GEMEENTE WADDINX VEEN Glazen balkons ouderenflats Vier woonwagen plaatsen Zuidplas Supermarkten tot half zeven open In Groenswaard 1 Voorspelling van G. van Ringelenstein: NMB Bank wordt ING Meer hulp ’’Zuidplas” Auto over de kop Wedde van wethouders omhooog ft GEMEENSCHA PPELIJK ANTENNE SYSTEEMBEDRIJF SPREEKUREN BOUW VERG UNNINGEN HINDERWET CHEMO-CAR IN WADDINXVEEN TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN 01820-16066 010-4362244 Zaterdag Behoefte 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 Supermarkten Enquete f RTW-RADIO A *1 Pagina 3 Woensdag 12 augustus 1992 Gouwebad ”De Sniep” (informatie) I nn Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. Uitbreiding F.M.-radiopakket Het radio-pakket van de Centrale Antenne Inrichting van de gemeen te Waddinxveen is uitgebreid met de radioprogramma’s van RTL 4 en Holland F.M.. De doorgifte vindt plaats op 102,0 Mhz - Holland F.M. en 104,1 Mhz - RTL 4.. AARD VAN HET BOUWPLAN: het oprichten van een transformatorstation Met de nieuwe Winkelsluitings wet zegt de overheid in te willen 01820-15767 01820-93511 01828-17613 Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Tijden en plaatsen De Chemo-Car stopt op de volgende tijden en plaatsen: 08.30-09.15 uur: Wijk Zuidplas, Zuidplashof, kringloophalte 09.20-09.50 uur: Wijk Zuidplas, Cirkelflats 09.55-10.40 uur: Bomenwijk, Winkelcentrum leplaan 10.45-11.15 uur: St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid 11.20-12.05 uur: Oostpolderwijk, Overtoom 12.50-13.30 uur: Centrum, Passage ingang Stationszijde 13.35-14.20 uur: Vondelwijk, Winkelcentrum Luifelbaan 14.25-15.10 uur: Groenswaard, Winkelcentrum Groensvoorde 15.15-16.00 uur: Willem de Zwijgerlaan, bij de markt Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Weekblad voor Waddinxveen Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen 14433 14433 14433 (toestel 159) 12570 Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Terinzagelegging ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op onderstaande aanvragen om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben positief te beschikken onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving: De heer A. Achterberg voor een tuinbouwbedrijf op het perceel 6e Tochtweg 7; De heer P.J. Stolk voor een tuinbouwbedrijf op het perceel G. van Dort Kroonweg 6; De heer J. Bos voor een landbouw- en veehouderijbedrijf op het perceel Noordeinde 40; De heer P.V.S. Moons voor een veehouderijbedrijf op het per ceel Henegouwerweg 104; De heer D. van Nieuwkoop voor een tuinbouwbedrijf op het perceel 6e Tochtweg 4a. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 13 augustus tot 28 augustus 1992 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen tot 28 augustus 1992 schriftelijk bij hun college worden inge diend door de aanvragers en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om ver gunning en hen die daartoe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Milieudienst Midden-Holland,nrs. 92-1086, 92-1774, 92-1775, 92-1776 en 92-1777. een gesloten verpakking aange- De vestigingsplaats van de super markten (bij stations, kantoorwij- ken, grote winkelconcentraties) speelt hierbij een heel belangrijke rol, evenals het karakter van de woonplaats waarin men zijn activi teiten ontplooid, zo is de verwach ting. In de non-foodsector is men waar schijnlijk niet erg gebaat bij ver lengde openingstijden door de week, maar naar verwachting wel bij verruiming op zaterdag. Win kels in de stadscentra zullen zeker van de gelegenheid gebruik ma ken op de laatste dag van de week tot zes uur ’s avonds open te zijn. Sectie Burgerzaken: 01820-28011 bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur Opmerkingen - Lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus en dergelijke kunnen worden weggegooid, nadat ze met water zijn omgespoeld, in de grijze container, danwel vuilniszak. - Ook de normale lampenbolletjes kunnen in de glasbak worden weg gegooid, spaarlampen en TL-buizen moeten bij de Chemo-Car wor den ingeleverd. - Goed geleegde verfblikken kunnen in de blikbak worden weg gegooid. spelen op de toenemende behoef te onder het publiek om na het werk boodschappen te kunnen doen. Vooral éénpersoons huis houdens en gezinnen waarvan de beide partners een betaalde baan hebben, hebben er baat bij als de winkels op doordeweekse dagen een half uur langer open zijn. De ondernemers in het midden- en kleinbedrijf waren aanvanke lijk weinig enthousiast over de verruimde openingstijden. Niette min is de verwachting dat vooral ondernemers in de levensmidde lensector redelijk veel gebruik zullen maken van de mogelijkheid de winkeldeuren tot half zeven ’s avonds open te kunnen houden. De succesvolle Waddinxveense supermarktondernemer is van plan de belangstelling van de con sument in de wijk Zuidplas met betrekking tot een sluitingstijd van half zeven mee te nemen in de eigen jaarlijkse consumente- WADDINXVEEN - Als gevolg van aquaplaning is maandagmid dag in het Gouwe-aquaduct een bestuurder van een Mercedes-per- sonenauto tijdens hevige regenval over de kop gegaan. Hij liep daar bij lichte verwondingen op. Een vrouwelijke inzittende moest naar het Groene Hart Ziekenhuis (Bleuland) worden vervoerd. De wagen, die op de vluchtstrook tot stilstand kwam, werd zwaar be schadigd. Regels - Bedrijven kunnen niet bij de Chemo-Car terecht. - u mag het chemisch afval absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten, ómdat dan eventueel kinderen ermee kunnen gaan spelen. - injectienaalden dienen in boden te worden Verzoek om tijdeljke vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van het perceel Zuidplaslaan (ongenummerd) hoek Zuidplashof, ten zuid oosten van de snackkiosk voor het tijdelijk plaatsen, voorbands voor een periode van 1 /i jaar, van een pizza-afhaal- en bezorgcentrum. De bouw zal niet in overeenstemming zijn met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan: Wijk Zuidplas 1980, 15e Uitwerking. Burgemeester en werthouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor de duur van genoemde periode vrijstelling te verlenen van het geldend bestem mingsplan. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter in zage met ingang van 13 augustus 1992 gedurende 14 dagen, tij dens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Be drijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Verleende bouwvergunningen BOUWPERCEEL: Junolaan (ongenummerd) WADDINXVEEN - Het gemeentebestuur is van plan vier nieu we woonwagenplaatsen te creëren in het nieuwe gedeelte van de woonwijk Zuidplas-extra, achter autobedrijf Van Leeuwen BV. Aan het Raadhuisplein wordt gemeend dat als de woonwagens daar eerder staan dan de huizen, hiermee vertragende bezwaar schriftenprocedures van nieuwe omwonenden voorkomen kun nen worden. Óp het nu nog wat geïsoleerde woonwagencentrum aan de Pater Jornaweg, dat in principe voldoet aan de rijksnormen, staan sinds Terinzagelegging aanvragen en stukken Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aan vragen om vergunning ingevolge de Hinderwet zijn ontvangen van: De directie van Diesel Danko B.V. tot het uitbreiden en/of wij zigen van de werkplaats met service-afdeling met een spuitwand op het perceel Coenecoop 12; Timmer- en Aannemingsbedrijf Cammeraat V.O.F. voor het oprichten en in werking hebben van een timmer- en aanne mingsbedrijf op het perceel Dorpstraat 76a; De directie van Van Noort Bedrijfsmiddelen B.V. om een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een trans portonderneming op het perceel Tuinbouwweg 22-A. De aanvragen en alle andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 13 augustus tot 13 september 1992 ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie uren. Tijdens genoemde periode kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij hun college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Besloten is geen openbare zitting te houden. Indien u uw be zwaren mondeling naar voren wilt brengen, kunt u hiervoor tot 3 september 1992 telefonisch een afspraak maken (tel. 01828-14433, toestel 116, de heer W. Kaandorp). Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwa ren hebben ingediend op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Milieudienst Midden-Holland, nr. 92-5326, 92-5567 en 92-5568. nenquete, die hij gewoontege trouw in september weer gaat houden. De van buiten geschilderde flats aan de Peter Zuidlaan en het Me vrouw Kuipers-Rietbergplants- open zullen worden voorzien van inbraakwerende voorzieningen. Deuren en kozijnen worden gere pareerd en vervangen. Bij vervan ging wordt tevens dubbel glas ge plaatst. In de in voorbereiding zijnde plannen past ook een afsluiting van de entrees in de flatgebouwen van de Stichting Waddinxveense Bejaardenhuisvesting aan de Peter Zuidlaan en het Mevrouw Kui- pers-Rietbergplantsoen, evenals het afsluiten van de bergingen. In het volgend seizoen zullen ook de keukenblokken worden ver nieuwd en zal er gekeken worden naar de toiletruimten, zoals de verplaatsing van (verhoogde) toi letpotten naar achteren, en de mo gelijkheden tot aanpassing van de doucheruimten. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) WADDINXVEEN - De Vereni ging Maatschappelijke Dienstve- relening Zuidplas heeft het ver slagjaar 1991 afgesloten met 308 hulpvragen voor gezinsverzorging in Waddinxveen, zo blijkt uit het pasverschenen beknopte jaarver slag in krantvorm. Eind 1990 was er sprake van be trokkenheid bij 297 hulpverle ningssituaties, waarbij er in de loop van vorig jaar 239 hulpverle ningssituaties bijkwamen. In dat verslagjaar konden 228 verzoeken worden afgewikkeld, zodat er eind 1991 in totaal 308 resteerden. In zijn algemeenheid stelt de Ver eniging Zuidplas, die in Waddinx veen in het Anne Frank-centrum is gehuisvest en die een hoofdkan toor heeft in Nieuwerkerk aan den IJssel, dat de hulpverlenings situaties in 1991 complexer en zwaarder zijn geworden. Van de werkers wordt een steeds grotere flexibilietti gevraagd. In 1990 was de gezinsverzorging van de Vereniging Zuidplas werk zaam in 1.742 situaties. In 1991 was dat 1.864 situaties. Een dui delijke toename van het aantal hulpverleningssituaties. In Zevenhuizen-Moerkapelle was eind 1990 sprake van 46 hulpver leningssituaties. Vorig jaar kwa men er 29 verzoeken bij. Omdat er in het verslagjaar 32 verzoeken werden afgehandeld was de stand eind 1991 43. DEN HAAG/ WADDINX VEEN - Minister drs. C.I. Dales van Binnenlandse Zaken heeft in een circulaire aan de gemeente meegedeeld dat de wedden van de drie Waddinx veense wethouders per 1 april 1992 en per 1 januari 1993 zijn aangepast. In de inwonersklasse 24.000- 40.000 inwoners (waarin Wad dinxveen met ruim 25.000 in woners valt) zijn de normbe dragen voor de wethouders op jaarbasis per 1 april 1992 be paald op f 87.900,- en per 1 janauri 1993 op f 88.776,-. Dit alles betekent dat de jaar wedde van de wethouders dit jaar met 3% omhoog gaat en volgend jaar met 1%. Voorts is er in oktober 1992 zowel voor het overheidspersoneel als voor politieke ambtsdragers een eenmalige uitkering te ver wachten ter grootte van 6% van het feitelijk salaris over de maand september 1992. In de gemeentebegroting voor 1992 heeft Waddinxveen voor B. en W. en voor de burge meester een geraamd totaalbe drag (ter belemmering van hin derlijke publikaties over indivi duele verdiensten) opgenomen van f 513.693,-. De representa tiekosten zijn in twee jaar tijd teruggebracht van f 83.260,- naar f 35.700,-. In Waddinxveen kost het alge meen bestuur (gemeenteraad, raadscommissies, B. en W, burgemeester, functionele en territoriale commissies, be stuurlijke samenwerking en re presentatie) dit jaar naar ver wachting f 932.092,-. Met het bestuursapparaat (per soneel, gemeentehuis, algeme- iven, activiteiten, alge estuurlijke zaken, toe- op en invordering van plaatselijke belastingen) zal dit jaar f 7.081.059,- gemoeid zijn. Bij elkaar is dat ruim acht miljoen gulden (f 8.013.141,-). Aan inkomsten zijn in dit be grotingshoofdstuk f 766.128,- voorzien, zodat f 7.247.023,- aan uitgaven resteert. Plusmarkt Riwa-eigenaar G. van Ringelenstein. (Foto: Archief - Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Op initiatief van de Stichting Waddinx veense Bejaardenhuisvesting worden de komende tijd de flats aan de Peter Zuidlaan en het Mevrouw Kuipers-Rietbergplant- soen voorzien van glazen balkons. Bij welslagen van dit experi ment zullen ook de ouderenwoningen aan het Jan van Bijnenpad (Anne Frank-centrum) eenzelfde operatie ondergaan. Met het vervangen van de balkon platen door doorzichtige platen van glas en kunststof krijgen de ouderen straks een veel beter uit zicht, bijvoorbeeld op de Pette- plas, zo leert een proefplaatsing. De glazen balkons zijn volgens de bewoners een schot in de roos. Jammer is alleen dat er aan de balkonplaten op de eerste etage van beide flatblokken uit een oog punt van architectuur en kosten niets gedaan kan worden. Het glazen balkon-project naar een ontwerp van het Waddinx veense architectenbureau Treffers en Polgar BV (Middelburgseweg) is telkens voor overleg aan de or de geweest in de bewonerscom missies. In Rotterdam en Capelle aan den IJssel is door de bewo ners zelfs naar het effect van de glazen balkons gekeken. De Stichting Waddinxveense Be jaardenhuisvesting is de huisbaas van de flats voor ouderen in Groenswaard 1. De flats aan het Jan van Bijnenpad zijn nu ruim 21 jaar bewoond en de flats aan de Peter Zuidlaan (met uitzicht op de Petteplas) en het Mevrouw Kuipers-Rietbergplantsoen zijn ruim 16 jaar bewoond. ”Wij verwachten dat dit betekent dat de komende jaren naast het normale onderhoud extra onder houd en zelfs vernieuwingen en verbeteringen noodzakelijk zijn”, aldus het stichtingsbestuur dat bestaat uit mevrouw L.M. Ooster- broek-Waagmeester (voorzitter), C.C. van der Klauw (secretaris), J. Havenaar (penningmeester), mevrouw A.H. den Haan, M.E. Mulder, T. Ververs, A.M. Zwam- born. Inmiddels zijn de cv-installaties van alle flats in 1990 en 1991 ver vangen. Ook de zogenaamde kop- gevels van de flat aan het Jan van Bijnenpad zijn geheel hersteld. Aan het Jan van Bijnenpad zijn in de eerste helft van dit jaar de gan gen en de trappenhuizen opge knapt. De deuren zijn licht van kleur geworden, de deurposten antracietkleurig en de boodschap- penkastjes steenrood. De plafonds zijn vernieuwd en hebben een in gebouwd verlichtingssysteem ge kregen waardoor het licht ver deeld wordt. Er is voorts vaste vloerbedekking gekomen in de gangen en de lift- hallen, mede om het geluid van voetstappen te dempen. Huurders mogen in de portalen nu niet meer hun vochtige vuilniszak neerzetten, terwijl er ook aan het neerzetten van planten een einde is gekomen. Huisdieren moeten buiten worden uitgelaten. WADDINXVEEN - Als in Waddinxveen de supermarkten van Albert Heijn (Koningin Wilhelmi- naplein) en Basismarkt (Nesse) inderdaad vanaf januari 1993 doordeweeks tot half zeven ’s avonds open zullen blijven, dan zullen de andere supermarkten in dit Gouwedorp beslist volgen. Dat is de duidelijke verwachting van Waddinxvener G. van Ringe lenstein, die sinds 1989 de Plus markt Riwa exploiteert in het winkelcentrum Zuidplas. De oud-voorzitter van de plaatse lijke middenstandsvereniging, die over de mogelijke nieuwe slui tingstijden in de food-sector nog geen overleg met anderen heeft gepleegd, plaatst echter achter de noodzaak om in Waddinxveen van maandag tot en met vrijdag tot half zeven open te zijn wel de no dige vraagtekens. ’’Open zijn tot half zeven heeft meer nadelen dan voordelen. Je ziet nu al dat het elke dag na half zes minder druk wordt in de su permarkt. De medewerkers zullen later thuis zijn en daardoor een kortere avond tot hun beschikking hebben. Maar als er een behoefte op dit punt blijkt te bestaan vol gen mijn collega’s en ik natuurlijk zeer zeker de landelijke trend”, aldus de heer Van Ringelenstein. Op vrijdag 14 augustus a.s. kunt u het bewaarde klein chemisch af val, persoonlijk aan de Chemo-Car afgeven. Indien dit niet moge lijk is kunt u wel: het chemisch afval bewaren tot de volgende inzameling: te weten: 9 oktober, 11 december; uw buren of kennissen vragen om het klein chemisch afval te brengen/af te geven; u kunt het ook op werkdagen brengen naar de gemeente- werf, adres Noordkade 48, openingstijden 08.00-12.00 uur en 13.00-16.00 uur. Voorkom dat chemisch afval ontstaat - houd bij aankoop van producten al rekening met het voorkomen van chemisch afval: zoek alternatieven vervangende niet chemische producten; gebruik alleen minder schadelijke producten (bijvoor beeld verf op waterbasis, gebruik oplaadbare batterijen); - hergebruik oplosmiddelen: laat verontreinigingen (bijvoorbeeld verf) in oplosmiddelen en dergelijke bezinken; de schoonmaakver- dunning kan zo meer dan eens worden gebruikt; - laat zo min mogelijk van een product in de verpakking achter. Zorg vuldig geleegde verpakking is geen chemisch afval (bijvoorbeeld le ge verfblikken, spuitbussen). Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I l 2740 AH Waddinxveen. J Xi Tel. 01828-10379. Kortgeleden meldde het blad voor de levensmiddelenhandel, Distri- food, dat de 600 filialen van Al bert Heijn en de 450 supermark ten van de Vendex Food Group (Edah, Dagmarkt, Basismarkt, Torro) per 1 januari 1993 de win keldeuren tot half zeven ’s avonds open zullen houden. Daarop lieten Dirk van den Broek, De Boer Winkelbedrijven, Konmar en Nieuwe Weme en de zelfstandige supermarktonderne- mers van C1000, Super en Spar weten ook gevolg te zullen gaan geven aan de verruimde openings tijden. Op zaterdag zal AH in ieder ge val geen gebruik maken van de mogelijkheid die de nieuwe Win kelsluitingswet biedt om tot 18.00 uur open te zijn. De totale ope ningstijd mag overigens de 55 uur per week niet overschrijden. Volgens Albert Heijn zal de klant ook bij de franchisenemers van de AH-formule langer terecht kun nen. Dat zou betekenen dat een meerderheid van de Nederlandse supermarkten tot half zeven open is. 1990 14 woonwagens en 14 toilet- blokken. Dat is inmiddels te weinig, want ook in deze woongemeenschap willen jongeren zelfstandig gaan worden, komen er echtscheidin gen voor en bestaat er behoefte aan ’’verhuizen”. Na afwijzing in de loop der jaren door de provincie Zuid-Holland van een aantal beoogde lokaties binnen de bebouwde kom in de St. Victorwijk en de Vondelwijk is het oog gevallen op de Zuidplas als een beperkte uitbreiding van de woonwagencentra aan de On derweg en de Pater Jornaweg. Van de woonwagenlokatie Zuid plas, inmiddels bekeken door een lokatieteam, moet het gemeente bestuur nog een definitief voorstel tot aanwijzing maken dat ter goedkeuring bij het college van Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland moet worden ingediend. De lokatie voldoet aan de daaraan te stellen bereikbaarheidseisen en de aanwezigheid van scholen en winkels in de nabije omgeving. Het realiseren van een nieuw woonwagencentrum van beperkte omvang is al geruime tijd aan de orde. Inmiddels zijn er op het centrum aan de Pater Jornaweg tusseen een deel van de bewoners samenlevingsproblemen ontstaan. Vertegenwoordigers van de ge meente en woonwagenbewoners ruziën verbaal met elkaar over de ontstane situatie, die het gevolg van laksheid zou zijn. Over de loslippigheid van het pro vinciaal bestuur tegenover een woonwagenbewoner heeft het col lege van B. en W. inmiddels een boze brief aan GS in Den Haag doen schrijven, die de woonwa genbewoners op hun beurt weer als beledigend en grievend erva ren. In het schrijven rept burgemees ter C.M. van der Linden onder andere over de ’’denkwijze en me ningsuiting” van woonwagenbewo ners, die het niet goed mogelijk zou maken hen daadwerkelijk té informeren over de stand van za ken. WADDINXVEEN - ING Bank wordt de nieuwe naam van de Ne- derlandsche Middenstandsbank aan de Kerkweg-Oost. De blauwe spandoeken op de ge vel van de oude villa en over de reclamezuil daarvoor in het cen trum van Waddinxveen spelen daar op is. De NMB Bank heet voortaan ING Bank als gevolg van de fusie tussen NMB Postbank en het ver zekeringsconcern Nationale-Ne- derlanden, die nu samen Interna tionale Nederlanden Groep (ING) worden genoemd. Ook de Waddinxveense vestiging aan de Kerkweg-Oost zal als ge volg daarvan wqorden voorzien van nieuwe naamborden. De Post bank aan de overkant gaat gewoon als Postbank verder. WOENSDAG 12 AUGUSTUS 19.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best. Nederlandstalige muziek met Frank Deurknop en Ronald Geurts. VRIJDAG 14 AUGUSTUS 20.00 uur: Da Capo. Semi-klassie- ke muziek. Presentatie: Jan Koo- rengevel. 21.00 uur: ’t Nieuws Café. Nieuws en aktualiteiten uit de Waddinxveense regio. ZATERDAG 15 AUGUSTUS 00.00 uur: Dag week Hallo week end. Presentatie: Paul Aalbers. 02.00 uur: Continue gouwe ouwe muziek. 07.00 uur: Stekker uit je wekker. Presentatie: Gert Voogd. 09.00 uur: Ochtendniveau. Pre sentatie: Mark van den Heuvel. 11.00 uur: Hitherinneringen. Sa menstelling: Ed Schuurman Gerben van Kruistum. 13.00 uur: Het Radio Spektakel. Presentatie: Ferry van Loon. 15.00 uur: Huis op je Radio. Pre sentatie: Ron Sol. 17.00 uur: Het Muziekcentrum. Presentatie: Luuk van Dijk. 19.00 uur: Hitfront Danceable. Presentatie: Gert Voogd. 22.00 uur: Avonduren. Presenta tie: Peter Teunisse. ZONDAG 16 AUGUSTUS 00.00 uur: In ’t Holst van de Nacht. Presentatie: Ferry van Loon. 02.00 uur: Continue gouwe ouwe muziek. 08.00 uur: Non top Gospel Mix. 09.00 uur: Kerkuitzending. Ver zorgd door de Rooms-Katholieke Kerk. 12.00 uur: RTW Klassiek. Presen tatie: Ben Evertse. 14.00 uur: De Zomerstop. Geva rieerd programma met regio- informatie. 18.00 uur: Jeugdloon. Presentatie: Ferry van Loon. 20.00 uur: Xtra. Presentatie: Luuk van Dijk en Diederick Hui zinga. 22.00-24.00 uur: Avonduren. Pre sentatie: Peter Teunisse.

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 3