Nu 75 waardebonnen Raadzaal: Lusthof met 52 kunstwerken Nog een paar dagen meedoen voor goed doel WADDINXVEEN - De Sint Nicolaasactie 1983 van de midden- standsvereniging Waddinxveen duurt nog tot en met maandag 5 december. Het publiek maakt sinds zaterdag 12 november kans op in totaal 200 waardebonnen van f. 25,- een prijzenpakket derhalve van f. 5.000,-, waarvan er al 125 zijn uitgedeeld door notariskan toor J. in ‘t Hol en mr. P.L. van der Meulen. ’’Notulen op bandjes een kwalijke zaak vanf 25,- uitgedeeld Rode Kruis blijft leden boeken; Welfare 4 mille Thunderbird Midden-Holland Sprookjessfeer L. v. Gelderschool P. F. J. v. Schie vice-voorzitter Te besteden bij deelnemende winkeliers M. v. d. Heetkamp PMC Plastics Uitslagen Jaar celstraf geëist voor hasjsmokkel Officieel geopend door burgemeester Hans Barth (D’66): Curator a .5 waardebonnen, terwijl de derde bonnen op woensdag 7 december zal worden gehouden. II WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 NOVEMBER 1983 P. F. J. VAN SCHIE (CDA) ontstemd getoond jeen notulen meer te maken van de raadsvergaderingen, jeperken tot cassettebandjes. terse (gouaches in gemengde technieken) en Andrea Dogterom (keramische objecten). Op de achtergrond het jazz- duo Philip Paar (piano) en Philip Kolb (saxofoon), dat na de officiële opening van de expositie een muzikaal optre den verzorgde. (Foto: Sjaak Noteboom. Burgemeester C. M. van der Linden temidden van de drie beeldende kunstenaressen, die tot en met zaterdag 17 december in de raadzaal van het gemeentehuis exposeren: Marianne van den Broek (textielschilderijen)Rie Bou- Eén van de vier projecten van de Stichting Foster Parents Plan het kader van de Sint Nicolaasactie 1983 van de middenstandsvereni- ging Waddinxveen. Het gaat hier om het zeer hoog scorende drin- kwaterproject in El Prgeso (Guatemala). (Foto: Stichting Foster Pa rents Plan). WADDINXVEEN - Op de maandagavond in het gemeentehuis ge houden gecombineerde vergadering van de afdeling Waddinxveen van D‘66 en het fractieberaad van die met één zetel in de gemeen teraad vertegenwoordigde partij heeft D‘66-raadslid Hans Barth zich nogmaals ontstemd getoond over het besluit van de gemeen teraad om ge doch dit te o de jaarlijkse Welfare-bazar 3.836,35 heeft opgebracht. WADDINXVEEN - Op het notariskantoor van J. in ‘t Hol en mr. P.L. van der Meulen zijn maandag 75 waardebonnen van f. 25,— verdeeld onder de indieners van de volgeplakte opplakvellen in het kader van de Sint Nicolaasactie 1983 van de middenstandvereni-, ^lph„cry,etermg,7J„M,a‘ ging Waddinxveen. Een week eerder was de trekking met 50 en laatste trekking met 75 waarde- WADDINXVEEN De onder de afdeling Gouda en omstreken van het Rode Kruis vallende gemeente Waddinxveen heeft tot nu toe eenderde van het aantal nieuwe leden dat men dacht‘in te schrijven dit najaar (250 van de 750, welk getal slaat op de ‘ouder dom’ van Waddinxveen als woonplaats) kunnen verwelkomen. In tussen hield het Rode Kruis zaterdag in het Anne Frank-centrum en verkooptentoonstelling, welke f g I OUDEREJEUGD in GENOEMD wikkeling sprak zo mevrouw I WADDINXVEEN - In sociaal-cultu- reel centrum De Bonkelaar draait zater dagmiddag om twee uur voor kinderen vanaf 8 jaar de kinderfilm Thunderbird Six. Deze anderhalf uur durende film is toegankelijk tegen betaling van een rijksdaalder. WADDINXVEEN Zeven dwergen, een jager, een prins, een boze stief moeder en een prinses kon men vori ge week tweemaal - op dinsdag- en donderdagavond - aantreffen in de gemeenschapsruimte van de openbare Leon van Gelderschool aan de Essen- gaarde. De daar gehouden toneel voorstellingen vielen bijzonder in de smaak. De eerste opvoering van het toneel stuk was voor de kleuters van De Klimop-kleuterschool en voor de 1ste en 2de klassers van de Leon van Gel derschool met hun ouders. Reuze spannend was het voor de kinderen, die het al een feest vonden dat ze zo laat nog naar school mochten. Uit alle macht probeerden ze de boze stiefmoeder ervan te weerhouden haar gemene plan ten uitvoer te bren gen. burgemeester verzorgen Rie Bouters, Marianne van den Broek en Andrea Dogterom in Waddinxveen een artis tiek hoogstandje met hun gouaches in gemenge technieken, textielschilderi- jen en keramische objecten. Het werk van de Reeuwijkse Rie Bou ters noemde hij vol fantasie en klein. Knap uitgebalanceerd en fijn waren kwalifikaties die hij gebruikte voor het werk van Marianne van de Broek. In keremiek heeft Andrea Dogterom rijpe en breeduit liggende vrouwen vorm we ten te geven. Het afgelopen jaar hebben de leerlin gen van De Klimop-kleuterschool en de Leon van Gelderschool zich al va ker verdiept in bekende en minder bekende sprookjes. Gedurende de maand januari werkte de hele school aan een sprookjesprojekt. De onder bouw maakte daarbij gebruik van de meer bekende sprookjes; de diepere betekenis van Oosterse, Westindische en andere minder bekende sprookjes bleken zeer geschikt voor behande ling in de bovenbouw. De tweede avond was bestemd voor de oudere leerlingen van de Leon van Gelderschool. Sneeuwwitje had de uitbeelding van haar verhaal aan deze leeftijdsgroep aangepast. Ook de stiefmoeder kon zich in haar geme- nigheid volledig uitleven. Die projecten zijn graansilo’s in Jac- mel (Haiti)drinkwater in El Progeso (Guatemala), gezondsheidshulp in Guayaquil (Equador) en onderwijs eveneens in Jacmel (Haiti). De voor keur van de projecten kan men ken baar maken op de formulieren waar op de zegels welke men ontvangt bij elke bestede tien gulden moeten worden opgeplakt. WADDINXVEEN/GOUDA - Blij kens een mededeling uit hjt handels- register van de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Midden- Holland is de Waddinxvener M. van de Heetkamp uitgetreden als direc teur bij Roubos BV, Waddinxveen. WADDINXVEEN/GOUDA - Blij kens een wijziging in het handelsre- gister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland heeft Plastic Mappen Centrum BV, Waddinxveen de handelsnaam gewij zigd in PMC Plastics en het zaakadres in Noordkade 151, Waddinxveen. kunstenaar minstens één dimensie extra kent: het artistieke vermogen om in per soonlijke vrijheid gevoelens en gedach ten op eigen wijze uit de drukken in een rijk geschakeerde mengeling van vorm en kleur waarvan anderen kunnen mee genieten. MOED Om 10 uur zaterdagmorgen heette mevrouw J. Rens-Gielink, voorzitster van Welfare-Waddinxveen, makers en kopers van de Welfarehandwerken hartelijk welkom. In de recreatiezaal Maar zelfs de luide raadgevingen aan Sneeuwwitje konden niet voorkomen dat ze een hap van de vergiftigde ap pel nam. De kleuters waren dan ook even ertthousiast als de dwergen toen de prins Sneeuwwitje met een kus weer tot leven wekte. Ze vierden het bruilofstfeest uitbundig met de dwer gen mee. Het is allerwege geroemd dat de mid- denstandsvereniging Waddinxveen voor deze Sint Nicolaasactie het prijzenpakket niet heeft gezocht in buitenlandse reizen of briefjes van duizend gulden, maar in een actie die onder het motto “Help leed ver minderen bij derde wereld kinderen”* geld bijeen brengt voor een viertal projecten van het Foster Parents Plan. De aanwezige democraten waren het volledig eens met de zienswijze van hun fractievoorzitter en deelden zijn ontstemming, die er toe had geleid dat Hans Barth zich tegen het weg- WADDINXVEEN - De zater dag in het Anne Frank-centrum gehouden bazar en verkoopten toonstelling van het Welfare- werk van het Rode Kruis heeft f 3.836,35 opgebracht. De uitslag van de loterij was als volgt: le prijs‘schilderij jaarge tijden’ no. 494, 2e prijs ‘molen’ no. 347, 3e prijs ‘hond’ no. 424, 4e prijs ‘kleed’ no. 597, 5e prijs ‘kruissteek schilderij’ no. 266, 6e prijs ‘smymakleed’ no. 1. De ledenwerfaktie in Waddinxveen is in volle gang en loopt goed. ‘Beter dan in de omliggende plaatsen’, aldus mevrouw Kempkes ‘maar veel leden is nog niet genoeg’. De 250 nieuwe leden, in slechts 6 weken geworven, zijn met vreugde ingeschreven. Er moeten er nog veel meer bijko men, vandaar dat een woordvoerder van de wervingswerkgroep met na druk verzoekt: ‘Rode Kruisleden werft allen één nieuw lid! En wie geen lid is, geve zich op, bij me vrouw E. Kempkes-van der Hooft, Mozartlaan 85, telefoon 14266, of door middel van de kaarten die liggen bij de artsen en de apothekers!’ ontmoeten’, Kempkes. ‘Hoeveel uren heeft u wel niet aan uw werk besteed? en hoe belangrijk is het niet zo met elkaar iets te ma ken of boodschappen te doen of kof fie te drinken. Kleine plaatselijke ak- tiviteiten van het Rode Kruis; maar gehandicapten en zieken leven erop!’ HELPT HELPEN Helaas moest mevrouw Kempkes constateren dat er té weinig leden zijn om het Rode Kruis te helpen. Voor f 10,— per jaar is men lid, en dat lidmaatschap doet wonderen. Daarvan getuigde de film die tijdens de verkoping in de filmzaal van het Het sprookjesprojekt werd toen afge sloten met twee toneelstukken: Ta- feltje-dek-je, opgevoerd door de ou ders, en Roodkapje, dat met veel succes werd opgevoerd door de leer krachten. Het is de bedoeling dat ook volgend jaar de hele school betrok ken wordt bij een speciaaldandenpro- jekt. ROTTERDAM - Dinsdag 6 december hoort de 41-jarige Waddinxvener Peter P. of hij voor het invoeren van hasj de door de Rotterdamse officier van justi tie mr. A. J. Milius geëiste gevangenis straf van één jaar krijgt opgelegd. De Waddinxveense zakenman wordt ervan verdacht in mei van dit jaar ruim 650 kilo hasj via de Rotterdamse haven Nederland binnen te hebben gesmok keld. Tegen zeven medeverdachten eis te de officier straffen variërend van vier tot 9 maanden. De soft-drugs waren afkomstig uit In dia. Peter P. (die aan deze miljoenen- smokkel 180.000,- zou hebben ver diend) zorgde ervoor dat de drugs langs de douane werden geloodst. Dit deed hij in opdracht van Harry de W. uit Am sterdam die als hoofdverdachte in deze zaak wordt gezien. De zaak van De W. diende gisteren niet omdat de dagvaar ding nietig was verklaard. Hij zal zich later voor de rechtbank moeten verant woorden. Door het afluisteren van telefoonge sprekken kwam de politie op het spoor van de smokkel. De politie arresteerde de verdachten op het moment dat ze be zig waren de drugs uit een loods in pers onenauto’s te laden. Enkele verdachten gaven toe met de drugshandel tonnen te hebben verdiend. Tijdens zitting verklaarde de officier van justitie dat de aanpak van georgani seerde handel en smokkel in soft-drugs bij justitie nog steeds hoog in het vaan del staat. ’’Mijn financiële zorgen waren zo groot, dat ik wel mee moest doen”, aldus Piet P, die alleen al met zijn handel in onroe rend goed voor zo’n 50.000 gulden bij de fiscus in het krijt stond. Daarnaast werkte hij op ’’commissiebasis” voor Montrose Trade BV te Rotterdam, ei gendom van Willem S. (42) uit Wad dinxveen, die later voor de rechter zal verschijnen. Over de inhoud van de film het volgen de: In de( 21e eeuw bevindt zich ergens in de pacific het geheime hoofdkwartier van de internationale Reddingsbrigade. Aan het hoofd van deze Reddingsbriga de staat Jeff Tracy. CREATIEF Waar normaal het hoogste college van deze gemeente temidden van allerhan de ambtelijke paparassen vergadert en steeds weer probeert wijze besluiten te nemen, zo betoogde burgemeester Van der Linden in een de aandacht trekkend toespraakje, is nu het werk te zien van drie beeldende kunstenaressen uit de Goudse streek. Hij toonde zich ver heugd hun werk in Waddinxveen te mo gen zien. ”Wat hier vandaag geëxposeerd wordt is toch wel volslagen anders dan wat wij hier in dit gebouw door de weeks, on danks 3,5-3 procent inleveren, produce ren! En toch kan ik verzekeren dat wij hier in dit huis in ons werk ook creatief proberen te zijn, ook al worden onze werkjes niet altijd even goed begrepen of gewaardeerd”, vond Waddinxveens eerste burger. Hij ontdekte overigens nog gelijkenis sen tussen de kunstenaar en de ambte naar. ”Ze proberen allebei creatief te zijn. Ze worden niet altijd begrepen, ze moeten allebei inleveren, waartegen ze allebei demonstreren, maar dat geldt voor alle burgers, ze moeten ook nog belasting betalen", grapte de heer Van der Linden, die overigens ter geruststel ling van de kunstzinnigen onder de aan wezigen nog zei dat het werk van de WADDINXVEEN - De raadzaal van het Waddinxvense gemeentehuis is Naar de mening van de Waddinxveense weer drie weken lang ”een soort lusthof van kunstwerken, die de ziel van de mens, als je tenminste een beetje oog daarvoor hebt, strelen”, aldus burgemeester C. M. van der Linden, die zaterdagmiddag in de ’’gemeen telijke galerie” officieel een expositie opende van Rie Bouters (gouaches in gemengde technieken), Marianne van den Broek (textielschilderijen) en Andrea Dogterom (keramische objecten). De tentoonstelling, de derde van dit jaar, is geopend tot en met zaterdag 17 december tijdens kantooruren en op donderdagavond van 19.00-21.00 uur en op zaterdag van 13.00-16.00 uur. De drie beeldende kunstenaressen laten in' totaal 52 werken zien. Van de Reeuwijkse Rie Bouters zijn het er 14 (in prijs variërend van 450,- - 1.850,-), van de eveneens Reeuwijk se Marianne van den Broek zijn het er 13 (in prijs variërend van 475,- - 2.700,-) en van de Stolwijkse Andrea Dogterom zijn het er 25 (in prijs varië rend van f 990,-). Sneeuwwitje bracht met haar gevolg haar levensverhaal ten tonele. Een aandoénlijk schouwspel, dat werd op gevoerd door enkele ouders en door ‘meneer Rob’, die in de school hand en spandiensten verricht via de vaca turebank. Jef Tracy, die vroeger astronaut is ge weest, vindt dat er een nieuw ruimte schip moet komen die hem kan helpen met hun reddingsakties. Dit nieuwe ruimteschip heet Skyship One een nieuw vliegend wonder. Er zijn echter een aantal mensen die de Skyship One graag zouden willen vernietigen. Een reeks van spannende avonturen met de Thunderbirds volgen. De 75 gelukkigen van de tweede trek king zijn: Anne Frankcentrum werd vertoond: ‘De weg terug duurt langer’. De realistische Rode Kruisfilm, opge nomen in een van de vele vluchtelin genkampen op onze aarde, toont de verschrikking van de oorlog en het heilzame werk van het Rode Kruis. Een medisch team van het Neder landse Rode Kruis biedt hulp aan Cambodjaanse boeren en burgers op het grensgebied van Thailand en Cambodja. 40.000 mensen leven daar in hutten, opgejaagd door de recente oorlogshandelingen; zij zijn de wan hoop nabij. In die toestand tracht het Rode Kruis te helpen. Geen Rode Kruisteam, geen hoop. ‘Helpt dus het Rode Kruis helpen!’ sturen van de beëdigde Tweede-Ka- mer-stenografen per 1 januari 1984 verzette. De bezuinigingen welke hiermee worden bereikt wegen in de ogen van de Waddinxveense democraten niet op tegen het belang van goede notu len. Via bandjes werken achtte men een kwalijke zaak, niet alleen voor de in het gemeentehuis werkzame ambtenaren, die weliswaar de besluit vorming is gekomen. Bovendien is er op deze wijze geen sprake meer van een adequate gemeentelijke geschied schrijving. “Een slechte zaak voor het goed functioneren van de gemeente lijke democratie,” aldus Hans Barth. Het gemeenteraadslid Hans Barth evalueerde een jaar raadswerk en ging daarbij in op het gemeenteraadspro- gramma van de Democraten en rea lisering van punten daaruit in de praktijk. Hij betrok in dit alles de door de democraat in de algemene beschouwingen gemaakte opmerkin gen. De vergadering sprak zich duidelijk uit voor een krachtig openbaar on derwijs en men was unaniem van me ning dat een degelijk onderzoek naar de vorming eh instandhouding van openbare basisscholen een eerste pri oriteit in het gemeentelijk beleid diende te zijn. Er werd tevens aan dacht besteed aan de positieve ont wikkeling van de woningbouw in de Zuidplas en de daarmee gepaard gaande doorstroming in Waddinx veen. Ruime aandacht werd er besteed aan de positie van het sociaal-culturele werk in Waddinxveen. Met name door de Democraten is er zowel in het gemeenteraadsprogramma als bij monde van Hans Barth in de raad sterk aangedrongen op het omzetten van de huidige stichting in een com missie ex-artikel 61 van de gemeen tewet, om op deze wijze meer greep te krijgen op de aard en inhoud en de besteding van de gemeentelijke geldmiddelen. De Democraten toon den zich verheugd dat dit standpunt thans ook door anderen wordt ge deeld. Een discussie over de werkloosheid en daarin te nemen gemeentelijke initiatieven sloot de discussie af. Tij dens de bestuursverkiezing ten behoeve van de D’66 afdeling werden zowel Marieneke Cammel als Peter de Vries herkozen in het bestuur. Rond de klok van tien uur kon voor zitter Joep Malestein een geanimeer de vergadering van de Democraten afsluiten. van het Anne-Frankcentrum roemde ze de moed en de inzet van de zieken en de bejaarden die de artikelen had den gemaakt en dankte ze de vele vrijwilligsters voor hun onmisbare steun, waarbuiten het Welfarewerk niet zou kunnen. ‘Natuurlijk is dit een verkoping van onze tafelkleden, sokken en schor ten, beesten en kleden en wat al niet’, aldus mevrouw Rens, ‘maar te vens is wat hier te zien is een ten toonstelling te noemen; de werkstuk ken zijn stuk voor stuk buitenge woon fraai’. Mevrouw Elly Kempkes-van der Hooft, afdelingsbestuurslid van het Rode Kruis, verrichtte de officiële opening. Zij herinnerde zich hoe zij met haar vader - oud-burgemeester C.A. van der Hooft - meeging toen hij vroeger de Welfareverkoping opende. ‘Menig werkstuk van toen siert de woning van mij en mijn familieleden. Evenals toen is de Welfarebazar een trekpleister, waar makers en kopers en hun verwanten en vrienden elkaar rijke Spruijt, Oostpolderweg 108; E. J. M. Zijdeman-Bijl, Peppelhorst 53; A.A. Kroes-Oudijk, Noordeinde 122; Mevrouw A. de Wit, J.v. Bijnepad 79; C. van Lith, Alpherwetering 41; G.J. van der Kaaden, Nic. Beetslaan 11P. Radder, Passage 20.; A.J. van Leeu wen, Mozartlaan 69; J. Hoogerbrug, Acaciastraat 13; J. Ridder, Pr. Bea trixlaan 49; Mevrouw Luiten, Julia- nastraat 14; K.v.d. Kaaden, Nic. Beetslaan 11; C.J. Loenloots, Wil genhorst 34; W. van Tienhoven, W. de Zwijgerlaan 52; M. Giethoorn, Groensvoorde 36; C.G. van Driel, leplaan 82; Kopmels, Peppelhorst 3; L. Pouwer, Mauritslaan 13; W. van Tienhoven, W. de Zwijgerlaan 52; W. Schipper, 6e Tochtweg 3; W. Verwoerd, Ringvaartsingel 26; R. Munneke-Stuut, Chopinlaan 44; D. M. Eversteijn-Keus, Peuleyen 69; M. van Zanten, Pr. Bemardlaan 33; G. Hagen, Peuleyen 200; K. Grave- land, Wingerd 49; W., Vogelaar, Huize Souburgh; W. van Tienhoven, W. de Zwijgerlaan 52; AJ. Zwarte- veld, Sparrengaarde 39, K.v.d. Kaa den, Nic. Beetslaan 11; Mevr. E.P. Dreesman, Pr. Beatrixlaan 46; Mevr. E. A. Heus-Os, Ernst Casimirlaan 4; K. Gouw, J.D. Kade 44; G.P. de Kooter, leplaan 34; Mevr. Dekker, Zuidkade 72, Mevr. R. Minnes, W. de Zwijgerlaan 38; R. Sjouken, Wei- dezoom 60, L. den Otter, Brugweg 75; J. Ravenhorst, Peter Zuidlaan 150; Molenaar, Moerkapelle; A. Kersbergen, Sweelinckhof 41; Mevr, de Vos, Zevenhuizen; A.P. Hofman, Noordkade 135; Fam. Duffels, Ch. de Bourbonstraat 9; Jaeger, Peuleyen 98, Mevr. N. Hoitink, Sweelinckhof 44; Marjolein Bonte, Vijverlaan 33; J. Dijkhuizen, Schuberthof 9; Fam. Vis, Noordkade 31; A.AJ. Diks, Spi- reaweide 5; A.M. Mathat, Boskoop; H. Wolff, Sniepweg 10; Mevr. Appel, Nesse 10; Wolfs, Beethovenlaan 15; A.P. v.d. Bosch, G.v.d. Kroonweg; W. Pijpers, Pr. Marijkestraat 19;A.H. Roetinck, Moordrecht; M. Hertog, Mozartlaan 31; A.C. Berkhout, ‘t Weegje 4; J. Ridder, Pr. Beatrixlaan 49; Sjaak van Dam, K.W. Singel 25; R. Sjouken, Weidezoom 60; F.M. Jaeger, Peuleyen 98, D. van Doom, Onderweg 13; Aann. bedr. A.J.v.d. Berg BV, Reeuwijk; P.v.d. Neut-To- lenaars, Alpherwetering 60; C. Ne ven, J.D. kade Oost 72, G.A. Thuis, Mauritslaan 48; Mariëlle Tanis, Win gerd 93; F.J.v. Wijnsberge Ring vaartsingel 42; Th. C.M. Blom- van Dillen, J. Catslaan 1; G. de Knikker, Pr. Margrietstraat 11, M. Graveland, Piasweg 16a; J. van Beukelen, Lijs- terbesstraat 1. GOUDA Economische zaken en ruimtelijke ordening zijn de onder werpen die de Waddinxveense CDA- wethouder P.FJ. van Schie ‘doet’ in het intergemeentélijk samenwerkings orgaan Midden-Holland, waarvan de Waddinxvener als opvolger van de heer H.E.J. Boon ook vice-voorzitter van het dagelijks bestuur is gewor den. Midden-Holland, waarvan Waddinx veen lid is, wordt voorgezeten door Moordrechts burgemeester R.J.G. Bandell. De andere leden van het da gelijks bestuur zijn EJ.T.N. de Goe- deren-van der Wijngaard, de Gouwe naar drs. W.C. Hommels en de Nieu- werbrugse J. van Nieuwkoop-Gulde- mond. WADDINXVEEN/GOUDA - Mr. B.C.W.M. Dekkers uit Gouda is aan gewezen als curator in het faillisse ment van Alouette-Klein-Offset BV, Waddinxveen, met als vestigingsplaats Gouda. Ondanks storm en regen wisten veel Waddinxveners zaterdag het Anne Frankcentrum te vinden om er hun jaarlijkse Welfare-inkopen te doen. Zo vlak voor de decemberfeesten zijn originele cadeaus buitengewoon wel kom. Het Welfarewerk van het Rode Kruis speelt daar al sinds jaar en dag op in. Ook dit jaar hadden de gouden han den van gehandicapten en bejaarden de schitterendste artikelen gemaakt. De verkoop vond plaats midden in de grote Rode-Kruisledenwerfaktie, die gehouden wordt ter gelegenheid van de 70ste veijaardag van de Rode Kruis-afdeling Gouda en omstreken. Ook tijdens de Welfareverkoping wa ren de leden van de wervingswerk groep aktief. Om mee te kunnen doen aan de Sint Nicolaasactie 1983 moet men op één van de acht inleveradressen één of meerdere volle opplakvellen inleve ren. Op zo’n vel moeten 25 zegels - vraag daarom bij de deelnemende winkeliers - worden geplakt waarvan er telkens één bij elke aankoop van tien gulden wordt verstrekt. De inleveradressen zijn Heemskerk (Dorpstraat), Gert Huizer (Groens- voorde), Sonneveld (KW-plein), Van Ringelenstein (Luifelbaan)De Bas (Jan Dorrekenskade-Oost), Kraaije- steijn (Brugweg), Mulder (Passage) en Ververs (Beethovenlaan 11). De opbrengst van de Sint Nicolaasactie 1983 is bestemd voor vier projec ten van de Stichting Foster Parents Plan. Op de opplakformulieren kan men het projectnaar keuze aangeven. De te winnen waardebonnen zijn te besteden bij de deelnemende winke liers.

Weekblad voor Waddinxveen | 1983 | | pagina 13