Kinderweek in buurtcentrum JEANS HOUSE GREENFIELD CO G/M7/S FILM krijgt u van ons bij ontwikkelen en afdrukken van uw kleurenfilm va. f 0,85 1991 Bevestigt stabiele en lichtgroeiende lijn TE GEKKE PRIJZEN 35.- 75.- 50.- 79.- 40.- 75.- Fotocolorshop AARKADE 6 Open dag nieuw kinder dagverblijf tl Voorlaatste (31e) plaats bij Olympisch snelwandelen i V III KERKDIENSTEN BURGERLIJKE STAND MEDISCHE DIENSTEN^ f KLACHTEN BEZORGING WADDINXVEEN: Blouses 80.- Zomerjacks 179.- 100.- Jeans Spijkerjack nu Blouses 80.- 2 voor Kerkweg 199 Oost - naast afrit Hefbrug 2741 HE Waddinxveen Tel. 01828-11173 ALPHEN A/D RIJN Broeken (dames) (rood, groen, kakie) 59.95, 2 voor1OO.- Diepe dalen Ledenbei ang Automatisering Commercieel Saamhorigheid COLOPHON T Pagina 7 Woensdag 12 augustus 1992 Weekblad voor Waddinxveen Rabobank had een bevredigend jaar De twee vaste leidsters Sandra Timmermann (links) en Astrid Overes (met baby Fia van der de Beukenhof. (Foto: Sjaak Noteboom). Harold van Beek 16 AUGUSTUS KERK KERK Calvijn-MAVO, i Het was een gezellige boel tijdens de ’’kunstenaarsweek” i i I I Gehuwd: Bontenbal, D. en van der Hek, S.; Voorthuijzen, L. en den Dekker, I.N.; van der Stroom, J. en Heeren, E; Duson, C.H.A. en Plaisier, J.M.; Walta, A.C.P. en Flink, K.M. Dienstdoende verloskundige: Boskoopse apotheek, Burgemeester Colijnstraat 71, Boskoop, tel. 01727-17834. ZATERDAG 15 EN ZONDAG 16 AUGUSTUS Voor de praktijk van de huisartsen Van Heel, Siemons, Hertogh en Wilms (groep I) heeft dienst: Arts: G. Siemons, Mozartlaan 2-4. tel. 12676. Voor de praktijk van de huisartsen Blom, Glaser, Van der Linde, Hemminga en Vreeken (groep II) heeft dienst: Arts: J.J. Alberts, Jacob Catslaan 1, tel. 12112. Dienstdoende apotheek: F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255. GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groensvoor- de: 9.30 uur ds. P.A.C. Bongers 17.00 uur ds. Th. de Kok, Rotterdam REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur ds. J. van Rossum, Leidschendam ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade Eucharistieviering op zondag: 9.30 uur, woensdag: 19.00 uur Ontmoetingskerk, Groensvoor- de: Eucharistievieringen op zater dag: 19.00 uur, zondag: 11.15 uur, dinsdag: 9.00 uur, don- derdag: 9.00 uur. Elke tweede vrijdag van de maand: 10.00 uur. JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespre king CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat: 9.30 uur ds. N. van der Want 17.00 uur ds. N. van der Want Elke woensdagavond: 19.30 uur ds. N. van der Want RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Zuidhonk, Zuidplaslaan 10.00 uur samenkomst OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfaterkapel, Molenwerf- straat: 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. H.G. Koekkoek WADDINXVEEN Op woens dag 19 augustus houdt het nieuwe kinderdagverblijf van de Stich ting Kinderopvang Humanitas, dat afgelopen maandag in De Bonkelaar aan de Beukenhof offi cieel van start is gegaan, tussen 14.00 en 19.00 uur een open dag, zo laat teamleidster Sandra Tim merman (tel. 01828 - 17272) we ten. Het kinderdagverblijf is van start gegaan met de opvang van kinde ren in de leeftijd van 0 t/m 4 jaar. Indien in augustus blijkt dat er behoefte is aan opvang van kin deren van 4 t/m 12 jaar, dan wordt hier een aparte groep voor gestart. Weekeinddienst dierenarts: J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 01828-12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Driewegplein 8, Gouda, tel. 01820-11215). C. de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bernhardlaan 17, tel. 10462 (bij afwezigheid dierenarts C. Moons, tel. 01829-2568). zilver lopende Pool Robert Kor- zenowski uit de wedstrijd worden gehaald. Een snelwandelaar moet namelijk altijd contact houden met de grond. Bovendien heeft hij de knie van het ondersteunende been altijd gestrekt op het moment dat dat been in verticale positie ver keert. Is dat niet het geval, dan volgt diskwalifikatie. Vandaar dat bijzonder heup- en rompwiegend waggelloopje, dat zondagavond een zeer komisch onderdeel van de sfeervolle slui tingsceremonie van de Olympi sche Zomerspelen in Barcelona. De in Amersfoort werkende com- putersysteemontwerper uit Wad dinxveen ging in Barcelona hoe dan ook door diepe dalen. Het zweet gutste van zijn dodelijk ver moeide en uitgewoonde lichaam. Zelden heeft Harold van Beek, die sinds zijn 15e aan atletiek doet (hardlopen, triathlon en snel wandelen over 20 en 50 kilome ter) zo diep in zijn reserves moe ten tasten, want al na de ongeloof lijk zware eerste 10 kilometers verkeerde hij in grote moeilijkhe den. Hij liep niet soepel, zag ver- WADDINXVEEN - De Coöperatieve Rabobank Waddinxveen BA kijkt terug op een bevredigend jaar. Dat schrijft het bestuur in het pasverschenen Verslag 1991, dat de leden van de’ bank tij dens de op dinsdagavond 25 augustus om acht uur in café-res- taurant-hotel ”De Unie” aan de Kerkweg-Oost te houden 89e al gemene vergadering kunnen vaststellen. GEREFORMEERDE (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage: 8.30 uur ds. L.S.K. Hoogen- doorn 14.45 uur ds. L.S.K. Hoogen- doorn De stabiele Rabobank Waddinx veen telt 2.097 leden, 15.356 spaarrekeningen, 1.049 leningen en 8.155 rekeningen-courant. De bank beschikt over 212.369.000 gulden aan toevertrouwde midde len, waarvan 150.443.000 gulden is uitgezet. De netto-winst be droeg vorig jaar 261.678 gulden. Bij de Rabobank Waddinxveen verheugde de verzekeringsbemid- deling in 1991 zich in weer in een verdere toename. De verkoop van vakantiereizen groeide eveneens, vooral op het gebied van vliegrei zen. De Rabobank Waddinxveen regelde in 1991 voor ongeveer 2.000 personen een vakantie. De bank wordt geleid door direc teur A.J. Ammerlaan uit Zeven huizen, die al een kwart eeuw bij de Rabobankorganisatie in dienst is, en door onderdirecteur J.W. Groeneveld. De afdelingshoofden zijn P.F. Trapman (Bedrijven) en R. Krins (Particulieren). Bij de Rabobank Waddinxveen bedraagt het aantal personeelsleden, omge rekend naar mensjaren, 51 Het Rabobankbestuur wijst erop dat voor een coöperatieve krediet- organisatie het behartigen van het ledenbelang vanzelfsprekend cen traal staat. ”Het nastreven van onze coöpera tieve doelstelling - scherpe tarie ven en gunstige voorwaarden voor bedrijfsfinancieringen - blijft daarbij voorop staan”, aldus het bestuur, dat bestaat uit G. van Ringelenstein (voorzitter), J.B. Veldwijk (secretaris) en J. Rook er. LEGER DES HEILS Immanuëlkerk, Prins Beatrix- laan 15.00 uur samenkomst (elke laatste zondag van de maand) jongerencentrum De Bonkelaar aan In de distributiefilosofie van de Rabobankorganisatie spelen auto- maatbediening en elektronisch bankieren een steeds grotere rol. Het belangrijkste distributieka naal wordt echter gevormd door de kantoren en medewerkers van de plaatselijke Rabobanken. Om beter te kunnen inspelen op de vraag naar kwalitatief hoog waardige dienstverlening is op Vanaf 1991 participeert de Rabo bank Waddinxveen in het bancai re samenwerkingsverband ”De Kring”. Tezamen met de zuster- banken uit Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek, Bleiswijk, Nieu- werkerk aan den IJssel, Noot dorp, Pijnacker en Zevenhuizen- Moerkapelle zullen er pr-activitei- ten worden ontwikkeld, waarbij enerzijds het economisch aanzien van het gebied ”De Kring” wordt versterkt en anderzijds wordt in gespeeld op de behoefte van de leden en de cliënten. ”Ook de ontwikkelingen in onze gemeente worden door ons nauw lettend gevolgd. Als coöperatieve bank zijn wij immers nauw be trokken met het wel en wee van ons dorp”, aldus het bankbestuur, dat in het afgelopen jaar een aan tal belangrijke evenementen heeft gesteund om de saamhorigheid in de Waddinxveense gemeenschap te stimuleren. In de beginfase is er gekozen voor een gemengde groep waar zowel baby’s, dreumesen en peuters in opgevangen worden. Er zijn nu 12 kindplaatsen beschikbaar, wat op vang biedt voor 25 4 30 kinderen omdat niet alle kinderen 5 hele dagen zullen komen. De groep Er op geattendeerd wordt dat de marktomstandigheden waarin de Rabobankorganisatie in Neder land opereert sterk zijn veran derd. Het grote aantal bancaire partijen is gedaald. Dit heeft in 1991 geleid tot verscherping van de concurrentie. Voorts was er het afgelopen jaar sprake van een aanmerkelijke af zwakking van de economische groei in Nederland en daarbuiten. Desondanks vertraagde de toena me van het activiteitenniveau van de Rabobankorganisatie niet of nauwelijks. De financiering van het midden- en kleinbedrijf verliep naar wens. De positie als brede financiële dienstverlener kon verder worden verstevigd. door diepe dalen schikkelijk af en moest zich tel kens oppeppen. Toen de enige Nederlandse deel nemer aan het snelwandelen op de 50 kilometer sinds 1936 (Anton Toscani werd in Berlijn 10e in 4.43.00) de 40 kilometer had be reikt dacht hij zelfs serieus aan opgeven. ”De temperatuur was bij de start om half aéht al behoorlijk hoog. Gelukkig heb ik veel kunnen drin ken. Echter, tijdens deze zware wedstrijd ging ik mezelf in de maling nemen door de wedstrijd op te delen in partjes van 10 kilo meter”, keek Harold van Beek met verslaggevers van de landelij ke pers en het ANP in Barcelona terug op het door hem gepropa geerde snelwandelen (met bijbe horende ingewikkelde technieken) van de 23e Olympische Zomers pelen. ’’Tussen de 30 en 40 kilometer ging het weer lekker. Op 40 kilo meter dacht ik niettemin serieus aan opgeven, want ik stond bijna stil. Ik had niet gedacht al zo vroeg in de wedstrijd dieptepun ten tegen te komen. Mijn linker schoen klemde ineens enorm en mijn pezen deden pijn. Ik wilde mijn schoen losmaken, maar wan neer je dat doet, kom je helemaal nooit meer in je ritme”. ”Ik ben dus gewoon met de pijn doorgelopen, want ik dacht op dat moment alleen maar aan uitlopen. Iedere keer telde ik een ronde af en hield me dan voor: dan mag je de berg op. Gelukkig stonden col lega’s en clubgenoten van de Rot terdamse Wandelsport Vereniging (RWV) langs de weg. Zij hebben me echt gesteund. De klim naar de Montjuic viel me uiteindelijk mee. Je komt dan eventjes in een ander ritme en je ziet bovendien het stadion”. De in Nieuw-Zeeland opgegroei de ambitieuze en bescheiden Waddinxvener is als beste Neder landse snelwandelaar een ervaring rijker geworden. Na allerlei wed strijden in Nederland, in diverse Europese landen en op Gemene- best-niveau deed Harold van Beek nu ook mee aan de Olympische, Zomerspelen. Na deelname aan dit onvergetelij ke evenement (Harold van Beek woonde van het begin tot het ein de in het Olympisch dorp) maakt hij zich nu al weer gereed voor een nieuw evenement in 1993: de World Games in Mexico, het Mekka van de snelwandelaars, want in dat land is - evenals in het GOS en in Italië - deze tak van atletiek welhaast tot een soort dans verheven. De Rabobankorganisatie voert naar de mening van het Waddinx veense bestuur een alert comerci- eel beleid. De integratie van de verzekeraar Interpolis in de orga nisatie en de samenwerking met Robeco passen bij de ambitie om een breed en geïntegreerd pakket van financiële diensten en produk- ten te kunnen aanbieden op basis van het Allfinanz-concept. ”We staan nog maar aan het be gin van de verdere ontwikkeling, waarbij lenen, sparen, verzekeren en beleggen in allerlei produkt- combinaties worden samenge bracht om aldus nog beter aan de cliëntenwens te voldoen”, meent het bestuur. Het verzekeringsbedrijf speelt bij de Rabobank een belangrijke rol bij het ontwikkelen van een geïntegreerd pakket van financië le dienstverlening. Ook voor dit onderdeel gelden coöperatieve doelstellingen. Voor alle bedrijven - in de agrarische sector en daar buiten - worden in het schadebe- drijf zo laag mogelijke premies nagestreefd. Dit wordt gerealiseerd door onder meer pakket- en combinatiekor tingen. Voor de Rabobankorgani satie wordt zowel op het gebied vanbedrijfsverzekeringen als van de particuliere verzekeringen een meer vooraanstaande positie in de verzekeringsmarkt beoogd. Hiertoe blijft samenwerking met andere coöperatieve verzekeraars een nadrukkelijke beleidsdoelstel ling. In dat kader past ook de aan kondiging van het streven naar een gelijkwaardige fusie tussen ACVB (Avéro - Centraal Beheer) en Interpolis. Het afwisselende dagprogramma van schilderen, theater, muziek, zang en dans omvatte ook een heuse theatermiddag in het cen trum voor kunstzinnige vorming Kreater aan de Kerkstraat. De kunstenaarsweek, met optre dens van een kleurentovenaar en Kettie de Clown en Dodo werd vrijdagmiddag afgesloten met een presentatie door de deelnemende kinderen voor ouders, vrienden en belangstellenden. Het resultaat van alle activiteiten oogstte veel bewondering en waaiderng. Er was elk dagdeel ruimte voor deelname van 60 kinderen, die een eigen bijdrage van één gulden Ondertrouwd: Steggink, E.H.H. en Molenaar; L., Ottevanger, M.P. en Hempel, S.I.M.; Verhoef, R. en van den Broek, N.H.; Best, R.L. en Hodes, A.; Minnes, L.M. en E.F. Kronenburg; De Freitas, D.A. en Ubaghs, P.L.E.C.W.; van Wijk, A. en van Willigen, R.; Bosch, J. en van der Bijl, J.A. Mededeling: De regeling ’’medische weekeinddienst” is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken ge maakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoed gevallen bereikbaar. GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur leesdienst 15.30 uur ds. D. Rietdijk Donderdag 20 augustus 19.30 uur ds. Th. van Stuy- venberg CHRISTELIJKE GEREFORMEERDE BOSKOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79: 9.30 uur ds. M.J. Oosting 19.00 uur ds. M.J. Oosting WADDINXVEEN/BARCELONA - Snelwandelaar Harold van Beek (30) kijkt in zijn woning aan de Wingerd in Waddinxveen terug op een onvergetelijk Olympisch optreden tijdens het snel wandelen voor mannen over 50 kilometer. Na 24 rondjes van 2 kilometer aan de voet van de Montjuic in de straten van het Spaanse Barcelona kwam de Waddinxvener met een Nieuwzee- wordt begeleid door 2 vaste leid sters. Het dagverblijf is elke werkdag open van 8.00 tot 18.00 uur met uitzondering van de offi ciële feestdagen. Naast de algemeen toegankelijke kindplaatsen zijn er plaatsen gere serveerd voor bedrijven die voor eigen medewerkers kindplaatsen willen inhuren. De open dag is bedoeld voor ieder die belangstelling heeft in het kin derdagverblijf (ouders, bedrijven en andere belangstellenden). Op deze dag is er gelegenheid om in formatie in te winnen, kennis te maken en om een kijkje te nemen in het dagverblijf. Tevens kunnen er kinderen aangemeld worden. ’’Hierbij vormen de plaatselijke, zelfstandige banken het hart van de Rabobankorganisatie. Lokaal worden de leden voorzien van le ningen en kredieten die primair worden gefinancierd uit middelen die door diezelfde lokale gemeen schap aan de bank zijn toever trouwd”, licht het bestuur toe. De groei van de kredietverlening noemt de Rabobank Waddinx veen goed. De groei van de inge legde spaargelden bleef iets ach ter bij de verwachtingen. Door een relatief hoge rente voor korte termijnen was er veel belangstel ling voor deposito’s. Mede hier door liep de gemiddelde verkrij- gingsprijs van de middelen verder op. Hierbij was het niet mogelijk om het coöperatieve produkt bij uit stek, de variabelrentende lange le ning, even scherp te prijzen als in 1990. Afgezet tegen de maktomstandig- heden konden echter ook in 1991 aan de leden-ondernemers van de Rabobank Waddinxveen relatief gunstige tarieven worden gebo den. Het gemiddelde rentepercen tage lag slechts 0,7%-punt boven het tarief waartegen de Neder landse staat zich financierde. plaatselijk niveau in veel gevallen gekozen voor schaalvergroting. Als gevolg van deze keuze neemt het aantal plaatselijke Raboban ken door fusies nog steeds af. In 1991 met ruim 60 tot minder dan 800 banken, die gezamenlijk 2.100 kantoren hebben. Naast het distributiebeleid speelt ook de rationalisatie van de dienstverlening een belangrijke rol. Een voorbeeld van rationalisa tie is het streven van de Rabo bank om het betalingsverkeer kos tendekkend te maken. In 1990 introduceerde de Rabo bank maatregelen in het zakelijke betalingsverkeer. Het doel van de maatregelen is onder meer de kos ten van het betalingsverkeer te la ten dragen door degenen die deze kosten veroorzaken. Tot nu toe werden deze kosten, ten onrechte volgens de bank, vooral ten laste van de rente ge bracht. Door het elimineren van deze ’’kruissubsidiëring” kan de Rabobank in de toekomst zowel voor betaalrekeningen als ook voor sparen en lenen de best mo gelijke rentetarieven bieden. Het resultaat van deze en andere inspanningen moet zijn dat een zo efficiënt mogelijke bedrijfsvoe ring wordt bereikt. Hiervoor is ook een grote betrokkenheid van de Rabobank-medewerkers nood zakelijk. Alleen met de inzet van allen kunnen de coöperatieve doelstellingen - het behalen van zoveel mogelijk voordeel voor de eigen leden - inhoud krijgen. Een aspect van de plaats als coö peratieve Rabobank in Waddinx veen en omgeving komt tot uit drukking bij de voorlichtingsacti viteiten over financiële en bancai re aangelegenheden. Er werden in 1991 diverse seminars georgani seerd voor zowel bedrijven als particulieren. Door de leden en cliënten werden zeer gewaardeerd de bijeenkom sten die door de Rabobank Wad dinxveen werden verzorgd op het gebied van telebanking, betalings verkeer, fiscale aspecten bij be leggingen alsook de informatie avond, welke in samenwerking met enkele accountants en het lo kale notariaat werd gehouden. G Geboren: Akke Hendrika, d.v. K.L. den Haan en H. Duijzer; Leo- nie Lianne, d.v. J.E. Heikens en P. van Limpt; Bruny, d.v. L. Krijgsman en G.C. Smeels; Wouter Ijsbrand, z.v. N.H. van Klink en M. Ek; Petra Daniëlle, d.v. H. Kuiper en I. Stol; Nick, z.v. F.J. Rijntalder en K. uit de Bulten; Roy, z.v. F. van den Berg en N.W. van Dijck; Evert René, z.v. R.A.E. de Boer en P. Ras; Tim Johan nes, z.v. J.C.M. Houdijk en C.W.M. Houtman; Mike, z.v. J. Vroegop en T.M. van Rhijn: Carlo, z.v. J.F.P. Scheele en B. de Groot; Donny z.v. M. Vurens en S.M. van Wichen; Jan Corstiaan, z.v. D. Dros en S.A. Cammeraat. SWEELINCKHOF 31 - TELEFOON 01828-18950 KLACHTEN? DONDERDAG TUSSEN 14.30-18.30 UUR BELLEN!!! per onderdeel moesten betalen. Maar aan dit aantal kwam de Stichting Werknemerspool Wad dinxveen niet. Het is immers nog vakantie en de lokale bekendheid van de ’’jeugdvakantieweek” moet nog groeien. Voor de culturele kunstenaars week werkten de organisatoren sap men met de Kerngroep Minder heden Waddinxyeen met Turkse en Marokkaanse vrouwen. Dé nieuwe kerngroep behartigt zo veel mogelijk de belangen van de buitenlanders in Waddinxveen en gaat ook activiteiten en cursussen1 organiseren, zoals fietslessen en1 EHBO. WADDINXVEEN - In het buurtcentrum De Boog (C. Huij- genslaan) heeft de Stichting Werknemerspool Waddinxveen, die is belast met het nieuwe ge meentelijk jeugd- en jongeren week in het Gouwedorp, een ge zellige en levendige culturele kun stenaarsweek voor 4- tot 12-jari- gen gehouden. Tientallen enthousiaste meisjes en jongens, onder wie ook kinderen van allochtone ouders, hebben vo rige week van dinsdag tot en met vrijdag dankzij de inzet van Petra Reef, Astrid de Weert en diverse vrijwilligers allerlei kunstzinnige activiteiten ontplooid. lands paspoort afgelopen vrijdagmorgen als 31e en voorlaatste binnen over de finish in het Olympisch stadion na 4.24.18. Dat was 34 minuten na GOS-atleet en vice-wereldkampioen Andrej Perlov (3.50.13), die goud won. Harold van Beek, tien keer Ne derlands kampioen en voor zijn vertrek naar het Olympisch dorp uitgezwaaid door Rotterdams bur gemeester dr. A. Peper en door Waddinxveens eerste burger C.M. van der Linden, was er niet in geslaagd aan zijn eigen doel stellingen (bij de eerste 20 eindi gen en binnen de vier uur over de finish) te voldoen. Ondanks de vele en langdurige trainingsarbeid in Waddinxveen en omgeving en in Luxemburg, waar zijn buitenlandse coach Charles Sowa (die zelf vier keer aan de Olympische Spelen deel nam) woont, kon Harold van Beek op het loodzware, moeilijke en warme parcours (26 graden Celci- us en 81 procent vochtigheid) na 50 martelend zware kilometers niet meer bereiken dan de voor laatste plaats. Er waren uiteindelijk 32 deelne mers die zich klasseerden, want 3 snelwandelaars moesten de strijd staken en 7 werden er gediskwali ficeerd. Diskwalifikatie is trouwens bij het snelwandelen heel snel aan de or de, zo bleek in Barcelona op nieuw. Vlak voor de poort van het Olympisch stadion moest de voor De twee vaste leidsters Sandra Timmermann (links) en Astrid Overes (met baby Fia van der Lee) in het nieuwe kinderdagverblijf van de Stichting Kinderopvang Humanitas in het voormalig Het was een gezellige boel tijdens de ''kunstenaarsweek” van de Stichting Werknemerspoo Waddinxveen in het buurtcentrum "De Boog" aan de C. Huijgenslaan. (Foto: Sjaak Noteboom). Weekblad voor Waddinxveen Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 1, 2400 AA Alphen a/d Rijn. Redactie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Kantoor: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Postbus 372, 2740 AJ Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Openingstijden: maandag t/m donderdag: 08.30-17.30 uur, vrijdag: 08.30-16.30 uur. Klachten bezorging Waddinxveen: Sweelinckhof 31, 2742 CB Waddinxveen Telefoon: 01828-18950 Klachten over de bezorging vóór donderdag 18.00 uur ZONDAG 1992 NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost: 9.30 uur ds. H. Liefting, Nij- kerk 17.00 uur ds. H. Schipaan- boord De Hoeksteen, Esdoornlaan: 9.30 uur ds. J. van Doorn, Strijen 18.30 uur kand. L.A. Burger, Rijssen Bethelkerk, Bilderdijklaan: 9.30 uur kand. J. Kooij, Ba- rendrecht 17.00 uur ds. W.Chr. Hovius, Katwijk Rehobothschool, Sperwerhoek: 9.30 uur ds. P. Vermaat, Vlaardingen 17.00 uur ds. B. Oosterom, Oudewater Immanuëlkerkgemeente, Prin ses Beatrixlaan: 9.30 uur ds. E.M. Kalkman, Den Bosch 19.00 uur geen dienst EVANGELISCHE GEMEENTE PAROUSIA GOUDA Aula Joh. Winterdijk: 10.00 uur ds. W. Kok, Amers foort tl

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 7