ijjj Z/ wilt uw huls verkopen? Informeer naar ons Verkoop Zeker Plan. de pater Welke secretaresse Is bereid ons team fall-time te komen versterken? GARANTIE' makelaardij ^H^ZEKER^O^HT^N^^a !XV.M Imakelaardij GARANTIE MAKELAARS MAKELAARS li toll- Een huis kopen of verkopen doet BOSKOOP BOSKOOP WABDINXVEiN BOSKOOP BOSKOOP u niet even vlak voor sluitingstijd. n Het gaat om veel geld. Terecht daarom dat u garanties zoekt. En dat treft. Want niemand anders dan de Garantie-makelaar (what’s in a name) biedt zoveel zekerheid. Elke Garantiemakelaar is lid van enkele plussen: 1. Zekerheid in de vorm van Aankoop Zeker Plan en het Verkoop Zeker Plan. Hierin staat zwart op wit en in detail beschre- ven wat de Garantiemakelaar voor u kan betekenen. 2. Gratis BouwTechnokeuring die wordt verricht door een onaf hankelijk bouwkundige. Deze keuring geeft extra zekerheid voor zowel koper als verkoper. waarbij u precies kunt afspreken hoe de Garantiemakelaar voor u aan het werk gaat. 4. Garantieverzekering die koper en verkoper beschermt tegen verborgen gebreken van bouwkundige aard. En die de koper niet met onverwachte her- stelkosten confronteert en de ver koper dus een vlottere transactie garandeert. de Garantiemakelaar? HET ZEKERE VOOR HET ONZEKERE Waddinxveen: Kerkweg Oost 224, tel. 0182-613822 Boskoop: Zijde 6, tel. 0172-215409 B 7 r t i I J I V3? i i 3. Een overeenkomst op maat Slaapkamer ca. 3,40 x 3,20 m. met deur naar balkon. Keuken met vernieuwde inrichting (ca. 1997), compleet met inbouwapparatuur en deur naar loggia. Zonnige woonkamer ca. 4,00 x 5,00 m. en eventueel uit te brei den naar 4,00 x 9,50 m. In de woonkamer staat tevens de moederhaard opgesteld. Slaapkamer ca. 4,50 x 2,90 m. met badkamer en suite. Deze badkamer is recentelijk gemoderniseerd en licht betegeld, deze ruim te is ingericht met douche en wastafel. Bijzonderheden: Gedeeltelijk dubbel glas, voorzijde kunststof kozijnen. Servicekosten ca. 100,- p.m. Oplevering in overleg. 269.000,- k.k. 294.000,- k.k. Dus wat doet u, neemt u de gok of entree, kast, meterkast. Toilet met fontein. Tuingerichte woonkamer van ca. 30 m2. Open keuken met moderne, luxe inrichting (1994) met o.a. gasplaat, combimagne tron, afzuigkap, koelkast, vrieskast en vaatwasmachine. le verd.: ovedoop, 3 slaapkamers. Badkamer met lig bad, douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop met c.v. combiketel 1995), zolderkamer en een kamer. Bergvliering is bereikbaar d.m.v. een Bijzonderheden: Ligging in de dichte nabijheid speelweide, winkels, scholen en openbaar vervoer. Bouwjaar 1980. Oppervlakte ca. 123 m2. Inhoud 350 m3. Planning oplevering 1e kwartaal 1999. J z.-. MS ifju/ük V d WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP 9 3 WADDINXVEEN BOSKOOP WADDINXVEEN ca. WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP WADDINXVEEN BOSKOOP 327.500,- k.k. ALPHERWETERING 3: Kindvriendelijk gesitueerde, goed onderhouden eengezinswoning met stenen ber ging, gelegen met achtertuin op het westen. Indeling: Voor deze functie vragen wij een collega die: minimaal een opleiding op MEAO-niveau heeft; zelfstandig en accuraat kan werken; goed met tekstverwerkingsprogramma's kan omgaan; stressbestendig is en goed gevoel voor commercie heeft; gemakkelijk communiceert; organisatorisch inzicht heeft; enthousiast en collegiaal is; doorzettingsvermogen heeft. Het takenpakket bestaat o.a. uit de volgende werkzaamheden: het uitvoeren en afhandelen van correspondentie; telefoonbehandeling; het maken van afspraken het opstellen van koop- en huurovereenkomsten en taxatie- rapporten; het voorbereiden van mailings en overige commerciële activiteiten; het actief volgen van trends en ontwikkelingen in de markt. Vakmanschap, enthousiasme en collegialiteit kenmerken ons team. Met 10 vaste medewerkers zijn wij één van de veelzijdigste en meest vooraanstaande woning- en bedrijfsmakelaars in de Randstad. De Pater Makelaardij Kerkweg Oost 224 Postbus 225 2740 AE Waddinxveen t.a.v. Peter de Pater X c l 1 1 c I L e s Geïnteresseerd? Stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met uitgebreide C.V. naar .MAKELAAR I makelaardij donkere losse trap. van 179.000,- k.k. DIR. MOERLANDSSTRAAT 19: Modern, fraai afge werkt 4-kamerappartement gesitueerd op de bovenste woonlaag. Dit centraal gelegen appartement is gebouwd op loopafstand van winkels, openbaar ver voer, sportvelden en het Gouwebos. Indeling: royale hal met bergkast en meterkast. Riante woonkamer van ca. 31 m2 met fraai vergezicht. De kozijnen zijn gedeeltelijk vernieuwd en voorzien van dubbel glas. Keuken met deur naar klein balkon. Betegelde badkamer met douche en wastafel. Slaapkamer ca. 3,13 x 3,20 m. met vaste kast en balkon en een slaapkamer van ca. 2,30 x 3,20 m. met vaste kast. Riante berging in onderhuis. Bijzonderheden: De gezamenlijke tuin is fraai aangelegd met waterpartij en terrassen. Verwarming d.m.v. moe de rh a a rd met radiatoren. Aanvaarding in overleg. 315.000,- k.k. ZILVERSCHOON 13: Moderne en riante eengezins woning met garage en achtertuin op het westen. Indeling: entree met tegelvloer, garderobe. Toilet met modern sanitair. Riante tuingerichte woonkamer met dubbel glas en lichte plavuizenvloer met vloerverwar ming, ged. verlaagd plafond met inbouwvedichting. Halfopen keuken met fraaie, vernieuwde keukeninrich- ting (U-vorm) compleet met inbouwapparatuur. 1e verd.: bereikbaar met open trap, overloop, 3 slaapkamers. Modern afgewerkte badkamer met douchecabine, 2e toilet, wastafel en aansluiting wasmachine. 2e verd.: vaste trap, voorzolder met bergruimten, zolderslaapka- mer met wastafel en 2 nieuwe dakkapellen. Bijzonderheden: Goed onderhouden. Gasgestookte c.v.- installatie. De woning is geheel voorzien van kunststof kozijnen en dubbel glas. Enige zaken dienen nog afge maakt te worden, te weten betegeling van de badkamer, toilet en keuken. Inhoud ca. 325 m3. Grondoppervlakte ca. 120 m2. 339.000,- k.k. ZWANENWATER 22: Uitstekend verzorgde eenge zinswoning, gesitueerd aan autovrije woonstraat, in directe nabijheid van winkels en openbaar vervoer. Indeling: entree, royale woonkamer ca. 40 m2 met gas gestookte open haard, marmeren nafuursteenvloer met vloerverwarming en schuifpui naar achtertuin op het zui den, portaal. Open keuken met in U-vorm opgestelde vernieuwde (lichte) inrichting, compleet met inbouwap paratuur, o.a. combi-magnetron, keramische kookplaat, koel-/vrieskast, afzuigkap en vaatwasser. leverd.: over loop, 3 slaapkamers, resp. ca. 13,2 m2, ca. 12,1 m2 en ca. 7,2 m2. Badkamer met ligbad en wastafel. 2e verd.: voorzolder met aansluiting wasmachine en c.v.-ketel, royale zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Bijzonderheden: Inhoud ca. 350 m3. Grondoppervlakte ca. 141 m2. Grotendeels vernieuwde kozijnen met dub bel glas. Vrijstaande stenen berging. Aanv. in overleg. 184.000,- k.k. FREDERIK HENDRIKLAAN 32: Centraal gelegen, modern afgewerkte en ruime bovenwoning met berging, gebouwd in 1960 met een inhoud van 275 m’. Indeling: entree, tochtportaal/gang, meterkast (3 groepen aard- lekschakelaar), toilet, doorzonwoonkamer met houtka- chel en lichte plavuizenvloer. Twee slaapkamers waarvan één met balkon. Keuken met moderne inrichting, voor zien van diverse apparatuur. Badkamer met zitbad/dou- che, wastafel en aansluiting wasmachine (met veilig- heidsschakelaar). Open zolder, thans d.m.v. een losse trap bereikbaar via de achterslaapkamer met mogelijk heid voor meerdere slaapkamers. Verwarming d.m.v. een c.v.-combiketel, merk Vaillant (1988). Bijzonder heden: grotendeels dubbel glas. Oplevering in overleg. 389.000,- k.k. NOORDEINDE 371: Landelijk gesitueerd vrijstaand woonhuis met dubbele dakkapel, riante achtertuin met grote houten berging. Indeling: uitgebouwde entree, riante L-vormige woonkamer met een opp. van ca. 33 m2 met kurkparketvloer, portaal met trap, kelder en toilet. De moderne in U-vorm opgestelde keukeninrichting met diverse inbouwapparatuur is gesitueerd in de uitbouw. Buitenom is de bijkeuken te bereiken, met aansluiting wasmachine en c.v. combi-ketel. Kleine kantoorruimte met parketvloer. le verd.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 2 met dakkapel en 1 slaapkamer met vaste kast. Moderne, luxe ingerichte badkamer met douche, whirlpool en wastafel. Kleine, gedeeltelijk bevloerde vlie ring. De achtertuin is fraai aangelegd onder meer met riant onderheide houten terras. Deze fraai afgewerkte woning is grotendeels voorzien van dubbel glas. Bijzonderheden: Bouwjaar ca. 1930. Inhoud ca. 325 m3. Grondoppervl. ca. 291 m2. 185.000,- k.k. JUUANA VAN STOLBERGLAAN 68: Fraai afge- werkt appartement op de 2e verdieping op loopafstand van winkelcentra en openbaar vervoer. Dit appartement heeft twee balkons, één op het oosten en één op het wes ten. Indeling: royale entree, vaste kast. Toilet. M de pater DE GENESTETLAAN 11: Goed onderhouden eenge zinswoning gesitueerd in kindvriendelijke woonomge ving, op loopafstand van de winkels, N.S.-station (noord), scholen en het Gouwebos. De woning is gebouwd in ca. 1968 op ca. 143 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 300 m3. Indeling: entree, hal, trapkast, toilet met fontein. Woonkamer met open haard. Keuken compleet met inbouwapparatuur. 1e verd.: over loop met kast, 3 slaapkamers waarvan één met wastafel. Badkamer met douche en wastafel. 2® verd.: riante zol- derslaapkamer met 2 hardhouten dakkapellen met dub bel glas en diverse kastruimte. Fraai aangelegde achter tuin met stenen berging gelegen op het oosten. Bijzonderheden: Fraai geïsoleerde en gestucadoorde plafonds. Verwarming d.m.v. een gasgestookte c.v.-ketel. Aanvaarding in ovedeg (planning voorjaar 1999). o 379.000,- k.k. REUERSKOOP 163: Vooroorlogs vrijstaand woon huis met ca. 40 m. diepe achtertuin, gesitueerd aan brede vaarsloot. Indeling: entree, toilet met fontein. Woonkamer (doorzon) ca. 9,00 x 5,50/4,00 m. met houten vloer en houtkachel. Kelder (stahoogte) ca. 4,10 x 2,00 m. Keuken ca. 4,10 x 1,80 m. met eiken inrich- de NVM, maar heeft daarnaast ting. Aangebouwde schuur ca. 5,80 x 2,70 m. met c.v. HR-ketel en geiser. le verd.: overloop, 3 slaapkamers, resp. ca. 3,20 x 3,50 m., ca. 3,70 x 3,70 m. en ca. 3,80 x 2,60 m., waarvan 2 voorzien van vaste kasten en 1 voorzien van vaste wastafel. Badkamer (licht betegeld) en ingericht met ligbad, douchecabine, toilet en wasta fel. 2e verd.: kleine bergvliering. Bijzonderheden: Bouwjaar ca. 1920. Inhoud ca. 375 m3. Grondopper vlakte ca. 385 m2. Grotendeels vernieuwde kozijnen. Kleine broeikas in achtertuin. Aanvaarding in overleg. 248.000,- k.k. NIEUWSTRAAT 91: Sfeervol en fraai afgewerkt woonhuis gesitueerd in gezellige woonstraat. Deze karakteristieke woning is gebouwd in ca. 1930 op ca. 84 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 260 m3. Indeling: hal, entree. Riante woonkamer met open haard. De vloer is afgewerkt met houten vloerdelen, schuifdeur naar keldertje. Open keuken met moderne in L-vorm opgestelde inrichting voorzien van diverse inbouwapparatuur. Achterportaal. Toiletruimte met fon tein. le verdieping: overloop, 3 slaapkamers waarvan één slaapkamer is voorzien van een vaste kast. Modern ingerichte badkamer met bad, wastafel en toilet. Bijzonderheden: Het woonhuis is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. De plafonds zijn afgewerkt met gips platen. Verwarming en warmwatervoorziening d.m.v. c.v.-ketel en boiler. Kleine tuin op het oosten. 314.000,- k.k. BEEMD 37: In gewilde en groene woonomgeving gesi tueerde riante eengezinswoning met ga rage/berging en fraai aangelegde tuin op het zuidwesten. Indeling: uitge bouwde entree met ruimte voor garderobe. Toilet met fontein. Tuingerichte woonkamer van ca. 32 m2 met uit zicht op fraaie tuin. Open keuken in U-vorm opgestelde inrichting met diverse inbouwapparatuur. De begane grondvloer is afgewerkt met plavuizen. le verd.: te bereiken d.m.v. open trap, 3 grote slaapkamers. Modern afgewerkte badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verd.: riante slaapzolder met dakkapel, aansluiting was machine, c.v.-ruimte waar c.v.-ketel en boiler staan opgesteld. De gemetselde garage staat in de achtertuin. Bijzonderheden: Bouwjaar 1973. Op loopafstand van winkels, scholen en het Gouwebos. Aanvaarding juli/augustus 1998. 345.000,- k.k. SPUI 8: Kindvriendelijk gesitueerde, goed onderhou den eengezinswoning met stenen berging, gelegen met achtertuin op het oosten. Indeling: entree, luxe vernieuwd toilet met fontein, meterkast, bergkast. Tuingerichte woonkamer ca. 30 m2 met open haard en epen keuken met moderne luxe inrichting (1993) o.a. halogeen gas plaat, combimagnetron, afzuigkap, koelkast en vries kast. le verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop met c.v. combiketel (1994), 2 zolderkamers en bergvlie ring bereikbaar d.m.v. een losse trap. Bijzonderheden: Ligging in de nabijheid van speelweide, winkels, scholen en openbaar vervoer. Bouwjaar 1980. Grondopper vlakte 124 m2. Inhoud ca. 350 m3. Oplevering in over leg. 245.000,- k.k. ZUDE 354: Vooroorlogse halfvrijstaande woning met royale houten schuur en achterom. Indeling: entree, toi let. Open keuken met eetbar. Woonkamer ca. 6,00 x 3,50 m. met aan de voorzijde geluidsisolerend glas. Open trap in woonkamer naar le verdieping. le verd.: overloop, opstellingsruimte voor c.v.-ketel, 3 slaapka mers resp. groot 9,5 m2, 5 m2 en 7 m2. Vernieuwde bad kamer met wastafel, 2e toilet en ligbad. 2e verd.: kleine bergvliering. Bijzonderheden: Bouwjaar ca. 1920. Inhoud ca. 225 m3. De tuin is fraai aangelegd en op het zuiden gelegen. De houten schuur is geïsoleerd en hier bevindt zich tevens de aansluiting van de wasmachine. Eigen parkeerplaats aan de achterzijde. Aanvaarding in ovedeg. BOSBOOM TOUSSAINTSINGEL 13: Schitterend aan singel gesitueerde goed onderhouden hoekeenge- zinswoning met voor-, zij- en een royale achtertuin op het oosten. Deze woning is gelegen op steenworpafstand van winkels, scholen, station en het Gouwebos. De woning is gebouwd omstreeks 1967 op 198 m2 eigen- grond en heeft een inhoud van ca. 325 m3. Indeling: entree, kast. Modern afgewerkte toiletruimte met inbouw- closet. Woonkamer van ca. 25 m2 met mogelijkheid voor stookplaatsen fraai uitzicht op singel. Dichte keuken waarvan de inrichting is voorzien van diverse inbouw apparatuur. le verd.: overloop, kast, 3 slaapkamers waarvan één slaapkamer is voorzien van vaste kast. Modern afgewerkte doucheruimte met douche en wasta fel. 2e verd.: vaste trap, overloop met bergruimte. Zolderkamer met dakkapel. In de achtertuin staat de ste nen berging. Bijzonderheden: Extra berging in tuin. Gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Aanvaarding ca. sept. '98. 217.500,- k.k. PEPPELHORST 34: Compleet verbouwd en gemoder niseerd (voorheen 4-kamer) appartement op de 5e woonlaag met inpandige berging op de begane grond. Indeling: entree, tochtportaal met vaste kasten (o.a. uit gebreide groepenkast), hal, ruime voorslaapkamer ca. 3,25 x 3,60 m. met vaste kastenwand. Gemoderniseerd en luxe hangend toilet met fontein. Moderne en luxe badkamer met kunststof ligbad en fraai wastafelmeubel. Zeer royale achterslaapkamer (voorheen 2 kamers) ca. 4,35 x 4,11 m. Woonkamer ca. 3,80 x 6,80 m. met deur naar op westen gesitueerd balkon. Woonkeuken met nieuwe (1997) inrichting met o.a. koelkast, vriezer, hete luchtoven, keramische kookplaat, afzuiger en close- in boiler. Bijzonderheden: Het appartement is recent geheel verbouwd en gemoderniseerd, gebruikmakend van luxe en kwalitatief goede materialen. Geheel voor zien van dubbel glas. De wanden zijn vrijwel geheel voorzien van sierpleister. Aktieve V.V.E. met maandelijk se Lijdrage groot 295,-, waarvan 80,- voorschot stookkosten. Aanvaarding in overleg. 335.000,- k.k. HEGGEWINDE 2: Uitstekend onderhouden en royale hoekeengezinswoning met garage en tuin op het westen. Indeling: Uitgebouwde entree met verlaagd plafond. Toilet met fontein. Garderobenis. Z-vormige woonkamer van ca. 34 m2 met voor en achter dubbel glas, 2 kopge- velramen uitgevoerd in glas-in-lood ramen. Semi open keuken met een in U-vorm opgestelde eiken inrichting compleet met inbouwapparatuur. le verd.: open trap, overloop met een diepe vaste kast. Drie slaapkamers, groot ca. 4,20 x 3,05 m., ca. 3,80 x 3,05 m. en ca. 3,00 x 1,95 m., waarvan 2 met vaste kasten. De bad kamer is tot het plafond netjes betegeld en ingericht met ligbad, wastafel, 2e toilet en aansluiting wasmachine. 2e verd.: royale, afgetimmerde zolderkamer met dakkapel. Hier staan de c.v. combiketel (1985) en de mechanische afzuigunit opgesteld. Er is veel bergruimte op zolder aanwezig. Bijzonderheden: Bouwjaar ca. 1972. Grond oppervlakte ca. 139 m2. Inhoud ca. 345 m3. Garage in achtertuin. De tuin is fraai aangelegd. De gevels en het dak zijn nageïsoleerd. Oplevering in ovedeg. 335.000,- k.k. POELRUIT 26: Vrij gelegen in rustige en kindvriende lijke woonomgeving gesitueerde eengezinswoning met aangebouwde stenen berging, gelegen nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen. Indeling: uifgebouwde entree, toilet met fontein, meterkast (4 groe pen en aardlekschakelaar). Tuingerichte woonkamer (parket) met open keuken voorzien van luxe en moder ne, in L-vorm opgestelde inrichting 1991o.a. gaskook plaat, elektrische oven, afzuigkap, koelkast en vriesla- den. le verd.: bereikbaar d.m.v. open trap, overloop, 3 slaapkamers, vernieuwde (1993) en luxe badkamer met douche, hangend toilet, wastafelmeubel en aansluiting wasmachine. Ouderslaapkamer voorzien van inloop- bergkast. 2e verd.: vaste trap, zeer ruime open zolder ruimte met bergvliering, Velux dakraam, c.v. combiketel (1995), aansluiting wasmachine en mogelijkheid voor wastafel/douche. Tevens een zolderkamer met dakkapel over de gehele breedte van het huis. Bijzonderheden: Fraai ingerichte, op het zuiden gelegen, achtertuin van ca. 12 m. diep. Bouwjaar ca. 1975. Inhoud ca. 350 m3. Grondoppervlakte ca. 135 m2. Oplevering ca. december 1998.

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 12