GEMEENTE WADDINXVEEN Hier is uw Rijn en Gouwe krant te koop VERLOOP Stichtingbestuur leent voor uitbreidingf550.000,- in Weekblad Onderzoek Klaverjassen Jazz in café Sport Peru-reeks Koffiebar t Drie exposities in bibliotheek Familiedag Nanny Vogelaar WADDINXVEEN - Nanny Vo gelaar houdt zaterdag 22 februari in dansschool Van der Lubbe (Sniepweg) een familiedag aero- bic-fitnessdance (9.30-10.30 uur) en mid-fit-mode (11.00-12.00 uur). Bloemenzaak Mia en Wim Rip vergroot WADDINXVEEN - Bloem sierkunstenaars Mia (43) en Wim Rip (46) van de Dorp straat hebben in een maand tijd hun winkel met 55 meter uitgebreid. Vijf jaar lang had het van de Kerkweg-West af komstige echtpaar 65 meter tot hun beschikking gehad. Zendingsavond TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN VERGADERINGEN HINDERWET KLEDINGINZAMELING OPROEP KANDIDATEN COMMIS SIE VOOR KUNST EN CULTUUR SPREEKUREN BOUWVERGUNNINGEN REINIGEN G.F. T.-EN HUISVUIL- CONTAINERS 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 speciaalzaak voor zee- en zoetwateraquaria oj Verloop Maaltijdprijs RTW-RADIO KOM KIJKEN NAAR HET BOEIENDE VAN EEN ZEEAQUARIUM Pagina 3/ Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 19 februari 1992 De Sniep” (informatie) Gouwebad 12570 01820-16066 010-362244 jaarlijks inzichtelijk maken wat de baten en lasten van de maal- 'Ji Keuken Souburgh groter voor maaltijdvoorziening Noordeinde 351 2771 WR Boskoop Tel. 01727-15569. Maandagochtend en woensdagochtend gesloten Vrijdag koopavond Recreatieraad van het Recreatieschap Gouwebos op donderdag 20 februari 1992, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis van Waddinxveen. Op de agenda o.a.: - Verkiezing voorzitter. - Rekening/financieel jaarverslag 1991. - Technisch jaarverslag 1991. - Beheersvisie Gouwebos. - Recreatieschap Gouwebos: mondelinge toelichting van de he ren Binken en De Vogel. straat in Waddinxveen. Een lichtkoepel zorgt voor een mooie lichtinval. (Foto: Fejagrafie Ton Bennemeer). De aanvragen en alle andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 20 februari 1992 tot 20 maart 1992 ter inzage bij de Dienst Openba re Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw in het gemeen tehuis alhier, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren. Tijdens genoemde periode kunnen gemotiveerde bezwaren schrif telijk bij hun college werden ingediend. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Besloten is geen openbare zitting te houden. Indien u uw bezwaren mondeling naar voren wilt brengen, kunt u hiervoor tot 12 maart 1992 telefonisch een afspraak maken (telefoon 01828-14433, toestel 116, de heer W. Kaandorp). Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingediend op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Milieudienst Midden-Holland, nrs. 92-77, 92-78, 92-79, 92-80, 92-81 en 92-82. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood GROTE SHOWROOM met veel verschillende aquariummodellen. Aquarium en meubel zijn ook in afwijkende malen te krijgen. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur - De directie van Unigro N.V.voor een opslag- en distributiebe drijf op het perceel Bredeweg 23. - De directie van Rhowax B.V. voor een handelsonderneming in schoonmaakartikelen op het perceel Dorpstraat 118. - De heer B. Hoogendoorn voor een tuinbouwbedrijf op het perceel G. van Dort Kroonweg 9. - De heer C.J. de Vrij voor een tuinbouwbedrijf op het perceel G. van Dort Kroonweg 2. - De heer P. van den Berg voor een tuinbouwbedrijf op het perceel G. van Dort Kroonweg 11. - De heer J. v.d. Knijff voor een tuinbouwbedrijf op het per ceel Zesde Tochtweg 1. Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) WADDINXVEEN - Uit de ge meentekas moet een bedrag van ƒ33.500,- komen ten behoeve van een onderzoek door VB Advies in zake de opzet van de administra tieve organiatie rond de IBM/AS 400 en de financiële administra ties. 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. schriftelijk mededeling te doen aan: het college van burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Wad dinxveen. VRIJDAG 21 FEBRUARI 20.00 uur: Da Capo. Semi klassie ke muziek. Presentatie: Jan Koor- engevel. 21.00 uur: ’t NieuwsCafé. Nieuws en actualiteiten uit de Waddinx- veense regio. 14433 14433 14433 (toestel 159) Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen Gemeenteraad op woensdag 26 februari 1992, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Terinzagelegging aanvragen en stukken Burgemeester en wethouders maken bekend, dat de volgende aan vragen om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben zijn ontvangen van: Op 20 en 21 februari 1992 zal er een kledinginzameling worden ge houden door de Stichting Pandilla Ontwikkelingshulp. De opbrengst zal ter kennis van het gemeentebestuur worden ge bracht. WADDINXVEEN: Albert Heijn, Kon. Wilhelminaplein 41 Asscheman, Brederolaan 8 Boekhandel Burger, Dorpsstraat 39 Boonstoppel, J.v. Stolberglaan 1 De Bruin zelfbediening, Zuidkade 206 Cency B.V., Passage 15 Jonkheid B.V., Chopinlaan 2b Kool 4=6, Ieplaan71 Plusmarkt Riwa, Zuidplaslaan 184/186 Shell station G. Gouw, Henegouwerweg 26 Sig. Mag. van de Krans, Kerkweg 175 Sonneveld, Kon. Wilhelminaplein 6 Supermarkt van Mourik, Passage 208 Super Groensvoorde, Groensvoorde 4 Texaco van Beynum, Dreef 20 Drukkerij Veldwijk, Oranjelaan 9 In de Commissie voor Kunst en Cultuur is een vacature ontstaan. De commissie heeft tot taak het college van burgemeester en wet houders te adviseren over het kunst- en cultuurbeleid in de meest brede zin en over de subsidiëring daarvan. Als lid van de commissie zijn benoembaar personen die deskundig zijn op het betrokken werkterrein, danwel daar grote affiniteit mee bezitten, zodat van hen een nuttige inbreng in het werk van de com missie kan worden verwacht. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. I.C. van ’t Hof, afdeling Welzijn, telefoonnummer 14433. Zij die belangstelling hebben voor het lidmaatschap van de com missie, danwel geschikte kandidaten voor benoeming willen voor dragen, worden uitgenodigd hiervan vóór 21 februari 1992 WOENSDAG 19 FEBRUARI 19.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best. Nederlandstalige muziek met Frank Deurknop en Klaas Vaak. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. van WADDINXVEEN - In de open bare bibliotheek aan de Van Mecklenburg Schwerinlaan zijn drie kleine exposities aan de gang. De Milieudienst Midden-Holland presenteert zich met een over zicht van haar taken en werk zaamheden. Dit samenwerkings verband tussen 16 gemeenten, waaronder Waddinxveen, biedt de deelnemers deskundige ondersteu ning en verricht onderzoek naar allerlei zaken op het terrein van het milieu. De dienst is ook de meldpost voor milieuklachten en heeft als zodanig een coördineren de funktie. Ans Wekking tekent en schildert nu al 10 jaar. Zij heeft les gehad bij de Werkschuit in Gouda. Sinds 3 jaar krijgt zij les van Trix Swartjes in Den Haag. Schilderen doet zij graag met textielverf op papier. Behalve het werk in deze techniek, dat zij in de bibliotheek laat zien, tekent zij ook portret en model. Eerder exposeerde zij in het Gemeentehuis in Stolwijk en in het St. Jozef-ziekenhuis in Gouda. Rondom het ’’logo” van het We- reldnatuurfonds, de panda, verza melen twee Waddinxveense meis jes allerlei artikelen, zoals truien, pen-etuis, kaarten, postpapier enz. Twee gezellige volle vitrines laten zien waar de panda, behalve in het wild, nog meer voorkomt. voorziening naar Souburgh heeft bovendien als voordeel dat het thans bij de SWOW in dienst zijnde keukenpersoneel overgeno men wordt door Souburgh, waar door geen wachtgeldverplichtin- gen ontstaan. Het onderbrengen van de uitbrengmaatlijden bij Souburgh biedt tevens een struc turele oplossing voor de maaltijd voorziening voor zelfstandig wo nende ouderen. VERLEENDE BOUWVERGUNNING Rouwnerceel- Aard van hel bouwPlan: Henegouwerweg 101 bet oprichten van een gemaalge- bouw met bijbehoren (ter vervan ging van het bestaande gemaal ’’Bloemendaal”). Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen wor den gevraagd. WADDINXVEEN - Zondag 23 februari van 16.00-20.00 uur is er voor de laatste maal in dit seizoen swingende jazz in café Sport aan de Kerkstraat. Er treedt op het kwartet Koos van der Sluis met als zangeres Daisy Oosterhuis. Dit optreden van Dai sy is op veler verzoek na het ge weldige succes in december van het afgelopen jaar. Gastvrouw en gastheer Dik en Loes Roos staan op 23 februari klaar om iedereen te ontvangen en de bezoekers een fijne middag/avond jazzmuziek te be zorgen. aanschaf van maaltijdkoffers ten bedrage van in totaal ƒ550.000,-. De kosten voor administratie zijn niet in de berekening van de maaltijdprijs opgenomen. De ad ministratie rond de uitbrengmaat lijden wordt momenteel uitge voerd door de Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen (SWOW). Bij de berekening van de prijs voor de uitbrengmaaltijden is er vanuit gegaan dat de SWOW de ze taak blijft vervullen. Als te zijner tijd de betreffende functie vakant komt, zal dit niet zonder meer tot gevolg hebben dat het subsidie van de SWOW op het huidige niveau gehand haafd blijft. Op dat moment zul len B. en W. namelijk bekijken of de administratie alsdan eveneens naar Souburgh overgeheveld kan worden. Bij een ’’maximale” capaciteit, circa 100 maaltijden x 365 dagen 36.500 maaltijden, komt de ge raamde kostprijs per uitbreng- maaltijd op ƒ10,- (prijspeil 1991). Uitgaande van het te verwachten aantal uitbrengmaaltijden voor 1992, 29.000 maaltijden, komt de geraamde kostprijs per uit- brengmaaltijd op ƒ11,- (prijspeil 1991). Gezien de kostprijs per maaltijd, die uit deze berekening naar vo ren komt, ƒ10,- a ƒ11,-, achten B. en W. het niet waarschijnlijk dat er alternatieven gevonden kunnen worden met een lagere kostprijs per maaltijd. Overheveling van de maaltijd- Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. ZONDAG 23 FEBRUARI 00.00 uur: In ’t Holst van de Nacht. Presentatie: Ferry van Loon. 02.00 uur: Continue Gouwe Ouwe muziek. 08.00 uur: Non Stop Gospel Mix. 09.00 uur: Kerkuitzending. Ver zorgd door de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt. 12.00 uur: RTW Klassiek. Presen tatie: Henk Laan. 14.00 uur: Bon Voyage. Informa tie over reizen en recreatie met Kate Goudriaan. 15.00 uur: De Komische Noot. Conferences en muziek met Gert Frank van der Poel. 16.00 uur: RTW Sportcafe. Een programma van Andre de Knoop en Paul Aalbers. 18.00 uur: Jeugdloon. Presentatie: Ferry van Loon. 20.00 uur: Trendy. Met onderwer pen voor en door jongeren. Pre sentatie: Natascha Adrienne. 21.00 uur: Xtra. Presentatie: Luuk van Dijk en Diederick Hui zinga. 22.00-24.00 uur: Avonduren. Pre sentatie: Peter Teunisse. Bloemsierkunstenaars Mia en Wim Rip in de nieuwe uitbouw van hun winkel aan de Dorp- tijdvoorziening zijn. De maaltijdvoorziening voor zelf standig wonende ouderen wordt momenteel verzorgd vanuit de keuken van het Anne Frank-cen- trum aan het Jan van Bijnenpad. Deze keuken is echter te klein en sterk verouderd, waardoor vervan ging noodzakelijk is. De keuken van Souburgh is even- al de keuken van het Anne Frank- centrum verouderd en moet voor intern gebruik vernieuwd en gere noveerd worden. Overheveling van de maaltijdvoorziening voor zelfstandig wonende ouderen naar Souburgh, die voor de hand ligt, betekent dat er naast renovatie en vernieuwing ook uitbreiding van de keuken moet plaatsvinden. Met de gelden, die worden ver kregen op grond van de Wet op de bejaardenoorden en een bijdra ge die Souburgh van de provincie Zuid-Holland ontvangt, wordt de investeringslast (rente en aflos sing) van de noodzakelijke ver nieuwing en renovatie van de keu ken voor intern gebruik gedekt. De uitbreiding van de keuken ten behoeve van de uitbrengmaaltij den wordt echter niet op voor noemde wijze vergoed. Door het ZATERDAG 22 FEBRUARI 00.00 uur: Dag Week Hallo Weekend. Presentatie: Luuk van Dijk. 03.00 uur: Continue muziek. 07.00 uur: Stekker uit je wekker. Presentatie Gert Voogd. 09.00 uur: Ochtendniveau. Mark van den Heuvel. 11.00 uur: Hitherinneringen. Sa menstelling: Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 13.00 uur: Het Radio Spektakel. Presentatie: Ferry van Loon. 15.00 uur: Huis op je radio. Pre sentatie: Diederick Huizinga. 17.00 uur: Het Muziekcentrum, met om 17.30 uur sportuitslagen. Presentatie: Ron Menke. 19.00 uur: Hitfront Danceable. Presentatie: Gert Voogd. 22.00 uur: Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. ”Als je partner tennist, korfbal speelt, voetbalt of zeilt, dan kom je wel eens naar haar/zijn partij, wedstrijd of prestatie kijken. Bij onze lessen ligt dat wat anders maar om vriend, vriendin, echtge noot of kind hiervoor ook eens de gelegenheid te geven nodig ik hen op 22 februari uit om deel te ne men aan onze lessen”, aldus Nan ny Vogelaar. Zo kunnen zij eens meemaken waar hun partners mee bezig zijn en waar ze zo enthousiast over zijn. De lessen, de koffie en de thee zijn gratis. Vanaf 6 januari is Nanny Voge laar gestart met een nieuw pro gramma en dat programma zal ze ook op de ’familie-dag’ doen. Het eerste (openings) nummer is het Spaanse ’Burbujas de amor’. Aan A. P. Cleaning B.V. uit Pijnacker is vergunning verleend voor het schoonmaken van mini-containers in de gemeente Wad- - dinxveen. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden ter be scherming van het milieu en de verkeersveiligheid. A. P. Cleaning is het enige bedrijf dat met vergunning in Wad dinxveen actief is. Op de agenda o.a.: - Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor het gebied Noordkade. - Voorstellen inzake planontwikkeling Brugcentrum (ged.). - Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet ten behoe ve van het aanbrengen van openbare verlichting langs de Noordkade buiten de bebouwde kom. - Voorstel tot wijziging van de gemeenschappelijke regeling Streekarchiefdienst Hollands Midden. - Voorstel tot aankoop van een perceel grond met opstallen, ge legen aan de Kanaaldijk 13 ten behoeve van de ontwikkeling van een nieuw verkeerskruispunt. - Voorstel tot aankoop van een perceel grond aan de IJser- manweg. - Voorstel tot het garanderen van een geldlening ten behoeve van het aanleggen van verlichting voor drie tennisbanen van de Tennisvereningig ”Be Fair”. - Voorstel inzake garantstelling voor de investeringskosten van de keuken van bejaardentehuis ’’Souburgh” ten behoeve van de maaltijdvoorziening voor zelfstandig wonende ouderen. - Voorstel tot beschikbaarstellen van een krediet voor een nieu we huisvuilauto en enkele voorzieningen ten behoeve van an dere huisvuilauto’s. - Voorstel tot het treffen van een overeenkomst inzake het over- eenstemmingsvereiste in het Georganiseerd Overleg. - Voorstel inzake verlenging maatregel Vut-59'/z jaar. - Voorstel tot wijziging van de IZA-regeling Zuid-Holland. - Voorstel tot vaststelling van een aantal begrotingswijzigingen De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. WADDINXVEEN - Zaterdag 21 maart houden de werkgroep Wad dinxveen van Amnesty Internatio nal, de Kerngroep Ontwikkelings samenwerking Waddinxveen en de Stichting Vluchtelingenwerk Waddinxveen en omgeving in het centrum voor kunstzinnige vor ming Kreater aan de Kerkstraat een thema-middga over de men senrechten in Peru. Het thema van de middag tussen 14.00 en 16.00 uur is ”Tussen het zwaard en de muur”. WADDINXVEEN - Wie van zin gen houdt moet komende vrijdag avond aanwezig zijn in de her vormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse in Waddinxveen. In de koffiebar wordt dan een Sing-In gehouden rond het thema ’’Schepping, herschepping en we derkomst”. De koffiebar is voor jongeren 15 jaar en ouder. Als informatie vooraf zullen in het Weekblad voor Waddinxveen een aantal artikelen worden ge plaatst over oorzaken, huidige si tuatie en over de bedreiging van mensen van de volkskeukens en CIDIAG, de Peruaanse ontwikke lingsorganisatie in Lima. bestuur van Souburgh is de ge meente verzocht garant te staan voor de betaling van rente en af lossing van een geldlening ten be hoeve van de aan de uitbreiding van de keuken verbonden investe ring ad ƒ505.000,- en ƒ45.000,- ten behoeve van de aanschaf van extra maaltijdkoffers. De provincie stelt zich op het standpunt dat de maaltijdvoorzie ning voor zelfstandig wonende ou deren, met de overheveling vn de welzijnswetgelden, een verant woordelijkheid van de gemeente geworden is. De vernieuwing en de renovatie van de keuken van Souburgh voor intern gebruik vergen een investe ring van ƒ1.030.000,- (exclusief de bovenvermelde ƒ505.000,-. De maaltijdprijs voor de 110 interne maaltijden, ten behoeve van de bewoners van Souburgh, bedraagt blijkens uitgevoerde berekeningen dan ƒ13,65. Uitbreiding van de keukencapaci- teit, ten behoeve van de uitbreng maaltijden, van 110 maatlijden per dag naar 200 tot 250 maaltij den per dag maakt dat de gemid delde prijs per maaltijd daalt (ef- ficiëntiewinst). De provincie heeft er evenwel geen bezwaar tegen dat de ver goeding per interne maaltijd, ten laste van de provinciale bijdrage, ook na de vorengenoemde uitbrei ding wordt gehandhaafd op het niveau van ƒ13,65. De efficiëntie- winst kan dan volledig ingezet worden voor de uitbrengmaaltij den. De provincie dringt echter aan op een tijdige uitspraak (vóór 1 maart 1992) over de garantiestel ling voor investeringslasten (rente en afschrijving) voor de extra uit breiding van de keuken van Sou burgh in verband met de begro tingsbehandeling. WADDINXVEEN - In wijkge- bouw Het Zuidhonk (naast sport hal De Duikelaar aan de Zuid plaslaan), kan men op vrijdag- avond 21 februari weer vrij-kla- verjassen, (geen competitie). Aan vang 20.00 uur. Entreeprijs ƒ2,50 per persoon. Aan de achterzijde van het pand is een serre met een licht koepel bijgebouwd. Op die ma nier is er een betere werkruim te beschikbaar gekomen voor bloemwerken, terwijl het ge heel nu ook dezelfde gelijk vloerse sfeervolle inrichting heeft gekregen. De winkeluitbreiding biedt niet alleen meer werkruimte maar maakt het ook mogelijk woon accessoires en kuip- en serre- planten een betere plek te ge ven. Mia en Wim Rip, die zeer in genomen zijn met de gereno veerde Dorpstraat tot 30-km gebied, zitten nu 17 jaar suc cesvol in de bloemen en plan ten. Ze zijn aangesloten bij Fleurop/Interflora en hebben een meester-bindster in dienst, Jetty de Groot uit Bodegraven. Zij liep tijdens haar 6-jarige opleiding onder meer in Enge land en Amerika stage. Wim Rip, oud-bestuurslid van het KNOV-Waddinxveen en bestuurslid van de winkeliers vereniging Dorpstraat, is naast bloemsierkunstenaar ook sportliefhebber. Begin maart gaat hij weer marathonschaat- sen in het Finse Rovaniemi, vlak bij de Poolcirkel. MOERKAPELLE - Woensdag avond 26 februari wordt er een zendingsavond gehouden in De Rank in Moerkapelle. In dit ge bouw, dat naast de Hervormde Kerk van Moerkapelle staat, komt evangelist Chielen spreken uit Cillaarshoek. Hij zal spreken over zijn werk als evangelist te Rotterdam en zal het één en ander toelichten met dia’s. Er zal gelegenheid zijn tot het kopen van boeken, platen en CD’s. De aanvang van de avond is 20.00 uur. Deze avond wordt georgani- r seerd door de zendingscommissie. WADDINXVEEN - Het college van Burgemeester en Wethou ders heeft de volgende week woensdagavond 26 februari verga derende gemeenteraad voorgesteld de betaling van rente en af lossing te garanderen van een door de Protestants Christelijke Stichting Bejaardentehuis Souburgh aan te gane geldlening tot een maximum van ƒ550.000,-. Het zorgcentrum aan de Prins Bernhardlaan heeft dit geld nodig ten behoeve van de maaltijd voorziening voor zelfstandig wonende ouderen (uitbreiding keu ken en aanschaf maaltijdkoffers). Souburgh heeft zich verplicht het bij de Stichting Welzijn Ouderen Waddinxveen (SWOW) in dienst zijnde keukenpersoneel over te nemen en zal voortaan De kostprijs van de uitbrengmaal tijden komt tot stand door naast de noodzakelijke kosten voor energie en het basismateriaal (voedsel) uitsluitend die kosten door te berekenen die betrekking hebben op de uitbreiding van de keuken en de organisatie rond de uitbrengmaaltijden. Het betreft hier de volgende kos ten: personeelskosten, vervoers kosten en de kapitaallasten van de investering ten behoeve van de uitbreiding van de keuken en de I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, l 2740 AH Waddinxveen. Tel. 01828-10379. wij hebben: grote sortering lagere dieren mooie gekleurde zeevissen levend steen (uit voórraad leverbaar) verder alle toebehoren

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3