Clubtitels van Gouwe Streek WSE wat uit gevarenzone MARIJT voor bedrijven en particulieren... 4mii .Beperkt programma WSE-jeugd Dubbele winst voor ZVH Play-off De Gouwe op 14 maart Winst voor Rowah-dames door een aantal zeer fraaie combi naties en treffers van Nathalie Zweers, opnieuw Annemarie Ver waayen en Sonja van Ham bereik te Rowah tot nog een ruime eind- score. Gouweloop start op Staringlaan Titel voor W’veense voetbaljeugd B-jeugd Be Fair naar de hoofdklasse Contributie Antilope ƒ10,- omhoog Befair B-Regionaal Gefeliciteerd met jullie unieke prestatie! lil MICK CLARKE BAND volgende week zaterdag 14 maart bij AXIOMA Openingsrit van Tourclub 1ZTTC: 2 puntjes J WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE REVELATION TIME band van captain Dread oftewel Ruud Gullit verwacht MASSA SPORT AUTO- POETS- CENTRALE Bodegraven Jongerencentrum Heren Waddinxveen-zo I WSE - ^dterdag 7 maart F1EGG AE LIV/=«^ F' 'T <- AJB I I F '5 «PC jb# i 1 U. Z Pagina 25, Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 4 maart 1992 maar ders, In tegenstelling tot de afge- Monique 1. van 2-8 in het voordeel van Gou- SATCOM NEDERLAND BV I NESSE 44 - WADDINXVEEN TELEFOON 01828-10126 16. 17. 18. 19. 2.43,50, 2.43,70, 2.45,09, 2.46,10, 2.47,93, WADDINXVEEN - De Gouwe- dames (waterpolo) spelen voor de play-off-competitie op zaterdaga vond 14 maart in Gouwebad ”de Sniep” tegen OZPC. Zondag 15 maart moet er voor deze ’’dubbel” in Oldenzaal ge speeld worden tegen OZPC. Wilhelminakade 58 Waddinxveen - 01828-18468 Geopend: ma. t/m vrij. 8.30-17.30 uur a VANUIT ENGELAND BRITISH BLUESROCK van de wedstrijd zonder vier geblesseer- Het was dit jaar zeer gezellig en na het schaatsen werd er feest ge vierd in de kantine. Om half twaalf zijn de rijders met de tou ringcar naar huis gegaan. fantelijk aan kop met 35 punten uit 19 wedstrijden. Ze bleven massaal in de lucht. Het was 3-1. Het was gebeurd. Be Fair B-l ging kampioen wor den. Iedereen wist het. Maar Wim v.d. Starre had nog twee verrassingen in petto. Hij gaf tweemaal van links een panklare voorzet. Egon stond tweemaal zeer scherp en verhoogde daar mee de score tot 5-1. Rodenburg weer meer het initia tief nemen. Hierdoor werd een 6-2 en later een 13-12 achterstand weggewerkt. In een spannende laatste fase wist Brecht via een dijk van een blok de set af te slui ten (14-16). Zaterdag kwam TDK/Brevok met een schare supporters in car- navalskledij naar Zevenhuizen toe. In een kwalitatief betere wed strijd wist ZVH, de ploeg van Frans Derks, met 3-1 te kloppen. Er was bij ZVH duidelijk verschil te zien ten opzichte van de woens dagavond wedstrijd. Rini Boutens speelde optimaal en was voor TDK bijna niet te stuiten. Ook nu weer waren de eerste twee sets voor ZVH. De service was ook hier weer de basis. Toch wist spelverdeler Everaert vaak nog een snelle aan val op te zetten waarin Martin Roodzant goed kon scoren. En on danks de harde aanvallen van Ro denburg, Boutens en Van Opijnen wist TDK deze toch goed te ver dedigen, zodat ZVH alles uit de kast moest halen. WADDINXVEEN - De B-regionalen van Be Fair-voetbal zijn zaterdag kampioen geworden in de eerste klasse door Alphense WADDINXVEEN - Nadat een week eerder de strijd om de twee de en derde plaats tegen HVOS uit Spijkenisse nipt was verloren, wisten de dames van handbalvere niging Rowah ditmaal sportief re vanche te nemen. In een goede wedstrijd wisten ze met duidelijke cijfers het bezoek ende ’Meeuwen’ naar huis te stu ren. In een wedstrijd, waarin met name het samenspel goed ver zorgd was, wisten de Waddinx- veense handbalsters met i liefst 17-7 te winnen. De handbalsters Alcapress/Rowah begonnen 3” de en/of zieke speelsters. Zowel Hanneke Gomes, Barbara Beckers, Carola Doeleman en Ka- therina Vos moesten vanaf de tri bune toezien hoe Rowah ondanks hun afwezigheid probleemloos met de Meeuwen wist af te reke nen. Annemarie Verwaayen, als veldspeelster zeer produktief, en Jolanda Hoffmans brachten Ro wah snel op voorsprong (3-1). Toch kon Rowah niet meteen af stand nemen. Ondanks goed ver dedigingswerk wisten de Rotter damse bezoeksters de schade tot aan de rust beperkt te houden tot 9-5. Na rust wist Rowah met goed handbalspel haar voorsprong goed uit te bouwen. Onder meer ’Deze overwinning is heel belang rijk’, vertelt Marja Sloof na af loop van de wedstrijd. ’Volgend weekend staat de wedstrijd tegen Hollandiaan op het programma; Hollandiaan staat bovenaan en kan volgende week het kampioen schap binnen halen. Na de goede prestatie van vandaag, verwacht ik dat Hollandiaan nog niet een- twee-drie gewonnen heeft’. In ie der geval kan men volgend week end weer beschikken over Hanne ke Gomes. Voor haar zal de wed strijd tegen Hollandiaan een spe ciale wedstrijd worden; zij heeft immers jaren lang bij deze Vlaar- dingse vereniging gespeeld. De heren van Rowah wisten, on danks het ontbreken van Rob Jongkind, hèt de kampioenskandi- daat Achilles uit Gorkum heel moeilijk te maken. Hoewel ieder een moest erkennen dat de gasten uit Gorkum zowel individueel en als collectief beter waren dan Ro wah, verkocht de Waddinxveense plaag zijn huid duur. Bij rust leid de Achilles reeds met 13-6. Halverwege de tweede helft ken de Rowah zelfs nog een zeer pro duktief kwartier, waarin het de achterstand iets wist in te lopen. Een aantal fraaie combinaties leidde tot ondermeer treffers van Hassan Mrabet, Lex van Ham en Ruud Sloof. Uiteindelijk wisten de Gorkumse tegenstanders toch met duidelijke cijfers van Rowah te winnen (24-16). ’Ondanks dat we vandaag heel re delijk hebben gespeeld bleek van daag maar weer hoe smal de basis1 is’, volgens coach Tim Beckers. ’Vandaag konden we niet beschik ken over Kees Hoffmans en Rob Jongkind, en dat betekent dat we met slechts een wisselspeler kun nen aantreden. Tegen een kampi- oenskandidaat als Achilles is dat veel te smal’. Het herenteam van Rowah kan met andere woorden nog wel wat aanvulling gebruiken. Iedereen, die eens kennis wil maken met de toch nog kersverse handbalvereni ging Rowah, kan een aantal keren meetrainen om ’de sfeer te kun nen proeven’. Voor meer informa tie: tel. 01828-15899. WADDINXVEEN - De 24e Langs de Gouweloop van de Wad- dinsveense sportclub Antilope staart zaterdag 14 maart niet op de vertrouwde plek bij de atle tiekbaan op de Alberdingk Thijm- laan, maar op de daarvoor afgeslo ten Staringlaan. Daar is ook de fi nish. Er is dus geen keerpunt en op 1 grond daarvan verwachten de or ganisatoren dat er wellicht een nieuw parcoursrecord, dat sinds 1978 op naam staat van Rob Strik (29 minuten en 14 seconden), in het verschiet ligt bij gunstige weersomstandigheden. De 10 km- loop begint om één uur. De winnaar van vorig jaar is Jan- Dirk Hazeleger, die er 29 minu ten en 56 seconden over deed. Verwacht wordt dat het lid van de Haagse Road Runners volgende week weer in Waddinxveen zal zijn. Voor de beste 15 senioren, de bes te 6 veteranen, de beste 3 vetera nen II, de 3 beste veteranen III, de beste 3 dames en de beste 3 dames-veteranen zijn geldprijzen beschikbaar. Die zijn Antilope door het bedrijfsleven en de mid den stand beschikbaar gesteld. ZEVENHUIZEN - De Tourclub ’80 Zevenhuizen houdt zaterdag 7 maart de openingsrit van het nieu we seizoen. Drie afstanden zijn er te rijden: 25, 50 en 75 km. De start vindt plaats in café De Roerdomp, Tweemanspolder 12 te Zevenhui zen. De starttijden zijn: 25 km: 10.00- 13.00 uur, 50 km: 9.00-12.00 uur, 75 km: 9.00-12.00 uur. Routebeschrijving: 25 km: Zevenhuizen,richting Moerkapel- le, richting Gouda, Moordrecht; 50 km: Zevenhuizen, Gouda, richting Reeuwijk, Waddinxveen; 75 km: Zevenhuizen, Gouda, Haastrecht, Driebruggen, Waar- der, Nieuwerbrug, Bodegraven, Alphen a/d Rijn, Boskoop, Wad dinxveen. ZEVENHUIZEN - De ere-divi- sievolleyballers van het Zevenhui- zense Rentokil-ZVH kwamen af gelopen week voor de competitie in actie. Woensdagavond speelden de Zevenhuizense heren in Capel- le tegen Alcom en zaterdag werd in eigen huis tegen TDK/Brevok gestreden (3-1 winst). In de door de weekse wedstrijd verliep het bij ZVH erg stroef, terwijl de gastheren van Alcom daarentegen een alles of niets spel konden spelen. ZVH wist in de eerste twee sets door een moeilijke service Alcom onder druk te krijgen, waardoor de blokkering van ZVH de aan vallen van Alcom goed wisten te pareren. Deze sets werden via 10-15 en 11-15 in Zevenhuizens voordeel afgesloten. In de derde set wist ZVH een 4-9 voorsprong op te bouwen, maar de servicedruk viel weg en Alcom wist sterk terug te komen. Vooral Bert Hoogervorst wist keer op keer aanvallend goed door te ko men, terwijl de Zevenhuizense aanval van Rini Boutens veelvul dig strandde in de Capelse blok kering. Dit leverde voor Alcom een 15-11 setwinst op. Alcom wist dit goede spel in de vierde set door te voeren en -bracht ZVH aan het wankelen. Coach Van der Burgt wist zijn spelers al schreeuwend weer bij de les te krijgen en zag Brecht er een De kampioenschappen werden gestart met de wedstrijden voor de pupillen. Ze mochten allemaal de 100 en de 500 meter rijden. Tijdens de wedstrijden kwam Ter ry Uittenbroek helaas ten val op zijn 500 meter. Hierdoor zakte hij van de tweede naar de naar de vierde plaats. Na deze ritten was dit de uitslag: Meisjes pupillen 100 - 500 meter: 1. Rianne van Dijk 16,34 - 1.18,12; 2. Marieke v.d. Pijl 16.73 - 1.28,39; 3. Ingrid de Lan ge 24,82 - 1.59.57. Jongens pupillen 100 - 500 meter: 1. Erik Key 14,64 - 1.10,61; 2. Arjan v. Cruijningen 15,74 - 1.20,15; 3. Bram Hendriksen 16,19 - 1.20,69; 4. Terry Uitten broek 15,70- 1.48,19. Ook de andere leden hebben de 500 meter gereden. Favorieten voor deze afstand waren Klaas de Redelijkheid, Willem Broer, Ge rard van Dijk en Eelco Hoedema- ker. Eelco Hoedemaker wist met het verbreken van zijn persoonlijk record met bijna 1 seconde ver rassend de eerste plaats in te ne men. Tweede werd Klaas de Re delijkheid met een verschil van maar 0,06 seconde. Dinand van Klaveren finishte tij dens zijn 500 meter op een aparte manier. Vlak voor de eindstreep kwam hij ten val en nam bij het uitglijden de tijdwaarnemingsap- paraten mee. Nadat iedereen deze afstand heeft gereden is dit de uitslag: 500 meter dames en heren: 1. Eelco Hoedemaker 44,60, 2. Klaas de Redelijkheid 44,66, 3. Marco de Knikker 44,84, 4. Wil lem Broer 44,91, 5. Bram Ende- veld 46,34, 6. Adriaan Rijkaart 46,86, 7. Gerard van Dijk 47.41, 8. Ronald Bunnik 47,96, 9. Di nand v. Klaveren 48.40, 10. Ri chel Koster 48,42, 11. Bas Rij kaart 48,69, 12. Wout Huizer 48,70, 13. Klaas de Knikker 48,79, 14. Kees Landmeter 48.91, 15. Adriaan Rijkaart 49,27, 16. Erik Nugteren 49,62, 17. Philip Kroes 50,16, 18. Arie Rijkaart 7)50,40, 19. Victor van Leeuwen 50,42, 20. Sandra Visser Bert Steenbergen 52,05, 22. Frans Versluis 52,92, 23. Henk v. Ingen 53,10, 24. Dammus Bunnik 53,44, 25. Monique Monster 53,92, 26. Arjen de Lange 55,28, 27. Karei Warmenhoven 57,39, 28. Albert Key 57,47, 29. Peter van der Water 57,54, 30. Teun v. Staveren 38,38, 31. Erik Steen bergen 61,92, 32. Patricia v.d. Velde 61,99, 33. Niels Lunneman 63,34, 34. Albert Hoedemaker 64,73, 35. Henk Nijenhuis 67,18 (val). De junioren hebben naast de 500 meter ook nog de 1000 meter ge schaatst. Ook bij deze afstand zijn er veel persoonlijke records verbroken. Ronald Bunnik reed tijdens zijn rit tegen een pilon op. Hierdoor kwam hij uit evenwicht, maar kon nog net blijven staan. Door dit ongelukje kon hij als eni ge niet zijn persoonlijke record verbreken. Ook op deze afstand was Eelco Hoedemaker de snel ste. Hij wist een grote gat van wel 1 6,5 seconde te slaan op de tweede, Adriaan Rijkaart. Junioren 1000 meter: 1. Eelco Hoedemaker 1.32,45, 2. Adriaan Rijkaart 1.38,97, 3. Dinand van Klaveren 1.41,29, 4. Philip Kroes 1.45,58, 5. Ronald Bunnik 1.46,32, 6. Sandra Visser 1.47,45, 7. Monique Monster 1.52,31, 8. Erik Steenbergen 2.17,27, 9. Niels Lunneman 2.17,71, 10. Pa tricia v.d. Velde 2.19,45, 11. Al bert Hoedemaker 2.21,12, 12. Li sette Lunneman 2.41,81. Als laatste afstand was Boys met 5-1 te verslaan. De jonge Waddinxveners staan triom- f-i-,:j'-- - -• ongeslagen. De B-jeugd van WSE bezet de laatste plaats met 7 punten uit 16 wedstrijden. De Be Fair-jongeren van Cor van Triet zijn dit seizoen debutant in de eerste klasse en komen dus volgend seizoen uit in de hoofdklasse. De ploeg ziet acht spelers vertrekken, dus dat wordt een moeilijke klus. Het B elftal van Be Fair voetbal heeft dus het karwei glansrijk af gemaakt. Zaterdag werden zij kampioen tegen de op papier nog enige concurrent Alphense Boys. (5-1). Genietend onder een stralende voorjaarszon zaten in het War- naarplantsoen ruim 200 belang stellenden op de tribune of ston den langs de lijn en genoten van vaak oogstrelend voetbal wat door de jongens ten toon werd ge spreid. Alphense Boys was een zware te genstander. Met 7 punten achter stand op de tweede plaats vochten ze voor de laatste kans, maar in de 16e minuut maakte Martin de Jong reeds een einde aan die hoop. Hij passeerde 4 man op rij, verscheen alleen voor de keeper en liet de toeschouwers de handen op elkaar klappen (1-0). In de 30e minuut een scrimmage voor de goal, waaruit Wim v.d. Starre de beslissende tik gaf (2-0). Maar even voor tijd was de Alphense aanval de Be Fair-verde- diging en keeper Maurice Hol te slinm af en scoorde 2-1. Even daarvoor had Alphense Boys met een tweetal vrije trappen, op de rand van het strafschopgebied ook al kunnen scoren: Maurice Hol voorkwam dat knap. Het duurde tot de 28e minuut van de tweede helft, toen brak het verzet van Alphense Boys defini tief. De gelijkmaker had er ook niet echt ingezeten, maar Be Fair nam ook geen afstand, totdat Egon Termorshuizen kreeg waar hij al lang op loerde. Twee Al phense verdedigers gingen in de fout en Egon stond daar uiteraard bij. Een tel later hing de bal in de touwen en het Be Fair-publiek WADDINXVEEN - In het afgelopen voetbalweekeinde, waarin Bl van Be Fair bij de regionalen kampioen werd, speelde WSE gelijk (0-0) tegen Soccer Boys. De Oranjewijkploeg, zondag uit tegen Nieuwkoop, heeft nu op de derde plaats van onderen 15 punten uit 16 wedstrijden. Be Fair (16 punten uit 16 wedstrijden) speelde niet en moet za terdag thuis tegen Reeuwijk. Waddinxveen-zondag won met 0-6 van Oudewater en heeft nu 13 punten uit 17 wedstrijden. Ko mend weekeind moet thuis tegen Haastrecht worden gespeeld. In de zaterdagafdeling verloor Be Fair 4 met 0-3 van SPV en won Waddinxveen met 1-2 van Oudewater 2. Patrick Rijnbeek was het dichtst bij een treffer. Vlak voor het doel kreeg hij de bal vol op de pantof fel via een Soccer Boys-voet ging de bal juist over het WSE doel, een achterbal dus. De stand bleef derhalve 0-0 en waarschijnlijk was deze na 24 uur voetbal nog zo gebleven. De aan vallers waren te machteloos, de keepers (beide) te vast. Zondag wacht de inhaalwedstrijd tegen Nieuwkoop uit. WSE hoopt dan verder te komen dan 0-0 en daarmee verder uit de gevarenzo ne te komen. Een gevarenzone al waar nu reeds het doek voor TOGB gevallen is. Zij zijn reeds gedegradeerd naar de 4e klasse. Het zondagteam van Waddinx veen was in Oudewater opper machtig tegen het kennelijk nog in de carnavalsroes zijnde Oude water. Met een hoog aanvangs- tempo werd vanaf de eerste mi nuut Oudewater vastgezet en door goed combineren kwamen reeds in de beginfase de eerste kansen voor de geelzwarten. De mooiste kans kwam na ruim twintig minuten toen na een goe de combinatie met Robin Leunis- sen Eric Frikken in het midden vrijgespeeld werd. Zijn lob over de verbouwereerde keeper beland de ongelukkigerwijze op de lat. Vijf minuten later wel het eerste doelpunt. Robin Leunissen werd op rechts in de diepte aange speeld en met een gave pegel liet hij de doelman kansloos (0-1). Waddinxveen rook zijn kans en twee minuten later was het weer raak, toen Wim Hoogendoorn kaatsend met Karei Binnendijk en Michael Sip de totale verdediging het nakijken gaf. (0-2). Voor de rust waren er nog plenty kansen, maar er werd niet meer gescoord. Na rust ging Waddinxveen weer met dehoge versnelling richting vijandelijk doel. Reeds na tien mi nuten spelen wederom succes. Op de rand van buitenspel mocht Ro bin Leunissen doorgaan, wat 0-3 betekende. Waddinxveen was heer en mees- ter op het veld. Het sterke mid-: denveld van het duo Raymond Beij en Tim Bunnik, gesteund door de sterk opkomende Karei Binnendijk bezorgden de spitsen Hoogendoorn en Leunissen een plezierige middag. Met nog twee doelpunten van Ro bin Leunissen was zijn onverval ste hattrick na rust een feit en de stand op 0-5 gebracht. Vlak voor tijd werd Tim Bunnik in stelling gebracht door de hardwerkende Eric Frikken. Zijn inzet beteken de 0-6, wat tevens de einduitslag werd. Zondagmiddag de belangrijke thuiswedstrijd voor de derde pe riode tegen kampioenskandidaat Haastrecht. Aan vang 14 uur. Be Fair’s B-l is kampioen. Van links naar rechts staand grensrechter Jan Kraan, trainer-coach Cor van Triet, Mark van Harskamp, Egon Termorshuizen, Jos Dekker, Floris Wesseloo, Cees Sol, Alfons Scheurwater, Edwin Kraan en J. Hoogendoorn (voorzitter van de jeugdafdeling KNVB-Gouda). Zittend keeperstrainer Inge Rehorst, Sander v.d. Zijden, Maurice Hol, Mark Streefkerk, Wim v.d. Starre, Martin de Jong, Robert van Triet en Ronny Los. (Foto: Be Fair/Rien Saarloos). Vanwege het carnaval in Bleiswijk startte de wedstrijd Soccer Boys- WSE reeds om 13.00 uur onder lenteachtige omstandigheden, maar wel met een frisse wind. WSE speelde duidelijk met de angst dat een nieuwe verliespartij het team wel erg dicht bij de ge varenzone zou houden. Deze angst en het daarmee gepaard gaande gebrek aan zelfvertrouwen leverde een nerveuze en saaie wedstrijd op. Bovendien deelden zowel de tegenstander en de arbi trage in de malaise. Soccer Boys speelde zonder enige vaste (aanvallende) krachten, en had dan ook geen enkele trek in offensieve avonturen. Die aanval len die ondernomen werden stran den op de oranje-zwarte defensie onder de dit keer sobere leiding van Dennis Jager. De beste kansen waren voor WSE. Een aarzeling in de Bleis- wijkse defensie leverde balbezit op voor Erwin Pleus. Hij omspeel de de keeper en een tweede ver dediger maar faalde toch voor open doel. Even later faalde hij ander maal, z’n gebrek aan zelfvertrouwen de monstrerend door over de bal heen te maaien. Arbeidslust kan hem en z’n teamgenoten echter niet ontzegd worden, in tegenstel ling tot vorige week toen VEP nauwelijks bestreden werd. De rust viel met een brilstand kort nadat John Moons nog gepro beerd had met een kamikazeduik uit een corner de score te openen. Het leverde hem (altijd het toon beeld van inzet) een kapotte lip en een gebitsbeschadiging op. Ui teraard speelde hij de wedstrijd, na het uitspugen van wat losse on derdelen, uit. Ook na rust een wedstrijd die ge doemd was om in 0-0 te eindigen. ZEVENHUIZEN - Het eerste f team van de Zevenhuizense tafel tennisvereniging ZTTC speelde de vijfde wedstrijd in de eerste klasse promotie in het dorpshuis Swanla tegen het vierde team van ILAC uit Gouda. ZTTC begon zeer verzwakt met twee man aan deze confrontatie door de afwezigheid van Robert Beenes, waardoor ZTTC in feite al met 0-3 achterstand aan de wedstrijd begon. ILAC gunde het t team van Zevenhuizen in totaal 2 puntjes, zodat er een eindstand van 2-8 in het voordeel van Gou da op papier kwam te staan. I Bloemen, foto’s, veel confetti, li monade, andere dranken, een di ner (aangeboden door de suppor tersvereniging van Be Fair en de jeugdcommissie), vaantjes (met opdruk kampioen 1991/1992) en vele felicitaties vielen hun ten deel. J. Hoogendoorn, voorzitter van de KNVB afd. Gouda (jeugd) kwam en verrastte het elftal met een schitterende bokaal. Hij vertelde dat de afd. Gouda zeer blij was, want voor het eerst in de voetbal geschiedenis promoveert een B- WADDINXVEEN Zaterdag 29 februari zijn de clubkam- pioenschappen van de Waddinxveense schaatsclub „De Gouwe Streek” geweest. Samen met schaatsvereniging „Alkemade” had De Gouwe Streek de bekende overdekte ijsbaan „De Uithof’ in Den Haag van 20.30 tot 23.30 uur bezet. Het weer tijdens de (zesde) kampioenschappen was uitstekend: warm en droog. Hier door bleef het ijs in goede conditie. Dit was ook goed te zien in de uitslagen, want er zijn maar liefst 66 persoonlijke records verbroken. Het was een gezel'ige en sportieve avond. 1500 meter voor de volwassenen: de senioren en veteranen. De 1500 meter is een lastige afstand, omdat je moeilijk in kan schatten hoe je je energie moet verdelen. Bram Endeveld wist deze afstand, met een zeer goede tijd, te win nen. Dammus Bunnik dacht al na 1100 meter dat hij klaar was. Pas 100 meter later kwam hij erachter dat hij nog een ronde moest rij den. Teun van Klaveren was bij de laatste ronde vergeten van baan te wisselen, waardoor hij een extra binnenbaan had. Zijn eind tijd was een persoonlijk record (3.06,94), maar kon helaas niet goedgekeurd worden. Dit is de definitieve uitslag van de 1500 meter: 1. Bram Endeveld 2.21,11, 2. Marco de Knikker 2.23,44, 3. Willem Broer 2.25,03, 4. Klaas de Redelijkheid 2.25,20, 5. Gerard v. Dijk 2.29,93, 6. Bas Rijkaart 2.30,64, 7. Wout Huizer 2.30,68, 8. Klaas de Knikker 2.32,64, 9. Arie Rijkaart 2.32,93, 10. Richel Koster 2.34,01, 11. Adriaan Rij kaart 2.34,81, 12. Erik Nugteren 2.35,04, 13. Kees Landmeter 3.39,04, 14. Victor v. Leeuwen 15. Bert Steenbergen Frans Versluis Henk v. Ingen Henk Nijenhuis Dammus Bunnik 2.49,03, 20. Albert Key 2.54,49, 21. Arjen de Lange 2.56,14, 22. Karei Warmenhoven 3.10,66, 23. Peter v.d. Water 3.11,06. Nadat iedereen zijn twee afstan den had gereden was het zeer spannend wie er nou in zijn/haar categorie eerste, tweede en derde was geworden. Hieronder staat het eindklassement met de uitein delijke puntentotalen van de schaatsers van de (zesde) club- kampioenschappen van schaats club ’de Gouwe Streek’, gereden op zaterdag 29 december: Meisjes Pupillen: 1. Lisette Lun- nenman 151.915 Jongens pupillen: 1. Erik Steen bergen 130.555, 2. Niels Lunne man 132.195 Dames junioren C: 1. Patricia v.d. Velde 131.715 Heren junioren C: 1. Albert Hoe demaker 135.250 Heren junioren B: 1. Eelco Hoe demaker 90.825, 2. Adriaan Rij kaart 96,345, 3. Dinand v. Klave ren 99.045, 4. Ronald Bunnik 101.120, 5. Philip Kroes 102.950 Dames junioren A: 1Sandra Vis ser 105.775 Heren junioren A: 1. Erik Nugte ren 101.300 Heren neo-senioren: 1. Marco de Knikker 92.653, 2. Richel Koster 99.756 Dames senioren: Monster 110.075 Heren senioren: 1. Klaas de Rede lijkheid 93.060, 2. Bram Ende veld 93.376, 3. Gerard van Dijk 97.386, 4. Bas Rijkaart 98.903, 5. Victor van Leeuwen 104.930, 6. Arjen de Lange 113.993, 7. Al bert Key 115.633, 8. Peter v.d. Water 121.226, 9. Henk Nijen huis 123.156 Heren veteranen: 1. Willem Broer 93.253, 2. Wout Huizer 98.926, 3. Klaas de Knikker 99.670, 4. Adriaan Rijkaart 100.873, 5. Arie Rijkaart 101.376, 6. Kees Land meter 101.923, 7. Bert Steenber gen 106.616, 8. Frans Versluis 107.950, 9. Henk van Ingen 108.466, 10. Dammus Bunnik 109.783, 11. Karei Warmenhoven 120.943. elftal uit de regio Gouda, naar de interregionale of landelijke jeugd. Een unicum voor de afdeling en voor de plaats Waddinxveen, maar toch het meest voor Be Fair. Voor de begeleiding, de spelers, hun ouders en voor de jeugdcom missie, voor het algemeen be stuur. Voor geheel Be Fair is dit een technisch succes. Toen het feest van B-l nog in vol le gang was, kreeg het direkt een gevolg, want A-l won bij Rohda in Bodegraven met 0-5 door doel punten van Marco Verzijl, Rene Minnée, Wijnand van Triet, Willi am Hoogeveen en Ron van Tol. Met nog 4 wedstrijden voor de boeg en 3 punten voorsprong is de kans zeer groot dat ook dit elftal op regionaal niveau gaat spelen. Be Fair hoopt het van harte. Za terdag spelen zij om 14.30 uur thuis tegen Sportlust. B-2 won met 4-3 van Soccer Boys en B-3 haalde uit bij Olympia (2-7). Peter van Rooyen scoorde 3 keer. C-2 wort ook bij Groeneweg C-l met 2-3. Het was daar heel spannend. Robin van Maurik scoorde 2 goals. De eerste set ging met 15-11 naar ZVH toe. In de tweede set kwam Hans Foekens in het veld voor de verkouden Edgar Tinkhof, die zich goed in de ploeg manifesteer de. Nu zorgden de Zevenhuizense spelers ervoor dat TDK het snelle spel niet konden spelen en zorgde daardoor voor een 15-6 setwinst. In de derde set werd de service van ZVH te gemakkelijk voor Brevok en kon de ploeg zijn be kende snelle aanvallen plaatsen. Hier had de blokkering van ZVH geen vat op en met 9-15 ging deze set over in handen van TDK. ZVH zorgde in de vierde set dat de service weer een hogere moei lijkheidsgraad meekreeg en daar kreeg de Bredase ploeg het weer moeilijk mee, zodat de aanvallen die nu kwamen een gemakkelijke prooi voor de Zevenhuizense blokkering werd. Door het sterke passen van Ronald Kooijman wist ZVH zijn eigen aanval onhoud baar te krijgen. Met 15-8 werd deze wedstrijd na twee uur hard werken afgesloten. Voor aanstaande zaterdag staat de topper tegen Autodrop/VCG op het programma. Om 19.00 uur in sporthal Swanla wordt deze wed strijd gespeeld en krijgt ZVH de gelegenheid om zich te revanche ren voor de 3-2 nederlagen tegen deze ploeg. Bovendien wordt bij winst een mede titelkandidaat op vier punten gezet. MM WADDINXVEEN - In verband met de schoolvakanties was er af gelopen weekeinde niet voor alle WSE-voetbalteams een competi tiewedstrijd vastgesteld. De elftal len die wel competitie hadden speelden goed. I A-l, oftewel de kampioen van de gelijke spelen, speelde in een har de, gelijkopgaande wedstrijd te gen Esto A-l gelijk (1-1). Jorrit van Leeuwen die normaal in B-l i speelt zorgde voor het enige doel- i punt. i Een wereldprestatie werd gele- i verd door A-2. Deze verpletter- 1 den Vep A-2 met maar liefst 9-1. Een ongekende weelde voor deze jongens met als grote animator Michel Verdonck die 4x het net - wist te vinden. Hoewel B-l niet speelde gebeurde I er toch iets in die competitie. Be Fair B-l werd kampioen. C-^., speelde het standaardteam I vgp Moordrecht met 4-0 van de mat door 3x Alexander van de j Lans en lx Atta. Een leuke opste- ker voor deze boys. i Jammer was het nipte verlies van C-3 tegen Soccer Boys C-3 met 4-3, maar het vertoonde spel was zeker voor herhaling vatbaar. Een aparte plaats hebben de meis- jes-junioren bij WSE. Deze mei den spelen zo leuk en zijn zo en thousiast, dat het zeker de moeite waard is om daar te gaan kijken. Zeker na de overwinning van 1-0 op de tot dan toe ongeslagen kop loper Vep door Janet van Triet. E-3 speelde tegen Gouda E-5 en verloor verdient met 0-5. F-3 trad 1 aan tegen het altijd lastige Stol- i wijk en verloor met 3-6. Verder deze dag alleen nog oefenwedstrij- deq, C-L speelde uit tegen Donk B-l en verloor met 3-1 van de gemid deld twee jaar oudere tegenstan ders, In tegenstelling tot de afge lopen 3 wedstrijden werd er nu goed gecombineerd en werd Donk bij vlagen weggespeeld. Jammer, dat alleen Patrick Hoogervorst dit in een doelpunt wist om te zetten. D-l liet erg goed voetbal zien te- '“■gcrrhet hoger spelende Jodan Boys D-l. Deze wedstrijd eindig- )de"zoals die begonnen was (0-0). I De talenten van WSE, onderge- j bracht in E-l maakte Floreant E-l een illusie armer en stuurde deze jongens na doelpunten van t o.a. de E-3 speler Binian David met 9-1 terug naar Boskoop. [Als laatste E-2 tegen NSV E-l. In een matige wedstrijd werd toch met 2-1 gewonnen met een wonderschoon doelpunt van Mar- i co Koek. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 28 februari hield de Wad dinxveense sportclub Antilope haar jaarlijkse ledenvergadering in het clubgebouw aan de Al berdingk Thijmlaan. De contributie gaat voor elk lid met ƒ10,- per jaar omhoog. Deze verhoging staat los van de verho ging van de KNAU-licenties. Het voorstel van het bestuur ad ƒ20,- werd dus door de leden wat ’’bij geschaafd”. Henk Bretveld werd gekozen tot bestuurslid en treedt hierdoor in de voetsporen van Eric Bresser, die in het voorjaar 1991 naar het buitenland moest vertrekken. Wegens het behalen van clubre- cords in 1991 werden de volgende I leden een medaille met lint en een clubrecorddiploma uitgereikt. Meisjes pupillen A 2e jaars: Ellen Boere, Erlina Hoek, Marjolein Groen, Suzanne de Leede (4x60 meter in 40 seconden rond 31-8-91 Zoetermeer). Jongens pupillen A 2e jaars: Frank Kuiper, Mark Boon, Erik Diederiks, Sven Metsemakers (4x60 meter in 39 seconden rond l 7-9-91 in Waddinxveen). Jongens C: Martijn v.d. Meij (300 meter horden 48,5 sec. 21-8-91 Zoetermeer; 8-kamp 4087 punten j 8/9-6-91 Zoetermeer). Dames-veteranen: Letteke Broek man (10 km 41.04 min 2-3-91 Waddinxveen, 10 Engelse Mijlen 1.07.13u 9-5-91 Spijkenisse, ma rathon 3.09.35u 12.5.91 Utrecht, 30 km 2.11.55U 8-6-91 Heinen- oord, 25 km 1.49.37u 28-9-91 Ze venbergen, 15 km 1.01.59 14-12-91 Rotterdam). Huub Kraan moest als voorzitter door ziekte verstek laten gaan. Mét opvallend gemak werd hij door secretaris Pieter Broekman als gespreksleider vervangen. Na afloop van de vergadering werd, onder het genot van een drankje en een hapje, nog lang na gepraat over het wel en wee van Antilope. 5AIC0M

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 25