0' II huizen zijn incl i JB tel GARAN®, makelaars GARANTIE MAKELAARS 6 Fruit— lijp I I y „vt»vn0»Hn0N»«n «WW GKW/WvW - WOENSDAG 1 OKTOBER 1997 PAGINA 16 WADDINXVEEN WADDINXVEEN Elke Garantiemakelaar is lid van de voor u kan betekenen. BOSKOOP HAZERSWOUDE-DORP WADDINXVEEN HET ZEKERE VOOR HET ONZEKERE WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP WADDINXVEEN REEUW1JK-DORP I, WADDINXVEEN gaat. 4. Garantieverzekering die koper en verkoper beschermt tegen verborgen gebreken van bouwkundige aard. En die de koper niet met onverwachte her- stelkosten confronteert en de verkoper dus een vlottere transactie garandeert. Dus wat doet u, neemt u de gok of de Garantiemakelaar? Een huis kopen of verkopen doet u niet even vlak voor sluitingstijd. Het gaat om veel geld. Terecht daarom dat u garanties zoekt. En dat treft. Want nie mand anders dan de Garantie-makelaar (what’s in a name) biedt zoveel zeker heid. 2. Gratis BouwTechnokeuring die wordt verricht door een onafhankelijk bouwkundige. Deze keuring geeft extra zekerheid voor zowel koper als verko per. 3. Een overeenkomst op maat waar bij u precies kunt afspreken hoe de Garantiemakelaar voor u aan het werk NVM, maar heeft daarnaast enkele plussen: 1. Zekerheid in de vorm van Aankoop Zeker Plan en het Verkoop Zeker Plan. Hierin staat zwart op wit en in detail beschreven wat de Garantiemakelaar ’1 'i B f 259.000,- k.k. BOSKOOP 279.000,- k.k. MAKELAAR I makelaardij Waddinxveen: Kerkweg Oost 224, tel. 0182-613822 Boskoop: Zijde 6, tel. 0172-215409 179.000,- k.k. 498.000,-- k.k. 217.500,- k.k. f 525.000,- k.k. 975.000,- k.k. i 298.000,- k.k. illwM 395.000,- k.k. 369.000,- k.k. f 169.000,- k.k. f 182.500,- k.k. 565.000,- k.k. 425.000,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN 284.000 t TESSELSCHADELAAN 11 Moderne, uitgebouwde hoekeengezinswoning met vrijst. stenen berging, gele gen nabij openbaar vervoer en winkels. Ind.: entree, meterkast, garderobenis, toilet, royale L-vormige woon kamer met open haard, in uitbouw geplaatste luxe keu ken (1994), ingericht met koelkast, vrieskast, combi magnetron, gaskookplaat en afzuiger. Ie verd.: over loop, 3 slaapkamers, vernieuwde badkamer met lig- bad/douche, wastafel, design radiator en separaat toi- ÓJ j J iCi' ERNST CASIMIRLAAN 4: In rustige woonomgeving uitgebouwde eengezinswoning met vrijst. stenen ber ging met achtertuin op het westen. Ind.: entree, bergkast met groepenkast, toilet met fontein, met 2.75 mtr. uitge bouwde woonkamer met doorgang naar keuken en bij keuken. Ie verd.: overloop, bergkast, 3 slaapkamers, waarvan 2 kamers voorzien van vaste kasten, gemo derniseerde badkamer met douche en wastafel. 2e verd.: voorzolder, waarop geplaatst hete luchtverwar mingsketel, 2 zolderkamers, beide met dakkapel. In achtertuin is stenen berging d.m.v. houten uitbouw aan zienlijk vergroot. Deze goed onderhouden woning is vrijwel geheel voorzien van hardhouten kozijnen met dubbel glas, maar zal door nieuwe eigenaar aan hui dige woonwensen dienen te worden aangepast. Centraal gelegen, nabij winkelcentrum, scholen, enz. Aanvaarding in overleg (kan snel). PR. MARGRIETSTRAAT 28: Goed onderhouden uit gebouwde eengezinswoning in rustige, kindvriendelijke woonomgeving met vrije tuin op het westen. Ind.: entree, hal, meterkast, verdiepte bergkast, toilet, uitgebouwde woonkamer met open keuken, tezamen groot ca. 43 m2. Woonkamer is voorzien van open haard, hardhouten schuifpui en parketvloer. Keuken is o.a. ingericht met keramische kookplaat, vaatwasser en koelkast. 1 e verd.: overloop, 3 slaapkamers, bergkast, badkamer met dou che en wastafel. 2e verd.: overloop, waarop geplaatst c.v.-ketel (1976), 2 afgewerkte zolderkamers, waarvan 1 met dakkapel en 1 met Velux dakraam en veel berg ruimte. Bouwjaar ca. 1960. Grondopp. ca. 142 m2. Prettig en kindvriendelijk wonen nabij centrum. Goed onderhouden woning met toepassing van diverse isola- tievoorzieningen. Naast oorspronkelijke stenen berging tevens houten berging aanwezig. Aanvaarding in over v iel. 2e verd.: vaste trap, voorzolder met aansl. wasma chine en c.v.-combiketel (1991VR), recent afgewerkte zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Grondopp. ca. 178 m’. Goed onderhouden (schilder- beurt buiten 1996). Rustige woonomgeving, nabij sport velden. Zowel voor- als achtertuin fraai aangelegd. Achtertuin op oosten. Aanvaarding in overleg (planning medio december 1997). M de pater BURG. COLUNSTRAAT 95: Gezellige woning, gelegen in centrum van Boskoop, gebouwd ca. begin 1900. Ind.: entree, toilet, open keuken met eenvoudige inrichting, bad kamer met douche en wastafel, 2 kamers, beide verwarmd d.m.v. gaskachels. Ie verd.: bereikbaar met vaste trap, overloop, 2 slaapkamers. Grondopp. ca. 73 m2. Inhoud ca. 225 m3. Aanvaarding in overleg. NOORDEINDE 205-B: Aan de rond van de gemeente landelijk gelegen geschakeld herenhuis met vrijst. berging. De voorzijde van deze jong gebouwde en uitstekend verzorgde woning biedt een royaal vrij uit zicht over de polders. Ind.: entree, ruime hal, gardero be, toilet met fontein, uitgebr. groepenkast, toegang tot inpandige bijkeuken (oorspr. garage) met o.a. vaste schuifkasten, aansl. wasmachine en doorvoer t.b.v. was droger. Tuingerichte woonkamer {ca. 8 mtr. breed) ca.46 m2. met open keuken met in U-vorm opgest. inrichting met koelkast, vrieskast, elec. oven, gasfornuis, afzuiger en 10 Itr. dose-in boiler. Vanuit woonkamer openslaande deuren naar onderheid houten terras met tuinkasten fraai aangelegde, diepe achtertuin met hou ten chalet. Ie verd.: overloop, 5 slaapkamers, bergkast, moderne badkamer met ligbad, separate douche, toilet en dubbele wastafel. Bouwjaar ca. 1992. Grondopp. co. 309 m2. Inhoud ca. 535 m3. Perfect onderhouden en kwalitatief hoogwaardig en compleet afgewerkt. Nagenoeg volledig geïsoleerd, o.a. dubbel glas, dak-, gevel- en vloerisolatie. Aanvaarding in overleg (plan ning ca. Ie kwartaal 1998). WILGENHORST 58: Fraai afgewerkt en ruim vierka- merappartement op bovenste woonlaag met prachtig vergezicht over kleurrijk polderlandschap en op loopaf stand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Ind.: entree, hal, woonkamer ca. 3.80 x 6.80 m. met parket vloer en deur naar riant balkon op het westen, woon keuken ca. 3.22 x 3.80 m., ingericht met moderne hoekkeuken, inbouwapparatuur en was-/droogcombi- natie, 3 slaapkamers, luxe afgewerkte badkamer met douchecabine en wastafel, apart toilet. Ruime en droge inpandige berging op begane grond. Goed onderhou den en verzorgd appartement. Recentelijk vernieuwd sanitair. Bijdrage V.V.E. 295,- per maand, waarvan ca. 80,- stookkosten. Aanvaarding in overleg. VALKENBURGERLAAN 62: Prachtig gesitueerde halfvrijstaande villa met aan achterzijde vrij uitzicht over boomkwekerijen. Ind.: entree, toilet met fontein, woon kamer met erker, open haard en dubbele, openslaande deuren naar op oosten gelegen achtertuin, semi-open keuken met nette, lichte inrichting, kelder ca. 3.00 x 2.00 m. (op stahoogte), bijkeuken met c.v.-ketel en boi ler. 1 e verd.: overloop, 3 slaapkamers, resp. ca. 13 m2., ca. 7 m2. en ca. 15 m2., waarvan enkele v.v. vaste kas ten en wastafels, badkamer ca. 2.00 x 2.70 m. met wastafel, 2e toilet, ligbad en deur naar dakterras. 2e verd.: vaste trap, zolder met mogelijkheid voor extra kamer. Bouwjaar ca. 1938. Inhoud ca. 450 m3. Grondopp. ca. 380 m2. Aanvaarding in overleg. Deze woning met zijn vele karakteristieke elementen is zeer zeker een bezichtiging waard. Aanvaarding in overleg. BADHUISWEG 40: Riante en froai ingedeelde vrij staande villa, gebouwd in 1995 op een schitterend (nabij rivier de Gouwe) gesitueerde kavel groot ca. 2.945 m2. Het betreft traditionele en luxe afgewerkte villa met prachtige vergezichten. Ind.: hal, vide, luxe afgewerkte toiletruimte met inbouwdoset, speels inge deelde riante living met vanuit erker met mogelijkheid voor open haard fraai uitzicht op levendige rivier de Gouwe. Via living is d.m.v. schuifdeur het zonneterras en riante achtertuin bereikbaar. Open woonkeuken met unieke keukeninrichting, o.a. aanrechtblad van graniet en diverse inbouwapp. Door splitlevel-indeling zijn er veel vloemiveau's. Ie vloemiv.: ingedeeld met slaapka mer, c.v.-ruimte met c.v.-ketel, warmwatervoorz. en stof- zuigerinstall., riante oudersloapkamer met aansluitend badkamer met marmer tegels en ingericht met wastafel- meubel, toilet en douche. 2e vloerniv.: zo ingedeeld dat het evt. geschikt is voor familie-room, o.a. met verblijfs- ruimte, 2 riante slaapkamers en luxe met marmer afge werkte badkamer met bad, douche, toilet en wastafel- meubel, vliering. Het -1 niveau is ingericht met kamer, compleet met pantry met kast met aansl. wasmachine. De riante garage/berging is evt. geschikt voor praktijk- of kantoorruimte. Het -2 niveau is in gebruik als kelder. In riante en vrije achtertuin staat riante broeikas. VEENKADE 20: Moderne eengezinswoning, bijzon der mooi ontworpen en gebouwd als zgn. dijkwoning, grenzend aan het oude dorpscentrum met tuin op het zuiden. Ind. souterrain: hal, bergkast, grote tuinkamer, inpandige berging met wastafel. Beg.grond: entree, meterkast, toilet met fontein, L-vormige woonkamer met frans balkon, open keuken, ingericht met elec. oven, afzuiger, gaskookplaat en koelkast. Gehele beg. grond afgewrkt met lichte plavuizenvloer en spachtelputz wan den. Ie verd.: overloop, 2 grote slaapkamers, beide voorzien van parketvloer, badkamer met douche, was tafel en aansl. wasmachine. 2e verd.: open zolder met mogelijkheid voor zolderkamer. Deze recent gebouwde (1986) woning verkeert in goede staat van onderhoud. Woning biedt door 4 woonlagen veel mogelijkheden. Inhoud ca. 350 m3. ZUDE 60: Op een opvallende locatie gesitueerd win kelwoonhuis {in 1994 geheel verbouwd). De winkel met een opp. van ca. 45 m2. en frontbreedte van ca. 4.00 mtr. is afgewerkt met fraai systeemplafond en magazijn- /bergruimte. Ie verd.: riante overloop, sfeervolle woon kamer met erkerkozijn en balkon, riante woonkeuken met fraaie, in L-vorm opgestelde inrichting met inbouw apparatuur, deur naar balkon, betegelde bijkeuken/berging met aansl. wasmachine, modern betegeld toilet met fontein. 2e verd.: overloop, 3 royale slaapkamers, luxe en modem ingerichte badkamer met o.a. ligbad, aparte douche, 2e toilet en wastafel, berg kast met o.a. c.v.-combiketel. Grotendeels hardhouten kozijnen met dubbel glas. Dakbedekking en lichtkoepels vernieuwd. Bouwjaar ca. 1920. Inhoud ca. 330 m3. Grondopp. ca. 120 m2. Aanvaarding in overleg. VAN DE VELD EST RAAT 6: Goed onderhouden half- vrijstaand woonhuis (1962) met aangebouwde keuken en vrijstaande garage, aan achterzijde vrij aan singel gelegen. Ind.: entree, toilet, meterkast, bergkast, L-vor mige woonkamer ca. 25 m2., halfopen keuken met eiken inrichting en bijkeuken/berging. Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, alle voorzien van ingebouwde kasten, badkamer met zitbad/douche en wastafel. 2e verd.: overloop, zolderkamer en veel bergruimte. Grondopp. ca. 222 m2. Inhoud hoofdopstal ca. 310 m3. Vrijwel geheel dubbel glas en hardhouten kozijnen. Diverse extra's, o.a. zonweringen. Aanvaarding in overleg (planning 4e kwartaal 1998). VAN STRAATEN VAN NESPLANTSOEN 28: Riant hoekappartement gesitueerd op bovenste woon laag met uitzicht op het Gouwebos. Ind.: hal met vaste kasten, toilet, riante woonkamer met moederhaard en vaste kasten, keuken met nette inrichting en deur naar balkon, betegelde doucheruimte met douche en wasta fel, 2 slaapkamers met vaste kasten, waarvan 1 slaap kamer met deur naar balkon. Aanvaarding in overleg (planning medio september/oktober 1997). DE GENESTETLAAN 3: Goed onderhouden eenge zinswoning, gesitueerd in rustig woongebied met ach tertuin op oosten. Ind.: entree, hal, meterkast, trapkast met aansl. wasmachine, toilet, keuken met o.a. rvs-aan- rechlblad, dubbele spoelbak en koelkast, doorzon- woonkamer ca. 26 m2. In achtertuin vrijst. stenen ber ging met electro. Ie verd.: overloop, bergkast, 3 slaap kamers, badkamer met o.a. zitbad en wastafel. 2e verd.: vaste trap, voorzolder met Velux dakraam, waar op geplaatst c.v.-combiketel (1984), aansl. wasmachine en doorvoer wasdroger, 2 afgewerkte zolderkamers, beide met dakkapel en vaste kasten. Bouwjaar ca. 1965. Grondopp. ca. 143 m2. In directe nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer (NS-station) en sportfaciliteiten. Inhoud ca. 325 m3. Aanvaarding in overleg. PEPPELHORST 29: Mooi en ruim vierkamerapparte- ment op 4e woonlaag met weids uitzicht over ruime omgeving, gesitueerd nabij winkels, scholen en open baar vervoer. Ind.: entree, hal, woonkamer ca. 3.80 x 6.80 m., woonkeuken ca. 3.22 x 3.80 m. met aansl. wasmachine, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel, apart toilet. Vanuit woonkamer toegang tot op westen gesitueerd balkon. Ruime en droge inpandige berging op begane grond. Bijdrage V.V.E. 295,- per maand, waarvan 80,- stookkosten. Aanvaarding in overleg. GUSBERTERF 20: Modem en sfeervol afgewerkt geschakeld herenhuis met garage, direct gesitueerd nabij sportpark. Dit riante herenhuis (ca. 625 m3.) is gebouwd in ca. 1995 op ca. 250 m2. eigen grond. Ind.: entree/hal, modem betegeld en ingericht toilet met fon tein, L-vormige woonkamer ca. 43 m2. met open haard en schuifpui naar bijzonder fraai aangelegde riante achtertuin. Vloer in hal en woonkamer afgewerkt met zeldzaam mooie, antiek franse eikenhouten vloerdelen. Woonkeuken gesitueerd in uitbouw en ingericht met luxe, in U-vorm opgest. inrichting met inbouwapp. en kookeiland. Garage met stelen kanteldeur is ook via hal bereikbaar en is v.v. o.a. aansl. wasm. Ie verd.: over loop, toilet met fontein, totaal 3 riante slaapkamers, waarvan oudersloapkamer is ingedeekl met extra gar- derobekamer, modem afgewerkte badkamer met whirl pool, wastafel en separate douche. 2e verd.: riante open zolder met c.v.-ketel en boiler en met mogelijkheid voor meerdere slaapkamers. Het herenhuis is gesitueerd in fraaie woonomgeving en voorzien van alarm en is geheel geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. ’««ww. FERD. BOLSTRAAT 17: Froai gesitueerde halfvrij staande hoekwoning met garage, gelegen in Groene Hart. Ind.: royale entree, toilet met fontein, woonkeuken met lichte inrichting, garage/berging met automatische Hormandeur met afstandsbediening, L-vormige woon kamer met open haard, glas-in-lood ramen en deur naar op noord-westen gelegen en fraai aangelegde achtertuin. Parterre voorzien van plavuizenvloer. Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan ouderslaap- kamer voorzien van vaste kastenwand, badkamer en suite met ligbad, wastafel en bidet, separaat 2e toilet. 2e verd.: vaste trap, voorzolder met HR-combiketel (1995), zolderkamer met Velux dakraam en veel bergruimte. Bouwjaar ca. 1972. Inhoud ca. 450 m3. Grondopp. ca. 223 m2. Dak- en gevelisolatie en gedeeltelijk dubbel glas. Aanvaarding in overleg. 5 xTTT :x--

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 16