park Waddinxveen Ondernemers Uitbreiding Vrijenhoek Op beurs in Bleiswijk Wijkschool St. Jozef in teken van Afrika Kerngroep gebruikt nieuwe leskist Evangelisatie spreekt in Open Cirkel NKF Kabel verwacht minder winst Gyminstuif TOOS druk en gezellig ’’Sanctus” erg actief Mestbassins niet afgedekt WADDINXVEEN/GOUDA - In Waddinxveen en omgeving blij ken diverse mestbassins niet te zijn afgedekt, zoals sinds vijf jaar de voorschriften nadrukkelijk be palen. Tijdens concert in Bethelkerk Rode Kruis- Neel v. Oosten exposeert in Boskoop cursus Reanimeren Donderdag zendingsavond De Hoeksteen Najaarsbingo De Overkant Be Fair C-2 nog ongeslagen Hervormings- herdenking 01828 - 18708 GAAT U VERHUIZEN? ERKENDE VWHUIZRS Wilt u informatie? ASSCHEMM »t vtaMuiZ>MG(N WADDINXVEEN Deelnemers Voorraden i ^4.: Pagina 19 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 21 oktober 1992 Garagehouder G.J. Vrijenhoek voor zijn uit te breiden onderneming aan de Beethovenlaan in U ml Oostpoiderweg 9 - 2741 MD Waddinxveen Waddinxveen. (Foto: Sjaak Noteboom). Neem kontaki op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de di verse mogelijkheden en prijzen presenteerd. De nieuwe cd is opgenomen in de Hervormde Kerk te Nieuwpoort, en bevat 22 nummers van het koor. De organist is Pieter Stolk, dirigent van het gemengde koor Vox Jubilans. Als solisten werkten mee Riet den Hertog (sopraan), Roxane Steffen (contrabas) en Han Kapaan (ho bo). Het koor stond onder leiding van hun dirigent Jan Mulder. Riet den Hertog kon bij het presenta- tieconcert niet aanwezig zijn. Marleen Korevaar memoreerde in haar toespraak hoe de cd tot stand gekomen is, en dankte alle mede werkers voor de prettige samen werking. De eerste cd’s werden aan de solisten overhandigd. WADDINXVEEN - Donderdag avond 29 oktober om kwart voor acht wordt in De Hoeksteen (Es- doornlaan) door de Inwendige Zendings Bond van de Gerefor meerde Bondf binnen de Neder landse Hervormde Kerk een zen dingsavond gehouden. Het onderwerp van deze avond is ’’Evangelisatie in de grote stad”. Het woord zal er worden gevoerd door ds. H. Schipaanboord, die de leiding van de zendingsdavond heeft, door mevrouw C. van Maa- nen en door het Waddinxveense zendingsechtpaar Marian en Rob Vermeij, dat in januari 1993 weer naar Afrika terugkeert. Op de zendingsavond van de In wendige Zendings Bond is een boekentafel aanwezig. De toegang is vrij. Aan de gezamenlijke bedrijfspre sentatie in het ’’Ondernemerspark Waddinxveen” nemen deel: BV Trappenfabriek Van den Hen del, DMZ Automatisering BV, Berkesteijn Meubeltoonzalen BV, Auto Baas BV (Nissan), Autobe drijf Boonstoppel BV, Holland Shipping, Hooftman Autobedrijf BV (Volvo), Restaurant Bibelot, De Pater Makelaardij BV, Auto bedrijf Van Leeuwen BV (Toyo ta), Brewacom BV (computers), Gemeente Waddinxveen, Axis Aandrijvingen BV, Air Products Nederland BV, Flexcom BV (tele communicatie), Stuurman Partners BV (architec- De nieuwe cd van het Jeugdkoor is al een tijdje geleden opgeno men. Het muzikale resultaat viel bij menigeen in de smaak. De keuze van het repertoire, de char me van de jonge stemmen en het enthousiasme van het koor mag er zijn. Hier en daar moet dirigent Jan Mulder nog wel werken aan de gezongen uitspraak van sommi ge woorden, zo viel te beluisteren. Op de cd zijn 22 nummers te be luisteren zoals Lord have mercy (A.Snell), Mijn Herder is de He re God (S.S. Wesley), Toewijding (P.S. Keller), My Tribute (A. Crouch), Heer, die onze Vader in de heem’len zijt (W. Hardenbol), While I live (a-cappella 4 stem mig meisjeskoor, J.S. Bach) en Dank U o Heer (A. Pronk). De cd zal voor ƒ39,90 in de win kels komen te liggen, maar op 17 I oktober zal de cd voor ƒ35,- te koop zijn! (bandjes van ƒ20,- voor ƒ17,50). verlening garanderen. In de loop der jaren slaagde de heer Vrijenhoek er in steeds meer autobezitters te interesseren voor de werkzaamheden in zijn garage bedrijf, waar nu 80% van de auto merken in ons land onderhouden kan worden. De nieuwe investering beloopt in de kwart miljoen guldên. Het ga ragebedrijf voorzag in 1989 het pompeiland, waar BP-brandstof- fen worden verkocht, van een shop. BOKSOOP/WADDINXVEEN - De Waddinxveense kunstenares Neel van Oosten exposeert vanaf volgende week dinsdag in de bi bliotheek van Boskoop. Er zijn daar tot en met donderdag 19 november een 30-tal aquarel len en etsen van haar te zien. Neel van Oosten heeft inmiddels een druk jaar van exposities in tal rijke plaatsen achter de rug. Ook voor volgend jaar zijn er al ten toonstellingen met haar afgespro ken. WADDINXVEEN - Voor de her vormde ontmoetingskring De Open Cirkel wordt woensdag avond 28 oktober om acht uur de deur van ”Het Anker” aan de Nesse achter de Brugkerk weer geopend. Coby van der Zee, evangelisatie- en diakonaal medewerkster bij de Bond voor Inwendige Zending (IZB), zal die avond gast zijn. Uit hoofde van haar functie heeft ze veel ervaring met de omgang met en de omvang van mensen die leven aan de rand van de maatschappij. Zij zal niet alleen iets over haar ervaringen vertel len, maar ook hoe we als mensen in de westerse samenleving met elkaar moeten omgaan. Ook de grote waarde die het om zien naar elkaar heeft, wordt ter sprake gebracht. Na de pauze wordt er voldoende gelegenheid geboden om met de inleidster en met elkaar over het onderwerp na te praten. Vanaf 20.00 uur kan men terecht voor een kopje koffie of thee en een praatje met elkaar. Om onge veer half negen zal het program ma beginnen met het zingen lie deren. WADDINXVEEN - TOOS-gym- nastiek hield zaterdag 10 oktober de jaarlijkse gyminstuif in de sporthal De Sniep. Er deden zo’n 300 kinderen mee en het was een goed georganiseerde en vooral ge zellig dag. De gyminstuif, bedoeld om de leerlingen van de Waddinxveense basisscholen te laten ontdekken hoe leuk het gymmen bij TOOS is, was dit jaar weer in twee delen gesplitst. ’s Morgens waren de kinderen van groep 3 t/m 5 aan de beurt en ’s middags mochten de leerlingen uit groep 6, 7 en 8 zich uitleven op de verschillende circuits. Om 8.00 uur was de toestelcom- missie al bezig met opbouwen van de circuits, zodat alles klaar stond toen om 9.15 uur de eerste deel nemers in de kleedkamers klaar stonden om te gaan rennen, sprin gen, dansen, rollen, duikelen en balanceren. Nadat de dag officieel geopend was door Ria Zwijnenburg, de voorzitter van TOOS, konden de deelnemertjes beginnen. Bij alle circuits was de inzet en het enthousiasme van zowel deel nemers als leiding en assistenten erg groot en na iedere ronde van 15 minuten kon iedereen tijdens het doordraaien naar het volgende circuit even van de inspanningen bekomen. Bij het wedstrijdcircuit moesten de kindereen een jas en hand- schoneen en een sjaal aantrekken, vervolgens een parcoursje doorlo pen. De school die dit het snelste deed mocht de TOOS-gyminstuif-wis- seltrofee in ontvangst nemen en net als vorig jaar was dit ’s mor gens de wijkschool St. Jozef. Aan het einde van zowel het mor gen- als het middaggedeelte lieten de kinderen zien wat zij tijdens het dans-circuit hadden geleerd. Tijdens het middaggedeelte wa ren de circuits aangepast aan de oudere leerlingen, zodat ook voor hun de circuits spannend en uit dagend waren. De oudste leerlingen van de basis scholen wilden allemaal erg graag de wisseltrofee mee naar school nemen, maar na een spannende strijd waren de leerlingen van de Beatrixschool degenen die de be ker mee naar school mochten ne men. Voorzien van een TOOS-ballon gingen alle deelnemers moe en voldaan terug naar huis, en de or ganisatoren kunnen terugzien op een uitstekend geslaagde dag. WADDINXVEEN - De speel tuinvereniging De Overkant houdt zaterdag 24 oktober aan de Kromme Esse een najaarsbingo voor jong en oud. Voor kinderen van leden en niet leden is er ’s middags van 14.00 tot 16.00 uur een kinderbingo. Leden gratis, niet-leden betalen voor alle ronden ƒ2,50. Leeftijd t/m 12 jaar. De bingo voor ouderen is dezelfde zaterdag. Deze avond begint om 20.30 uur, zaal open 20.00 uur. Er zijn 5 ronden. De kosten voor een vol boekje bedragen ƒ10,-. Natuurlijk is er ook weer een lo terij met vele mooie prijzen. Dit alles vindt plaats in het ge bouw aan de Kromme Esse, en staat onder leiding van bingo-mas- ter Dirk Blom. WADDINXVEEN/BOSKOOP - De vereniging ’’Vrienden van de Hartstichting”, afdeling Boskoop en Waddinxveen, gaat bij vol doende aanmelding weer een nieuwe cursus reanimeren verzor gen op 10, 17 en 24 november aanstaande. De reanimatiecursus neemt drie - achtereenvolgende dinsdagavon den in beslag van 20.00 uur tot 22.00 uur. De eerste avond be staat uit het theoretische gedeelte en de volgende twee avonden praktijk. Aan het eind van de cur sus wordt, na gebleken geschikt heid, een diploma uitgereikt. Het is de bedoeling dat de cursis- WADDINXVEEN - De ondernemerskring ’’Industrieel Contact Waddinxveen” (ICW) is hard op weg van de Waddinxveense be- drijfsinzending op de komende bedrijvenbeurs ’’Ondernemen in Midden-Holland” in het veilingcomplex Bleiswijk op dinsdag 17 en woensdag 18 november tot een groot succes te maken. Op de beurs treedt een 30-tal ondernemingen uit Waddinxveen geza menlijk voor het voetlicht. Voor het ’’Ondernemerspark Waddinxveen” wordt de komende weken extra aan de weg getim merd, zo laat de voorbereidings commissie, die wordt voorgezeten door transportondernemer A. van Noort, weten. Die extra aandacht wordt onder andere verkregen in de beursedi tie van het magazine ’’Onderne men in Midden-Holland” van de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Midden-Holland en in een tweekleurige eigen folder, die in een oplage van 5.000 exem plaren wordt gemaakt. Er is bij de gezamenlijke inzen ding in Bleiswijk een eigen infor matiebalie voor de bezoekers voorzien. Hiervoor zijn in totaal zes eigen gastvrouwen beschik baar. Ook het ICW laat zich hier zien. De Waddinxveense inzending wordt gekenmerkt door twee gro te ’’wokkels” van vier meter hoog en een meter breed (afbeeldingen van de getordeerde zuilen bij de Dreef), die van verre op de beurs zijn te zien. Ook de bedrijfsge- schenken haken op de ’’wokkels” in. Op de eerste beursdag (dinsdag avond 17 november) wordt van half zes tot half zeven een happy hour van het ICW gehouden, dat ditmaal wordt verzorgd door ICW-lid Rabobank Waddinxveen. WADDINXVEEN ROTTER DAM - Het nieuwe christelijk ge mengd koor Sanctus in Rotter dam - met ook Waddinxveense le den - wil meer leden, vaak optre den en me’s en cd’s maken. Kort na de oprichting van Sanc tus in maart van dit jaar bestond het koor uit veertig leden, die on der leiding van dirigent Arie de Korte al na 6 repetities hun eerste optreden hadden. ’’Sindsdien gaat het alleen maar beter”, zegt voorzitter J.A. Dul- laart. ”Wij hebben nog slechts twee wensen: verdere groei van het koor naar zo’n 80 tot 100 le den en veel optreden”. Het doel van het koor is door het zingen van een breed repertoire van geestelijke liederen aan wie het maar horen wil, te getuigen van Gods liefde voor mensen. ”Wij proberen zoveel mogelijk in het Nederlands te zingen maar het zou zonde zijn om andere lie deren alleen om de taal te mijden. ’Sanctus’ repeteert elke woens dagavond in de Credokerk aan de Slinge 150 in Rotterdam. Het koor staat onder leiding van Everhard Zwart, kleinzoon van de beroemde Jan Zwart. Hij heeft nog vier andere koren en is daar naast een bekend en begaafd orga nist, die regelmatig soloconcerten geeft. ”Elk koor heeft zijn eigen karak ter en dat is maar goed ook. Bij het dirigeren van een amateur- koor moet je met twee dingen re kenen: Aan de ene kant komen de mensen voor het eerdergenoemde doel, anderzijds is het een vorm van ontspanning. Gelukkig zijn die twee uitstekend te combine ren”, vertelt de nieuwe dirigent. Wie in christelijk gemengd koor Sanctus wil komen zingen, kan voor meer informatie bellen met de secretaris Johan Vat, telefoon 01806-15798. WADDINXVEEN - Tijdens een concert van het Jeugdkoor van de Hervormde Gemengde Zangvereniging Vox Jubilans in de hervormde Bethelkerk (Bilderdijklaan) werd zaterdagavond de eerst compact-disc ’’Toewijding” van het Jeugdkoor officieel ge- WADDINXVEEN - Het C-2 elf- - tal van Be Fair-voetbal is nog al tijd ongeslagen. Ook in de zesde wedstrijd op rij pakten zij de vol le winst. Afgelopen zaterdag wonnen zij te gen Waddinxveen C-l met 5-0. Doelpunten van Mark Hoogen- berg (3x) en Gillaume de Jong (2x) brachten Be Fair C-2 stevig aan kop van hun competitie: 12 punten uit 6 wedstrijden, 32 goals voor en slechts 8 tegen. In een competitie waar vrijwel al leen C-l elftallen zijn geplaatst, een uitstekende prestatie. Be Fair A-l was vrij. A-2 won knap bij Oudewater met 0-4. De landelijke B-jeugd speelde met 0-0 gelijk bij Abcoude. Uit 6 wedstrijden behaalden zij inmid dels 5 punten, goed voor een plaats in de middenmoot. Een zeer goede prestatie. Zaterdag spelen zij om 12.45 uur tegen het Schiedamse SVV. De week daarop zullen zij de betaal de jeugd van Volendam ontvan gen, gevolgd door Sparta. De ko mende drie wedstrijden zullen dus weer zeer zwaar worden, maar het blijft toch uniek al die betaalde jeugdelftallen in Wad dinxveen op bezoek bij Be Fair in het Warnaarplantsoen. B-2 verloor met 3-1 van Zwam- merdam en B-3 speelde gelijk te gen Soccer Boys. C-l werd afge last en C-3 was vrij. D-3 won met 2-1 van ONA. Voor rust scoorden Antor Koren en Pieter de Borst. E-l vierde feest. De eerste over winning werd behaald op Floreant (3-1), na een achterstand door doelpunten van Erwin Geldof en Peter Klomp (2x). Volgens trainer/leider Thijs van Oorschot is dit nog maar het begin. E-2 verloor met 4-1 van Gouda. Het F-2 team speelde een zeer spannende wedstrijd tegen Rohda en won met 3-2, Thijs Molhoek (2x) en Johan de Kok scoorden. Danny de Knecht en Colin v.d. Starre waren keeper, om beurten wel te verstaan. Bij F-4, dat ver loor met 0-6 van Nieuwerkerk, keepten Wouter en Tim heel goed. DELFT/WADDINXVEEN Kabelfabrikant NKF Holding, met een vestiging aan de Noord- kade in Waddinveen, verwacht dat de winst dit jaar met circa een kwart zal dalen ten opzichte van 1991 als gevolg van een plotselin ge vermindering van de vraag in juli en augustus. Dat heeft de raad van bestuur in een tussentijds bericht bekendge maakt. Vorig jaar behaalde het bedrijf, dat voor 51 procent in handen is van het Finse concern Nokia, een winst van ƒ36,5 miljoen. In de eerste acht maanden steeg de omzet nog met 2,1 procent. Als de overneming van het Duitse Monette niet wordt meegerekend, resteert echter een omzetvermin- dering van 8,1 procent. De winst zakte in de periode januari-augus- tus van ƒ24,6 miljoen naar ƒ20,1 miljoen. Het bedrijfsresultaat nam af met 20,2 procent. In juni liet NKF nog weten over 1992 een winst te verwachten die ’in lijn zal zijn’ met het resultaat van 1991. De verminderde vraag is volgens woordvoerder R. Rubay Bouman het gevolg van de algemene aarze ling in de industrie. ”De industrie heeft zichzelf wat beter onder de loep genomen en is nu bezig met het opmaken van voorraden”, al dus Rubay Bouman. De terugge lopen vraag neemt NKF over de hele linie waar. NKF heeft er ’absoluut geen kijk op’ hoe lang deze situatie zal aan houden. Volgens de woordvoerder is in september de vraag ’ietsje’ aangetrokken maar hij verwacht niet dat de opgelopen achterstand dit jaar nog wordt weggewerkt. ”Van een belangrijke klant heb ik begrepen dat de verminderde vraag maar een tijdelijke zaak is die tot het eind van dit jaar zal duren. Maar zelf heb ik nog geen geluiden ontvangen die dat kun nen staven”. De verminderde vraag is voor NKF tevens aanleiding om de produktie terug te schroeven. ”In Delft hebben we de produktie op een lager pitje gezet. We hebben de mensen gevraagd wat eerder vakantie te nemen. Van algemene arbeidstijdverkorting is geen spra ke”. WADDINXVEEN - De afgelo pen drie weken stond de wijk school St. Jozef (Kanaalweg) in het teken van Burkina Faso. In al le groepen werd gesproken over wonen, werken en leven in dit Afrikaanse land. Er werd een diaserie en een vi deoband bekeken. Een kleine ten toonstelling werd ingericht met diverse Afrikaanse gebruiksvoor werpen uit de leskist. Enkele leden van de Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Waddinxveen verzorgden een gastles. Zo leerden de kinderen dat in Burkina Faso bijvoorbeeld een emmer water op het hoofd ge dragen wordt en hoe de vrouwen hun baby op de rug meenemen. Verder werd er -gesproken over het oerwoud en dat het belangrijk is dat dit oerwoud blijft bestaan. In de handenarbeidlessen werden oude lakens omgetoverd tot Afri kaanse stoffen en werden schitte rende maskers gemaakt. Dit project werd afgesloten met een viering. Tijdens deze viering lieten alle groepen een dansje of toneelstukje zien over Afrika en Burkina Faso. Een heuse verrassing werd ver zorgd door een tweetal ouders. Zij hadden naar Afrikaans recept een gierstpannekoekje voor alle kinderen gebakken. Vastgesteld kan worden dat het een geslaagd project is geweest, waarbij veel geleerd werd over de levenswijze in Burkina Faso. Tot slot gingen alle kinderen naar huis met de schoolkrant die ging over dit project. Veel kinderen hebben een bijdra ge geleverd aan de krant. In de herstvakantie kan iedereen nog eens nalezen waarover de afgelo pen drie weken gesproken is. heid, een diploma uitgi Het is de bedoeling dt ten na het behalen van het diplo ma, drie keer na een half jaar en daarna één keer per jaar een her- halingsles volgen. Deze herha- lingslessen zijn van groot belang, om de vaardigheid te behouden. De kosten van de cursus bedragen ƒ35,- totaal en voor de herhalings- léssen ƒ10,- per keer. De cursus wordt gegeven in De Boog, C. Huygenslaan 2 in Waddinxveen en staat onder leiding van de heer Ligthart, verbonden aan het Aca demisch Ziekenhuis te Leiden. De eindverantwoording ligt bij huisarts P.C.W. Hertogh uit Waddinxveen. Voor verdere in lichtingen en aanmeldingen kan men terecht bij Carla Hoogwerf (tel. 01828-15308) en Lydia van Tol (tel. 01828-19561). GOUDA - De Vereniging Protes tants Nederland afdeling Gouda en omstreken belegt zaterdag 31 oktober een samenkomst ter her denking van de Kerkhervorming In de St. Janskerk te Gouda. Sprekers zijn ds. J.W. van Estrik, hervormd predikant te Moerka- pelle, over ’’Koninklijk binnentre den” en ds. P. den Butter, Chris telijk Gereformeerd predikant te Driebergen, over ”De reformatie van de prediking”. Muzikale medewerking verlenen Christelijk Gemengde Zangvere niging ”Vox Humana” uit Dor drecht en ’’Sursum Corda” uit Gouda, o.Lv. Dick van Luttikhui- zen. Organist is Dick Sanderman. Aanvang 19.30 uur. Deur open 19.00 uur. Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking kpmpieet verzorgde verhuizing- huur verhursautomet chauheur/verfigi'zer zelf-verhuizmg met gebruik van verhuis* auto, pakmatenalen en diverse hulpmiddelen WADDINXVEEN - Het garage bedrijf Vrijenhoek op de hoek Beethovenlaan - Dorpstraat is be gin vorige week begonnen met het realiseren van een belangrijke uit breiding. Het bedrijf van de Waddinxvener G.J. Vrijenhoek (32), die zes jaar geleden de onderneming overnam, krijgt er in een paar maanden tijd een nieuwe werkplaats en een showroom van in totaal 230 vier kante meter bij. De nieuwbouw, die voor het einde J eugdkoor Vox” presenteert cd tenbureau), De Henegouwer (spuit- en moffelinrichting), PBT Beveiligingen, Inodes BV (engi neering), Grontmij Zuid-Holland NV, Van der Laan Koeltechniek BV, Alpha Vertaalburau en Taal onderricht, Ten Hoope Interieur- projecten, Van Noort Transporten en Verhuizingen BV, Reclame Studio Teller BV, Hoveniersbe drijf H. van Vliet, Euroline BV (belettering), Partyservice Van den Berg, janmaat Klokken en ICW. De niet afgedekte en daardoor ammoniak verspreidende mestbas sins zijn ontdekt tijdens een vlieg tocht van de Milieudienst Mid den-Holland. Dezer dagen zullen de eigenaren hiervan worden be zocht om vast te stellen of de re gels worden overtreden. van dit jaar klaar moet zijn, is een geheel Waddinxveense aangele genheid. De bouw is in handen van de Gebroeders A. en J. Hoo- gendoorn, het ontwerp is van Vis ser Wijtman Architecten en de constructies zijn berekend door Smit van de Nesse. De langverwachte uitbreiding, waarvoor het gemeentebestuur het bestemmingsplan aanpaste, moet de klanten van het garage bedrijf - waar vier mensen werken - een nog betere en snelle dienst- WADDINXVEEN - De niéuwe leskist ’’Afval opnieuw gebruikt”-' van de Kerngroep Ontwikkelings samenwerking Waddinxveen is na de zomervakantie op de Waddinx veense basisscholen in gebruik ge nomen. De laagste groepen van de St. Paulusschool beten de spits af en net vóór de herfstvakantie rondde ook de Annie M.G. Schmidt- school het project af met een ten toonstelling in de gemeenschaps ruimte. Er werd op de scholen nagedacht over de grote berg afval, die we maken (in Waddinxveen per per soon 380 kg per jaar), over de grondstoffen die we niet ondoor dacht zouden moeten opmaken (we bewaren papier om bomen niet te hoeven kappen en we pro beren zelf minder papier te ge bruiken). En er werd vooral gekeken naar de kinderen in ontwikkelingslan den, die met veel dingen die wij afval noemen nog allerlei speel goed en waardevolle dingen ma ken. Bijna alle groepen van de Annie M.G. Schmidtschool maakten, met veel fantasie, van oude dozen, melkpakken, oude kurken, eierdo- zen van alles en nog wat. Op de tentoonstelling was een vliegveld te zien met vliegtuig, hangar, verkeerstoren, er waren treinen van oude doosjes, de mooiste bloemenvazen van melk pakken, veel verschillende mu ziekinstrumenten, huizen met prachtige gevels, te veel om op te noemen. De leskist van de Kerngroep gaat dit schooljaar nog naar 6 andere Waddinxveense basisscholen. Deze pennenbak van oude dozen werd meteen in gebruik ge nomen. (Foto: Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Wad dinxveen, Nolda Hootsmans). De nieuwe cd van het Jeugdkoor van "Vox Jubilans" wordt door bestuurslid Marleen Korevaar (links) uit gereikt aan Roxane Steffen (contrabas), Jan Mulder (dirigent), Han Kapaan (hobo) en Pieter Stolk (orgel). (Foto: Vox Jubilans, Jan Oskam). 8

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 19