Florida wint Tien koren met 635 zangers op J&W VERWEIJ Popweekend in Soos XIII dinsdag 17 mei in veilinghal O eigen tournooi Keizerwaardorgel grote attractie Hair in De Bonkelaar Voor de tweede maal zangmanifestatie ’’Waddinxveen Zingt ’83 BUSVERVOER BEJAARDEN Thema-avond in z. De Schaapskooi Postzegelbeurs in Café Sport Het Echte Franse Thijs van Leer met 200 zangers in St. Janskerk ALS AANNEMER HEBBEN WIJ IN EN ROND BOSKOOP EEN UITSTEKENDE REPUTATIE ALS HET OM ISOLATIE GAAT. GERT HUIZER de echte bakker Zuidkade 11 - Tel. 12354 Winkelgalerij Groensvoorde 8 Tel. 12382 - Waddinxveen Nassaustraat 7 - Boskoop Tel. 01727-2319 nieuw’. BOUWEN IS VERTROUWEN Alle nieuwbouw van Verweij wordt grondig geïsoleerd. Vanzelfsprekend. Maar ook bestaande huizen, loodsen en bedrijfspanden kan Verweij probleemloos van een onzichtbare jas voorzien: dubbel glas, geïsoleerde muren, vloeren en daken... Alles wat meehelpt aan een lage energierekening. Isoleren is echter pas zinvol als het góed gedaan wordt. Daar houden wij van Verweij van. Het bevestigt eens temeer onze stelregeldkwaliteit is op dén duur het voordeligst! Bouw- en Aannemingsbedrijf B.V. Plankier20,2771 XL Boskoop Telefoon 01727-2077 de votre Vrai Boulanger' Recap^n?tfncate'e 1Van regtuit-teicaie LJ WENKEN MEI (AANVANG I) WADDINXVEEN - In de hervormde koffiebar De Schaapskooi in Waddinx veen zal vrijdagavond 13 mei ds. P. v. d. Heuvel te gast zijn en over een thema spreken. De koffiebar is open vanaf 19.45 uur voor iedereen vanaf 15 jaar. Tot de medewerkenden behoren de vol gende bejaardenkoren, kerkkoren, jon gerenkoren en mannenkoren, elk met een eigen stijl en een eigen muziekkeu ze: De bajaardenkoren hebben dit jaar een hele goede keus gemaakt. Het bejaar denkoor Anne Frank, onder hun naam ’’Bezawa”, zal het bekende Wiegelied van Brahms zingen en een werk van Bortnianski. Souburgh haalde Zoekt eerst het Koninkrijk van Lieberton weer eens uit de kast. sieven Opruimingsdienst heeft deze dienst nog niet eerder een zo’n groot pakket aan bommen (2000 kilogram springstof) gedemonteerd als volgende week dinsdag en woensdag het geval zal zijn. WADDINXVEEN - Vrijdagavond 13 mei om half negen draait in het Wad- dinxveense sociaal-cultureel centrum De Bonkelaar de speelfilm Hair. De toegangsprijs bedraagt 4,50. Interkerkelijk Jongerenkoor Meeting zingt eigentijdse geestelijke muziek, w.o. Soon and very soon en Daarom wi- lik hem danken. Voor Goed geestelijk klassiek staat het Parochieel Zangkoor ”St. Victor” garant met ”Wir bis an das Ende beharrt" uit een oratorium van F. Mendelssohn-Bartholdy. WADDINXVEEN - In café Sport aan de Kerkstraat wordt vanavond (woens dag 11 mei) om acht uur weer een post zegelbeurs gehouden. Stokbrood PROGRAMMA Vox Jubilans bijvoorbeeld zal het prachtige ’’Pres du fleuve étranger” van Ch. gounod ten gehore brengen. Het jeugdkoor treedt aan met onder andere een bewerking van ’’Merck toch hoe Berg zal tijdens dit concert op het prachtige orgel van de Sint Janskerk twee werken solistisch spelen. Het zijn preludium en Fuga van J. S. Bach en een variatie over het lied "Merck toch hoe sterck” in een eigen bewerking van de organist. Dirigent Nan van Groenin gen zal met alle aanwezigen en de beide koren een canon instuderen. Het pu bliek hoeft dus niet de gehele avond stil te zitten, maar kan actief aan het con cert deelnemen. De algehele leiding van deze avond is in handen van Nan van Groeningen. VERKEERSMAATREGELEN In verband met de bomruiming zal een gedeelte van de Henegouwerweg vanaf het Recreatiepark Breedijk tot over een lengte van 900 meter in noordelijke richting (Boskoop), de Noordkade ter hoogte van Formido tot en met perceel nr. 108 (Boerderij Van Leeuwen) en de Staringlaan vanaf Outinord-Vermeulen Kunststoftoepassingen tot de-Noordka- de, voor al het verkeer worden afgeslo ten. Zowel de brug te Waddinxveen als die te Boskoop zal voor al het scheepvaart verkeer gesloten blijven. Het doorgaand verkeer zal door extra bewegwijzering worden omgeleid. Van af de Henegouwerweg loopt deze route via de hefbrug - Kerkweg-Oost - Juliana van Stolberglaan - Willem de Zwijger- den voor het eerst voor het voetlicht met wat toen nog het “Magic Organ” heette, in een kerkdienst in de Grote Kerk in Den Haag. Inmiddels werkte Jaap Keizerwaard door en elk jaar ontstonden er nieuwe uitbreidingen van het toch al uitgebreide aantal mogelijkheden van het orgel. wone fluiten, klarinetten perwerk niet. duurde vele jaren voor een waardig bespeler van het orgel werd gevonden in Jan van Weelden. In december 1965 trad Jan van Weel- Kinderkoor ”De Zangvogels” o.l.v. A. Jongejan. Kinderkoor "Jong Geluid” o.l.v. mevr. W. Hornes. Het Ger. Kerkkoor Dient den Heer treedt samen op met kinderkoor Jong Geluid. Het zingt o.a. Komt nu met zang, een bewerking van lied 415. Jong Geluid brengt een potpourri van oude bekende en minder bekende vaderland se liedjes. VOORVERKOOP Er zijn kaarten a 5,- voor ’’Waddinxveen Zingt ’83” in de voorverkoop verkrijg baar en de afgelopen week was daar al veel belangstelling voor. Geïnteresseerden kunnen kaarten krijgen bij: - De kantoren van de Rabobank te Waddinxveen en Zevenhuizen. - W. Kooiman, Groensvoorde 128, Waddinxveen. - D. Westerduin, Boezemweg23, Waddinxveen. - Slagerij Van Beest, Luifelbaan, Waddinxveen. phen) en Vederlicht (Bodegraven). De laatste vereniging kwam als overwin naar uit de strijd. Domburg bereikte de finajevia Tjia (Flair), terwijl Brem de Flair-speler Voskuilen de weg versper de. In de finale was het tenslotte Cees Brem die zijn Vederlicht-clubgenoot de baas bleef. Het damesenkele leverde een 11-4/12-11 overwinning op voor Groenendijk (Vederlicht). Zij won van Van Winkel (Spotvogels). Het mixed- dubbel gaf een erg spannende finale. Tweehuizen/Rolvink (Corbulo) won nen de eerste game met 17-16 van Wills/ Voll (Rotterdam). De tweede game ging echter naar de Rotterdammers. De derde game leverde echter toch een nip te 18-14 overwinning op voor de Corbu- lo-spelers. Het herendubbel leverde een overwinning op voor de Rotterdam- spelers Saya/Voll. Met 13-15/8-15 ble ven zij Brem/Domburg (Vederlicht) de baas. In het damesdubbel was het Flori da dat weer mocht juichen. Van der Zij- den/Schwiebbe wonnen met 15-10/15-6 van Gordijn/Tweehuizen (Corbulo). Omdat Florida zelf voor de cup buiten mededinging meedeed, ging de Tenson- verenigingsbeker naar het Alphense Flair. Het CWM ”De Gouwestem” opent tra ditioneel met ’’Domine salvam fac, regi- nam nostram”, een gebed voor de ko ningin. Ook zal dit koor Twee Voerlui uitvoeren en het bekende Mijn Boeren land. Concordia heeft in haar solopro- gramma Choral and Rock Out en het opent met se speciaal voor deze avond bewerkte Openingstune. -x- De groep White. Interkerkelijk Jongerenkoor ’’Mee ting” o.l.v. Hedzer van der Giezen. Parochieel Zangkoor ’’Sint Victor” o.l.v. J. P. van Oosten. BOSKOOP - Evenals vorige jaren or- ganiseerd de Boskoopse Sociëteit SOOS XIII in samenwerking met de luilakvoetbalcommissie weer een pop-weekend. De opbrengsten zullen naar de luilakvoetbal gaan. Het pop- weekend zal plaatsvinden op vrijdag 13 mei en zaterdag 14 mei een week vroeger dan het luilakvoetbaltour- nooi, welke zal plaatsvinden op zater dag 23 mei. De groepen die zullen meewerken zijn op vrijdag 13 mei: Agent-Orange, Spunk ‘n’ Queasy, en een gelegenheidsband (samengesteld uit Boskoopse en enige uit de regio afkomstige muzikanten) en op zater dag 14 mei de groep Forest met een voorprogramma. De groepen treden geheel voor onkostenvergoeding op. Het popweekend zal plaatsvinden in SOOS XIII op de Galerij in Boskoop. WADDINXVEEN/GOUDA - De Ra bobank Waddinxveen is één van de voorverkoopadressen voor het door de Lions Clubs te Gouda en Reeuwijk ge organiseerde feestelijk concert met Thijs van Leer en 200 zangers in de Goudse St. Janskerk op vrijdagavond 27 mei om acht uur. Die avond verzorgen fluittist Thijs van Leer met het Zoetermeers Mannenk oor, het Beaufort Male Voice Choir uit Wales, organist J. v. d. Berg en de pi anist Rob van Dijk een geweldig muzi kaal gebeuren, waarvan de opbrengst Hij werkt nog steeds verder aan zijn hobby en het inmiddels tot “Keizer waard” Orgel omgedoopte instru ment zal wel nooit klaar komen. In totaal heeft het orgel, als klassiek or gel, achttien geluidversterkers en tien boxen, uitgevoerd in achttien ka nalen van 50 watt (ter vergelijking: stereo-installatie heeft slechts twee kanalen) Alle registers zijn over apar te kanalen verdeeld. Het orgel kan, net als een pijporgel, per toon ge stemd worden, wat het klankkarak ter aan merkelijk ten goede komt. In 1960 begon de bouw van het Ma gie Organ, maar inmiddels was Jaap Keizerwaard ontdekt en al spoedig zocht Cor Steijn contact met hem. Door zijn bespelingen van dit unie ke orgel werd het beroemd in binnen en buitenland dankzij vele radio- en televisieuitzendingen. Helaas overleed Zo heeft het vandaag nog mogelijk heden tot het weergeven van de klank van een compleet kerkorgel een clavecimbcl, verder een compleet carillon en een strijkorkest bestaande uit veertig strijkers, verdeeld over 1 ste.violen, 2 de violen, celli en bas sen. Uiteraard ontbreken ook de ge en het ko- WADDINXVEEN - De Explosieven Opruimingsdienst staat voor de grootste klus sinds de oprichting van deze EOD. Op dinsdag 17 en woens dag 18 mei zullen overdag tussen 9.00 en 17.00 uur namelijk achter elkaar 6 Duitse vliegtuigbommen uit de Tweede Wereldoorlog worden gedemont eerd. Het gaat hier om 4 brisantbommen van 500 kilogram, die eerder dit jaar op een weiland in Reeuwijk, dicht bij de be bouwde kom van Waddinxveenzij n ge- localiseerd. Tevoren zijn er in dit gebied in de polder Randenburg aan de Hene gouwerweg al twee brandbommen van Duitse makelijk opgeruimd. Het pak ket bommen is daar naar verluidt in 1944 door een Duitse bommenwerper neergegooid om te ontkomen aan de achtervolging door een Engels vlieg tuig. Volgens Waddinxveens burgemeester C. M. van der Linden, die dinsdagmid dag in het gemeentehuis de voor het op ruimen van de explosieven in het leven geroepen noodverordening toelichtte en aankondigde dat Zuidhollands com missaris der Koningin mr. M. Vrolijk in verbannd met de komende operatie om 40 man extra rijkspolitie is gevraagd, is deze maximaal twee dagen durende zaak met veel zorg omringd. WADDINXVEEN - Tien koren met 635 zangers gaan er voor zorgen dat ’’Waddinxveen Zingt” ’83” op dinsdagavond 17 mei om half acht in de vei linghal (2.000 zitplaatsen) aan de Bredeweg in Waddinxveen een geweldig zangfestijn gaat worden. Deden vorig jaar al bijna alle Waddinxveense zangverenigingen aan de eerste editie van dit evenement mee, dit jaar zijn er nog twee bijgekomen. De opening van dit door het Christelijk Man nenkoor De Gouwestem georganiseerde festijn is in handen van burge meester C. M. van der Linden. De toegangsprijs bedraagt vijf gulden. sterck” van de hand van hun gastdiri- gent Dirk Jansz Zwart. De Zangvogels, het bekende kinderkoor, zal twee vro lijke lenteliedjes ten gehore brengen. der van een uitwisseling, te gast in Zoe- termeer. De beide mannenkoren, die elk hun eigen repertoire hebben, zingen ook een aantal werken gezamenlijk, zo als Domine Salvam Fac, Thanks be to God, Oh what a beautiful morning. ten goede zal komen aan de’’Stichting De bekende organist Jan J. van den Watersport met Gehandicapten” (SWG). De SWG is het overkoepelend orgaan van alle groeperingen in Neder land, die zich bezighouden met de wa tersport door en voor gehandicapten. Eén van de hoogtepunten van deze avond is ongetwijfeld het optreden van de bekende fluittist Thijs van Leer. Hij zal een aantal werken spelen met bege leiding van de pianist Rob van Dijk. Te vens zal Thijs van Leer het Zoetermeers Mannenkoor en het Beaufort Male Vo ice Choir uit Ebbw Vale, Wales, bege leiden. Het koor uit Wales is, in het ka- Herv. Gem. Zangver. ”Vox Jubilans” en Jeugdkoor o.l.v. Dirk Jansz. Zwart. Ger. Kerkkoor ’’Dient den Heer” o.l.v. Herman F. Kapteijn. A.F. Bejaardenkoor ’’Bezawa” o.l.v. mevr. D. M. C. Houweling-Emond. Chr. Bejaardenkoor ’’Souburgh” o.l.v. C. G. Neven. -7^ De le avond van het popweekend wordt vervolgens afgesloten door een gelegenheidsband samengesteld uit Boskoopse en enige uit de regio afkomstige muzikanten. De gelegen heidsband is evenals het popweekend voor de luilakvoetbal een jaarlijks te rugkerend evenement. De gelegen heidsband van vorig jaar (zie foto) bestaande uit Marcel Smits- gitaar, Hans Hunnink- bas, Hans Ramp- drums, Martin Schellingerhout- zang, Linda Bloemhardt- zang, Pim Spet ter- piano en Carly v.d. Burg treedt in een gewijzigde samenstelling op. De band bestaat dit jaar uit: Hans hunink (Fake)- bas, Ap Geers (Fo rest)- gitaar, fluit Jhim van Bemmel (The Lady)- gitaar/zang, Carly v.d. Burg sax, Marian Lindhout- zang en als elkaar afwisselend de drum mers Hans Ramp Agent-Orange) en Marcel Lelieveld (ex-Blues Again). KEIZER WAARDORGEL Zeer de moeite waard zal de bespeling van het beroemde Keizerwaardorgel door Ben Kramer zijn. Een half uur voor aanvang van het concert zal hij dit bekende orgel bespelen. Ook de samen zang zal gedeeltelijk op het Keizerwaar dorgel worden begeleid. Tenslotte staat er voor Ben Kramer nog een orgelimprovisatie op het program ma. De samenzang zal bestaan uit een zevental vaderlandse liederen, w.o. ”O, Hajr is de verfilmde roch musical van Milos Forman. In de hoofdrollen in de ze film zijn John Savage en Treat Willi ams te zien. Hair werd aan het eind van de jaren zestig als musical op de planken gebracht. Het stuk sloeg vooral aan bij het jeugdige publiek in Amerika. De jeugd verzette zich op velerlei ma nieren tegen de bestaande orde, door speciale haardracht, kleding en muziek. Vooral deze muziek maakt deze film nu zo interessant want zelfs het jar van de verfilming 1979 werd deze muziek door die zelfde jeugd nog gebruikt als aversie tegen de maatschappij Gedurende de periode van demontage dient men zich in de woning in de scha duwzijde van de bommen te bevinden, dus zover mogelijk van de locatie Hene gouwerweg en bij voorkeur niet nabij ramen. Ramen dient men geopend te Schitt’rende kleuren van Nederlanus Vlag". Evenals vorig jaar is er weer veel tijd ge stoken in de organisatie van het geheel. Veel aandacht is weer besteed aan de aankleding van de veilinghal; het podi um zal ook dit jaar weer een zee van bloemen zijn. Na afloop van het concert is er gelegenheid tot koffiedrinken. Voor en na het concert zijn er stroopwa fels te koop en ook de Stichting Wad dinxveen 750 Jaar zal met een stand aanwezig zijn. WADDINXVEEN - Dit weekeinde or ganiseerde de 25-jarige badmintonclub Florida haar jaarlijkse open-toernooi. Aan het toernooi deden maar liefst ruim 200 spelers uit geheel Zuid-Holland mee. Er werden een kleine 300 partijen gespeeld. De organiserende vereniging was zelf erg succesvol. Zeven van de vijftien titels vielen in handen van de Waddinxveners. In de hoogste klasse (B) kwam alleen in het herenenkel geen Florida-speler in de finale. R. Mulder (Excelsior) bleef daarin B. Hienstra (Sio) met 15-11/15-) de baas. In het damesenkel bereikte Ilo na Groeneveld (Florida) en Tan (Delft) de finale. De Florida-speelster, die op een uitstekend toernooi kan terugzien, had daarvoor haar clubgenoten Berge- ijk en Schwiebbe aan de kant moeten schuiven. De finale won zij met 11-8/11- 1. De gemengddubbel-finale was volledig een Florida-aangelegenheid. De winst ging naar Herma Schwiebbe/Frits Meis- senbacher. Zij bleven daarin Ilona Groeneveld/Ronald Struys met 15-12/ 13-15/15-11 de baas. In de herendubbel- finale moest de Florida-dubbel Meis- senbacher/Wijnbergen tegen Mulder/ Hienstra het onderspit delven. In het damesdubbel had Florida echter weer wel succes. Bergeijk/Groeneveld (al weer) mochten zich door de overwin ning op Schwiebbe/Groeneveld kampi oen noemen. In de C-klasse was Florida heel wat min der goed vertegenwoordigd. In het he renenkel kwam het in de halve finales tot een confrontatie tussen Be Fair (Al- De muziek die gespeeld zal worden is nogal van uiteenlopende aard maar ligt op het terrein van bekende num mers. Om nogmaals te vermelden be gint het festival vroeger dan de nor male openingstijden van SOOS XIII namelijk om 19.00 uur. ZATERDAG 14 MEI (AANVANG 20.00 UUR) Het festival zal op zaterdag worden voortgezet door de Boskoopse groep Forest die deze avond een afscheids- optreden geeft. De groep bestaat uit: Ap Geers- (gitaar/zang/fluit)Cees WADDINXVEEN - De Waddinxveense zangmanifestatie ’’Waddinxveen Zingt ’83” wordt gehouden op dinsdagavond 17 mei in de hal van de Coöperatieve Tui- niersvereniging Gouda en Omstreken aan de Bredeweg in Waddinxveen. De aan vangstijd is gesteld op half acht, maar in verband met de te verwachten grote toe loop zullen de deuren van de veilinghal om 18.30 uur open gaan. Dan is er ook nog ruim voldoende parkeergelegenheid op het veilingterrein. Ieder een wordt verzocht op het terrein te parkeren en niet op of langs de Bredeweg. De rijkspolitie zal scherp toezien op naleving van dit gebod. GR A TIS BUSVER VOER Wat het vervoer van de bejaarde Waddinxveners betreft en dat van mensen die ab soluut geen eigen vervoer hebben: er zal een busdienst worden onderhouden van Waddinxveen naar de veiling en terug. Voor aanvang zal de bus driemaal rijden te beginnen om 18.15 uur vanaf het Anne Frankcentrum. De volgende halte is bij Huize Souburgh en de laatste aan het begin van de Beye- rincklaan. De vertrektijden zijn dus: 18.15 uur, 18.40 uur en 19.10 uur bij het Anne Frankcentrum. In totaal zal deze buspendel ongeveer 240 mensen naar en van de veiling kunnen brengen. De organisatoren wijzen erop, dat zoveel mogelijk mensen gebruik die nen te maken van de eerste busrit. Als iedereen wacht op de laatste zullen velen te leurgesteld moeten worden. van Veen (bas), Joost de Rooy (vi- ool/gitaar/zang), en Rien Fierst (toetsen). Tevens zal Arie Fokker die de toetsen voor Rien Fierst deed meewerken aan dit optreden. Voor de mensen die de groep niet kennen: Forest is ontstaan uit het regionaal bekende Fresco, ze spelen symfo nisch getinte melodieuze rock, juist door het gebruik van veel melodie- instrumenten (gitaar, viool, toetsen, fluit) zeer veelzijdig. Het repertoire bestaat uit geheel eigen werk. Terug kan Forest o.a. kijken naar septem ber 1980 toen de eerste plaatopna men gemaakt werden voor de verza- melelpee van Boskoopse groepen, welke in januari 1981 uitkwam en waarop Forest met twee nummers vertegenwoordigd was. Deze avond zal aangevuld worden met een band in het voorprogramma. Het voorpro gramma is de groep White. Een nieuwe formatie uit de regio en is geformeerd rond drie ex-leden van The Lady. Vorig jaar speelde The Lady op regiopopfestivals en in het voorprogramma van o.a. de Veul- poepers en The Bintangs. Hun frisse popmuziek werd door veel mensen gewaardeerd maar toch werd beslo ten om de muzikale koers te wijzigen stratie van zijn orgel in het program ma “Mijn Hobby” en een vloed van reacties was het gevolg. Hiervoor trokken ze een andere drummer en een zanger aan. De bezetting is Jhim van Bemmel- gitaarsynthesizer, Jos Lindhout- Key boards, Charles Christ- ang, Piet Wit- tebol- drums en André de Wilde bas (syntjesizer) GEEN SCHEEPVAART Voor de demontagewerkzaamheden van de explosieven zullen onder meer het recreatiepark van mejuffrouw T. Breedijk aan de Heegouwerweg moe ten worden ontruimd, is autoverkeer tussen Boskoop en Waddinxveen over de Henegouwerweg niet mogelijk, zal scheepvaartverkeer over de Gouwe ter plaatse worden stilgelegd, is het vlieg- tuigverkeer omgelegd, moeten mensen en dieren in een straal van 300 meter rond de gevonden bommen verwijderd zijn, zullen omwonenden in een straal van 300-600 meter in huis moeten blij ven en zal ook het bedrijfsleven in de gevarenzone de nodige hinder onder vinden omdat aan en afvoer van goede ren niet mogelijk is. Sommige bedrijven overwegen de werktijden aan de dem ontagewerkzaamheden aan te zullen passen. In het betrokken gebied staan 35 bedrijven en 50 huizen. Blijkens mededelingen van de Explo- Het pop-weekend zal worden geo pend door een nieuwe Boskoopse groep Agent-Oranje welke deze avond haar eerste optreden geeft. De kopstukken van deze band zijn Mar tin Schellingerhout- gitaar/zang, Hans Ramp- drums, Marcel Smits- gitaar en Jos Mastop- bas. Op hun muzikale achtergronden wilden ze niet terug kijken maar voor de kenners zijn het muzikanten die al geruime tijd mee draaien. De groep die hierna op het podium verschijnt is de uit Alphen a/d Rijn/Boskoop afkomstige groep Spunk ‘n’ Queasy. De nu al twee jaar bestaande formatie Spunk ‘n’ Queasy die haar oorsprong vond als schoolband, en haar werkterrein al meer als anderhalf jaar heeft uitge- breidt tot heel Nederland, bestaat nog steeds uit dezelfde vier leden als in het begin. Bas Westerweel- Keyboards/zang, Donald Hagenaars- basgitaar/zang, Leon de Haan- gi taar/zang en Ben Houdijk- Drums zijn echter niet stil blijven staan. Muzikaal gegroeid in deze periode is de band uitgegroeid tot een vol waardige popgroep die haar manne tje weet te staan. Eén ding is niet veranderd in die jaren. Nog steeds speelt Spunk ‘n’ Queasy muziek die uitsluitend door de leden zelf ge schreven is, en die daardoor zeer goed aansluit op het karakter van de band zelf. Trekjes als humor en fan tasie zijn dan ook duidelijk in de mu ziek terug te vinden. Dankzij het feit dat alle vier de leden de muziek schrijven en ontwikkelen, wordt het repertoire gekenmerkt door een veel zijdigheid waar niet veel groepen op terug kunnen zien. Met dit alles in de rugzak heeft Spunk ‘n’ Queasy het aan gedurft om in maart in de Utrechtse Rosegarden Studio, twee nummers op nemen die in april zijn verschenen op een in eigen beheer vervaardigde single (niet met de ge dachte er iets aan te verdienen, maar om de muziek verder te laten gaan dan de zaaldeur). Dat de muziek (symfonische dansmuziek) niet zo maar in een hokje te duwen is, blijkt wel uit verschillende reacties in di verse dagbladen. houden op een wijze al naar gelang de weersomstandigheden het toelaten. Bij een plotseling optredende calamiteit (bijv, brand of ongevalof dat plotseling doktershulp gewent is) dient men zich in verbinding te stellen met het Korps Rijkspolitie Waddinxveen, telefoon 13000. Er is een tijdelijke opvang voor personen gerealiseerd in het person- eelsgebouw van de Brandweerkazerne aan de Noordkade 48 in Waddinxveen. Bomruiming bij Waddinxveen wordt grootste klus van de Explosieven Opruimingsdienst laan, Beethovenlaan - Noordeinde rich ting Boskoop. WADDINXVEEN - Tijdens de zang manifestatie “Waddinxveen Zingt ‘83” in de veilinghal te Waddinxveen op dinsdagavond 17 mei is te zien en te beluisteren het Keizerwaardorgel. Bijna dertig jaar geleden begon Jaap Keizerwaard, electronicus, wat te ex perimenteren met het electronisch versterken van een accordeon. Alhoe wel het een succes was, bevredigde het hem niet en al gauw gingen zijn gedachten uit naar het versterken en bewerken van de toen net in Neder- deze grote musicus in 1965 en het land bekend geworden “Hammond” orgels. In 1959 werd Jaap Keizerwaard uit genodigd voor een televisiëdemon- VRIJDAG 13 19.00 UUR) Harmonie ’’Concordia” o.l.v. G. de Knegt. Chr. Waddinxveens Mannenkoor ”De Gouwestem” o.l.v. Adri aan Ver hoef. WOENSDAG 11 MEI 1983 rot .ECHTt

Weekblad voor Waddinxveen | 1983 | | pagina 13