Vluchtelingenwerk zoekt vrijwilligers Aanranding van jonge vrouw (18) Zes vrouwen exposeren in Heksentuin aan Brugweg w Nieuw programma Kate Goudriaan bij RTW-radio Insluiping COLOPHON Twee mannen overvallen in Boskoopse winkel Motorrijder bij Coenecoop uit de bocht MEDISCHE DIENSTEN KERKDIENSTEN y Wachttorenbe- r Geen zon besproken? Nu boeken is geld besparen! Rabobank Reizen A. Voss-Becks, Peuleyen 60, tel. 616801 Van den Dries, Zuidplaslaan 434-438, tel. 633000 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord 18.30 uur ds. E.E. Vergunst, Ridderkerk 9.30 uur ds. C.B. Stam, Har derwijk 17.00 uur ds. H. Schipaan- boord Voor aangifte van gevonden en verloren voorwerpen kan men zich in Waddinxveen wenden tot het bureau van het politiedistrict Gouwe en IJssel aan de Limaweg 35 in Waddinxveen. De I zen 1994 al een keer. Voor de praktijk van de huisartsen Alberts, Van den Brule, Van der Linde, van Vliet en Vreeken (groep I) heeft dienst: C.N. Vreeken, Weidezoom 50, tel. 612979 Voor de praktijk van de huisartsen Glaser, Van Heel, Sie mens, Voskamp en Wilms (groep II) heeft dienst: T.S. Wilms, Troelstrahoeve 66, tel. 618613 9.30 uur ds. M. van Campen 17.00 uur ds. W. Verboom, Waddinxveen 9.30 uur ds. J. van der Haar, Gouda 15.00 uur ds. P.H. van der Laan, Leiden J.C. Oldenbandringh en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoed gevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J. Slager, Kerkweg-Oost 220, Waddinxveen, tel. 0182- 612737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Emma- straat 29, Gouda, tel. 0182-518995 of dierenarts W.C.M. van den Heuvel, Pelmolenerf 59, Gouda, tel. 0182-511215). C. de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bernhardlaan 79, tel. 0182-610462. 9.30 uur ds. L.D. Burger, Stad aan ’t Haringvliet 17.00 uur ds. M.A. v.d. Berg, Groot-Ammers Weekblad voor Waddinxveen 10.00 uur samenkomst 10.00 uur A. Verduyn 10.00 uur ds. A.W. Davidse 10.30 uur Evangelie studie- klassen 11.20 uur Algemene verga dering t.a.v. Peter Teunisse, Post bus 330, 2740 AH Waddinx veen. Toeristische informatie en uittips kunnen direct wor den gezonden naarde redac tie van RTW-radio, t.a.v. Ka te Goudriaan, Postbus 265, 2770 AG Boskoop. 9.30 uur kand. H. Juffer 17.00 uur kand. H. Juffer 10.00 uur leesdienst 18.00 uur leesdienst N. R.G.N. K.MT Z.NN.SCH..N De informatie welke op za terdag in de uitzending wordt gegeven is terug te le zen op Internetpagina ht- tp.//WWW .bonvoyage.de- mon.nl. 18.30 uur ds. L. Romein, Zoetermeer Hierbij is de vrouw onzedelijk betast. Zij kreeg op dat mo ment niet de gelegenheid om weg te komen. Later kon zij dat wel is zij naar huis ge gaan, waarna zij aangifte heeft gedaan bij de Waddinx- veense politie. WADDINXVEEN - Een 36- jarige motorrijder uit Breda is vorige week woensdagmor gen 13 augustus bij het be drijvenpark Coenecoop te wa ter geraakt. De bestuurder van de Harley Davidson verloor de macht over de motor toen hij krach tig remde in de bocht. Als ge volg hiervan ging de motor fiets rechtdoor. De motorfiets kwam tegen een boom terecht en belandde in een sloot. De bestuurder, die niet in de sloot terecht kwam, liep bij het ongeluk een gebroken bovenbeen en een diepe vleeswond op. Hij werd vervoerd naar het Goudse Groene Hart Zieken huis. WADDINXVEEN - In de weekeinden van zaterdag 30 en zondag 31 augustus en van zaterdag 6 en zondag 7 sep tember wordt op in totaal vier dagen van 11.00-17.00 uur Tn de Heksentuin’ van Hans en Martina Pruijm- boom-van Beek aan de Brugweg 88 in Waddinxveen weer de jaarlijkse bijzondere tentoonstelling van beel den, sculpturen en aquarellen gehouden. WADDINXVEEN - De Stichting Vluchtelingenwerk in het asielzoekerscentrum (AZC) aan de Zuidelijke Rond weg in Waddinxveen is op zoek naar betrokken en ge motiveerde vrijwilligers voor het bieden van sociaal-ju- ridische ondersteuning aan de bewoners. Het gaat om boeiend en zinvol, maar ook verantwoordelijk werk waarin bijzonder veel te leren valt. De politiemensen zijn be reikbaar onder telefoon nummer 0182-621666. Het postadres is Postbus 448, 2740 AK Waddinxveen. komen tussen 9 en 10 uur de activiteiten in de Goudfse streek aan de beurt. Na 10 uur wordt aandacht besteed aan toeristische informatie uit binnen- en buitenland. Kate Goudriaan presenteer de eerder bij de RTW van 1990-1992 op zondag een reisprogramma. Of dit weer terug zal keren zal afhangen van de nieuwe programme ring die in ontwikkeling is. Iedereen die iets te melden heeft kan dit schriftelijk doen aan de RTW-radio, initiatief weer op een kunst zinnige wijze aan te tonen dat beeldende kunst een geheel vormt met de omringende na tuur. In plaats van - zoals vaak ge bruikelijk bij buiten-exposi- ties - de beelden opvallend en solitair op te stellen, waarbij de tuin ondergeschikt is, wor den de kunstwerken op het eerste gezicht onopvallend in gepast in de beplanting waar door steeds een verrassing en betovering ontstaat omdat men steeds nieuwe kunstwer ken ziet vanuit verschillende hoeken. Kunst en tuin ver sterken elkaar door die excel lente balans. De exposanten in de tuin zijn ditmaal: - Andrea Dogterom (Stolwijk) exposeert keramieke boot- vrouwen. In haar werk staat het thema vrouw centraal. Haar allereerste ’drijfwijven’, voluminieuze plastieken, zijn de boeiende oermoeders van haar huidige werk. Geduren de twintig jaar schiep zij vrouw-figuren met een trefze ker gevoel voor verhoudin gen. Zachtglooiende lijnen en gladde vlakken wisselde zij af met abstracte delen in poly ester en later in keramiek. Begin jaren negentig veran derde haar techniek maar bleef zij trouw aan haar the ma. ’Drijfwijven’ maakte plaats voor keramieke boot en huisvrouwen’. - Romee Kanis (Sint Maar tensbrug) laat werkstukken in verschillende materialen zien, zoals diverse steensoor ten, cement en thans voorna melijk brons. Zij laat de mens zien in de natuurlijke schoon heid. Haar werk onderscheidt zich van anderen door een ty pisch vrouwelijke benadering en een altijd sierlijke vorm. - Meta Dame (Halle) expo seert werkstukken in ver schillende materialen en stij len in brons, zilver en spek steen. De oude Egyptische cultuur is haar hoofdbron van inspiratie. Zij werkt zowel fi guratief realistisch als gesti leerd met als thema ’katach- tigen’. Vaak combineert zij gevonden voorwerpen zoals roestig ijzer, opgegraven bot ten of antieke gebruiksvoor werpen met haar katachtige beelden. - Ton van Duppen (Waddinx veen) geeft acte de présence met werkstukken in allumi- nium, cement en brons. Haar vrouwenbeelden worden met veel passie gemaakt. De re alistische dierfiguren die zij maakt treffen de specifieke en herkenbare houding op be paalde momenten. Af en toe wisselt zij het figuratieve en traditionele werken voor abs tractere - op Afrika geïnspi reerde - mensbeelden. - Marianne Klaassen (Bo skoop) staat bekend om haar keramieke ’Luizenpoppen’ en een grote variëteit aan water scheien. Op het pottenbak- WADDINXVEEN - Woens dag 13 augustus is tussen 17.30 en 17.50 een inslui ping geweest in een woning aan de Burgemeester Trooststraat. De 'bewoonster was op dat moment boven in de wo ning. Er is volgens de poli tie een tas meegenomen uit de woonkamer met daarin een geldbedrag en sleutels. 9.30 uur ds. L.M. Verseput, Leidschendam 17.00 uur geen dienst 9.30 uur ds. A. de Oude, Rot terdam 17.00 uur geen dienst (in samenwerking met de Vrij zinnige .Hervormden) 10.00 uur dr. J. Tromp, Lei den WADDINXVEEN - Naar de politie pas in de loop van vo rige week liet weten is op de late zaterdagavond van 9 augustus een 18-jarige Waddinxveense vrouw in de buurt van de J.W. Frisoweg aangerand, dan wel is er een poging geweest tot verkrachting. kersfestival in Gouda heeft zij met haar keramiek de Pu blieksprijs gewonnen. In de Heksentuin is onder andere een fontein te zien van een combinatie van watersche ienDe vorstvaste schalen le nen zich wat kleur en vorm betreft uitzonderlijk voor plaatsing in het groen. Voor diverse grote tuinfairs zoals Guirlande en Kemhem orga niseert zij de uitvoering van de kunstparken. - Martine Pruijmboom-van Beek (Waddinxveen) - een echte autodidact - moet haar tijd steeds verdelen tussen haar liefde voor het aquarel leren en het - scheppend - werken in de Heksentuin. In haar galerie toont zij een se rie aquarellen van bloemen en tuintaferelen welke haar kunstzinnige creativiteit be vestigt. Steeds is haar liefe voor het groen en de natuur in haar werk zichtbaar en wordt haar stijl van schilde ren krachtiger, zowel wat be treft het figuratieve als de compositie. Zij is ook de drij vende kracht achter de jaar lijkse tentoonstelling van kunst in tuin en galerie. Een vrijwilliger van Vluchte lingenwerk fungeert daarbij als intermediair tussen de asielzoeker en de instanties, waarbij de belangenbeharti ging voor de asielzoeker voor op staat. Dit werk bestaat voor een aanzienlijk deel uit het telefonisch en schriftelijk contacten onderhouden, na vraag doen en het geven van correcte informatie over pro cedures. Het gaat hierbij niet alleen om de asielprocedure zelf, maar ook om vragen die voortkomen uit de rechten en plichten die de asielzoeker of vluchteling in Nederland heeft. Het nauwkeurig kunnen wer ken is hierbij van belang. Ook is het van belang dat men zich kan inleven in de situ atie van de asielzoeker. De lange wachttijden die met de asielprocedure gepaard gaan maken de mensen soms erg wantrouwend en wanhopig. Het als vrijwilliger kunnen bieden van een ‘luisterend oor‘ is in dergelijke situaties belangrijk, en soms het enige wat een vluchtelingenwerker kan doen. In de toekomst zal binnen het vrijwilligersteam gewerkt gaan worden met een vaste contactpersoon voor iedere bewoner. Iedere vrijwilliger zal zich daarbij kunnen specialiseren in be paalde herkomstlanden of een bepaalde regio. Hierbij zal de vrijwilliger ook in staat moeten zijn om een juridisch asieldossier te ana lyseren en inhoudelijke on dersteuning te bieden waar het informatie over de men senrechtensituatie in het land van herkomst betreft. Vluchtelingenwerk biedt hiertoe de nodige, op de prak tijk toegesneden, scholing en training en uitgebreide lan dendocumentatie Door het strenge toelatings beleid dat de Nederlandse overheid hanteert raken re gelmatig asielzoekers in het AZC uitgeprocedeerd. In sommige gevallen is Vluchte lingenwerk het daarmee niet eens. In de afgelopen jaren is er door de Immigratie- en Natu ralisatiedienst (IND) niet al tijd even zorgvuldig omge sprongen met asielverzoeken, vindt Vluchtelingenwerk. Soms blijkt dat iemand onte- 11.15 uur ds. D. Quant, Den Haag-Rijswijk 18.30 uur ds. J. Bosch, Hoofddorp Eucharistieviering op zon dag om 9.30 uur en op woensdag om 19.00 uur. Eucharistieviering op zater dag om 19.00 uur, op zondag om 11.15 uur, op dinsdag om 9.00 uur en op donderdag om 9.00 uur. De andere man is ongeveer 20 jaar en kleiner dan zijn vriend. Hij heeft kort donker krul lend haar en droeg een licht blauwe spijkerbroek en een donker t-shirt. Hij sprak goed Nederlands, maar met een buitenlands accent. De tweede man had een he renfiets bij zich. Toen het slachtoffer langs deze man nen was gelopen, kwamen de ze op de fiets achter haar aan over de stoep. De Waddinxveense vrouw vervolgde haar weg over het voetpad langs de Jan Willem Frisoweg. De twee mannen hebben haar daar aangespro ken, waarna een handge meen is ontstaan. recht uitgeprocedeerd raakt. Om te voorkomen dat iemand dan toch teruggestuurd wordt naar een land waar hij niet veilig is, kan Vluchtelin genwerk alsnog besluiten praktische en juridische on dersteuning te bieden. De bestudering en behande ling van een dergelijke zaak is een tijdrovende maar uit dagende klus, die ook tot de werkzaamheden van de vluchtelingenwerker kan be horen. Vanwege het grote aantal statushouders dat in het AZC Waddinxveen verblijft zal ook meer aandacht besteed gaan worden aan het geven van voorlichting over onderwer pen die te maken hebben met de integratie in de Neder landse samenleving. Wanneer een vluchteling de finitief in een gemeente ge huisvest wordt, zijn er im mers heel veel zaken die ge regeld moeten worden. In feite kan dan pas zijn nieuwe leven op poten gezet worden. Vluchtelingenwerk vindt het belangrijk dat reeds in het AZC Waddinxveen gestart wordt met een goede voorlich ting over wat de vluchteling straks te wachten staat. Wie interesse heeft in de werkzaamheden van Vluch telingenwerk in het asielzoe kerscentrum Waddinxveen wordt verzocht contact op te nemen met coördinator Inge Dekker (tel. 0182- 641656/57/58 op maandag, dinsdag en donderdag). Van de vrijwilligers wordt ge vraagd betrokkenheid bij de vluchtelingenproblematiek, interesse in juridische zaken, goede beheersing van het Ne derlands en Engels en be schikbaarheid van 3 a 4 dag delen per week (overdag) voor langere tijd (minimaal 1 jaar). Geboden wordt uitda gend, zinvol, afwisselend en verantwoordelijk werk in een boeiende omgeving en gemo tiveerd team, scholings- en trainingsmogelijkheden en reis- en onkostenvergoeding. De eerstvolgende scholings- cyclus voor nieuwe vrijwilli gers zal worden gehouden op vijf achtereenvolgende dins dagen vanaf 23 september. Schriftelijk kan er informatie worden ingewonnen bij de Stichting Vluchtelingenwerk AZC-Waddinxveen, t.a.v. In ge Dekker, Zuidelijke Rond weg 225, 2742 HZ Waddinx veen. Ook wanneer men geïn teresseerd is in een deel van de werkzaamheden en geen vier dagdelen per week be schikbaar kan zijn, wordt men verzocht te reageren. De regeling ‘medische weekeinddienst' is uitsluitend be doeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waar nemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. In een parkachtige omgeving exposeren ditmaal onder het motto ’Tuinieren een kunst’ de zes kunstenaressen And rea Dogterom (Stolwijk), Ro mee Kanis (Sint Maartens brug), Meta Dame (Halle), Ton van Duppen (Waddinx veen), Marianne Klaassen (Boskoop) en Martina Pruijmboom-van Beek (Wad dinxveen) hun kunstwerken. De bekende schrijfster Mar jan Berk komt zondagmiddag 31 augustus om drie uur - de tweede dag van het eerste weekeinde - in de gratis tij dens de twee weekeinden toe gankelijke Waddinxveense tuin voorlezen uit verschil lende door haar geschreven boeken. In het TROS-tv-programma ’Meer Tuinplezier’ was in mei van dit jaar de Waddinxveen se park-galerie uitgebreid in beeld. In de bladen ’Mijn Tuin’ en ’Meine Grüne Welt’ verscheen een interview met Martina Pruijmboom-van Beek. In het maandblad ’Nouveau’ van juli 1996 verschenen prachtige foto’s van de combi natie van kunstwerken in het Waddinxveense groen. Speci aal voor de lezers van dit blad werden drie open dagen ge houden voor 2.000 enthou siaste bezoekers. Het thema van de komende expositie is ’Tuinieren een kunst’. Creativiteit en vak manschap in tuinieren is op een zodanige wijze gecombi neerd met gevarieerde kunst werken dat er een betoverend en rustgevend effect ontstaat. Kunstenares Martina Pruijmboom probeert met dit WADDINXVEEN/BO- SKOOP - De Boskoopse Kate Goudriaan heeft weer een ei gen programma op de lokale RTW-radio in Waddinxveen. Elke zaterdagmorgen tussen 8 en 11 uur presenteert ze dan het informatieve pro gramma ’De regio op zater dag’. Tussen 8 en 9 uur wordt de luisteraar gewekt met vrolijke muziek en be richten uit de ochtendkran ten. Voor wie er op uit wil in het weekeinde of de week daarop BOSKOOP - Vorige week woensdagmiddag 13 augus tus rond kwart voor vier is er een gewapende overval ge weest op een winkel aan de Nassaustraat in Boskoop. Daarbij hebben de beide da ders een geldbedrag buit ge maakt van enkele duizenden guldens. Niemand van de drie medewerkers raakte ge wond. De medewerkers zijn tijdens de overval gekneveld. De twee daders vluchtten na de overval in een blauwgroene Nissan Micra (nieuw model). De beide mannen kwamen plotseling de zaak binnen. Zij bedreigden het aanwezige personeel met vermoedelijk een automatisch vuurwapen. De medewerkers beroofd van hun portemonnees en gekne veld en er werd geld uit de kassa’s meegenomen. De slachoffers zijn een 37-ja- rige Gouwenaar, een 25-jari- ge Rotterdammer en een 16- jarige inwoner van Alphen aan den Rijn. Wat de overvallers betreft gaat het om twee mannen met een negroïde uiterlijk. De schatting van de lengte loopt uiteen van 1.80 tot 1.90m. Beide waren gekleed in een donkerblauwe spijkerbroek en droegen sportschoenen. Na de overval zijn de mannen vermoedelijk gevlucht in een blauwgroene Nissan Micra personenauto, die niet was voorzien van wieldoppen. De politie is op zoek naar per sonen die rond het tijdstip verdachte personen of situ aties hebben gezien. Zij wor den verzocht te bellen met de politie van IJssel en Gouwe, tel. 0182-621666. 10.00 uur Openbare toe spraak 11.00 uur spreking De vrouw had die avond café Royal (Koningin Wilhelmina- plein) bezocht en is daar rond half twaalf alleen en te voet weggegaan. Vanaf de Koningin Wilhelmi- nasingel is zij de Willem de Zwijgerlaan opgelopen, waar zij voor de flats die daar staan twee mannen zag staan. Beide mannen hadden vol gens haar een Noord-Afri kaans of Turks uiterlijk. De één is ongeveer 20 jaar en heeft donker haar in een soort blokhead, bij de oren kort en boven op het hoofd een soort blok. Het haar is stijl. Geen snor of baard. De man is ongeveer 1.85 lang en heeft een normaal pos tuur. Hij droeg een lichtblau we spijkerbroek en een licht t-shirt in een grijze kleur. Op de linkerborst van het shirt zat een zwart of donkerblauw embleem met de tekst Ocean Pacific. Dit was geen opge naaid embleem. Hij sprak Nederlands zonde accent. In het asielzoekerscentrum (AZC) verblijven zo’n 500 vluchtelingen, afkomstig uit tientallen landen in de we reld. De meeste mensen zijn nog in afwachting van een de finitieve beslissing op hun asielverzoek. Meer dan 100 bewoners van het AZC hebben inmiddels te horen gekregen dat zij voor langere tijd in Nederland mo gen blijven. Deze mensen zijn in afwachting van huisves ting in een Nederlandse ge meente. Vluchtelingenwerk in het AZC Waddinxveen houdt zich bezig met de rechtsbescher ming van de bewoners. De Nederlandse overheid is ver plicht om ieder individueel asielverzoek te beoordelen op grond van het Vluchtelingen verdrag van Genève en het Europees Verdrag voor de Rechten van de Mens. Hierbij staat de vraag cen traal of iemand gegronde vrees heeft bij terugkeer naar het land van herkomst te worden vervolgd door de au toriteiten, op grond van bij voorbeeld zijn politieke over tuiging of religie. Vluchtelingenwerk is van mening dat een asielzoeker gedurende de asielprocedure de behandeling en bescher ming moet krijgen alsof hij een vluchteling is. Daarom tracht deze onafhan kelijke organisatie de asiel zoeker de service te bieden die nodig is om een eerlijke beoordeling door de overheid te bevorderen. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het houden van spreekuur voor de bewo ners van het AZC. In de juri dische procedures wordt de asielzoeker meestal bijge staan door een in vreemdelin genrecht gespecialiseerde ad vocaat. Doordat de meeste asielzoe kers nog niet zo vertrouwd zijn met het scala van Neder landse instanties waar ze mee te maken kunnen krij gen, leven er veel vragen bij de mensen die beantwoording behoeven. Triomfaterkapel, Haven straat 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. H.G. Koekkoek Sik. gi PAGINA 9 WOENSDAG 20 AUGUSTUS 1997 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Kerkweg Oost 161 in Waddinxveen. Telefoon: (0182) 62 53 36 Dienstdoende verloskundige: Dienstdoende apotheek: De Hoeksteen, Esdoornlaan Bethelkerk, Bilderdijklaan Arts: Arts: De Morgenster, Sterrenlaan Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur. Kanaalstraat 10, 2741 HH Waddinxveen Telefoon 01 82 - 63 03 32 GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage Weekeinddienst dierenarts: NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 12400 AA Alphen a/d Rijn Redactie-adres: Kanaalstraat 10 Postbus 372 2741 HH Waddinxveen Telefoon: 0182 - 63 03 32 Telefax: 0182 - 63 26 33 RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg 9.30 uur eredienst 18.00 uur eredienst EVANGELISCHE GEMEEN TE PAROUSIA GOUDA Aula Joh. Calvijn-MAVO, Winterdijk DE KERK VAN JEZUS CHRISTUS VAN DE HEILIGEN DER LAATSTE DAGEN Crabethstraat, Gouda CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Merturiusweg: ROOMSKATHOLIEKE KERK St. Vitforkerk, Zuidkade ZATERDAG 23 ZONDAG 24 AUGUSTUS ^ZONDAG 24 AUGUSTUS Hervormde Stkhting 'De Rank', Zuidkade 59 (Rem. Kerk) Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag 08.30 - 17.OO uur. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN f -1 Permanent in de Waddinxveense sentuin van de Goudse beel dend kunstenaar Gerard Bakker. vrouwenfiguur Hek- 'Oermoeder' van Andrea Dogterom uit Stolwijk. Immanuëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groens- voorde REMONSTRANTSE GEMEENTE Kerkgebouw Zuidkade CHRISTELIJK GEREFORMEERDE KERK BOSKOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79 Ontmoetingskerk, Groens- voorde Mededeling: Spreekuur waarnemend huisarts Aanvraag visites JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat bekende schrijfster Marjan Berk komt zondagmiddag 1 augustus om drie uur voorle- (Mo: Fejagrafie Ton Bonnemoor). BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN ran

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 9