Z'N PRIJS MAAKT HEM EXTRA SYMPATHIEK TALBOT SAMBA Dieren zijn de beste fotomodellen Trosanjer I k 1- GEMEENTE fca BOSKOOP 1 5 DLL 4 f 17.250,-. f 14.995,-. Alleen een schoonheidsspecialiste weet wat Pier Augé voor uw huid doet UW VOORDEEL: f 2.255,-1 A 1 i JIE L TE KOOP PALLETS administratief medewerk(st)er ■ii gr 1M f 2.255,-. ||j| PEUGEOT TALBOT DYNAMISCH OP WEG ^7 fel 11 rW’ a BK f y k iï i Oh S i lil i Ir TT 2 NOVEMBER 1983 E SANVBA SYNVPM Waddinxveen ^SXOgr I b i-ï; Jg V is 44 X l 4 6 i 1 hiüiiliiiiii' Automobielbedrijf Boonstoppel B.V., Oranjelaan 21, tel.: 01828-2344. Boskoop: Automobielbedrijf Voskuilen B.V., Zijde 450, tel.: 01727-2538. Bij de gemeentebedrijven van deze gemeente (14.000) ontstaat wegens het gebruik maken van de Vut-regeling door de huidige funktionaris per 1 januari 1984 bij de administratie een vakature voor ‘Brandstofverbruik: (ECE-norm A70) Samba Sympa bij 90 km/u constant: 1 op 19,2; bij 120km/u constant: 1 op 14,2; in stadsverkeer: 1 op 14,5. Nü hebben wij een kans voor u die niet meer terugkomt De Samba 'Sympa' - een ongelooflijk charmant luxueus en sportief uitgeruste Samba met een uniek prijsvoordeel. Samba 'Sympa': sympathiek, vooral ook in het gebruik. Want met die zuinige 954 cm motor loopt hij maar 1 op 19,2 bij 90 km/uur constant* Kom 'm snel bekijken. Er zijn er maar 400! De startsleutel ligt klaar. Een ongewone poezenfoto, waaruit wel blijkt dat dieren, zonder dat ze het weten, voor fotogenieke momen ten kunnen zorgen. O Alle soorten en maten gerepareerde pallets van ƒ4,- tot ƒ13,- af Bode graven. Grotere partijen franco-huis. t.b.v. de financiële administratie TT De officiële naam van anjer is Dian- thus. Het uitgebreide geslacht telt zo’n ruim 200 soorten die stammen uit Zuid-Europa, Noord-Afrika en Azië. De naam is afgeleid van dios= stralend en athos bloem. Naast de grootbloemige anjer die sinds de veertiger jaren op grote schaal in Ne derland wordt geteeld is er de laatste jaren erg veel belangstelling ontstaan voor de trosanjers. Dit zijn anjers met meerdere zijscheuten, waaraan zich kleine bloemen bevinden. Voor al jongere mensen zagen meer in deze speelse bloem dan in de wat plechtiger, „stijver” overkomende grootbloemige anjer. Trosanjers zijn ontstaan uit kruisin gen van de z.g. Amerikaanse groot bloemige anjers met de Dianthus ca- rophyllaceae. Een andere groep ont stond door Simanjers te kruisen met trosanjers, waarbij middelgrote, zeer fraaie bloemen met stevige stengels ontstonden. Er is momenteel keus uit een groot aantal mooie trosanjers. De meest geteelde is op dit moment de „Silve ry Pink”, een mooi gevuld, lichtroze trosanjer. Op de tweede plaats komt de donkerroze Sam’s Pride”, ge volgd door de vurig-rode „Red Ba ron”. Overigens is de trosanjer een zeer sterke snijbloem, die het in huis met gemak enkele weken zal uithouden. Zet echter nooit rijpend fruit in de buurt, want het gas dat door vruch ten wordt verspreid, versnelt het ver ouderingsproces van de bloemen en doet ze verschrompelen. Algemene informatie: Bij de gemeentebedrijven zijn ondergebracht het Gas- en Elektriciteitsdistributiebedrijf en het Zwembadbedrijf. Daarnaast worden nog de be langen van de Stichting C.A.I. Boskoop behartigd. Funktie-informatie: De administratie is verdeeld over 2 afdelingen te weten de verbruikersadministratie en de financiële administratie. Deze administratie wordt met in gang van 1 januari 1984 geautomatiseerd via een schijfscherm-computersysteem. Tot de werkzaamheden van de te benoemen funktionaris behoren onder meer: - het behartigen van een gedeelte van de finan ciële administratie van beide nutsbedrijven; - het behartigen van de administratie van de Centrale Antenne-inrichting; - het verrichten van voorbereidende werkzaam heden met betrekking tot de jaarlijkse be grotingen en rekeningen. Funktie-eisen: - Praktijkdiploma Boekhouden of het diploma M.E.A.O.-administratieve richting; - het bezit van of de studie voor het diploma M.B.A. strekt tot aanbeveling; - ervaring met betrekking tot genoemde werk zaamheden; - goede kontaktuele eigenschappen en een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - bekendheid met automatisering strekt tot aan beveling. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt minimaal f. 2.Q38,- bruto per maand, exklusief een eventuele diplomatoelage. Het maxi mum salaris bedraagt f 3.066,-- bruto per maand. Overigens zijn de gebruikelijke rechtspositie regelingen van toepassing. Inlichtingen: Deze kunnen desgewenst worden verkregen bij de heer H.J.J. Starren, administrateur gemeentebe drijven, telefoon 01727-6140. Sollicitaties: Deze kunnen, voorzien van uitvoerige gegevens, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, gezonden worden aan burgemeester en wethou ders, Postbus 5, 2770 AA Boskoop. opname zelden de beste is. Als u de tijd neemt en door de zoeker kijkend het dier volgt, dan zult u meer kan sen hebben een bijzondere plaat te maken dan wanneer u even snel een paar foto’s wilt schieten. Nog een belangrijk advies: let op de achtergrond en de lichtval. Het is verstandig te zoeken naar een ver schil in kleur of toon, waardoor het dier duidelijk tegen zijn achtergrond uitkomt. Ook de lichtval kan daarbij helpen, want ook die kan voor een goed contrast zorgen. De laatste tip: pas op voor te veel! De mooiste dierenfoto’s zijn meestal dié waarop alle aandacht zich richt op het dier, zodat het beeldvullend op de foto komt. Afhankelijk van de grootte van het dier zult u daarvoor op vrij korte afstand moeten fotogra feren. Als u beschikt over een tele- of een zoomlens: de meest markante „portretten” van een dier krijgt u met een lens van 70 tot 135 mm. De achtergrond komt daarmee wazig op de foto en het dier staat dan vrij in beeld. En verder gewoon afwachten. Want in een dierenleven doet zich veel fotogenieke, momenten voor. Momenten die het karakter en de „eigenwijsheden” weerspiegelen. Onze dieren verdienen daarom dat hun beest-achtig leven in veel mooie foto’s wordt vastgelegd. Pier Augé ontwikkelde revolutionaire huidverzorgingsprodukten die een omwenteling te weeg brachten in de traditionele schoonheidsverzorging. Pier Augé produkten brengen uw huid in topkonditie. Om deze totaal nieuwe huidverzorgingstechniek te leren kennen moet u eerst een bezoek aan ons brengen. Wij maken dan een huidanalyse en stellen een pakket Pier Augé produkten voor u samen dat speciaal op uw huid is afgestemd en een optimale werking garandeert. Pier Augé produkten voor een nieuwe betere huidverzorging. Zeker doen. Uw huid is ’t waard. Inlichtingen: SCHOONHEIDSSALON „JENNY” Haagwinde 16 - 2771 LE Boskoop Tel. 01727-5497 Tevens depositaire dr. Eckstein Géro-Bio Prijzen zijn inclusief BTW. Afleveringskosten f 355,-. Wijzigingen voorbehouden. Elke Peugeot- en Taibot-personenauto heeft 6 jaar garantie op de carrosserie tegen doorroesten van binnenuit. Uw dealer informeert u graag over de voorwaarden. Vraagt u ook eens naar de mogelijkheden van financiering of leasing. Leo van Rijswijk B.V. Henry Dunantweg 6, Bodegraven telefoon 01726-14046 Er wonen - zo zegt krantenbericht - in Nederland meer huisdieren dan mensen. Daar blijkt al uit dat we honden- en poezenvrienden zijn. En wie daar nog aan mocht twijfelen, zal stellig overtuigd worden door de vele STER-spots waarin we bijna dage lijks zien hoezeer de huisdieren in ons land verwend moeten worden. Dat verwennen is niet alleen: de die ren het voedsel géven dat ze lekker vinden of nodig hebben, maar ook: ze alle aandacht geven. En een be langrijke manier om dat te doen is dat leven van uw huisgenoot vastleg gen in foto’s. Of - als u beschikt over een filmcamera - in een film. Watn dieren zorgen voor veel leuke mo menten, ze zijn grappig en speels, fel of aandoénlijk en wie er zo nu en dan de camera op richt, is verzekerd van geslaagde opnamen: foto’s of films die je levenslang bekijkt en die in de loop van de jaren waardevolle herin neringen worden aan het boeiende leven van het dier. Nu is dat maken van een dierenfoto niet altijd eenvoudig, want dieren zijn beweeglijk en trekken zich niets aan van de wensen van de man of vrouw achter de camera. Daarom is het goed een paar tips te geven die u kunnen helpen om van uw huisdier meer leuke en geslaagde foto’s te maken. De eerste tip is: maak vooral geen luchtfoto’s! Wie streeft naar mooie dierenfoto’s zal in veel gevallen door de knieën moeten om het dier van zijn ooghoogte in beeld te krijgen. De tweede tip is: heb een beetje ge duld. Dat is nodig omdat de eerste y ’T Geef liefst ook snijbloemenvoedsel. Met een speciaal voor anjers ontwik keld houdbaarheidsmiddel in het wa ter blijven de bloemen langer goed, zullen alle knoppen open gaan en hebt u langer plezier van uw aankoop. Standaard extra’s op de Sympa Grijze vernis metaallak Zwart/gele striping Extra brede banden 155/70 Gele velgen, roestvrij stalen sierringen Dakspoiler Wis/was installatie op achterruit Ingebouwde stereo Philips radio-installatie met voorkeuze druktoetsen Getint glas rondom Sportief, vierspakig stuur Velours bekleding, grijs met gele bies Geelgebiesd grijs dashboard Open hoofdsteunen met gele bies Sympa-aanduiding achterop met gele bies Opbergbakje passagierszijde Voorruit van gelaagd glas «Stoelen vandeGL Grijze vinyl deurbekleding met gele bies afgewerkt Normale prijs inclusief alle Sympa-extra’s Uw voordeel U betaalt dus slechts Tl

Weekblad voor Waddinxveen | 1983 | | pagina 12