I Waddinxveen r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! *1 Boskoop I 1 NVM MAKELAAR gg x ta Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl g j I Meer dan 37 jaar ervaringn v m Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. j f DE NVM HUISGARANTIE DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. In het woongebouw "Gouwe Residence" zijn 22 exclusieve appartementen gepland, waar van er 4 op de bovenste verdieping als penthouse worden gebouwd. Deze apparte menten onderscheiden zich niet alleen door hun vormgeving en materiaalgebruik, maar ook door de royale ruimte en de efficiënte benutting van het totale vloeroppervlak (appartementen ca. 125 m2, penthouses ca. 160 m2). Indeling: hal, toilet, woon/eet- kamer, half open keuken, 2 slaapkamers (eventueel 3 slaapkamers mogelijk), badka mer, balkon. De appartementen op de bega ne grond hebben geen balkon maar een voortuin. De penthouses beschikken over 3 slaapkamers en een balkon/terras over de volle breedte van het appartement. Onder het gebouw is een afsluitbare parkeergarage met één parkeerplaats per woning, per lift bereikbaar vanuit de appartementen. In de parkeerlaag is voor elke woning een berging beschikbaar. Aan de veiligheidsaspecten is veel zorg besteed. Verkoop zal plaatsvinden conform de prioriteitenregeling van de Gemeente Waddinxveen. De documentatie met inschrijfformulier kunt u verkrijgen op ons kantoor. Ruim opgezette eengezinswoning met een vrije ligging aan voorzijde, gesit. op prachtige lokatie en in prettige, rustige woonomgeving, met alle voorzieningen in de nabijheid. Bouwjaar 1966,154 m2 eig. grond en 350 m3 inh. Indeling: entree/gang met trapkast en ingebouwde garderobe, toi let met font., L-vorm. woonkamer met veel lichtinval (11 m. diep, 46 m2), in 1978 over de gehele breedte uitgebouwd en met een open haard, schuifpui, deur naar tuin en grote provisiekast, nette keuken welke is v.v. alle inbouwapp. (Bauknegt). De gehele parterre is v.v. Mozambique tegels. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz. (386 x 370) met wastafel en 2 v.kasten en kastenwand, 2 slaapkamers aan de achterz. (resp. 397 x 370 en 292 x 212), waarvan 1 met 2 v.kasten, vernieuwde badkamer in witte uitv. met ligbad, douche en wastafel met meubel, apart 2e toilet. 2e Verd.: voor zolder met tuimelraam, HR c.v. ketel, gas boiler, aansl. wasapp., droogruimte en ber ging, 2 slaapkamers (resp. 370 x 280 en 370 x 330), beide v.v. een dakkapel. Boven de slaapkamers een bergvliering. De woning is grotendeels v.v. dubbel glas, buitenmuren geïsoleerd. Verder biedt deze woning een zonnige achtertuin op het zuiden met terras, pergola, zonwering, vrijst. st. berging en achteruitgang. Aanvaarding in overleg. Gouwe Residence Exclusieve appartementen met uitzicht over de Gouwe. Koopsommen vanaf 405.000,- v.o.n. Vrije ligging aan voorzijde Beethovenlaan 10 Vraagprijs 320.000,= k.k. Uitstekend verzorgde en goed onderhouden hoekwoning in kindvriendelijke woonomge ving met gunstige ligging nabij winkels en openbaar vervoer (NS station). Bouwjr. ca. 1963,171 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inh. Indeling: entree/gang, toilet met fon tein, diepe prov./kelderkast, lichte doorzon- woonkamer met sierschouw, open keuken met apparatuur, t.w.: gascomfort, afzuigkap, oven, koelkast en 15 1. close-in-boiler. Parterre is v.v. plavuizenvl. Ie Verd.: over loop met vaste kast, 1 slaapkamer aan voorz., badkamer met zitbad en wastafel, 2 slaapkamers aan achterz. 2e Verd.: ruime slaapkamer met hardh. dakkapel en meubel met wastafel, bergruimte, voorzolder met combiketel anno 1992 en aansl. wasapp. Slaapkamer en voorzolder zijn v.v. laminaat- vl. Verder biedt dit woonhuis u een keurige voortuin en ruime achtertuin (westen) met sierbestrating, borders, hardh. erfscheiding en vrijst. stenen berging. Opl. in overleg. Uitstekend verzorgde eengezinswoning met een gunstige ligging in de jonge, kindvrien delijke en ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij winkelcentrum en scholen. Deze moderne woning, gebouwd in 1983, gelegen op 125 m2 eig. grond en met 300 m3 inhoud, biedt u de volgende indeling: Uitstekend verzorgde eengezinswoning Bonenakker 40 Vraagprijs 279.000,= k.k. entree/hal, ruime Z-vormige woonkamer met trap-/provisiekast en voorzien van een marmeren vloer met vloerverwarming, luxe keuken (5 jaar) in lichte uitvoering en voor zien van gascomfort, oven, afzuigschouw, koelkast, magnetron en vaatwasser, tussen- hal met toilet met font, en trapopgang. Ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzij de met Velux dakraam en vaste kastruimte, luxe badkamer, volledig betegeld in lichte uitvoering en met ligbad, designradiator en v.v. een kunststof schroten plafond met inbouwverlichting. 2e Verdieping: voorzol der met daklicht, badgeijser, c.v. ketel, aansl. wasapparatuur en unit m.v., 1 slaap kamer met Velux dakraam (vergunning voor dakkapel aan voorz. aanwezig). Dit keurig onderhouden woonhuis biedt u verder een diepe achtertuin (12 m.) met terras, gazon en vrijst. stenen berging. Oplevering in overleg. Ruim opgezette hoekwoning, gesitueerd in prettige, rustige woonomgeving, met alle voorzieningen in de nabijheid. Bouwjaar 1968, 209 m2 eigen grond en 325 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met font., trap-/provisiekast, doorzonwoonka- mer met zijraam, open keuken in L-vormige opstell. en witte uitvoering, v.v. inbouwapp., t.w. koelkast, vrieskast, afzuigkap, ker. kookplaat en combi-magnetron, keuken geijser. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 3 slaapkamers met vaste kastruimte, badkamer met douche en dubbele wastafel met meubel. 2e Verdieping: voorzolder met c.v. ketel, aansl. wasapp. en bergkasten, 1 slaapkamer met dakkapel en bergruimte. Verder een voor-, zij- en achtertuin op het zuiden met gazon, vrijst. stenen berging en achteruitgang. De woning is aan de achter zijde gelegen aan groenvoorz. en speelveld je. Oplevering in overleg. Ruim opgezette hoekwoning Schuberthof 1 Vraagprijs 285.000,= k.k. Moderne eengezinswoning De Akker 32 Vraagprijs 277.500,= k.k. (1995) en aansl. wasapparatuur, 1 slaapka mer met Velux dakraam en berging achter knieschotten. Dit heerlijke woonhuis biedt u verder een achtertuin op het zuidoosten met terras, gazon en vrijst. stenen berging en voldoende parkeergelegenheid nabij de woning. Oplevering in overleg. Ruime hoekwoning Waterlelie 18 Vraagprijs 325.000,= k.k. Vrije ligging Reijerskoop 215 Vraagprijs 319.000,= k.k. Geschakelde semi-bungalow met garage en carport, gesitueerd in een besloten villa- wijkje met luxe bebouwing en in de directe nabijheid van de dorpskern. Deze uitste kend onderhouden woning met 475 m3 inhoud biedt u de volgende indeling: entree, hal (v.v. een witte plavuizenvloer), toilet met fontein, ruime L-vormige living met deur naar tuin, gesloten keuken in L-vormige opstelling, op de parterre bevindt zich naast de keuken tevens nog een extra (hobby)kamer (304 x 284). Ie Verdieping: overloop, grote kast met installatie voor hete lucht verwarming, badkamer met dou che, wastafel, 2e toilet en aansl. wasappara tuur, 2 slaapkamers aan de achterz. (resp. 387 x 239 en 350 x 264), 1 ruime slaapka mer aan de voorz. (510 x 330). Middels vlizo- trap bereikbare zolder met unit m.v. en Vaillant badgeijser. Deze woning met een zeer rustige ligging is gebouwd in 1989, gelegen op 340 m2 eigen grond en biedt u verder een keurig aangelegde, ruime tuin op het zuidwesten met o.a. niveauverschil, steiger, terrassen en borders en is gelegen aan waterpartij. De oplevering is in overleg. Vrijstaand Mendelweg 14 Vraagprijs 795.000,= k.k. Ruime eengezinswoning, gesitueerd in pret tige, rustige woonomgeving, met alle voor zieningen in de nabijheid. Bouwjaar 1968, 149 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toilet met fontein, trap-/provisiekast, doorzonwoonkamer met mozaïekparketvl. en voorzet open haard, open keuken in lichte uitvoering. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 2 slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met vaste kasten, 1 slaapkamer aan de voorz. met vaste kasten, badkamer met lig bad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: 1 slaapkamer met dakkapel en voorzolder met c.v. ketel en badgeijser. Nette achter tuin op het zuiden met vrijst. stenen ber ging en achteruitgang. Opl. in overleg. Halfvrij staand woonhuis met een vrije ligging aan voor- en achterzijde, gunstig gesitueerd nabij de dorpskern. Bouwjr. ca. 1910,193 m2 en ca. 400 m3 inhoud. Ind.: entree/gang met authentieke trap met zij raam, toegang tot kelder (stahoogte) met Vaillant combiketel, toilet met font., door zonwoonkamer met open haard, opensi. deuren en balkenplafond, open keuken in L-vorm. opstell. met eiken front en inbouw app., t.w.: ker. kookplaat, afzuigkap, el. oven, koelkast, apoth. kast en aansl. wasapp., bijkeuken/berging in hardh. uitv. Parterre is geheel v.v. een plavuizenvloer. Ie Verd.: grote achterslaapkamer met toe gang tot badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en 2 wastafels, 2 slaapkamers aan voorz. met toegang tot ged. bevloerde berg vliering. Veel granolwandafwerking in gehele pand. Dit sfeervolle woonhuis biedt u verder een speels aangelegde achtertuin op het zuiden met terras, vijver en vlon ders. De oplevering is in overleg. KW* Moderne eengezinswoning met een vrije lig ging aan voorzijde aan grasveld/speelplaats, gelegen in de jonge, kindvriendelijke en ruim opgezette wijk Zuidplas, nabij winkel centrum en scholen. Deze goed onderhou den woning, gebouwd in 1983, gelegen op 109 m2 eig. grond en met 300 m3 inhoud, biedt u de volgende indeling: entree/hal, Z-vormige woonkamer met trap-/provisie- kast en voorzien van een mozaïek parket vloer, keuken in hoekopstelling en v.v. een plavuizenvloer, tussenhal met toilet met font, en trapopgang. Ie Verdieping: over loop, 2 slaapkamers aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde, luxe bad kamer (1995) volledig betegeld in lichte uit voering en met ligbad, douche, thermostaat kranen, hangcloset, designradiator en v.v. een kunststof schroten plafond met inbouw verlichting. 2e Verdieping: voorzolder met daklicht, bergruimte, Vaillant combiketel Goed onderhouden hoekwoning Van Maerlantstraat 34 Vraagprijs 275.000,= k.k. Riant vrijstaand woonhuis met fraaie idylli sche ligging aan het water, met vrijstaande garage, gelegen op totaal ca. 1540 m2 eig. grond, waarvan groot gedeelte water. Inhoud ca. 800 m3, bouwjaar 1966. De inde ling is als volgt: royale hal met garderobe- nis en c.v.-kast, L-vormige living met open haard en v.v. parketvloer, brede gang met 3 vaste kasten, toegang tot de keuken en bijkeuken met aansl. wasapp., aansl. vaat wasser en wastafel, toilet met font., 3 slaap kamers, waarvan 1 met wastafel en 2 met vaste kasten, badkamer met ligbad, douche, 2 wastafels, toiletkasten en vaste kastruim te. Verdieping: ruime overloop met vaste kasten en toegang tot middels vlizotrap bereikbare bergvliering, afzonderlijk 2e toilet, 1 ruime slaapkamer aan de voorzijde met lichte badkamer met douche en wasta fel, riante achterkamer (8.00 x 9.50) met mozaïek parketvloer, geschikt als kantoor en/of meerdere kamers. Verder is deze keu rig onderhouden woning geheel voorzien van hardhouten kozijnen en dubbel glas, hete lucht verwarming, en biedt u een fraaie tuin rondom met diverse terassen. Opl. in overleg. Ruime eengezinswoning Schuberthof 42 Vraagprijs 265.000,= k.k. Uitstekend verzorgde, ruime hoekwoning, gelegen in een heerlijk rustige woonomge ving en met een achtertuin grenzend aan watertje. Bouwjaar ca. 1976,144 m2 eig. grond en 360 m3 inhoud en de indeling als volgt: entree/hal met garderobenis, toilet met fontein, royale open eetkeuken in luxe uitvoering, L-vormige opstell. en v.v. inbouwapp., te weten: afzuigkap, gascom- fort, koelkast, combi-magnetron en vaat wasser, verlaagd plafond met inbouwspots boven eetgedeelte, tuingerichte woonka mer met hoek open haard, open trap, trap kast en schuifpui naar tuin. De parterre is v.v. een plavuizenvl. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz. en waarvan 1 met vaste kastenwand met schuifdeuren, nette, geheel betegelde, badkamer met lig bad, afz. douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met wasruimte en aansl. wasapp., c.v. ketel en gekoppelde boi ler, unit m.v. en v.v. een tegelvloer, L-vormi- ge slaapkamer met 2 tuimelramen, wasta fel en bergruimte achter knieschotten. Verder biedt deze woning aan de voorzijde een opstelplaats voor auto, aangebouwde stenen berging en een netjes aangelegde achtertuin met terras en vlonders, gren zend aan waterpartij. Semi-bungalow Houtsingel 20 Vraagprijs 479.000,= k.k. Van’t Hof heeft heel wat in huis! I sSScSSSSSSSS^^ u 0 &S». - ■_van’t hof w - - S'" ^9 3 -2 M?'

Weekblad voor Waddinxveen | 1997 | | pagina 30