fel Schaatsplezier Petteplas Eben Haëzerschool is uitzonderlijk sterk Winst voor beide teams Be-Fair-volley Hervormde school heerst tijdens schooldamdagen Flyers vaster in het zadel Succesvol jeugdtournooi van Florida onderlinge verrassingen Drie Gouwe- zwemmers halen limiet BE FAIR- Korbis wint WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE FLtRDK Klaverjassen W’veen-voetbal Strijdlust in Excelsiors Titelstrijd Kwiek zonder NEDERLAAG VOOR WSV 3 VOETBAL VERLENGT CONTRACTEN Junioren Heren Schade aan uw auto vereist) deskundige reparatie. Poulewinnaars Onderlinge Seniorencompetitie T I Èfocwb Restaurant GLASBEEK A. P. van Neslaan 1 2771 DE Boskoop Telefoon 01727-48864283 Beheerder: C. W. Dufais Elke zondag geopend voor Diners a la carte WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 21 JANUARI 1987 Aanstaande donderdagavond zullen de 1 WADDINXVEEN - De Waddinxveen- se korfbalvereniging Korbis heeft met 7-10 van Bernisse gewonnen. De betere Waddinxveners hebben geen moment in de war hoeven te zitten over de eind zege. Na een ruststand van 2-5 (treffers van Wim Lebbing, Jan Minekus, Ria Mole naar en Truus Visser) werd het 2-6 door Jan Minekus. Korbis leek op een grote zege af te gaan maar de ploeg verslapte waardoor Bernisse de schade enigszins kon beperken. Het uitzetten van de ijsbaan betekent dat er elke avond (behalve zondag) weer sprake is van een verlichte baan en mechanische muziek. Bovendien zijn er kleine eetwaren te koop. Veel Wad dinxveners hebben - zeker nadat de koude wind is gaan liggen - genoten van het schaatsplezier in het hart van Wad- dinxveen. tein en Joke Baans in hoge mate bij tot de 15-11 setwinst. Be Fair nam de 3 pun ten mee naar Waddinxveen en zal zater dag ook in Middelharnis tegen degrada tiekandidaat Intermezzo weer een aan tal punten moeten pakken. WADDINXVEEN - Zondag hebben drie zwemmers van de zwem- en water- poloclub De Gouwe tijdens de,'3e C- competitie ontmoeting in het Delftse zwembad Kerkpolder zich weten te plaatsen voor de Nationale Winter kam pioenschappen. WADDINXVEEN - Het bestuur van Be Fair-voetbal heeft meegedeeld dat voor het komende seizoen 1987/1988 het contract met hoofdtrainer A. Ro- zendaal is verlengd. Met deze contract verlenging gaat de oefenmeester dan z’n derde seizoen in bij Be Fair, waarvan hij één jaar als B-trainer werkzaam is ge weest. Ook met de B-trainer B. Koetsier is overeenstemming bereikt voor het sei zoen 1987/1988. Voor de heer Koetsier wordt dit dan het tweede seizoen dat hij bij Be Fair werkzaam is. Voor beide trainers heeft het bestuur vooraf een brede achterbanraadpleging en mede naar aanleiding daarvan is men tot contractverlenging met beide trai ners overgegaan. In de B-groep met 5e en 6e klassers voerden de dames de boventoon en moesten kanshebbers als Dick Sol en Arie Fokker het afleggen tegen Tine Troost en Yvonne Versteeg. Beide da mes eindigden met 4 gewonnen wed strijden bovenaan, maar doordat Yvon ne Versteeg de onderlinge confrontatie tussen beide speelsters had gewonnen, mocht zij de eerste prijs in ontvangst ne men. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk De jongens-junioren 1 staan niet voor niets aan de kop van de competitie, want ze wonnen ditmaal met 81-48 van BOB uit Oud-Beijerland. De dikke overwinning werd vooral door het Fly- ers-spel in de tweede helft behaald. De topscores waren: Rob van de Vaart 26. Wolter Zwijnenburg 15, Ralph Schou ten 13 punten. Op de 400 mtr vrijeslag voor heren ver beterde Mark v.d. Zijden zijn persoon lijk record met ruim 4.0 sec en bleef met zijn eindtijd van 4.40.1 onder de limiet. Ook op dit nummer zwom Jan Willem v.d. Hoek zijn limiet en werd tevens 2e in 4.27.5. De derde NK limiet was voor Edgar ten Braake op de 100 mtr school slag jongens ’72 waar hij tweede werd in 1.18.8. Ook in deze ronde van de C-competitie presteerden De Gouwe zwemmers weer uitstekend. In totaal haalden zij 4 x een eerste, 11 x een tweede en 7 x een derde plaats, wat hun uiteindelijk 3337.4 pun ten opleverde. Dit was goed voor een tweede plaats net achter DZV/Martens uit Delft die eerste werd met prestaties van de jongere zwemmertjes zo werden bij de meisjes onder de 10 jaar Tamara Spoel tweede in 1.56.2 op de 100 mtr schoolslag bij de jongens op dit nummer waren er zelfs 2 plaatsen voor De Gou we. Mark Nahon werd hier tweede in 1.57.9 en eerste was Rogier Wegerif in 1.53.8. Ook voor Marioh v. Hooft en Sandra Berckenkamp waren er prijzen te verdelen op de 100 mtr vrije slag meisjes 74/75/76 werden zij eerste en derde in 1.05.9 en 1.13.0. En bij de jongens op dit nummer eindig de Robin Koele als derde in 1.14.5. Ook de estafette ploegen deden een duit in het ’prijzen’zakje. Op de 4 x 100 mtr vrije slag dames waren het Gillian v.d. Berg, Astrid Cornelissen, Diana v.d. Zijden en Astrid v. Galen die met een tijd van 4.26.6 tweede wisten te worden. Bij de heren, op dit nummer, werd dit nog eens gedaan door Jan Willem v.d. Hoek, Marc ten Braake, Sander Klaren en Mark v.d. Zijden. Zij werden ook tweede in 4-26.0. WADDINXVEEN - De hervormde Eben Haëzerschool aan de Jan Dor- rekenskade-Oost heeft zaterdag in Het Trefpunt ook de tweede school- damdag gewonnen. De schijven werden door maar liefst 224 leerlingen van de groepen 5 et) 6 van het basisonderwijs gehanteerd. Komende zater dag, als achter de borden bijna 200 leerlingen van de groepen 7 en 8 gaan zitten, komt er een einde aan het door de damclub Excelsior en de Vereni ging voor Openbaar Onderwijs georganiseerde jaarlijkse evenement. WADDINXVEEN - In de kantine van de voetbalvereniging Waddinxveen in het sportpark ”de Sniep” staan kaart- bijeenkomsten op het programma. Vrijdagavond is er vanaf acht uur kla verjassen en jokeren in de kantine van Waddinxveen-voetbal en zondagmid dag vanaf twee uur is er koppel-klaver- j assen. De tweede helft liet Flyers nog geen echt goed maar toch wel acceptabel spel zien. Het schot was weer duidelijk aan wezig. In de loop van de tijd bouwde Flyers een redelijke voorsprong op wel ke uiteindelijk resulteerde in een 77-59 winst. Komend weekend zal Flyers heel wat beter moeten spelen want dan hebben ze de return tegen het sterke Achilles én een bekerwedstrijd in Den Helder te gen W.G.W. Scores tegen Blitz: Marco Mak 20 (3 driepunters), Dirk Rijnsbur- ger 15, Henri Boere 15 en Mark van Es 14( 3 driepunters). toernooi telde veel belangstellenden en dat betekende een tjokvol Trefpunt aan de Stationsstraat. De deelnemende dammertjes waren verdeeld over 28 poules van elk 8 spelers. Elke deelne mer speelde dus 7 wedstrijden. Nadat alle pouleronden waren afgewerkt en totaal 784 wedstrijden waren gespeeld, konden de standen worden opgemaakt. Voor de aanwezige ouders en begelei ders was de mogelijkheid mee te doen aan het oplossen van enkele cryptische omschrijvingen, welke betrekking had den op de Waddinxveense gemeen schap. Vier flessen wijn, welke waren aangeboden door de organisatie en Het Trefpunt werden onder de goede oplos sers verloot. Excelsiors voorzitter Piet Swart reikte de prijzen uit aan de poulewinnaars (medailles). Alle deelnemers ontvingen een herinheringsvaantje en een en treebewijs voor de op zaterdag 24 janu ari te houden kindermatinee in Het Trefpunt voor de groepen 3,4 en 5 (aan vang 14.00 uur) en de groepen 6, 7 en 8 (aanvang 16.00 uur). Het winnende te am kreeg van de beheerder van Het Trefpunt een tractatie aangeboden. Eben Haëzerschool: Peter van der Knijff, Wilco Tanis, Lucien Classen, WADDINXVEEN - Het eerste heren team van Flyers behaalde zaterdag de zesde overwinning en verstevigden hier mee hun positie bovenin de midden moot. Het eerste damesteam verloor met 42-44 van Voorburg 3. Het ging voor het eerste herenteam van Flyers in Voorschoten tegen Blitz 2 al lesbehalve van een leien dakje. Flyers speelde in de eerste helft de meeste tijd gewoon slecht. Zowel aanvallend ais verdedigend oogde het Waddinxveense spel ongeïnspireerd. Het gevolg was dat Blitz 2 bijzonder gemakkelijk de leiding verkreeg, zelfs met 11 punten verschil. Flyers kwam even terug tot 4 punten maar het verschil werd weer 11 punten. Een donderspeech van coach Ramon Sterker had echter zijn uitwerking want tegen rust liep Flyers zéér snel in en bij rust hadden de Waddinxveners 2 pun ten voorsprong. WADDINXVEEN - Na twee opeen volgende nederlagen hebben de dames van Be Fair-volleybal, die voor het eerst sinds vele weken weer compleet waren, een broodnodige 3-1 overwinning be haald op het Haagse Van Santen. In ok tober werd de thuiswedstrijd ook al met 3-1 in het voordeel van de Waddinx- veensen beslist. Winst (ook 3-1) was er veïder voor het herenteam. Zaterdagmiddag zagen de toeschou wers een hardwerkend Be Fair, iets waaraan het de laatste weken nogal eens ontbrak. Toch leek het in de eerste set al fout te gaan. Van Santen nam het initiatief en met name op de tactische aanval had Be Fair géén passend ant woord. Het was de buitenaanval van Be Fair die orde op zaken stelde en na een spannend slot bracht de service van Mi randa Both de 16-14 setwinst aan Be Fair-zijde. De tweede set was duidelijk voor Be Fair, al maken sommige speelsters het zich vaak moeilijker dan nodig is, waardoor er onnodige paniekreacties ontstaan. Volgens coach Gerard Lup- gens zou iets meer spelinzicht wel ge wenst zijn bij een aantal speelsters. Aan concentratie ontbrak het die 2e set dui delijk niet en Be Fair behaalde een net te 15-12 setwinst. f Zoals zo vaak in het volleybal bleek de 3e set de moeilijkste te zijn. Verslapte concentratie aan Be Fair-zijde en een alles of niets spel van Van Santen, die plotseling een zeer moeilijke service te voorschijn toverde leidde tot een 15-9 setverlies. In de 4e set werd orde op zaken gesteld. De goed spelende Cora Bos wist de meeste tactische ballen te pareren en Van Santen ging het gat in het achter veld zoeken waar de verdediging van Be Fair klaar stond om een goede pass af te leveren. In deze 4e set droegen de invalsters An- nemarie de Rooy, Marlies v. Ringeles- De heren van Be Fair traden in sport zaal Groenswaard aan tegen Radius 4, een ervaren le klasse team, dat zich ze ker niet gemakkelijk gewonnen zou ge ven. Bij Be Fair, waar Eric Gelderloos definitief aan de smalle basis is toege voegd, kon Paul van Yperen, weer ge heel blessure-vrij, de gehele wedstrijd meespelen. De eerste twee sets speelde Be Fair, zo als ze nog weinig hebben gedaan en co ach Van Diermen was dan ook dik te vreden. De setstanden 15-3 en 15-4 spreken voor zich, al moet gezegd wor den dat het dit keer met name de mid- denspelers Koen Dukker en Edwin van Erk waren die voor veel punten zorg den. Ook de derde set begonnen de Wad dinxveense volleyballers voortvarend. Bij een 13-7 voorsprong echter stokte de machine, invaller Victor Jonker die voor de laatste punten het veld was in gekomen voor de goed spelende Eric Gelderloos, kon zijn draai niet vinden en op onbegrijpelijke wijze zakte het spel aan Be Fair-zijde af tot bedenkelijk niveau. Radius profiteerde gretig en pakte de set met 15-13. WADDINXVEEN - De clubkampi- r Genschappen 1987 hebben voor de Waddinxveense tafeltennisvereniging Kwiek geen verrassingen opgeleverd. Na enkele voorronden kwamen in de eerste halve finale Wim v. Wageningen en Jacques Brand tegenover elkaar. Na dat v. Wageningen de eerste game ge makkelijk met 21-12 had gewonnen, moest hij de tweede game aan Jacques Brand laten om tenslotte nipt met 22-20 in de beslissende derde game te zegevie ren. In de andere halve finale bestreden Ro nald Verboon en Tim Daalhof elkaar waarbij verdediger Tim Daalhof ook drie games nodig had om van aanvaller Ronald Verboon te winnen. In de finale dus kampioen 1986 Wim v. Wageningen tegen oud-jeugdkampioen Tim Daal hof, een strijd die de jeugdige Tim Daalhof vrij eenvoudig in zijn voordeel wist te beslissen met 21-6 en 21-19 en zich dus Kwiekkampioen 1987 mag noe men. Uitzonderlijk sterk is dit jaar dus de Eben Haëzerschool. Deze school wist niet alleen evenals vorige week de dag- winnaar te zijn, doch pakte meteen de 2e en 3e prijs mee. Tussen dit geweld wist de openbare Leon van Gelder- school zich goed staande te houden door de 4e prijs te pakken. Het winnende team van de Eben Ha ëzerschool bestond uit: Johnny Burger, Diana van Ofwegen, Angelique de Mik, Jantine van Driel en Pieter Baas. Erg verrassend, daar dit team als 3e van haar school was ingeschreven. Het voor de 15e jaar georganiseerde WADDINXVEEN - Het zaterdag in de sporthal de Sniep door de badminton club Florida gehouden jaarlijks jeugd tournooi is succes vol verlopen. On danks de concurrentie van de schaat- smogelijkheden waren er volop deelne mers. Het dit jaar nieuwe jeugdbestuur, be staande uit Rob Sikking, Martin Sonne- veld en Chris Voerman, had alle regis ters opengetrokken om het de jeugd aantrekkelijk en mogelijk te maken hun favoriete sport te etaleren. Vooral voor de jongeren waren er tussen de wed strijden door diverse spelmogelijkhe- den zoals dammen, sjoelen en yathzee. Wat vooral aansloeg waren de teken films die gedraaid werden. Gebadmintond werd er natuurlijk ook en onderverdeeld in diverse leeftijdsca- tegorien leverde de jeugd flink strijd. Bij de mini’s (t/m 9 jaar) kwam Remon van Gemeren als le prijswinnaar uit de bus door in de finale Dennis Steenland te verslaan. Derde werd hier Richard v.d. Leeden en vierde Jeroen van Box tel. Het spel van deze allerjongsten ken merkt zich vooral door hun enthousias te inzet en het is werkelijk een genot hen bezig té zien. Bij de iets oudere jongens t/m 13 jaar zegevierde Michel Kuypers met als goe de tweede Barry Smits. Derde werd Jaap Bruning voor Vincent Hartwijk. De meisjes t/m 13 jaar streden verwoed om de finaleplaatsen waar Ruth Hui zenga eerste werd voor Mathilda Boer, Roosje v.d. Knaap en Sharon den Adel. De jongens t/m 18 jaar werd een span nende aangelegenheid. Johan v.d. Ree won hier met 15-10, 5-15 en 18-16 van Daniel Hartwijk en ging met de wissel- beker strijken. Marco Overes werd der de voor Sebastiaan Hage welke hij met 15-4, 15-11 versloeg. De titel van de meisjes t/m 18 jaar werd een prooi voor Astrid Hartwij k die in de finale Janneke v.d. Knaap met 11-3,11-0 versloeg. Re- nate Schouten werd derde en Linda Kranenburg vierde. WADDINXVEEN - De 19e ronde van Excelsiors onderlinge damcompetitie kenmerkte zich door veel strijdlust aan de diverse borden. Van de 15 wedstrijd- partijen einidgde er slechts 4 onbeslist. Fred Zaadhof, die dit seizoen erg wis selvallig speelt, moest nu zijn meerdere erkennen in Koert Zwanenburg. Kort na de opening wist Koert al op dam te komen en met verlies van materiaal kon Fred de dan afnemen. Materiaalverlies leidde tot partij verlies. Dirk-Jan Hulsman speelde een frisse partij tegen Dik Heeren II. Hij kreeg een vooruitgeschoven schijf en dat bracht Dik moeilijk spel. In het eindspel forceerde Dirk-Jan op leuke wijze posi tionele winst. De jeugdige dammers speelden deze ronde wederom niet on verdienstelijk. Knap was het gelijkspel dat Janneke Terpstra wist af te dwingen van Kees Kramp. Kees Slootweg klopte nieuwkomer Ben Uedda. Perry de Leeuw den Bouter gaf Cor Stolker goed partijIn het eindspel echter stelde Cor de winst veilig dankzij een kaatsingszet- je- Gert van Mannekes en Gert Dankers maakten het zichzelf erg moeilijk met hun overigens erg fraai positiespel. Gert van Mannekes had voor de laatste 30 zetten nog een kwartier bedenktijd. Een foutzet in die fase werd hem nood lottig. Een mooie van twee kanten aan vallende strijd was te volgen in de partij tussen Ruud van Dijk en Tij men den Ouden. Tijmen wist in het middenspel schijfwinst te behalen, doch sterk door spelen van Ruud bracht een puntende- ling. Van de koplopers wisten alleen Adriaan Blom en Cor Barelds hun partijen te winnen. In een klassiek aandoende strijd raakte Piet van Es op een gegeven moment tegen Blom het spoor bijster. Via sterk positiespel stelde Adriaan zijn winst veilig. Cor Barelds trachtte Teun Twigt op diens rechter vleugel op te slui ten, doch Teun kon zich hier vrij ge makkelijk uit bevrijden. In een sterk uitgedunde stand wist Cor Barelds na twee ruilen veel tempi te winnen op Teun. Mede doordat Teun zijn schijven op zijn linker vleugel te laat ontwikkel de, won Cor Barelds dankzij oppositie en en klom door deze zege naar de 2e plaats. Teiln Twigt duikelde van de 4e naar de 8e positie. Dik Heeren I had tegen Cor Barelds po sitioneel gezien een superieure stand. Hij leek op een duidelijke winst af te gaan. De door Dik gespeelde foutzet werd meteen afgestraft. Dik weerde zich nog zo veel als mogelijk was, doch Cor Rietveld liet zich het voordeel - hij was ook op dam gekomen - niet meer ontgaan. Regelmatige opgaande strijd was te vol gen in de partijen tussen Dick Dibbets- Piet Swart en Jan Both-Gerrit van der Zijden. In beide partijen werden de punten gedeeld. Aardig gelijk op ging het tussen Sjaak de Wit en Jan de Heer. In het eindspel buitte Sjaak een minder goede voortgang van Jan uit en dat leid de de winst in. Piet van Gils had moeite met de goede weerstand, welke door Nico Gouw werd geboden maar wist deze strijd toch in zijn voordeel om te zetten. Gerrit Heeren kreeg moeilijk positiespel tegen Teun Driesse. Teun bleef Gerrit in de greep houden en won fraai. WADDINXVEEN - Het derde team van de Waddinxveense Schaakvereni ging WSV heeft in de uitwedstrijd tegen Capelle 4 een 5-3 nederlaag moeten in casseren. Prins was de eerste die de Koning moest omleggen. Na een foutje in de opening en vervolgens op het verkeerde moment te rocheren zag hij al gauw het hopeloze van zijn stand in. Chris Roosendaal, an ders wel goed voor een punt, had ken nelijk een off-day. Na een zwak ge speelde opening kwam hij door een blunder in een onontkoombaar matnet terecht. Ritter, die het kopbord bezette, kwam met goed spel een pion voor, doch kon deze voorsprong niet vasthouden. Ten slotte moest hij in remise berusten. Lit- tooy speelde eén regelmatige partij waarin het evenwicht niet werd verbro ken. Remise was dan ook het logische resultaat. Anders verliep de partij van Smit. Ho wel hij steeds in de verdrukking zat kon hij het hoofd, zij het met moeite, boven water houden. Het remise-aanbod van zijn tegenstander werd dan ok met graagte aanvaard. D. van Offeren speelde een uitstekende partij. Met sterk spel wist hij een stuk te veroveren, dat hij later in de partij offerde voor een zeer knappe matcombinatie. Hij teken de daarmee het enige Waddinxveense winstpunt aan. Na het verstrijken van de speeltijd was de stand 31/2-2 1/2 in het voordeel van Capelle. Twee partijen waren nog niet uit. Muit had weliswaar een pion min der, doch enige compensatie in een ver opgerukte vrijpion. Besloten werd deze partij remise te houden. Alblas echter stond een kwaliteit achter en kon weinig hoop meer koesteren. Hij gaf zijn partij dan ook gewonnen. Daarmee werd de eindstand 5-3 voor de Capellenaren. In de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaakvereniging vie len geen verrassende uitslagen te note ren. Door de uitwedstrijd van het derde een dag later stonden er slechts elf parti jen op het programma. Bloem wist zijn afgebroken partij tegen Egbert Schroten in winst om te zetten. De koplopers maakten geen fout en wonnen allen hun partij. Philipse ver sloeg V.d. Hoek, die na een goede start steeds verder op de ranglijst wegzakt. Van Deelen versloeg Ellers en Hans van Woudenberg leverde een knappe pres tatie door Smitskamp te verslaan. Al leen Van Vuuren kwam1 (nog) niet tot een overwinning. De partij tegen Chris Roosendaal werd afgebroken. Van Ber- geijk kon tegen Littooy geen revanche nemen voor de in de eerste ronde gele den nederlaag en moest opnieuw verlies incasseren. Versluis revancheerde zich echter wel. Dit keer trok hij tegen D. van Offeren aan het langste eind. Bisschop kon te gen Bos de nederlaag niet ontlopen. Hetzelfde geldt voor Ponsioen die Van Sandijk het punt moest laten. De broederstrijd tussen Wim en Jan van Oort werd in het voordeel van de eerst genoemde beslecht. P. van Offeren en Goor tenslottè deelden, als enigen deze avond, het punt. Zondag draaide de competitie uiteraard ook en het eerste Forida team trok naar het verre IJmuiden om tegen het onder aanstaande Velzen 2 te spelen. Mis schien zat het in de afstand, maar in ie der geval verloren zij helaas. Na verlies van de beide heren, won Her- ma Schwiebbe haar single met 2-11, 11- 1 en 11-7, gevolgd door invalster Miran da v.d. Zijden die in een ongelooflijk spannende partij, 11-12, 12-10 en 12-10 aan het langste eind trok. Alleen de he rendubbel werd nog gewonnen en dus een 3-5 nederlaag geïncasseerd. Team 2 deed het beter en won met 7-1 van Corbulo 2 uit Voorburg. Dick van Teijlingen had weinig moeite met zijn tegenstander: 15-5, 15-12, waarna John Schouten met 15-12, 15-12 volgde. De tegenstanders van de dames hadden blijkbaar een snipperdag opgenomen gezien de grote overwinningen van Liesbeth van Bergeijk en Ilona Groene- veld, beide wonnen met 11-1, 11-0. De overige partijen werden in feite op rou tine uitgespeeld. Schaatspret voor jong en oud op de Petteplas (foto bovenDe ijsclub Nooit Gedacht opende het nieuwe schaats seizoen op de Petteplas zaterdagmiddag met schaatswedstrijden voor de jeugd (foto onder). (Foto's: Sjaak Note- boom). WADDINXVEEN - Eind vorige week had de Waddinxveense ijsclub Nooit Gedacht op de Petteplas voor het derde achtereenvolgende jaar de ijsbaan weer uitgezet. Zaterdag waren de eerste wed strijden voor de jeugd om twee uur. Er werd in twee categoriën gestart. Een uur later was er een marathonwed- strijd voor senioren vanaf 16 jaar om de grote prijs van bloemsierkunst Wim en Mia Rip. Maandagavond om half acht stond er een kortebaanwedstrijd op het programma. De 4e set had Be Fair moeite om in het ritme te komen, met name in de veld- verdediging lieten de heren nogal eens een steekje vallen. Radius kon goed bij blijven maar tegen het aanvalsgeweld zwemmers van De Gouwe in het zwem- van Paul van Yperen was niemand op- bad De Sniep de laatste ronde van de gewassen. Hard werkend werd het als- club kampioenschappen zwemmen, nog een setwinst 15-13 voor Be Fair en een verdiende 3-1 zege. Cor van de Bas, Johnny Burger, Angeli que de Mik, Pieter Baas, Jan Willem Russcher, Coen Baas, Diana van Ofwe gen, Arnold Harskamp; Kon.Beatrixschool: Samantha Hor- stinek; St.Paulusschool: Michel van der Lans, Yvonne Vermeulen, Alain Simons; Theo Thijssenschool: Dennis van Herk, Rik van Velzen; Kard. Alfrinkschool: Patrick van de Berg, Pascal Wiezer; Leon van Gelderschool: Peter Vooges, .Olaf Schouten, Nils Smit; De Savornin Lohmanschool: Randy Scholts, Rudi Ververs, Gert Jan van Heemst; Ger.Basisschool: Pieter van der Kaaden, Evert van der Zee, Mark Hui zinga, Maurits Scholten; Mr. A. de Roosschool: Kan Wah; Jan Ligthartschool: Marcel Geers; Bethelschool: Theo van Lagen; Rehobothschool: Taco Bazzen; W. van Oranjeschool: Vincent Esveldt, Magdriel Eikelenboom.

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 13