Waddinxveen fist Als je alles op ’n rijtje zet ga je gelijk naar van ’t Hof Meer dan 37 jaar ervaring NVM Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. ~1I Lees het laatste nieuws in de gratis woninggids! Wie het goed bekijkt, geeft nu zijn huis in de verkoop! N VM GARANTIE HUIS5%g 3-kamer hoekappartement Zuidplaslaan 464 Vraagprijs 232.500,= k.k. 3-kamer appartement Jul. vart Stolberglaan 80 Vraagprijs 157.500,= k.k. Aan singel gelegen ruime en goed onderhouden eengezinswoning, nabij winkels en ov. voorz. Bouwjr. ca. 1968, 177 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inh. Indeling: entree/gang, kelderkast, toilet met font., doorzonwoonkamer, v.v. een parketvloer, gesloten keuken. Ie Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan voorz., waarvan 1 met wastafel, 1 slaapkamer aan achterz., alle kamers met vaste kast- ruimte, badkamer met zitbad en wasta fel en met toegang tot balkon. Via vaste trap naar 2e verd.: huurboiler, royale voorzolder/werkruimte, 1 slaapkamer met dakkapel, c.v. ketel en berging ach ter knieschotten. De woning biedt ver der een 'onderhouds arme' ruime ach tertuin op het oosten met terrassen en borders, ruime vrijst. st. berging en ach teruitgang. Oplevering in overleg. Aantrekkelijke eengezinswoning Mauritslaan 35 Vraagprijs 272.500,= k.k. Aan singel gelegen Kon. Wilhelminasingel 13 Vraagprijs 269.000,= k.k. Moderne erkerwoning Junolaan 40 Vraagprijs 305.000,= k.k. Modern 3-kamer hoekappartement, bouwjr. 1992, gunstig gesit. boven het winkelcentrum "De Zuidplas", en met schitterend vrij uitzicht aan voorzijde. Dit goed onderhouden appartement biedt u veel privacy en de volgende inde ling: entree/gang met garderobenis, roy ale L-vorm. woonkamer, 610/396 x 553, met groot zijraam en loggia, half open keuken in witte uitvoering, bijkeuken met aansl. wasapp., badkamer met dou che en vaste wastafel, afz. toilet met fon tein, 2 slaapkamers, resp. 440 x 289 en 440 x 206. Gang, woonkamer en keuken zijn belegd met een licht eiken parket vloer. Het appartement is gelegen op de le verd. en heeft een berging op de beg. grond. Het complex is v.v. een lift, keu rig verzorgd entree aanwezig. Servicekosten 126,= p.m., overdraagba re G.I.W. garantie, optimaal isol. pakket. Gelikt! Otto-erf 34 Vraagprijs 327.500,= k.k. Bijzonder goed onderhouden, ruim opgezette eengezinswoning, rustig gele gen, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Bouwjr. 1972,127 m2 eig. grond, 350 m3 inh. Ind.: entree/gang, toilet met font., Z-vorm. woonkamer met open trap en v.v. parketvloer en brede (2 delige) schuifpui, open keuken in witte uitv., L-vorm. opstelling en v.v. div. inbouwapp. Gang en keuken zijn v.v. een plavuizenvl. le Verd.: overloop met gangkast, 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet (hangcloset), 2 was tafels en meubel. Badkamer is 3 jr. gele den vernieuwd. 2e Verd.: overloop, c.v. ruimte met aansl. wasapp., 1 ruime slaapkamer met dakkapel, vaste kasten- wand en bergruimte. Verder biedt deze woning een keurige achtertuin op het zuidwesten met vrijst. st. berging. De mogelijkheid bestaat om een nabijgel. garage te kopen waarvan de koopsom fl. 25.000,= k.k. bedraagt. Royale, vriendelijk gelegen eengezins woning, gesit. in een rustige woonwijk, nabij winkels en openbaar vervoer. Bouwjr. 1980, 157 m2 eig. grond, 400 m3 inh. Ind.: entree/hal, toilet, woonka mer met prov. kast en alum, schuifpui en v.v. een parketvloer, open keuken in beuken uitv. met inbouwapp., t.w. afzuigkap, gascomfort, koel- en vries kast en aansl. t.b.v. vaatwasser, hal en keuken zijn v.v. een plavuizenvl., inpan dige berging/bijkeuken met aansl. wasapp. le Verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer in witte uitv. met lig bad, 2e toilet (hangcloset), wastafel en designradiator. Badkamer is 4 jr gel. ver nieuwd. De gehele le verd. is v.v. een laminaatvl. Recent verbouwde 2e verd. met: voorzolder met combiketel en lichtkoepel en 2 in elkaar overlopende kamers met tuimelraam en v. kastruim- te en v.v. laminaatvl., bergkamer met vaste schappen. De woning heeft verder een voortuin en een gedeelt. betegelde achtertuin (ZO) met borders, afz. houten berging en achteruitgang. Opl. in over leg. Aantrekkelijke eengezinswoning, gun stig gelegen nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjr. 1962,160 m2 eigen grond, 430 m3 inhoud. Indeling: entree met tochtdeur, tussenhal, ruime uitge bouwde doorzonwoonkamer (9.60 x 3.60) met open haard, open keuken in 2- zijdige opstelling, bijkeuken met aansl. wasapp., vaste kast en toilet met font, le Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan achterz., waarvan 1 met vaste kasten- wand, 1 slaapkamer aan voorz., badka mer met douche en wastafel, afz. 2e toi let. 2e Verd.: overloop met vaste kast en hobby-ruimte met c.v. ketel en berg ruimte, 2 slaapkamers met dakkapel en vaste kastruimte. Deze woning met veel inpandige ruimte is grotendeels v.v. dubbel glas en biedt u verder een ach tertuin op het zuidoosten met vrijstaan de stenen berging en achteruitgang. Oplevering in overleg. Perfect onderhouden eengezinswoning, gelegen in de jonge, ruim opgezette wijk Zuidplas nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjaar 1986,137 m2 eig. grond en 340 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, luxe toilet (hangcloset) met fontein, royale tuingerichte woonkamer met provisiekast en tuindeur, nette, gedeelt. open, keuken in U-vormige opstelling en witte uitvoering. De par terre is v.v. een witte kurkparketvloer. le Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz., beide met dakkapel, badkamer met lig bad, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: open zolderberging met vaste kastruimte en kast met aansl. wasapp. en droger en combiketel. De woning biedt u verder een diepe achtertuin (ZO) met sierbe strating, gazon, vijverpartij, vrijst. st. berging en achteruitgang. Een bezichti ging zeker waard! Moderne erkerwoning, met aan voorzij de vrij uitzicht op plantsoen, gelegen in jonge, kindvriendelijke woonwijk. Bouwjr. 1992,185 m2 eig. grond en 300 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met garderobenis, toilet met fontein en trap kast met unit vloerverw. (2 gr.), ruime doorzonwoonkamer met erkerraam en al. schuifpui, open keuken in eenzijdige opstelling, uitgevoerd met antraciet front, bijkeuken/proviesiekast met aansl. vaatwasser. De parterre is belegd met een witte plavuizenvl. le Verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers (resp. 496 x 288, 396 x 218 en 317 x 288), bad kamer in lichte uitvoering met douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: open zol der met tuimelraam, aansl. was- en droogapp. en Vaillant combiketel anno 1992 en unit m.v. De ca. 15 m. diepe achtertuin op het oosten is heerlijk vrij gel. en keurig aangelegd met terras, sierbestrating, borders en vijver en v.v. een vrijst. berging. Oplev. van deze com pleet geïsol. en uitstekend onderh. woning is in overleg. Overdraagbare G.I.W. garantie. ^MAKELAAR Perfect onderhouden, aan achterz. uit gebouwde eengezinswoning, gesitueerd in de kindvriendelijke, jonge wijk Zuidplas en met voorz. zoals winkels, scholen en uitvalswegen A12/A20 in de directe nabijheid. Bouwjr. 1987, ca. 360 m3 inhoud en 135 m2 eig. grond. Ind.: entree/hal, toilet met font., uitgebouw de, tuingerichte woonkamer, open keu ken in roomkleurige uitv. en v.v. inbouwapp., t.w.: afzuigkap, gascomfort, el. oven grill, koelkast en vaatwasser. Parterre is belegd met een fraaie gepo lijste plavuizenvl. met vloerverw. le Verd.: overl., 3 slaapkamers, waarvan 1 met toegang tot balkon, badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel en design radiator. 2e Verd.: voorzolder met aansl. wasapp., combiketel en bergruimten, 1 slaapkamer met dakkapel, tuimel raam en bergruimten. De verdiepingen zijn v.v. een laminaatvl. Deze compleet geïsol. woning heeft aan de voorz. een vrije ligging aan plantsoen en biedt ver der een voortuin en een keurig aange legde, zonnige achtertuin op het zuiden met sierbestrating, vrijst. st. berging en achteruitgang. Aanvaarding in overleg. Bijzonder goed onderhouden Heggewinde 21 Vraagprijs 299.000,= k.k. Goed onderhouden Graanakker 48 Vraagprijs 295.000,= k.k. Aantrekkelijk 3-kamer appartement, gunstig gelegen nabij winkels en overige voorz. Bouwjaar ca. 1960. Indeling: hal/entree met vaste kast, toilet, 1 slaap kamer (ca. 2.95 x 3.15) aan de voorz. met vaste kast en opensi. deuren naar klein balkon, royale woonkamer (ca. 3.60 x 6.50) met v.kasten en aansluiting voor gaskachel, 1 slaapkamer (ca. 3.00 x 2.90) met v.kast en doorgang naar douchege- legenheid, keuken in eenv. uitvoering met huurgeijser, toegang tot klein bal- kon/loggia met bergkast. Het apparte ment is aan de voorzijde v.v. dubbel glas, kunststof ramen en kozijnen, is gel. op de 2e verdieping en heeft een ruime ber ging (ca. 4.00 x 3.00) op de beg. grond. Het appartement is direkt leeg te aan vaarden. Royale eengezinswoning Oostpolderweg 84 te Van ’t Hof: makelaars ■_van ’t hof r makelaardij van goede huize!

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 30