CI L I - 11 i —Mé Pagina 17 Weekblad voor Waddinxveen Woensdag 30 december 1992 Gemeenteraadsleden, ambtenaren en andere genodigden namen dit najaar deel aan de rondleiding van de woningbouwvereniging Staatssecretaris drs. M.J.J. van Amelsvoort van Financiën (rechts op de foto) hield op 24 november in restaurant ’’Bibelot” een het Provinciaal Orgaan voor de spreekbeurt voor de ondernemers van het Industrieel Contact Waddinxveen (ICW) en NCW West-kring Midden-Holland. In Wad dinxveen werden in 1992 diverse bedrijfsjubilea gevierd. Wethouder P.F.J. van Schie (CDA) reikte 24 september de eerste sleutels uit aan de bewoners van de nieuwe woningen aan de Jupiterlaan en de Junolaan bij de St. Victorwijk. Prominenten bezochten ook in 1992 Waddinxveen. De zanger en cabaretier drs. P. trad 22 september op in de Openbare Biblio theek Waddinxveen ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan. Verkeerswethouder J. Neele (PCW) kreeg in 1992 de aanmoedingsprijs verkeersveiligheid van Verkeersveiligheid (POV) met bijbehorende oorkonde en plastiek aangeboden. SSW langs de gerenoveerde flats aan de Busken Huëtlaan, Tesselschadelaan en Vondellaan. oktober door de dijkgraaf van het waterschap De Gouwelanden, dr. J. W. Hekkelman, en gedeputeerde T.F.J. Jansen gesloopt voor Het jaar 1992 was ook weer een jaar van bevolkingsactiviteiten. Een klein voorbeeld daarvan waren de protesten tegen de aanleg van een nieuwe bushalte langs de Beethovenlaan. De halte kwam er maar de ’’snelbus" naar Den Haag stopt er nauwelijks wegens gebrek aan passagiers. Ook was er drukte om een scholierencafe' in de sporthal ”de Snioep”. Zalencentrum Het Trefpunt aan de Stationsstraat bleef bestaan. Een verkeersonveilige plek langs de Henegouwerweg gaat verdwijnen. Het oude poldergemaal Bloemendaal is officieel per 20 de bouw van een nieuw gemaal. De antieke schepraderen zijn door het gemeentebestuur veilig gesteld om te worden omgesmeed tot een monument in het Gouwedorp met het laagste polderwaterpeil ter wereld. •I r <3 1! ia jg - Huize Souburgh nam op 11 september op feestelijke wijze een dagcentrum voor ouderen in gebruik. Op de foto bespreken bur gemeester CM. van der Linden en directrice G. Fahrner de nieuwe toekomst van het zorgcentrum aan de Prins Bernhardlaan. EEN JAARTJE WADDINXVEEN -ft» 4* - -r-~# a 2 7 -x.- - -

Weekblad voor Waddinxveen | 1992 | | pagina 17