Gemeente licht voor over Euro-verkiezing v.cL linde Te weinig publiek bij goed cabaret speelse zonwering Mulleman BV breidt uit Oudste werknemer slaat eerste paal Gemeentelijke bekendmaking een publicatie van de Gemeente Waddinxveen Hou ze in de gaten! Kinderen zijn kinderen.Waarschuwen is niet genoeg. T rJ •H 1 De zon, onze stralende vriend, slaat soms genadeloos toe in het interieur. U hebt een streepje voor als u uw meubelen en vloerbedekking beschermt met de nieuwe Luxaflex Jaloutte. Opvallend door zijn smalle lamellen. En zeer dekoratief. Slechts 25 mm breed. De Jaloutte is in elke stand regelbaar. En verkrijgbaar in iedere maat. Let ook op onze kollektie jaloeziën. Ze zijn er met vertikale of hori zontale lamellen. Van kunststof of geïmpreg neerd linnen. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 11 APRIL 1979 Dorpstraat 38, tel. 2373 Zijde 3-5, Tel. 01727-2544, Boskoop INTERIEUR SPECIALIST INTERIEUR SPECIALIST SLUITING ZWEMBAD TIJDENS DE PAASDAGEN Het overdekte zwembad de Sniep is gedurende beide Paas dagen (15 en 16 april 1979) de gehele dag gesloten. GOEDE VRIJDAG (Goede Vrijdag) zijn alle gemeentelijke GEMEENTERAAD VERGADERING GEMEENTERAAD: woensdag 18 april a.s., aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. droeg hij een groot deel van het pro gramma. De andere man in het gezelschap. Kees Bos, bewoog zich statisch over het to neel. Maar ook hij kwam, zij het spora disch, zoals in het nummer als komisch duo, tot grote hoogte. Emilie Ehlhart, de pianiste van de groep, trad slechts zelden op de voorgrond. Door haar ty- Kwart over elf bracht een collage van eerdere programma’s, aaneengeregen door de vlot babbelende René van Zan ten, die zichzelf ’’bescheiden” aankon- digde als de ’’Nederlandse Jan Akker man”. Inderdaad wist Van Zanten aar dige melodiën uit de gitaar te ontlok ken, maar niet alleen dat. Door zijn forse stemgeluid en zijn goede mimiek e- Eregalerij van de oude glorie WADDINXVEEN Waddinxveen telt onder zijn inwoners 7 mannen en 6 vrouwen van 90 jaar en ouder. Onder hen bevindt zich ook Waddinxveens oudste inwoner, de heer A. Stoffer (98), die in Huize Souburgh woont. Elders in dit Weekblad voor Waddinxveen meer over Waddinxveens ’’eregalerij van de om met de NCRV- gaderende gemeenteraad gaat middels presentator Barend Barendse te spre- een begrotingswijziging een krediet van 6.000,- beschikbaar stellen ten be hoeve van de Europese verkiezingen. Dit geld is vooral nodig om op donder dag 7 mei het bemannen van de stem bureaus te kunnen betalen. Over het promoten van deze verkiezingen zei burgemeester mr. A. G. Smallenbroek tot de heer H. P. Barth (D’66) in de raadscommissie voor de financiën dat de gemeente dan wel advertenties plaatst, maar dat er verder een taak is weggelegd voor de aan deze verkiezin gen deelnemende politieke partijen. In de gemeentelijke voorlichtingspubli- katies zal in begrijpelijke taal de Eu ropese problemen uit de doeken wor den gedaan. Verteld wordt wat er tot nu toe in de Europese Gemeenschap tot stand kwam, welke mogelijkheden het Europees Parlement heeft en hoe de Europese kiezer zijn woordje kan mee spreken. Informatie zal ook worden verstrekt over het feit dat het teveel aan macht dat de ministerraad zich in de loop der jaren heeft toegeëigend moet worden teruggegeven aan de Eu ropese parlementariërs en hoe het Eu ropese Regionale Fonds aan betekenis kan winnen en een wezenlijk instru ment kan worden voor de samenwer king tussen de Europese volkeren. pisch cabareteske stem droeg zij even wel haar steentje bij aan een boeiende voorstelling. Het programma verliep vlot, maar toonde weinig samenhang als gevolg van de gekozen collage-vorm. Het be handelde een aantal min of meer los van elkaar staande belangwekkende onderwerpen op een indringende ma nier. Bepaald hard haalde Kwart over elf uit naar Jos Brink, die volgens de Delftenaren beter gewoon entertainer in een nachtclub kan worden. Uitstekende vondst was de in een radio-nieuwsdienstuitzending gegoten aankondiging van de opening van een kernreactor in Naaldwijk, onmiddellijk gevolgd door het nieuws dat de reactor ontploft was met aansluitend de Vaca turebank met oproepen voor chirur gen, verpleegsters en glaszetters Kwart over elf heeft toegezegd de try- out van het nieuwe programma in De Bonkelaar te doen. Zonder twijfel staat Waddinxveen dan weer een avond goed cabaret te wachten. WIJZIGING HUISVUILOPHAALDIENST I.v.m. Goede Vrijdag (13 april 1979) en Pasen (15 en 16 april 1979) zal de huisvuilophaaldienst als volgt worden gewijzigd. De dienst op Goede Vrijdag - wijk IV (Groenswaard II en III) en de containerophaaldienst - zal normaal worden uitgevoerd. De dienst op 2e Paasdag - wijk I (Groenswaard I), Bomen- wijk, Dorpstraat en omgeving Tuinbouwgebied) - zal worden uitgevoerd op dinsdag 17 april 1979. WADDINXVEEN Het Waddinxveense gemeentebestuur start van daag in het Weekblad voor Waddinxveen met een reeks voorlichting- spublikaties over de op donderdag 7 juni 1979 voor de eerste maal te houden Europese verkiezingen. De bedoeling van deze publikaties, zes in getal, is om de ruim 13.000 Waddinxveense stemgerechtigden voor te lichten over alle Europese aspecten die hen in hun dagelijks leven raken en hen op te wekken deel te nemen aan de verkiezingen voor het Eu ropese Parlement over ruim acht weken. WADDINXVEENMaandag heeft meubelfabriek Mulleman BV aan de Mercuriusweg voor de tiende maal in de ei gen historie een eerste paal geslagen voor een uitbreiding. Voor de verdere uitbreiding van de M-S-meubelenfabrikant was het slaan van de eerste paal ditmaal in handen van de oudste werknemer van de meubelfabriek Mulleman B V, de heer A. Heikoop. Hij gaf de officiële aanzet tot het neerzetten van nieuwe magazijn- en expeditieruimten. Dit betekent dat aan het bestaande bedrijf aan de Mercuriusweg ongeveer 800 vierkante meter aan vloeroppervlakte zal worden toe gevoegd. De verwachting is dat de uitbreiding in oktober in gebruik genomen zal kunnen worden. WADDINXVEEN Het cabaretgezelschap Kwart over elf heeft zater dagavond een prima voorstelling gegeven in De Bonkelaar. De Delftse groep, eens winnaar van het Camarettenfestival, verdiende meer be langstelling dan de veertig bezoekers, die de weg naar de Beukenhof hadden gevonden. Op 13 april a.s. diensten gesloten. Dit is het moment waarop Mulleman’s oudste werknemer, de heer A. Heikoop de eerste paal slaat voor weer een nieuwe uitbreiding van de meubelfabriek aan de Mercuriusweg. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Note- boom}. In de gemeenteraad en in de raadscom missies is het mevrouw H. Groenendijk-Bernard (CDA) steeds geweest die het college van Burgemee ster en Wethouders heeft gevraagd voorlichtende activiteiten te ontlp- looien in het kader van de Europese verkiezingen. Aanvankelijk vroeg zij vooral aandacht voor de jonge kiezers, maar de gemeentelijke voorlichting- spublikaties richten zich tot alle stem gerechtigden omdat zij allen - jong en oud - voor de eerste maal een Europese stem gaan uitbrengen. KREDIET De volgende week woensdagavond ver-oude glorie ken. Op de foto: A. Stoffer (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). -4^

Weekblad voor Waddinxveen | 1979 | | pagina 11