Eerste team van W addinxveen-tennis zorgenkind een 10-Gemeenten fietstocht Regen spelbreker Be Fair-tennis Brug naar tennispark Be Fair verliest verslaan Praag Korbis herstelt zich en wint Nederlandse basketballers DE GOUWE SMASH MET BETERE RESULTATEN De Sperwer WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE TOOS-gym bij Chocomelcup Eindsprint van Wolfs bij WSV DAMTITEL VOOR ADRIAAN BLOM I "if' gnp I K WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 27 APRIL 1983 •s 1 1 A ga I w Be Fair 2 en 12 kampioen 9 19-53 2-0 0-2 Team 25 vertrok vol goede moed naar Driebruggen 9 in Waarder, waar het ook behoorlijk waaide. Atty moest de spits afbijten en won haar partij. De dubbel van Joke en Adri werd ook ge wonnen maar de andere partijen moes ten gewonnen worden gegeven, ook al waren het steeds 3 setters. Met een bij na ontroostbare Henny vertrokken de dames na een gezellige dag weer naar Waddinxveen. aan de Sniepweg een voetgangersbrug heeft gemaakt. De parkeeroverlast op de Sniepweg is ter plaatse overigens 0-2 0-2 0-2 2-0 0-2 2-0 2-0 0-2 wel toegenomen. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). ‘s-Gravenzande strijd Lyra thuis. 22 21 21 21 22 21 21 1/2-1/2 0-1 0-1 1/2-1/2 1-0 1/2-1/2 1/2-1/2 1-0 0-1 1-0 0-1 1/2-1/2 1-0 0-1 0-1 WADDINXVEEN - De Waddinxveen- se postduivenvereniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Strombeek. Afstand 127 kilometer. In Concours 461 duiven. Uitslag: DAMES Vorige week dinsdag was het weer zo ver: de huisvrouwen van Be Fair trok ken ten strijde! Ze hadden voor onder dak voor de kinderen gezorgdde diver se echtgenoten konden hun cursus aard appelschillen in praktijk gaan brengen, de Chinese restaurants in Waddinxveen zetten extra tafels en stoelen klaar, want de dames trokken ten strijde! Met de nieuwe sporttas, het oude racket, het modieuze trainingspak trokken de da mes erop uit. Het was nogal winderig weer, zodat diverse verliespartijen (5 van de 8) op rekening werden gezet van de draaiwinderige orkaanstorm! DE STAND De Zwerver 1-1 2-0 2-0 O c. Team 29 trof in TC Krimpen 34 (1-4) een tegenstander van gelijk formaat: bij 3 wedstrijden moest ook hier een tie break de beslissing brengen op deze winderige dag. Team 26 van Wil Hogenelst bleef na wat problemen vooraf toch in de vertrouw de opstelling spelen en dat ging prima en dus behaalden zij 3 punten tegen Berkenrode 27 (3-2). Team 28 begon te gen Bleiswijk 32 rustig aan (1-4). Ria deed 2 uur over haar single maar won na een zeer ingewikkelde tie-break. De dubbel van Take Lia ging echter verlo ren evenals de single van Gerry. Het waren allemaal heroïsche gevechten zelfs tot en met 16-14 in de tie-break, maar moed verloren, al verloren. een matige wedstrijd 1-1 tegen Noordwijk. Doordat concurrent Kat wijk ook gelijk speelde heeft Be Fair de kans gemist om op gelijke hoogte te komen. Vooral de gemiste straf schop kort voor het eind genomen door Wim den Besten kwam hard aan. Zaterdag speelde Be Fair 2 heel wat agressiever en won verdiend met 4-2 van Zwart Wit 3. Doelpunten makers waren Wim den Besten, 2x Kees Graafland en Harry Verschoor. Be Fair dat is uitgespeeld is nu afhanke lijk van de uitslag Katwijk - RCL die in een eerder stadium een halfuur voor tijd was gestaakt bij de stand 1-1. FC Lisse Be Fair s-Gravenz. Spirit Zwaluwen VI20 Xerxes 21 Lyra 21 De Zwervers 21 Geinoord RVVH DOTO WADDINXVEEN - Zaterdag werd in Zoetermeer de Nutricia-Chocomel- cuptumwedstrijd 1983 gehouden. Deze wedstrijd werd gehouden in het kader van de verplichte oefenstof voor jongens van het KNGV sectie topsport keurturnen heren. Voor TOOS deden 8 jongens mee, die uitkwamen in 4 verschillende klas sen: klasse Va, IVb, Iva en lila. WADDINXVEEN - Voor het eerste team van de tennisvereniging Wad dinxveen lijkt het verblijf in de overgangsklasse B beperkt te blijven tot 1 jaar. Wederom werd het team geconfronteerd met een zware neder laag van 7-1 tegen Leimonias uit Den Haag. Deze nederlaag viel vooral zo hoog uit door een blessure van de goed spelende Bonnie Binkhuyzen, waardoor haar enkelspel alsnog ver loren ging. Ook de eerste mixed werd pas in de derde set met een tie break beslist. Het tweede team daarentegen blijft gewoon winnen. Ditmaal 6-2 in de uitwedstrijd tegen Monster. Klaas Andringa had niet zijn beste dag en verloor zowel de mixed als zijn enkel spel tegen de zeer uitgekookte oud TIOD-crack Jos Jaspers. Het derde team daarentegen werd, evenals het eerste team, geconfron teerd met een 7-1 nederlaag tegen Holy uit Vlaardingen. Alleen Jac queline van de Plasse wist na een zeer lange partij haar enkelspel te winnen. De uitslagen van de overige teams zijn: Team 4 wint na een 3-1 achter stand alle dubbels, uitslag 5-3. Team 5 gaat door op de ingeslagen weg, wederom 8-0 winst. Team 6 heeft een opgaande lijn, een gelijkspel van 4-4. Team 7, deze junioren winnen met 6-2. Team 8, dit eerste heren team kan het niet aan, wederom 6-0 verlies. Team 9, dit tweede heren team herstelt zich enigzins, 3-3 gelijk. Team 10, voor het derde herenteam is de zesde klasse toch sterker dan verwacht., 5-1 nederlaag. WADDINXVEEN - De sporthal ‘de Sniep’ aan de Sniepweg is één van de tien plaatsen waar zaterdag 14 en zondag 15 mei gestart kan worden voor de ‘10-Gemeenten Fietstocht’, die wordt georganiseerd door de ge lijknamige stichting in oprichting in Gouda. Hiervan zorgen voorzitter J.H. v.d. Water en penningmeesteres- se/secretaresse Gerda van Pelt voor twee dagen sportiviteit op de twec- wieler. deed het beter dan de eerste compe- titiedag, maar verloor desondanks. Het eerste herenteam was het enige herenteam dat de wedstrijd (binnen) uitspeelde. Er werd met 5-0 gewon nen. De wedstrijd was spannender dan de uitslag doet vermoeden, er waren drie setters bij. Zaterdag 7 mei volgt de wedstrijd tegen de grootste concurrent: plaatsgenoot Be Fair. Heren 2 kwam helemaal niet binnen de lijnen. Heren 3 en 4 kwamen niet verder dan de eerste partijen. Ver meldenswaard is het heroische ge vecht, dat Jan Verbakel leverde. Na 2 1/2 uur moest hij met 7-5 in de tie-break van de derde set zich ge wonnen geven, waarbij hij en zijn tegenstander al het publiek en de andere teams het laatste kwartier aan zich bonden. ZONDAG MIXED Het in de vijfde klas spelende zondag mixed-team behaalde in haar eerste thuis wedstrijd een grote overwin ning. Berg: Jammer dat we moesten stop pen, ik had duidelijk de wedstrijd in de laatste 2 sets in handen’. Een he rendubbel werd in 3 sets gewonnen. Het team van Joop Nederhof staat eveneens met 2-0 voor. Was het vorige week Arnold Wekking die ge blesseerd was, nu was het ook Joop Nederhof die met een blessure te kampen had. Onder de drugs, pillen en obat matjan kwamen deze twee kreupele tennisfanaten het veld op, zagen en overwonnen onverwachts maar duidelijk met 6-0, 6-2. Het team van Tom van de Berg werd bij de stand van 1-2 afgebroken. De beide enkelspelen gingen verloren. Jan Dolislager speelde tegen een inge huurde Amerikaan. Jah Dolislager: ‘Ik kon hem niet in het Engels aan zijn verstand brengen dat een service van mij in was, maar dat maakt niets uit, I played very well’. WADDINXVEEN - Het is Be Fair niet gelukt om uit Maassluis zelfs maar één punt mee naar huis te ne men. In deze van spanning bol staan de wedstrijd strafte Excelsior de wat onzeker startende Be Fair achterhoe de af door na 10 minuten 1-0 te sco ren. Hierna is het een gelijk opgaande strijd geworden waarin Be Fair ge dwongen door de achterstand sterk op de aanval ging spelen. De sterke Excelsior verdediging gaf echter geen krimp en Be Fair miste de inventivi teit om hier antwoord op te geven. Echt uitgespeelde kansen waren er dus niet maar er werd wel om iedere meter gevochten, het publiek kwam daardoor toch behoorlijk aan haar trekken. In de tweede helft werd de geblesseerde Cor van Triet vervangen door Erik Plaisier, terwijl de vorige week kampioen geworden zijnde Ben van Haren de eveneens geblesseerde Bert de Wilde verving. Deze vervan gingen deden de aanvallende impul sen van Be Fair echter niet teniet, maar het beetje geluk heeft Be Fair deze middag niet aan haar zijde ge had. Doordat ook Lisse verloor is de concurrentie voor de derde plaats nog heviger geworden. Be Fair heeft nog drie wedstrijden te gaan, 7 mei tegen Spirit thuis, daarna uit naar en als laatste wed- WADDINXVEEN - De Nederlandse basketbalselectie heeft vorige week donderdagavond het duel in de sporthal ”de Sniep” met de Praagse selectie ruim in haar voordeel beslist. Na een rust stand van 75-34, walste Nederland in de 2e helft verder over de Tsjechen heen en zegevierde uiteindelijk met 132-52. De. coach van Nederland, de Tsjech Vladimir Heger, liet in deze ontmoeting al zijn 12 spelers ongeveer evenveel spe len. Hierdoor kwamen de meeste spe lers maar één helft in actie. Topscorers: Jos Kuipers 22, Jelle Esveldt 16, Mit chel Plaat 14, René Ridderhof 14, Ran dy Wiel 13. Voorafgaand aan deze wedstrijd vond het juniorenduel plaats. Ook hier zege vierde Nederland, ondanks dat het in de beginfase veel balverlies leed en veel kansen miste. De wedstrijd, die als ge heel rommelig was, bleef spannend tot de laatste seconde. Eindstand 59-53. De organisatoren van basketbalvereniging TOOS zijn redelijk tevreden over de publieke opkomst. De wedstrijden wer den door ongeveer 350 toeschouwers bezocht. Voor diegenen die graag willen gaan basketballen bij basketbalvereniging TOOS is het volgende belangrijk. Kin deren van 8 tot 12 jaar kunnen in de maand met gratis komen meetrainen op maandagavond. De jongens trainen van 17.15 uur tot 18.30 uur in de Johannes Postlaan en de meisjes van 16.00 uur tot 17.15 uur in de Groenswaard. Iedereen, die in een andere leeftijds groep valt, wordt verzocht contact op te nemen met mevr. Karin Oosthoek, Jan Campertlaan 22, tel. 14808. Verder wordeh er met name nog leden gezocht voor een Dames Senioren 2 team, dat volgend seizoen competitie wil gaan spelen. Vooral ex-basketbalsters, die graag weer eens een balletje willen gooien zijn welkom en kunnen kennis komen maken op de training op woens dagavond van 19.30-20.45 uur in de Groenswaard. WADDINXVEEN - Door in de thuis wedstrijd tegen koploper Maassluis een alleszins verdiende 7-5 overwinning te behalen blijft korfbalvereniging Korbis ook nadrukkelijk in de hogere regionen (derde plaats) van de eerste klasse veld- balcompetitie aanwezig. Hoewel de kampioenskansen na de onfortuinlijke nederlaag tegen Nieuwerkerk nagenoeg verdwenen zijn behoudt de formatie van coach Rob Poldervaart door deze overwinning toch nog de kans op een hoge klassering. Voorwaar een resultaat waar de debu tant beslist trots op mag zijn. Trouwens deze korfbalwedstrijd stond op een goed niveau. Beide partijen deden erg hun best om de toeschouwers fraaie staaltjes korfbal voor te toveren. En dat lukte prima vooral omdat de weersom standigheden bepaald uitstekend te noemen waren. Na een snelle achter stand 0-1 kon Ada Soeting fraai een plaatsfout afstraffen (1-1). Deze treffer luidde een periode van KORBIS-over- wicht in. Jan Minekus (afstand) en Hen ny Noordam (afstand) onderstreepten dat (3-1). Na 3-2 was het Cees Visser die middels een uitwijkbal 4-2 liet noteren. De laatste daad in deze speelhelft was aan Maassluis (4-3). De tweede helft was in feite nog span nender dan de eerste. Het scoreverloop was daar ook wel debet aan. Want nadat John Hamer fraai 5-3 liet aantekenen, kwam Maassluis sterk terug. In een pe riode van Maassluis overwicht wisten ze de stand na een kwartier spelen gelijk te trekken (5-5). Het pleit voor de Wad- dinxveense korfbalploeg dat nu niet bij de pakken werd neergezeten. Integen deel KORBIS begon het initiatief naar zich toe te trekken. En met succes, want Truus Visser slaagde er in om KORBIS opnieuw op voorsprong te zetten (6-5). Met enorm veel inzet en dito loopwerk werd deze voorsprong vastgehouden. Vlak voor het eindsignaal van scheids rechter Bitter, die naar behoren leidde, smaakte Cees Visser het genoegen om de eindstand op 7-5 te brengen. WADDINXVEEN - De bijna recht streekse lokale televisie-uitzending van afgelopen zaterdag - waarin overigens geen flitsen van het Waddinxveense tennisgebeuren - was er de oorzak van dat op het tennispark De Buitenhof van Be Fair in het sportpark ”de Sniep” di verse tennissers hun tijd vergaten, zodat een aantal wedstrijden wat later begon nen. Maar heel triest: de regen die ge staag door bleef drensen maakte een vroegtijdig einde aan deze voor Wad dinxveen zo gedenkwaardige dag. Mis schien dat bij een eventuele volgende keer de camera’s op sportpark "De Bui tenhof” opgesteld kunnen worden zo dat heel Waddinxveen getuige zou kun nen zijn van de schitterende slagenwis- selingen op dit prachtige tennissport complex. HEREN Team 6 onder de bezielende leiding van John Hoeke had het tegen Lommerrijk 14(1-4) erg zwaar, want niet alleen Dick van Doorn is er nog niet bij, ook Ad v. Maanen had problemen. De invallers Hans Wijnstok en Lodewijk Baas weer den zich in hun single duchtig maar ver loren. Alle hoop was toen weer geves tigd op Bas Boonstoppel. Gedreven door de drang de 100% score van vorige week vast te houden schoot hij in de dubbel met John Hoeke als een blik semschicht over de baan: en won! Door de regen verjaagd werden de laatste dubbels in de hal gespeeld, maar gingen verloren. Bas Boonstoppel scoorde de ze 2e wedstrijddag dus slechts 50%. Hij zal toch niet op zijn retour zijn? Team 7 haalde het eerste punt binnen, maar wegens de regen moet er nog een wedstrijd ingehaald worden. Team 11 kon ondanks de goede voornemens niet tot enige vorm van winst komen tegen Phoenix 17 (5-0). Zelfs de wedstrijden in de hal konden niet gewonnen wor den. De 10-Gemeenten Fietstocht’ geeft jong en oud de gelegenheid twee da gen fietsplezier. De langste route van de fietstocht is 90 km. en voert langs tien gemeenten. Tussen negen en twee uur zitten 14 en 15 mei ook in Waddinxveen men sen van de werkgroep de deelnemers op te wachten. In de sporthal de Sniep krijgt men de route en vervol gens kan men in eigen tempo van plaats naar plaats peddelen. Voor de fanatikelingen is de grootste afstand plm. 90 km. Wie iets minder wil fietsen, kan 55, 45 of 35 km. nemen. Er zijn zelfs een paar routes van plm. 20 km. Deze afstand is niet vanuit iedere startplaats te fietsen. De kosten van deelname bedragen f 2, - voor kinderen t/m 14 jaar en f 3, - voor alle anderen. Iedereen krijgt een herinnering in de vorm van een nieuwe geslagen 10 gemeenten fiets tocht medaille. WADDINXVEEN - Met nog vier com- petitieavonden in dit seizoen van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV voor de boeg lijkt Wolfs zich ge staag op te werken naar de tweede plaats. Door een overwinning op Kraan is hij bij Struijk, die remise behaalde te gen koploper Van Deelen, langzij geko men op de derde plaats. Het duo zit nu Kardol, de nummer twee, op de hielen. Door een overwinning op Claassen bleef W. v. Oort aansluiting houden bij deze kopgroep. Verrassend in de middenmoot waren de overwinning van J. v. d. Heiden op Muit en de remises, die Littooy en Ritter wis ten te behalen op respectievelijk Oos- terloo en Versluis. In de staartgroep tenslotte wist het oudste lid, Kleiweg, P. de Haan een nederlaag te bezorgen. Uitslagen 31e ronde: Struijk-Van Deelén Kraan-Wolfs Claassen-W. v. Oort J. v. Oort-Asscheman Hulsman-Bloem Littooy-Oosterloo Versluis-Ritter J. v. d. Heiden-Muit P. v. d. Heyde-Besemer Torenbeek-V. d. Eijck Ponsioen-De Vries Goor-V. d. Ree Nekeman-Twigt V. Offeren-V. Sandijk P. de Haan-Kleiweg de finalepoule speelde hij remise tegen Kees Kramp, elf kampioenskansen zou nebben. speeld. Hierna zullen de diverse pou- lestanden worden bekend gemaakt. Op maandag 9 mei om 20.00 uur wordt het damseizpen afgesloten met een ledenvergadering. Deze vergade ring van Excelsior zal worden gehou den in het Ger. Verenigingsgebouw Het Trefpunt aan de Stationsstraat. Finalepoule: A. Blom-C.H. Kramp G. v.d. Zijden-P. Swart T. Twigt-F. Zaadhof 2e poule: J. v.d. Elst-R. van Dijk D. Dibbets-G. van Mannekes T. Driesse-H. den Outer 3e poule:- P. van Es-C. Blonk J. Both-D. Heeren I D. Schouten-E. Brandhorst 4e poule: A. Zwanenburg-J. de Pater J. de Heer-G. Heeren 5e poule: P. de Mik-B. van Eijk 6e poule: J. Borsboom-D. Heeren II D. Heeren 1-27-85-89-90-91 Smit-Troost 2-16-19-83-103-110-114 Toor en Zn. 3-17-18-20-26-37-42-53- 56-95-97 M. Anders 4-7-8-22-23-25-29-30-33- 41-44-55-67-73-80-82 Twigt en Zn. 5-77 C. A. Bode 6-92 H. Vink 9-14-63-66-105 J. Jansen 10-11-61-68-87 N. Hoogerdijk 12-49-54-69-70-72 M. Verbeek 13-24-74-78-81-102 N. v. Vliet 15-21-36-52-79-84-106- 107 M. Tollenaar 28-34-58 A. Hofman 31-47 D. Degenhardt 32-6 Mevr. Twigt 35-45-88-J3-99-111 J. v. F.rk 38-51 -59-71-11 2 ’leer Tom <,a-' 7-t>_ Bonetaas 40-48-76-77-86-96-100- 108-109 J.W. Sekeris 43-46 H.v. Dijk 50 C. Hofman 60-115 H. Metselaar 64-94-101-104-113 N. v. Tol 98 ZATERDAG Zaterdagmiddag was de regen de gro te spelbreker. Van de 7 zaterdag- teams hebben er slechts 3 hun hele programma kunnen afwerken. Het eerste herenteam uitkomend in de eerste klasse stond met 3-1 voor. Hubert Bierman verloor in 3 sets. De overige 3 partijen konden wel in winst worden omgezet. In de klasse IVb (voor jongens van 12 t/m 14 jaar met dezelfde oefen stof als Va) kwmen René Kleiweg en Hans-Maarten van den Nouland voor TOOS uit. Zij eindigden resp. op de 20e en 24e plaats in een sterk bezet turnersveld. In de klasse Va (voor jongens 10 t/m 12 jaar) turnden Marcel Lugthart, Rogier van Dyck en Marcel Brevet voor TOOS mee. Marcel Lugthart turnde een goede wedstrijd en zag dit beloond met een 11e plaats, wat ge noeg zou zijn voor een eventuele kwalificatie voor de NK. WADDINXVEEN - Over de gehele linie genomen zat er in vergelijking met de competitiestart enige verbetering in de resultaten van de tennisvereniging De Gouwe Smash. Deze verbetering moest vooral door de jeugd tot stand worden gebracht. De dames begonnen de competitie evenals de teams in het eerste weekend zeer matig. De zaterdagjeugd bracht er duidelijk meer van terecht dan de vorige week. Het mixed team t/m 14 jaar kwam tot een afgetekende overwinning op Nieuwerkerk. DAMES De dinsdagdames hadden een slechte start dit jaar. Alleen dames 1 kwam tot een 3-2 overwinning. Het tweede team moest voor het eerst in haar be staan voelen wat het betekent te ver liezen. Weliswaar werden de twee singles overtuigend gewonnen, maar daarna was de koek op. De drie dub bels waren voor de tegenpartij. De andere drie damesteams verloren duidelijk, hetgeen overigens geen in vloed had op de uitermate gezellige dag. ZATERDAG SENIOREN In de seniorencompetitie op de za terdag werd een erg onvolledig pro gramma afgewerkt. De eertste twee mixed teams bleven in de tweede partij steken, het derde verloor kans loos tegen Zevenhuizen, het vierde 21 12- 8- 1 32 41-24 Excelsior M. 21 13- 5- 3 31 34-22 7-11- 4 25 35-23 9- 6- 6 24 31-20 9- 6- 6 24 26-29 7- 9- 5 23 31-29 8- 5- 7 21 26-23 8- 4- 9 20 32-35 7- 4-11 18 31-31 5- 7- 9 17 22-37 4- 7-11 15 17-26 5- 5-11 15 22-22 2- 5-14 BE FAIR II Afgelopen week speelde Be Fair 2 in matige wedstrijd 1-1 WADDINXVEEN Adriaan Blom is de nieuwe kampioen (seizoen 1982/1983) van de Waddinxveense damvereniging Excelsior. In de finalepoule behaalde hij 7 punten uit 5 partijen. In zijn laatste wedstrijd van c' k 1 die bij winst zelf kampioenskansen Alle aandacht was daarna gevestigd op de strijd tussen Piet Swart en Ger rit van der Zijden. Bij winst zou eerstgenoemde in punten gelijk ein digen met Adriaan Blom. In het ge vorderd middenspel had Piet Swart een schijf winst weten te behalen. Na een foutieve, soort afwachtende zet van Piet Swart vervolgde Gerrit van der Zijden met de juiste positionele zet, waarna Swart allerlei dreigingen in de stand zag gevlochten. Partijver- lies was spoedig een feit en alle even tuele titelaspiraties gingen in rook op. In zijn laatste partij in deze finale- ppule vijzelde Excelsior’s nestor Teun Twigt (die in deze finalepoule overigens niet erg op dreef was) zijn aanzien wat op door Fred Zaadhof aan de zegekar te binden. In de tweede poule was Dick Dibbets reeds poulewinnaar. Ruud van Dijk verloor toch enigzins verrassend van Jaap van der Eist en zag Henk den Outer, die Teun Driesse versloeg. Op donderdag 28 april worden de inhaalwedstrijden van de diverse ge- WADDINXVEEN - Het Be Fair-tcn- nispark ‘De Buitenhof’ is makkelijker dan ooit te bereiken nu de gemeente Het in de vijfde klasse uitkomende team van Leo Wempe had geen pro blemen met Ad Astra uit Gouda. In een recordtijd van 3 uur konden zij hun programma afwerken. Piet van de Vlies gaf in zijn single geen game kado en won met 6-0, 6-0. De tweede singelaar Herman de la Croix had ook weinig moeite met zijn tegenstander. De drié dubbels verliepen evenals vo rige week weer prima en konden dan ook in winst worden omgezet. Het team van Jan Huisman (vierde klasse) speelde uit tegen Driebruggen. Ook deze keer wonnen zij met 4-1. Het team van Rob Binkhuyzen (vijf de klasse) konden niet alle partijen spelen. Rob Binkhuyzen won met zeer gespreid en aanvallend spel in de recordtijd van 46 minuten. De heren enkel van Herman van de Berg moest bij de stand van 3-3 in de derde set worden afgebroken. Herman van de «f» f» -w

Weekblad voor Waddinxveen | 1983 | | pagina 11