Gouwenaar (22) Voor NCVB is ’84 actiejaar Werkgroep werkt aan plan W’veen Meubelstad Zorgen bij Sniepweg-bewoners over totale verkeersveiligheid raakt gewond bij bouw in Zuidplas WADDINXVEEN Vorige week maandagmorgi uur vond er een bedrijfsongeval plaats in Waai Besluiten Eerste sleutels voor huizen in Westlands Nieuwe leden Extra stoelen in raadzaal Mannenkoor in Zevenhuizen Voet- en fietsbrug zorgt voor gevaarlijke parkeeroverlast bij concert In oktober bekend wat er kan gaan gebeuren Kleine juwelen Ivan B. en W.I Wijkwerk Bomenwijk Brugcentrum POLITIENIEUWS WADDINXVEEN Vertegenwoordigers in het gemeentehuis werd opgericht, wil i NX Het nieuwe winkel- en huizencomplex aan de Kerkweg-Oost. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 21 SEPTEMBER 1983 het Waddinxveense gemeentehuis. Op de der Linden en wethouder drs. M. Kraaijestein. (Foto: ;en omstreeks tien dinxveens nieuwe 'J wordt er over deze gemeente en De parkeer- en problematiek is dan ook aan het Raadhuisplein goed bekend. Volgens WADDINXVEEN De Waddinxveense meubelbranche heeft op initiatief van het gemeentebestuur een werkgroep gevormd om plannen te gaan uitwerken voor een gezamenlijke presentatie van Waddinxveen Meubelstad. De werkgroep, die na een bijeenkomst in het gemeentehuis werd opgericht, wil in oktober aangeven op welke wijze verder gewerkt zou moeten worden. WADDINXVEEN Bewoners langs de Sniepweg tussen Piasweg en Esdoomlaan blijven zich hevig opwinden over de naar hun me ning levensgevaarlijke verkeerssituaties die zijn ontstaan nu bezoe kers van de tennisbanen en hockeyvelden in het sportpark ‘de Sniep’ hun auto’s massaal langs de noordkant van de weg parkeren sinds er gebruik gemaakt kan worden van een door de gemeente gemaakte hardhouten voet - en fietsbrug. Sinds dit voorjaar j aangelegenheid druk gecorrespondeerd met de de sportwereld, zonder resultaat overigens. woonwijk ‘Zuidplas’. Een 22-jarige Gouwenaar gaf gipsplaten door aan een collega. Dit doorgeven geschiedde door een raam welke met behulp van een stuk hout in geopende stand bleef staan. Door een klap op het kozijn schoot het stuk hout weg, waarna het slachtoffer net raam op zijn achterhoofd kreeg. Hij viel bewuste loos op de steiger neer. Na medische hulpverlening werd hij naar het Bleulandziekenhuis te Gouda overgebracht. Si tijdelijk van woonwagencentrum. Woensdag 21 maart Mevr. A. Schimm v. d. Loeff-Mackay te Den Haag over ’Kerk en Vreemde ling”. Woensdag 11 april 1983 De heer J. J. M. Visser te Aiphen a.d. Rijn over ’’Libanon een klein land met grote tegenstellingen Woensdag 16 mei Mevr. Schaaf te Rotterdam over "Glas blazen en Glastrekken etc.”. 'SAAM' STILLB TOCHTEN MET M •WrtZEMOBMRS' AKTIE 'SCHWF EEN BRIEF AMNESTY INTERNATIONAL CHRISTEN TURKEN VROLAfN VOOR VREDE WADDINXVEEN - B. en W. hebben de volgende week woensdagavond ver gaderende gemeenteraad voorgesteld 5.000,- beschikbaar te stellen voor de aanschaffing van stapelbare stoelen ten behoeve van eventuele bijplaatsing in de raadzaal bij evenementen en kamer muziekconcerten. Eenzelfde (eenmalige) bijdrage is ge vraagd beschikbaar te stellen aan de Stichting Scouting Sint Victor in de kos ten van een nieuw te leveren verwar ming in het clubgebouw aan de Jan Wil lem Frisoweg. Vertegenwoordigers van de meubelbranche bijeen in de trouwzaal van voorgrond namens de gemeente burgemeester C. M. van i Sjaak Noteboom). ts GESTOLEN In de nacht van woensdag 14 op don derdag 15 september werd vanaf de parkeerplaats voor de flat aan het Mevr. Kuypers Rietbergplantsoen een Citroën-personenauto ontvreemd. In de auto was een gasmasker in draag- koker, ter waarde van f 500,— aanwe zig. Vermoedelijk in de nacht van zondag 11 op maandag 12 september werden twee motoren, te weten een Harley Davidson en een Kawasaki 1000, uit een garagebox, gelegen onder de flat aan het K.W. plein, weggenomen. De deur van de box bleek te zijn gefo ceerd. WADDINXVEEN/GOUDA - Prode- tra Project development and trading company BV, Rotterdam, met als vestigingsplaats Waddinxveen, oefent de kleinhandel in juwelen niet meer uit. Zo blijkt uit een wijziging in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-Holland. NOODZAAK Het naar buiten toe beter kenbaar maken van het feit dat Waddinx veen op meubelgebied de consument heel wat en ook nog bijzonder geva rieerd heeft te bieden is overigens een noodzaak van deze tijd gewor den. De tijd waarin we leven is al moeilijk genoeg, terwijl de concur rentie steeds gróter wordt en “meu belboulevards” in westelijk Neder land als paddestoelen uit de grond lijken te groeien. ZEER GEVAARLIJK ‘Gezien het nogal intensieve verkeer ter plaatse, bestaande uit vrachtwa gens, bussen, personenauto’s, brom fietsen en fietsen en mede gezien het geregelde gebruik dat wij als bewo ners van de in- en uitrit maken, is op ‘ons’ gedeelte van de Sniepweg een zeer gevaarlijke verkeerssituatie ont staan’, vinden alle bewoners, die con stateren dat op de Sniepweg vrij hard wordt gereden, terwijl het verkeer tussen Esdoomlaan en Piasweg ook nog te maken krijgt met een ‘wegver smalling’ van circa 6.50-7.00 meter tot circa 4.50-5.00 meter. Tussen de Kanaaldijk en de Esdoom laan geldt voor de Sniepweg overi gens een parkeerverbod. Zorgen blij ven de bewoners in ieder geval hou den over de totale verkeersveiligheid op de Sniepweg. Op de voet- en fiets brug hebben de betrokken sportver enigingen tot nu toe alleen een bord je geplaatst waarop wordt gevraagd niet voor de inritten te parkeren, ter wijl het parkeren daar onverminderd plaats vindt. WADDINXVEEN - De Nederlandse Christenvrouwenbond (NCVB), waarvan de plaatselijke afdeling zojuist het programma voor het nieuwe seizoen 1983/1984 heeft bekend gemaakt, heeft 1984 uitgeroepen tot actie jaar. De vrouwenbond bestaat dus 65 jaar en dat jubileum zal met een aan tal (solidariteits)acties worden herdacht. Veel aandacht zal landelijk geschonken worden aan de Argentijnse ’’dwaze” moeders van de Plaza de Mayo, die al zes jaar in diverse landen aandacht vra gen voor het lot van vermiste familiele den. Regelmatig worden in ons land stil le tochten en protestwakes voor de Ar gentijnse ambassade gehouden. De NCVB doet daar ook aan mee, maar meent dat de vrouwen in ons land méér kunnen doen dan af en toe meelopen in zo’n stille tocht om zo hun solidariteit te betuigen met de Argentijnse moeders. De vrouwenbond heeft daarom beslo ten in het kader van zijn actiejaar ook daadwerkelijk hulp te gaan bieden. Ge kozen is voor de kinderen van in Argen tinië verdwenen vaders en moeders. De NCVB heeft zich ten doel gesteld mini maal honderdduizend gulden in te za melen voor het project SAAM (Steun aan Argentijnse moeders), om zo de schoolopleiding van vijftig kinderen veilig te stellen. De staatsscholen zijn weliswaar gratis, maar wie betaalt het vervoer, de maaltijden, de zelf aan te schaffen leermiddelen en de kleding, vraagt de NCVB zich af. Per kind komt dat jaarlijks neer op tweeduizend gul den. Andere activiteiten in het jubileumjaar zijn een campagne om nieuwe leden te werven - de NCVB heeft er nu zeventig duizend - en meer bekendheid te geven aan het werk van deze organisatie. Ook de plaatselijke NCVB-afdeling, die wordt voorgezeten door mevrouw A. M. Sliedrecht-Bos (Zuidkade 229, tel. 12946) en met als andere leden de da mes H. Kooiman-Boers, A. Smit-Ver- meer, N. de Vries-Tielemans, C. Hage- steyn-Hardam, C. den Boon-v. d. Hek, J. Mons-Bos en C. M. Molendijk-de Joode, werkt daaraan mee. WADDINXVEEN - De volgende week woensdagavond vergaderende ge meenteraad gaat de Waddinxveners W. T. Hidding en C. Saaf benoemen als lid in de commissie Wijkwerk Bomenwijk. Zij gaan de vacatures vervullen die on langs ontstonden bij het terugtreden van twee leden. De heer Hidding verte genwoordigt in de commissie de speel tuinvereniging De Paddestoel en de heer Saaf de wijkbewoners. RIJDEN ONDER INVLOED Een 41-jarige vrouw werd bekeurd terzake het besturen van een perso nenauto onder invloed van alcohol. Zij werd al slingerend op de rijksweg 12 gesignaleerd. Zij slingerde tijdens het rijden zodanig, dat zij de gehele breedte van de zuidelijke rijbaan no dig had. Deze bestuurster werd ook een rijverbod opgelegd. Op zondag 18 september werd een 19-jarige Waddinxvener bekeurd ter- zake/het rijden onder invloed van al- PORTEFEUILLE GEROLD Op zaterdag 17 september werd bij de politie aangifte van diefstal van een portefeuille met girobetaalpas, f 120,- en diverse persoonlijke be scheiden, gedaan. De diefstal moet hebben plaatsgevonden tijdens de drukke vlooienmarkt aan de Brede- weg. De portefeuille is uit de binnen zak van een overjas gerold. Mogelijkheden om gezamelijk aan de weg te timmeren zijn een lande lijke advertentiecampagne en de op richting van een centraal informa tiepunt. Verschillen van inzicht over het aan de weg timmeren door zowel meubelfabrikanten als toon- zaalhouders zullen dan natuurlijk tot het verleden moeten gaan beho- Het college van Burgemeester en Wethouders heeft tot het houden van deze bespreking aan het Raadhuis plein het initiatief genomen. De roep om een plaatselijk belangrijke be drijfstak als de meubelbranche zich in de Randstad en daarbuiten beter te laten profileren wordt namelijk steeds sterker. PROGRAMMA Het Waddinxveense programma voor het seizoen 1983/1984 omvat niet alleen een rayon-contactdag op 2 april 1984 in Aiphen aan den Rijn, een najaarsreisje in oktober, een studiedag óp 25 oktober in Waddinxveen en de in november te starten cursus ’’Na-apen, nadoen, na denken”, maar ook avonden als deze: Woensdag 21 september Dr. Ir. E. T. Ferguson te Eindhoven over ”De Energiecrisis in de wereld”. Woensdag 19 oktober Mevr. N. de Kiefte-van Dam te Den Haag en mevr. Esveld te Rotterdam over ”Wat is bewust leven?”. Woensdag 16 november De heer H. v. d. Spoel te Waddinxveen over "De plaats van de politie in onze samenleving". Donderdag 15 december Kerstavond. Woensdag 18 januari 1984 Drs. J. J. C. Dee te ’s-Gravenhage over ’’Hebben de geboden van God nog kracht in deze tijd?” Woensdag 15 februari 35ste Jaarvergadering. cohol, waarbij hij een aanrijding had veroorzaakt. Op de J. Dorrekenskade ramde hij eerst een geparkeerd staan de auto, welke op diens beurt een tweede geparkeerd staande auto ram de. De oorzaak hiervan was mede het feit, dat de bestuurder het licht van zijn auto nog niet had ontstoken en dat zijn ramen waren beslagen. Ver volgens parkeerde hij zijn eigen auto thuis en wandelde daarna richting politiebureau. MAATREGELEN B. en W. hebben overigens ook de af deling tennis van de christelijke sportvereniging Be Fair en de hoc keyclub Waddinxveen schriftelijk ge vraagd om een beter parkeergedrag van de leden, zodat er geen parkeer- beperkende maatregelen genomen be hoeven te worden. Met beide vereni gingen bestaat namelijk de afspraak dat de bezoekers van de tennisbanen en hockeyvelden hun auto’s zoveel mogelijk parkeren op het parkeerter rein voor het zwembad aan de Sniep weg. ‘Mocht het, in uitzonderlijke geval len, toch onvermijdelijk zijn te par keren langs de Sniepweg dan verzoe ken wij u, en via u uw leden, dat be slist niet te doen voor de op de Sniepweg uitkomende uitritten van de daar gesitueerde woningen’, aldus B. en W. aan de besturen van Be Fair- tennis en Waddinxveen-hockey, want bij het maken van.de verbindingsbrug is destijds goed afgesproken dat daar van alleen gebruik zou worden ge maakt door fietsende en lopende bezoekers en dat bezoekers, die met de auto naar het sportcomplex komen, hun auto zouden parkeren bij het zwembad, de plek waar nog VERBETERING De gemeente zegt de voet- en fiets brug te hebben gemaakt ter verbete ring van de toegankelijkheid van het tennis- en hockeycomplex in het sportpark ‘de Sniep’, terwijl verder het bestaande hekwerk is verlengd ter beperking van de overlast van loslo pende honden. De hardhouten brug maakt een korte verbinding met de Sniepweg mogelijk. Sinds de aanleg van de brug bestaan er echter klachten over het parkeren door auto’s langs met name de noordkant, hetgeen niet alleen hin derlijk, maar ook verkeersonveilig zou zijn. De bewoners langs de Sniep weg, zoals I.C. Verboom, H. v.d. Linde, L. Roggeveen, H. v.d. Linde jr., P. Houweling, M. Heemskerk, P. Krijgsman, P.J. Wolff en ds. L. Roet- man, zijn met de gemeente dezelfde mening toegedaan. ‘Indien maatregelen uitblijven zullen ongelukken niet uitblijven’, zeggen de Sniepweg-bewoners tussen Pias weg en Esdoomlaan. Hoewel geen voorstander van een parkeerverbod wordt gemeend dat de instelling van zo’n verbod thans de enig juiste op lossing is. Wellicht zou een dergelijk parkeerverbod beperkt kunnen blij ven tot het tennisseizoen. ZEVENHUIZEN - Bij Boekhandel Veldwijk BV in Waddinxveen kunnen kaarten worden gekocht voor het con cert dat het Westlands Mannenkoor on der leiding van Piet Struyk zaterdag avond 15 oktober komt geven in de sportzaal van het dorpshuis Swanla in Zevenhuizen als bijdrage aan het derde lustrum van de Zevenhuizense gemeng de zangvereniging Zanglust. Vele zullen het geweldige mannenkoor kennen van radio en T.V. Vooral de door Piet Struyk geschreven liederen zoals ’’Europa’s groene tuinen” en "Dat is het Westland”. Natuurlijk staan er nog vele andere liederen op het pro gramma. Vanzelfsprekend zal ook het organiserende koor optreden. Onder de bezielende leiding van mevr. Lutz uit Rotterdam zullen enkele ope- rettemelodieën en evergreens worden gezongen, waarbij het Wolgalied uit de operette ”Der Zarewitsch” met het koorlid Rijk Gravestein een hoogte punt is. De kaarten zijn 17 september in de voorverkoop gegaan. Belangstellenden wordt aangeraden hiervan gebruik te maken, omdat de kaarten dan 10,00 kosten terwijl aan de zaal 12,50 ge vraagd zal worden. dinxveense bedrijven en hun pro- dukten. Bovendien zal er dan ook in prijzensfeer wat moeten gebeu ren, omdat het nu nog zo is dat hetzelfde meubel voor uiteenlopende prijzen in de meubelzalen kan wor den aangeboden. Waddinxveen nu telt zo’n 13 meu belfabrikanten, 7 groothandelsbedrij ven en 11 detailhandelsbedrijven. Gezamelijk beschikken ze over 30.000 vierkante meter meubeltoon- zalen, waarin alle soorten van meu bilair van modern tot klassiek - zijn tentoongesteld. WADDINXVEEN - Vrijdagmiddag 30 september om vier uur zal wethouder mevrouw L.M. Oosterbroek-Waag- meester (VVD) de eerste sleutels uit reiken aan de bewoners van het nieu we huizencomplex boven de winkels aan de Kerkweg-Oost in het Brug centrum. Deze woningen van de rooms-katholieke woningbouwvere niging St. Joseph zijn neergezet door bouw- en aannemingsmaatschappij P. Rehorst BV. De officiële bijeenkomst met een ge zellig samenzijn in café-restaurant De Unie wordt mede namens de bouwer georganiseerd door de Stich ting Samenwerkende Woningbouw corporaties, waarbinnen St. Joseph samenwerkt met de christelijke wo ningbouwvereniging “Ons Begin”. Met de huizenbouw langs de oprit naar de hefbrug werd begonnen op 28 september van het vorig jaar. Burgemeester C.M. van der Linden sloeg toen de eerste paal. Het huizen complex omvat 33 huizen (29 wo ningen voor 1- en 2 persoonshuis- houding en 4 woningwetwoningen) en op straatniveau de nodige win- kelbebouwing. Voor de bouw verkocht Rehorst BV eerder vorig jaar de grond voor drie ton minder dan gedacht aan de ge meente. Het ontwerp is van het Am sterdamse architectenbureau Oye- vaar, Van Gooi en De Bruin. In de bijeenkomst waarin de werk groep werd opgericht betoogde wet houder drs. M. Kraaijestein (PvdA) behoud en bevordering van de plaat selijke werkgelegenheid een belang rijke prioriteit te achten in het ge meentelijk beleid. Een goed functio neel bedrijfsleven kan daaraan vol gens hem een belangrijke bijdrage le veren. De wethouder zei dat naar zijn stellige overtuiging de meubelbranche belang heeft bij een florisserend meu- belgebeuren in Waddinxveen. AANRIJDINGEN Een niet oplettende 17-jarige brom fietster, die op maandag 12 septem ber om 17.35 uur vanaf het fietspad van de Henegouwerweg de Kerkweg- Oost opreed en daarbij de bocht af sneed, reed frontaal tegen een nade rende personenauto. De bromfiets raakte geheel ontzet. Niet verlenen van voorrang was de oorzaak van een aanrijding op de hoek Tollenslaan-Potgieterstraat. Het ongeval vond plaats op maandag 12 september om 19.05 uur. Beide be trokken personenauto’s raakten licht beschadigd. Door onvoldoende afstand te houden botste de bestuurder van een bestel auto op de achterzijde van een op de Henegouwerweg rijdende en afrem mende automobilist. Deze aanrijding vond plaats op dinsdag 13 september om 7.30 uur. Lichte materiële schade was het gevolg. Persoonlijke ongeluk ken deden zich hierbij niet voor. Op woensdag 14 september raakte de personenauto van een 36-jarige auto handelaar uit Ter Aar total loss, toen hij omstreeks 14.40 uur zonder te stoppen en zonder voorrang te verle nen vanaf de Jul. van Stolberglaan de kruising met de W. de Zwijgerlaan opreed. Pas op het kruisingsvlak rem de hij, doch een aanrijding kon niet meer worden voorkomen. Een op de W. de Zwijgerlaan rijdende personen auto liep aanzienlijke schade op. De aangereden auto werd als het ware te gen de verkeerszuil geduwd, waar door deze ook werd vernield. De inzittende van een personenauto raakte licht gewond bij een aanrij ding, welke plaats vond op zaterdag 17 september om 17.00 uur. Een per sonenauto stond op de Henegouwer weg stil voor het rode licht in het vak voor linksafslaand verkeer. Een twee de auto stond hierachter opgesteld. Uit de richting Gouda naderde een vrachtauto met aanhangwagen. De vrachtauto moest krachtig afremmen voor het rode licht, waarna de aan hangwagen begon te scharen en tegen de stilstaande auto’s terecht kwam. De inzittende kwam met haar hoofd tegen de voorruit terecht. Het onge val vond plaats nabij de hefbrug. Aan de hand van de tachograafinstallatie kon worden vastgesteld, dat de be stuurder van de vrachtauto de ver keerslichten, welke voor hem op rood stonden, met een snelheid van minimaal 70 km. per uur had gena derd. WADDINXVEEN - Het college van B. en W. heeft de gemeenteraad weer een overzicht doen toekomen van een aantal besluiten en mededelingen, voorzover niet reeds in openbare verga deringen aan de orde gesteld of gepubli ceerd of nog te publiceren in de ge meentelijke rubriek, uit de vergaderin gen van het college van Burgemeester en Wethouders van 16, 23 en 30 augus tus en 6 september 1983. ALGEMEEN Het verzoek van de Stichting "Samen werking Ontwikkeling Sahellanden” te Rotterdam tot het behouden van een kledinginzameling is afgewezen. VERGUNNINGEN Aan de Speeltuinvereniging ’’Zonnig Zuid" zijn diverse vergunningen ver leend ten behoeve van de organisatie van een aantal festiviteiten ter gelegen heid van het 25-jarig bestaan. FIETSPAD Op verzoek van het Recreatieschap Reeuwijkse Plassen e.o. zal het oor spronkelijke traject van fietspad nr. 8 (vanaf Bloemendaalseweg naar Nieuw- dorperweg) wederom opgenomen wor den in het te herziene bestemmingsplan ’’Landelijk Gebied Oost”. BENOEMD Met ingang van 1 september 1983 is mej. W. M. Voskuilen te Zevenhuizen benoemd tot medewerkster op de secre- tarie-afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening. ASSISTENTIE Aan de gemeente Zevenhuizen zal op verzoek ambtelijke assistentie worden verleend bij het opzetten van een vaka- turebank in die gemeente. KREDIET Ten behoeve van (her-)inrichting van speelterreintjes aan Mevr. Kuipers Rietbergplantsoen en in de Vondelwijk is een totaal krediet van 20.000,- be- schikbaargesteld. PERCEEL Van mevr. C. C. van Rossum-van der Torren te Holten is een perceeltje grond ter grootte van 150 m2 achter perceel Zuidkade 9 aangekocht. VERGUNNING •Aan de bewonersvereniging Over- toom-Molenring is vergunning verleend ten behoeve van de organisatie van een barbecu-avond op 10 september 1983. WONINGZOEKENDEN Uit de per 1 juli 1983 opgestelde be- hoefte-indicatie blijkt, dat het aantal in geschreven woningzoekenden 916 be draagt. VERGUNNING Aan de heer I. Dool is vergunning ver leend ten behoeve van een inrit voor het perceel Acaciastraat 36a. Van de nieuwbakken werkgroep ma ken deel uit namens de fabrikanten de heer P.C. Mulleman, namens de toonkamers/consument J. v.d. Klugt, R. Snijder en G. van Wijk, namens de toonkamers/handel P. Jongsma en G.Th.B. Mulleman, namens de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland drs. J.C. Brink en namens de gemeente Waddinxveen C.A.P.M. Loose. INBRAAK/DIEFSTAL Op zondag 11 september werd aan gifte gedaan, dat er was ingebroken in de openbare Kohnstamm-MAVO aan de Mauritslaan. Door een deur te forceren wist men de school te betre den. Uit een potje bleek een bedrag, groot f 127,- te zijn ontvreemd. Op maandag 12 september werd ont dekt, dat er ongewenst bezoek was gebracht aan de kledingzaak aan de Nesse. Een ruit naast de voordeur werd vermoedelijk met behulp van een zwaar voorwerp stukgeslagen. Men is de winkel ingegaan en van de bovenverdieping werden diverse trui en en mantelpakjes, totaal ter waarde van enkele duizenden guldens ont vreemd. Tussen vrijdag 2 en vrijdag 9 septem ber werd een aan de Henegouwerweg staande personenauto opengebroken. Uit de auto werd een stereo-radio- cassetterecorder ter waarde van f 460,- weggenomen. Op dinsdag 13 september werd ont dekt, dat een schuurtje achter een woning aan de Schuberthof was opengebroken. Uit een koelkast wer den ca. 10 flessen frisdrank en sterke alcohol ontvreemd. Op donderdag 15 september werd aangifte gedaan van diefstal van 3 handkarretjes. De karretjes zijn ver moedelijk tijdens de koopavond bij Formido weggenomen. Op woensdag 14 september werd tus sen 18.00 en 24.00 uur vanuit een woning aan de Genestetlaan een pla tenspeler en een radio-versterker weg genomen. Via de niet afgesloten ach terdeur kon men de woning binnen komen. In de nacht van dinsdag 13 op woens dag 14 september werd uit een onaf gesloten schuur achter een woning aan de M. Schwerinlaan een hand boor, merk Indola en een schuurma- chine weggenomen. Op donderdag 15 september om 3.30 uur werd ingebroken in een textiel zaak aan de Dorpsstraat te Moerka- pelle. Men had zich de toegang verschaft door de winkeldeur te forceren. In de winkel waren meerde re rekken leeggehaald. Ontvreemd werden o.a. rokken, jassen en truien. ren, terwijl er ook een échte geza- melijke presentatie moet zijn van alle bij de Waddinxveense meu belbranche betrokkenen. Alleen dan kan een einde komen aan de onoverzichtelijkheid - althans voor de naar de meubelen op zoek zijnde Nederlanders - van de Wad- (AVO) zich over deze kwestie bui- altijd sprake is van een gen. De betrokken bewoners zijn door het college aangeraden in con tact met de rijkspolitie op te nemen indien auto’s worden geparkeerd voor de inritten van de woningen aan de Sniepweg. Sniepweg-bewoners zal het Ambtelijk Verkeerso verleg verkeersveiligheids- het college van B. en W. in een brief aan de klein DIEFSTAL FIETS De afgelopen week werd bij de rijks politie twee keer aangifte gedaan van diefstal van een tweewieler. Totaal 4 fietsen werden teruggevonden. Drie fietsen konden aan de eigenaren worden teruggegeven. f I

Weekblad voor Waddinxveen | 1983 | | pagina 15