Scholieren helpen politie een handje Halve eeuw getrouwd Intrede nieuwe predikant Bijbelschool Met bijzondere verkeerscontroles bij scholen Humanistisch café over keuzes WZHO sprak met natuur en landbouw I 431 TELEFOONNUMMERS OPENINGSTIJDEN 24760 12570 01820-16066 010-4362244 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01820-93511 01828-17613 01820-28011 SPREEKUREN Woensdag 25 augustus 18.00-23.00 uur: Nederlands op z’n best met Frank Deurknop en Ronald Geurts. VERGADERINGEN AFSLUITING ZUIDELIJKE DWARS WEG VOOR AUTOVERKEER DRANK- EN HORECA WET ROOIEN BOMEN IN VERBAND MET IEPEZIEKTE COLLECTE VERGUNNING Zaterdag 28 augustus 00.00-08.00 uur: Non-stop mu ziek. BOUWVERGUNNINGEN Rood licht KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING Mailing Jaarlijkse actie Spandoeken Controles f RTW-RADIO Zondag 29 augustus 00.00-02.00 uur: In ’t holst van de nacht, met Ferry van Loon. Vrijdag 27 augustus 06.00-07.00 uur: Non-stop mu ziek 07.00-08.00 uur: Ochtendniveau met Ferry van Loon 08.00-09.00 uur: Ochtendniveau met Luuk van Dijk J 1 Pagina 3 Woensdag 25 augustus 1993 Weekblad voor Waddinxveen GEMEENTE 24642 24700 WADDINXVEEN Piasweg 16 Zuid-Holland Twaalfuurtje mu- Het gouden echtpaar M.A. Ruissen-Vermeij van de Passage. (Foto: Sjaak Noteboom). mu- een van Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Gouwebad ”De Sniep” (informatie) Verzoeken om vrijstelling (Kruimelgevallen) De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat de navolgende meldingen zijn ontvangen: 1. Oostpolderweg 12: het oprichten van een plantenkas 2. Souburghlaan 9: het oprichten van een garage/berging De bouw zal niet geheel in overeenstemming zijn met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen: 1. Zuidkade 1 2. Oranjewijk ’75 doch de afwijkingen zijn van beperkte betekenis: zogenoemde ’’krui melgevallen” als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en beschreven in het Besluit meldingplichtige bouwwerken. In dergelijke gevallen zijn burgemeester en wethou ders bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan zonder voorafgaande planologische procedure. Burgemeester en wethouders zijn voornemens ten behoeve van ge noemde meldingen deze vrijstelling te verlenen. Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding Centrale Antenne Inrichting (C.A.I.) Milieu (telefoon voor milieuklachten) litie goed bereikbaar via de tank stations. Daarom hebben de tankstations raamposters en strooifolders ge kregen die aan de klanten kunnen worden uitgegeven. Vermeij bekleedde geen bestuur lijke functies. Het in Waddinxveen goed beken de echtpaar vierde het 50-jarig huwelijksfeest temidden van hun kinderen en kleinkinderen. Op de receptie kregen de vele vrienden en bekenden de gelegenheid de hand van het gouden paar te drukken. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00 tot 20.30 uur. Vanaf 20.30 uur ontmoeten leden van het Humanistisch Verbond Midden-Holland en belangstellen den elkaar in gebouw Het Tref punt COC, Spieringstraat 113a in het Goudse centrum. Dit seizoen wordt een aantal avon den gepraat over het thema ‘Kie zen’. Persoonlijke keuzes, ethi sche keuzes - bijvoorbeeld in de gezondheidszorg - en zelf maken van keuzes in het leven. Op maandagavond 6 september wordt begonnen met politieke keuzes. Kees Scheenaard zal een korte inleiding hierover houden en ongetwijfeld levert dit voldoen de stof op voor een pittige discus sie. Voor informatie: Marry Men- schaart, tel. 01820-23778. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak via de secreta resses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woensdagen) van 09.00 uur tot 12.30 uur of na telefonische afspraak. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b.g.g Politie Ongevallen Commissie voor de Financiën op donderdag 26 augustus 1993, aan vang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Publicatie woonlasten 1993 (Consumentenbond); - Kostentoerekening en -dekking weekmarkt en tariefverhoging marktrechten ingaande 1994; - Jaarrekeningen 1992 (incl. controlerapporten V.B. Accountants): Algemene Dienst (incl. zwembad); - Grondbedrijf; - Openbare Werken; - HAVO/Atheneum; - Gemeenschappelijk Antenne Systeem. - Vaststelling van het reclameplan. - Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van de aankoop van 13 stemmachines. - Beschikbaarstellen krediet ten behoeve van reconstructie Es- doornlaan en de kruising Esdoornlaan/Kerkweg-West. - Beschikbaarstellen voorbereidingskrediet ten behoeve van (even tuele) uitbreiding gemeentehuis. De oud-politieman is ook be stuurslid geweest van het Comité Seniorenreis Waddinxveen. Zijn echtgenote Adriana W. Ruissen- In verband hiermede liggen de meldingen voor een ieder ter inzage met ingang van 26 augustus 1993 gedurende 14 dagen, tijdens werk dagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). Verleende bouwvergunningen/ingestemde meldingen BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN: Berkengaarde 56 en 58 het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van twee woningen het plaatsen van een dakkapel op het zijgeveldakvlak Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. De colleges van burgemeester en wethouders van Waddinxveen en Moordrecht hebben het gezamenlijke voornemen om de Zuidelijke Dwarsweg ter hoogte van de spoorwegovergang nabij perceel nr. 21 20 voor autoverkeer af te sluiten. Gedacht wordt aan een fysie ke afsluiting waarbij (brom)fietsverkeer mogelijk blijft. Deze maatregel heeft tot doel het sluipverkeer na realisering van de Zuidelijke Rondweg te Waddinxveen (tweede helft 1993) op deze weg tegen te gaan. De Zuidelijke Dwarsweg zal in dat geval slechts een functie krijgen voor de ontsluiting van de aanliggende percelen. Na realisering van deze afsluiting ligt het in de bedoeling dat de Ne derlandse Spoorwegen deze spoorwegovergang van een AHOB- beveiliging (Automatische Halve Overweg Bomen) gaat voorzien. Vanwege de geplande afsluiting voor autoverkeer ter plaatse kan een grote reconstructie van de weg achterwege blijven. Burgemeester en wethouders zijn voornemens een Drank- en Hore- cawetvergunning te verlenen aan: 1. Tennisvereniging ”De Gouwe Smash”; 2. Stichting ”De Buitenhof”, Tennisvereniging ”Be fair” en 3. Tennisvereniging Waddinxveen voor de inrichtingen, respectie velijk gevestigd in het perceel: 1. Burgemeester Warnaarplantsoen; 2. Sniepweg 13c en 3. Alberdingk Thijmlaan, alhier. Aan deze vergunningen zullen voorschriften worden verbonden ter voorkoming van paracommerciële activiteiten. Voor belanghebbenden bestaat gedurende één maand (dus tot 25 september 1993) de gelegenheid hun zienswijze op deze ontwerpbe schikking schriftelijk naar voren te brengen. Reacties kunnen ge zónden worden ter attentie van de afdeling Algemene Zaken, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. In Waddinxveen zijn op diverse lokaties iepen gesignaleerd met ie- peziekte. Deze ziekte wordt veroorzaakt door een schimmel die de houtvaten van de boom verstopt waardoor geen water en voedsel meer opgenomen kan worden; de boom sterft hierdoor af. De schimmel wordt door de iepespintkever overgebracht naar an dere bomen, Het is dus zaak om zieke en kwijnende iepen zo spoe dige mogelijk te verwijderen. De komende week zullen op de volgende plaatsen bomen verwij derd worden: - Gouwebos - Dreef - Nesse - v.v. Waddinxveen - evenemententerrein - Sniepweg/Kastanjelaan - Groene Zoom (nabij school) - Kerk weg West - Noordeinde 10 veld-iepen 1 iep 1 iep (particulier) 3 iepen 3 iepen 1 iep 1 iep 1 iep 2 iepen (particulier) In de week van 29 augustus tot en met 4 september 1993 zal er ge collecteerd worden door de Kankerbestrijding Nederland (K.W.F.). Het collecteren dient te geschieden in verzegelde collectebussen waar op duidelijk de naam en/of het doel van de collecterende instelling staat. De opbrengst van de collecte zal ter kennis van het gemeente bestuur worden gebracht. WADDINXVEEN - Vorige week woensdag 18 augustus recipieerde tussen 17.00 en 18.30 uur in ho- tel-café-restaurant De Unie aan de Kerkweg-Oost het aan de Pas sage wonende gouden echtpaar M.A. Ruissen en A.W. Ruissen- Vermeij. Matheus A. Ruissen is oud-adju- dant en groepscommandant van WADDINXVEEN - Bij de scholen worden aan het begin van een nieuw school jaar door de politie verkeerscontroles gehou den, waarbij ook de schooljeugd zelf betrokken is. Voor deze bij zondere activiteit heeft de Inspectie voor het Basisondertwijs en GOUDA - Met ingang van maan dag 6 september zijn streekgeno ten weer iedere eerste maandag van de maand welkom in het Hu manistisch Café van het Huma nistisch Verbond Midden-Holland in Gouda. uur in het gemeentehuis 08.00-11.00 uur: Ochtendmaga- zine met Ferry van Loon. 11.00-13.00 uur: Hitherinnerin- gen met Ron Menke. 13.00-15.00 uur: Het middelpunt met Paul Aalbers. 15.00-17.00 uur: Huis op je radio met Diederick Huizinga. 17.00-19.00 uur: Het muziekcen trum met Luuk van Dijk. 19.00-22.00 uur: Hitfront Dancea ble met Gert Voogd. 22.00-24.00 uur: De avonduren met Ron Menke. Het is gebleken dat steeds meer ouders de kinderen met de auto naar de basisschool brengen en weer ophalen. Dit leidt tot chaoti sche situaties rondom de school. Door deze verkeerssituatie moe ten andere kinderen, die lopend naar school komen, zich heen worstelen. Gemeentebestuur en politie wil len dat de ouders zich ervan be wust zijn dat mede door dit met de auto halen en brengen van kin deren de verkeerssituatie rond de scholen negatief beïnvloed wordt. Het gesignaleerde probleem wordt door de politie in een brief bij de schooldirecties en ouderra den van de scholen onder de aan dacht gebracht. De scholen wordt gevraagd medewerking te verle nen en de ouders op hun gedrag te wijzen. Een herhaling van deze actie, wel licht iets scherper, zal op een la ter tijdstip in het schooljaar wor den gevoerd. Commissie voor Sociale Zorg en Volksgezondheid op donderdag 26 augustus 1993, aanvang 19.30 Op de agenda o.a.: - Rapport inzake het jaarverslag van het Intergemeentelijk Stimu- leringsproject over 1992. Jaarverslag 1992 en Beleidsplan 1994 Regionaal Overlegorgaan Zwakzinnigenzorg - Subsidie 1992 St. Slachtofferhulp. Jaarverslag 1992 Provinciaal Overleg Gehandicaptenbeleid. Subsidieverzoek van de Stichting Hulp aan Bosnië en Herce govina. - Stand van zaken S.W.O.W. Binnengekomen bouwaanvragen Ingevolge het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet 1992 ma ken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de vol gende bouwaanvragen te hebben ontvangen: BOUWPERCEEL: AARD VAN HET BOUWPLAN: Henegouwerweg 1b het gedeeltelijk veranderen en het vernieuwen van een schapenstal Genoemde aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur voor een ieder ter inza ge ligt bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Wer ken en Bedrijven. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. GOUDA - Vorige week donder dag 19 augustus heeft de NV Wa- term: Oost (WZHÓ) in Gouda en de provincie Zuid-Holland met di verse belangenorganisaties uit de landbouw en de natuurbescher ming een onderzoek naar natuur- compenserende maatregelen be sproken. Hiermee losten WZHO en de provincie Zuid-Holland een eer der dit jaar gemaakte belofte in. Tijdens de hoorzitting van de ver- gunningprocedure voor de uitbrei ding van de winningen in Lex- mond en Langerak, werd de toe zegging gedaan dat betrokken in stanties in een vroeg stadium zul len worden gekend in de moge lijkheden om de gevolgen van wa terwinning te compenseren. Het voorlopige onderzoek, dat door een extern bureau is opge steld, dient als aanvulling op de Milieu Effect Rapportage en de vergunningaanvraag van WZHO voor uitbreiding van de winningen in Langerak en Lexmond. WZHO wil in Lexmond een nieu we winning inrichten met een ca paciteit van 4 miljoen m3 per jaar. In Langerak gaat het om een nieuwe oevergrondwaterwinning met een omvang van 5 miljoen m3 per jaar. cier van justitie. Alle betrokken basisscholen hebben enthousiast hun medewerking toegezegd. De leerlingen doen mee op vrijwillige basis. Naar alle waarschijnlijkheid zal een aantal van de snelheidscontro les mede ondersteund worden door promotie-teams van de lan delijke vereniging Veilig Verkeer Nederland. De snelheidscontroles zijn maan dag 23 augustus begonnen en ein digen op vrijdag 3 september. Ze zullen dagelijks plaatsvinden. In de loop oktober zal aandacht worden geschonken aan de rood- licht discipline van de schoolgaan de jeugd. Het blijkt dat de jeugdige (brom)-fietsers het niet altijd even nauw nemen met het wachten voor een rood verkeerslicht. Bij eerdere soortgelijke controles bleek het bedrag van de scholie ren duidelijk in positieve zin beïn vloedbaar en nam het aantal over tredingen af. De belangrijkste 'conflictpartners’ van de schoolgaande jeugd zijn de automobilisten. Deze groep v er- keersdeelnemers is volgens de po- ZEVENHUIZEN - De Stichting Evangelische Bijbelschool te Doorn geeft reeds meer dan der tig jaar in 25 plaatsen in Neder land een Bijbelschool-cursus, die bedoeld is voor mensen die ge woon werken. Eén van die cursus plaatsen is Zevenhuizen. De Brandpunt bijbelcursussen worden gegeven op één zaterdag of twee avonden per maand van september tot en met mei. De bij belschool is bedoeld voor mensen, die meer van de Bijbel willen we ten en meer toegerust willen wor den in hun geloof en voor eventu eel werk in hun kerk of gemeente. Naast de studie van de Bijbel ne men ook onderwerpen als gezins leven, gemeenteleven, evangelisa tie en pastoraat een ruime plaats in. De totale cursus duurt vier jaar. De cursus in Zevenhuizen wordt met ingang van woensdag 1 sep tember gegeven in de kerkzaal van de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstraat 106 op de eerste en de derde woensdag van de maand om 19.30 uur. Voor algehele informatie kan men zich wenden tot het landelijk se cretariaat in Doom of het plaatse lijk secretariaat. De adressen zijn Evangelische Toerustings-school, Postbus 171, 3940 AD Doorn, tel. 03430-15096 en mevrouw A. v.d. Berg, Julianastraat 37, 2751 GB Moerkapelle, tel. 01793-1555. Voordracht algemene decoratieverlening 1994 De algemene decoratieverlening ter gelegenheid van de verjaardag van Hare Majesteit de Koningin zal in 1994 nog volgens het huidi ge decoratiestelsel plaatsvinden. De verjaardag van de Koningin wordt jaarlijks gevierd op 30 april. De uitreiking van de onderscheidingen zal volgens de tot nu toe ge volgde gedragslijn plaatsvinden op vrijdag 29 april 1994. Als u de burgemeester wilt attenderen op de bijzondere verdiensten van (een) inwoner(s) van Waddinxveen, wordt u verzocht dit te doen vóór vrijdag 10 september 1993. Over de Koninklijke onderscheiding is een brochure verkrijgbaar bij de sectie Bestuurszaken op de eerste verdieping van het gemeen tehuis. naar school’ zichtbaar. Voorts zijn er affiches opgehangen op diverse plaatsen in de gemeente, waar veel publiek komt. Vorig jaar is er voor het eerst een mailing verzorgd aan de brugklas sers van de middelbare scholen in Waddinxveen. Gelet op de posi tieve ontvangst hiervan is een der gelijke mailing ook voor dit jaar gemaakt. Aan de ouders van de nieuwe scholieren (brugklassers) en de brugklassers zelf van de middel bare scholen in Waddinxveen is door tussenkomst van deze scho len de brieven en een informatie folder uitgereikt. Hierin wordt omschreven wat de ideale route van huis naar school is en wat de gevaarlijke punten onderweg kunnen zijn. Met na druk wordt aangeraden van de aangegeven, aanbevolen route ge bruik te maken. Deze route wordt aan de hand van een bijgesloten artikel met foto’s verduidelijkt. Het gaat daarbij de Rotterdamse officier van justitie speciale toestemming gege ven Politie en scholieren hebben te hard rijdende automobilisten al gewaarschuwd op de Oranjelaan, de Groensvoorde en de Chopin- laan. Donderdag 26 augustus ge beurt dat op de Brederolaan-Ko- ningin Wilhelminasingel, vrijdag 27 augustus op de Zuidplaslaan, maandag 30 augustus op de Groensvoorde, dinsdag 31 augus tus op de Kerkweg-Oost, woens dag 1 september op de Chopin- laan, donderdag 2 september op de Zuidplaslaanm en vrijdag 3 september op de Brederolaan-Ko- ningin Wilhelminasingel. In de maanden augustus en sep tember wordt met de jaarlijkse actie ‘Wij gaan weer naar school' van Veilig Verkeer Nederland (VVN) weer landelijk aandacht besteed aan het feit dat de scho lieren na hun zomervakantie weer terugkeren in het verkeersbeeld. Deze maanden na de zomervakan tie zijn bij uitstek perioden waar in sprake is van een verhoogde on veiligheid voor schoolgaande jon geren. Daarom is de tijd direct na de schoolvakantie de meest aange wezen periode om de verkeersvei ligheid op schoolroutes aan de or de te stellen. Ook in Waddinxveen wordt de nodige aandacht aan dit onder werp gegeven. De voorbereidin gen hiertoe zijn al in het afgelo pen schoolseizoen opgestart en zullen in deze weken hun uitwer king krijgen. De gemeente Waddinxveen en de politie Waddinxveen van het dis trict IJssel en Gouwe werken hiertoe, evenals in de voorgaande jaren, nauw samen. Als ondersteuning van de diverse acties is een keuze gemaakt uit de diverse beschikbare publiciteits materialen. In Waddinxveen is ge kozen voor het ophangen van spandoeken op de in- en uitvals wegen van de gemeente en zijn langs diverse doorgaande wegen de bekende sandwichborden aan gebracht. Op zowel de spandoeken als de sandwichborden is het traditionele beeldmerk van de fietsende kinde ren en de tekst ‘Wij gaan weer Commissie voor Algemeen Bestuurlijke Zaken op dinsdag 31 au gustus 1993, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis Op de agenda o.a.: - Advies inzake aanschaf van stemmachines (aan het begin van de vergadering zal een demonstratie met een stemmachine wor den gegeven). - Stukken met betrekking tot uitbreiding raadhuis inclusief advies inzake voorbereidingskrediet. - Advies inzake nieuwe Gemeentewet. - Advies inzake de communicatienota. - Stukken inzake aanschaf brandweerauto. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik ma ken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. met name om scholieren die in Waddinxveen op school zitten maar buiten de kern wonen (Ze venhuizen, Moerkapelle, Reeu- wijk, Hazerswoude en Boskoop). In de brief aan de ouders en de verzorgers van de scholieren in het basis- en het voortgezet on derwijs schrijft de verkeerswet houder J. Neele (PCW) dat ge meente en politie de handen ineen geslagen hebben ten behoeve van de verkeersveiligheid van de schooljeugd. Fietsers in de leeftijdsgroep van 12 tot en met 18 jaar zijn relatief veel betrokken bij verkeersonge vallen. Om de verkeersveiligheid in het algemeen te verbeteren, worden door de gemeente diverse activiteiten ontplooid. Zo is de gemeente onder andere bezig met het zoeken naar verbe teringen van onveilige verkeerssi tuaties en het aanleggen van veili ge voorzieningen. De politie is onder meer belast met de controle op de naleving van het gewenste verkeersgedrag. Voorlichting over verkeer en ver- keersveiligjheid is een taak van politie en gemeente. Naast een aantal preventieve acti viteiten zullen enkele repressen- tieve acties plaatsvinden. Gestart wordt met snelheidscontroles op doorgaande wegen bij scholen. Vervolgens wordt aandacht ge schonken aan de roodlicht-disci- pline van de schoolgaande jeugd. De snelheidscontroles zullen plaatsvinden op de doorgaande wegen in de onmiddellijke nabij heid van diverse basisscholen in Waddinxveen. Kenmerk van deze controles is dat de overtreders niet worden bekeurd maar door leerlingen van de groep 8 van de basisschool worden gewezen op hun foutief gedrag. Overigens is het wel zo dat tegen bestuurders die de snelheid met meer dan 30 km per uur overtre den proces-verbaal wordt opge maakt, zo laat de politie in een toelichting weten. De politie houdt de overtreders staande waarna de kinderen de bestuurder een strooifolder over handigen en zijn of haar aandacht vragen voor de snelheid in de na bijheid van de scholen. De strooi folder is overigens mede samenge steld uit tekeningen en hartekre- ten van de scholieren zelf. Voor deze toch unieke actie is speciaal toestemming verkregen van de Inspectie voor het Basison derwijs en de Rotterdamse offi- de Waddinxveense Rijkspolitie. Hij deed nog dienst in het politie bureau dat stond op de plek waar nu het hotelgedeelte van De Unie is gerealiseerd. I Via de FM-band 87,9 (kabel) en 105,8 I I (ether). Staringlaan 2, postbus 330, I l 2740 AH Waddinxveen. I X. Tel. 01828-10379. J WADDINXVEEN - Ds. C.D. Zonnenberg, de nieuwe predikant van wijk Noord van de Centrale Hervormde Gemeente van Wad dinxveen, doet zondagmiddag 12 september om half drie zijn intre de in de hervormde Brugkerk aan de Kerkweg-Oost. De bevestiging, die zal geschie den door de Waddinxveense ds. A.W. van der Plas, is in de och tenddienst van half tien die dag in hetzelfde Godshuis. Voor de gas ten die van elders komen en beide diensten willen bijwonen is er ge legenheid een broodmaaltijd te gebruiken in de hal van de her vormde Bethelkerk aan de Bilder- dijklaan. Ds. Zonnenberg is afkomstig uit Benschop. Hij en zijn gezin gaan wonen in de pastorie aan de Wei- dezootn. 02.00-09.00 uur: Non-stop-mu- ziek. 09.00-12.00 uur: Religieus pro gramma door één der Waddinx veense kerken. 12.00-14.00 uur: RTW-Klassiek met Ben Evertse. 14.00-15.00 uur: Non stop mu ziek. 15.00-16.00 uur: De komische noot met Gert-Frank van der Poel. 16.00-18.00 uur: RTW-Sportcafé. 18.00-19.00 uur: Non stop mu ziek. 19.00-21.00 uur: Trendy, een in formatief jeugdprogramma. 21.00-22.00 uur: Xtra met Diede rick, Jordi en Raymond. 22.00-24.00 uur: De Avonduren summerballads met Ron Menke. 09.00-12.00 uur: Non-stop mu ziek 12.00-13.00 uur: met Martin Schlink 13.00-15.00 uur: Non-stop ziek 15.00-17.00 uur: Ron Soul 17.00-18.00 uur: Naar Huis met Diederick Huizinga 18.00-19.00 uur: Gert Voogd 19.00-20.00 uur: Non-stop ziek 20.00-21.00 uur: Da Capo, klassiek getint programma 21.00-23.00 uur: Nieuwscafé, lo kale en regionale informatie. 23.00-00.00 uur: Non-stop mu ziek. Z.- 3

Weekblad voor Waddinxveen | 1993 | | pagina 3