<1 Waddinxveen Meer dan 37 jaar ervaring Als je alles op ‘n rijtje zet ga je gelijk naar van ‘t Hof U slaagt bij van ‘t Hof inR I fcgii 1l|| NVM Hifi B ■fl Goed bekeken; één makelaar voor het hele hart van Holland Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. IK Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. |S Er staat altijd een e makelaar voor u klaar! I ilHlhi -IWW— j «Wf W K 4 w «liti 9 Trftl I fe.-. Vrijstaand met garage/bedrijfsruimte Jan Dorrekenskade Oost 68 Vraagprijs 495.000,= k.k. 4-kamer appartement Mauritslaan 28 Vraagprijs 159.000,= k.k. Verrassend groot Zuidplaslaan 128 Vraagprijs 329.000,= k.k. Gelikt Zuidplaslaan 452 Vraagprijs 275.000,= Huis kopen of verkopen? Met kan toren in Gouda, Waddinxveen, Zoetermeer en Alphen a/d Rijn is Van 't Hof een aktief en goed geïn formeerde makelaar in het hart van Holland. Ons doorgeschakelde computer-systeem geeft u razend snel alle informatie over aanbie dingen in de hele regio. En wij houden u op de hoogte van nieuwe mogelijkheden. Dat scheelt tijd, dat spaart kosten! Voor koop of verkoop van een huis: schakel Van 't Hof in en u bent met één makelaar klaar! Wij zijn net klaar Da Costaweg 26 Vraagprijs 279.000,= k.k. Aantrekkelijke eengezinswoning op een gunstige lokatie gelegen, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Bouwjr. 1968,147 m2 eig. grond, ca. 325 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met fontein, gesloten keuken in witte uitvoering, tweezijdige opstelling en voorzien van gascomfort, afzuigkap, oven, koelkast en 10 1. close-in boiler, gang en keuken zijn voorzien van een plavuizenvloer, woonkamer, type door zon, voorzien van een grenenvloer. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 2 slaapkamers aan de achterzijde, waar van 1 met vaste kastenwand met louvre- deuren, 1 slaapkamer aan de voorzijde, badkamer (geheel betegeld, in lichte uit- Nabij het centrum van Waddinxveen gelegen woonhuis, helft van dubbel, met aangebouwde houten berging en een diepe achtertuin. Bouwjaar ca. 1930, 174 m2 eigen grond en 285 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, woonkamer, type doorzon, met open haard en met toe gang tot provisiekast/kelder, uitgebouw de keuken in witte uitvoering, bijkeuken met Vaillant combiketel, aansl. wasapp. en toilet. Gang, woonkamer en keuken zijn v.v. laminaatvloer. Ie Verdieping: overloop met grote kast, 2 slaapkamers aan de voorzijde, waarvan 1 met vaste kasten, 1 slaapkamer aan de achterzijde, badkamer met douche en wastafel. Verder is de woning op de parterre v.v. dubbel glas en geheel v.v. hardhouten ramen en kozijnen. Oplevering van deze goed onderhouden woning is in overleg. Kindvriendelijke ligging Potgieterstraat 13 Vraagprijs 255.000,= k.k. Karakteristiek vrijstaand woonhuis, bouwjr. 1934, met dubbele aangeb. gara ge en een grotendeels betegelde tuin. Gunstig gel. nabij centrum. 395 m2 eig. grond en 450 m3 inhoud, excl. garages (8.50 x 6.00). Ind.: Entree/gang met meterkast en provisiekelder, lichte woonkamer, type doorzon, met veel raampartijen, o.a. glas-in-lood, houtka- chel en v.v. laminaatvl., open keuken, uitv. met wit front en houtkl. blad, bij keuken (zij-uitbouw met ingang) met badgeijser, aansl. wasapp. en halfhoog betegeld toilet en met toegang tot dub bele garage, v.v. grindvl., c.v. ketel (4 jr.) en nieuwe garagedeur. Ie Verd.: over loop, 3 slaapk. met veel vaste kasten en geheel betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Via hardhouten trap naar de in 1992 gerealiseerde 2e verd. (v.v. vloer- en dakisolatie): overloop met dak kapel en uitgang naar balkon, 2 slaapk. aan achterz., waarvan 1 met dakkapel en bergkasten en 1 slaapk. aan voorz. met bergkasten, dakkapel en loggia. De woning is verder gedeeltelijk v.v. dub bel glas. Gunstige tuinligging (ZW). Ruime inrit en parkeermog. op eigen terrein, geschikt voor meerdere auto's. Naastgelegen garage/bedrijfsruimte is voor div. doeleinden geschikt, o.a. voor kantoor, detailhandel, bedrijfsruimte, etc. Moderne, jonge eengezinswoning, gele gen in de kindvriendelijke wijk Zuidplas en met voorzieningen als winkels, scho len en uitvalswegen A12/A20 in de direc te nabijheid. Bouwjaar 1987,158 m2 eigen grond en 400 m3 inhoud. Indeling: uitgebouwde entree/hal, toilet met font., royale tuingerichte living met open haard en provisiekast en v.v. een laminaatvloer, open keuken in 1-zijdige opstelling en v.v. een plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 2 slaapkamers aan de achterzijde, badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toil, en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder met combike tel, unit m.v. en aansl. wasapp., bevloer de bergvliering boven voorzolder, grote slaapkamer met dakuitbouw. Verder een ruime achtertuin (ZO) met zonneterras en gazon, vrijst. stenen berging en achteruitgang. Een goed onderhouden en compleet geïsoleerde woning, waar van oplevering in overleg. Perfect onderhouden 3-kamer apparte ment, gesitueerd boven het winkelcen trum "Zuidplas". Dit royale apparte ment, met 300 m3 inhoud, biedt u de volgende indeling: entree/gang met grote garderobenis, 2 slaapkamers, toi let met hangcloset en fontein, badka mer met douchecabine en wastafel, ruime L-vormige woonkamer met toe gang tot balkon, open keuken in L-vor- mige opstell. en lichte uitvoering, v.v. afzuigkap, keramische kookplaat, koel kast, grote bijkeuken met aansl. wasapp. en combiketel. Dit, apart type, apparte ment met een speelse indeling is gele gen op de eerste verdieping en heeft een berging op de begane grond. Het com plex is voorzien van een lift, keurig ver zorgde entree aanwezig, de servicekos ten bedragen fl. 163,= p.m., overdraagba re G.I.W. garantie, optimaal isolatie pak ket. Oplevering in overleg. voering) met douche, wastafel en ther- mokranen. 2e Verdieping: voorzolder met Velux dakraam, aansl. wasapp., vaste kastenwand en combiketel, 1 slaapkamer met dakkapel en hobby/ bergruimte (event, mogelijkheid voor kamer). Deze goed onderhouden woning met veel inpandige ruimte biedt u verder een ruime achtertuin met een vrijstaande stenen berging. Oplevering in overleg. tv-jij? j|iiiwmy' MAKELAAR Nabij dorpskern Jan Dorrekenskade Oost 82 Vraagprijs 219.000,= k.k. Ruime, perfect onderhouden eengezins woning, gunstig gelegen aan de rand van Waddinxveen met fraai, vrij zicht aan voorzijde op groenstrook. Bouwjr. 1965,116 m2 eig. grond, 340 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, provisiekast, toi let met font., ruime doorzonwoonkamer met erker en tuindeur en toogverbin- ding naar luxe, recent vernieuwde keu ken, in L-vormige opstell., lichte uitvoe ring, met diverse inbouwapp. en v.v. een plavuizenvl. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan de achterz., 1 slaap kamer aan de voorz. met vaste kast en hardhouten deur naar balkon, badka mer, in lichte uitvoering, met douche, wastafel, thermokranen en verwarmde spiegel, afz. 2e toilet. 2e Verdieping: voorzolder met betegelde wasruimte, ged. dakkapel en HR combi ketel, 1 royale slaapkamer met dakka pel. Verder een voortuin en een groten deels betegelde achtertuin met vrij st. st. berging. De woning is recent geheel gemoderniseerd en biedt u veel woon comfort. Een bezichting zeker waard! Karakteristiek vrijstaand woonhuis met een rustieke sfeer. Bouwjr. 1928, 530 m2 eig. grond en 475 m3 inh. Indeling: vestibule/gang (tochtdeur nog aanwe zig), meterkast en provisiekelder op sta- hoogte, kamer en suite met schuifdeu ren en aan voorzijde sfeervol woonge deelte met erker, 4 vaste kasten, origi neel plafond en veel glas-in-lood, keu ken met o.a. servieskast, granito-aan- recht en hoekschouw, ruime bijkeuken met aansl. wasapp., toilet en eenvoudi ge douche. Ie Verd.: overloop met glas- in-lood ramen, 2 slaapkamers aan ach terz., waarvan 1 met vaste kast en 1 met toegang tot dakterras, 2 vaste kasten en wastafel, 1 kleine slaapkamer aan voorz. en 1 slaapkamer aan voorz. met vaste kast en wastafel. 2e Verd.: 1 kamer met daklicht, zolderberging en boiler. Achtertuin (N) met een diepte van ca. 23 m. Verder een voortuin, zijtuin en P- plaats op eig. terrein. Dit grotendeels in oorspronkelijke staat verkerende pand is een bezichting zeker waard! Aantrekkelijk 4-kamer appartement, gunstig gelegen nabij winkels en overige voorz. Bouwjaar ca. 1965. Indeling: entree/gang met vaste kast, toilet met fontein, 2 slaapkamers aan de voorzijde, waarvan 1 met toegang tot balkon, woonkamer met kleine schouw met moederhaard en vaste kast, aansluiten de slaapkamer met wastafel en vaste kast en doorgang naar geheel betegelde douchegelegenheid, in witte uitvoering en met kunststof plafond met inbouw- verl., keuken in eenzijdige opstelling met huurgeijser, aansl. wasapp. en met toegang tot balkon. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping en heeft een berging op de begane grond. De servicekosten bedragen fl. 17,50 per maand. Oplevering in overleg. r Karakteristiek Brugweg 66 Vraagprijs 475.000,= k.k. jl? - f. Van Hof: makelaars wan goede h u i ze i V X I iSSMSM u ■_van ’t hof r makelaardij 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 34