Waddinxveense is Twee dealers roeiboot kwijt SVS boos over publikatie brief NEEM NU EEN BESLUIT! slaan paal voor Autopunt Door de Tweede Kamer I II I I I I I I I I Rijn en Gouwe Zeven fietsen gestolen in Waddinxveen Peter Douglas bij RTW-radio Zilveren brandweerman TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN 12570 01820-16066 010-4362244 01828 - 18708 GAAT U VERHUIZEN? 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 SPREEKUREN 24642 24700 24760 ERKENDE VKHUCBtS Wilt u informatie? GEMEENSCHAPPELIJK ANTENNE SYSTEEMBEDRIJF ASSCMEMAN WABIINMVEEN Vrijdag 8 juli BOUW VERG UNNINGEN Zondag 10 juli Zaterdag 9 juli f RTW-RADIO A Woensdag 7 juli Pagina 3 Woensdag 7 juli 1993 Weekblad voor Waddinxveen GEMEENTE WADDINXVEEN Gouwebad ”De Sniep” (informatie) AARD VAN HET BOUWPLAN: Dorpstraat 39 en 41 Bonenakker 33 Prinses Margrietstraat 16 Brederolaan 5 Kanaalstraat 2 Kleikade 49 Dorpstraat 41 De Akker 57 Mauritslaan 35 Bonenakker 22 Zuidplaslaan 52 Troelstrahoeve 56 VERVOLG VAN PAGINA 1. Een impressie van een deel van het Autopunt Gouda-Wad- Postcode/woonplaats Oosipoioenaeg 9 £74’ MD Wacd.niveen 004000 8 710114 Linzenakker 49 Woubrechterf 79 en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. dinxveen, dat langs de Zuidelijke Dwarsweg in aanbouw is. (Tekening: Treffers en Polgar BV). Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Deze verzoeken kunnen slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, aangezien de bouwplannen in strijd zijn met de be palingen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: 1. Brugcentrum 1982; 2. Brugcentrum 1982; AARD VAN HET BOUWPLAN: het plaatsen van een dakkapel op het zijgeveldakvlak het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een dakkapel op het zijge veldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak Dan staan u verschillende moge"|Kheden Ier beschikking kompieet verzorgde verhuizing huur verhusauio rnei chautieuf'verhuze' zelf-verhü'Zing me! gebruik van verhuis- auio pakmaier-aien en diverse hulpmiddelen de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet 1962. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vrijstel ling te verlenen, genoemde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouw vergunningen te verlenen. In verband hiermede liggen de verzoeken om vrijstelling met de daar bij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter inzage met ingang van 8 juli 1993, gedurende één maand, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Verzoek om vrijstelling (kruimelgevalien) De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat de navolgende melding is ontvangen: 1. Zuringveld 2: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woonhuis. biedt werk aan 11 mensen en is dringend toe aan uitbreiding. De nieuwe ruimte is vier keer zo Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g. Politie Ongevallen het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een winkelpand en het ge heel vernieuwen en het vergroten van een berging het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning het gedeeltelijk veranderen van een win kelpand het gedeeltelijk veranderen van een win kelpand en een woning het plaatsen van een dakkapel op het voor geveldakvlak en een dakkapel op het achtergeveldakvlak het gedeeltelijk vernieuwen van een woning het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak en een dakkapel op het achtergeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. De sociaal raadsvrouw is in verband met vakantie tot en met vrij dag 30 juli 1993 afwezig. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur Gemeentelijke diensten Gemeentehuis Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Neem Kontak! Op en wi; kunnen u miöOelS e?n bezoek vrijblijvend ntormeren over de d1- ve<se mogelijkheden en pogen Tariefaanpassing Het tarief voor de vergoeding signaallevering Centrale Antenne In richting is bij raadsbesluit van 26 maart 1993 met ingang van 1 juli 1993 vastgesteld op ƒ13,56 inclusief B.T.W. per woning per maand. Per halfjaar derhalve ƒ81,36 inclusief B.T.W. Uitbreiding t.v.-programmapakket Bij raadsbesluit van 1 juli 1993 heeft de gemeenteraad zijn goed keuring gehecht aan het voorstel van het college van burgemeester en wethouders om het programma-pakket C.A.I. uit te breiden met vijf t.v.-programma’s via 4 kanalen. De doorgifte van de nieuwe programma’s R.T.L. Plus, M.T.V., The Discovery Channel en T.R.T. International/M.B.C. zal geschieden middels de ontvangst via een schotelantenne, die zal worden geplaatst aan de Staringlaan. Rekeninghoudend met de levertijd van de apparatuur en de plaat sing van de schotelantenne zal de doorgifte van de programma’s naar verwachting in de week van 20 september tot 26 september 1993 plaatsvinden. De abonnees zullen via de gemeentelijke rubriek in het Weekblad voor Waddinxveen op de hoogte worden gebracht van de datum waarop de doorgifte daadwerkelijk zal plaatsvinden. Tevens zullen dan de kanalen en/of frequenties bekend worden gemaakt waarop de genoemde programma’s te ontvangen zijn. WADDINXVEEN - In Waddinx veen verdwenen volgens de politie weer zeven fietsen en werd er één (een grijze Intervelo damesfiets) gevonden. Aan de Wingerd verdween een blauwe kinderfiets van een onbe kend merk, bij het NS-station Waddinxveen werden een blauwe Livingstone herenfiets, een grijze Tempo herenfiets en een zwarte Aldo Opoefiets gestolen, bij het NS-station Waddinxveen-Noord verdween een grijze tempo-heren- fïets, bij ’t Weegje werd een goudkleurige Batavus-sport-heren- fiets gestolen, van de Sniepweg (bij het Gouwebad) verdween een paars-groene Batavus Barcelona- damesfiets en van de Wilhelmina- kade een grijze Batavus sport-he- renfiets. In een kort toespraakje na afloop van het slaan van de officiële paal zei directeur Arie Boonstoppel jr. te hopen dat de unieke samenwer king tussen twee Waddinxveense autodealers zich op succesvolle wijze zal ontwikkelen. Hij dankte het gemeentebestuur voor de ac tieve en meewerkende opstelling, die voor een deel de aanleiding vormde de tot stand gekomen sa menwerking. De Waddinxveense ondernemer, die zijn volste vertrouwen uit sprak in architectenbureau Tref fers en Polgar BV, voorspelde dat beide bedrijven in het voorjaar van 1994 een zeer modern en functioneel complex in gebruik zullen kunnen nemen. ‘Een bouw project waarmee wij zeer goed voor de dag zullen komen', aldus Arie Boonstoppel jr. ‘Met als naam Autopunt Gouda- Waddinxveen voor twee verschil lende en straks zeer moderne dea- 20.00-21.00 uur: Da Capo, een klassiek getint programma, uw gastheer: Jan Koorengevel. 21.00-23.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie. 23.00-00.00 uur: Non-stop mu ziek. Binnengekomen bouwaanvragen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders bekend de volgende bouwaanvra gen te hebben ontvangen: BOUWPERCEEL Piasweg 16 Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. WADDINXVEEN - De zanger Peter Douglas, ooit winnaar van de finale van Henny Huismans Soundmixshow bij RTL-4, geeft zaterdagmiddag 10 juli om kwart over vier een live-interview in het programma ‘Huis op je radio' van de lokale RTW-radio. Peter Douglas, die in het Wad dinxveense radioprogramma zijn nieuwe cd-single met nummers als "n Afspraakje met Wanda en Roos' zal promoten, is in eerste instantie bekend geworden met zijn perfecte imitaties van Frank Sinatra. Snel daarna heeft hij zich ontwikkeld tot een zanger met een eigen stijl en geluid. In het programma ‘Huis op je ra dio' kunnen luisteraars bellen met Peter Douglas en hem vragen stel len (tel. 01828-10379). DEN HAAG/WADDINXVEEN - Algemeen directeur drs. J.A. Verschoor van de Stichting Vakopleiding Schilders- en Stu- kadoorsbedrijf (SVS) in Waddinxveen heeft er bij griffier mr. M.L. Hillen van de Vaste Commissie voor Onderwijs uit de Tweede Kamer over geklaagd dat in het Weekblad voor Wad dinxveen uitvoerig is geschreven over het 50-jarig bestaan van deze aan de Noordkade en de leplaan gevestigde stichting. beroering heeft gezorgd', gaat de heer Verschoor verder. ‘Ondanks de veelgeprezen open heid binnen onze parlementaire democratie vinden wij dat zorg vuldig rekening moet worden ge houden met de belangen van de afzender van dergelijke corres pondentie. Het buiten ons mede weten en te prematuur publiceren van deze brief, heeft ons ernstig in verlegenheid gebracht'. De Stichting Vakopleiding Schil ders- en Stukadoorsbedrijf (SVS) wil met het symposium ‘50 jaar een vak geleerd' op woensdag 6 oktober in Apeldoorn de praktijk gerichte leerlingwezen-opleiding schilderen en stukadoren in de be langstelling zetten. Sprekers tijdens het symposium zijn onder andere J. Kamminga (KNOV), C.J. van Vliet (Bouw- VakWerk), A. Koster (SVS) en J.A. Verschoor (SVS). Onder lei ding van tv-presentatrice Tetske van Ossewaarde zullen zij ingaan op allerlei aspecten van een goede vakopleiding. Ook verschijnt er een aan onder wijsminister dr. J.M. Ritzen uit te reiken jubileumboek met een overzicht van de ontwikkelingen van de vakopleiding via het leer lingwezen. Via mr. Pieter van Vollenhoven zal door de gouden SVS het Alba nees schoolproject ‘Kinderen van Fier', waarvoor een Nederlands comité is opgericht, financieel en materieel worden ondersteund. 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht, met Ferry van Loon. 02.00-09.00 uur: Non-stop-mu- ziek. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door één der Waddinx veense kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek, met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: Non stop mu ziek. 15.00-16.00 uur: De komische noot, met Gert-Frank van der Poel. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra, met Diede- rick, Jordi en Raymond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren, met Ron Menke. de Mercedes-vrachtwagen ont vreemd. De vrachtwagen, die toe- behoort aan een in Zevenhuizen gevestigd bedrijf, werd kort na de diefstal in Moordrecht weer te ruggevonden. Onbekenden hebben donderdag middag 1 juli ingebroken in een woning aan de Piasweg. Aan de voorzijde van de woning werd een raam opengebroken. In verband met de afwezigheid van de bewo ners (vakantie) kon nog niet wor den vastgesteld wat uit de woning wordt vermist. Bij een kledingzaak aan de Kerk- weg-West zijn op vrijdag 2 juli di verse blouses ontvreemd. De kle dingstukken hingen uitgestald aan een rek dat voor de winkel op het trottoir stond. Ja, bezorg mij gratis twee weken Rijn en Gouwe, vóór zeven uur. Daarna kies ik het volgende abonnement: Naam:M/W I I I I I I I Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inza ge ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijke geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Verzoeken om vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat verzoeken om afgifte van bouwvergunningen zijn ingediend ten behoeve van: 1een perceel nabij de Jan Dorrekenskade-Oost, begrensd door de achterzijde van de bebouwing aan de Zuidkade nrs. 8 tot en met 22, door het gemeentehuis en door het perceel Jan Dorrekenskade-Oost 104; het oprichten van negen eengezinswo ningen; 2. een perceel aan de Zuidkade, tussen de huisnrs. 12 en 16; het oprichten van drie eengezinswoningen. doorn te houden jubileum-sympo- sium. ‘Tot onze grote verbazing lazen wij in het Weekblad voor Wad dinxveen van woensdag 9 juni de letterlijke tekst van deze brief te rug', aldus directeur Verschoor, die er in zijn tweede brief aan de Kamer op wijst dat de organisatie van het syumposium nog in volle gang is en mogelijke programma onderdelen nog moeten worden ingevuld. ‘Wij hebben echter het difinitieve stadium nog niet bereikt. Toch vonden wij dat de leden van de Vaste Kamercommissie van On derwijs, die wij graag voor het symposium uitnodigen, geïnfor meerd behoorden te worden'. Directeur Verschoor schrijft aan de Tweede Kamer verontwaar digd te zijn over de publikatie in het Weekblad voor Waddinxveen. ‘Bovendien zijn wij teleurgesteld over het feit dat deze brief, die toch zeker impliciet om een ver trouwelijke behandeling vraagt als het gaat om de uitnodiging van één van de leden van het Konink lijk Huis, nu al in de openbaar heid is gekomen. U kunt zich voorstellen dat dit artikel zowel intern als extern voor de nodige Om dit te onderzoeken en voor stellen voor oplossingen te geven, is in het najaar van 1992 door de gemeente en Kreater een werk groep ingesteld. Deze werkgroep had de opdracht om ten behoeve van het overleg tussen bestuiur en gemeente een aantal scenario’s uit te werken over hoe verder te gaan met de afdeling muziek. In februari van dit jaar is deze 't, werkgroep door B. en W. eenzij- dig opgeheven en is Kreater mee- gedeeld dat de afdeling muziek u via een 'sterfhuiscnstructie' zou worden afgebouwd. Kreater heeft zich hier tegen sterk verzet, hetgeen heeft geleid tot de afspraak dat zowel de ge- T meente als Kreater één of meer g scenario’s zouden uitwerken wel- ke met hun financiële gevolgen en risico’s aan de gemeenteraad zou den worden gepresenteerd. Krea ter heeft een voorstel daartoe bij brief van 16 april aan het college van B. en W. gepresenteerd. Het college is hierop met een uit gebreide notitie gekomen over de afdeling muziek van Kreater. In deze notitie ‘Zit er nog muziek in' wordt voorgesteld te onderzoeken of het via een herstructurering mogelijk is de afdeling muziek te behouden. Aan het onderzoek wordt de rand voorwaarde gesteld dat de totale kosten van kreater (gebouw, di rectie, overhead) een bedrag van f 335.000,- niet mogen overschrij den. Dit bedrag is hetzelfde dat in de nota ‘Naar een centrum voor kunstzinnige vorming' is aan gegeven, maar dan voor inflatie en loonontwikkeling gecorrigeerd. De Stichting Centrum voor Kunstzinnige Vorming Waddinx veen werd opgericht op 16 de cember 1989. Bij notaris mr. P.L. van der Meulen verschenen toen i de oprichters P.A.H. Hermens, I mevrouw M.J.J. Daudt, mevrouw H.C. Boonstoppel-van der Laan, i F.G. Evelein, H.J. Visser, P. Jongsma, A. de Rijke, mevrouw J.M. Hofstra-Stroink en mevrouw B. Prins-van den Boomgaard. De stichting heeft ten doel het bevorderen van de kunstzinnige vorming en de amateuristische kunstbeoefening in Waddinxveen en naaste omgeving en al hetgeen daarmee in verband staat of daar toe bevorderlijk kan zijn. De oprichting van de stichting be tekende het einde van de zelfstan dige en florerende Stichting Streekmuziekschool Waddinx veen en omgeving, die aan de Kerkweg-Oost en de Zuidkade ge vestigd is geweest. Tegen de op heffing bestonden aanvankelijk grote bezwaren en werden tever geefs door de bevolking scherpe protesten geuit. Meer nieuws over de financiële situatie rond Kreater elders in dit Weekblad voor Waddinxveen. lerbedrijven op een zeer goede lo- katie zien zowel Auto Baas BV als Automobielbedrijf A. Boonstop pel Jr. BV de toekomst met vet- rouwen tegemoet'. De nieuwbouw wordt gerealiseerd door het Moerkapelse bouwbe drijf Hans Bakker BV. Voor aller lei grond- en installatiewerkzaam- heden worden dochteronderne mingen van Baas Bedrijven inge schakeld. De twee gelegenheidsheiers waren de vaders van de directeuren Joop Baas (28) en Arie Boonstoppel (37), die na bemoeienis van bur gemeester C.M. van der Linden samen op het idee waren gekomen als Mitsubishi- en als Nissan-dea- ler de schouders te zetten onder een in de Goudse streek bijzonder samenwerkingsproject. Dit pro ject heeft de naam ‘Autopunt Gouda-Waddinxveen' meegekre gen. Voor de gezamenlijke nieuwbouw, die slechts een voorgeschiedenis van een klein jaartje kent en waar door kosten kunnen worden be spaard, verplaatst Automobielbe drijf Boonstoppel Jr. Waddinx veen BV in februari-maart 1994 het bedrijf van de Noordkade naar de Zuidelijke Dwarsweg. Op het bedrijvenpark Coenecoop 1 is al Boonstoppel Truckservice BV gevestigd. De leegkomende bedrijfsruimte aan de Noordkade zal worden verhuurd. Directeur Arie Boonstoppel jr., die al 17 jaar in het autovak werk zaam is, heeft nu zo’n 9'jaar een ZEVENHUIZEN - Vorige week woensdagavond 30 juni heeft het gemeentebestuur van Zevenhui- zen-Moerkapelle aandacht be steed aan het 25-jarig lidmaat schap van de vrijwillige brand weer van C. Fijen. Tot het laatst toe had de gemeen te de festiviteiten in de brand- weergarage aan de Raadhuisstraat in Moerkapelle rond de zilveren spuitgast geheim weten te hou den. C. Fijen was op 1 juli 1968 lid ge worden van de vrijwillige brand weer. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. De bouw zal niet geheel in overeenstemming zijn met het ter plaat se geldende bestemmingsplan: 1. Groenswaard III 1989, doch de afwijkingen zijn van beperkte betekenis: zogenoemde ’’krui melgevalien” als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en beschreven in het Besluit meldingplichtige bouwwerken. In dergelijke gevallen zijn burgemeester en wethou ders bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan zonder voorafgaande planologische procedure. Burgemeester en wethouders zijn voornemens ten behoeve van ge noemde melding deze vrijstelling te verlenen. In verband hiermede ligt de melding voor een ieder ter inzage met ingang van 8 juli 1993, gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Aan het parlement had de SVS namelijk ter informatie een brief eigen autobedrijf. Het bedrijf gestuurd, die 'slechts een eenvou- 11 gjg verzoej;' bevatte tot het inven- tariseren van mogelijke geïnteres seerde Tweede-Kamerleden voor groot dan de huidige bedrijfsloka- het het vierde kwartaal in Apel- Autopunt Gouda-Waddinxveen, dat door beide dealers gezamen lijk zal worden gepromoot, wordt voor Auto Baas BV de nieuwe werkplek voor de huidige vesti gingen aan de Zuidelijke Dwars weg in Waddinxveen en de Ant- werpseweg in Gouda. De Goudse vestiging wordt als ge volg hiervan opgeheven en de in Waddinxveen vrijkomende be drijfsruimte wordt gebruikt voor een herindeling van deze werk plek in 'De Kouwe Hoek' ten be hoeve van de Baas Bedrijven. Het bedrijf van directeur Joop Baas werd ongeveer 11 jaar gele den opgericht en biedt werk aan 27 mensen. Het bedrijf is één van de dochterondernemingen van Baas Bedrijven, waarvoor het het autopark in beheer heeft. De beide Mitsubishi- en Nissan- dealers voor Waddinxveen en Gouda krijgen aan de Zuidelijke Dwarsweg de beschikking over bedrijfspanden van in totaal 3.800 vierkante meter. Het pand van Auto Baas is het verst van de weg gelegen en ook het grootst. Bo venop het garagebedrijf en de showrooms is extra kantoorruimte gedacht. 00.00-08.00 uur: Non-stop mu ziek. 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine, met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen, Ed Schuurman en Gerben van Kruistum. 13.00-15.00 uur: Het middelpunt, met Paul Aalbers. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio, met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum, met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble, met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren, met Ron Menke. Verleende bouwvergunningen BOUWPERCEEL WADDINXVEEN - Een bewoonster van het Noordeinde heeft op maandag 28 juni bij de politie in Waddinxveen aangifte ge daan van diefstal van haar roeiboot. Het vaartuigje lag afge meerd in de sloot bij haar huis. Niemand heeft de diefstal opge merkt. Op maandag 28 juni is de politie gemeld dat er een zwarte dames fiets van een onbekend merk en een daarbij behorende bruinkleu- rige fietsenaanhangwagen van het merk Batavus is gestolen. Dezelfde dag is aangifte gedaan van diefstal van een rode Suzuki- motorfiets, voorzien van een witte benzinetank. De motor stond op de Overtoom. De tweewieler was voorzien van het kenteken MF-47- KJ en stond voor de woning. Op maandag 28 juni is getracht in te breken in een op de Wingerd geparkeerde personenauto. Er werd een zijruitje van het voer tuig vernield. De radio-aparatuur, die gedeeltelijk gedemonteerd was, werd niet ontvreemd. Kenne lijk is men bij de poging gestoord, zo denkt de politie. Soortgelijke pogingen werden ook ondernomen bij geparkeerde auto’s op de Passage en de Tollen slaan. Ook hier werd niets ont vreemd. In de nacht van dinsdag 29 op woensdag 30 juni werd behoorlij ke schade aangericht aan een aan tal op de Onderweg geparkeerde auto’s. De wagens, die deel uitma ken van de handelsvoorraad van Auto Van Velde BV, werden opengebroken en aan de voertui gen werden diverse vernielingen aangebracht. Van een voertuig werden twee wieldoppen ontvreemd. Later in de week werden bij dit autobe drijf nog een viertal wielen van een auto gedemonteerd. Ook werd het voertuig beschadigd ten gevolgen van vernielingen. Uit een op de Wingerd geparkeer de auto is een portemonnee ont vreemd. De diefstal vond eind ju ni plaats. In de nacht van dinsdag 29 op woensdag 20 juni is vanaf de IJsermanweg een daar geparkeer- WADDINXVEEN - Twee Waddinxveense autobedrijven, Auto mobielbedrijf A. Boonstoppel Jr. BV (Noordkade in Waddinx veen) en Auto Baas BV (Zuidelijk Dwarsweg in Waddinxveen en Antwerpseweg in Gouda) hebben de handen inéén geslagen voor het gezamenlijke nieuwbouwproject ‘Autopunt Gouda- Waddinxveen' op het bedrijvenpark Coenecoop 2. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I 2740 AH W addinxveen. 1 Tel. 01828-10379. 7 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ronald Geurts. Adres 1 Telefoon (voor controle op bezorging, 'doorhalen wat niet van toepassmg <s VP I LJ Een kwartaalabonnement a f 81.30 Betaling dmv toegezonden acceptgiros - LJ Een kwartaalabonnement a f 79.80 Automatische betaling dmv machtiging I Een maandabonnement a f 27.30 Automatische betaling dmv machtiging Voor de automatische afschr (Ving van het aoon''ement$ge>d s a-t oan«/g 'o re»er - handtekening Bon m open enve*op. I zonder postzegp, zenden naar Ri(n en Gouwe. Antwoordnummer 10008 I 2400 VB Alphen aan den Rijn Als het complex, waar een kleine 40 mensen komen te werken, vol gend voorjaar aan de Zuidelijke Dwarsweg zal zijn neergezet gaan de autobedrijven weer ieder hun eigen zelfstandige en onafhanke lijke weg. Alleen de autowas- straat, het pompeiland en een aan tal milieuvoorzieningen worden gezamenlijk geëxploiteerd. Het was dan ook de plek waar de autowasstraat moet komen waar aan het eind van maandagmiddag 5 juli J. Baas sr. en A. Boonstop pel sr. gezamenlijk de officiële paal sloegen voor het door archi tectenbureau Treffers en Polgar BV (Middelburgseweg) ontwor pen project van hun beide zoons.

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3