Heropening van Janmaat Klokken Kindermarkt voor 11 SOS-kinderen Rijn en Gouwe BEZORGERSISTERS Kampioenen bij Kwiek Uniek schouwspel bij Auto Baas Bedrijfs tournooi WADDINXVEEN OPGAVE VOOR' Appartementen op hoek Kerkweg-Oost Honderdste wedstrijd H. v. Erk KINDERMARKT 15192 Gouwe Sanghers zet toon voor jubileum Legpenning van Goudse Kamer programma Kreater was uitverkocht doet mee aan Guinness Dinsdagdames hockey willen blijven spelen zoekt voor I minimum leeftijd 15 jaar Uitstekende verdiensten OMGEVING VONDELLAAN - ÈN VOOR EEN GEDEELTE VAN DE ZUIDPLAS Voor inlichtingen: 01828-12578 Drempelvrees Kwaliteit Driejarenplan Jubileumconcert f RTW-RADIO Ji Woensdag 8 april 1992 Weekblad voor Waddinxveen De legpenning van de Kamer van Koophandel en Fabrieken de de wedstrijd Het succesvolle optreden R Zo spoedig mogelijk dit inschrijfformulier maar ui lei lijk woensdag 22 april 1992 inleveren bij: - Th.G. Blom, J. Catslaan 1, Waddinxveen - D.C. van Doom, Prins Bemhardlaan 65. Waddin v. cc - P.C.W. Hertogh. Woübrechterf 42, Waddinxveen MAANDAG 13 APRIL 19.30 uur: Kerkuitzending over Stille Week. Verzorgd door de Immanuelkerkgemeente. 20.30 uur: RTL-4 radio. Bouwbedrijf BV in Waddinxveen denkt te gaan uitvoeren is het rea liseren van een complex met 75 WADDINXVEEN - De eerste inschrijvingen van kinderen voor de door de Lions Club Waddinxveen op Koninginnedag te hou den Kindermarkt zijn binnen. Op deze pagina van heCWêêlcbiad voor Waddinxveen staat een inleverbon, waarmee zich-eek mei WADDINXVEEN/ SMEER muziekvereniging het zwembad ”de Sniep” tegen het sterke ZCR uit Den Haag. De ve teranen rekenen op veel publiek omdat zij vlak vóór het eerste he renteam spelen, wat om 7 uur uit komt tegen de zwemclub Rotter dam. dicapten. De plek van dit tehuis, dat in opdracht van de Hooge Burch in Zwammerdam moet worden gerealiseerd, is gedacht in de buurt van Waddinxveen en Ze venhuizen. DINSDAG 14 APRIL 19.30 uur: Kerkuitzending over Stille Week. Verzorgd door Immanuelkerkgemeente. 20.30 uur: RTL-4 radio. bestaat uit 6 a 10 kinderè: aan het hoofd een SOS-moddc Zij voedt de kinderen op in AAL- De Waddinxveense Architect en aannemer hebben bij de presentatie van hun plannen dan ook laten weten dat het door gaan van de bouw nog ter discus sie staat. Deze discussie zal nog geheel gevoerd moeten worden. Duidelijk is in ieder geval wel dat als wordt besloten tot de sloop van de vijf Kerkweg-villa’s er ook mogelijkheden kunnen ontstaan voor de bouw van het apparte mentencomplex op de hoek Kerk- weg-Oost-Oranjelaan. Het zal niettemin nog enige jaren duren voordat daadwerkelijk met de bouw ervan begonnen zal kunnen worden. Een ander bouwplan dat ARW jes en jongens uit de wijk Zuidplas zich tijdig en gemafckelijk kunnen opgeven. Op de Kindermarkt op het par keerterrein Beukenhof kan ieder kind iets verkopen, oud speel goed, stekjes of gewoon maar rommeltjes. De Lions Club Wad dinxveen hoopt dat weer veel kin deren een deel van hun opbrengst willen afstaan voor het goede doel van deze markt: de SOS-Kinder- dorpen. In de hele wereld zijn er kinderen die geen thuis meer hebben. De Stichting SOS-Kinderdorp Inter nationaal ijvert ervoor om wereld wijd leefgemeenschappen op te richten om dit soort kinderen op te vangen en een thuis te geven. Zowel in Europa als in ontwikke lingslanden vinden we SOS-Kin- derdorpen (nu al zo’n 300 dorpen in 105 landen). Een SOS-Kinderdorp bestaat meestal uit 15 tot 20 huizen. In elk huis leeft een SOS-gezin dat De legpenning van de Kamer van Koophandel en Fabrieken or Midden-Holland kreeg Je heer G.Th. Janmaat uitgereikt door de Waddinxveense Kamer-bestuurder G.Th.B Mulleman. (Foto: Sjaak Noteboom). Het succesvolle optreden van de muziektheatergroep Babar Babar in het Waddinxveense Kreater. (Foto: Edsar Westra). WADDINXVEEN - Zondagmid dag voor een week speelde mu ziektheatergroep Baboing voor een meer dan uitverkochte zaal in Kreater (Kerkstraat) de familie voorstelling Babar Babar. Het verhaal van deze wereldbe roemde olifantenkoning en zijn vrouw Celeste werd op een zeer boeiende en indringende wijze verteld door Michaël van Buuren. De vertelling werd kracht bijge zet door prachtige stukken klas sieke muziek, vertolkt door Pieter Beijersbergen van Henegouwen op piano en Thomas Dirks op con trabas. Verrassend was de aanpak van de voorstelling, waarbij het gedeelte voor de pauze werd geïllustreerd met behulp van dia’s. Na de pau ze kreeg de voorstelling een ge heel ander karakter toen Michaël van Buuren zijn stoel verliet en het verhaal letterlijk met handen en voeten voortzette. Door een groot aantal subtiele vi suele en muzikale grappen bleven de artiesten hun publiek van mi nuut tot minuut boeien. Het was voor het eerst dat een Jeugdtheater voorstelling in Krea ter een zo grote belangstelling ge noot. Dat is een opsteker voor de werkgroep binnen het Kunstzin nig Vormingscentrum die zich hiermee bezig houdt. Met hun wordt uitgekeken naar de volgende voorstelling op zon dag 14 juni. Dan kunnen de Wad dinxveense kinderen de voorstel ling "Oppas Opaas” bijwonen. Het spektakel wordt begeleid door een enthousiaste commenta tor en swingende muziek. Ook het publiek wordt nauw betrokken bij de show, want tijdens het optre den wordt een van de toeschou wers uitgenodigd om onder lei ding van het team de eerste sprongen op een trampoline te wa gen. Dit zorgt meestal voor de no dige hilariteit onder het publiek. Voor de jongere toeschouwers heeft het team gezorgd voor enke le knotsgekke clowns die de meest vreemde sprongen maken. Behalve genieten van het prachti ge spektakel wat deze acrobaten in huis hebben, kan men ook nog prachtige prijzen verdienen met de Coca Cola Fotowedstrijd. Een deelnameformulier is af te halen bij de grote showvrachtwagen van het team. Voor de echte verzame laar heeft het team schitterende stickers en posters bij zich. Deze worden gratis uitgedeeld. I, t I Concordia Sanghers een activiteitenprogramma uitgestippeld, waarmee te vens In de aanloop naar dit jubileum gaat het Boskoops mannenkoor proberen een verjongingskuur door te voeren. Voorzitter L.J.G.A. Verwey legt uit dat het niet zozeer is te doen om een for se groei van het koor, maar om wat ’jong bloed’ in de gelederen te krijgen. ”Wij schommelen nu rond de 70 leden met een gemiddelde leeftijd van ongeveer 50 jaar. Het is niet zo dat we het imago van een oude mannen-club hebben, maar zelf voelen we de behoefte aan wat jongere mensen, in de leeftijds groep tot 45 jaar”. Volgens Verwey is het nu een ide ale tijd om het koor wat te verjon gen. Er gaat gewerkt worden aan een heel nieuw programma en er zijn weer veel ideeën. Voor man nen die belangstelling hebben voor koorzang een prima gelegen heid er in te stappen. De voorzitter maakt duidelijk dat de meeste koren wat problemen hebben met nieuwe aanwas. Men sen in de leeftijd van 30-35 jaar hebben vaak het idee dat een koor is voor ouderen. En wie al belang stelling mocht hebben, heeft vaak last van drempelvrees. Men heeft het idee een elitair gezelschap binnen te stappen, of noten te moeten kunnen lezen. Niets is minder waar. Verwey legt uit dat naast het serieus repeteren ook het gezelligheidsaspect enorm belangrijk is. Het geven van con certen, reizen naar concoursen, smeedt een hechte band tussen de koorleden. ’’Zang is plezier en sport tegelijk. Zeker 70 procent van onze leden kan geen noten lezen. Dat is geen probleem, de dirigent legt het wel uit. Ook talenkennis is geen ver eiste. Een vreemde taal zingen wordt eenvoudig wanneer je de tekst fonetisch geschreven voor je hebt. Nodig is alleen een dosis en thousiasme”, aldus Verwey. Het koor heeft de oude repetitie ruimte aan de Voorkade in Bos- BOSKOOP/WADDINXVEEN - Na een periode van betrekke lijke rust na alle drukte rond concours, concerten en het Est- lands koor Noorus, heeft het streekmannenkoor Die Gouwe heïs een acirviteitenprogramnia uitgcstippcld, waarmee te- de toon wordt gezet voor het 50-jarig bestaan in 1995. koop verlaten en repeteert sinds enige tijd wekelijks op maandag avond in de aula van de agrari sche school ’De Groene Zijde’ aan de Zijde. Verwey laat duide lijk blijken blij te zijn met deze overstap. ”Het is een ideale ruim te, in tegenstelling tot het oude klinkt deze wat kritischer, wat goed is voor het resultaat”. De les die het mannenkoor van het laatste concours en Noorus heeft geleerd, is dat er kwalitatief nog veel te verbeteren valt. Zon der kwaliteitseisen aan de leden te stellen, zijn deze ook te bereiken. De leden hebben allemaal een stemtest afgelegd bij een zangpe- dagoog, die de nodige correcties probeert aan te brengen op het gebied van techniek: houding en ademhaling. Voorts zijn de koor leden er van doordrongen hoe be langrijk het is vóór het zingen de stembanden soepel te maken door wat oefeningen. Met deze simpele dingen is al hoorbaar winst geboekt. Het koor blijft Voorlopig nog gebruik ma ken van de diensten van de zang- pedagoog. Als aanloop naar het jubileum in 1995 is een driejarenplan opge steld. In die tijd wordt verder ge werkt aan techniek, nieuw reper toire en worden concerten gedaan. Halverwege het jaar 1995 moet de eerste compactdisc van ’Die Gouwe Sanghers’ verschijnen. Voor eind 1992 staat een kerst concert op het programma, met medewerking van solisten en een gemengd koor uit Katwijk. In maart 1993 volgt een ’affiche-con- cert’, dat feitelijk in de plaats komt van het klassieke geworden ’sterrengala’. Hiermee wil het koor zich afficheren. Er zal wor den samengewerkt met een sym fonieorkest en er worden solisten uitgenodigd. Dit concert zal plaatsvinden in de Waddinxveen se Ontmoetingskerk. Op dit moment wordt gewerkt aan een uitwissèlingsconcert in de loop van 1993, maar het is nog niet bekend met welk koor. Ver volgens willen ’Die Gouwe Sang hers’ in 1994 weer deelnemen aan een concours in het buitenland. eigen taal, in hun eige® gelo< geeft ze liefde en eenfe- geborgenheid. Kortom: ze ze een echt thuis. De SOS-Kinderdorpen voor de kinderen totdat ze ku voorzien in hun eigen leven derhoud. Ze hebben dan goede school- of beroepsoj k gehad. Naast hun taak voor de knie :t hebben de SOS-Kinderdorpen ook een sociale taak voor de om geving: van de scholen, de polikli niek, de werkplaatsen wordt door velen geprofiteerd. De Lions-club Waddinxveen si on- sort nu 11 SOS-kinderen en hoopt dat de opbrengst op 30 april groot genoeg zal zijn om dat minstens te continueren. INSCHRIJFFORMULIER voor de Kindermarkt i i i Lions Club Waddinxveen op donderdag 30 april 1992 (Koninginnedag) van 10.00-12.30 uur. Ik doe graag mee aan de Kindermarkt 1992: Naam: Leeftijd: Adres: Postcode: Ik kom alleen Ik kom samen met: (Ook voor- en achternamen van de andere kinderen invullen (Het goede hokje zwart maken) WADDINXVEEN - Bij tafelten nisvereniging Kwiek zijn opnieuw teams kampioen geworden. Bij de senioren team 3 in de 2e klasse en team 9 in de 4e klasse; bij de ju nioren team 4 in de le klasse. In de 2e klasse was het buitenge woon spannend. In de laatste wed strijd konden maar liefst drie teams kampioen worden. Voor Kwiek waren dat team 3 en 4 die in dezelfde poule uitkomen en het Goudse Flamingo’s-5. Kwiek-3 zou aan een gelijkspel voldoende hebben maar helaas moesten Bram Schild, Ed Slap pendel en invaller Piet Swart met 4-6 de eer aan het bezoekende Flamingo’s-5 laten. Belangrijk werd nu van Kwiek-4, dat in Gouda tegen Vriendenschaar-11 speelde en vol ledige winst moest opleveren. Hans van der Drift, Sjouk Walra ven en Ying Jun Wang hielden de spanning er in tot de achtste par tij. Op dat moment scoorde Hans het zesde punt en haalde Kwiek de volle winst binnen. Kwiek-4 eindigde daarmee in punten gelijk met Flamingo’s-5, maar het on derlinge resultaat van deze twee teams viel uit in het voordeel van Kwiek en werd daarmee kampi oen. Kwiek-9 speelde op zeker en won met 7-3 van Moerkapelle-2. Gijs v.d. Torren jr., Henk Spierings en Jos Sterke werden hierdoor onbe reikbaar en kampioen in de 4e klasse. Kwiek-4 ging naar Nieuwerkerk om NTTC-1 te ontmoeten. Ook al een beladen wedstrijd, die in de eerste ontmoeting in een 7-3 winst voor NTTC eindigde. Kwiek diende tenminste gelijk te spelen omdat anders NTTC met de eer zou gaan strijken. Martin Loef, Arnold Harskamp en Sebastiaan van Ommeren speelden voor wat ze waard waren. Het was Martin, die tenslotte in de negende partij aan de spanning een eind kon ma ken en het gelijkspel veilig stelde. WADDINXVEEN - Komende zaterdagmiddag om 6 uur, in de laatste wedstrijd van de competi tie, ligt de 44-jarige Waddinx veense rijschoolhouder Henk van Erk voor de honderdste maal in het doel van het inmiddels legen- i darisch geworden veteranen wa- terpoloteam van De Gouwe. Dit voor de waterpolosport propa ganda makende team heeft nu in zeven jaar 139 wedstrijden ge speeld, waarvan er slechts één werd verloren. De spelers draaien vol overgave mee en willen geen wedstrijd overslaan. Vanwege drukke werkzaamheden en andere aktiviteiten, Henk is onder andere hoofdklasse scheids rechter, wordt er wel eens een wedstrijd gemist. Toch hebben al enkele veteranen kans gezien om honderd maal uit te komen. Na Fred van den Bosch, Eef Overdam, Kees van Tilburg en Maarten van Bergen wordt Henk nu de vijfde man met zo’n bijzon der jubileum en hij wordt weer op de hielen gevolgd door Henny van den Bosch. De honderste wedstrijd van Henk i vindt zaterdag^ plaats in plaatsen voor verstandelijk gehan- WADDlWvEEN - De dinsdag- oclitend-dames (Dida’s) van de hockeyclub Waddinxveen worden met uitsterven bedreigd. De Dida’s dames van 30 jaar en ou der, die op dinsdagochtend met een gezellig elftal hockeycompeti- tie spelen, hebben dit seizoen te maken met twee dames die door blessures zijp uitgevallen en met ingang van het nieuwe seizoen (start september) gaan ook nog eeiis twéé dames verhuizen. De Dida’s waren met veertien men sen en nu zijn er dus nog maar tien over. Geen elftal meer! ’’Hebt u ooit gehockeyd en bent u op dinsdagochtend vrij of kunt u zich nog vrij maken? Dan bent u degene die zij zoeken om dit ge zellige team weer compleet te ma ken”, aldus de Dida’s in een op roep. Voor inlichtingen kan men bellen met Francine van Rooij, captain van de Dida’s, tel. 01828-12879. WADDINXVEEN - Het Waddinxveense ARW Bouwbedrijf BV (Arie Rehorst Waddinxveen) hééft het plan naar buiten ge bracht om op de hoek Kerkweg-Oost-Oranjelaan een aparte- mentencomplex te bouwen. Op die plek staat nu nog de sinds de Oudejaarsnacht van 1990 dichtgetimmerde villa, die tot dan be woond is geweest door Zuidplasbewoner A.P.C. Rehorst en zijn gezin. Het appartementencomplex is al een paar jaar in de pen. Het colle ge van B. en W. en de gemeente raad hebben over deze plannen tot nu nooit een oordeel gegeven., danwel toestemming verleend voor de realisatie van dit bouw werk. Het nu gepresenteerde bouwplan omvat 10 luxe vrije sector koop woningen naar een ontwerp van architectenbureau L. Roggeveen BV van de Tweede Bloksweg. Het appartementencomplex maakt vooralsnog geen deel uit van de plannen die B. en W. de zer dagen aan de raad hebben voorgesteld om aan de noordkant van de verkeersvrij te maken Kerkweg-Oost een overdekt win kelcentrum te bouwen. Boven de ze winkels zijn 18 luxe woningen gedacht. mille. De klokken zijn in iedere kleur, uitvoering en maat lever baar. Janmaat Klokken vindt zijn oor sprong 1948. De in januari 65 jaar geworden heer G.Th. Janmaat werkte toen als zelfstandig meu- belbeeldhouwer. Hij ging vervol gens ook teakmeubelen en ver lichtingsartikelen verkopen. De zaak werd in de loop der jaren verder uitgebouwd met de ver koop van Zaanse klokken. Sinds begin van dit jaar zwaaien Th. Janmaat (40) en zijn vrouw (37) er de scepter over Janmaat Klok ken, een vennootschap onder fir ma die een gewaardeerd lid is van de Stichting Meubelstad Wad dinxveen. Bij Janmaat Klokken werken 8 mensen. Het Waddinxveense be- het gerst meedóe't. Zij iL un h:c drijf levert ïn binnen- en buiten- J‘ *'-■ land gewaardeerde halffabrikaten voor de groothandel. Aan de Zuidkade worden zo’n 5.000 tot 7.000 kiekkasten gemaakt. Bij Janmaat Klokken wordt duidelijk dat het veelal onterecht is de klok als een sluitpost van het interieur te beschouwen. VRIJDAG 10 APRIL 20.00 uur: Da Capo. Semi klassie ke muziek. Presentatie: Jan Koor- engevel. 21.00 uur: ’t NieuwsCafé. Nieuws en actualiteiten uit de Waddinx veense regio. ZATERDAG 11 APRIL 00.00 uur: Dag Week Hallo Weekend. Presentatie: Peter Teu- nisse. 03.00 uur: Continue gouwe ouwe muziek. 07.00 uur: Stekker uit je wekker. Presentatie Gert Voogd. 09.00 uur: Ochtendniveau. Mark van den Heuvel. 11.00 uur: Hitherinneringen. Sa menstelling: Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 13.00 uur: Het Radio Spektakel. Presentatie: Ferry van Loon. 15.00 uur: Huis op je radio. Pre sentatie: Diederick Huizinga. Om 16.30 uur een interview met Es ther Tuley. 17.00 uur: Het Muziekcentrum, met om 17.30 uur sportjournaal met Menno Tamming. Presenta tie: Luuk van Dijk. 19.00 uur: Hitfront Danceable. Presentatie: Gert Voogd. 22.00 uur: Avonduren. Presenta tie: Ron Menke. ZONDAG 12 APRIL 00.00 uur: In ’t Holst van de Nacht. Presentatie: Ferry van Loon. 02.00 uur: Continue Gouwe Ouwe muziek. 08.00 uur: Non Stop Gospel Mix. 09.00 uur: Kerkuitzending. Ver zorgd door de Immanuelkerkge meente. 12.00 uur: RTW Klassiek. Presen tatie: Ben Evertse. 14.00 uur: Bon Voyage. Informa tie over reizen en recreatie met Kate Goudriaan. 15.00 uur: De Komische Noot. Conferences en muziek met Gert Frank van der Poel. 16.00 uur: RTW Sportcafe. Een programma van Andre de Knoop en Paul Aalbers. 18.00 uur: Jeugdloon. Presentatie: Ferry van Loon. 19.30 uur: Uitzending over de Stille Week door de Immanuel kerkgemeente. 20.30 uur: Trendy. Met onderwer pen voor en door jongeren. Pre sentatie: Natascha Adrienne. 21.00 uur: Xtra. Presentatie: Luuk van Dijk en Diederick Hui zinga. 22.00-24.00 uur: Avonduren. Pre sentatie: Ron Menke. 24.00: RTL-4 radio. muziekvereniging Concordia heeft zich volgens RTL-4 opgege ven voor het grote televisiespekta- kel van zaterdag 11 april op de commerciële zender. Het pro gramma van de Nationale Postco de Loterij. Joop van den Ende TV-produktie en de Stichting Sa menwerkende Muziekorganisaties Nederland wil proberen een ver- 01essures Z1JI) uiigevancu en mn melding te krijgen in .het Guin- ingang van het nieuwe seizoen ness Book of Records. w- Honderden muziekverenigingen gaan dan, op vele verschillende lo- katies in Nederland, om 16.00 uur ’s middags, gedirigeerd vanaf het RTL-4 scherm, een speciaal' door Piebe Bakker gearrangeerd muziekstuk spelen. Het heet 'De Nationale Bomen Mars’ en is ge baseerd op ’De Fanfare’ van Toon Hermans. RTL-4 besteedt uitge breid aandacht aan deze poging. Naast die poging om een vermel ding in het Guinness Book of Re cords te krijgen gaat de muziek vereniging Concordia ook nieuwe deelnemers werven voor de Natio nale Postcode Loterij. Van elke inleg geeft de Nationale Postcode Loterij 60 procent aan twaalf na tuurprojecten - in elke provincie één - van de Vereniging tot Be houd van Natuurmonumenten. Vandaar de titel van het te spelen nummer: ’De Nationale Bomen Mars’. Bovendien steunt de Postcode Lo terij de muziekverenigingen. Want zij kunnen bijvoorbeeld ex tra geldprijzen winnen voor de verenigingskas of voor de aan schaf van nieuwe uniformen of in strumenten. Inwoners van Waddinxveen en omstreken die niet benaderd wor den door een lid van de muziek vereniging kunnen toch deelne men aan de Nationale Postcode Loterij. Elke Nederlander krijgt een machtigingskaart op 8 of 9 april in de bus samen met een brief en het blad ’Buitenkans’ van de Nationale Postcode Loterij, dat in een oplage van 4.8 miljoen huis aan huis in Nederland ver spreid wordt. Door die kaart op de bus te doen wordt men deelne mer. Iedere nieuwe deelnemer maakt kans op één miljoen gul den. Het televisieprogramma begint al om 15.30 uur. Dan is er een con cert te zien dat een aantal mu ziekverenigingen op zaterdag 28 maart in Aalsmeer heeft gegeven. De verenigingen tonen wat ze al lemaal in hun mars hebben en la ten zien dat ze bewust kiezen om kwaliteitsmuziek ten gehore te brengen. Caroline Tensen neemt de presentatie hiervan op zich. Rond 16.00 uur wordt er live overgeschakeld naar Amersfoort waar het startsein wordt gegeven voor een unieke muziekhappe- ning: het grootste aantal muziek verenigingen ooit dat tegelijker tijd, verspreid over heel Neder land, dezelfde melodie speelt. Re alisering hiervan betekent een vermelding in het Guinness Book of Records. Duizend muziekvere nigingen hebben zich hiervoor al aangemeld. Presentator van dit live-gedeelte is Hans van der Togt. Als afsluiting van het driejaren plan verschijnt de compactdisc en wordt halverwege 1995 een jubi-’ leumconcert gehouden in de Beurshal. Hoogstwaarschijnlijk met medewerking van de Konink lijke Militaire Kapel en ook wor den solisten uitgenodigd. Het koor moet bij die gelegenheid ook in nieuwe kostuums zijn gestoken. Vooral de eerste fase van het drie jarenplan is een goed moment om nieuwe, jonge, leden op te nemen. Daartoe worden twee open repeti ties gehouden om maandag 13 en maandag 27 april, om 20.00 uur in de aula van ’De Groene Zijde’. Daarbij is het de bedoeling dat belangstellenden niet vrijblijvend komen luisteren, maar ook probe ren mee te zingen met een een voudig stuk. Wie interesse heeft kan dan drie maanden aspirant-lid worden en in die tijd ’op proef meedraaien. Daarna kan in overleg over toetre ding worden gesproken. Meer in formatie geeft desgewenst secre taris H. Bosman, tel. 01727-15230. WADDINXVEEN/GOUDA - Auto Baas houdt tot en met za terdag in Gouda (Antwerpseweg) en in Waddinxveen (Zuidelij ke Dwarsweg) een flitsende Nissan-autoshow met aantrekkelijke aanbiedingen en allerlei activiteiten. In Gouda is de showroom tijdelijk uitgebreid met een tent van 320 vierkante meter voor de nieuwe Nissan-modellen. Afgelopen zaterdag hield Auto Baas in Waddinxveen een kinder kennis met springkussen, draai molen, popcorn en suikerspinnen. Toen begon ook de aanbieding dat iedere koper van een nieuwe Nis san gratis ƒ750,- aan accessoires krijgt en een diner voor twee in restaurant ’t Baarsje. Auto Baas in Gouda haalt komen de zaterdag 11 april om 11.00 uur, 12.15 uur, 13.30 uur en 15.00 uur Nederlands beste tram polinespringers in huis met de Coca Cola Acrobatie Show. Tijdens deze show wordt het pu bliek door een keur van Neder lands beste trampoline springers getrakteerd op een werkelijk uniek schouwspel. Vanaf het dak van een vier meter hoge, speciaal gedecoreerde vrachtwagen voeren een viertal acrobaten op twee trampoline’s de meest sensatione le sprongen uit. Het repertoire kent vele variaties: trampoline synchroon oefeningen, dubbele en zelfs drievoudige - salto’s. Als onbetwist hoogtepunt geldt de onnavolgbare ’’Rapid Fire”, waarbij minimaal tien salto’s vlak achter elkaar worden gemaakt. WADDINXVEEN - Janmaat Klokken aan de Zuidkade vierde het afgelopen weekeinde dubbel feest. Vrijdagavond kreeg de heer G.Th. Janmaat uit handen van Waddinxvener G.Th.B. Mulleman namens de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland de legpenning en oorkonde uitgereikt als waar dering voor een bijna 45-jarig zelfstandig ondernemerschap. Za terdag was er open huis in het bedrijf en de winkel bij de St. Victorwijk. Janmaat Klokken heeft een ge slaagde ingrijpende verbouwing achter de rug, zo werd allerwege in grote advertenties gemeld. De winkel is maar liefst twee keer zo groot geworden en breidde uit van 40 naar 100 vierkante meter. Tevens is het assortiment moder ne en klassieke klokken (hangend en staand), barometers en muziek dozen aanmerkelijk vergroot. Velen uit Waddinxveen en omge ving maakten zaterdag tussen ne gen en vijf uur van de gelegen heid gebruik een kijkje te nemen in de heropende winkel en een be zoekje te brengen aan de klokken- fabriek. Janmaat Klokken, die iedere be zoeker een mooi boeketje meegaf,, bracht de bezoekers onder de aan dacht dat het rechtstreeks van de fabriek kopen veel goedkoper is, dat klokken gratis worden thuis bezorgd en dat er sprake is van 1 een uitgebreide collectie in prijs-, klassen tussen 69 gulden en 10 Auto Baas (Waddinxveen en Gouda) brengt komende zater dag in Gouda vier edities van de Coca-Cola Acrobatie Show met een aantal van Nederlands beste trampolinespringers. (Foto: Coca-Cola). I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, 2740 AH Waddinxveen. V Tel. 01828-10379. WOENSDAG 8 APRIL 19.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best. Nederlandstalige muziek met Frank Deurknop. 23.00 uur: RTL-4 radio WADDINXVEEN - De ee avond van de 2e editie van het be- drijfsvolleybaltournooi 1992, ge organiseerd door CVB Bahk/Be Fair-volleybal, zit er wee, jp. Er worden in totaal twee gespeeld waarvan vorige week woensdag de eerste. Op deze avond kwam de titelverdediger van de le editie bij de m teams in actie, te weten CS Engineer ing. In poule A werd dit team weer oppermachtig winnaar en stoomde de finale binnen. Nummer 2 werd Westnederland dat zich eveneens een plaatsje in de finale verwierf. De teams van drukkerij Van Til burg en de Goudsche Machinefa briek werden resp. 3e en 4e. In poule B werd het teajn van Bu- ropa verrassend le gevolgd; door een goed spelend team van; 8 Smit. De PTT en GMF. Gcuda 2 werden resp. 3e en 4e. In poule C was het de Genjeeme die alle teams achter, j zich Goede tweede werd hét tcahi van Asac wat voor het eerst meédeed. Buro Smit 2 en GMF Goiida 3 werden resp. 3e en 4e. Bij de heren-teams verdediger GMF Gouda wat ge lijk aan de bak moest, 1 >vc teams hebben dit geweten. forse overwinningen stoonx e GMF Gouda zo de finale binm. Goede tweede werd het team van de Gróhtmïj,’ dat'c'. oneens voor mee de teams yaii ^.oere (3e) Treffers en Tólgar (4e) achter Zich. Woensdag’ 8'a^>ftU'is1 de tweede voorronde gepland. Ookdeze avond start om 19.00 uur precies in sportzaal Groenswaard aan de Wingerd. Supporters ..zijn uiter aard van harte welkom.

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 25