Vierde vis wedstrijd voor jeugd in Waddinxveen Wisselende start Gouwe Smash teS- i WSE I wint overtuigend van NSV I Ed Philipse grootste kampioenskandidaat WSV. Promenadeconcert in AF-centrum werd zeer goed bezocht Gelijkspel voor Korbis in streekderby Aleid Abels geeft korte cursus modeltekenen Winst voor Korbis-jeugd Nesselande behoudt kansen Indische avond Waddinxveen- voetbal Jubileum concert koor Hosanna Finalegroep gestart Hockeydames I spelen gelijk W Geen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 0182 - 63 03 32 - -wm 1 Ml PAGINA 21 WOENSDAG 14 APRIL 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Het in de grote zaal van het Anne Frankcentrum (jan van Bijnenpad) gehouden voor Waddinxveen eerste prome nadeconcert werd afgelopen vrijdagavond zeer goed bezocht. De voorzitter van Kreater, Puck van Leeuwen uit Waddinxveen, gaf in haar openingswoord aan dat zij hoopte dat dit promconcert een jaarlijks terugkerend evenement zal worden. Gezien het enthousiasme van de heel jonge tot volwassen muzikanten zou die hoop best in vervulling kunnen gaan. Het opleidingsorkest van Concordia speelde uitstekend onder leiding van de eigen Con cordia dirigent Pieter Boer. In diverse combi naties lieten de Kreater docenten Hirte Wiersma, Cees Tijssen, Thomas Guirten en Kris Pels zich horen. Hun optredens waren van zeer grote klasse. Het Kreaorkest met kinderen en volwassenen heeft een hele bijzondere bezetting en uit hun presentatie bleek, dat iedereen bijzonder zijn best had gedaan op de lang niet altijd gemak kelijke stukken. WADDINXVEEN - Schilderes en Kreaterdo- cente Aleid Abels geeft voor de eerste keer een korte cursus modeltekenen met krijt, die maandag 17 mei begint. De cursus omvat vijf lessen op maandagavon den van acht tot tien uur in de dependance van Kreater, een lokaal in de Peter Zuidlaan. 24 mei valt uit in verband met de voorjaarsva kantie. De laatste bijeenkomst is derhalve op 2I juni. ‘In mijn andere schilder- en tekencursussen besteed ik ook aandacht aan modeltekenen, maar er zijn mensen die daar graag verder mee willen', vertelt Aleid Abels. 'De cursus is ook heel geschikt voor diegenen, die menselij ke figuren in hun eigen werk willen laten voor- koppositie over te nemen. Ze ker vermeldenswaardig is nog, dat de nieuwe koploper en L. Willemen als enigen nog altijd deze schaakjaargang de onge slagen status bezitten. Ondanks zijn absentie wist L. Willemen zich nog net op de 3e plaats te handhaven en op de 4e plaats consolidatie van de positie van H. van Wouden berg, die na een flink dal halver wege de competitie nu aan een serieuze opmars is begonnen en nu met goed spel P. de Louw wist te verslaan. Zakkend in de top kon junior R. Dannis(5) het niet bolwer ken tegen senior N. Dannis(8), knap werk van T. Goor(7), die deze competitie van niemand Krea Musica, evenals het Kreorkest onder lei ding van Rineke Marwitz, valt telkenmale op door een wisselend repertoire. Ook hier worden moeilijke werken niet geschuwd. Al met al een boeiende avond, waar wederom bleek dat ook muzikale kunst en cultuur een belangrijke rol in onze gemeente spelen. Organisator van de wedstrijd Wim de Bruin: ‘Ouders vertel len altijd dat de kinderen soms twee nachten van tevoren niet kunnen slapen van de ’span ning’, zo leuk vinden ze het om aan hun eerste wedstrijd mee te doen. Meedoen aan zo’n competitie gaat natuurlijk niet zomaar. Het is de bedoeling dat de kinderen van tevoren alles leren wat met vissen te maken heeft. Wim de Bruin, bestuurslid van de Wad- dinxveense Hengelsportvereni- ging: ‘Acht avonden geven we voor zo’n 25 kinderen een cur sus ’vaste hengel’ in wijkcen trum het Zuidhonk. We zijn nu net over de helft. Tijdens de avonden wordt de kinderen ge leerd hoe ze een ’tuigje’ kun nen maken - een plankje met onder meer dobber, snoer en haakje- hoe de vis behandeld moet worden als ze eenmaal gevangen is, hoe een haakje aangezet moet worden....van alles. Gisteravond hebben we bijvoorbeeld lesgegeven over waterplanten en we hebben een les gehad over aas. Met een microscoop hebben we maden en larven laten zien; zo ver groot zien ze er heel interes sant uit', aldus een enthousiaste Wim de Bruin. ‘Elke les besluiten we met een stukje video om de theorie zichtbaar te maken'. Naast de Bruin houden zes vrijwilligers zich bezig met de vislessen WADDINXVEEN - De jeugd van Korbis korfbal behaalde goede resultaten afgelopen za terdag. Zo wonnen beide F teams hun wedstrijden, Fl met 7-3 van RWA en F2 met 0-4 van Thor. Voor beide teams betekent dit dat zij nog ongeslagen zijn in deze veldcompetitie, ook D2 is dat, door de 4-0 winst op RWA. C2 en B2 behaalde de eerste punten in hun competi tie, C2 won bij RKC met 3-7 en B2 won thuis met 8-4 van Olympia. De grootste overwin ning was voor W4, het werd bij RWA maar liefst 7-24, Wl scoorde nog meer doelpunten, maar verloor toch van Vitesse. De bekers komen van de ver eniging zelf. De 23 jeugdvissers strijden zaterdag 24 april van 10.00 tot 15.00 uur in de Coe- necoopplas tegenover de Nis san Dealer. Alle kinderen krij gen die dag een hengel te leen van de Hengsportvereniging. ‘We willen voorkomen dat de een met een gigantische werp hengel van zijn vader aankomt en de ander met een bamboe- hengeltje. Het moet wel eerlijk blijven'. De kinderen kunnen in septem ber verder met een cursus werphengelvissen. De eerstvol gende viscursus voor nieuwe vissers begint weer in maart volgend jaar. Kinderen die mee willen doen, hoeven geen lid te zijn van de Hengelsportvereni- ging Waddinxveen. Voor meer informatie: gedurende kan tooruren secretariaat Kreater: 0182- 614422; fax 0182-632735. Van Velzen, in het veld geko men voor Mulder, had meer succes. Hij wist beheerst de 2- 4 te scoren. Vijf minuten voor tijd kreeg N.S.V. een nogal du bieuze penalty. Aan Pietersen de taak om zijn team weer in de wedstrijd te krijgen. Doel man Streng bleek echter niet te verschalken. Hij stopte de strafschop. Hierna trok W.S.E. nog eenmaal ten aanval. En weer met succes. Een schot van afstand door Sterk liet we derom het net van N.S.V. bol len. De scheidsrechter was het hiermee niet eens en hij keurde de goal af. Zo bleef de eind stand 2-4. WADDINXVEEN - Nog negen nachtjes slapen en dan is het zover, dan wordt voor de vierde keer de viswedstrijd voor de jeugd van Waddinxveen gehouden. Deze keer worden de Coenecoopplassen leeggevist. komen. Zij krijgen de kans speciaal op dat as pect te oefenen.' ‘De lessen zijn even eens nuttig voor men sen die beeldend wer ken met steen, was, hout en dergelijke. Ik kan me tevens voor stellen dat oud-leerlin- gen die de handigheid van het tekenen willen behouden deze cursus volgen. Bovendien geeft deze avondcursus een mogelijkheid voor man nen en vrouwen die overdag werken', aldus Abels. Bij modeltekenen komt het erop aan dat de verhoudingen goed zijn, zodat het menselijk li chaam in de juiste pro porties op papier wordt gezet. ‘Daar geef ik richtlijnen voor, die ook heel handig zijn voor het tekenenen buiten', legt Abels uit. Zij begint maandag 19 april weer met een kor te cursus buitenteke nen, die vijf weken duurt (met een onder breking in de voorjaars vakantie) en waarvoor deelnemers zich om 10 uur verzamelen bij het lokaal aan de Peter Zuidlaan voor een bezoek aan verschillende lokaties. Er kunnen nog enkele deelnemers worden geplaast; snel reageren is wel gebo den. Terugkomend op het modeltekenen zegt Aleid Abels: ‘Modeltekenen is fascinerend. Het blijft boeien, omdat het met de mens zelf te maken heeft. In ogen, mond en houding zit de expres sie en dat weergeven is aaantrekkelijk, omdat het elke keer nieuw en anders is.' Een cursus buiten tekenen verast de deelnemers elke keer opnieuw met vele prachtige plekjes in Waddinxveen en de directe omtgeving. Op 19 april beginnen vijf lessen. (Foto:Aleid Abels). voorsprong. De tweede helft domineerde W.S.E. geheel en kwam N.S.V. er nauwelijks meer aan te pas. De stand werd dan ook meteen gelijk getrokken door een splij tende pass van Schenk op Heu velman, die de 2-2 in de tou wen schoot. Nog geen 2 minu ten later stond Heuvelman, na een steek pass van Sterk, we deroom oog in oog met sluit post Plaisier. De doelman liet zich vooralsnog niet nogmaals verrassen. De druk op N.S.V. werd almaar groter. Een vrije trap van Sol werd door Sterk verlengd op Heuvelman, die ook nu weer dicht bij zijn twee de treffer was. Het doorzetten van W.S.E. werd beloond. Een corner van Leverock werd door Van der Wal verlengd. Ditmaal was Heuvelman niet van scoren af te brengen. Hij schoot de verdiende 2-3 voor W.S.E. binnen. Achterin coachte Beelen zijn team. De aanvallen volgden el kaar op. Aanvoerder Van Dijk zag een schot van afstand net naast de paal verdwijnen. Hier na kreeg Leverock een goede kans om de score verder uit te bouwen. Doelman Plaisier red de vooralsnog de 4e treffer van W.S.E. Een voorzet van Heuvelman werd door N.S.V. in eigen doel gewerkt. Stand I -1Op slag van rust dacht de scheidsrechter een overtreding van W.S.E. te zien op de rand van het 16 me ter gebied. De vrije trap geno men door vd Lek betekende voor de thuisclub een 2-1 door Marco van Leeuwen en Gerben Wijnstra, die een fraaie combinatie met Jaco Wineke afrondde (5-6). Het iets betere Korbis slaagde er echter niet in de marge qua score verder te vergroten: Weidevogels kwam weer terug tot 6-6. Ook op het doeltreffende afstandsschot van Donja van Otterloo re ageerden de Bleiswijkers met een treffer: 7-7. Via een straf- worp bracht Jaco Wineke met nog een paar minuten te spelen Korbis andermaal op een voor sprong (8-7). Een dubieuze be slissing van de scheidsrechter in het nadeel van Korbis leidde de laatste aanval in van Weidevo gels, die met een afstandsschot doeltreffend werd afgerond 8- 8. Aanstaande zaterdag zal Korbis de thuiswedstrijd tegen TOGO uit Goes winnend moeten af sluiten om in de race te blijven voor het kampioenschap in de derde klasse van het district. Deze wedstrijd begint om 15.30 uur op het sportcomplex aan de Dreef. MOERKAPELLE - Bij schaak vereniging Moerkapelle is de fi- nalegrope van start gegaan. Hierin spelen de nummers een t/m zes van de onderlinge com petitie om het clubkampioen- schap 1998-1999. Direct waren er opmerkelijke uitslagen. Dick Bac verloor tamelijk kansloos van Maarten Vroegindeweij, die zijn topvorm vaak schijnt te re serveren voor de finalewed strijden. Voor Dick Bac was het de eer ste nederlaag in het lopende seizoen! Regerend clubkampioen Wou ter Vroegindeweij verloor met zwart van Ben van Geffen na een goede partij met Ben-Oni- kenmerken. Gerard van Ommeren had, met wit spelend, niet al te veel moeite met de op dit niveau debuterende Marcel de Haan. voor kinderen tot veertien jaar. De Bruin heeft vijfjaar geleden speciaal een cursus gevolgd om de lessen goed te laetn verlo pen. 'Het is best veel werk. Voor die les met dat aas heb ben we de hele middag aas uit de sloot moeten halen met on ze handen. Het was best koud, dus we moetsen aardig in de grond spitten. Maar ik heb het er graag voor over, het is heel erg leuk om de kindren wat bij te brengen. Dat vindt ook de hengelsportwinkel Hoodie, de ze is namelijk sponser van de jeugdviswedsrtijd en zorgt voor de prijzen. WADDINXVEEN - Zaterdag 24 paril is er in de kantine van voetbalvereniging Waddinx veen in het sportpark de Sniep een Indische avond Kumpulan. Er is live muziek met The Va liants. Aanvang 20.00 uur. En tree ƒ12,50 per persoon (kin deren tot 12 jaar ƒ5,-). Ieder een is van harte welkom. bang is en nu W. Hennink op remise wist te houden. In de subtop ging G. van der Knaap onderuit tegen W. van der Hoek, een puntendeling was het gevolg tussen H. de Roodt en T. van Nieukerke, H. Smitskamp was een maatje te groot voor B. David en na een lange partij pakte L. van der Ha ven de punten tegen A. Kardol. In de grote middengroep posi tieve uitslagen voor A. Prins, H. Erkelens (knap werk), J. van Oort, D. J. van Offeren en J. Muit tegen respectievelijk T. Wiersma, A. Hennink, A. Ver sluis, F. Ritter en M. Moerland. De strijd tussen J. van der Hei den en J. Stam en A. van der Starren en H. van Offeren werd gelijk beslist. E. Hennink pakte knap de punten tegen J. van Sandijk en een spannend slot bij H. E. van Offeren en H. van Erk, waarbij laatstgenoem de als winnaar uit de bus kwam. In de kelder van de schaakdivi- sie een wegzakkende H. Pon- sioen, die ten onderging tegen P. van Offeren, opnieuw verlies voor T. Bronk en wel tegen E. Hildebrand, C. Alblas verkwan selde de overwinning tegen J. Vaessen en ging zelf de teil in, verder komt H. Verwaal einde lijk weer eens tot een overwin ning, nu tegen M. Hillers en als laatstgenoemde vermelding kwam J. van der Ree tot een knappe overwinning tegen G. Torenbeek. ZEVENHUIZEN - Afgelopen week nam Nesselande het in de halve finale voor het kampioen schap van Nederland op tegen Geove/Urevok uit Nieuwegein. Dat het een zware opgave zou worden was al bekend en dit werd in de wedstrijden be waarheid. De eerste wedstrijd vorige week dinsdag in Nieu wegein wist Geove/Urevok met 3-1 via de setstnaden 26- 24/25-22/17-25/25-23 te win nen. In de tweede wedstrijd verloor Nesselande wederom met de setstanden 25-23/25-16/20- 25/19-25/7-15. Dit hield in dat de wedstrijd van afgelopen zondag gewon nen moest worden door de Nesselanders, anders was het seizoen over geweest. In een bomvolle sporthal ’t Veerhuis kreeg Nesselande dit voor el kaar met een afgetekende 3-0 overwinning, met setstanden 24-26/17-25/26-28 werd een vierde wedstrijd afgedwongen. achttal weliswaar op een 1-2 voorsprong, maar het samen spel verliep vrij stroef en er werd slordig omgesprongen met een aantal doelrijpe kan sen. De Bleiswijkse tegenstre ver wist, nadat Korbis een strafworp gemist had, de score weer om te buigen in een 3-2 voorsprong. Een afstandsschot van Mark van den Brink zorgde ervoor dat Korbis weer op ge lijke hoogte kwam in deze streekderby, maar de Bleiswij kers kwamen kort voor het rustsignaal van de scheidsrech ter weer uit aan de goede kant van de score: 4-3. Na de hervatting speelde Kor bis beter dan in de eerste helft. Toch werd een door Jaco Wi- neke benutte strafworp vrij snel daarna weer beantwoord met een score van Weidevo gels: 5-4. Doordat de combina ties beter liepen en de bal beter in de ploeg werd gehouden veroverde Korbis gaandeweg wel een licht veldoverwicht, hetgeen ook in de score tot uitdrukking werd gebracht WADDINXVEEN - De 28e ronde van de huishoudelijke competitie van de Waddinx- veense Schaakvereniging WSV is afgelopen donderdag ge speeld. Een spannend slot van de competitie zal het weer ze ker worden en met nu nog 8 ronden voor de boeg werd op deze druk bezochte clubavond koploper Barthold Jansen door de ijzersterke Ed Philipse op een verdiende nederlaag ge trakteerd. Uitdager Ed Philipse (2) deed goede zaken tegen koploper Barthold Jansen door met zijn geliefde degelijke en consoliderende spelstijl de al tijd aanvallende Barthold flink in toom te houden en door een ijzersterke overwinning de WADDINXVEEN - Op het winderige veld van N.S.V. werd zaterdag om 14.00 uur afge trapt tegen WSE. Beide teams waren gebrand op een over winning, om de aansluiting te behouden met de top. De eer ste kans was voor W.S.E. Op aangeven van Leverock zagen we de inzet van Schenk, die in kansrijke positie verkeerde naast gaan. Meteen hierna moest Scharff de inzet van N.S.V. van de doellijn redden. Dat de aandacht van W.S.E. niet mocht verslappen werd al snel duidelijk. De doorgebro ken Kwakkenbos werd het doorlopen door W.S.E. niet verhinderd. Streng was kans loos op zijn schot. 1-0. W.S.E. speelde begerig. Goed door zetten van Vd Voort betekende balbezit, wat Leverock net niet kon omzetten in de gelijkma ker. De druk op het N.S.V. doel was groot. WADDINXVEEN - Tennisver eniging De Gouwe Smash is dit weekend met 18 teams van start gegaan. Op zaterdag spe len één jeugdteam en acht seni orenteams, op zondag twee se niorenteams, op dinsdag 4 da mesteams en op woensdag drie jeugdteams. De tenniscompetitie kende voor De Gouwe Smash een wisselend resultaat. Het jeugd team t/m 17 jaar bestaande uit Femke de Booy, Kathinka Ber- revoets, Janine Compeer, Ruud de Smit en Maarten Overdijk verloren de eerste speeldag met 5-0 van het goed spelende Laatjeskaai uit Pernis. Het herenteam 35+ team op zaterdag zou gededrageerd zijn naar de 5e klasse, maar door omstandigheden uitkomend in de 3e klasse, wisten een 3-2 overwinning te behalen op dorpsgenoot Be Fair, jan Ma thot en Jan v.d. Hut wonnen de singlepartijen en door de winst van de dubbel Jan Mathot en Wim Plomp was de overwin ning een feit. De andere twee dubbelpartijen van Jan Rem- merswaal/Jan v.d. Hut en Nico Vink/Wim Voogd gingen helaas naar de tegenpartij. Het gemengdteam I van Paul Verspoor gaat voor het kam pioenschap. Zij wonnen met 5- 0 van Tiod uit Gouda. Inge Dal- derup won haar single met 4- 6/6-3Z6-2. Jeroen v.d. Hoorn won zijn single overtuigend met 6-1/6-2. Vervolgens maak te Marry vna Laar haar debuut in de damesdubel met een 6- 1/6-4 overwinning. Paul en Je roen wonnen met 6-0/7-5 en de laatste partij van Marry en Paul werd in de regen afgeslo- tene met een 6-3Z6-4 overwin- WADDINXVEEN/GOUDA - Waddinxveners die graag naar een koorconcert gaan, hebben hiervoor op vrijdagavond 16 april om 20.00 uur de kans in de Sint Janskerk in Gouda. Daar wordt op dat tijdstip een jubileumconcert gegeven van het Christelijk Gemengd Koor Hosanna dat dit jaar 95 jaar be staat. Aan het concert werken onder anderen mee: het Oeral Kozak kenkoor onder leiding van Ge orge Bak, Daniël Wayenberg (vleugel), Clara de Vries (sopraan), Joke de Vin (alt) en Wim Magré (orgel). De algehele leiding is in handen van de dirigent van Hosanna Everhard Zwart. Kaarten kunnen telefonisch worden besteld bij Joke van der Kemp (0182- 524595), bij de Goudse boekhandel Smit aan de Korte Tiendeweg 19 of bij de Sint Janskerk. De toegangs prijs is 15,- per persoon. Het Promenadeconcert waaraan ook deze kinderen deelnamen werd druk bezocht (Foto Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - In een meer spannende dan goede wedstrijd heeft Korbis een punt laten liggen in de streek derby tegen Weidevogels uit Bleiswijk. In de laatste secon den van de wedstrijd kwam Weidevogels langszij: 8-8. Door dit gelijke spel staat Kor bis nu in de tussenstand in de derde klasse van de districts- competitie één verliespunt ach ter op de concurrenten DVS669 (Hendrik Ido Am bacht) en Olympia (Spijkenis- se). Weidevogels had in het eerste gedeelte van de veldcompetitie Korbis al een punt afhandig ge maakt door een gelijkspel af te dwingen. De leidende positie op de ranglijst maakte het noodzakelijk dat de Waddinx veners nu een beter resultaat neer moesten zetten. Korbis kende echter een moeizame start en moest toezien dat Weidevogels de eerste treffer produceerde. Door doelpun ten van Marco van Leeuwen en Jaco Wineke kwam het Korbis- WADDINXVEEN - Dit weekend was een belangrijk weekend voor de dames I van Hockeyclub Waddinx veen. Er werd zowel op zater dag als op zondag een wed strijd gespeeld. Vooral de wedstrijd op zaterdag was in grote mate bepalend voor het kampioenschap in de vierde klasse, er werd l-l gelijk ge speeld. De IJssel staat tweede in de competitie, Waddinx veen derde. Als Waddinxveen deze wedstrijd had gewonnen en bovendien alle volgende wedstrijden zou winnen, wa ren de dames kampioen ge worden. Door het gelijk spel van zaterdag hebben de da mes het lot niet meer in eigen hand en zijn ze afhankelijk van de uitslagen van de IJssel en Noordwijk (eerste). Maar de kans op kampioenschap, wat een promotie naar de derde klasse betekent, is nog niet verkeken. Op 9 mei speelt Waddinxveen tegen Noord wijk. Op zondag speelden de dames tegen VCL en wonnen met 11-0. ning. Gemengdteam 2 van Jan Uitterhoeve speelde voor het eerste ind e 4e klasse en verlo ren van een sterk spelend Heer Jan met 4-1. Vooral de dames waren te sterk voor Els Rijs- bergen en Joke Uitterhoeve. Els verloor haar single met 6-1/6-1 en ook de dubbel werd verlo ren met 6-1/6-1. De mixed van Jan en Joke Uitterhoeve ging na een spannende driesetter ver loren 6-4/3-6Z4-6. Boudewijn Rip verloor zijn single met 6- 3/6-2. Gelukkig wisten Jan en Boudewijn de dubbel te winnen met 6-4Z6-3. Heren I bestaande uit Maurice Ancher, Chris Ie Comte, Luuk Akkerhuis, Jeroen Baars en Pie ter Uittenbroek begonnen voor het eerst in de derde klas se met een 5-0 overwinning. Maurice zou niet meedoen maar doordat Luuk van zijn fiets was gevallen moest hij toch aan de bak. Jeroen won met 6-1/6-1, Chris met 6-4Z6-2 en Pieter en Maurice wonnen met 6-1/6-1. Ook de laatste twee dubbels van Maurice met Jeroen en Chris met Pieter ging naar de Gouwe Smash. Het veteranenteam is een nieuw team. Zij zijn voor het eerst lid van onze vereniging. Het team bestaat uit Leonie en Gearge Welting, Gusta en John Lagerwaard en Riet en Piet Wierenga. Zij hadden twee in vallers nodig. Dat waren Anne ke en Hans Spring in ’t Veld. Le onie en Anneke wonnen met twee maal 6-3. Hans en George verloren met 6-4Z6-2. De dub bel van George en Anneke ging met 6-4/S-7/6-3 verloren. De laatste ddubbel van Hans en Le onie werd gewonnen met 6- 4/6-2. Een 2-2 gelijkspel is een goed begin. Op zondag spelen twee teams. De heren 35+ spelen in de 4e klasse en het gemengd team 36+ speelt in de Ie klasse. He ren 35+ begon goed. Zij won nen alle partijen. Gerard van Kampen met 6-1/6-0. Kees Verheij van Wijk met 6-0/6-2, Jaap de Koning met 6-0/6-0 en Arno Haverdoeze met 6-1/6-2. De dubbel van Gerard en Kees werd gewonnen met 7-5 en 6-1 en de laatste partij van Jaap en Arno met 6-4/6-0. Gemengd 35+ verloor met 3-2. Paul Gutker won zijn single met 6-4Z6-2. Diane Gutker verloor met 6-3/6-1. De mixed met Henk v.d. Lans en Nicole Du bois ging verloren met 6-4/5- 7/1-6. Paul en Henk verloren met 7-5/6-1. Diane en Nicole wonnen de laatste partij in 3 sets I-6/6-3/6-3. F - x Ki

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 21