Waddinxveen, 20 januari 1988 Gaarne wil ik namens mijn gezin en mijzelf uw aandacht vragen voor het volgende. En toch blijven de geruchten maar doorgaan. Hartelijk dank dat u de tijd hebt willen nemen om deze open brief van mij te lezen. In en buiten Waddinxveen is er al een paar weken sprake van een reeks van geruchten, die steeds ernstiger worden en waar wij behoorlijk last van hebben. De geruchten lijken welhaast een gerichte roddelcampagne te vormen. Daarbij is niets meer te gek en worden de zwaarste beschuldigingen als waar doorverteld. Niets is minder waar. Wie over deze zaken bij de plaatselijke rijkspolitie om nadere inlichtingen vraagt krijgt te horen dat van al deze kwalijke zaken gelukkig helemaal niets waar is, aldus desgevraagd C. Barelds, waarnemend groepscommandant van de rijkspolitie in Waddinxveen. Nu kun je twee dingen doen: de schouders ophalen en gewoon hard blijven doorwerken of een poging doen om de laster tegen te spreken. Voor dat laatste heb ik gekozen, zij het dat ik ook gewoon hard blijf doorwerken en eerlijk mijn geld blijf verdienen. Zo zou ik te maken hebben gehad met de invoer van en handel in verdovende middelen, daarvoor gearresteerd en vastgehouden zijn en in grote financiële moeilijkheden zijn gekomen. Hierbij verklaar ik dat ik werkelijk helemaal niets te maken heb met de geruchten die in Waddinxveen en omgeving circuleren. Het is mij werkelijk een raadsel waar al die zeer ernstige aantijgingen vandaan komen, want ze missen elke grond. Mijn gezin, mijn familie, mijn medewerkers/sters: allemaal zijn ze erg geschrokken en ontdaan over de diverse onware verhalen die de ronde blijven doen. Ze benadelen in ernstige mate mijn privéleven en mijn zakelijk functioneren. Als iemand weet wie de oorspronkelijke aanstichter van deze onverkwikkelijke roddelcampagne is dan hoop ik dat u mij zijn of haar naam wilt geven. Voorafgaand aan deze open brief aan u heb ik bij de rijkspolitie van Waddinxveen dan ook een klacht wegens smaad en laster ingediend. Dit gaat immers te ver, veel te ver. Daarom vraag ik u: hecht geen waarde aan de roddels die er worden verteld over mij. Ze zijn gewoon niet waar. Ik leid een gelukkig leven en draai zakelijk heel goed. Dank zij u beschik ik over een aantal schoenmodezaken waar u graag komt. Dat wil ik zo houden. Het is verschrikkelijk dat in onze goede gemeente zonder een bron van waarheid dergelijke aantijgingen ongestraft verspreid kunnen worden. Ik zal altijd tegen deze roddels optreden. Voordl ook omdat ik een fel tegenstander ben van de handel in en het gebruik van verdovende middelen. Ron Smit, Ronaat Shoefashion Waddinxveen. Beste Waddinxveners, WOENSDAG 20 JANUARI 1988 V Pagina 6 (ADVERTENTIE) t ■W ■VW OPEN BRIEF 1 I I r I I I

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 6