WITTE PRUZENHAL Wu Stagiaires hebben instuiven opgezet W. van Eijk-Lagerweij zestig jaar getrouwd ‘wfoto “film z Bisschop tikt pastoor op de vingers ^zzzzzzzzzzzzzy 1 GEFELICITEERD 6 MUb Over gezamenlijke dienst Ontslag IGOED EN GOEDKOOP! Bingo-avond voor bejaarden Het Weekblad feliciteert Caravan stalling Journalist E. Peereboom op bezoek ICW MO w I 11 1^1 si aak 4 noteboom 6 Dat was weer tip.top voor J elkaar. Gefeliciteerd! V - WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 19 SEPTEMBER 1979 UITSLAG AUGUSTUS C. A. van Eijk-Lagerweij. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak WADDINXVEEN - Mevrouw M. J. L. Lycklama a Nijeholt-Diebels uit Reeu- wijk heeft ontslag gevraagd als onder- G.den Bakker, Sweelinckhof 4 Th. G. Blom, J. Catslaan 1 Hugo den Boon, Kerweg 224A Christoffels, Chopinlaan 38 P. M. v. Drimmelen, Peuleyen 9 J. Dijkhuizen, Schuberthof 9 Karin J. Elsborg, Sweelinckhof 66 M. J. Eyle, Vondellaan 15 M. Febrer, Groensvoorde 82 Harmen Hulsman, Meidoornstraat 8 B. v. d. Roest, Passage 166 J. Fok, Wilgenhorst 96 J. v. d. Vange-Douma, P. C. Hooftstraat 20 het motto: ’’Zomaar een dak boven wat hoofden”. 0 Onderstaande prijswinnaar(s) van de zojuist verrichte trekking van de 2e ronde tip top Kleurenfoto Zomerfestival kozen onze zaak voor het ontwikkelen en afdrukken van hun rolletje: WADDINXVEEN - De Waddinxvener A. M. Lelieveld, onderwijzer aan de openbare Klaas de Vriesschool (Her man Heijermanslaan), is geslaagd voor de middelbare acte pedagogiek B. Passage 47, Waddinxveen, tel. 2477 ó’zzzzzzA/fëyrZ De heer Van Eijk, afkomstig uit Ter Aar, heeft een werkzaam leven achter de rug, waarin hij de meest uiteenlo- was hij kolensjouwer, kapitein op een i een machinefabriek. Mevrouw Van Eijk- aan den Rijn, besteedde al haar aandacht aan het gezin. WADDINXVEEN - Dit zijn de vijf stagiaires Telma Bonte, Dic kie Mul, Evelien Kieft, Nicole van Ginkel en Anneke van Es, die voor ’t Ketelhuis de ketelhuizen van de Stichting Jeugd- en Jonge renwerk Waddinxveen de nieuwe instuifprogramma’s gaan opzet ten. Het vijftal is afkomstig van de opleiding Kinder Verzorging Jeugd Verzorging (KVJV) en loopt een jaar lang stage. Het instuifprogramma, dat van middag (woensdag) van start is gegaan, omvat vele normen van creativiteit en spel. Vandaag was dat een kringspel, kennismaking, werken met bladeren uit het Goü- webos en het gieten van gips in kleivormen. Voor de volledigheid volgen hier nog de (dit jaar ge mengde) creativiteitsgroepen en de tijden daarvan: maandag 16.00-17.00 uurcreativi- teitsgroep 6 en 7 jaar, dinsdag 16.30-17.30 uur creativi- teitsgroep 8 en 9 jaar en 18.30- 19.30 uur creativiteitsgroep 12 en 13 jaar, donderdag 16.00-17.00 uur creati viteitsgroep 10 en 11 jaar en vrijdag 20.00-22.00 uur creatief en spelavond 12-tot 15 jaar. (Foto: Weekblad voor Wad dinxveen/Sjaak Noteboom I I WADDINXVEEN - Kwekerij Van Eijk BV, Waddinxveen, heeft aan de Zesde Tochtweg la een filiaal van de caravan stalling ”De Eiken” gevestigd. Het correspondentie-adres van deze cara- z rx 4 11 vans aan den Rijn. WADDINXVEEN - Voor alle Wad- dinxveense bejaarden wordt er op maandagavond 24 september een bingo-avond gehouden in het Anne Frank-centrum. Er zijn zoals altijd weer prachtige prijzen te winnen. De kosten van deelname bedragen f 1,50, inclusief een kopje koffie. Wie met de auto gehaald en gebracht wil worden dient het telefoonnummer 5555 van te voren te draaien. De bingo-avond be gint om acht uur. den Berg mogelijk op persoonlijke wijze de dieper- en parochie boven water te Het briljanten paar W. van Eijk en Voor de derde en laatste ronde kunt u nog meedoen tot eind september. WADDINXVEEN - De economisch redacteur van het dagblad ”Het Pa rool” en commentator van de televisie- actualiteitenrubriek ’’AVRO’s Televi- zier Magazine”, E. Peereboom, komt voor een lunchbijeenkomst van de On- dernemerskring "Industrieel Contact Waddinxveen” (ICW) op donderdag 15 november naar Waddinxveen. Hij zal dan tussen 11.30 en 14.00 uur in Party Home aan de Passage een praatje houden over macro-economische ver kenningen - nu en in de nabije toe komst - in het licht van de komende on- derhandelingen over de arbeidsvoor waarden in 1980. De lunchbijeenkomst geldt als een le- WADDINXVEEN - De Rotterdamse bisschop dr. A. J. Simonis heeft pastoor P. M. Olsthoorn van de Waddinxveense. St. Victorparochie op de vingers getikt dat hij heeft meegewerkt aan een samen met de plaat selijke Gereformeerde Kerk opgezette gezamenlijke dienst van Woord en Tafel. Deze dienst werd op maandagavond 27 augustus gehouden ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde en maakten het pastoor Olsthoorn en de gereformeerde predikant ds. P. van liggende verbondenheid van gemeente halen. Bisschop Simonis heeft de pastoor over de openbare Klaas de Vriesschool (Herman Heijermanslaan). B. en W. hebben dit ontslag op eigen verzoek per 1 oktober van dit jaar verleend. - - Noteboom) WADDINXVEEN - Er is in Wad dinxveen weer een Stond afgelopen maandag in Huize Souburgh aan c_ E het echtpaar L. N. van der Heijden (84) ven lang in Boskoop te hebben ge en M. van der Heijden-Rooker (85) er- 1 1 J bij stil 60 jaar geleden in het huwelijk te deren en 7 achterkleinkinderen. De ge- ^7 11 r"l <-*,-*♦ Z4 zj L 4 1 Z* J huis voor ouderen gaan maandag 2 ok- en overgrootouders laat het niet toe tober de heer W. van Eijk (86) en me- van de 60-jarige huwelijksdag een op- vrouw C. A. van Eijk-Lagerweij (80) in enbare gebeurtenis te maken. stilte herdenken dat het eveneens 60 briljanten echtpaar, jaar geleden was dat zij trouwden. Het briljanten paar, dat sinds dit voor-. de Prins Bernhardlaan jaar in Waddinxveen woont na een It pende karweien heeft aangepakt. Zo en M. van der Heijden-Rooker (85) er- woond, heeft 5 kinderen, 10 kleinkin- beurtvaartschip en werkte hij in bij stil 60 jaar geleden in het huwelijk te deren en 7 achterkleinkinderen. De ge- i zijn getreden, in het zelfde verzorgings- zondheid van hun ouders, grootouders Lagerweij, afkomstig uit Alphen f j Z_ 2 tober de heer W. van Eijk (86) en me- eveneens verga- van de Hout- en Bouwbond CNV, de heer D. van Commence, die met de Waddinxveense ondernemers zal spre ken over het sociaal beleid binnen de onderneming. Bisschop Simonis heeft de pastoor over werd overigens in een lang niet tot de deze kwestie een weliswaar hartelijke laatste plaats bezet Godshuis aan de ("Beste Piet”, staat er boven), maar Groensvoorde gehouden. Daar hield niettemin afkeurende brief geschreven, pastoor Olsthoorn de predikatie onder welke vorige week onderwerp van ge- ------- - sprek is geweest -in de parochieraad. Dat er een dergelijk bisschoppelijk schrijven was binnengekomen in de pa storie aan de Zuidkade bleek uit een verhullende zin in het parochieel week blaadje ’’Victorientje”. Daarin schreef pastoor Olsthoorn: ”Op de gezamenlijke dienst van Woord en Tafel bij het 10-jarig bestaan van de Ontmoetingskerk heb ik veel positieve reacties gehoord, zonder overdrijving: zeer veel; en ook twee negatieve, af keurende, waarvan één volmaakt on- wijzeres in vaste dienst verbonden aan barmhartig. Ik nodig de onbekende af- zender/ster uit, om alsnog met mij con tact te willen maken". In het gerefor meerde mededelingenblad "Ontmoe ting" vertrouwde ds. Van den Berg deze zinnen aan het papier toe: "Een reactie van één onzer uit de wijk, naar aanleiding van de viering met Rooms- Katholieken en Gereformeerden op 27 augustus j.L: "Voor mij was het gevoel smatig bijna een historisch moment. Het was een reünie, waarbij oude vrienden werden herontdekt!”.” ’’ILLEGAAL” De organisatie van de gezamenlijke denvergadering van de ICW, die don dienst ter gelegenheid van het 10-jarig derdagavond (morgen) ------ bestaan van de Ontmoetingskerk droeg dert. Uitgenodigd is dan de voorzitter IS?"‘n^2S: Argostraal 26°’ AIPhen vorige maand overigens alle kenmer- ken van illegaliteit. Er werden geen uit- nodigingen verstuurd en iedereen deed er op persoonlijke titel aan mee. De ge- zamenlijke dienst van Woord en Tafel Lycklama a Nijeholt-Diebels uit ••1- 1r.4„1--

Weekblad voor Waddinxveen | 1979 | | pagina 5