Kees en Mieke komen zondag weer terug Eben Haëzerschool wint ook 2e damdag Kwiek’s beste Volleyballers titel in handen Ronald Verboon Onderlinge Excelsior maart opgericht Na drie weken Parijs-Dakar in de top tien Het Trefpunt De beste oplossing Ab Rozendaal WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE FKRIDk Bridgenacht van W’veen in Vrouwenberaad CDA wordt 2 Geen succes voor schakers voor uw aflossing TRIOMFEN DE GOUWE weg bij Be Fair-voetbal Bingo-avond met half varken als prijs WADDINXVEEN - De voetbalvereni ging Waddinxveen houdt vrijdagavond 22 januari om acht uur en bingo-avond in de kantine van het clubgebouw in het sportpark ”de Sniep”. Dressuur bij Reigersburgh j damvereniging i I Poulewinnaars Onderlinge Speedo Dames Restaurant KABELKRANT WADDINXVEEN ELKE WERKDAG VAN 7.00 UUR TOT 19.00 UUR OP BELGIË-VLAAMS 2 i A. P. van Neslaan 1 2771 DE Boskoop Telefoon 01727-4886/4283 Beheerder: C. W. Dufais Elke zondag geopend voor Diners a la carte - - Pagina 19 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 20 JANUARI 1988 Petra Versluis op Iwan (132 pnt), 3.e.a. 1 I Bel ons voor inlichtingen: I Vrijdag is de finish van Parijs-Dakar op het strand van de Senegalese hoofdstad. Dan valt de finishvlag na drie weken hard werken in de woestijn van Noord en West-Afrika. Kees en Mieke Tijster- komt tot stand op basis van een gedegen advies van de financiële vakman. Van leningen en financieringen weten wij alles. Maar vooral in hypotheken zijn wij volkomen thuis. Laat ons de mogelijkheden 'ns op een rijtje zetten. Dat geeft duidelijkheid en vaak zelfs zicht op een verrassende oplossing. FINANCIERINGEN VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN WADDINXVEEN - De heren-volleyballers van Be Fair hebben korte metten gemaakt met IJsselvogels 2, waarvan met 3-0 werd gewonnen. Met deze uitslag verstevigden de Waddinxveners de koppositie en houden ze het kampioenschap stevig in handenDames 1 verloor met 3-2 van PVC in Rijswijk. Eric Claassen en Hiddink maakten eerst nog een restant uit de eerste cyclus af. De zeer ingewikkelde stand werd voor Eric in zijn voordeel omgebogen. Hennink bleef ongeslagen koploper. weken geleden opgelopen nederlaag. Hans van Woudenberg strafte een on- nauwkeurigheidje van Van Vuuren be kwaam af en won. Smit behaalde een toch wel verrassend te noemen zege op man en Marcella Bos passeerde de Rijs- wijkse blokkering keer op keer (9-15) In de tweede set leek Be Fair nog meer verrast door deze setwinst dan PVC. ASSURANTIEKANTOOR DERKSEN ZN. Prinses Beatrixlaan 64 Postbus 340 2740 AH Waddinxveen Telefoon: 01 828-1 2213 De poulewinaars van zaterdag zijn: Eben Haëzerschool: Bob bootsman, Je roen van Dijken, Sabilla van Eijk, Maarten Verbree, Coen Baas, Mariska Buitelaar, Christian Hogeweg, Jan-Wil- lem Russcher, Rogier Bosgaard, Cor van de Bas, Wendy Kerver, Annelies Kodde, Jerry Verhoef. Jan Lighthartschool: Wesley van der Kley, Jessica de Graaf. Leon van Gelderschool: Krista Schou ten, Indra Henneman, Wai Kie Tsjang, Naast deze twee competitiewedstrijden werd in de onderlinge competitie een begin met de tweede cyclus gemaakt. i i i i i WADDINXVEEN - Het bestuur van Be Fair-voetbal heeft bekend gemaakt dat de heer A. Rozendaal, trainer van de A-selectie, op eigen verzoek ontslag heeft genomen. Het bestuur heeft met dank voor de betrokkenheid en inzet dit ontslag aanvaard. Ab Rozendaal is drie jaar werk zaam geweest bij Be Fair, waarvan twee jaar als hoofdtrainer. Als hoofdtrainer heeft hij vooral in de eerste jaar een moeilijke periode doorgemaakt. Be Fair, net gedegradeerd uit de 2e klas, kreeg het in de 3e klas heel moeilijk, alleen dank zij de winst tegen Unicum in een beslissings wedstrijd werd het 3e klasserschap behouden en de verdere neergang voorkomen. Dit seizoen toont het elftal, waar een aantal jonge spelers zijn inge past, meer inhoud en draait rede lijk mee in de 3e klas. Ab Rozen daal, die meer tijd vrij wil maken voor gezin en studie, laat aan z’n opvolger een elftal na met perspec tief voor de toekomst. i i I I I mede onder druk houden met een moei lijke service en met attent netspel (11- 15). In de vierde set had Be Fair door moe ten stoten maar het ontbrak de Wad- dinxveensen net even te vaak aan een goede veldverdediging terwijl de beide spelverdeelsters het spel niet echt naar hun hand durfden te zetten. PVC profi- Zaterdag begonnen de jongste zwem- mertjes van De Gouwe aan de tweede serie zwemwedstrijden in het landelijke Speedo-tournooi welke uiteindelijk be palend zijn voor deelname aan de fina les tijdens de Nederlandse kampioen schappen in juni. Zeer verrassend bij de meisjes ’77 was de derde plaats van Mirelle Zijderhand die op de 100 m vlinderslag haar per soonlijke record met maar liefst 16.8 sec verbeterde en uiteindelijk aantikte in 1.42.2. Bij de allerjongsten verbeterde Arno v.d. Dussen op de 100 m rugslag zijn PR met 4.0 sec. Ook Robin Koele en Ciryl Ulbrich stelden hun PR scherper op de 100 m schoolslag en 100 m rugslag. De opmerkelijkste progressieve werd ditmaal door Sebastiaan Jonckheere ge maakt. Op de 100 m vrijeslag zwom hij (1.15.4) 3,6 sec en op de 100 m vlinder slag (1.42.2) zelfs 4,5 sec sneller dan zijn persoonlijk record. Helaas vielen zij door de zeer gyote tegenstand net niet in de prijzen. Het komende weekeinde ne men De Gouwe-zwemmers deel aan de derde ronde van de jeugd-competitie in Barendrecht. Tweede werd de De Savorin Lohman- school met 53 punten, derde de Mgr. Bekkerschool met 44 punten en vierde de Gereformeerde Basisschool met 42 punten. Komende zaterdag is in Het Trefpunt de derde en laatste school- damdag voor de leerlingen van de groe- Willem pen 7 en 8 van de basisschool. housiasme aan de eerste set. IJsselvo gels 2 werd onder druk gehouden met een moeilijke service en met gevarieerd aanvalsspel. De eerste twee sets werden i gewonnen met 15-0 en 15-2. In de derde set deed Be Fair even een stapje terug, hetgeen niet wil zeggen dat IJsselvogels er écht aan te pas kwam. Met name met hun snelle aanval gaf Be Fair de Moordrechtenaren keer op keer het nakijken. Het werd uiteindelijk 15-9 voor Be Fair. Het derde herenteam blijft eveneens in de race voor het kampioenschap in de tweede klasse. Goed spel verdelen van Ton Baars en de goede passing van Theo van Eijk brachten Be Fair de zege tegen het hardwerkende Olympia. WADDINXVEEN - Ronald Verboon is de nieuwe clubkampioen van de Waddinxveense tafeltennisvereniging Kwiek. Hij veroverde deze titel vrijdagavond in een spannende onderling tournooi. WADDINXVEEN - Zowel het tweede als het derde team van de Waddinx veense Schaakvereniging begonnen het jaar niet erg succesvol in de clubcompe- titie van de Rotterdamse Schaakbond. Het tweede liep tegen de reserves van het Rotterdamse Unilever een 3-4 ach terstand op en heeft nog een minieme kans op een gelijkspel. Het derde leed tegen Moerkapelle 3 een nederlaag met het kleinst mogelijke verschil (3 1/2-4 1/ 2). De strijd tussen WSV 2 en Unilever 2 ging lange tijd gelijk op. WSV kwam zelfs via 2 1/2-1 1/2 en 3-2 op voor sprong. Tegen het verstrijken van de speeltijd sloeg de balans echter in het nadeel van de Waddinxveense schakers in. Van den Hoek en Van de Born scoorden het volle punt, terwijl Van der Starre en Kardol remise aantekenden. Besemer, Littooy en invaller Ellers moesten echter buigen. In de afgebroken partij staat Ritter we liswaar twee pionnen voor, waarvan er overigens een direct verloren gaat, doch de winst en daarme een gelijkspel zal zeer problematisch worden. De partij wordt op donderdag 28 januari uitge speeld. De wedstrijd van het derde tegen Moer kapelle 3 verliep vergelijkbaar, zij het dat hier de beslissing helaas in het na deel van WSV reeds is gevallen. Alblas en D. van Offeren (weer) gaven het goede voorbeeld door hun partij in winst om te zetten. De topborden, Ket en Muit, volgden met knappe remises evenals routenier Torenbeek. Het ’’middenrif” bestaande uit Prins, Van der Wouden en Goor kon het echter niet bolwerken en moest evenzovele nullen incasseren. Kees en Mieke Tijsterman aan het werk in hun Mitsubishi Pajero in de Afrikaanse woestijn (Foto: Mitsubishi). man zijn met hun Mitsubishi Pajero de enige Nederlanders die deze rally nog kunnen uitrijden. Dat heeft ook te maken met de verstan dige aanpak van Kees Tijsterman. Hij kent zijn wagen door en door en neemt geen onaanvaardbare risico’s. ’’Zonder autogordel komt niemand zijn wagen in”, zegt bijvoorbeeld zijn schoonva-' der. Deze week maakte hij met zijn wa gen nog wel een koprol, maar niemand raakte gewond. Het ziet er naar uit dat Kees en Mieke Tijsterman met een negende plaats in het algemeen klassement Parijs-Dakar zullen verlaten. Zij hebben vorige week nog vijfde gestaan. Prima prestaties van de Waddinxveense privé-rijders. WADDINXVEEN - De zwemmers en zwemsters van De Gouwe hebben zon dag in Leiden deelgenomen aan de langebaan wedstrijden van de kring Gouwe Rijn-streek. Tijdens deze wed strijden wisten bij de dames twee Gou- we-zwemsters op de 400 m vrijeslag be slag te leggen op de ereplaatsen. Gillian v.d. Berg tikte na 4.49.9 als der de aan. De overwinning op dit nummer ging naar Astrid v. Galen die op dit nummer eindelijk weer eens goed in vorm bleek te zijn. Zij bracht een zeer goede tijd van 4.48.1 op de klokken en pakte daarmee goud. Bij de jongens onder 16 jaar waren er eveneens twee ereplaatsen voor de Gouwe. Op de 400 m wisselslag werd Dieter Hoofman, welke notabene niet eens in de snelste serie geplaatst was, zeer verrassend derde in 5.10.4. Jan Willem v.d. Hoek won dit nummer. Met 5.00.0 bleef hij ditmaal ver buiten het bereik van zijn naaste concurrenten. Van de overige De Gouwe-leden wisten er nog een aantal hun persoonlijke re cords te verbeteren doch zij vielen dit maal niet in de prijzen. Edzer Westra, Paulien Knieriem. Annie M.G. Schmidtschool: Sherief Moestadja. Ger. Basischool: Marco van Tilborg, Diana Schinkelshoek, Martijn de Geus. De Savornin Lohmanschool: Lei Man Chow, Randy Scholts. Kard. Alfrinkschool: Thomas Lovisa. St. Paulusschool: Nico Verhoef, Maai ke v.d. Lans, Claudia Kortekaas. Uit handen van de voorzitters B. Blik van de VOO en P. Swart van de dam vereniging Excelsior ontvingen de win nende teams hun bekers en kregen de poulewinnaars een vaantje uitgereikt. De beheerder van Het Trefpunt liet zijn felicitatie aan de individuele winnaars gepaard gaan met tractaties. Op zaterdag 23 januari om 09.30 uur ko men de leerlingen van de twee hoogste klassen van het basisonderwijs naar Het Trefpunt om hun onderlinge krachten te meten. Totaal 176 leerlingen zullen in 22 poules van 8 gaan spelen. Die dag zal de damvereniging Excelsior voorlich tingsmateriaal aanwezig hebben. Hierin wordt wat informatie over Excelsiors jeugdafdeling verstrekt. Later die dag, omstreeks 14.00 uur, zul len 1 of 2 spelers van de damvereniging bij voldoende belangstelling een simult- aan-seance verzorgen. Deelname hier aan is gratis. Dames 1 reisde af naar Rijswijk voor de eerste wedstrijd in de tweede helft van de competitie. De thuiswedstrijd was met 3-2 gewonnen en ook deze keer ble ken beide teams aan elkaar gewaagd. De eerste set speelde Be Fair overtui gend en met name de naar binnen ge trokken buitenaanval via Jannie Zee- De heren volleyballers van Be Fair klaarden het karwei tegen IJsselvogels 2 in slechts 35 minuten. Met Victor Jon ker op de plaats van Paul van Yperen begonnen de Waddinxveners met ent- Persoonlijke fouten brachten deze set met 15-4 bij PVC. In de derde set we derom een goedspelend Be Fair, waar Marlies v. Ringelenstein opnieuw op Tot de prijzen die gewonnen kunnen worden behoort een half varken. Wad- dinxveen-voetbal houdt zondag 24 ja nuari een koppelklaverjaswedstrijd met mooie prijzen. De inschrijfkosten be dragen acht gulden per koppel. Begon nen wordt om 14.00 uur. Na het ongeval met de DAF-Turbotwin in de rally hebben Kees en Mieke, net zo aangeslagen als de andere Neder landse deelnemers, overwogen wat ze zouden gaan doen. Jan de Rooy gaf ze desgevraagd het advies: Jullie moeten doorgaan! Het DAF-team trok zich zo als bekend terug uit de rally, maar de privé-rijders Kees en Mieke bereikten zelfs een fraaie vijfde plaats in het alge- meen klassement na de 12e etappe, di rect achter de Mitsubishi Pajero-rijders Lartique en Shinozuka. Kees en Mieke blijven ondanks hun suc ces de bescheidenheid zelf en de ge beurtenissen van de afgelopen dagen heeft hen niet uit het lood geslagen, wat blij kt uit het commentaar van Kees Tijs terman zelf. Hij vindt dat ’’deze Dakar” zeker niet zwaarder of gevaarlijker is dan de ande ren. Als je in een auto stapt, dan weet je dat je een risico kunt lopen. Er zijn ge noeg andere sporten zoals bijvoorbeeld parachute-springen die ook gevaar kun nen opleveren. De kern van hun succes is dat ze doorzetten en de risico’s uitste kend weten in te schatten. Van de zijde van Mitsubishi importeur HNG voegt B.M. Finson daar aan toe dat de beslissing om door te rijden ge heel aan Kees en Mieke is overgelaten. Kaartleesster Mieke Tijsterman- van Niéten (32). ”Er is telefonisch contact geweest met ons en hun eigen mening was om naar de finish te rijden. Ze beslissen als privé rijders zelf en bij ons is geen sprake van allesoverheersende commerciële belan gen en dus eenzijdige druk. Er doen ge noeg Pajero’s mee in het Japanse, Fran se fabrieksteam. De équipe Tijsterman komt goed mee en - heel belangrijk - het gaat om een echtpaar: ze houden elkaar als partners en als man en vrouw goed in de gaten, ze geven elkaar tegengas als het moet!”. Het Mitsubishi Dealerteam Holland en de andere sponsors zijn van mening dat tevoren goed is overwogen wat de risi co’s van deelname aan het autosport- evenement Parijs-Dakar zouden zijn. De betrouwbaarheid van de équipe en de preparaties van de Pajero werden voor deze tiende editie als zodanig ge acht dat Kees en Mieke verantwoord op weg konden gaan. WADDINXVEEN - De christen demo craten in Waddinxveen zijn bezig met de oprichting van een CDA-Vrouwen- beraad, teneind meer vrouwen bij de politiek te betrekken. Als oprichtingsdatum is woensdag 2 maart gekozen. Op dit moment functi oneert nog een CDA-vrouwenwerk- groep, die bijvoorbeeld ook deelneemt in de Stichting Vrouwenraad Waddinx veen met het Vrouwenraadhuis De Vlieger aan de Staringlaan. ”Met het CDA-Vrouwenberaad hopen we nog meer vrouwen in interesseren en te activeren”, aldus Astrid van den Berg-Engelse, ’’want de drempel is vaak te hoog om zomaar naar een CD A- ledenvergadering te stappen. Wij ho pen zowel ’s ochtend als ’s avonds bij el kaar te komen. Onderwerpen die er aan de orde kunnen komen zijn de verkeers veiligheid in Waddinxveen. of hoe moet het nieuwe winkelcentrum aan de Pas sage er in de toekomst uit gaan zien”. Van de CDA-vrouwenwerkgroep is Astrid van den Berg-Engelse voorzit ter. Secretaresse is Monique Koeckho- ven, echtgenote van CDA-voorzitter ir. Bernard Koeckhoven. Penningmeester is Tiny Ribbens. WADDINXVEEN - Het Waddinx veense rally-echtpaar Kees en Mieke Tijsterman komen zondagmorgen op de luchthaven Schiphol aan. Dan zit hun vierde deelname aan de tiende editie van Parijs-Dakar erop. Een dramatisch verlopen spektakel, dat het dodenaan tal sinds 1979 heeft doen oplopen tot 21, maar dat het Waddinxveense echtpaar deed realiseren wat het van plan was: uitkomen bij de eerste tien van het alge meen klassement. Deze week is de tafeltenniscompetitie weer gestart. Daarin komt het eerste te am van Kwiek uit in de eerste klas Gou da. Het jeugdteam speelt dit seizoen in de landelijke C-klasse. hadden de Waddinxveense dammers? het moeilijk tegen de Boskoopse dam- mers. J Aan de eerste 3 borden leden Piet I Swart, Kees Kramp en TIjmen den Ou- den nederlagen. Aan de overige bor- j den, waaronder de 3 invallers, werden puntendelingen overeengekomen. Der- halve een 5-11 overwinning voor de DC Boskoop. dijk hielden elkaar (weer) in evenwicht (remise). Versluis versloeg P. van Offe ren en V.d. Geer deed hetzelfde met DJvan OfferenStam boekte winst te gen V.d. Ree. Van Bergeijk bleef tegen Brinkhorst aan de goede kant van de score. Het nieuwe lid Dibbets gaf zijn visitekaartje chel Hordijk op Daisy (126 pnt). af door bij zijn eerste optreden Bis- schop te verslaan. Ponsioen had het mat net juist een zet eerder gereed dan zijn opponent Bos. Mevrouw van Dalen kon het Van Egmond wel moeilijk maken maar moest toch capituleren. WADDINXVEEN - De bridgeclub Waddinxveen houdt in de nacht van vrijdag 29 op zaterdag 30 januari de ’’Nacht van Waddinxveen”. De start van dit bridge-evenement is om 20.00 uur in Het Trefpunt in de Sta tionsstraat en de laatste kaart zal ’s och tends om 8.00 uur gelegd worden. Daar na is er een gezamenlijk ontbijt. Om 9.00 uur zal de Trefpuntbeker aan de winnaars worden uitgereikt. Daarnaast zijn nog een aantal aantrek kelijke prijzen te verdienen. Inschrij vingen is nog mogelijk, telefonisch on der nummer 16648 of 14717. De B-finale werd door Mark Waterreus met overtuigend spel gewonnen met 21- 13 en 21-19. Tineke Hiemstra legde be- slag op de derde plaats. In dit geslaagde tpoumooi wisten Hen- ny v.d. Meulen en Rob Kappé de aan- dacht op zich te vestigen door het spelen j van een ’’eindeloze” schuifpartij van zo’n 50 minuten. Rob trok aan het lang- i ste eind met 16-21, 24-22 en 22-20. Verder dan remise liet hij Philips niet WADDINXVEEN - Op het terrein van komen. Chris Roosendaal revancheer- manege Reigersburgh aan de Piasweg de zich tegen W. van Oort voor de enige zijn zondag clubwedstrijden gehouden. Het gaat hier om de eerste clubwed- strijd dressuur B.O. De uitslagen daar- van zijn: X 1. Joke de Bloois op Iwan (133 pijit)2. Lwvii vvv. W..U0OV..V uv ..W...VI. w6v Petra Versluis op Iwan (132 pnt), 3.e.a. Van Deelen. Zevenbergen en Van San- Leonie den Dekker op Oritia (128 pnt), 3.e.a. Maurice Smit op Nancy (128 pnt), v 5.e.a. Miriam Bakhuijzen op Sonja (127 pnt), 5.e.a. Jennefer de Wagenaar op X Hannes (127 pnt), 5.e.a. Ilze Verbeek op Savage (127 pnt), 5.e.a. Bas Baars op Hannes (127 pnt), 9.e.a. Candy Rowley op Claudet (126 pnt), 9.e.a. Mi- WADDINXVEEN - De hervormde Eben Haëzerschool heeft zaterdag ook de tweede dag van het scholendamtournooi van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs (VOO) en de damvereniging Excelsior gewonnen. De leerlingen van de groepen 5 en 6 behaalden 64 punten. Na de voorrondes waren Paul Bijvoets, Henk Bloks, Rob Kappé en Ronald Verboon overgebleven. Paul won met 21-18, 13-21 en 21-19 van Henk. In de andere halve finale won Ronald van Rob met 21-18 en 21-10. In de finale wist Ronald Verboon met een snel aanvallend spel tegen de wan hopig blokkende Paul Bijvoets de titel binnen te halen. In de B-poule (4e, 5e en 6e klasse) won in de halve finale Mark Waterreus van Tineke Hiemstra met 21-12 en 21-10. Arie Fokker hield zijn zenuwen in be dwang en versloeg good-old Herman Bronwasser met 21-J7 en 21-17. (speelsters) gelijk. Bij het opmaken van de stand bleek we derom een team van de Eben Haëzer school - die veel individuele poulewin- taars kende - het strekste. Het winnend team, bestaande uit Coen Baas, Jan- Russcher, Wendy Kerver, Maarten Verbree en Annelies Kodde, Tijdens de tweede schooldamdag van had liefst 11 punten meer weten te beha- het dit jaar voor de 16e keer georgani- len dan het als tweede geëindigde vijftal seerde damevenement moesten liefst van De Savorin Lohmanschool, wat 192 scholieren van de groepen 5 en 6 in overigens ook een uitstekende prestatie twee zalen van Het Trefpunt worden genoemd mag worden, ondergebracht. Totaal 24 groepen van 8 scholieren wa ren over beide zalen verspreid. Om streeks 09.30 uur werd een aanvang ge maakt met de eerste partijen en de laat ste zet werd rond 12.00 uur gespeeld. In grote getalen waren ouders en be langstellende leerkrachten naar Het Trefpunt aan de Stationsstraat geko men om de verrichtingen van de jeugdi ge en enthousiast spelende dammertjes te volgen. Evenals de eerste damdag werd ook nu flink gestreden en hadden alle wedstrijden een sportief verloop. In enkele poules^rindigden twee spelexs- I i I WADDINXVEEN - In de van de on derlinge competitie van de damvereni ging Excelsior deed de jeugd flink van zich spreken. Een zeer positieve score van 7 punten uit 5 werd behaald. Janneke Terpstra moest haar meerdere v erkennen in Piet van Es. Hiertegenover J stond de jeugd met een gelijkspel (Nico j Gouw tegen nestor Kees Blonk) en 3 V winstpartijen. Fred van Beek, Ben Hof- man en Perry de Leeuw den Bouter haalden uit in hun partijen tegen Dik Heeren II, Gert van Mannekes en Cro- ne en behaalden de volle winst. Cor Stolker meende wat te moeten goed maken na zijn nederlaag van de vorige week. Via een overigens niet al te moei- lijke combinatie verschalkte hij Adri- ’j aan Zwanenburg. j In de ranglijst deed zich geen noemens- waardige wijziging plaats, daar het eer- ste achttal een wedstrijd speelde en niet voor de onderlinge konden spelen. het midden acteerde. Be Fair kon PVC VerlieS Het ziet er naar uit, dat het eerste team van Excelsior in de Hoofdklasse-com- petitie van de Dambond Midden-Hol- land genoegen zal moeten nemen met de voorlaatste plaats. i Dat kan worden gezegd na de geleden I nederlaag van donderdag. In Het Tref- 1 punt werd de thuiswedstrijd tegen de;, leerde meïïsTên sleepte er een vijfde ?^BoskJOOPIïe^Oren- Met 3 invalIers i I 1 haririon \A/Qrlriinvt/ppncp nommprc >1 set uit. In deze vijfde set speelde de Haagse scheidsrechter een dominante en voor Be Fair negatieve rol. Na de veldwissel 8-7 voor Be Fair floot de Hagenaar een aantal malen technisch goedgespeelde ballen af. Via een 13-11 achterstand haalde Be Fair op tot 14-14 en lange tijd bleef de stand op 15-14 voor PVC ste ken tot de scheidsrechter een dubieuze vakfout (opstellingsfout) bij de Wad- dinxveensen ontdekte (16-14) waardoor deze met slechts één punt naar huis gin gen. De dames 2 en 3 verstevigden hun posi tie aan de kop van respectievelijk de eerste en de tweede klasse door 3-0 overwinningen op Jupiter 2 en 3. ■su>

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 19