonder de zal worden gehouden. hoogte daarvan op zichzelf aan te ta- LOYALISTEN sten. ^et Tweede-Kamerlid vond het aanbevelenswaardig dat er herbezin- Mr. Portheine zei nog de mening te zijn ning komt over de voorstellen met be- toegedaan dat door het vertrek van de trekking tot de vermogensaanwasde- CDA-loyalisten mr. Willem Aantjes en ling, gezien de oppositie daartegen van drs. Jaap Boersma de samenwerking bijna alle kanten. Twee momenten uit de in hotel Florida in Boskoop gehouden modeshow van modehuis Verbakel B V. Foto 's: Wee blad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - In hotel Florida in Boskoop heeft modehuis Verbakel BV van de Zuidkade, vorige week woensdagavond voor een stampvolle zaal een bij zonder geslaagde ’’show vol verrassende mode” gehouden, die werd gepre senteerd door de charmante oud-nieuwslezeres van het NOS-journaal Eugenie Herlaar. De mannequins Ger, Grace, Paulien, Maurita en Debbie en de dressboys Vincent en Jan en de kinderen Annemarie, Sandra en Bas verra sten de honderden aanwezigen uit Waddinxveen en Boskoop met de modernste kleding. Wat opviel was dat er zelfs voor de ma- ook de zachte teinten zoals zachtgroen, ten tot en met 53 volop gelegenheid be- crème en lila. Zonneklaar is echter wel staat zich een T-silhouet aan te meten; dat de nogal felle kleuren, waardoor de u weet wel, brede schouders en smalle vrouwenmode van 1979 wordt be- tailles, het modebeeld van dit voorjaar heerst, het straatbeeld van de komende en deze zomer. Een hierbij gedragen maanden gaat bepalen. Bij de heren klein hoedje met en zonder voile maakt kleding is dat precies andersom: rustige ---af rs_-k|euren, zoa]s we dat in Florida bij voorbeeld zagen in een colbert met spencer van dezelfde stof en een band- duidelijk dat de kokerrok actueel is omslag wordt gedragen, dan moet dat er geen voldoende keus zou zijn in wijde rokken. Verbakel heeft in haar collectie zitten 'i X1

Weekblad voor Waddinxveen | 1979 | | pagina 7