o L ■i Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! Waddinxveen Lekkerkerk F makelaardij Nieuwbouw! Twee luxe villa’s aan de Sterrenlaan in Waddinxveen! Boskoop Koopsommen bedragen 795.000,- v.o.n. en 805.000,- v.o.n. Tz Bijna 40 jaar ervaring I t Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Vrijstaand woonhuis met een heerlijk rusti ge ligging in de wijk “Groenswaard” en met alle voorzieningen in de nabijheid. Bouwjr. 1976, 572 m2 eig. grond en ca. 650 m3 inhoud (inch garage). Indeling: ruime hal- partij v.v. een plavuizenvloer en met garde- robenis en toilet met font., werk-/studeerka- mer aan voorzijde, L-vorm. woonkamer met mozaïekparketvloer en openhaard, veel lichtinval door hardh. schuifpui, glaspui en tuindeur, gesloten keuken in L-vorm. opstel ling en v.v. een plavuizenvloer, bijkeuken met aansl. wasapparatuur, uitstortgoot- steen, geijser en voorraadkast. Ie Verdieping: overloop, 4 slaapkamers waarvan 2 met toegang tot balkon, lichte, nette badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet, wastafel en designradiator. De 2e verdieping biedt een ruime open zolderber- ging met wastafel en Nefit Turbo HR combi- ketel. Zolderverdieping is eventueel geschikt voor het maken van 2 extra kamers. Verder heeft de woning een aange bouwde stenen garage (met bergzolder) en een ruime tuin rondom. De achtertuin is gelegen op het Zuiden. Opl. in overleg. Weidezoom 43 Vraagprijs 740.000,- k.k. De woningen bestaan uit 2 bouwlagen die worden afgedekt door een piramide vormige kap, zodanig dat er een volwaardige zolderberging ontstaat. Op de parterre bevindt zich een royale L-vormige living van ca. 56 m2 met openslaande deuren naar een terras, ruime goed geoutilleerde keuken, bijkeuken en garage. Op de le verdieping bevinden zich 3 grote slaap kamers en uitgebreide sanitaire voorzieningen. Royale helft van dubbel, ca. 800 m3 inhoud, met vrijstaande stenen garage (met bergzolder). Indeling: Onderhuis: bestaande uit een inpandige berging onder terras en gedeelte onder woonhuis, met plavuizen vloer alsmede aansl. voor was- en droog- app„ sauna met relaxruimte en afz. douche. Parterre: entree/hal met toilet met font., royale, lichte woonkamer met openhaard en schuifpui naar terras, woonkeuken in witte uitvoering, v.v. inbouwapp.: koel- /vrieskast, gascomfort, afzuigkap, combi- oven en vaatwasser en met tevens toegang tot terras aan achterzijde, aan voorzijde van de woning 2 in elkaar overlopende werkkamers. De woonkamer is v.v. een licht eiken parketvloer, keuken v.v. plavuizen vloer. le Verd.: 4 slaapkamers waarvan 1 met toegang tot royaal dakterras, geheel betegelde badkamer met ligbad, afz. dou che, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: overloop met Nefit HR Econline combiketel 1994 en unit m.v., 1 slaapkamer met kastruimte en bergruimte achter knieschotten. Dit solide gebouwde woonhuis, bouwjr. 1984, is com pleet geïsoleerd en biedt 485 m2 eig. grond. De voor-, zij- en achtertuin is netjes aange legd met o.a. div. vijverpartijen, plantenkas, sierbestrating en achteruitgang. Noordeinde 7 Vraagprijs 775.000,- k.k. Verkoop zal plaatsvinden conform de prioriteitenregeling van de gemeente Waddinxveen. Sluitingstermijn van de inschrijving: 15 juli 1998. Voor aanvullende informatie en/of het aanvragen van de tekeningen met inschrijfformulier kunt u terecht bij Van ‘t Hof Makelaardij BV te Waddinxveen. U bent welkom op ons kantoor te Waddinxveen, Zuidplaslaan 432, tel. (0182) 618055, elke dag van 08.30 tot 17.30 uur, op vrijdag en zaterdag van 08.30 tot 17.00 uur. Insteek 56 Vraagprijs 859.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. 1 1 f Fraaie vrijstaande villa op 1688 m2 eigen grond met aangebouwd overdekt zwembad, dubbele garage, eigen brug en rondom zeer fraaie tuin. Het geheel is de afgelopen driejaar volledig gerenoveerd en biedt alle vormen van comfort. Lekkerkerk kent door zijn centrale ligging goede verbindingen naar de grote uit valswegen en heeft toch zijn landelijke sfeer behouden. Inhoud woning ca. 1800 m3. Ind.: Op de parterre bevindt zich o.a.: welstandelij ke halpartij, royale L-vorm. living met gecen treerde openhaard partij, luxe open keuken met veel apparatuur, bijkeuken met aansl. wasapp., kelder met combiketel (1996). De le verd. biedt o.a.: 5 zeer ruime slaapkamers, waarvan 2 met balkon, badkamer met meer- persoonsbad, toilet en wastafel, 2e badkamer met ligbad en wastafel, afz. 3e toilet. Het direct vanuit huis bereikbare overdekte zwem bad kent een luxueuze aanblik, versterkt door de fraaie leistenen vloer rondom het bad, als mede de outillage in zijn totaal. Het bad zelf is 11.00 x 7.00 m. en is 2.35 m. diep. De bewaking van de kwaliteit van het zwemwater is middels professionele apparatuur geoptimaliseerd. Het zwembad kent vele luxe voorzieningen zoals: sauna, doucheruimte, toiletruimte en kleedruimte. Via schuifpuien zijn woonhuis en tuin direct bereikbaar. Voor comfortabel wonen in combinatie met privacy vindt u in deze villa een ultieme en veilige woonvorm. wtvoering jwscomfort, en lansl. U^T5p de beg. grond •n ruime, lichte slaap- ietegelde douchegelegen- Op één van de mooiste plekjes van Waddinxveen gelegen, solide gebouwde en uitstekend onderhouden vrijstaande villa met fraai aangelegde voor-, zij- en achter tuin. Bouwjaar 1970, 569 m2 eig. grond en ca. 600 m3 inhoud. Indeling: fraaie hal/entree, v.v. een marmeren vloer en met garderobenis en hardh. open trap, L-vormi- ge living met openhaard en v.v. een plavui zenvloer, woonkeuken in eiken mtvoering en v.v. diverse inbouwapp. hetelucht oven, afzuigkap koel-/vrieskast, bijkeuk wasapp. en acht^u/tj bevindt zich kamer mabete heid rrf^A^rafel. Vanuit de bijkeuken heeft u tregang tot aangebouwde st. garage met doorgang naar de afz. berging met pantry, le Verd.: ruime overloop met dakuit- bouw en vaste kast, 3 slaapkamers, alle v.v. bergruimte achter de knieschotten, c.v.-kast met Nefit Turbo HR c.v.-ketel met gekoppel de boiler, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. Deze prachtig gesitueerde woning is aan de achterzijde gelegen aan waterpar tij en biedt u alle rust en ruimte midden in het Groene Hart van Zuid-Holland. De dorps kern met alle voorzieningen is in de directe nabijheid (loopafstand). gang en toegang tot garage? de van de woning een opg^ mige opstelling.^ en de openslaaij de L-vormis De partelJ vloer rnïl^i Fraai vrijstaand, modem landhuis met aan gebouwde stenen garage. Gebouwd in 1978 en met 940 m2 eigen grond, ca. 600 m3 inhoud en een ligging in tuindersomgeving tussen Boskoop en Alphen aan den Rijn, biedt deze woning u alle rust en ruimte. De indeling is als volgt: entree/hal, toilet met font., de royale Z-vorm. woonkamer met openhaard en open trap, niveauver schil, glaspuien en 2 hardh. schuifpuien, open keuken in luxe uitvoering en U-vorm. opstelling, voorzien van alle inbouwappara- tuur (1,5 jaar), 1 slaapkamer met douche en toilet, zij-ingang met pantiy, grote ber- ging/bijkeuken, voorzien van een tegelvloer en met badgeiser en aansl. wasapparatuur, doorgang naar aangebouwde stenen garage met bergzolder, le Verdieping: totaal 4 slaapkamers, waarvan 1 met balkon en eigen douchegelegenheid, c.v.-ruimte met c.v.-ketel, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, L-vorm. overloop met bergvliering. De tuin rondom deze goed onderhouden en heerlijk gelegen woning biedt u optimale privacy! Dit unieke object is zeker uw bezichtiging waard! Nieuwgebouwd vrijstaand woonhuis met garage, op een schitterende lokatie. Gunstige ligging t.o.v. nabijgelegen uitvals wegen (A12/A20) naar de omliggende grote steden. Bouwjaar 1997, ca. 468 m2 eigen grond en ca. 660 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met fontei^trapop- '‘üfcTc^voorzij- wtlren in U-vor- !e grote glaspui naar tuin, biedt (Warner u veel lichtinval, ‘egd met een plavuizen- doerverwarming. le Verdieping: overloop, badkamer met ligbad, douche en wastafel, afz. 2e toilet, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde met openslaande deuren naar balkon, 1 slaapkamer aan de achterzijde met toe gang tot berging/wasruimte met Velux dak raam en aansluiting t.b.v. wasapparatuur. Via vaste trap naar ruime open zolderber ging met unit m.v. en Nefit Econline HR combiketel. Dit in uitstekende staat van onderhoud verkerende woonhuis is opti maal geïsoleerd en solide, met veel duur zame materialen, gebouwd en biedt u door de grote leefruimte en de rustige ligging veel wooncomfort. St. Huybertsgeregt 4 Vraagprijs 795.000,- k.k. Piasweg 2a3 Vraagprijs 829.000,- k.k. Tiendweg West 1 Vraagprijs 1.750.000,- k.k. Op 2 gunstig gesitueerde en zeer ruime kavels van respectievelijk 427 m2 en 448 m2 worden 2 vrijstaande luxe villa’s met garage gerealiseerd. I Ook in ex rlusief wone heeft i Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. ■_van ’t hof DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM HUIS GARANTIE J wat te bieden Van ’t i tb»

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 28