Korbis met winst Kwiek oudste lid van Nog geen echte z< ZEEVISSEN MET HSW Prij Jaap Akkerhuis’ twaalf zeer gezonde oefeningen Instructiedag over verzorging oudere bomen Duizend man bij Be Fair NTTB-afdeling Gouda verrassingen bij Excelsior WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Matige start van hockeyers ’’Waddinxveen” ■^■1 Kanaaldijk 13 zal worden herbouwd Geen openbaar verkeer op deel Zevende Tochtweg Kwart eeuw bestaan in W’veen gevierd KNVB-cursus recreatie- sportleider A VOETBALBESTUUR KRIJGT GELIJK .j mdCHinE-SCHRIJUEH 1 1 I I. (NTTB) heeft gevierd. Op gepaste i feestelijk tintje gegeven. Fr G O U D A A F D WADI 19e ma rijfde ien in als vei van ’s - De prijs' n. In hu 'len kleu In het clubgebouw van de tafeltennisvereniging Kwiek aan de J. W. Frisoweg werd het 25-jarig jubileum van de afde- 'Z? Het vignet van de NTTB-afdeling Gouda. WADDINXVEEN De Waddinxveense sportleraar Jaap Akkerhuis heeft vorige week dinsdag in het gemeentehuis op de tweede avond tijdens de nationale gezondheidsweek Nederland Oké het verband aangegeven tussen sport en gezondheid. Hij deed dat nadat dokter P. van der Linde sr. (71) gesproken had over de problemen van het roken en diëtiste Marijke Visser de ruim veertig aanwezigen had verteld over de mogelijkheden vap gezond en toch smakelijk eten en voordat de Wad dinxveense groenteman J. van Triet en zijn vrouw in de raadzaal van het gemeentehuis enkele heerlijke en zeer gezonde rauwkostschotels de monstreerde, waarvan naar hartelust gegeten werd. WADDINXVEEN Het pas gerenoveerde clubgebouw van de Waddinxveense tafeltennisvereniging Kwiek aandeJ.W. Friseweg was de plaats waar zaterdag voor een week de tafeltenniswereld uit deze streek het 25-jarig bestaan van de afdeling Gouda van de Nederlandse Tafeltennis Bond wijze werd aan dit jubileum een ling Gouda van de Nederlandse Tafeltennis Bond (NTTB} gevierd. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/NTTB, af deling Gouda WADDINXVEEN - Het stan daardteam van de Waddinxveen se korfbalvereniging Korbis is de nieuwe competitie zaterdag gestart met een winst van 7-4 op Spirit 2. De eerste zeg, 1 van di e werd behaald op het veld van de voet balvereniging Waddinxveen in het sportpark ‘de Sniep’. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 9 SEPTEMBER 1981 E9 ;KBLA[ start half drie in hef UITSLAGEN DAMES EXCELSIOR - JEUGD mee naar machines, verhuurt geen machines, geeft ze alleen en schar worden gerekend. Korbis I-Spirit II 7-4, Bermisse I-Kor- bis II 9-6, de Jodan Boys V-Korbis III 9-3. De jeugd, was vrij. 2-0 2-0 0-2 2-0 2-0 1-1 2-0 2-0 0-2 PONT verkoopt geen in bruikleen, zonder één cent kosten! WESTHAVEN 31-32, GOUDA. Z01820-17861. Daarna Ie Ness :n won ichte vordt i irie uui ;aande lelijk, )eide vaarop literaat andere rioeter ttrandw fi in. De w’ec ren woi de hoe moderr lijk zuil gens wi is de Mocht zake lij l den ’s i bij dan zal zijn HOOF De ho< bestaal stuur b Deze i ker kv reen di definit protest school De in opnieu Gezien ook de resultaten van de trip van 16 mei, toen ook op de Steen banken werd gevist, zijn de verwach tingen hoog gespannen. Diegenen, die vrezen voor hun zwakke maag kan het bestuur geruststellen, want de af- VADDI n jonge en - z Jational ien mee lat wild en kleu varen dr 1-lOjaar Us eerst teld eer >rijs een lerde pr iel. De rrijdagn iportwir n Boskc De in di :n jonge erdagm ury ot radmee 10 inge scoorde ling we Dostert stenaar derwijzi list Ben den als Tot en n 1. Marj 7 (8 jaai 2. Am lownast 3. Vine 12(7 ja Eervoll hoven, 9-10 jas 1. Ralr jaar) 2. Lize 9 (9jaa 3. Rolt velhof 11-12 j 1San (11jaa 2. Mat Solms: 3. Iris jaar). gen te verzwaren door ze langer te laten duren. Hij wees erop dat dagelijks oefe nen een beter resultaat geeft dan één of twee keer per week. Dit zijn die twaalf oefeningen: 1. 3 minuten rustige looppas (buiten) Binnen: looppas op de plaats met knie- heffen. 2. Wandelen of pas op de plaats met armzwaaien hoog-laag. 3. Huppen met ronddraaiende armen. 4. Been opzwaaien naar de naarvoren gestrekte armen. 5. Huppen met knieheffen. 6. Buiten: halve kracht sprint niet ver der dan 30 meter. Binnen: halve kracht sprint op de plaats (10 sec.). 7. Oefening 6 4 keer herhalen met tel kens als rust er tussendoor: diep inade men. Romp rechtop, romp voorover la ten vallen en uitademen. 8. Driekwart kracht sprint over 30 me ter (buiten). OEFENINGEN Om dat te vergemakkelijken kwam Jaap Akkerhuis met twaalf oefeningen voor binnen en buiten, waarna gedou- ched kan worden. Hij riep iedereen op vooral rustig te beginnen en de oefenin- was volgeboekt en niet meer dan 25 hengelaars konden worden ingeschre ven, adviseert het H.S.W.-bestuur, snel plaats te bespreken. Inlichtingen verstrekt A.A. van’t Hof, Kon. Wil- helminasingel 51, na 19.00 uur ook telefonisch onder nummer 01828- 3954. WADDINXVEEN - De hockeyers van Waddinxveen verloren zondag de eerste competitiewedstrijd tegen Te- Werve met 3-1. De wedstrijd begon voor de Waddinxveners zeer voortva rend. In de 4e minuut werd er uit een strafcorner gescoord door Robert-Jan Maassen, die daar alle tijd voor kreeg. Deze 1-0 voorsprong werd een kwar tier stand gehouden. Maar door fou ten in de achterhoede kon Te-Werve gelijk maken (1-1). Te-Werve ging goed door en scoorde nog een veld- doelpunt (1-2). Dit was tevens de ruststand. De tweede helft werd er zeer romme lig gespeeld over alle linies, dit resul teerde in een doelpunt (3-1dit was tevens de einduitslag. Volgende week speelt Waddinxveen uit tegen V.C.L. De dames verloren hun eerste compe titie wedstrijd van Rijswijk. Na een rommelige openingsfase wist Eveline Ruiter met een scoop de Waddinx- veense voorhoede te bereiken. De voorzet van Pauline Christoffels kon Annemieke Oostwouder verzilveren. Een hard geslagen bal stuiterde in het Waddinxveense doel. Even later scoorde de Rijswijkse dames nog maals. Ondanks de grote druk en twee toegekende strafpushes kon het Waddinxveense veldoverwicht niet in doelpunten omgezet worden. 2-0 2-0 2-0 1-1 Mannekes 2-0 2-0 2-0 1-1 0-2 1-1 1-1 2-0 1-1 2-0 spraak met kapitein Van’t Slot is, dat bij minder gunstig weer in de mon ding van de Oosterschelde op platvis en wijting wordt gevist; de gul kan in oktober op deze stek uiteraard nog niet worden verwacht. Daar het schip bij de vorige reizen prompt na aankondiging in de pers 9. Oefening 8 4 maal herhalen met als rust er tussendoor: zie punt 7. 10. Rugligging met de knieën gebogen en de voeten plat op de grond. Handen gevouwen in de nek: komen tot ziten weer liggen. 10 Maal herhalen. 11. Voorligsteun: handen en voeten op de grond en het lichaam zo recht moge lijk houden: met de voeten naar voren springen tot vlak achter de handen en weer terug springen 10 maal). 12. Voorligsteun (zie 11): met gestrekt lichaam door de ellebogen buigen en weerterug. (Houdt het lichaam gestrekt en buig zover door de ellebogen dat je je ellebogen ook weer terug kunt strek ken. Zo vaak mogelijk herhalen De tweede helft kenmerkte zich door een wilskrachtig Korbis dat persé wil de winnen. Met name Wim van Vel- zen slaagde er in de score op te voe ren. Eerst forceerde hij een straf- worp, welke door Jan Minekus werd benut (3-2), later scoorde hij via een fraaie doorloopbal (4-2). WADDINXVEEN Zolang de voetbalcompetitie nog niet is begonnen oefe nen de Waddinxveense voetbalclubs nog vol op. Be Fair verloor daarbij met 1-0 van Feyenoord C. Be Fair 2 verloor met 2-3 van Barendrecht 2. Be Fair- WDS eindigde met 4-2. WSE versloeg RKDES met 0-2. Komend weekeinde wordt er gespeeld voor de KNVB-districtsbeker. Be Fair speelt dan uit tegen Fortuna Vlaardingen (16.15 uur), WSE thuis tegen Woerden en Waddinx veen uit tegen WDS. Be Fair 2 oefent zaterdagmiddag om half drie in het Burgemeester Warnaarplantsoen tegen SHO 2. Bron erg goed en ook Bert Graafland na rust ingezet voor Evert Mahwin. In de 30e minuut kwam Feyenoord C gelukkig op voorsprong doch wel verdient door een vrije trap die via Paul v.d. Blom werd ingeschoten. E- ven moesten we denken aan de grote overwinningen welke Feyenoord C de laatste weken had geboekt maar Be Fair liet zich niet van de wijs brengen door die uitslagen. Diverse goede mogelijkheden bleven helaas onbenut (Graafland, Verbree, Bron) deels door pech, maar ook door het Toch gaf Spirit zich niet zo gauw ge wonnen en kwam terug tot 4-3. Luit Schokker en Anke Minekus wisten de score hierna uit te bouwen tot 6- 4, tussentijds had Spirit nogmaals te- gengescoord. De laatste daad in deze toch behoorlijk goede korfbalwed- strijd was aan Truus Visser die de eindstand op 7-4 bepaalde. Met wat meer zuiverheid had Korbis ongetwij feld -gezien de gecreërde kansen- een grote zege behaald. BE FAIR-FEYENOORD Ten aanschouwe van bijna 1.000 toe schouwers hebben Be Fair en Feye noord er een aantrekkelijk kijkspel van gemaakt. Technisch en conditio neel stond de wedstrijd op een hoog peil. Er werd in een hoog tempo ge speeld door het snel afgeven van de bal. Bij Feyenoord speelden Karei Bou- wens een excellerende partij voetbal evenals doelman Bert Potuyt. Bij Be Fair waren Wim den Besten en Wim WADDINXVEEN/GOUDA - De in Gouda gevestigde Stichting Natuur- en Landschapsbeheer Zuid-Holland houdt zaterdag 26 september een in structiedag over de verzorging van oudere bomen en leibomen. Dit in het vrijwillig landschapsbeheer be langrijke evenement, waarbij de be kende boomchirurg Copijn aanwezig zal zijn, vind plaats in het Alblasser- waardse dorp Giessenburg. Aan het deelnemen van deze dag zijn enige kosten verbonden. Voor nadere in formatie en opgave kunnen de Wad dinxveners terecht bij de Stichting NLB, Postbus 558, 2800 AN Gouda, tel. 01820-24500. De instructieve dag over de verzor ging van oudere bomen en leibomen is een uniek initiatief van de Stich ting Natuur- en Landschapsbeheer Zuid-Holland, wier dagelijks werk het is vrijwilligerswerk in natuur en land- schap - in Waddinxveen de wilgen- knotgroep van leraar Rob van Oord - te coördineren en te stimuleren en daarnaast voorlichting te verstrekken aan particulieren op het gebied van bomenonderhoud. VEEL OUDERE BOMEN Op erven en in tuinen in het Zuidhol- landse polderlandschap komen geluk kig nog vele oudere bomen voor. Op gaande bomen, als es, eik, esdoorn en els, en leibomen, voornamelijk lin- erg goede optreden van Bert Potuyt. Het inzetten van Bert Graafland bracht nog meer gevaar doch uitein delijk bleef de stand 0-1 voor Feye noord in een zeer interessant treffen. BE FAIR 2 Be Fair 2-Barendrecht 2 (2-3) was een boeiend duel met een afwisselend scoreverloop. Be Fair 2 in de eerste helft sterker en Barendrecht in de 2e helft. Het scoreverloop liep als volgt: Be Fair 1-0, Barendrecht 1-1, Baren drecht 1-2, Be Fair 2-2, Barendrecht 2-3. BE FAIR-WDS In het treffen Be Fair-WDS (4-2) had Be Fair snel een duidelijke voor sprong moeten nemen, doch er werd met een 1-1 stand gerust, doordat WDS zich niet direkt liet inpakken. Be Fair nam wel een voorsprong door Evert Mahwin na een erg goede com binatie welke werd besloten met een harde schuiver in de beneden hoek. Hierna had Be Fair moeten door drukken hetgeen men eigenlijk ook wel deed doch zonder resultaat. Twee afgekeurde goals waaronder een gave treffer van Bert de Wilde en misser van Wim Bron via een penalty gaven enige blijk van een overwicht. Het begon allemaal in 1950. In die tijd was er sprake van een Goudsche tafeltennisbond. Dit scheen op grote moeilijkheden te stuiten binnen de bond. Deze machtsstrijd zorgde er voor dat de Goudse Bond enkele ver enigingen kwijt raakte aan onder an dere de afdeling ’s-Gravenhage. Maar op 23 augustus 1956 was het dan zover. De afdeling Gouda van de N.T.T.B. was opgericht. Als eerste voorzitter werd de heer Okkerse uit gekozen. In dat eerste jaar kwamen 18 verenigingen met 72 teams uit in de competitie. Hiervan vinden wij momenteel nog: Vriendenschaar, TTV Gouda, TOP, Flamingo’s en men dat niet en zijn nu door de be roepscommissie in het gelijk gesteld. De straffen tegen vier andere Wad dinxveners zijn gehandhaafd geble ven. Namelijk die tegen wedstrijdse cretaris F. van der Krans, grensrech ter J. Bonefaas en de spelers Eric en Arie Plaisier. Zoals bekend werd de naam van Eric Plaisier in de bewuste wedstrijd tegen Bodegraven opgeschreven als zondaar van een overtreding met schorsingsge- volgen in plaats van doelman Arie Plaisier. De commissie van beroep van de KNVB: ‘Het staat voldoende vast -onder méér op grond van de di rekt ingezonden rapportage van de scheidsrechter- dat deze slechts één speler met de naam Plaisier een of ficiële waarschuwing heeft gegeven namelijk wegens ‘het opzettelijk ten val brengen van een tegenspeler’ (door hem omver te lopen), voorts dat dit plaatsvond kort voor het ein de van de wedstrijd en dat de scheidsrechter hiervoor de doelverde- diger van Waddinxveen noteerde. Het is bovendien onbetwist, dat niet E. maar dat A. Plaisier de doelverdedi- ger was, dat de eerste laatstgenoemde in deze wedstrijd als aanvoerder heeft Jaap Akkerhuis maakte samen met zijn dochter Mirjam (13) duidelijk hoe zo wel binnen als buiten de conditie op peil gehouden kan worden. Hij stelde vast dat sporten gezond is en dat de Ne derlanders pas bereid zijn aanbeweging te doen als het mooi weer is. In dit ver band sprak hij over mooi-weer-fietsers, terwijl naar zijn oordeel regelmatig be wegen lichamelijk gezien pas zoden aan de dijk zet. De waddinxveense sportle raar signaleerde dat het ook in Wad dinxveen vaak blijft bij de goede voor nemens. Er moet dan ook de nodige zelfdiscipline aan de dag worden gelegd om te werken aan de eigen conditie. WADDINXVEEN Het pand Ka naaldijk 13, dat door brand werd ver woest, zal worden herbouwd. Het col lege van Burgemeester en Wethouders heeft de hiervoor bestemde bouwver gunning om herbouw van de woning na calamiteit, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van het woonhuis mo gelijk te maken kortgeleden afgegeven aan de Waddinxvener H. J. Slot van de Zuidkade 76. Het woonhuis Kanaaldijk 13, dat alge meen bekend stond als sexhuis, brandde vrijdagavond 9 januari van dit jaar af. De rijkspoltie deelde toen mee dat de uitslaande brand aan de achter zijde van het huis was begonnen en ver moedelijk was ontstaan door een film projector. Op het moment van de brand, die zeer- veel publiek trok en betekende dat het verkeer tot ongeveer drie uur zaterdag morgen moest worden omgeleid, waren de bewoners - een man en twee vrou wen - niet thuis. Ze waren net in de loop van de middag voor een korte vakantie naar West-Duitsland vertrokken. De vuurzee werd ontdekt tegen middernacht. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Bij Koninklijk Besluit is goedkeuring ver leend aan het besluit van provinciale staten van Zuid-Holland tot ontrek- king aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Zevende Tocht weg in Waddinxveen. Kwiek terug in de competitie. Mo menteel telt de afdeling Gouda 21 verenigingen, met als oudste vereni ging Kwiek en als jongste de vereni ging O.T.T.V., met zo’n 1000 compe- titiespelende leden. GELD Tijdens de receptie ontving het be stuur, bestaande uit 7 enthousiaste tafeltennissers die er onder leiding van de heer F. Duyve erg veel vrije tijd in stopten, dan ook zo’n 100 af gevaardigden van verschillende vere nigingen en afgevaardigden van het hoofdbestuur uit ’s-Gravenhage en andere afdelingen uit den lande. Na moeten vervangen op aanwijzing van de trainer, dat E. Plaisier als zodanig het ruilformulier van Bodegraven niet heeft ondertekend omdat met diens toestemming A. Plaisier dit heeft ge daan en dat bij zijn naamsvermelding elke voorletter werd weggelaten. Ten slotte staat als onbetwist evenzeer vast, dat E. Plaisier op het gele for mulier (verweerschrift) eigenhandig heeft beschreven en ondertekend hoe hij met de betrokken tegenspeler in botsing was gekomen en dat dit for mulier vervolgens door de Waddinx veense grensrechter J. Bonefaas en de wedstrijdsecretaris/bestuurslid F. van der Krans -na invulling in gelijke on juiste zin- ondertekend werd, waar door A. Plaisier ten onrechte vrij uit ging. Aldus hebben de vier gestraften meegewerkt aan misleiding bij de ver plichte schriftelijke rapportage over een wedsfyijdincident. Dit is des te ernstiger geweest, nu het voor de hand ligt dat dit is gedaan om de sa menstelling van het in degradatiege- vaar verkerende elftal te versterken. Onder deze omstandigheden is de forse bestraffing niet ongerechtvaar digd te achten, zodat voor wijziging daarvan geen aanleiding bestaat.’ den. Deze bomen hebben vaak reeds een respektabele leeftijd bereikt en dragen in hoge mate bij aan het land schappelijk schoon. De eigenaar van zo’n boom moet ech ter wel weten wat hij moet doen én wat hij moet laten om zijn boom mooi en gezond te houden. Dode takken bijv, moeten niet alleen vak kundig worden verwijderd. Zij kun nen ook aangeven dat er iets mis is met bijv, de standplaats van de boom: te verdichte grond, te weinig voeding. Tijdens de instruktie op 26 septem ber kunnen eigenaren van dergelijke bomen uit de eerste hand geïnfor meerd worden over de manier waar op ze met hun boom moeten om gaan. Op die 26e geeft boomchirurg Copijn ’s morgens teksjt en uitleg aan de hand van een diaserie over het be heer en de verzorging van erfbomen en over de onderhoudsmiddelen die daaraan te pas komen. ’s Middags gaan de deelnemers de praktijk in en bezoeken zij een twee tal objecten. Daar wordt aanschou welijk onderricht gegeven in het be handelen van achterstallig en regel matig onderhoud van leibomen, en wordt ook de wondbehandeling en het standplaatsonderzoek nader be licht. Na afloop kunnen belangstel lenden met hun eigen specifieke boomvragen bij de chirurg terecht. Ook de jeugdige dammers van Excel sior hebben hun eerste zetten van dit seizoen gedaan. Onder het toeziend oog van de jeugddamleiders Piet Swart en Gert Dankers. Onder veel enthousiasme worden de eerste 2 ronden geheel en de 3e ronde gedeel telijk afgewerkt. De uitslagen: •groep tot max. 12 personen JfjZ •individuele begeleiding 7~ ’doorlopend praktijkexamens •aanvangsdatum zelf te bepalen wist u het al: het progressieve PONT typ idee? •degelijke les (PONT-eigenschap) <en machine huis (PONT-service) •en gecontroleerde taak r- 1 WADDINXVEEN - Vorige week donderdag startte de Waddinxveense damvereniging Excelsior haar onder linge competitie in het Gereformeerd Verenigingsgebouw Het Trefpunt aan de Stationsstraat. Echte verrassingen vielen in deze eerste ronde niet te no teren. Verdienstelijk echter waren wel de gelijke spelen van Klaas Hui zinga, Dik Heeren II en Henk den Outer tegen respectievelijk Kees Blonk, Jan de Heer en Piet Swart. Uitslagen C. Kramp-A. Zwanenburg A. Blom-A. Crone T. Twigt-J. Both R. van Dijk-C. Stolker G. van der Zijden-G. D. Heeren I-M.C. v. Willigen G. Heeren-P. de Mik C. Blonk-K. Huizinga P. van Es-J. Borsboom J. de Heer-D. Heeren II P. Swart-H. den Outer T. den Ouden sr-A. Rietveld T. Driesse-R. den Ouden jr F. Zaadhof-D. van Willigen Het eerste achttal van Excelsior is in gedeeld in poule A van de hoofdklas se van de Goudse Districtsdambond. De toeschouwers kregen voor de wedstrijd een Korbis te zien gekleed in trainingspakken beschikbaar ge steld door administratiekantoor C. Matse te Waddinxveen. Blijkbaar hield deze happening de Korbis spe- lers(sters) zo bezig dat men tijdens de wedstrijd aanvankelijk er niet in slaagde de korf te vinden. Hoewel Dick Haagsman fraai 2-0 liet aantekenen was het toch Spirit dat kon langskomen (2-2). Tevens werd dit de ruststand. Tegenstanders in deze poule zijn: Reeuwijk, Jong en Qud Stolwijk, Damlust III, Bergambacht, Moor drecht en DID-Zoetermeer. Excelsiors tweede achttal komt uit in poule B van deze hoofdklasse en treft als tegenstanders: Bleiswijk, Damlust II, Schoonhoven, KDV Krimpen aan den IJssel en DID 2-Zoetermeer. Op donderdag 17 september speelt Ex celsior I haar eerste competitiewed strijd in het Ger. Verenigingsgebouw tegen Moordrecht. Aanvang 19.30 uur. WADDINXVEEN/GOUDzX - De be hoefte aan recreatiemogelijkheden in Nederland wordt met de dag groter. Er zal dan ook getracht moeten wor den die sportactiviteiten met een re creatieve funktie te stimuleren en te aktiveren. Voor de uitvoering van de sportieve recreatie zijn kaderleden nodig, die in staat zijn groepen van beperkte omvang te leiden. Daarom heeft de Sportstichting Gouda en de K.N.V.B., afd. Gouda, het voorne men om in nauwe samenwerking te gaan organiseren de cursus Rekreatie- sportleider A met mogelijkheid tot specialisatie Voetbal. De cursus start medio november 1981. De cursusplaats wordt voorals nog afhankelijk gesteld van de woon plaatsen van de deelnemers. Gedacht wordt overigens aan een plaats bin nen de driehoek Capelle a/d IJssel- Zoetermeer-Gouda. Hierdoor is het mogelijk dat deelname eveneens mo- gelijk is voor belangstellenden uit de direkte omgeving van deze plaatsen. De cursus omvat 70 lesuren, onder verdeeld in: Leiding geven in de re- kreatiesport, oefenstof, methodiek, didaktiek en praktijk. Daarnaast móet minimaal 25 uur stage gevolgd worden. De minimum leeftijd is 17 jaar. Voor het examen worden drie eindcijfers vastgesteld: 1. Theorie I: leiding geven in de rekreatiesport, 2. Theorie II: methodiek oefenstof/di- daktiek; 3. Praktijk recreatiesport. Zij die belangstelling hebben voor deze cursus, kunnen een informa tiebulletin en/of inschrijfformulier aanvragen bij Sportstichting Gouda, Vredebest 1, 2801 SA Gouda, of te lefonisch onder nummer 01820- 13800 toestel 388; of K.N.V.B., afd. Gouda, Sportlaan 2a, Postbus 255, 2800 AG Gouda, of telefonisch on der nummer 01820-19868. het ontvangen van de vele felicitaties en cadeaus bood voorzitter Duyve in zijn toespraak de verenigingen een ca deau aan. Elke aanwezige vereniging kreeg een geldbedrag (berekent naar het aantal leden) ter beschikking voor onder an dere het organiseren van een tour- nooi, het verzorgen of aantrekken van een trainer of voor de begeleiding van de jeugd. Ook bood de voorzitter namens het bestuur elke aanwezige op de receptie een vrijkaart aan, voor de Interland Nederland - Bulgarije te spelen op 23 september 1981 in de sporthal ‘De Meent’ te Schoonhoven. De organisatie berust bij de vereni ging ‘Smash’ uit Schoonhoven in het kader van 700 jaar Schoonhoven. De receptie, die 16.00 uur begon, eindigde mede dankzij het groot aan tal aanwezige tafeltennisliefhebbers pas om 20.00 uur. Een ieder die ge- interresseerd is in de tafeltennissport, of deze sportieve en gezonde sport zelf wil gaan beoefenen, hetzij in competitieverband of voor recreatie- doeleinden, kan contact opnemen met de plaatselijke tafeltennisvereni ging Kwiek. In de afdeling Gouda is er ook nog ruimte voor junioren. WADDINXVEEN - Drie dagelijks bestuurleden van de voetbalvereni ging Waddinxveen zijn door de com missie van beroep van de KNVB vrij gesproken van het door de Bode- graafse vereniging ESTO aanhangig gemaakte protest. De vrijspraak van' de drie volgde nadat mr. W.S. da Cos ta, mr. N.J. Gianotten, mr. M.A.V. Slingenberg, mr. H. Wamers en A.C. de Vries het dossier bestudeerden aan de hand van de ingediende beroep schriften. De heren A.H. Loef (secretaris), C. van' Hofwegen (penningmeester) en H. Frikken (voorzitter) mogen ge woon hun bestuursfunctie blijven uit oefenen, hoewel de KNVB hen eer der een schorsing van een jaar opleg de. Zij waren geschorst omdat zij door de strafcommissie van de KNVB medeschuldig waren bevonden aan het verkeerd invullen van een wed- strijdformulier na een wedstrijd tegen Bodegraven in de vorige competitie (29 maart 1981). Volgens ESTO zou Waddinxveen door bewust te frauderen aan degra datie uit de vierde klasse ontsnapt zijn en ESTO daar de dupe van ge worden zijn. Voomoemde heren na- WADDINXVEEN Voor zaterdag 3 oktober charterde het bestuur van de hengelsportvereniging ‘Waddinxveen’ (HSW) het motorschip ‘Andromeda’; de bedoeling is, bij goed weer op de Steenbanken op gul te vissen. Evenals vorig jaar kan hfter, al zo vroeg in het seizoen ook op vangsten van wijting Arie van Vliet-Hanneke Dankers Edwin van Gils-Harrie Mulders Leo Groeneveld-Anja Smith Elbert v.d. Berg-Peter van Eek Vincent Idelenburg-Kees vd Berg 0-2 Jos Cammeraat-Edgar den Heyer 1-1 Janneke Terpstra-M. den Ouden 2-0 Jaap Bremmer-Jeroen v.d. Berg 1-1 Marcel Brandhorst-Bert Kooyman 0-2 Lanny Neeleman-E. Idelenburg Leo Groeneveld-Harrie Mulders Anja Smith-Edwin van Gils Jos Cammeraat-Janneke Terpstra 0-2 Edgar den Heyer-Lanny Neeleman2-0 Michael den Ouden-Edwin v. Gils 2-0 Peter van Eck-Marcel Brandhorst 2-0 V. Idelenburg-Hanneke Dankers 2-0 Jeroen v.d. Berg-Elbert v.d. Berg 0-2 Kees v.d. Berg-Arie van Vliet Bert Kooyman-Jaap Bremmer Leo Groeneveld-E. Idelenburg 2-0 Harrie Mulders-Anja Smith 2-0 M. den Ouden-Hanneke Dankers 2-0 Janneke Terpstra-Arie v. Vliet 2-0 Jos Cammeraat-Marcel Brandhorst2-0

Weekblad voor Waddinxveen | 1981 | | pagina 18