UNIVÉ&J' WSV op weg naar de eerste klasse Europese records voor Nic. Geers tl Nieuwe shirtsponsor dames-junioren Rowah Keren Gouwestaete nemen revanche op Utrechters Prestaties Korbis worden zorgwekkend WADDINXVEEN - In een behoorlijk aantrekkelijke Opmars heren Flyers gestuit F Ml Derde zege voor Be Fair-volleybal i V t If BOSKOPERS OPGELET! Sportvrouw van Boskoop IF** I In t-shirt Kaartavond Gouwe Rijders Selectietest bij TOOS-gym van sponsor Jan Kersbergen leidt sjoelers PAGINA 29 WOENSDAG 28 JANUARI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Klein verschil beter bij Flyers, maar alleen spel (3-3) eindigde. Jongens-junioren 2 speelde Loon naar werken Daar plukt de vruchten van! Tel. (0172) 58 73 45 tiiiir Binnenkort valt de Univé nieuwsbrief bij u in de bus. uurtje i dat de meeste leden bij de Waddinxveense gymnastiek vereniging hebben. In de turnlessen kunnen de meis jes zich specialiseren in de onderdelen brug ongelijk, sprong (over het paard en de kast), lange mat en vrije oefe ning op muziek en de even- wichtsbalk. naar RW met 15-9. In de der de set was het spel van beide kanten chaotisch. De volley- balsters van Be Fair wisten op een voorsprong te komen van Beek 116.760 en 5. Cor van Gils 115.638 punten. Klasse D: 1. R. van Wijk 109.320, 2. Ceron van Beek 108.257, 3. Ronald Meijer 103.917, 4. Simon Supusepa 103.537 en 5. A. Warmelink 103.529 punten. aantreden tegen Alkemade 1. De ploeg van Eef Overdam, die de vorige wedstrijd uit met 5-5 gelijk had gespeeld, kwam halverwege de eerste WADDINXVEEN - Vorige week donderdag stond in het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnenpad) de 18e ronde van de huishoudelijke competitie van Waddinxveense In de kelder van de schaakdi- visie nederlagen voor L. Coe- vert tegen H.E. van Offeren, V. Coevert tegen G. Toren beek, T. Bronk tegen A. Hen- tegen Roda ’71, afkomstig vanonder de rook van de Rot terdamse ‘Kuip‘. Een span nend duel dat na een 8-8 Ook dit was een spannend duel waarin de Waddinx veense meisjes wederom met 12-14 aan het langste eind trokken. De conclusie mag waren en ker). Positief was dat keep- ster Elise Demeijer, na een afwezigheid van enkele we de bezoeksters door een ge lukkige treffer met 12-13 de overwinning. Trainster Mar- Er ontstond een spannende strijd met weinig verschil in scoren. Het was het de tegen stander echter die het beste te doen via een doorloopbal van Wim Lebbing (12-16). Fiducia bleef echter makke lijker scoren en speelde zich naar een min of meer veilige 13-19 voorsprong. Het pleitte voor Korbis dat het achttal van coach Simon Trommel, ondanks de achterstand, met veel inzet bleef spelen. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense autoclub ’De Gou we Rijders’ houdt donderdag avond 29 januari om acht uur in hotel-café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost) weer een kaartavond. Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereniging. Na het kaarten is er de prijsuitreiking met leu- sis. Liesbeth Gras en Maijo- lijn Hameetman begonnen op de bank. Be Fair begon de eerste helft van de set niet goed. Er was een matige pass waardoor er geen goede aan vallen konden worden opge- 25.9. Het wereldrecord op deze af stand is in Amerikaanse han den met 2 min 21.3. Het zal niet gemakkelijk zijn, maar de 200 meter vrijeslag ligt Nic. Geers wel en hij zal ze ker proberen die tijd te verbe teren. de 400 m vrijeslag van vorige week zondag in Zwolle. Daar bracht hij het Europees re cord op 5.11.9 en nu bleef hij daar een halve seconde on der. Hij zwom in Breda nog drie onderdelen. De 50 meter vrijeslag won hij in 30.7 en de 100 meter in 1.06.8. Als laat ste stond de 200 meter vrij eslag op het programma. De Boskoper wist dat hij in staat moest zijn om het Euro- Cornelissen 3-1. Een verdedi- gingsfout bracht Alkemade in de laatste seconde toch nog op 3-2. En in de laatste perio de was Alkemade driftig op zoek naar de gelijkmaker. Deze vonden zij op twee mi nuten voor tijd, zodat de wed- maar verloren het duel met 3- 12. Ondanks dat keepster Joelle Hoogendijk een voortreffelij- J_ J J 1J_ TX Rowah-doelpunten van Iris van Stel (2) en Marjo de Schipper. Ook de jongste (D) jeugd van Rowah dolf in de derby tegen Vires et Celeritas (Gouda) met 3-9 het onderspit. Voor Rowah scoorden Stef Hoogen dijk (2) en Jelmer Schmitt. was. de noodzakelijke wedstrijd ritme. Bij rust stonden de ploegen nog gelijk 8-8. Ook na rust werd het talrijk opge komen publiek gegrepen door een zinderende spanning. In de laatste minuut grepen De wedstrijd van heren 2 te gen The Hooters was een du plicaat van de uitwedstrijd. WADDINXVEEN - Stroopwafelfabrikant Jan van Mee teren Wafels BV uit Moordrecht is sinds vorige week zondag nu ook de shirtsponsor van de dames A-junio- ren van de Waddinxveense handbalvereniging Rowah. Rowah-doelpunten van Nienke Boonen (2) Anatsha Loupatty (2). Voorzitter Voor het meisje Bl-team van Sonja van Ham stonden er af men even op voorsprong, De Waddinxveense daarna bleef men steeds twee meisjes deden goed hun best, tot vier punten achter. Eind uitslag 51-54. Topscoorder spel is er, was Alfred van Noort met 23 punten. ke wedstrijd speelde. De drie Junioren waren WADDINXVEEN- Het eerst team van Flysers-basketbal heeft de uitwedstrijd tegen Utrecht Bull’s, de nummer 3 van de ranglijst, nipt verloren. bestreden en men voldoende voorsprong. Ruststand 23-11. De tweede helft gaf een ge- lijkopgaande strijd te zien met twee teams die om en om tot scoren kwamen, maar de overwinning kwam niet meer in gevaar. Topscoorder was Gerard Faay met 12 punten. Jongens-kadetten 2 had veel moeite met Zoebas en daar door was het een leuke wed- dames A-junioren van de Waddinxveense handbalvereniging Ro wah werden door de Moordrechtse stroopwafelfabrikant Jan van Meeteren Wafels BV in een nieuw shirt gestoken. (Foto: Rowah). WADDINXVEEN - TOOS- Gymnastiek houdt zaterdag middag 31 januari van half een tot twee uur in de gym zaal aan de Straringlaan een open selectietest voor jongens nengehaald met 15-7. Door deze overwinning ging Be Fair met twee belangrijke punten naar huis. Zaterdag 31 januari spelen de dames van Be Fair thuis te gen Leython (Leiderdorp). De Waddinxveense zwemvereni- wedstrijd begint op 16.30 uur in riode kwamen de Gouwestae- te-heren goed terug. Door doelpunten van Wilfred Bon tje en Axel Russcher werd het 2-2. In de derde periode over- - leefde Gouwestaete driemaal een man-minder, doch een dubieuze viermeter in de vierde periode bracht Rapido toch op een 2-3 voorsprong. Een terechte goedmaker le verde voor Gouwestaete eveneens een viermeter op. Deze werd benut door Mark Faber die de eindstand op 3-3 wonnen met 16-14. Ook in de bepaalde. Dames 2 moest tweede set hadden de dames van Be Fair moeite in het spel te komen. Het liep niet echt lekker waardoor zij niet de te- In sporthal ’de Dreef moes ten de Waddinxveners zich na tweemaal dertig minuten gewonnen geven met een 18- 21 eindstand op het score bord. Doordat andere ploegen in de degradatie-zone wel punten pakten, wordt de situ atie voor Korbis in de tweede klasse van de districtscompe- titie steeds zorgwekkender. Korbis kende een voortvaren de start. In de eerste minuten zorgden Esther Visser en Mark van den Brink voor een 2-0 voorsprong voor een gre tig spelend Korbis. Daarna nam Fiducia het heft weer meer in handen, het geen resulteerde in drie doel punten op rij, waardoor Kor bis geconfronteerd werd met een 2-3 achterstand. In de be ginfase was Korbis zonder meer gelijkwaardig aan de Utrechtse tegenstander. Doeltreffende afstandschoten van Frits Visser en Jaco Wi- neke brachten Korbis na Fi- ducia-doelpunten weer langs zij tot 4-4. Onder meer door goed te pro fiteren van enkele foutjes van Korbis in de verdediging kon Fiducia zich naar een voorde lige marge van drie doelpun ten spelen (7-10), waarbij Yvonne Boomers, Yvonne Visser en Jaco Wineke voor de Waddinxveense doelpun ten tekenden. Korbis bleef tot aan de rust Fiducia goed vol gen en was zelfs in staat om de achterstand nog iets te verkleinen tot 9-11. Analoog aan de eerste helft verzorgde Korbis de eerste twee doel punten in het tweede bedrijf. Ditmaal waren Mark van den Brink en Yvonne Visser suc cesvol voor Korbis (11-11). Korbis kon maar kort genie ten van het evenwicht in de score, want na het elfde Kor- bis-doelpunt werd Korbis, zo als wel meer in deze competi tie ’weggeschoten’ door Fidu cia. Op basis van een veel zuiver der afstandschot wist Fiducia de score uit te bouwen tot 11- 16. Pas daarna gelukte het Korbis, qua score, iets terug De wedstrijd van dames 1 kon niet doorgaan vanwege het ontbreken van. één scheidsrechter. Heren 2 verl oor de koppositie door weder om van Hooters te verliezen. Winst was er voor jongens- adspiranten, jongens-mini’s, jongens-junioren 2 en jon gens-kadetten 2. Meisjes-ka- detten verloor alsmede jon- gens-benjamins. Heren 1 vertrok niet com pleet naar Utrecht voor de uitwedstrijd tegen Utrecht Bull’s. De tegenstander staat op de derde plaats en winst kon Flyers gelijk ko men. Heren 1 revancheerde zich met een knappe 10-6 over winning op UZSC 1. Heren 2 kwam tegen Rapido ’82 3 niet verder dat een 3-3 gelijkspel. Dames 2 speelde eveneens met 3-3 gelijk tegen Alkema de 1. De Gouwestaete-heren moesten aantreden tegen UZSC (Utrecht). De Wad dinxveners konden zich re vancheren voor het verlies van de vorige keer tegen dit zelfde UZSC. Toen verloren de heren in de laatste periode de grip op èn de wedstrijd N. Dannis (13) won knap van L. v.d. Haven en H. de Roodt deed ook goede zaken door W. v.d. Hoek op een nulletje te zetten. In de subtop knap werk van J. Markus, die zich goed in de subtop weet te handhaven door nu F. Ritter te verslaan. spannende Verder in de subtop een ver rassend verlies van G. v.d. - De eerste set begon trainer coach Paul van Yperen met Antoinette Wijker, Cora Bos, Jacqueline van de Ruit, Anne ke Marek, Marcella Bos en Annemarie de Rooy in de ba- genstand konden bieden die zij wilden. De tweede set ging periode op een 0-1 achters- tand, doch vlak voor tijd scoorde Marike Moolhuizen 1-1. In de tweede periode le ken de Gouwestaetedames door te drukken. Hanneke van 12-10, maar uiteindelijk Kappen scoorde 2-1 en Astrid zet. De Waddinxveensen kwa- ging de set alsnog naar RVV men op een 7-1 achterstand die door een goede service- beurt van Jacqueline van de Ruit werd ipgehaald. De set werd alsnog door Be Fair ge- WADDINXVEEN/BOSKOOP - Zaterdag speelden de wa- terpoloteams van het Waddinxveense Gouwestaete thuiswedstrijden, met uitzondering dan van dames 1 dat nog vrij was. WADDINXVEEN De foto stond eerder in het Weekblad voor Waddinx- veen, maar de toelichting was onvolledig. Op de af beelding staan de mini- leden van de Waddinx veense voleybalvereni- ging Be Fair, die zich zojuist hebben gestoken in een nieuw t-shirt van sponsor Keukencentrum Waddinxveen. (Foto: Be Fair - Yvonne van Erk) lopen weken sterk op karak ter is vooruitgegaan. Een ge zonde basis ‘vechtlust1, ge koppeld aan de reeds bestaande handbalvaardig- heden, belooft nog veel succes voor de komende weken. De doelpunten zijn gemaakt door Marion en Bianca van Ham, Linda Hoefnagel, Marije van Oord en Hester Keuken. Het meisjes B2-team speelde een zeer ongelukkige wed strijd tegen Oliveo (Pijnac- nuari om 21.00 uur speelt he ren 1 in sportzaal De Duike- - tegen Al eerder werd de ploeg van trainster-coach Hennie de Schipper voorzien van trai ningspakken. Kees Hoffmans zei in zijn dankwoordje zeer verguld te gelopen zaterdag twee wed strijden op het programma. Eerst moest in sporthal ‘de zijn met de nieuwe outfit voor het dames A-team. De eerste wedstrijd speelde Dreef worden aangetreden Rowah ongelukkigerwijs te- x 1 gen het hooggeplaatste Cos mos (Capelle aan den IJssel). In de beginfase haden Marie ke Duits en Joyce de Schipper ruststand, met 15-11 door Ro- pech met enkele goed gelopen wah werd gewonnen. break-outs. Al snel was dui- In de middaguren was Unitas delijk dat deze tegenstander (Maassluis) de tegenstander, meer in de mars had. Met flit send aanvalspel stonden zij keer op keer oog in oog met keepster Femke Korver, die zich overigens prima weerde. Toch kon ook zij niet verhin- zijn dat het Bl-team de afge- deren dat Cosmos, na een ruststand van 3-10, met 4-21 aan het langste eind trok. De met een 8-5 voorsprong de laatste periode in. Mare Mommers mocht met twee fraaie goals de eindstand be- Een zeer ver diende overwinning voor de heren die zich nu gaan opma ken voor de moeilijke en be- op 2-2. Ook de tweede periode langrijke uitwedstrijd tegen was een gelijkopgaande ZCE in Enschede. Heren 2 strijd. In de derde periode speelde tegen Rapido’82 3 in legde Hooters dan ook de basis voor de uiteindelijke overwinning. Ruststand 20- 27. De tweede helft liep het Jongens-benjamins speelden hun eerste officiële competi- in de negende minuut kwam tiewedstrijd. Met volle inzet streden zij tweemaal twintig minuten lang om een zo goed mogelijk resultaat. Samen- nu nog het scoren en de eerste overwinning zal niet lang op zich staan wach ten. Nu was The Jump ster ker. Uitslag 8-28. Topscoor der was Niels Frijters met 4 punten. als team een goede wedstrijd Komende vrijdagavond 30 ja- tegen Argus en vooral in de eerste helft werd de tegen stander met goed samenspel laar (Zuidplaslaan) hierin pakte Voome. Om 19.15 uur speelt jongens-junioren 1 tegen me- dekampioenskandidaat Zoe bas. BOSKOOP/WADDINX- VEEN - Gouwestaete-wa- terpoloster Gillian van den Berg is donderdagavond 22 januari in De Rozen burcht in Boskoop - net te rug uit het Australische Perth - gehuldigd als sportvrouw 1997 van het kwekersdorp. De Sportverkiezing voor Boskoop werd voor de der de keer gehouden. De Bo- skoopse, die in een feeste lijke sfeer onder leiding van ceremoniemeester Ton Klijn en muzikaal opge luisterd door het Pop-In Koor werd onthaald, ver diende deze prijs omdat zij verleden jaar met het na tionale waterpoloteam on der andere de Fina World Cup won in het Franse Nancy en derde werd bij de Europese kampioenschap pen in het Spaanse Sevilla. Boskoops sportman van het jaar werd master- zwemmer en eveneens Gouwestaete-lid Nic. Geers. De prijs voor de sportploeg viel ook dit jaar ten deel aan het tennis team 35-plus gemengd van de tennisvereniging Bo skoop. Als Boskoops talent werd Femke Rietveld van de at letiekvereniging Alphen uitverkozen. Alle win naars ontvingen een te goedbon uit de handen van de voorzitter van de jury, sportwethouder D.A.M. van Ooi-Houtman. Het toeval wilde dat die zelfde dag de twee Bo- skoopse zilveren medaille winnaars net uit Rerth wa ren teruggekeerd. Jetlag of niet, Gillian van den Berg en Mark van der Zijden werden met een enorme li mousine van huis opge haald en onder fanfaremu ziek van De Baggerbeugels ingehaald in De Rozen- bürcht. Daar werden zij in het zon netje gezet. Na de lovende woorden van de loco-bur- gemeester Piet Trimp en Gouwestaete-voorzitter Maarten van Bergen werd hen een fraaie conische presse-papier en een te goedbon uitgereikt. was Johan Walhout met 51 punten. Meisjes-kadetten 1 verloor opnieuw ruim. Nu van Jum pers. Qua veldspel is Flyers niet veel slechter, maar de bal wil maar niet door de ring. Hierdoor geeft de uit slag niet altijd de juiste ver houding weer. Uitslag 22-68. Topscoorder was Judith de Öpk nu wist Flyers geen raad Mik met 6 punten. ja Sloof was na afloop teleur- met het lengteoverwicht van Jongens-mini’s bleken gesteld over het ongelukkige de tegenstander. en onnodige verlies van haar Vooral in de eerste helft was meisjes. De Rowah-doelpun- dit duidelijk te merken. Hier- diende overwinning. Uitslag ten waren van Kim van Stel in legde Hooters dan ook de 60-22. Topscoorder was Se- (4), Moniek 'Hoefnagel (4), basis voor de uiteindelijke bastiaan Overdam met 30 Kim Hoffmans (3) en Nicole overwinning. Ruststand 20- punten. Sloof. De jonge en onervaren C- jeugd trof, evenals vorige week, Hollandiaan (Vlaardin- gen). De Waddinxveense Korbis kreeg in de slotfase dan ook loon naar werken en slaagde er in de achterstand van zes doelpunten te halve- ke prijzen, ren tot 18-21, dank zij doel punten van Esther Visser, Yvonne Visser (tweemaal) en Marino van Zwet. Ook de ove rige Korbis-teams kwamen afgelopen zaterdag in actie. Korbis 2 pakte door een 12-12 gelijkspel tegen Nieuwerkerk 3 een nuttig puntje. Door een 14-12 zege op NIO 4 (Rotterdam) heeft het derde team van Korbis goede voor uitzichten op het behalen van het kampioenschap in hun klasse. Tegenover de ruime 22-5 overwinning van Korbis 4 tegen Spirit 2 (Vlaardin- gen) stond een 2-14 neder laag van het vijfde team van Korbis tegen Weidevogels 4 (Bleiswijk). met 15-12. In de vierde set be gon Be Fair eindelijk een beetje op gang te komen en RW kwam er niet echt aan te pas. De set ging overtuigend naar Be Fair met 15-4. Door de 2-2 tussenstand moest het dus aankomen op een vijfde strijd wederom in een gelijk- set met rally-point systeem. Elk punt is bier belangrijk. Be Fair zal nu lekker in de wedstrijd en maakten veel punten op rij. Door een goede servicedruk van Liesbeth Gras kwam Be Fair op een voorsprong van 14-6. De laatste set werd bin- Moerland deed een stapje te rug na verlies tegen A. v.d. Starre en A. Versluis en A. van Nieukerke kwamen re mise overeen. Makkelijke winst voor J. Stam, die in J. v.d. Heiden deze ronde een gewillig slachtoffer tegenover zich had. In de middengroep positieve uitslagen voor J. v. d. Bom, J. Smit, B. David, H. van Offe ren en J. van Sandijk tegen respectievelijk J. van Oort, T. Goor, T. Kuiper, C. Assche- men en J. Ponsioen. P. van Offeren en D. J. van Offeren pese record van de Spanjaard Roberto Alberiche, die het re cord in de leeftijdsgroep 59- 64 jaar op 2 min 27.4 had be paald, te verbeteren. De dit jaar in deze groep de buterende Nic. Geers, waar schijnlijk extra gesterkt door zijn recente verkiezing tot sportman van het jaar 1997 van Boskoop, slaagde hierin en bracht het record op 2 min wedstrijd is Korbis-korfbal er niet in geslaagd om een puntje af te snoepen van tegenstander Fiducia (Vleu- ten-De Meern). strijd. Flyers had het betere van het spel, maar de voor sprong bleef beperkt tot aan de twaalfde minuut in de tweede helft. Met een korte tussensprint lukte het Flyers een voor sprong te nemen van 14 pun ten. Deze werd niet meer uit handen gegeven. Uislag 72- 60. Topscoorder was Tie-Ho Lam met 21 punten. De grootste overwinning kwam op naam van jongens- adspiranten 1. Westlands Stars had totaal niets in te bij brengen tegen het snelle spel van Flyers. Steeds weer werd de bal veroverd en konden de jongens van Arjan van Zan ten scoren. De ruststand werd 66-6. De tweede helft was de concen tratie een beetje weg, maar de jacht naar de honderd punten lukte ruimschoots, van het spel had en Flyers Uitslag 120-20. Topscoorder ken, weer terug op haar post kon - ondanks de geringe ach- Natuurlijk miste zij nog terstand - niet echt denken aan een overwinning. Uiteindelijk werd het een nipte nederlaag (60-58). Topscoorder en beste man van het veld was Edwin van Heiningen met 21 punten. kwamen de Gouwestaete-he- (Haarlem) en kwam in de eer- ren voor het eerst in de wed- ste periode al snel op een 0-2 strijd op een achterstand, achterstand. In de tweede pe- WADDINXVEEN - De Waddinxveense volleybalsters van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair speelden een uit wedstrijd tegen de dames van RW. Na een wedstrijd van 1 uur en 43 minuten was de winst uiteindelijk voor de Waddinxveense met 3-2. De strijd om de kampioensbe- zakte weg uit de top-10 door ker is nog volop gaande. Wij- verlies tegen W. Hennink, die zigingen aan de top van de zich overigens flink bij de ranglijst deden zich niet voor beste drie heeft ingegraven, omdat WSVs vlaggenschip van Gemeren 138.280, 3. Dick Dros 136.963, 4. Wim Slingerland jr. 136.914, 5. Ti ne Valenkamp 135.840, 6. Jan van Drunen 135.683, 7. Frans Bouwmees ter 135.080, 8. Wim Valen kamp 132.800, 9. Henk van Beek 132.588 en 10. T. van Leeuwen 130.000 punten. Klasse B: 1. Peter van Leeu wen 129.650, 2. Frans Botger Schaakvereniging WSV op het programma en daarmee 129.417, 3. G. Renesse zit tevens de eerste helft van het schaakseizoen 1997- 129.043, 4. Ed den Drijver 1998 er op. 128.325, 5. Cor Faay 128.287, 6. Pascal van Gils 127.350, 7. Teus Visser 126.929, 8. C. Slingerland 126.667, 9. M. toesteltraining Renesse 126.629 en 10. Ger ard Vos 126.383 punten. Klasse C: 1. Asha den Drijver actief diende te acteren in de 119.475, 2. Jan Olie 118.438, Rotterdamse Schaakbond 3. C. van Wijk 118.180, 4. Jan (RSB). Het ging om een met 5-3 gewonnen thuiswedstrijd, waarbij moest worden aange treden tegen De Willige Da me 1 (Rotterdam). Het was een sfeervolle wedstrijd met wisselende en partijen, waarbij H. van Wou denberg als laatste speler een Knaap tegen J. Muit. M. flink robbertje moest uitvech ten om zijn tegenstander van het lijf te houden. Er was sprake van een hecti sche slotfase waarin H. van Woudenberg een prima pres tatie wist neer te zetten door- alsnog de beslissende partij op zijn naam te schrijven en uitgeblust de felicitaties in ontvangst kon nemen. Met nog drie ronden voor de boeg mag een kampioenschap voor WSV, dat vier overwin ningen boekte in de eerste vier ronden, geen luchtkas teel meer zijn, maar een seri euze grote kans en tevens een eindigden in remise, uitdaging om het begeerde kampioenschap te behalen, wat promotie naar de eerste klasse RSB zal betekenen. Voor de huishoudelijke com petitie won koploper L. Wille- nink. E. Hildebrand ging on- men van L. Ellers. A. Prins deruit tegen J. de Bock. maar Jaco de Jong schoot al snel de gelijkmaker (5-5) in het doel van UZSC. Remko Overdam zorgde voor een ware hattrick aan het met 10-7. De heren kwamen einde van de derde periode, goed uit de startblokken. Je- Hierdoor gingen de heren roen van Tol en Jaco de Jong i wisten hun ploeg op een 2-0 voorsprong te zetten, maar al snel bleek dat UZSC en Gou westaete twee aan elkaar ge- palen op 10-6. waagde ploegen zijn. UZSC bracht de stand nog voor het einde van de eerste periode i M IR* Jongens-mini’s bleken te sterk voor Grasshoppers en behaalden een ruime en ver- De ■M MM i WADDINXVEEN/BOSKOOP - Bij masterz wem wedstrijden van de Bredase zwemvereni ging ’Old Dutch’ verbeterde Boskoper Nic. Geers van de en meisjes van 5 tot en met 8 jaar die gymnastiek leuk vin den en meer moeilijkere on derdelen willen leren. TOOS heeft al sinds de jaren zestig een keurgroep voor jongens en meisjes. wedstrijd begint op 16.30 uur ging ’Gouwestaete’ na één Deze jongelui trainen een in sportzaal Groenswaard week zijn kersverse record op aantal uren meer dan het (Wingerd), recreatiegymnastiek WADDINXVEEN - Het alge meen klassement van de Waddinxveense sjoelers (Al- berdingk Thijmlaan) ziet er Voor de jongens oefenen op de als volgt uit: klasse A: 1. Jan onderdelen ringen, rekstok, Kersbergen 142.192, 2. André lange mat en vrije oefening, sprong (over het paard en de kast), paardvoltige en brug. Kunnen de meisjes en jon gens in de keurploeg eenmaal Dirk een aantal losse onderdelen maken dan kunnen ze oefe ningen draaien op deze toe stellen en mogen ze deelne men aan wedstrijden in de omgeving, individueel maar ook in groepsverband. TOOS biedt goed verzorgde trainingen met voldoende tumtoestellen, beschikt over een goed gekwalificeerde trainersstaf en voldoende trainingstijd. Naast schenkt TOOS ruime mate aandacht aan ballet en chore ografie voor meisjes en kracht en lenigheid voor jon gens en meisjes. Zoals elk jaar is TOOS weer op zoek naar nieuw talent voor de jongens en meisjes keurploeg. Voordat de jongens en meis jes echt naar de keurgroep gaan, vindt een periode van selectietrainingen plaats. v - I IÉ S tg 8 C 5 ''-.X SSSSkS '-SkSWSWSSSr e-

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 29