RIJNLAND MAKELAARS DE REGIOKENNERS. NVM ■■I MAKELAARSKANTOOR Waddinxveen Kanaalstraat 12 Tel. (0182) 61 20 28 Mi wa-,.. Vraagprijs: 172.500,- k.k. Vraagprijs: 369.000,- k.k. iz hmi Vraagprijs: 269.000,k.k. I MM Vraagprijs: ƒ279.000,- k.k. Vraagprijs: 885.000,- k.k. Vraagprijs: ƒ292.500,- k.k. VOORSCHOTEN LEIDSCHENDAM LEIDERDORP WADDINXVEEN 1 I Op fraaie locatie, grenzend aan de St. Victorwijk, gelegen te renoveren woning met aan de voorzijde uitzicht over rivier ”de Gouwe” en landerijen. Halfvrijstaand woonhuis, gelegen op circa 175 m2 eigen grond. Diepe achtertuin op het westen met gro te schuur, met mogelijkheid voor garage. Indeling: entree, gang, kamers en suite, aanbouw v.v. zeer eenvoudige keuken en toi let, geen sanitaire voorzieningen. Verdieping: open ruimte met mogelijkheid tot indeling met kamers. De woning dient totaal te worden gerenoveerd en is op korte termijn te aanvaarden. Royale, goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin op het zuiden, gelegen in kindvriendelijke omgeving in de wijk Groenswaard I. De woning is zeer gunstig gesitueerd t.o.v. speelvoorzieningen, groenvoorzieningen, winkels, scholen, NS-sta- tion en uitvalswegen. Indeling: begane grond: entree, hal, trapkast, geheel betegeld toilet met fontein, doorzonwoonkamer met fraaie open haard, gesloten keuken v.v. kunststof kastenopstelling, kunststof aanrechtblad, spoelbak met eengreepskraan, inge bouwde koelkast, ingebouwde gaskookplaat, afzuigkap, ingebouwde elektrische oven, aansluiting voor vaatwasser, geheel be tegelde wanden en veel bergruimte. Ie verdieping: overloop met vaste kast. 3 slaapkamers waarvan 2 met dubbele inbouwkas- ten, badkamer v.v. vaste wastafel, ligbad en wasmachine-aansluiting. 2e verdieping: bereikbaar via vaste trap, overloop met C.V.-combiketel en bergruimte, 4e slaapkamer met hardhouten dakkkapel en diverse kastruimten. Boven deze verdieping vindt u een bergvliering met verlichting. Voorts is de woning v.v. thermostaatknoppen op nagenoeg alle radiatoren, hardhouten borst weringen en Bangkirai erfafscheidingen. In de achtertuin bevindt zich de stenen berging met elektra. Bouwjaar is circa 1968. Gelegen op 143m2 eigen grond. Oplevering in overleg. Sfeervolle binnenstadswoning op 5 minuten loopafstand van hoofdwinkelstraat en NS-station. Indeling: entree, hal, meterkast, L-vormige woonkamer (ca. 30 m2) met houten delen vloer en open spiltrap naar verdieping, toilet met fontein, half-open keu ken met L-vormige moderne opstelling v.v. keramische kookplaat, afzuigkap en dubbele spoelbak, deur naar beknopte plaats. Verdieping: overloop waarop wasmachine-aansluiting en huur ’’Vaillant” combiketel, slaapkamer achterzijde met deur naar dakterras, tussenhal, badkamer met 2e toilet, douchecabine en wastafelmeubel met dubbele wasbak, slaapkamer voorzijde met schuifkastenwand, bergvliering. De woning ligt op 65 m2 eigen grond. Bouwjaar is circa 1920. Parkeergelegenheid (vergun- ning/betaald) vóór de woning. Oplevering in overleg. Goed verzorgd 4-kamer hoekappartement op de le woonlaag. Complex is gelegen aan de rand van de bebouwing in wóonwijk ’’Vondelwijk”. Vrij uitzicht. Indeling: afsluitbare centrale hal, trapopgang/liftinstallatie, woning-entree, gang met garderobenis, slaapkamer galerijzijde met vaste kastruimte, toilet met fontein, badkamer met vaste wastafel en douchehoek, 2 slaapkamers balkonzijde waarvan 1 met loopdeur naar balkon (west), woonkamer, open keuken v.v. crème keukenblok. Diverse wanden zijn afgewerkt met stmctuurpleisterwerk. Alle radiatoren zijn v.v. thermostaatknoppen. Berging in de onderbouw. Bouwjaar is cir ca 1968. Oplevering in overleg. Keurig verzorgde, royale eengezinswoning. Gelegen nabij recreatie- en sportvoorzieningen, winkels en openbaar vervoer. Fraai aangelegde, zonnige achtertuin op het zuiden met vrijstaande stenen berging. Indeling: entree/tochtportaal v.v. laminaatvloer, gang, trapkast, toilet in lichte kleurstelling v.v. fontein, doorzonwoonkamer, half-open keuken v.v. tegelvloer en witte U-vor- mige keukenopstelling (1994) met kunststof aanrecht, RVS spoelbak met eengreepskraan, gaskookplaat, elektrische oven, af zuigkap, vaatwasmachine, koelkast, dubbele carrouselkast en apothekerskast. le Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badka- Op goede locatie gesitueerde winkelruimte (circa 190 m2 BVO) gelegen in wijkwinkelcentrum ”De Luifelbaan”. Reeds in dit centrum gevestigd: kapper, slijterij, supermarkt, bloemen- en cadeaushop, doe-het-zelfzaak, dierenbenodigdheden, kaashandel, slagerij. Frontbreedte 8,70 m1. Winkelvloeroppervlak ca. 85 m2. Goede parkeervoorzieningen. Optimale bevoorrading moge lijk via achterzijde. Winkelruimte is deels v.v. systeemplafonds. Huurprijs 180,p/m2j. Op korte termijn beschikbaar. Goed onderhouden, royaal herenhuis met aangebouwde stenen garage/berging. Rustig gelegen in groene woonomgeving. Nabij recreatiegebied ‘het Gouwebos’, openbaar vervoer en scholen. Zeer luxe uitgevoerde designkeuken en badkamer. Indeling: en- tree/hal, tochtportaal, toilet met fontein, L-vormige woonkamer met open haard, open keuken v.v. U-opstelling met vitrinekast, carrouselkast, graniet aanrechtblad, 1,5 RVS spoelbak met eengreepskraan, vaatwasmachine, combi-magnetron, koelkast, ke- ramische/halogeen kookplaat en RVS afzuigschouw. Gehele begane grond is v.v. plavuizenvloer. Garage/berging v.v. wasma chine-aansluiting, doorvoer droger, mechanische afzuig-unit, plavuizenvloer, bergvliering en stalen kanteldeur. Beschutte ach tertuin op het oosten, le Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer v.v. hoekopgestelde douchecabine met thermostaat- kraan, ligbad met thermostaatkraan, handdoek-radiator, wandcloset, designwastafel met eengreepskraan en spiegelmeubel. Wanden tot plafond betegeld. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voorzolder met opstelplaats wandcombiketel, bergvlie ring, kamer met dakkapel. Het woonhuis is v.v. dakisolatie. Gelegen op 149 m2 eigen grond. Bouwjaar is circa 1977. Oplevering in overleg. Karakteristieke, royale 2 onder 1 kap woning met specifieke stijlelementen o.a. glas in lood ramen en oorspronkelijke plafonds. Grote zijtuin op het zuiden. Aan voorzijde vrij uitzicht over rivier ”de Gouwe”. Het woonhuis grenst aan achterzijde aan water gang. Parkeerplaats op eigen terrein. Indeling: entree/hal, toilet, doorzonwoonkamer met dubbele openslaande deuren, half open keuken v.v. eetbar, deur naar sousterrain v.v. uitstortgootsteen, wasmachine-aansluiting en opstelplaats ’’Nefit Turbo HR” combiketel met tapboiler. Begane grond is v.v. parketvloer, le Verdieping: ruime overloop met bergruimte, 3 slaapkamers, badkamer v.v. toilet, bidet, douche en vaste wastafel. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, 2 kamers, bevloerde bergvlie ring. Bouwjaar is circa 1930. Gelegen op 170 m3 eigen grond. Mede door ligging en uitstraling een ideale woning voor de ech te liefhebber! Oplevering in overleg. Royale vrijstaande villa, rustig gelegen in kleine villawijk aan de buitenrand van de bebouwde kom. Nabij recreatiegebied ’t Weegje en rivier “de Gouwe”. Zeer goede bereikbaarheid via uitvalswegen en snelwegennet. Indeling: entree, hal met garde- robekast, toliet met fontein, speels ingedeelde living v.v. vide, open haard, werkhoek, loopdeur naar tuin en verlaagde plafonds met inbouwverlichting, open keuken met witte Siematic inrichting v.v. diverse inbouwapparatuur en eetbar. Totaal woonop- pervlak begane grond ca. 90 m2. Verdieping: overloop, bergzolder, 4 kamers, waarvan 2 zijn voorzien van vide, luxe badkamer (1993) v.v. Villeroy en Boch sanitair, te weten douchecabine en ligbad met eengreepskranen, toilet en dubbele wastafel met meubel. Deze zeer goed onderhouden woning die beslist een bezichtiging waard is, is gebouwd in 1974 op 816 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. Op goede stand in woonwijk ’’Zuidplas” gelegen keurig onderhouden eengezinstussenwoning met vrij uitzicht aan de voorzij de. Achtertuin op het noordwesten met vrijstaande stenen berging en houten droogloop. Voorzieningen in directe nabijheid. In deling: entree/hal, meterkast, Z-vormige woonkamer met trapkast, open keuken v.v. beige hoekopstelling en tegelvloer, portaal met toilet v.v. fontein en wit sanitair, le Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met ’’Velux” dakraam, betegelde bad kamer v.v. wastafel, douche-hoek en wasmachine-aansluiting. 2e Verdieping: bereikbaar via vaste trap, voorzolder met 4-pans kunststof dakraam, opstelplaats C.V.- combiketel en mechanische ventilatie unit, bergvliering, zolderkamer met hardhouten dakkapel. De woning is v.v. dak,- muur-, en vloerisolatie en grotendeels isolerende beglazing. Hardhouten kozijnen. Bouwjaar is 1983. Gelegen op 125 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. WADDINXVEEN De Akker 53 WADDINXVEEN Brederolaan 8 SCHOONHOVEN WADDINXVEEN W. Buninglaan 48 WADDINXVEEN Nic. Beetslaan 9 WADDINXVEEN Schuberthof 30 GOUDA Nieuwe Haven 236 WADDINXVEEN Zuidkade 194 WADDINXVEEN Broekhuizen 5 BOSKOOP Graskamp 8 WADDINXVEEN Klaverveld 12 c t c t I I c c t r c r 3 k k Huurprijs: 180,- p/m2j MAKELAAR Vraagprijs: 645.000,- k.k. Vraagprijs: 449.000,- k.k. mer v.v. ligbad, wastafel en wasmachine-aansluiting, separaat toilet. Diverse vaste kastruimte. 2e Verdieping: overloop v.v. opstelplaats ’’Vaillant” wandcombiketel en doorvoer droger, bergruimte, zolderkamer met dakkappel. De woning is v.v. kapi- solatie. Deels isolerende beglazing. Bouwjaar is ca. 1968. Gelegen op 144m2 grond. Oplevering in overleg. Zeer verzorgde, royale hoekwoning met aangebouwde stenen garage/berging. Aan voorzijde vrij uitzicht over vijverpartij en openbare groenvoorziening. Achtertuin is gesitueerd op het westen. Winkels en openbaar vervoervoorzieningen in directe na bijheid. Indeling: entree/hal, tochtportaal, toilet met fontein, tuingerichte woonkamer met open trap naar le verdieping en mar- moleum vloer, open keuken v.v. eetbar en luxe witte U-vormige opstelling met bovenkasten, kunststof aanrechtblad, koelkast, vriezer, inductie kookplaat, oven, afzuigkap, vaatwasmachine, magnetron en RVS spoelbak met douchekraan. le Verdieping: afsluitbare overloop, 3 slaapkamers, betegelde badkamer met ligbad, toilet en dubbele wastafelvoorziening. 2e Verdieping: overloop met opstelplaats ’’Radson HR” combiketel, dakdoorvoervoorziening voor droger en wasmachine-aansluiting, slaapka mer met hardhouten dakkapel op achterdakvlak, voorslaapkamer met hardhouten dakkapel. Garage v.v. elektra en stalen kan teldeur. De woning is deels v.v. isolerende beglazing. Bouwjaar is circa 1972. Gelegen op 125 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. WADDINXVEEN Zuidkade 90c Vraagprijs: 239.000,— k.k. Vraagprijs: 329.000,- k.k. Karakteristieke, solide gebouwde villa met bedrijfs-Zatelier- of praktijkruimte gelegen op één van de mooiste locaties van Schoonhoven. Zeer vrije ligging en fraai uitzicht. Indeling: entree, tochtportaal, hal, woonkamer met open haard (ca. 35 m), woonkeuken (ca. 17 m2) v.v. kunststof L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur, kantoorkamer (ca. 12 m2) met door loop naar werkplaats, toilet met fontein, berging/bijkeuken (ca. 15 m2) v.v. aansluitingen wasapparatuur, uitstortgootsteen en ra diator, garage (ca. 20 m2) v.v. radiator en bergzolder. le Verdieping: overloop, 4 slaapkamers (ca. 17 m2 elk), badkamer v.v. bad, wastafel en toilet, deur naar dakterras. 2e Verdie ping: bereikbaar via open hardhouten trap, open zolder met mogelijkheid tot inbouw van 2 kamers. Indeling bedrijfsruimte: netto vloeroppervlak circa 85 m2, betonvloer, deels verdiept, doucheruimte v.v. douche, wastafel en toilet. Bedrijfsruimte ver dieping: bereikbaar via steektrap, werkruimte circa 60 m2 netto vloeroppervlak onder de kap, 2 opslag-Zwerkkamers (ca. 12 nr elk). De bedrijfsruimte is v.v. betonnen vloeren, dubbele inrijdeur en hijsbalk. Alle installaties zijn in de bedrijfsruimte onder gebracht, o.a. zeer uitgebreide elektrische installatie v.v. ‘kracht’stroom, dubbele C.V.-ketel en boiler t.b.v. warmwatervoorzie ning. Het object is in 1977 gebouwd op 505 m2 eigen grond, en is opgetrokken in zeer duurzame materialen. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 189.000,— k.k. - - J •••er'- 5; t I ^19 no S' 9i 1 1 1 1 t 1 1 1 1 l!,'\ LAND

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 16